6ος Faethon Olympus Marathon (Aπόστολος Τσουρέκας) | Rupicarpa - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος Faethon Olympus Marathon (Aπόστολος Τσουρέκας) | Rupicarpa.

 

44 Χιλιόμετρα

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος

1 1 1 213 KOSTAS SIAMITRAS Α INOV8-OLYMPUS MARATHON RT 5:52:11
2 2 2 56 DIMITRIOS ELEFTHERIOU Α DYNAFIT GREECE 5:57:37
3 3 3 222 MATRAS SLAWOMIR Α SALOMON HELLAS 6:01:19
4 4 4 93 ALEX KAMBOUROPOULOS Α ODLO-LASPORTIVA 6:04:12
5 5 5 18 STAUROS BALIOTIS Α DYNAFIT GREECE 6:13:28
6 6 6 65 IOANNIS GANASOULIS Α TRAXINA 6:14:48
7 7 7 40 ACHILLEAS CHRISTANAS Α TECNICA-TRG 6:25:34
8 8 8 9 THOMAS ANDROUTSOS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 6:42:52
9 9 9 193 NIKOLAOS PETROPOULOS Α 6:48:54
10 10 10 71 ILIAS GIAKIMIS Α SD TRIKALON-TRG 6:54:36
11 11 11 76 GEORGIOS GKOLIS Α SATYROI 6:54:58
12 1 12 32 KATARZINA CEKOSKA Γ KASIMIS TRAINING 7:02:07
13 12 13 227 MARINAS STELLAS Α 7:10:59
14 13 14 154 APOSTOLOS MEMOS Α ALLTERAINRUNNERS 7:13:06
15 14 15 217 ATHANASIOS SIOUTKOS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 7:13:49
16 15 16 186 ASTERIOS PAPATHANASIOU Α BALIOTIS NATURE TRAIL 7:20:16
17 16 17 240 ORESTIS TSONIDIS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 7:21:38
18 17 1 204 LAZAROS RIGOS Α OLYMPUS TRAILS 7:21:38
19 2 18 113 MYRSINI KOLYFA Γ 7:22:12
20 18 19 223 THOMAS SOLOMOS Α MY ATHLETE-ELASSONA GRT 7:23:23
21 3 20 39 IOANNA CHOURIDOU Γ BALIOTIS NATURE TRAIL 7:34:39
22 19 21 169 STERGIOS NTAMPOSIS Α OREIVATIKOS SILLOGOS KALIVION 7:38:32
23 20 22 108 GIORGOS KATSIMPOURAS Α ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΚΑΛΥΒΙΩΝ "ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ" 7:38:36
24 21 23 87 HAJEK JAKUB Α 7:39:45
26 23 24 214 MATTHEW MADAY Γ 7:53:47
27 24 25 250 KONSTANTINOS ZAGGOS Α 7:56:32
29 26 26 233 ETMONT TSAKOS Α 7:58:25
30 27 27 13 GEORGIOS APOSTOLIDIS Α 8:02:13
31 28 28 120 MANOS KYRIAKAKIS Α GOJI BERRY TEAM - ODLO LASPORTIVA 8:02:18
32 29 29 147 PANAGIOTIS MASTROPERROS Α FLOGA 8:02:49
33 30 30 175 GEORGIOS PALAGAS Α OLYMPUS T.R.T 8:02:59
34 31 4 188 DIONYSSIS PASTRAS Α FREE RUNNERS 8:09:08
35 32 31 116 NIKOLAOS KOURTIS Α SMNLARISAS-BALIOTIS NATURE TRAIL 8:13:18
36 33 5 42 GEORGIOS DALAKIOURIS Α SDOE PTOLEMAIDA 8:13:35
37 34 32 97 MANOLIS KANTERAKIS Α LENTARIANA 8:14:58
38 35 33 96 ANTONIS KANTERAKIS Α L.O.S 8:14:59
39 36 34 219 CHARALAMPOS SKAFIDAS Α SDY KEFALONIAS 8:15:59
40 37 35 124 GRIGORIS LAMPAKIS Α ROUT 100M/ADVEND/XANTHI R./KASIMIS 8:18:36
41 38 36 1 PETROS AFTZOGLOU Α OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 8:20:28
42 39 37 73 ANASTASIOS GIOGIAKAS Α 8:27:36
43 40 38 234 VASILEIOS TSAOUSIS Α 8:27:41
44 41 39 92 THOMAS KALOGIANNIDIS Α ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 8:28:28
45 42 40 256 THAHASIS DASKALOPOULOS Α XANTHIO RUNNERS 8:28:32
46 43 41 226 KONSTANTINOS STAMELOS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 8:33:48
47 44 42 59 ATHANASIOS EXARHOS Α KALDI'S RUNNING TEAM 8:36:14
48 45 43 12 GIORGOS/EYTHI ANTONIOU Α KALDI'S RUNNING TEAM 8:36:14
49 46 44 132 GEORGIOS LIMPIKIS Α DROMEIS TIRNAVOU-MEG ELEFTHEROHORI 8:37:53
50 47 45 258 CASSANDRA TURNER Α 8:40:31
51 48 46 55 KONSTANITNOS EFTHIMIADIS Α 8:40:40
52 49 47 81 DIMITRIOS GRAMMATIKOS Α S.MA.LARISSAS 8:41:46
53 50 48 44 DIMITRIS DESPOINIADIS Α THE NORTH FACE 8:44:05
54 51 49 131 GIORGOS LIANOS Α TREXA PSILA KAI AGNANTEYE 8:44:31
55 52 50 22 VASILEIOS BEKAS Α 8:47:10
56 53 51 80 ALEXANDROS GRAKIS Α 8:47:10
57 54 52 88 HAJEK JAN Α 8:48:36
58 4 53 61 HELENA FEDDERSEN Γ ROUVAS FOREST TRAIL 8:50:44
59 55 54 51 GRIGORIS DRAKOS Α GOJI BERRY TEAM 8:50:59
60 56 55 144 SPYROS MATZAKOS Α 8:50:59
61 57 56 109 THEODOROS KATSIOPIS Α 8:50:59
62 58 57 125 NIKOLAOS LAMPROULIS Α GOJI - BERRY TEAM 8:51:49
63 59 58 164 ATHANASIOS NANOS Α PLATANODASOS SPARMOU 8:52:42
64 60 59 148 IOANNIS MATZARIS Α ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ TRAINING GROUP 8:53:38
65 61 60 118 VASILEIOS KOYTROUPIS Α IRON TEAM 8:54:36
66 62 61 94 DIMITRIOS KAMPOURIDIS Α DRIFT BIKES KOMOTINI 8:54:37
67 63 62 19 VAIOS BARTZIOKAS Α S.D.TRIKALON 8:55:06
68 64 63 114 IOANNIS KOMPATSIARIS Α DEADLINE RUNNERS 8:55:23
69 65 64 54 CHRIS EFSTRATIOU Α ROUT 100M/ADVEND/XANTHI RUNNERS 8:55:32
70 66 65 66 POSEIDON GATIS Α 8:57:45
71 67 66 24 DIMITRIOS BILLIS Α GRIGORA KORDONIA 9:00:30
72 68 67 259 GRIGORHS BILLIS Α 9:06:31
73 69 68 231 ARGYRIS TRELLOPOULOS Α 9:06:32
74 70 69 133 VASILIS LIOFAGOS Α POLEMIKO NAYTIKO 9:06:59
75 71 70 38 NIKOLAOS CHOUCHOUMIS Α FREE RUNNERS 9:10:42
76 72 71 163 ATHANASIOS GKOLTSIOS Α OREIVATIKOS SILLOGOS KALIVION 9:11:29
77 73 72 68 ANDREAS GENIAS Α A.S.ARXAGGELOS ΜIXAIL 9:12:06
78 74 6 176 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOULOS Α SAFANS 9:13:25
79 75 73 191 MANOLIS PEDIADITAKIS Α ROUVAS FOREST TRAIL 9:16:50
80 5 74 166 HASTAS GIORGOS Γ 9:21:40
81 76 75 224 CHRISTOS SOUKIOUROGLOU Α 9:22:53
82 77 76 195 SERAFIM PLOUMIS Α GOJI BERRY TEAM 9:25:00
83 78 77 70 EUSTATHIOS GEVREKIS Α AVANGERS RUNNING TEAM 9:25:08
84 79 78 241 DIMITRIOS TYPALDOS Α RUN FOREVER 9:25:14
85 80 79 89 ATHANASIOS KAFFES Α 9:30:08
86 6 80 170 SPYRIDOULA NTANI Γ 9:31:33
87 7 81 137 TONIA MACHAIRA Γ 9:35:02
88 81 82 31 PETROS BROZIOUTIS Α S.M.LARISSAS 9:36:39
89 82 83 159 GIORGOS MOUKOS Α 9:38:12
90 83 84 202 CHARALAMPOS RAPTIS Α FLOGA 9:39:49
91 84 85 101 ANASTASIOS KARAKOSTAS Α INOV-8 - DEADLINE RUNNERS - BNT 9:39:59
92 85 86 135 CHRISTOS LIOUMIS Α 9:40:51
93 86 87 206 MATTHAIOS RIZOS Α 9:41:08
94 87 88 49 TOMAS DOMAZETOVIC Α 9:42:46
95 8 89 50 ANASTASIA DOMAZETOVIC/GKI Γ 9:42:46
96 88 7 52 ANTONIOS DROSOULIS Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 9:42:55
97 89 90 10 VASILIOS ANTONIOU Α INTER PATHISSION 9:45:46
98 90 8 200 DIMITRIOS PROITSAKIS Α 9:46:19
99 91 91 165 NIKOLAOS NATSIOS Α 9:47:15
100 92 92 134 ANDREAS LIOSIS Α ODEVO 9:47:31
101 93 93 29 GIORGOS BOZIKAS Α 9:48:50
102 94 9 4 IOANNIS ALEVRAKIS Α GYMNASION 9:48:50
103 95 94 146 DIMOSTHENIS MARIFOGLOU Α SDYX 9:49:29
104 96 95 174 CHRISTOS PAGONIS Α 9:49:35
105 9 96 209 ZINIA SANOUDOU Γ FLOGA 9:49:57
106 97 97 8 ANASTASIOS ANASTASIADIS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 9:54:15
107 98 10 138 ANASTASIOS MAKRIDIS Α SDIA 9:54:21
108 99 98 205 DIMITRIS RIZOGIANNIS Α CHROSSFIT CHALANDRI 9:55:41
109 100 99 58 KOSTAS EVAGGELOU Α CROSSFIT CHALANDRI 9:55:42
110 101 100 216 KOSTAS SIDERIS Α 9:56:29
111 102 101 7 PANAGIOTIS ANASTASIADIS Α IRONTEAM-HOLISTERUN 9:58:07
112 103 11 100 DIONYSIS KARAISKAKIS Α SEO PATRAS OLENOS 9:58:50
113 104 12 25 DIMITRIS BINTAKAS Α APOLLON.DTI.ATTIKIS 10:01:30
114 105 13 64 DIMITRIOS GAITANIS Α KOKKINOPLOS 10:01:36
115 106 102 53 AGISILAOS EFREMIDIS Α VOLTA RUNNING TEAM 10:01:56
116 107 103 196 MAVRIKIOS POLITIS Α THESSALONIKI HEALTH RUNNERS CLUB 10:01:56
117 108 14 115 SPYROS KOULIS Α ODEVO 10:03:56
118 109 104 152 ARGYRIS MAVROGONATOS Α GOJI BERRY TEAM 10:07:06
119 110 105 98 SPYROS KAPRALOS Α INTER PATHISSION 10:07:21
120 111 106 245 GIANNIS VARDAS Α PDS ODYSSEAS 10:09:07
121 112 15 244 ILIAS VARADAS Α APOLLON.DTI.ATTIKIS 10:10:02
122 113 107 2 KOSTAS AGLAINIS Α GREAT 10:13:10
123 114 16 45 GIORGOS DIAVATIDIS Α 10:15:18
124 115 17 180 NIKOLAOS PAPADOPOULOS Α 10:16:29
125 116 108 232 KOSTAS TRIANTAFYLLOU Α XANTHIO RUNNERS 10:20:43
126 117 18 160 GEORGIOS MOUZAKITIS Α EOS ATHINAS 10:24:35
127 118 109 156 GIORGOS MITSIMPONAS Α TRG TRIKALA 10:24:57
128 119 110 168 GIORGOS NOBATSIS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 10:26:47
129 120 111 198 IOULIOS POPAS Α S.D.Y.PATRAS 10:27:51
130 121 112 41 VASILEIOS CHRONOPOULOS Α PALMOS AS 10:29:06
131 122 19 247 IOANNIS VLACHODIMOS Α VLASTI 10:29:28
132 10 113 212 MARIANA SEKIOU Γ SDY PATRAS 10:30:30
133 123 114 60 VASILIS FALTSIS Α SMLARISSAS 10:31:40
134 124 20 111 ANDREAS KOITSANOS Α YMITTOS RUNNERS 10:33:26
135 125 115 21 IOANNIS BATZAKAS Α SDY VOLOU 10:34:21
136 126 116 248 GIANNIS VLACHOS Α ELEFSINA RUNNERS TEAM 10:35:42
137 127 21 140 GEORGIOS MAKRIS Α 10:38:18
138 128 117 5 GIANNIS ALEXANDROS Α 10:38:43
139 129 118 3 MIGUEL ALDEA GARCIA Α 10:38:47
140 11 119 84 ELENI HIMARAS Γ 10:39:05
141 12 120 126 STYLIANI LASKOU Γ LYKOI KECHAYIOGLOU 10:41:33
142 130 121 173 GIORGOS PACHOUMIS Α CORRECAMINOS MEDITERRANEO 10:41:34
143 131 122 210 PANAGIOTIS SAOULIDIS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 10:43:30
144 132 123 129 GIORGOS LIAKAKIS Α 10:45:00
145 133 124 220 PASCHALIS SKORDAS Α 10:45:39
146 13 125 85 THEMI IKOSIPENTARHOU Γ 10:48:08
147 134 126 107 CHRISTOS KATSIKADIS Α SITAPOTHI KARIOI DROMEIS 10:48:09
148 135 127 183 NIKOLAOS PAPAEVANGELLOU Α 10:49:15
149 136 128 208 MILTIADIS SALVANOS Α SAPPAZ 10:49:20
150 137 22 112 ANASTASIOS KOLLIAS Α FREE RUNNERS 10:49:35
151 138 129 143 SOTIRIOS MATZAFLARAS Α PANTOFLA RUNNING TEAM 10:49:50
152 139 23 122 DIMITRIOS LAKAFOSIS Α PANTOFLA RUNNING TEAM 10:49:50
153 140 130 43 IRAKLIS DEIRMATZIDIS Α ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 10:50:40
154 14 131 62 KATERINA FETALIDOU Γ 10:50:45
155 141 24 30 IOANNIS BOZINIS Α S.D.Y.A 10:52:13
156 142 132 106 GIORGOS KATRIVANOS Α ROUSOS RUNNING TEAM 10:52:47
157 143 25 155 GIANNIS MESANIXTIS Α 10:53:14
158 144 26 172 IOANNIS OIKONOMOU Α YMITTOS RUNERS 10:54:16
159 145 133 187 ARISTOMENIS PASPALAS Α 10:54:47
160 146 134 151 PANAGIOTIS MAVROGIANNIS Α MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDOS 10:55:08
161 147 27 104 ALEXANDROS KASELAKIS Α SYND.ELLHNWN.BATRAXANTHROPON 10:56:48
162 148 135 95 THEOHARIS KANAKIS Α ON-TRAIL 10:58:17
163 149 28 90 SOTIRIS KAKKAVAS Α KIPARISSIA 10:58:29
164 150 29 254 DIMITRIS ZONARAS Α PDS ODYSSEAS 11:06:00
165 151 30 252 GIORGOS ZAMPETOGLOU Α OIK.OREIBATIKOS SYLLOGOS 11:08:23
166 152 31 47 NIKOLAOS DIONYSOPOULOS Α SDYA 11:10:33
167 153 32 82 PANTELIS GRIMBANIS Α S.D.Y.A 11:12:37
168 154 136 130 ILIAS LIAKOPOULOS Α 11:14:25
169 155 33 150 GIORGOS MAVRIKOS Α NEA MICHANIONA 11:14:59
170 156 137 48 GIORGOS DISERIS Α SDY.KOZANIS 11:15:26
171 157 138 28 GEORGE BOULOUGARIS Α 11:16:03
172 158 139 197 COSMIN POPA Α 11:16:05
173 159 140 211 THOMAS SCHORTSIANITIS Α SDY TRIKALWN 11:18:32
174 160 141 225 EMMALEOUIL SPAZOKOILIS Α PDS ODYSSEAS 11:19:48
175 15 142 34 KATERINA CHATZINIKOLAOU Γ SDY ELEFSINAS & SKY FEMALE RUNNING 11:23:55
176 161 34 37 LEONIDAS CHOLEVAS Α FLOGA 11:24:28
177 162 143 127 IOANNIS LEFKAKIS Α TTE 11:27:49
178 163 144 207 VASILEIOS ROKOMAS Α FLOGA 11:28:55
179 164 145 230 GIORGOS THEODORIS Α FLOGA 11:28:56
180 165 146 161 KOSTAS MOUZOURAKIS Α E.O.S MOIRON 11:31:01
181 16 35 110 TABATA KAYOKO Γ RUN FOREVER 11:31:29
182 166 147 77 KOSTAS GOLTSIOS Α S.M.LARISAS-KOKINOPLOS 11:33:01
183 167 148 246 PANTAZIS VASTARDIS Α TELMISSOS 11:34:59
184 168 149 237 STAMATIOS TSERKEZOPOULOS Α SKORDO ULTRAS 11:35:09
185 169 150 117 DIMITRIOS KOUTIOS Α ELEFSINA RUNNERS TEAM 11:35:54
186 170 36 184 ATHANASIOS PAPAKONSTANTINOU Α ELEFSINA RUNNERS TEAM 11:35:55
187 171 151 178 VASILIS PAPADIMITRIOU Α EOS ARTAS - SYLLOGOS DROMEON ARTAS 11:36:17
188 172 152 74 FOTIS GKAMPLIAS Α QPROJECT SPORTS TEAM 11:38:40
189 173 153 189 MCGEE PATRICK Α 11:40:49
190 174 154 142 GEORGE MANIAS Α APS ATHINAIOI DROMEIS 11:40:57
191 175 155 63 ANTONIS FOUNTARLIS Α X.O.S SPARMOU 11:41:54
192 176 156 46 DIONYSSIS DIMAS Α RUNNER STORE TRAIL TEAM 11:42:20
193 17 157 215 IOANNA SIDERI Γ KROMMIDAS COACHING 11:44:36
194 177 158 83 KONSTANTINOS HATZIS Α SM.LARISAS 11:45:43
195 178 159 162 ACHILEAS MPARMPOUTIS Α S.M.N.LARISAS 11:45:45
196 179 160 123 LAZAROS LALOUSIS Α KROMMIDAS COACHING 11:51:55
197 180 161 239 ATHANASIOS TSINTSIFAS Α VOLTA RUNNING TEAM 11:52:23
198 181 162 35 THEOFANIS CHAVELOS Α 11:55:54
199 182 163 36 MICHALIS CHLOUVERAKIS Α KALDI'S RUNNING TEAM 11:57:56
200 183 37 121 KYRIAKOS KYRIAKOPOULOS Α O.Y.K 12:03:23
201 184 164 17 DIONISIOS BABZELIS Α -
202 185 165 15 LAZAROS APOSTOLIDIS Α DEADLINE RUNNERS -
203 186 166 149 ILIAS MATZOUKIS Α S AILS TRAIL TEAM -
204 187 167 119 THEODOROS KRASTOUDIS Α LYKOI KECHAGIOGLOY -
205 188 168 6 GIORGOS ALVANIDIS Α -
206 189 169 251 GIORGOS ZAGKLIS Α -
207 190 170 221 CHRYSOSTOMOS SKOUMPAKIS Α ODEVO -

 

20 Χιλιόμετρα

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος

1 1 1 557 KOSTAS GIANNOPOULOS Α DYNAFIT GREECE 2:21:24
2 2 2 559 ARISTIDIS GKIZLIS Α TRG-Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:32:52
3 3 3 699 CHRISTOS ZILIASKOUDIS Α 2:36:12
4 1 4 601 MARIA MALAI Γ ODLO-LASPORTIVA 2:52:43
5 4 5 534 DIONISIS DIONISOPOULOS Α INDEPENDIENTE 2:53:01
6 5 6 598 BLYTHE LEVI Α LESTOS BIKES 2:53:51
7 6 7 618 PARIS MOUROGIANNIS Α S.D.Y THESSALONIKIS 2:55:14
8 7 8 546 MICHALIS FOTINOS Α 2:56:34
9 8 9 666 PANAGIOTIS SOTERIADIS Α APSD ZEYS PIERIAS 2:59:05
10 9 10 689 IOANNIS VASILAS Α OMADA OREINEI VITSIOU 2:59:17
11 10 11 549 PANAGIOTIS GALATIS Α SCIENCETRAINING 2:59:34
12 11 12 627 IOANNIS OIKONOMOPOULOS Α SAT 2:59:36
13 12 13 643 VAGGELIS PAPPAS Α VMAX 3:03:18
14 13 14 570 GIORGOS KANTZIKIS Α SPORT TRAINING KARAGIANIS S.D.VEROIAS 3:04:01
15 14 15 675 THEODOROS THEODORIDIS Α OLYMPUS MARATHON 3:04:01
16 15 16 677 KIRIAKOS TSAKILTZIDIS Α P.ELIAS VERTICAL RUNNERS 3:06:21
17 16 17 580 NASOS KOLOVAKOS Α GS PANTHIRES GLYFADAS 3:07:09
18 17 1 647 DIMITRIS POIMANIDIS Α A.P.S.D ZEYS PIERIAS 3:08:23
19 18 18 589 CHRISTOS KOUTSALIARIS Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDIS TEAM 3:08:43
20 19 19 669 IASONAS STALIKAS Α S.M.LARISSAS 3:09:06
21 20 20 501 KONSTANTINOS AGOGIATIS Α ARH.OMADA TENEAS PROJECT 3:09:38
22 21 21 640 GIORGOS PAPAKONSTANTINOU Α TOP GYM 3:11:01
23 22 22 673 JOHN STEFANIS Α 3:11:08
24 23 23 641 THEODOROS PAPAKYRIAKOS Α F.O.M 3:11:10
25 24 24 678 DIMITRIOS TSARTSANIS Α 3:12:32
26 25 25 635 APOSTOLOS PAPADOPOULOS Α 3:13:24
28 26 27 587 DIMITRIS KOUROUKLIS Α 3:14:30
29 3 28 533 VENI DIMPARI Γ OLYMPUS T.R.T 3:16:41
30 27 29 698 LAZAROS ZAPOUNIDIS Α OLYMPUS T.R.T 3:19:15
31 28 30 671 KOSTAS STAMATIADIS Α 3:21:28
32 29 31 550 DIMITRIS GALITIS Α APOLON DYTIKIS ATTIKIS 3:24:08
33 30 2 644 NIKOS PARTHENIS Α S.D.Y.M THIVAS 3:24:35
34 31 32 588 KOSTAS KOURTELIS Α FLOGA 3:25:58
35 4 33 676 DESPINA TROIRI Γ DROMOIS NEAPOLIS 3:28:07
36 32 3 561 ANASTASIOS GKOULIAMTZIS Α BALIOTIS N.T 3:28:34
37 33 34 572 GIORGOS KARANASTASIS Α ZEYS 3:28:49
38 34 4 660 GEORGIOS SERISTATIDIS Α 3:28:53
39 35 35 663 ATHANASIOS SKORDAS Α ZEUSRUNNERS 3:28:53
40 36 36 584 THEODOROS KOTROTSOS Α RUNNER S TRAIL TEAM 3:29:03
41 37 37 710 NIKOLAOU DIMITRIS Α 3:30:10
42 38 38 531 KOSTAS DERMITZAKIS Α 3:30:42
43 39 39 690 TASOS VASILEIOU Α RUNTHESSALONIKI.COM 3:30:58
44 40 40 527 GIORGOS CHATZIGEORGIOU Α 3:31:57
45 41 41 603 ARGYRIS MANOLAS Α S.D.Y. THESSALONIKHS 3:33:48
46 42 42 651 ANASTASIOS ROVITHAKIS Α DROMOIS NEAPOLIS 3:34:50
47 43 5 682 NIKOLAOS TSIOURVAS Α 3:35:35
48 44 43 667 DIMITRIS SOULOVIKAS Α 3:35:47
49 5 44 634 FANI PAPADAKI Γ SDYTH 3:36:15
50 45 45 625 LEONIDAS NIKOU Α S.M.LARISSAS 3:37:00
51 46 46 637 CHARALAMPOS PAPAGIANNIS Α 3:37:23
52 47 47 506 GIANNIS ANAGNOSTOU Α 3:38:03
53 48 48 683 NIKOS TSOUVELAKIDIS Α S.D.Y.PIRAUES 3:40:39
54 49 49 708 IOANNIS PATSIATZIS Α 3:41:11
55 50 50 692 ZOIS VLACHOS Α ELPIS AMPELOKIPON 3:41:16
56 51 51 691 PETROS VELLIDIS Α 3:42:19
57 52 52 680 THEOCHARIS TSILIMPONIS Α HANDICAP INTERNATIONAL 3:42:38
58 6 53 523 MARIA BOUGIOUKLI Γ KASIMIS 3:42:43
59 53 54 502 MILTOS AKRIVOPOULOS Α M.A.S.KALLITHEA 3:43:06
60 54 55 538 DIMITRIS DOSIDIS Α LIKOI KEHAGIOGLOU 3:43:24
61 55 56 540 FILIS DRAKIDIS Α ORESTIADA RUNNING TEAM 3:43:25
62 56 57 648 KOSTAS POLIMEROS Α 3:43:34
63 57 58 556 LAZAROS GIAKATIS Α 3:43:39
64 7 59 510 SOTIRIA APOSTOLI Γ GREDO S VICTORIA 3:43:50
65 58 6 548 IOANNIS GAGOS Α S.D.Y.KILKIS 3:44:19
66 59 60 604 KONSTANTINOS MANOLIS Α S.D.Y.THES/KIS 3:44:39
67 60 61 636 PAVLOS PAPADOPOULOS Α 3:46:23
68 61 62 536 GIORGOS DOMAKIDHS Α ZEYS PIERIAS 3:46:44
69 62 63 577 VASILEIOS KETSERIDIS Α S.D.Y. THESSALONIKIS 3:46:44
70 63 7 566 CHRISTOS KALFAS Α DROMOIS NEAPOLIS 3:48:02
71 64 64 517 THEODOROS ATHANAILEAS Α 3:48:04
72 65 65 554 ALEXIS GAYRAUD Α 3:48:52
73 66 66 605 CHARIS MANOUSSIS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 3:49:08
74 67 67 652 NIKOS ROUSSAS Α TRG 3:49:46
75 8 68 539 LEMONIA DOUVINOF Γ MATZUL 3:49:46
76 9 69 590 KRISTALIA KOUTSIMALEI Γ VMAX 3:51:22
77 68 70 575 MATT KATSIVELIS Α 3:52:44
78 69 71 629 NIKOS PAGKALAKIS Α SAFANS 3:53:47
79 70 72 544 THEODOROS EVANGELIDIS Α 3:53:47
80 71 73 504 THEOXARIS AMAXAS Α 3:56:31
81 72 74 621 NEKTARIOS MPITOULAS Α R FOR RUNNERS 3:57:56
82 73 75 679 PAPALEXIOU CHRISTOS Α 3:58:37
83 74 76 704 SAKIAS VASILIS Α 3:58:39
84 75 77 586 ANASTASIOS KOURKOUTELIS Α 3:58:39
85 10 78 609 GEORGIA MARKOU Γ 3:58:47
86 76 79 656 GIORGOS SAKOLIS Α S.M.LARISSAS 4:00:01
87 11 8 582 ELENI KOSTA Γ APSD ZEYS PIERIAS 4:00:02
88 77 80 654 GIORGOS SAKELLARIS Α 4:00:08
89 78 81 511 KOSTAS ARGYRIOU Α ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 4:00:17
90 12 82 697 MARTHA XIROFOTOU Γ ZEUS PIERIAS 4:00:28
91 79 83 592 GIORGOS KOYMPOURIS Α S.D.Y.AGRINIOU 4:00:36
92 80 84 522 LAZAROS BOTOSIADIS Α 4:02:03
93 81 85 693 ANTONIS VOULGARIDIS Α MARATHONODROMOI DROMIS ARGOLIDAS 4:02:03
94 82 86 619 GIORGOS MOUROS Α 4:03:24
95 83 87 657 KOSTAS SARIGIANNIDIS Α AMNESTY INTERNATIONAL 4:03:45
96 84 88 591 VASILEIOS KOUTSONIKOS Α LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB 4:04:10
97 85 89 594 MEGAKLIS KYRIAZIS Α 4:04:31
98 86 90 687 IEREMIAS VALDOUMAS Α 4:05:36
99 87 91 520 KOSTAS BISIRIS Α KOILA MOUNTAIN RUNNER 4:05:56
100 13 92 616 IOANNA MITSOULI Γ 4:07:29
101 88 93 608 KONSTANTINOS MARKOU Α 4:07:54
102 89 94 602 THEODOROS MALLOUSIS Α 4:09:05
103 90 95 547 KONSTANTINOS FOTIOU Α GAS ILISOS 4:09:35
104 91 96 703 PAPANIKOLAOU PANAGIOTHS Α 4:10:05
105 92 97 701 KONSTANTINOS RAXIWTHS Α 4:13:25
106 93 98 518 DIMITRIS BAHAROPOULOS Α OMO 4:13:37
107 94 99 543 NASOS EVAGGELOU Α CROSSFIT CHALANDRI 4:14:51
108 95 100 593 DIMITRIOS KYRIAKOS Α UTR-OBLAKOVE PERTLE 4:15:25
109 96 101 600 KONSTANTINOS MAGKOUFIS Α SPARTAKOS DROMEAS TRIKALA 4:17:25
110 97 9 653 PETROS SAKELLARIS Α 4:17:38
111 98 102 578 PANAGIOTIS KIRIKOS Α 4:17:55
112 99 103 624 MICHALIS MYTARAS Α 4:17:55
113 100 10 595 SPIROS LAKAFOSIS Α 4:19:12
114 101 104 583 VASILEIOS KOSTOPOULOS Α 4:24:42
115 102 105 614 DIMITRIS MICHALOPOULOS Α OREINOI BITSIOU 4:25:47
116 103 106 631 CHRISTOS PALASKAS Α 4:26:12
117 104 107 528 KONSTANTINOS CHOUNOS Α SD TRIKALON 4:26:18
118 105 108 615 ALEXANDER MILILIS Α URBAN TRAIL RUNNERS 4:26:28
119 106 11 684 IOANNIS TZIKAS Α ANIMAL RIGHTS RUNNERS 4:26:47
120 107 109 574 PANAGIOTIS KATSARIS Α APOLLON.DYT.ATTIKIS 4:28:01
121 108 110 650 KONSTANTINOS PRATSAS Α 4:29:43
122 109 111 505 NIKOS AMVRAZIS Α S.D.Y.THES/KIS 4:32:38
123 14 112 585 ANASTASIA KOUMPOULA Γ MARATCON CLUB 4:33:28
124 15 113 685 ELENI TZIMA Γ S.D.Y.THES/KIS 4:33:49
125 16 114 507 MARIA ANASTASIOU Γ BALIOTIS NATURE TRAIL 4:34:28
126 110 115 565 LEFTERIS KAKOULIDES Α KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 4:36:11
127 111 116 681 NIKOS TSIORAS Α BALIOTIS NATURE TRAIL-SDYTH 4:36:18
128 17 12 530 CHRISA DEFTEREOU Γ 4:36:40
129 18 117 519 EIRINI BETEINI Γ 4:37:16
130 19 118 645 ASHLEY PAX Γ GILBERTS GAZELLES 4:38:06
131 20 13 606 MARINA MARGELI Γ SKY FEMALE RUNNING TEAM 4:41:46
132 112 14 695 VAGGELIS XAMAIDIS Α 4:41:58
133 113 119 513 SOTIRIS ARISTOMANOPOULOS Α 4:42:22
134 114 120 700 KATERINA PAPADOPOULOU Α 4:47:00
135 115 121 659 ALEXANDROS SERISTATIDIS Α DROMOIS NEAPOLIS 4:47:00
136 116 122 558 ANTONIS GIOTAS Α S.M.LARISSAS 4:50:49
137 21 123 670 MARIA STAMATI Γ UNA GRANDE KOMOTHNHS 4:50:49
138 22 124 664 FOTEINI SKRAPALI Γ 4:50:49
139 23 125 658 KATERINA SEFERIADOU Γ GRAMMOS MA 4:50:50
140 117 15 642 KOSTAS PAPASTERGIOU Α S.M.LARISSAS 4:50:50
141 118 126 628 CHRISTOS ORAIOPOULOS Α S.M.LARISSAS 4:50:50
142 119 16 529 EVGENIOS CHRISTODOULOU Α ODEVO TEAM 4:50:57
143 120 127 563 KONSTANTINOS GKOUTZAS Α ZEUSRUNNERS 4:50:58
144 121 17 542 PANAGIOTIS ERMILIOS Α SPARTAN RUNNERS 4:53:21
145 122 128 508 GEORGE ANDREDAKIS Α 4:54:31
146 123 129 512 FLAOUNAS ARIONAS-ANDREAS Α 4:58:28
147 124 130 560 NIKOLAOS GKOTSIS Α 5:03:29
148 24 131 552 ELENI GANTZOU Γ 5:06:39
149 125 132 581 MALEOLIS KONTOGIRAS Α OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 5:06:40
150 126 133 562 CHRISTOS GKOUNTOS Α APS ATHNAIOI DROMEIS 5:06:40
151 127 18 553 STYLIANOS GASTERATOS Α APOLLON DYTIKHS ATTIKHS 5:08:49
152 128 134 633 DIMITRIS PANTELAKIS Α CYSTIC FIBROSIS/MY ATHLETE 5:09:26
153 129 19 524 DIMITRIOS BOUKARAS Α 5:12:31
154 130 135 599 EVAGGELOS LIAKOUMIS Α S.D.TRIKALON-P.A.S ASKLIPIOS 5:14:53
155 25 136 555 MARIA GEORGAKI Γ ALLTERAINRUNNERS 5:15:55
156 131 137 674 EDVARD SZIGETI Α KARAGIANNIS SPORT TRAINING RODI KAFE 5:21:33
157 132 138 662 CHARALAMPOS SKLAVENITIS Α DROMOIS NEAPOLIS 5:29:19
158 26 139 514 CHRISTINA AROPA Γ 5:31:05
159 27 140 564 ASPASIA HATZIVASILI Γ ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 5:33:55
160 133 141 632 CHRISTOS PANOPOULOS Α 5:34:30
161 28 142 579 STELLA KOLLETI Γ SNAILS TRAIL TEAM 5:36:06
162 29 20 613 MANOLIA MICHALOGIANNAKI Γ SDYA 5:37:36
163 134 21 500 GIORGOS AGGOS Α BALIOTIS NATURE TRAIL 5:38:45
164 135 22 694 DIMITRIS VYRLAS Α DROMIS TIRNAVOU 5:41:05
165 136 143 576 ILIAS KECHAGIAS Α SDYTH 5:42:04
166 30 144 545 ELENI FIKI Γ 5:47:49
167 137 145 661 DIMITRIS SERMPIS Α 5:52:11
168 31 23 696 XRYSA XIGGI Γ 6:03:12
169 32 146 596 ELENI LAMPI Γ 6:10:02
170 138 147 630 GIORGOS PAGONIS Α 6:10:04
171 139 148 702 SPIROS SIMIRIOTHS Α 6:30:41
172 140 24 668 MANOLIS SPORGITAS Α SS TRAINING IOANNINA 6:31:18
173 141 25 686 PANAGIOTIS TZOLOS Α BALIOTIS NATURE TRAIL-GRAMMOS MNT 7:04:03
174 33 26 509 ELENI ANTHI Γ ROUSOS R.T/ SKY FEMALE R.T 7:04:18