6ος αγώνας δρόμου «ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος αγώνας δρόμου «ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ».

 

Γενικής Θέση φύλου Βib Όνομα Επώνυμο Επίδοση Σύλλογος

1 1 110 Λάζαρος Καπετάνος 0:33:41 ΣΔΟ Εορδαίας
2 2 42 Στυλιανός Παγουνόπουλος 0:34:24 Νάκος Running Team
3 3 30 Αλέξανδρος Γελαδάρης 0:36:14 Ζευς Πιερίας
4 4 43 Κωνσταντίνος Παγουνόπουλος 0:36:46 Νάκος Running Team
5 5 161 Δημήτριος Κουτσουμπίδης 0:36:53 ΣΔΟ Εορδαίας
6 6 187 Αμβρόσιος Δημητριάδης 0:37:54 Ανεξάρτητος
7 7 17 Αθανάσιος Σκόρδας 0:37:58 ΣΔΥ Κοζάνης
8 8 39 Δημήτριος Μανίκας 0:38:05 ΣΔ Τρικάλων
9 9 95 Ευάγγελος Ιωαννίδης 0:38:15 ΣΔΟ Εορδαίας
10 10 162 Κοσμάς Κωνσταντινίδης 0:38:24 Ανεξάρτητος
11 11 56 Ηλίας Νάτσιας 0:38:36 ΣΔ Ιωαννίνων
12 12 133 Αναστάσιος Ροβυθάκης 0:38:48 ΣΔΥ Κοζάνης
13 13 54 Αναστάσιος Τομαράς 0:38:50 ΣΔ Ιωαννίνων
14 14 189 Αντώνιος Νήτσιος 0:38:56 ΣΔΥ Κοζάνης
15 15 13 Σπυρίδων Παππάς 0:39:04 Ανεξάρτητος
16 16 70 Αλέξανδρος Δρουδάκης 0:39:18 Γ.Ε.Γρεβενών
17 17 10 Σταύρος Ταραμάνης 0:39:27 ΣΔΥ Κοζάνης
18 18 129 Χρήστος Αλεξίου 0:39:33 ΣΔ Ιωαννίνων
19 19 192 Σεμπάστιαν Καλούαν 0:39:47 ΣΔ Ιωαννίνων
20 20 169 Αθανάσιος Στογιάννης 0:39:52 ΣΔΟ Εορδαίας
21 21 38 Δημήτριος Ελευθεριάδης 0:39:56 Νάκος Running Team
22 22 107 Παύλος Ασλανίδης 0:40:04 ΣΔΥ Κοζάνης
23 23 91 Δημήτριος Ανδρούτσος 0:40:05 ΣΔ Ιωαννίνων
24 24 59 Ηλίας Δουβλετής 0:40:40 ΣΔΥ Κοζάνης
25 25 88 Γεώργιος Βλάχος 0:40:47 Αιανή Runners
26 26 182 Κωνσταντίνος Καραχάλιος 0:41:01 ΣΔΥ Κοζάνης
27 27 178 Χρήστος Χαλατσής 0:41:26 Lepando Ναυπάκτου
28 28 47 Δημήτριος Γούδης 0:41:31 Νάκος Running Team
29 29 82 Ζήνων Σουμαλίας 0:41:51 Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Καστοριάς
30 30 86 Κωνσταντίνος Πανάτσας 0:42:08 Ανεξάρτητος
31 31 89 Στυλιανός Ζαρκάδας 0:42:15 Αιανή Runners
32 32 196 Γεώργιος Τσούλης 0:42:17 REF Runners KZM
33 33 6 Άγγελος Παππάς 0:42:20 ΣΔ Ιωαννίνων
34 34 136 Γεώργιος Χρυσοστομίδης 0:42:28 Ρύμνιο
35 35 165 Θεολόγος Κανλής 0:42:47 Ανεξάρτητος
36 36 103 Κωνσταντίνος Λαζαρίδης 0:42:54 ΣΔΟ Εορδαίας
37 37 220 Θωμάς Τριανταφύλλου 0:42:59 Αμπελιά
38 38 84 Χρήστος Κατσάρας 0:43:02 ΣΔΥ Κοζάνης
39 39 105 Χρήστος Μάντζος 0:43:20 ΣΔΟ Εορδαίας
40 40 160 Χρυσόστομος Σουπιάδης 0:43:37 ΟΜΓ
41 41 227 Δημήτριος Κωτούλας 0:43:57 ΣΔ Τρικάλων
42 42 152 Βασίλειος Αναγνωστόπουλος 0:43:58 ΣΔ Ιωαννίνων-Καστάνιανη
43 43 45 Βασίλειος Νιζισκιώτης 0:44:01 Νάκος Running Team
44 44 229 Δημήτριος Καλαμπούκας 0:44:15 Δόξα Μικροκάστρου
45 45 63 Δημήτριος Πετρόπουλος 0:44:25 ΣΔΥ Κοζάνης
46 46 79 Δημήτριος Δρουδάκης 0:44:27 ΔΥ Γρεβενών
47 47 219 Στέφανος Παντζής 0:44:29 Αμπελιά
48 48 135 Χρήστος Μπατσίλης 0:44:33 ΣΔΥ Κοζάνης
49 49 69 Ευάγγελος Μυλωνάς 0:44:48 ΣΔΥ Κοζάνης
50 50 131 Δαμιανός Μιχαήλογλου 0:44:59 Ανεξάρτητος
51 51 58 Αστέριος Βαβλιάρας 0:45:00 ΣΔΥ Κοζάνης
52 1 41 Αναστασία Ελευθεριάδου 0:45:18 Baliotis Nature Trail-ΔΥ Γρεβενών
53 52 217 Νικόλαος Θώμος 0:45:26 ΣΜ Λάρισας
54 53 36 Διομήδης Παπαδημητρίου 0:45:31 Νάκος Running Team
55 54 67 Ιωάννης Δομανος 0:45:37 Minas coaching team
56 55 224 Κωνσταντίνος Κωτσίδης 0:45:50 Ανεξάρτητος
57 56 250 Χαρίσιος Παπαδόπουλος 0:45:59 ΣΔΥ Κοζάνης
58 57 114 Λάζαρος Παπαδημητρίου 0:46:09 ΣΔΥ Κοζάνης
59 58 139 Αχιλλέας Γρηγορίου 0:46:19 ΣΔ Τρικάλων
60 59 14 Νικόλαος Χαρίσης 0:46:33 ΣΔ Ιωαννίνων
61 60 51 Κωνσταντίνος Μαγκούφης 0:46:38 Σπάρτακος
62 2 156 Νίκη Ζιώγα 0:46:42 ΔΥ Γρεβενών
63 61 48 Αντώνιος Βίτκας 0:46:49 North Grap FTC
64 3 140 Λαμπρινή Ντούτση 0:46:54 ΣΔ Ιωαννίνων
65 62 102 Χρυσός Κριστάνης 0:46:59 ΣΔΟ Εορδαίας
66 63 188 Γεώργιος Νίκου 0:47:06 ΣΔΥ Κοζάνης
67 64 198 Χρήστος Παπαιωάννου 0:47:08 Έδεσσα
68 65 40 Σωκράτης Τορνίδης 0:47:11 Νάκος Running Team
69 66 225 Βασίλειος Παππάς 0:47:16 Ανεξάρτητος
70 67 141 Θωμάς Σχορτσιανίτης 0:47:17 ΣΔ Τρικάλων
71 68 153 Ιωάννης Χατζηνίκος 0:47:22 ΣΔ Τρικάλων
72 4 158 Μερόπη Σκανδάλη 0:47:23 Fifth Element
73 69 164 Μιχάλης Πανταζής 0:47:28 Αμπελιά
74 70 163 Ματθαίος Φωλίνας 0:47:31 ΔΥ Γρεβενών
75 71 171 Τριαντάφυλλος Τσιαφής 0:47:43 Σιάτιστα
76 72 57 Κυριάκος Γκέκας 0:47:49 Run Forest Run
77 73 71 Αθανάσιος Βάμβας 0:48:01 ΣΔΥ Κοζάνης
78 5 121 Μαρία Μπρέτσα 0:48:10 ΣΔΥ Κοζάνης
79 74 22 Χάρης Χρυσοστομίδης 0:48:12 Ρύμνιο
80 75 170 Παντελής Καπλάνογλου 0:48:14 ΣΔΥ Κοζάνης
81 76 44 Ιωάννης Νούτσιος 0:48:14 ΣΔ Άρτας
82 77 23 Χαρίσιος Νεβεσκιώτης 0:48:15 Ελιμειακός Κερασιάς- ΣΔΥ Κοζάνης
83 78 74 Παναγιώτης Ντάγκας 0:48:15 ΣΔΥ Κοζάνης
84 79 194 Γεώργιος Σπέντζας 0:48:31 REF Runners KZM
85 80 55 Παναγιώτης Χούνος 0:48:32 Σπάρτακος
86 81 145 Λουκάς Πραμπρομής 0:48:53 Σιάτιστα
87 82 118 Αριστέα Κορδά 0:48:53 ΣΔ Ιωαννίνων
88 83 201 Γεώργιος Πάτσος 0:48:54 ΟΜΓ
89 84 185 Αθανάσιος Παλιούρας 0:49:00 ΣΔΥ Κοζάνης
90 85 33 Ανέστης Μελίδης 0:49:01 Ανεξάρτητος
91 6 159 Βασιλική Συκοπέτη 0:49:03 ΟΜΓ
92 86 216 Κυριάκος Ιωαννίδης 0:49:12 ΣΔΥ Κοζάνης
93 87 150 Θεόδωρος Καραγιάννης 0:49:29 Άγιος Γεώργιος Γρεβενών
94 88 174 Αστέριος Καρακούλας 0:49:38 Ελιμειακός Κερασιάς
95 89 202 Γεώργιος Γεωργίου 0:49:39 ΟΜΓ
96 90 123 Κωνσταντίνος Λιγούρας 0:50:01 Νάκος Running Team
97 91 138 Ιωάννης Κωστούλας 0:50:06 ΣΔ Ιωαννίνων
98 92 106 Άκης Πυρεΐδης 0:50:10 Ανεξάρτητος
99 93 130 Γεώργιος Σεριστατίδης 0:50:22 ΣΔΥ Κοζάνης
100 94 218 Νικόλαος Αρβανίτης 0:50:46 Ρύμνιο
101 95 124 Δημήτριος Νακόπουλος 0:50:51 Ανεξάρτητος
102 7 83 Ελένη Τσουπινάκη 0:51:03 Marathon Greece Team by Maria Polyzou
103 96 49 Αχιλλέας Κόραβος 0:51:10 ΔΥ Γρεβενών
104 97 80 Μάκης Κοσμίδης 0:51:19 ΣΔΥ Βόλου
105 98 28 Βασίλειος Τότσκας 0:51:23 ΣΔΥ Κοζάνης
106 99 108 Λάζαρος Μάγκου 0:51:34 ΣΔΟ Εορδαίας
107 8 75 Στυλιανή Λεωνιδάκη 0:51:46 ΣΔΥ Κοζάνης
108 9 132 Αρετή Αγγέλη 0:51:51 ΣΔ Ιωαννίνων
109 100 122 Κυριάκος Τσακιλτζίδης 0:51:56 ΣΔΥ Κοζάνης
110 101 64 Ζαφείρης Εγρές 0:51:57 Ανεξάρτητος
111 102 87 Επαμεινώνδας Νικολαΐδης 0:52:30 Ανεξάρτητος
112 103 177 Χρύσανθος Κωνσταντινίδης 0:52:33 REF Runners KZM
113 104 137 Ευάγγελος Σταύρου 0:52:49 ΣΔ Ιωαννίνων
114 10 204 Αικατερίνη-Ιωάννα Γκαραβέλλα 0:52:57 ΣΔΥ Κοζάνης
115 105 200 Γρηγόριος Μουσενής 0:53:03 ΣΔ Βέροιας
116 106 96 Γεώργιος Τσιάμης 0:53:15 Κτένι
117 107 223 Ιωάννης Τζήκας 0:53:17 ΣΔΥ Κοζάνης
118 108 16 Γεώργιος Γιαννίκος 0:53:18 ΚΛΑΠ Ιωαννίνων
119 109 26 Κωνσταντίνος Γεωργιάδης 0:53:19 Ανεξάρτητος
120 110 98 Θεόδωρος Καραγεώργος 0:53:26 ΔΥ Γρεβενών
121 111 7 Χρήστος Γκουγιάνος 0:53:42 ΣΔ Ιωαννίνων
122 11 3 Κούλα Τσιφλίδου 0:53:43 Nova Sports Running Team
123 112 4 Κωνσταντίνος Παγκαλίδης 0:53:43 Nova Sports Running Team
124 113 73 Χρήστος Βαρδάρης 0:54:11 Ανεξάρτητος
125 114 213 Θωμάς Ροδοσνιώτης 0:54:14 Σιάτιστα
126 115 214 Γρηγόριος Μίχος 0:54:34 Ανεξάρτητος
127 116 231 Κωνσταντίνος Ζήκος 0:54:53 Δρομείς Τσοτυλίου
128 117 1 Γεώργιος Θωίδης 0:54:58 Δρομείς Νεάπολης
129 118 46 Άγγελος Βίτκας 0:55:04 Ανεξάρτητος
130 119 233 Δημήτριος Λογδανίδης 0:55:15 ΣΔΟ Εορδαίας
131 12 104 Βασιλική Στουρνάρα 0:55:45 ΣΔ Ιωαννίνων
132 120 77 Βασίλειος Κωστόπουλος 0:55:51 ΣΔΥ Κοζάνης
133 121 113 Γρηγόριος Βότσιος 0:55:52 ΣΔ Τρικάλων
134 122 232 Lukas Slezak 0:56:17 Ανεξάρτητος
135 123 31 Σωτήριος Τσιάρας 0:56:23 ΣΔ Τρικάλων
136 124 85 Χρήστος Ζάζος 0:56:47 Ανεξάρτητος
137 125 62 Σταύρος Χατζόγλου 0:57:00 Ανεξάρτητος
138 126 190 Κωνσταντίνος Μπηλιώνης 0:57:01 Ανεξάρτητος
139 127 60 Ιωάννης Γκάργκας 0:57:01 Ανεξάρτητος
140 128 146 Δημήτριος Πραμπρομής 0:57:41 Σιάτιστα
141 13 195 Παναγιώτα Μπλέτσα 0:57:45 ΣΔ Ιωαννίνων
142 129 12 Δημήτριος Ράδος 0:57:46 Ανεξάρτητος
143 130 25 Χαράλαμπος Δαβιδόπουλος 0:57:51 ΣΔΥ Κοζάνης
144 131 61 Δημήτριος Λουμπουτσκός 0:57:51 ΣΔΥ Κοζάνης
145 14 206 Κωνσταντίνα Ευθυμίου 0:57:54 ΣΜ Λάρισας
146 15 207 Βασιλική Ρούσα 0:57:55 TRG
147 16 11 Ελπίδα Μπιρμπίλη 0:58:32 Ποντινή Γρεβενών
148 132 72 Κωνσταντίνος Κουσαλίδης 0:58:33 ΣΔΥ Κοζάνης
149 133 90 Σπυρίδων Τσακαλίδης 0:59:29 Ανεξάρτητος
150 134 65 Δημήτριος Μελιόπουλος 0:59:33 Ανεξάρτητος
151 135 191 Δημήτριος Μάρκουλας 1:00:00 Ανεξάρτητος
152 17 197 Ζωή Φίκα 1:00:37 Έδεσσα
153 136 228 Δημήτριος Γκατζάλας 1:00:38 Ανεξάρτητος
154 137 230 Αθανάσιος Νατσιόπουλος 1:00:47 Ανεξάρτητος
155 138 21 Γεώργιος Τότσκας 1:01:21 Ελιμειακός Κερασιάς
156 139 24 Απόστολος Σοφόγλου 1:02:31 ΣΔΥ Κοζάνης
157 140 120 Δημήτριος Κοϊμτζίδης 1:02:32 ΣΔΥ Κοζάνης
158 141 226 Χρήστος Παντσίδης 1:03:07 Ανεξάρτητος
159 18 66 Βασιλική Τασιώνη 1:03:15 Ελιμειακός Κερασιάς
160 142 101 Μιχαήλ Παρθενόπουλος 1:03:16 ΣΔΥ Θεσσαλονίκης- Στρεμπενιώτες
161 143 15 Νικόλαος Τριανταφύλλου 1:05;15 ΣΔΥ Κοζάνης
162 144 8 Θωμάς Μεντελής 1:07:21 Αιανή
163 145 27 Μάρκος Τότσκας 1:07:27 ΣΔΥ Κοζάνης
164 146 221 Γρηγόριος Λυπηρίδης 1:08:58 Ανεξάρτητος
165 147 184 Αθανάσιος Πουρλιάκας 1:09:51 Ανεξάρτητος
166 19 208 Άννα Παπαδοπούλου 1:09:52 ΔΥ Γρεβενών
167 148 222 Θωμάς Δουβανάς 1:11:09 ΣΔ Ιωαννίνων
168 149 186 Πλούταρχος Πουρλιάκας 1:11:21 Ανεξάρτητος
169 150 92 Ιωάννης Καραγκιοζάκης 1:12:10 Ανεξάρτητος
170 151 93 Παναγιώτης Παπαιωάννου 1:12:46 Ανεξάρτητος
171 152 100 Ιωάννης Δρουδάκης 1:17:16 ΔΥ Γρεβενών
172 153 5 Χαρίσιος Τριανταφύλλου 1:17:16 ΣΔΥ Κοζάνης
173 154 176 Μάρκος Καρακούλας 1:17:16 Ελιμειακός Κερασιάς