Energy Aquathlon Championship 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Energy Aquathlon Championship 2017.

 

Energy Aquathlon 1+5k

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 DENIZ DIMAKI 1 40 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 14:05.5 0:55.9 20:29.3 35:30.8 35:30.8
2 ATHINA IOANNIDI 5 17 Παλμός Α.Σ. 14:03.3 0:44.2 22:14.8 37:02.3 37:02.3
3 KATHERINA POLITI 28 50 14:36.9 1:01.0 24:23.0 40:00.9 40:00.9
4 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 69 20 15:10.9 0:51.8 24:46.4 40:49.2 40:49.2
5 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 86 41 17:06.4 1:10.6 24:21.3 42:38.3 42:38.3
6 ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚ 62 30 15:52.0 0:58.9 25:54.4 42:45.4 42:45.4
7 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 94 31 nsc 18:33.4 1:08.8 24:24.0 44:06.4 44:06.4
8 GRETA LYMBEROPOULOU 22 47 Athens Triathlon Team 18:01.4 1:02.2 27:41.2 46:44.9 46:44.9
9 ΕΛΙΝΑ ΛΙΑΝΗ 65 42 Athens Triathlon Team 18:48.9 1:43.4 29:11.4 49:43.7 49:43.7
10 ΛΙΟΥΝΤΜΊΛΑ ΚΙΡΠΌΤΙΝ 57 52 Red Star Triathlon Club 20:57.7 3:36.0 28:48.6 53:22.4 53:22.4
11 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 96 56 RED STAR TRIATHLON 21:33.4 3:07.8 28:41.2 53:22.5 53:22.5
12 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 67 55 RED STAR TRIATHLON 21:54.5 2:28.5 36:44.7 1:01:07.8 1:01:07.8
13 ΛΙΑ ΖΗΚΑ 48 49 RED STAR 21:28.1 2:27.3 37:18.1 1:01:13.5 1:01:13.5
DNS KATERINA FILIPPIDOU 7 32 NS Coaching
DNS JULIE ARCHANIOTI 12 43
DNS ELENI KOROLI 19 52 ARISTEAS
DNS CHRISTINA MITROPOULOU 24 43
DNS SOFIA TSEVA 30 38 RED STAR TRIATHLON TEAM
DNS MURTW VALIANOU 31 27
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΑΛΕΞΆΚΗ 34 27
DNS ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 44 26
DNS ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 56 31 NS COACHING
DNS ΒΙΒΗ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 60 28 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
DNS ΈΛΛΗ ΜΆΝΘΑ 66 21 Ποσειδώνας Ιλισίων
DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΕΛΑ 73 21 ΓΣΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΉ 93 26 Ολυμπιακός

ΑΝΔΡΕΣ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2 28 A. Iσμαήλος A.E. 11:37.0 0:52.4 19:44.0 32:13.4 32:13.4
2 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4 24 NS coaching 11:34.2 1:22.1 19:54.0 32:50.4 32:50.4
3 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 11 28 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 12:34.9 0:41.2 19:49.4 33:05.6 33:05.6
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 19 NS COACHING-Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 13:40.9 0:49.1 18:36.4 33:06.4 33:06.4
5 GIANNIS GIATAGANAS 15 34 Innocentric 13:50.4 1:02.0 19:52.0 34:44.4 34:44.4
6 ΣΤΑΎΡΟΣ ΑΝΔΡΈΟΥ 35 25 14:06.4 0:44.3 19:54.9 34:45.6 34:45.6
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 61 44 LOS VATHROS 14:00.6 1:29.6 20:38.5 36:08.8 36:08.8
8 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 89 16 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 14:47.9 1:06.6 21:07.6 37:02.2 37:02.2
9 GIORGOS GOUNTAS 8 46 ΙΩΝάΣ 15:05.2 0:41.6 21:27.0 37:13.9 37:13.9
10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 51 34 chalandri triathlon team 14:04.3 1:09.5 22:07.6 37:21.4 37:21.4
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 36 41 ATHENS TRIATHLON TEAM 15:03.5 1:16.5 21:34.5 37:54.6 37:54.6
12 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 84 16 13:36.5 1:59.3 22:51.3 38:27.2 38:27.2
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 90 40 ΑΓΕΥΣ 15:55.5 0:59.7 22:26.8 39:22.2 39:22.2
14 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΡΕΤΣΗΣ 97 35 15:28.3 1:05.0 22:56.5 39:29.9 39:29.9
15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 92 21 Σ.Κ ΡΟΗ 14:01.2 1:29.9 24:23.1 39:54.3 39:54.3
16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΑΔΗΣ 58 43 OK ANYTIME MARKET 15:01.8 1:48.1 23:27.4 40:17.4 40:17.4
17 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 54 52 Red star 15:20.5 1:43.8 23:29.6 40:34.0 40:34.0
18 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ 85 17 Παλμός 14:46.6 0:46.4 25:24.8 40:57.9 40:57.9
19 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 78 18 17:51.9 1:01.4 22:10.0 41:03.4 41:03.4
20 ΙΩΆΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 68 27 15:03.5 2:46.3 24:04.7 41:54.7 41:54.7
21 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 16 51 17:29.7 1:08.6 23:52.1 42:30.5 42:30.5
22 ΝΊΚΟΣ ΝΤΆΛΛΑΣ 72 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:37.2 2:08.3 21:59.9 42:45.5 42:45.5
23 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 76 54 tri racing team 18:10.1 0:58.5 24:01.6 43:10.2 43:10.2
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 88 48 ADIDAS RUNNERS ATHENS 17:36.8 1:30.7 24:40.0 43:47.6 43:47.6
25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 71 43 15:46.7 2:09.5 26:49.8 44:46.1 44:46.1
26 DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 14 28 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 17:55.9 2:13.1 25:27.1 45:36.2 45:36.2
27 VASILIS PREVEZIANOS 29 51 18:08.0 1:41.2 25:57.1 45:46.4 45:46.4
28 DIMITRIOS DANIIL 10 60 21:50.9 1:26.9 22:45.3 46:03.2 46:03.2
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 42 43 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 19:33.4 1:18.3 25:14.1 46:05.9 46:05.9
30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 50 46 LOS VATHROS 20:08.3 1:19.1 25:54.0 47:21.5 47:21.5
31 STAVROS MENTOS 23 44 TREFLE 19:39.0 2:10.7 25:46.9 47:36.6 47:36.6
32 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 79 40 ΣΑΦΑΝΣ. / Top Cycles 21:29.5 2:17.3 24:34.4 48:21.3 48:21.3
33 ΑΒΡΑΑΜ ΓΑΝΤΖΟΣ 43 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21:57.6 1:30.0 24:54.3 48:22.0 48:22.0
34 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 55 76 ΣΔΥΠ 19:22.1 1:29.3 27:32.9 48:24.4 48:24.4
35 ΑΧΙΛΛΈΑΣ ΚΑΣΦΊΚΗΣ 53 38 Athens Triatlhon Team 17:41.7 1:57.3 30:03.2 49:42.3 49:42.3
36 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΊΟΥ 87 31 20:14.3 1:29.7 28:24.8 50:08.9 50:08.9
37 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 63 44 21:22.0 2:45.2 27:05.5 51:12.7 51:12.7
38 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 33 42 CORPUS EVOLUTION 21:17.8 1:31.2 28:28.5 51:17.5 51:17.5
39 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 37 33 25:15.8 1:36.8 25:01.5 51:54.2 51:54.2
40 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 41 60 ΕΦΙΠΟ 24:28.1 1:30.4 27:03.5 53:02.1 53:02.1
41 DIMITRIOS KATSANTONIS 18 58 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 26:43.8 2:33.8 28:20.2 57:37.9 57:37.9
42 PAVLOS XIRADAKIS 32 38 0 55:20.5 1:44.7 14:11.0 1:11:16.3 1:11:16.3
43 SPIROS LIMOURIS 21 36 26:34.6 2:12.3 44:52.0 1:13:39.1 1:13:39.1
DNF ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ 6 36 ARGOS SECURITY 16:36.9 1:30.5
DNS ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 9 17 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS IOANNIS DERMITZAKIS 13 44 SwimmingClub.gr
DNS IOANNIS KAPETANSTRATAKIS 17 31
DNS MIHALIS KYPRIOTIS 20 58 N.A.O.Kerkyras
DNS STAVROS MPOUMPOUKAS 25 55
DNS VASILEIOS PAPPAS 26 19 GAS ILISOS
DNS TRIANTAFYLLOS PETRAKIS 27 52 sappaz
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 38 26 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΛΑΩΡΑΣ 39 35
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 40 34 viliotis racing
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 45 50 FLYING GEESE RUNNING TEAM
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 46 47 Flying Geese Running & Swimming Tea
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 47 33 AllTerrainRunners
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 49 41 alex endurance gang
DNS ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 52 33
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΟΝΕΤΣΗΣ 59 26
DNS ΛΟΎΚΑΣ ΛΙΆΜΤΣΙΑΣ 64 43 Swimming club
DNS ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 70 49 IRONAUTS
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ 74 32 Cystic fibrosis/my athlete
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 75 50
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 77 47
DNS ΓΙΆΝΝΗΣ ΣΙΓΆΛΑΣ 80 16 Ε.Ο,ΤΡΙ
DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 81 48
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 82 63 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΠΎΡΟΥ 83 46 ΣΑΠΠΑΖ
DNS ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 91 38 Ανεξάρτητος
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 95 44

Super Sprint Aquathlon 0,5+2,5k
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ 101 16 ΠΑΛΜΟΣ.Α.Σ 6:49.1 0:41.0 10:53.1 18:23.3 18:23.3
2 ΌΛΓΑ ΙΩΑΝΝΊΔΗ 122 21 Α.Σ.Παλμός 8:22.8 0:49.7 12:50.8 22:03.4 22:03.4
3 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ 128 32 ΜΠΑΟΥΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 8:11.4 0:49.7 13:35.8 22:37.0 22:37.0
4 ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 126 25 10:06.3 1:06.0 14:10.2 25:22.6 25:22.6
5 KATY TAVEIRA 111 37 myathlete 11:44.0 0:57.1 13:25.9 26:07.0 26:07.0
ΑΝΔΡΕΣ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 145 32 ΔΑΝΙΗΛ 6:02.2 0:40.0 9:51.4 16:33.6 16:33.6
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 146 27 6:24.4 0:33.0 9:36.2 16:33.7 16:33.7
3 ΑΛΚΗΣ ΚΑΦΩΡΟΣ 102 24 RED STAR 6:41.0 0:34.1 9:27.3 16:42.5 16:42.5
4 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 130 32 triathlonchalkida team 6:26.2 0:44.3 10:28.9 17:39.5 17:39.5
5 VASILEIOS PAPPAS 108 19 GAS ILISOS 8:13.3 0:41.1 10:49.4 19:43.9 19:43.9
6 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 134 46 9:06.3 1:46.3 12:49.5 23:42.3 23:42.3
7 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚ 127 23 10:00.5 1:11.3 14:06.9 25:18.9 25:18.9
8 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΟΥΓΚΟΣ 139 23 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ MULTISPORT 11:14.7 1:49.5 13:31.1 26:35.4 26:35.4
9 PANTELEIMON PAPPAS 109 46 12:50.1 1:29.2 12:40.3 26:59.7 26:59.7
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΆΤΟΣ 124 52 Sunvalue 14:34.9 1:36.6 11:10.0 27:21.6 27:21.6
11 ΓΙΆΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΆΚΟΣ 142 43 αγωγή- αργης 12:53.6 1:09.3 15:22.5 29:25.5 29:25.5
12 ΜΑΡΚΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 140 34 12:59.6 2:43.0 15:11.2 30:54.0 30:54.0
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 100 36 Energy Races
DNS DHMHTRIOS ATHANASIADHS 103 26
DNS ANTONIS MITSAKOS 106 32
DNS NIFON PAPOURTZIS 107 41 Marvin
DNS KOSTAS STAVROU 110 28 Nscoaching
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 117 36 Πυκνή Βλάστηση
DNS ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 131 37
DNS ΜΙΧΑΉΛ ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ 132 20 Nuventi Triathlon
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 138 32 ΣΔΥΜ

Youth Aquathlon 0,5+2,5k
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ROBYN WOODGATE 112 14 N.O.KY. 8:13.8 0:41.3 11:29.6 20:24.8 20:24.8
2 APOLLONIA MITROPAPA 105 13 Red star 8:31.0 0:38.8 11:17.8 20:27.7 20:27.7
3 ATHINA MICHALOPOULOU 104 15 8:08.7 0:35.4 12:10.2 20:54.4 20:54.4
4 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 141 13 Ν.Ο.ΚΥ. 8:34.1 0:50.3 11:59.5 21:24.0 21:24.0
5 ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΛΜΑ 116 13 RED STAR TRIATHLON CLUB 8:26.6 0:45.5 12:12.3 21:24.6 21:24.6
6 ΠΗΝΕΛΌΠΗ ΓΑΪΤΆΝΗ 118 15 Ν.Ο.ΚΥ 8:27.0 0:47.6 13:37.9 22:52.6 22:52.6
7 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 168 14 RED STAR TRIATHLON CLUB 8:33.6 1:09.6 14:49.0 24:32.3 24:32.3
8 ΒΑΣΙΛΙΚΉ – ΣΟΦΊ ΓΕΩΡΓΙΆΔΟΥ 119 13 Θησέας Ζωγράφου 10:18.1 1:23.6 13:17.0 24:58.8 24:58.8
DNS ΜΑΛΈΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 123 13 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS ΙΩΆΝΝΑ ΜΑΡΛΆΝΤΗ 129 13 Ν.Ο.ΚΥ.
ΑΓΟΡΙΑ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 136 15 Α.Ε ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6:45.6 0:40.7 10:06.3 17:32.7 17:32.7
2 LOUIS WOODGATE 113 15 N.O.KY 7:19.7 0:43.2 10:34.6 18:37.5 18:37.5
3 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 133 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:33.5 1:09.0 10:58.0 19:40.5 19:40.5
4 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΎΡΟΣ 115 13 Ν.Ο.ΚΥ. 8:35.7 0:43.3 10:36.0 19:55.0 19:55.0
5 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 121 12 Ν.Ο.ΚΥ. 9:16.0 0:51.1 11:14.1 21:21.3 21:21.3
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 120 13 RED STAR 7:16.2 0:48.6 14:58.6 23:03.5 23:03.5
7 ΧΆΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ 143 14 Ν.Ο.ΚΥ 10:17.1 1:10.7 12:01.7 23:29.6 23:29.6
8 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 169 12 10:46.3 0:51.9 12:35.4 24:13.7 24:13.7
9 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΊΝΑΣ 114 13 Ν.Ο.ΚΥ. 10:58.2 0:45.1 12:46.7 24:30.2 24:30.2
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΑΠΠΆΣ 135 15 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 12:10.7 1:18.5 11:05.6 24:34.9 24:34.9
11 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ 125 14 Ν.Ο.ΚΥ. 10:59.4 0:43.0 13:06.3 24:48.8 24:48.8
DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 137 14

Kids Aquathlon 0,2+1k
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 153 11 RED STAR 3:51.4 4:46.7 8:38.1 8:38.1
2 ΗΛΙΆΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 154 9 Ν.Ο.ΚΥ. 5:08.6 4:28.1 9:36.7 9:36.7
3 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 165 9 Ν.Ο.ΚΥ. 5:36.1 4:58.5 10:34.6 10:34.6
4 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 164 9 Ν.Ο.ΚΥ. 5:55.4 5:01.9 10:57.4 10:57.4
5 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 163 10 Ν.Ο.ΚΥ. 5:42.8 5:33.1 11:15.9 11:15.9
6 ΜΑΡΊΒΑ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ 157 11 Ν.Ο.ΚΥ. 5:43.1 5:58.4 11:41.5 11:41.5
7 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 170 8 7:19.1 6:28.9 13:48.0 13:48.0
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΑΟΥΜ 160 10
ΑΓΟΡΙΑ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 156 11 Red star 3:34.0 4:20.3 7:54.4 7:54.4
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ 158 11 ΑΕ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4:11.5 4:37.1 8:48.6 8:48.6
3 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 161 11 ΑΕ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4:24.0 4:28.0 8:52.0 8:52.0
4 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΎΡΟΣ 151 10 Ν.Ο.ΚΥ. 5:07.7 4:09.6 9:17.4 9:17.4
5 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 171 10 4:17.1 5:11.4 9:28.6 9:28.6
6 ΝΊΚΟΣ ΜΙΧΑΉΛ 159 9 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:27.1 5:43.5 11:10.6 11:10.6
7 ΣΩΤΉΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΏΣΤΟΥ 150 8 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:34.7 6:02.4 11:37.2 11:37.2
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ 152 9 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:27.1 6:24.7 11:51.8 11:51.8
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔ ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ 155 8 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:55.3 6:07.9 12:03.2 12:03.2
10 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΊΣΚΑΣ 162 9 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:42.3 6:29.6 12:11.9 12:11.9
11 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 167 8 6:51.2 5:51.6 12:42.8 12:42.8
12 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 172 8 7:11.2 6:16.4 13:27.7 13:27.7
13 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΧΑΒΈΛΑΣ 166 11 RED STAR 5:40.0 8:35.3 14:15.3 14:15.3

Aquathlon Relay 1+5k

ΜΕΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ ΤΖΑΓΆΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 196 40 15:05.6 0:46.4 25:22.8 41:14.9 41:14.9
2 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ ΦΎΤΟΥ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 191 40 19:30.6 0:41.6 23:26.2 43:38.5 43:38.5
3 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦ ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 194 40 19:34.5 0:51.9 23:50.0 44:16.4 44:16.4
DNF ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΠΑΝΑΓ ΤΣΑΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΜΑ 192 40 14:03.5
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛ 195 40
DNS ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑ ΡΑΦΑΙΝΤΙΝΑ ΠΑΤΡΙΚΕΛΛ 200 40
ΑΝΔΡΕΣ
Place Name Bib No Age Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Chip Time Gun Time
1 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡ ΔΑΝΙΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ 199 40 11:44.7 0:44.9 18:53.7 31:23.4 31:23.4
2 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ 197 40 20:03.9 0:35.9 24:25.2 45:05.1 45:05.1
3 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΟΖΙΝΗΣ 193 40 18:24.5 0:43.4 29:18.1 48:26.1 48:26.1
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΕΡΤΑΚ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟ 198 40

AGE GROUP

Energy Aquathlon 1+5k

Female 19 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 10 ATHINA IOANNIDI 17 5 Παλμός Α.Σ. 14:03.3 0:44.2 22:14.8 37:02.3

Female 20 to 29
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 21 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 20 69 15:10.9 0:51.8 24:46.4 40:49.2
DNS DNS MURTW VALIANOU 27 31
DNS DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΑΛΕΞΆΚΗ 27 34
DNS DNS ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 26 44
DNS DNS ΒΙΒΗ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 28 60 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
DNS DNS ΈΛΛΗ ΜΆΝΘΑ 21 66 Ποσειδώνας Ιλισίων
DNS DNS ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΕΛΑ 21 73 ΓΣΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
DNS DNS ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΉ 26 93 Ολυμπιακός

Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 27 ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚ 30 62 15:52.0 0:58.9 25:54.4 42:45.4
2 31 ΛΙΑΝΑ ΧΑΣΙΩΤΗ 31 94 nsc 18:33.4 1:08.8 24:24.0 44:06.4
DNS DNS KATERINA FILIPPIDOU 32 7 NS Coaching
DNS DNS SOFIA TSEVA 38 30 RED STAR TRIATHLON TEAM
DNS DNS ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΚΑΨΟΥΡΟΥ 31 56 NS COACHING

Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 7 DENIZ DIMAKI 40 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 14:05.5 0:55.9 20:29.3 35:30.8
2 26 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 41 86 17:06.4 1:10.6 24:21.3 42:38.3
3 37 GRETA LYMBEROPOULOU 47 22 Athens Triathlon Team 18:01.4 1:02.2 27:41.2 46:44.9
4 44 ΕΛΙΝΑ ΛΙΑΝΗ 42 65 Athens Triathlon Team 18:48.9 1:43.4 29:11.4 49:43.7
5 54 ΛΙΑ ΖΗΚΑ 49 48 RED STAR 21:28.1 2:27.3 37:18.1 1:01:13.5
DNS DNS JULIE ARCHANIOTI 43 12
DNS DNS CHRISTINA MITROPOULOU 43 24

Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 18 KATHERINA POLITI 50 28 14:36.9 1:01.0 24:23.0 40:00.9
2 50 ΛΙΟΥΝΤΜΊΛΑ ΚΙΡΠΌΤΙΝ 52 57 Red Star Triathlon Club 20:57.7 3:36.0 28:48.6 53:22.4
3 51 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 56 96 RED STAR TRIATHLON 21:33.4 3:07.8 28:41.2 53:22.5
4 53 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 55 67 RED STAR TRIATHLON 21:54.5 2:28.5 36:44.7 1:01:07.8
DNS DNS ELENI KOROLI 52 19 ARISTEAS

Male 19 and Under
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 19 3 NS COACHING-Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ 13:40.9 0:49.1 18:36.4 33:06.4
2 9 ΙΩΆΝΝΗΣ ΤΖΌΛΑΣ 16 89 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 14:47.9 1:06.6 21:07.6 37:02.2
3 14 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΌΠΟΥΛΟΣ 16 84 13:36.5 1:59.3 22:51.3 38:27.2
4 22 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ 17 85 Παλμός 14:46.6 0:46.4 25:24.8 40:57.9
5 23 ΣΕΜΙ ΡΟΣΙΕΡ 18 78 17:51.9 1:01.4 22:10.0 41:03.4
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 17 9 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS DNS VASILEIOS PAPPAS 19 26 GAS ILISOS
DNS DNS ΓΙΆΝΝΗΣ ΣΙΓΆΛΑΣ 16 80 Ε.Ο,ΤΡΙ

Male 20 to 29
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 28 2 A. Iσμαήλος A.E. 11:37.0 0:52.4 19:44.0 32:13.4
2 2 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24 4 NS coaching 11:34.2 1:22.1 19:54.0 32:50.4
3 3 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 28 11 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 12:34.9 0:41.2 19:49.4 33:05.6
4 6 ΣΤΑΎΡΟΣ ΑΝΔΡΈΟΥ 25 35 14:06.4 0:44.3 19:54.9 34:45.6
5 17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 21 92 Σ.Κ ΡΟΗ 14:01.2 1:29.9 24:23.1 39:54.3
6 24 ΙΩΆΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 27 68 15:03.5 2:46.3 24:04.7 41:54.7
7 28 ΝΊΚΟΣ ΝΤΆΛΛΑΣ 27 72 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:37.2 2:08.3 21:59.9 42:45.5
8 33 DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 28 14 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 17:55.9 2:13.1 25:27.1 45:36.2
9 41 ΑΒΡΑΑΜ ΓΑΝΤΖΟΣ 24 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21:57.6 1:30.0 24:54.3 48:22.0
DNS DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 26 38 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ
DNS DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΟΝΕΤΣΗΣ 26 59

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 5 GIANNIS GIATAGANAS 34 15 Innocentric 13:50.4 1:02.0 19:52.0 34:44.4
2 12 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 34 51 chalandri triathlon team 14:04.3 1:09.5 22:07.6 37:21.4
3 16 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΡΕΤΣΗΣ 35 97 15:28.3 1:05.0 22:56.5 39:29.9
4 43 ΑΧΙΛΛΈΑΣ ΚΑΣΦΊΚΗΣ 38 53 Athens Triatlhon Team 17:41.7 1:57.3 30:03.2 49:42.3
5 45 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΊΟΥ 31 87 20:14.3 1:29.7 28:24.8 50:08.9
6 48 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 33 37 25:15.8 1:36.8 25:01.5 51:54.2
7 55 PAVLOS XIRADAKIS 38 32 0 55:20.5 1:44.7 14:11.0 1:11:16.3
8 56 SPIROS LIMOURIS 36 21 26:34.6 2:12.3 44:52.0 1:13:39.1
DNF DNF ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ 36 6 ARGOS SECURITY 16:36.9 1:30.5
DNS DNS IOANNIS KAPETANSTRATAKIS 31 17
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΛΑΩΡΑΣ 35 39
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 34 40 viliotis racing
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 33 47 AllTerrainRunners
DNS DNS ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 33 52
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ 32 74 Cystic fibrosis/my athlete
DNS DNS ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 38 91 Ανεξάρτητος

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ 44 61 LOS VATHROS 14:00.6 1:29.6 20:38.5 36:08.8
2 11 GIORGOS GOUNTAS 46 8 ΙΩΝάΣ 15:05.2 0:41.6 21:27.0 37:13.9
3 13 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 41 36 ATHENS TRIATHLON TEAM 15:03.5 1:16.5 21:34.5 37:54.6
4 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ 40 90 ΑΓΕΥΣ 15:55.5 0:59.7 22:26.8 39:22.2
5 19 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΑΔΗΣ 43 58 OK ANYTIME MARKET 15:01.8 1:48.1 23:27.4 40:17.4
6 30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 48 88 ADIDAS RUNNERS ATHENS 17:36.8 1:30.7 24:40.0 43:47.6
7 32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 43 71 15:46.7 2:09.5 26:49.8 44:46.1
8 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 43 42 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 19:33.4 1:18.3 25:14.1 46:05.9
9 38 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 46 50 LOS VATHROS 20:08.3 1:19.1 25:54.0 47:21.5
10 39 STAVROS MENTOS 44 23 TREFLE 19:39.0 2:10.7 25:46.9 47:36.6
11 40 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 40 79 ΣΑΦΑΝΣ. / Top Cycles 21:29.5 2:17.3 24:34.4 48:21.3
12 46 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 44 63 21:22.0 2:45.2 27:05.5 51:12.7
13 47 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 42 33 CORPUS EVOLUTION 21:17.8 1:31.2 28:28.5 51:17.5
DNS DNS IOANNIS DERMITZAKIS 44 13 SwimmingClub.gr
DNS DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 47 46 Flying Geese Running & Swimming Tea
DNS DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 41 49 alex endurance gang
DNS DNS ΛΟΎΚΑΣ ΛΙΆΜΤΣΙΑΣ 43 64 Swimming club
DNS DNS ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 49 70 IRONAUTS
DNS DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 47 77
DNS DNS ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΜΥΡΛΉΣ 48 81
DNS DNS ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΠΎΡΟΥ 46 83 ΣΑΠΠΑΖ
DNS DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ 44 95
Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 20 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 52 54 Red star 15:20.5 1:43.8 23:29.6 40:34.0
2 25 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 51 16 17:29.7 1:08.6 23:52.1 42:30.5
3 29 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 54 76 tri racing team 18:10.1 0:58.5 24:01.6 43:10.2
4 34 VASILIS PREVEZIANOS 51 29 18:08.0 1:41.2 25:57.1 45:46.4
5 52 DIMITRIOS KATSANTONIS 58 18 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 26:43.8 2:33.8 28:20.2 57:37.9
DNS DNS MIHALIS KYPRIOTIS 58 20 N.A.O.Kerkyras
DNS DNS STAVROS MPOUMPOUKAS 55 25
DNS DNS TRIANTAFYLLOS PETRAKIS 52 27 sappaz
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 50 45 FLYING GEESE RUNNING TEAM
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 50 75
Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 35 DIMITRIOS DANIIL 60 10 21:50.9 1:26.9 22:45.3 46:03.2
2 42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 76 55 ΣΔΥΠ 19:22.1 1:29.3 27:32.9 48:24.4
3 49 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 60 41 ΕΦΙΠΟ 24:28.1 1:30.4 27:03.5 53:02.1
DNS DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 63 82 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ AQUATHLON Π/Κ – ΠΠ/ΠΚ

Youth Aquathlon 0,5+2,5k
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 6 APOLLONIA MITROPAPA 13 105 Red star 8:31.0 0:38.8 11:17.8 20:27.7
2 9 ΕΎΑ ΤΌΔΕ 13 141 Ν.Ο.ΚΥ. 8:34.1 0:50.3 11:59.5 21:24.0
3 10 ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΛΜΑ 13 116 RED STAR TRIATHLON CLUB 8:26.6 0:45.5 12:12.3 21:24.6
4 19 ΒΑΣΙΛΙΚΉ – ΣΟΦΊ ΓΕΩΡΓΙΆΔΟΥ 13 119 Θησέας Ζωγράφου 10:18.1 1:23.6 13:17.0 24:58.8
DNS DNS ΜΑΛΈΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 13 123 Ν.Ο.ΚΥ.
DNS DNS ΙΩΆΝΝΑ ΜΑΡΛΆΝΤΗ 13 129 Ν.Ο.ΚΥ.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 5 ROBYN WOODGATE 14 112 N.O.KY. 8:13.8 0:41.3 11:29.6 20:24.8
2 7 ATHINA MICHALOPOULOU 15 104 8:08.7 0:35.4 12:10.2 20:54.4
3 11 ΠΗΝΕΛΌΠΗ ΓΑΪΤΆΝΗ 15 118 Ν.Ο.ΚΥ 8:27.0 0:47.6 13:37.9 22:52.6
4 16 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ 14 168 RED STAR TRIATHLON CLUB 8:33.6 1:09.6 14:49.0 24:32.3

ΠΑΙΔΕΣ Β
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 3 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12 133 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:33.5 1:09.0 10:58.0 19:40.5
2 4 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΎΡΟΣ 13 115 Ν.Ο.ΚΥ. 8:35.7 0:43.3 10:36.0 19:55.0
3 8 ΛΟΥΤΣΙΆΝ ΙΓΝΆΤ 12 121 Ν.Ο.ΚΥ. 9:16.0 0:51.1 11:14.1 21:21.3
4 12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 13 120 RED STAR 7:16.2 0:48.6 14:58.6 23:03.5
5 14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 12 169 10:46.3 0:51.9 12:35.4 24:13.7
6 15 ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΑΓΓΕΛΊΝΑΣ 13 114 Ν.Ο.ΚΥ. 10:58.2 0:45.1 12:46.7 24:30.2

ΠΑΙΔΕΣ Α
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 1 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ 15 136 Α.Ε ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6:45.6 0:40.7 10:06.3 17:32.7
2 2 LOUIS WOODGATE 15 113 N.O.KY 7:19.7 0:43.2 10:34.6 18:37.5
3 13 ΧΆΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΌΠΟΥΛΟΣ 14 143 Ν.Ο.ΚΥ 10:17.1 1:10.7 12:01.7 23:29.6
4 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΑΠΠΆΣ 15 135 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 12:10.7 1:18.5 11:05.6 24:34.9
5 18 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗΣ 14 125 Ν.Ο.ΚΥ. 10:59.4 0:43.0 13:06.3 24:48.8
DNS DNS ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 14 137

Kids Aquathlon 0,2+1k
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 7 ΗΛΙΆΝΑ ΚΑΚΟΎΤΗ 9 154 Ν.Ο.ΚΥ. 5:08.6 4:28.1 9:36.7
2 8 ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΚΙΑ 9 165 Ν.Ο.ΚΥ. 5:36.1 4:58.5 10:34.6
3 9 ΝΑΥΣΙΚΆ ΣΚΟΤΆΔΗ 9 164 Ν.Ο.ΚΥ. 5:55.4 5:01.9 10:57.4
4 19 ΒΑΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 170 7:19.1 6:28.9 13:48.0

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 2 ΑΜΑΝΤΑ ΓΚΕΛΗ 11 153 RED STAR 3:51.4 4:46.7 8:38.1
2 11 ΜΆΡΘΑ ΣΚΟΤΆΔΗ 10 163 Ν.Ο.ΚΥ. 5:42.8 5:33.1 11:15.9
3 13 ΜΑΡΊΒΑ ΚΟΛΟΣΚΌΠΗ 11 157 Ν.Ο.ΚΥ. 5:43.1 5:58.4 11:41.5
DNS DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΑΟΥΜ 10 160

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 10 ΝΊΚΟΣ ΜΙΧΑΉΛ 9 159 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:27.1 5:43.5 11:10.6
2 12 ΣΩΤΉΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΏΣΤΟΥ 8 150 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:34.7 6:02.4 11:37.2
3 14 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΛΒΗΣ 9 152 Α.Ε. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:27.1 6:24.7 11:51.8
4 15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔ ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ 8 155 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:55.3 6:07.9 12:03.2
5 16 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΣΊΣΚΑΣ 9 162 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:42.3 6:29.6 12:11.9
6 17 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ 8 167 6:51.2 5:51.6 12:42.8
7 18 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 8 172 7:11.2 6:16.4 13:27.7

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α
Place Overall Plc Name Age Bib Team/Club SWIM Time Trans Time RUN Time Gun Time
1 1 ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ 11 156 Red star 3:34.0 4:20.3 7:54.4
2 3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΛΑΚΙΔΗΣ 11 158 ΑΕ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4:11.5 4:37.1 8:48.6
3 4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 11 161 ΑΕ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4:24.0 4:28.0 8:52.0
4 5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΑΡΝΟΚΟΎΡΟΣ 10 151 Ν.Ο.ΚΥ. 5:07.7 4:09.6 9:17.4
5 6 ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΙΒΑΤΙΔΗΣ 10 171 4:17.1 5:11.4 9:28.6
6 20 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΧΑΒΈΛΑΣ 11 166 RED STAR 5:40.0 8:35.3 14:15.3