23ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Νεάπολης Αγρινίου - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 23ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Νεάπολης Αγρινίου.

 

10 Χιλιόμετρα

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ BIB ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜΕΡ. ΓΕΝ/ΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΗ ΧΡΟΝΟΣ

1 5 ΛΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1985 ΑΣ ΥΔΡΙΑ ΠΑΤΡΑ 0:37’52.55
2 16 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 MARATHON CLUB) ΑΓΡΙΝΙΟ 0:37’55.18
3 1 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΣΔΥ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 0:38’25.68
4 44 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1975 MARATHON CLUB) ΑΣΤΑΚΟΣ 0:39’41.78
5 11 GOBEL SYLVAIN 1968 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ -ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 0:40’38.42
6 85 ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:42’32.11
7 24 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43’39.45
8 27 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:43’59.71
9 56 ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:44’39.85
10 23 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΡΤΑ 0:44’42.58
11 59 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:44’47.75
12 29 ΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0:45’04.65
13 75 ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:45’32.52
14 3 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΑΤΟΥΝΑ 0:46’05.88
15 86 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:46’06.57
16 55 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1982 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:46’25.98
17 10 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 ΓΕΑ RUNNING TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ 0:46’47.05
18 31 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1972 ΓΕΑ RUNNING TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ 0:46’47.58
19 46 ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 1967 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:47’07.24
20 60 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47’23.40
21 88 ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1975 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:47’36.65
22 2 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:47’37.09
23 69 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 LEPANTORUNNERS ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 0:47’44.86
24 67 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1977 LEPANTORUNNERS ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 0:47’45.25
25 89 ΣΙΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47’53.95
26 83 ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:47’54.49
27 96 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 0:47’57.55
28 30 ΤΑΝΤΑΡΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ 0:48’53.38
29 66 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49’00.74
30 101 ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ 0:49’09.52
31 42 ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ 0:49’28.82
32 7 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1983 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:49’32.45
33 91 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1955 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:49’33.07
34 25 ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:49’47.07
35 32 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 1971 AGRINIO RUNNER TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ 0:49’54.61
36 84 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50’32.09
37 70 ΚΑΒΑΘΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:51’02.68
38 36 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’14.20
39 87 ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’14.71
40 37 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’15.11
41 100 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ 0:52’38.51
42 28 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’40.99
43 19 ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’43.67
44 47 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’54.15
45 33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΓΕΑ RUNNING TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ 0:52’57.34
46 4 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52’58.71
47 49 ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1972 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’13.61
48 8 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1969 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’14.04
49 92 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53’24.64
50 79 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’30.08
51 35 ΜΠΕΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ 0:53’32.17
52 34 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑ 0:53’32.65
53 20 ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1965 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’43.43
54 90 ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’43.88
55 93 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1964 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’44.39
56 94 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’44.90
57 95 ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1960 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:53’58.36
58 26 ΚΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54’33.17
59 15 ΘΑΝΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:55’24.52
60 17 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ 0:55’28.48
61 81 ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:56’10.71
62 80 ΠΑΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:56’23.39
63 14 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1955 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑ 0:57’11.84
64 45 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1964 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΑΚΟΣ 0:57’33.61
65 77 ΓΟΝΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 LEPANTORUNNERS ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 0:58’10.90
66 6 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1960 ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:58’38.90
67 18 ΠΕΛΕΚΗ ΛΙΤΣΑ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 0:58’46.53
68 97 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:59’19.12
69 54 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:59’33.96
70 53 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 0:59’34.42
71 62 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ 0:59’42.50
72 73 ΚΑΪΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1966 ΣΔ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ 0:59’43.00
73 76 ΓΚΟΥΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1972 AGRINIO RUNNER TEAM ΑΓΡΙΝΙΟ 0:59’45.74
74 98 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1954 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:00’25.55
75 61 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1960 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ 1:00’38.74
76 22 ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 1:00’44.98
77 13 ΧΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΛΑΧΕΡΝΑ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:00’51.34
78 71 ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1959 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:00’54.81
79 39 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:00’55.65
80 21 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:00’56.10
81 74 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΣΔ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ 1:02’26.81
82 9 ΝΤΖΟΥΦΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:03’00.49
83 41 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:03’04.53
84 99 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1961 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ 1:04’20.60
85 57 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05’08.40
86 64 ΚΩΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1949 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ 1:05’10.46
87 78 ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ 1:05’24.47
88 40 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:06’03.25
89 63 ΣΚΟΥΖΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1959 Σ.Μ.Α. Η ΖΕΥΞΗ ΠΑΤΡΑ 1:06’24.40
90 38 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1972 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΘΗΝΑ 1:06’56.42
91 68 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1942 LEPANTORUNNERS ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 1:07’08.42
92 82 ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 ΔΑΦΝΗ ΖΑΠΑΝΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 1:07’55.17
93 43 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:08’06.59
94 102 ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08’24.96
95 72 ΣΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:08’33.80
96 65 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08’34.23
97 58 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08’47.92
98 48 ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 1:09’06.64
99 51 ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΕΓ. ΧΩΡΑ 1:09’15.72
100 52 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ DNF
101 50 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΒΛΑΧΕΡΝΑΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ DNF
102 12 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 1966 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ -ΜΟΝΩΣΕΙΣ ΠΡΕΒΕΖΑ DNF

 

7 Χιλιόμετρα Βάδην

Α/Α BIB ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜΕΡ. ΓΕΝ/ΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΗ

1 4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1985 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 28 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
3 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 Π.ΠΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΛΑΧΕΡΝΑ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
4 10 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΣΜΗΝΗ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
5 24 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1967 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
6 25 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1942 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
7 26 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ 1968 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
8 9 ΚΑΡΑΝΤΑΛΗ ΞΕΝΙΑ 1982 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
9 18 ΚΟΤΕΛΙΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Μ. ΧΩΡΑ
10 5 ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
11 21 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΕΑΠΟΛΞ
12 14 ΚΡΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
13 17 ΛΕΟΝΤΙΤΗΣ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Μ. ΧΩΡΑ
14 16 ΛΕΟΝΤΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Μ. ΧΩΡΑ
15 11 ΜΑΚΕΔΟΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
16 2 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
17 27 ΜΑΡΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
18 29 ΜΟΛΩΝΗ ΛΙΤΣΑ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
19 19 ΜΟΥΣΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Μ. ΧΩΡΑ
20 30 ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
21 12 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΕΦΗ 2001 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
22 13 ΡΙΚΑΤΣΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΡΙΑΝΤΕΪΚΑ
23 20 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΕΑΠΟΛΞ
24 8 ΣΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1972 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ
25 1 ΤΖΙΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΞ
26 23 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1953 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
27 22 ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1960 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ
28 15 ΦΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟ
29 6 ΧΑΪΝΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ
30 7 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟ