ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ 2017.

 

13.8 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 13.5km

1 Male 124 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1972 ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:54:02
2 Male 100 ΝΙΚΟΣ ΚΟΣΤΥΛΑΣ 1975 SCC BERLIN 0:54:40
3 Male 162 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1996 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:56:56
4 Male 119 ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1993 ΚΑΝΕΝΑΣ 0:57:26
5 Male 41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΚΑΣ 1983 0:59:09
6 Male 95 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΚΩΣΗΣ 1980 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:59:34
7 Male 148 ΦΕΙΔΙΑΣ ΜΠΟΥΡΛΑΣ 1970 ΕΨΙΛΟΝ 0:59:52
8 Male 147 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ 1969 1:00:37
9 Male 138 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ 1983 1:01:17
10 Male 86 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:27
11 Male 37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1988 FITNESSART 1:01:32
12 ALL 101 NO NAME - 1:02:55
13 Male 235 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:03:03
14 Male 7 BRUNO PASQUIERS 1966 RUNNINGREECE 1:03:07
15 Male 135 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1976 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:25
16 Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1992 MARATHON RUNNING TEAM 1:03:29
17 Female 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ 1982 MY ATHLETE 1:03:31
18 Male 89 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 1:04:23
19 Male 158 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 1:04:45
20 Male 122 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 Ο,ΤΙ ΝΑ¨ΝΑΙ 1:05:27
21 Male 151 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:06:28
22 Male 191 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1986 1:06:29
23 Male 10 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 1:06:50
24 Male 233 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 1:06:58
25 Male 69 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1977 1:07:07
26 Male 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:48
27 Male 25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 1:08:42
28 Male 242 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ - 1:08:59
29 Male 38 ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 OG RACING 1:09:04
30 Male 42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 1972 1:09:04
31 Male 60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:09:25
32 Male 181 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:09:25
33 Male 141 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ 1978 1:09:31
34 Male 81 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:09:41
35 Male 218 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1991 CORPUS CORSSFIT 1:09:44
36 Male 127 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1972 1:09:51
37 Male 205 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1999 1:09:57
38 Male 176 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ."ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:10:05
39 Male 170 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΤΡΟΜΕΙΣ 1:10:07
40 Female 113 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 1977 1:10:18
41 Male 53 ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΙΑΚΑΤΟΣ 1943 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:10:25
42 Male 203 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1963 ΕΥΚΛΗΣ 1:11:24
43 Male 259 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ - 1:11:24
44 Male 14 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 1:11:29
45 Male 43 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1954 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1:11:32
46 Female 70 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1981 1:12:00
47 Male 75 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 1971 1:12:20
48 Male 102 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ 1987 CORPUS CORSSFIT 1:12:30
49 Male 239 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ - ΣΔΥΠ 1:12:41
50 Male 23 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:12:57
51 Male 153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ 1993 CORPUS CROSSFIT 1:13:07
52 Male 40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ 1972 1:13:08
53 Male 160 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:14:15
54 Male 35 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:14:16
55 Male 241 ΑΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - 1:14:46
56 Male 258 NICK MEADOUS - 1:14:51
57 Male 257 THOMAS MEADOUS - 1:14:52
58 Male 111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ 1961 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 1:14:52
59 Male 105 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΗΣ 1976 1:14:53
60 Female 12 BIKY ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 WESWIM 1:14:56
61 Female 179 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΑΤΟΥ 1983 1:15:07
62 Female 187 ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 1992 THE ROWING STONES 1:15:07
63 Female 20 ΜΑΡΙΑ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ 1979 1:15:11
64 Male 109 ΚΡΕΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ 1973 1:15:21
65 Female 66 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΥ 1978 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:15:54
66 Male 27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 1973 1:15:55
67 Male 164 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΔΡΑΚΛΑΚΗΣ 1989 1:16:10
68 Male 39 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1988 CORPUS CORSSFIT 1:16:11
69 Male 18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΣ 1977 CORPUS CROSFIT 1:16:16
70 Female 174 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1979 1:16:16
71 Male 228 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:16:22
72 Male 126 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1994 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:16:46
73 Female 73 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 1:17:16
74 Male 46 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1980 1:17:16
75 Male 85 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΑΙΓΙΝΑΣ 1:17:30
76 Male 157 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 1:17:55
77 Male 112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:18:12
78 Male 108 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ 1975 1:18:37
79 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΣΕΑΣ 1978 - 1:18:44
80 Male 230 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:18:48
81 Male 252 ΧΑΡΗΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ - 1:18:49
82 Male 172 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:18:49
83 Male 223 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 1981 1:19:10
84 Female 167 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 1989 1:19:24
85 Female 190 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΓΚΟΥ 1986 SNAILS TEAM 1:19:26
86 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΩΣΗΣ 1988 1:19:43
87 Male 118 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΓΝΟΣ 1980 MDX 1:19:53
88 Male 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1968 1:20:13
89 Female 130 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΥ 1981 1:20:13
90 Female 217 ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΟΜΑΡΑ 1976 1:20:54
91 Male 68 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 1989 1:20:59
92 Female 210 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΩΜΑΡΑΚΗ 1989 1:20:59
93 Male 29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 1977 MDX 1:21:36
94 Male 52 ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ 1972 -- 1:21:40
95 Female 88 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΤΣΟΥΛΑ 1989 1:21:57
96 Male 50 ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1975 1:22:03
97 Female 103 ΜΠΕΣΣΥ ΚΟΥΡΗ 1978 1:22:04
98 Male 106 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΡ 1970 1:22:05
99 Female 201 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ 1980 1:22:06
100 Male 36 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ 1986 1:22:10
101 Female 94 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΩΣΗ 1987 1:22:41
102 Female 54 ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:23:00
103 Female 224 ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 1989 1:23:53
104 Male 161 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1962 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:23:53
105 Female 155 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥΑ 1:24:49
106 Male 133 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1975 1:25:17
107 Male 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΚΑΣ 1970 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:25:46
108 Male 180 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΓΚΟΣ 1989 1:25:51
109 Male 251 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ - 1:25:59
110 Male 254 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΟΡΓΙΤΑΣ - 1:26:04
111 Female 31 ΜΙΡΑΝΤΑ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 1963 1:26:12
112 Male 238 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ - ΣΔΥΠ 1:26:18
113 Female 33 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΟΥΓΑΤΣΙΩΤΗ 1995 1:26:35
114 Male 250 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΛΥΤΑΣ - 1:26:56
115 Male 207 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ 1988 1:27:03
116 Female 211 ΛΙΑ ΤΑΜΠΙΤΣΙΚΑ 1983 1:27:05
117 Female 253 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΑΝΟΥ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 1:27:20
118 Female 261 ΠΑΠΑΖΕΧΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ - 1:27:25
119 Male 260 ΝΙΚΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ - 1:27:26
120 Male 246 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - 1:27:33
121 Female 247 ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ - 1:27:33
122 Female 116 ΧΡΥΣΑ ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ 1974 1:29:26
123 Female 120 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:30:01
124 Male 227 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΑΚΙΤΣΑΣ 1990 1:30:19
125 Female 117 ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΛΙΒΑ 1987 VALRUN 1:31:07
126 Male 136 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 1978 1:31:07
127 Female 90 ΖΩΗ ΚΑΨΕΤΑΚΗ 1987 VALRUN 1:31:07
128 Male 72 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΑΚΗΣ 1978 VALRUN 1:31:07
129 Female 182 ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1975 1:31:12
130 Male 237 ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ - ΣΔΥΠ 1:31:12
131 Male 11 ΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 1:31:17
132 Male 2 ARCTURUS DOBRICA 1992 RUNNINGREECE 1:31:22
133 Female 188 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1992 1:31:56
134 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1975 1:32:59
135 Male 114 ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ 1953 DSA RUNNING TEAM 1:33:12
136 Male 232 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ 1983 Η ΧΕΛΩΝΕΣ 1:33:33
137 Male 4 JUERGEN FISCHHABER 1969 1:33:34
138 Male 74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ 1983 1:34:16
139 Male 206 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:27
140 Male 32 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:08
141 Male 231 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1971 --------------------------------------- 1:37:34
142 Female 139 ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΑΜΠΑΔΗΜΑ 1983 1:39:46
143 Male 145 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΠΟΣΔΑΣ 1968 1:39:46
144 Female 71 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ 1988 1:40:17
145 Female 91 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΕΦΑΛΑ 1988 1:40:17
146 Female 3 BETELGEUSE DOBRICA 1994 RUNNINGREECE 1:44:47
147 Male 184 ΦΟΙΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΕΝΑΚΗΣ-ΚΩΤΣΗΣ 1984 1:44:47
148 Female 59 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 FREERUN.GR 1:45:44
149 Female 58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ 1958 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:00
150 Female 173 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:00
151 Male 24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 FREERUN.GR 1:46:14
152 Male 240 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ - ΣΔΥΠ 1:46:16
153 Male 98 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1976 1:47:41
154 Female 1 RUXANDRA CIURCA 1964 RUNNINGREECE 1:47:58
155 Male 192 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΜΙΟΣ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:42
156 Male 243 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΟΥΜΑΣ - 2:00:44
157 Male 215 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 1952 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:03:03
158 Female 244 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2:03:03

 

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km

1 Male 623 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:02
2 Male 722 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - 0:19:05
3 Male 614 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ 1977 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:19:13
4 Male 605 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ 1971 0:20:25
5 Male 542 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ 1982 0:21:03
6 Male 672 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:12
7 Male 559 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:22:29
8 Male 694 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ - 0:23:23
9 Male 639 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1968 Α.Π.Σ.ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:23:27
10 Male 718 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΩΡΟΣ - 0:23:39
11 Male 693 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ - 0:23:39
12 Male 703 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ - 0:23:45
13 Male 633 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1972 0:24:13
14 Male 698 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΚΡΙΔΑΣ - 0:24:29
15 Male 505 ΠΕΤΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1983 0:24:30
16 Male 676 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΠΠΑΣ 1984 0:24:37
17 Female 728 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ - 0:24:40
18 Male 566 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 0:24:46
19 Male 619 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ 1990 GRALLY 0:24:51
20 Male 731 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - 0:25:04
21 Male 527 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:13
22 Male 567 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1985 0:25:15
23 Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1987 0:25:25
24 Male 720 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ - 0:25:34
25 Male 583 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ 1970 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:25:41
26 Male 691 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ - 0:25:42
27 Male 696 ΚΟΣΜΑΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - 0:25:48
28 Female 687 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ 2003 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:53
29 Female 532 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ 1988 OG RACING 0:25:56
30 Male 577 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 KINISIS FOR HEALTH 0:26:09
31 Male 724 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - 0:26:13
32 Male 641 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ 1956 YMITTOS RUNNERS 0:26:18
33 Male 732 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ - 0:26:22
34 Male 743 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥ - 0:26:40
35 Male 692 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ - 0:27:04
36 Female 674 ΞΑΝΘΗ ΤΣΙΠΟΥΡΑ 1978 NALU RUNNINGTEAM 0:27:09
37 Male 544 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ 1989 0:27:11
38 Female 622 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1983 0:27:19
39 Male 602 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ 1967 0:27:22
40 Female 561 ΘΕΩΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 1984 0:27:28
41 Male 529 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ 1988 0:27:34
42 Female 688 ΞΑΝΘΙΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ - 0:27:49
43 Female 702 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΕΚΚΑ - 0:27:55
44 Male 510 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981 0:27:59
45 Male 618 ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:28:04
46 Female 729 BARBARA CZYSZAKIEWKZ - 0:28:12
47 Male 701 ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΚΚΑΣ - 0:28:24
48 Female 588 ΔΑΝΑΗ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗ 2001 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:28:31
49 Male 655 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ 1988 0:28:39
50 Male 598 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 2004 0:28:39
51 Male 580 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ 1987 0:28:40
52 Female 646 ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ ΡΕΝΙΕΡΗ 1988 0:28:40
53 Female 571 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗ 1972 0:28:55
54 Male 707 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ - 0:29:03
55 Male 719 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - 0:29:06
56 Male 610 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:08
57 Female 734 ΚΙΚΗ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ - 0:29:10
58 Male 713 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ - 0:29:14
59 Male 738 ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ - 0:29:21
60 Male 530 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ 1989 0:29:26
61 Male 551 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ 1978 0:29:56
62 Male 644 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ 1955 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:57
63 Male 570 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:29:58
64 Male 742 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ - 0:29:59
65 Male 740 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - 0:30:00
66 Male 744 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΝΟΣ - 0:30:04
67 Male 741 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΑΝΟΥ - 0:30:12
68 Female 522 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΒΑΡΒΟΥΖΟΥ 1983 0:30:13
69 Female 512 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ 1969 0:30:22
70 Male 695 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - 0:30:25
71 Female 601 MΑΡΘΑ ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ 2002 0:30:40
72 Male 553 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:30:44
73 Female 668 ΜΕΜΑ ΤΖΑΜΑΡΙΑ 1974 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:30:44
74 Female 667 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗ 1991 0:30:49
75 Male 726 ΚΩΣΤΗΣ ΛΑΔΑΣ - 0:31:00
76 Male 714 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΑΚΗΣ - 0:31:06
77 Female 690 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΔΗΜΑ - 0:31:08
78 Female 736 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ - 0:31:10
79 Female 737 ΕΛΕΝΗ ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ - 0:31:10
80 Male 521 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1960 ANTIPAROS EN PLO 0:31:12
81 Male 665 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ 1967 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:31:21
82 Male 708 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΠΙΔΑΚΗΣ - 0:31:31
83 Female 675 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΚΑΝΤΑ 1978 0:31:40
84 Female 562 ΡΑΧΗΛ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ 1989 0:31:42
85 Male 545 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ 1985 0:31:43
86 Male 595 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΟΥΛΙΑΣ 1976 0:31:45
87 Female 627 ΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1976 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:55
88 Female 585 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ 1977 0:31:57
89 Female 712 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ - 0:31:57
90 Female 565 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ 1990 0:32:04
91 Female 617 ΝΙΚΗ ΞΙΦΑΡΑ 1972 0:32:07
92 Female 515 ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ 1979 0:32:08
93 Female 569 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ 1989 C 0:32:12
94 Female 573 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΣΙΜΑΚΗ 1974 0:32:12
95 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ 1979 0:32:26
96 Male 581 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ 1989 0:32:38
97 Female 503 ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΗ 1976 0:32:43
98 Male 706 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - 0:32:45
99 Female 576 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΘΗΝΑΣ 0:33:04
100 Female 589 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΓΙΟΥ 1987 0:33:26
101 Female 699 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ - 0:33:37
102 Female 636 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1980 0:33:46
103 Female 727 ΠΩΛΑ ΛΑΔΙΩΤΗ - 0:33:52
104 Female 504 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΓΓΕΛΗ 1972 0:33:59
105 Female 709 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ - 0:34:00
106 Male 697 JOHN STANLEY - 0:34:23
107 Female 725 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ - 0:34:25
108 Female 683 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΜΑΝΤΖΗ 1961 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 0:34:29
109 Male 572 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 1983 ΑΤΟΜΙΚΟΣ 0:34:31
110 Female 704 SUZAN RATTLEY - 0:34:52
111 Male 513 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ 1978 0:35:00
112 Female 594 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΙΟΚΑΡΗ 1990 0:35:16
113 Male 716 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ - 0:35:23
114 Female 715 ΑΡΓΥΡΩ ΒΟΠΤΙΡΑΚΗ - 0:35:25
115 Female 575 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 1983 0:35:29
116 Female 710 ΛΟΥΚΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ - 0:35:34
117 Female 735 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΗ - 0:35:36
118 Male 620 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 0:35:37
119 Male 689 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - 0:35:43
120 Male 640 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:36:11
121 Female 733 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗ - 0:36:14
122 Female 616 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΕΜΟΥ 1984 0:36:15
123 Female 700 ΜΑΡΙΑ ΜΕΤΑΞΑ - 0:36:31
124 Female 612 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1958 0:36:35
125 Female 526 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 1975 0:36:37
126 Female 519 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΒΑΛΑΣΚΑ 1971 0:36:42
127 Male 666 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ 1974 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:36:51
128 Male 552 ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ 1974 0:36:56
129 Male 531 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 - 0:37:10
130 Female 630 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ 1985 GRALLY 0:37:10
131 Male 603 ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:25
132 Female 509 ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ 1992 0:37:36
133 Male 705 JOHN RATTLEY - 0:37:51
134 Female 739 ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΙΑΔΟΥ - 0:37:59
135 Male 606 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ 1989 KINISIS FOR HEALTH RUNNING TEAM 0:38:03
136 Female 677 ΜΕΡΟΠΗ ΦΛΕΝΤΖΟΥΡΗ 1981 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:38:16
137 Female 534 ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 1975 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:38:17
138 Female 657 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΟΥΣΑΝΙΔΟΥ 1968 0:39:45
139 Male 730 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΑΜΠΗΣ - 0:39:49
140 Female 669 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:14
141 Male 546 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:15
142 Male 578 ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΩΣΗΣ 1984 0:42:15
143 Male 599 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 1971 0:42:54
144 Female 502 FLORENCE PASQUIERS 1966 RUNNINGREECE 0:42:56
145 Female 624 ΛΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1986 0:43:02
146 Male 643 ΦΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:57
147 Female 685 ΜΑΡΙΑ ΧΟΛΕΒΑ 1954 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:14
148 Female 721 ΕΥΑ ΓΟΡΓΟΡΑΠΤΗ - 0:48:42
149 Female 634 ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΣΧΑ 1975 0:49:36
150 Female 717 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΤΕΝΑ - 0:49:41
151 Female 613 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΛΛΟΥ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:50:09
152 Female 642 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 1961 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:53:40
153 Female 711 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ - 0:53:41
154 Female 590 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:26
155 Female 637 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΗ 1984 1:00:40
156 Female 626 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1976 1:02:28
157 Female 517 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ 1976 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:08:34
158 Male 523 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΝΑΣ 1974 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:08:35
159 Female 660 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΘΑΚΗ 2004 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:19:42

 

ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
2 ΜΑΡΙΝΑ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΝΔΗΛΙΑΡΗΣ
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΜΑΛΗΣ
5 ΜΑΡΙΝΑ ΣΧΙΖΑ
6 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ
7 ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΒΑΜΒΑΚΑ
8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ
9 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10 ΑΛΕΞΙΑ ΜΠΑΘΑΛΟΥΚΑ
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
12 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΝΤΗ
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ
14 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΙΔΕΡΙΑ
15 ΧΡΥΣΑ ΜΙΧΑΗΛ
16 ΝΙΚΟΣ ΜΟΛΥΒΑΣ
17 ΜΑΓΔΑ ΚΙΣΙΩΤΟΥ
18 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ
19 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ
20 ΒΑΣΩ ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
21 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΛΑΜΑ
22 ΛΟΥΚΙΑ ΚΟΡΝΕΖΟΥ

 

ΠΑΙΔΙΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

1 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΗ 2009
2 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ 2010
3 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΑ 2012
4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 2009
5 ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝΗ 2005
6 ΣΩΖΙΑ ΡΩΠΑΙΤΗ 2005
7 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 2008
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 2011
9 ΙΑΣΩΝ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 2005
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2007
11 ΒΑΛΕΡΙ ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΥ 2005
12 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 2012
13 ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ 2005
14 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 2005
15 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2006
16 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΠΡΙΩΤΗ 2005
17 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2006
18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 2009
19 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥ 2006
20 ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ 2008
21 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ 2010
22 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΤΑΘΑΚΗ 2007
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ 2010
24 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΑΙΛΑΣ 2011
25 ΚΟΚΟΡΗΣ ΤΕΛΗΣ 2008
26 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2009
27 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 2007
28 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2006
29 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2006
30 ΝΑΣΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 2006
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 2008
32 ΦΟΙΒΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 2008
33 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ 2010
34 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΗΜΑΣ 2010
35 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΑΝΟΣ 2008
36 ΤΖΟΥΛΗΣ ΧΑΤΖΙΟΥ 2007
37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ 2011
38 ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΑΝΟΥ 2009
39 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2009
40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 2006
41 ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΑΚΑΤΟΥ 2007
42 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΖΗΜΑΣ 2012
43 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΟΥ 2005
44 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 2009
45 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 2007
46 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 2008
47 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΟΛΙΑΡΔΟΥ 2006
48 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 2008
49 ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2010
50 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2005
51 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 2005
52 ΑΜΑΡΥΛΙΣ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ 2007
53 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΩΡΡΟΣ 2009
54 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΩΡΡΟΣ 2008
55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 2006
56 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 2005
57 ΒΑΛΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 2005
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2006
59 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΑΤΩΛΗΣ 2007
60 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΔΕΣ 2010
61 ΑΡΜΕΝΙΝΑ ΧΙΣΕΝΑΙ 2008
62 ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 2010
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ 2008
64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2006
65 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΖΑΝΟΥ 2011
66 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2007
67 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ 2005
68 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗΣ 2007
69 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ 2002
70 ΜΑΡΘΑ ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ 2002
71 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2008
72 ΤΣΩΡΟΥ ΑΓΑΠΗ 2011
73 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2011
74 ΜΑΝΘΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 2011
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ 20011
76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 2003
77 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 2003
78 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 2009
79 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΝΟΣ 2009

 

 ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ

Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 52 ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 1983 #WESWIM 0:18:43
2 109 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Male 1977 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 0:19:07
3 70 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1964 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 0:20:05
4 6 ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1977 CORPUS CROSFIT 0:20:16
5 89 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΤΡΟΜΕΙΣ 0:20:23
6 37 ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 1977 0:20:29
7 61 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 1991 WE SWIM 0:20:38
8 68 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1987 WESWIM 0:20:45
9 91 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 1985 OPANATHLON 0:20:47
10 22 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ Female 1985 0:21:20
11 30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 1989 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:21:27
12 9 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 1981 ΒΑΒΟΥΡΟΠΑΤΑΤΕΣ SWIM CLUB 0:21:28
13 21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ Female 1983 0:21:34
14 19 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1977 WESWIM 0:21:35
15 51 ΚΟΥΡΙΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1983 0:21:36
16 134 ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ ΝΗΦΩΝ Male 0:21:46
17 106 ΣΟΥΣΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 1981 0:22:27
18 127 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1989 0:24:04
19 128 ΨΑΛΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Male 1974 0:24:11
20 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1975 #WESWIM OPEN WATER 0:24:26
21 74 ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ Female 1982 MY ATHLETE 0:24:52
22 84 ΠΑΛΙΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1982 0:25:50
23 32 ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1982 WESWIM 0:25:53
24 62 ΜΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Male 1972 0:26:07
25 102 ΡΟΥΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Female 1986 SNAILS TEAM 0:26:20
26 96 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 1968 Α.Π.Σ.ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:26:52
27 54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Male 1987 CORPUS CORSSFIT 0:27:07
28 71 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 2000 ΟΠΑΝΑΘΛΟΝ 0:27:15
29 8 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Female 1974 CREDO S VICTORIA 0:27:21
30 104 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 1968 0:27:23
31 82 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Male 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:27:25
32 43 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:27:33
33 15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΚΛΑ Female 1976 0:27:37
34 42 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:27:52
35 24 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 1988 0:27:53
36 50 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1976 0:28:28
37 63 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ Female 2000 0:28:36
38 20 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1988 FITNESSART 0:28:38
39 14 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1960 ANTIPAROS EN PLO 0:29:23
40 23 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1975 0:29:43
41 79 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1993 CORPUS CROSSFIT 0:30:22
42 98 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Female 1992 THE ROWING STONES 0:30:25
43 105 ΣΟΥΡΜΠΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Male 1985 ΝΟΜ 0:30:27
44 85 ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 1996 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:31:10
45 64 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ Female 1977 0:31:43
46 101 ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ Female 1977 0:31:54
47 80 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Female 1988 ΣΔΥΑ 0:32:06
48 7 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 1976 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:32:20
49 41 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑ SOTIA Female 1976 0:32:44
50 132 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:33:17
51 36 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 1979 0:33:36
52 58 ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ Female 1974 0:33:41
53 56 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Female 1977 0:33:52
54 66 ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Female 1984 0:33:58
55 28 ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1974 0:34:17
56 103 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 1986 0:35:07
57 131 ΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:35:09
58 5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Female 1972 WESWIM 0:36:56
59 113 ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Male 1991 CORPUS CORSSFIT 0:37:20
60 90 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ Female 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:37:46
61 45 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Female 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΘΗΝΑΣ 0:37:59
62 33 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1982 0:38:24
63 133 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Male ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:12
64 114 ΤΡΙΓΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1974 0:39:51
65 44 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 1984 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΘΗΝΑΣ 0:40:00
66 137 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΙΜΟΣ Male 0:40:03
67 88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ Female 1956 0:40:21
68 40 ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1983 0:40:24
69 136 ΤΣΕΝΕ ΕΛΛΗ Female 0:40:43
70 57 ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Male 1953 DSA RUNNING TEAM 0:41:37
71 124 ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Male 1983 Η ΧΕΛΩΝΕΣ 0:42:00
72 135 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 0:44:09
73 130 DOBRICA BETELGEUSE Male 0:47:01