Energy Aquathlon Loutraki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Aquathlon Α/Γ & Ε/Ν 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Energy Aquathlon Loutraki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Aquathlon Α/Γ & Ε/Ν 2017.

 

ENERGY AQUATHLON
Place Name Bib Number Team/Club Te RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 17 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 28 8:20.8 0:16.2 12:10.3 0:18.2 8:49.3 29:55.0
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12 NC coaching 24 8:20.4 0:22.1 11:49.7 0:21.3 9:06.3 30:00.0
3 GEORGIOS DANIIL 19 Thiseas 32 8:34.0 0:25.9 11:30.1 0:22.5 9:43.2 30:35.9
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 9 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING 29 8:49.2 0:19.2 12:30.5 0:25.1 9:12.6 31:16.7
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 25 Γας Ιλισος 17 8:17.4 0:29.0 13:50.7 0:33.4 8:37.1 31:47.8
6 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 26 NS COACHING 19 8:18.7 0:20.4 14:25.3 0:20.4 9:10.6 32:35.7
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 205 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 16 8:33.1 0:34.2 14:12.3 0:30.8 10:26.1 34:16.7
8 DENIZ DIMAKI 7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40 9:00.4 0:36.8 14:19.4 0:26.8 9:56.3 34:20.0
9 ATHINA IOANNIDI 24 Παλμός Α Σ 17 9:48.2 0:41.1 14:12.4 0:29.4 10:56.2 36:07.5
10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 198 ΠΑΛΜΟΣ 19 9:52.5 0:23.1 13:55.0 0:30.4 11:55.1 36:36.3
11 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 180 20 10:04.4 0:27.6 14:31.5 0:27.7 11:51.8 37:23.1
12 KATERINA SAPARI 20 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 10:34.2 0:26.5 14:29.8 0:28.0 12:03.0 38:01.7
13 VASILEIOS KORKONDEILAS 49 43 10:25.2 0:29.7 15:04.7 0:39.7 11:23.4 38:02.9
14 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 144 25 9:38.3 0:39.2 16:45.6 0:41.9 11:11.9 38:57.2
15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 81 ΕΥΚΛΗΣ 28 8:48.6 0:25.9 19:38.1 0:28.6 10:21.0 39:42.4
16 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 178 20 10:24.5 0:52.9 17:05.1 0:53.5 10:32.7 39:49.0
17 THEODOROS LAZARIS 52 PALMOS 34 9:06.2 0:37.2 20:12.8 1:05.0 9:14.8 40:16.1
18 KONSTANTINOS VEROGKOS 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23 9:09.3 1:02.7 19:18.0 1:31.9 10:28.9 41:31.0
19 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 44 Los VATHROS 51 10:36.8 0:26.5 18:29.0 0:31.9 11:29.5 41:33.9
20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 186 44 11:25.5 0:48.6 16:26.1 1:20.7 12:27.3 42:28.4
21 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 221 27 10:08.2 0:39.1 20:51.2 0:26.5 11:10.8 43:16.1
22 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 184 Ανεξαρτητος 55 10:30.2 0:41.7 20:13.1 0:58.6 10:54.6 43:18.4
23 ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΝΗΣ 220 41 10:31.4 0:43.4 18:57.9 1:02.1 12:13.7 43:28.6
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 182 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 50 11:04.7 0:39.8 19:56.4 1:22.0 11:00.9 44:04.0
25 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 204 HT 28 9:47.6 0:35.7 20:38.9 0:58.1 12:04.2 44:04.6
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 208 NSCOACHING 36 10:03.0 0:25.3 22:15.6 0:33.5 10:58.2 44:15.7
27 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 210 LOS VATHROS 55 10:16.6 0:22.8 22:29.8 0:39.0 10:46.6 44:34.9
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 123 30 11:20.0 0:41.0 20:04.8 1:24.9 11:19.3 44:50.2
29 ARIS MAVROPOULOS 56 #Feloi_stories 24 10:50.5 0:48.7 19:05.3 1:23.7 12:56.5 45:05.0
30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 190 43 11:40.7 0:39.4 19:35.1 1:03.8 12:05.9 45:05.1
31 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 95 22 11:41.5 0:34.9 18:55.8 0:48.8 13:26.0 45:27.3
32 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 160 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / www.worldofbike.gr 37 10:53.9 0:36.5 20:55.7 0:47.7 12:30.8 45:44.8
33 MICHALIS MOISIADIS 59 4M Triathlon Team 41 10:36.0 0:48.1 22:57.9 0:33.7 10:56.3 45:52.2
34 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 129 0 22 11:58.7 0:45.2 19:18.7 1:12.3 12:56.7 46:11.8
35 KIMON ZOGRAFAKIS 77 28 10:54.7 0:40.0 22:35.5 1:14.4 12:00.1 47:24.8
36 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 177 44 11:28.7 0:41.9 20:17.2 15:07.3 47:35.2
37 ALINDA KOKKINOU 47 37 12:44.6 2:24.2 19:18.3 0:52.8 12:54.9 48:14.9
38 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ 82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 10:05.3 2:05.3 22:43.7 2:07.2 11:28.9 48:30.5
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 206 46 10:51.5 0:55.3 24:23.0 0:54.7 11:26.6 48:31.3
40 DRAGANA CEJOVIC 34 Runner Store Trail Team 50 11:57.6 0:40.4 22:28.2 0:42.2 13:13.9 49:02.4
41 GIOULI ARCHANIOTI 27 Los VATHROS 43 10:53.1 0:32.3 25:23.3 0:39.5 12:20.2 49:48.5
42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 147 38 12:09.5 0:41.2 24:19.4 1:02.4 13:26.0 51:38.6
43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 110 ΚΑΝΕΝΑΣ 35 12:25.9 0:28.0 23:23.2 1:00.8 14:34.1 51:52.3
44 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 83 43 13:38.3 0:46.9 19:20.0 1:44.0 16:35.9 52:05.4
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 175 42 12:55.6 0:53.2 22:37.4 1:22.7 14:41.1 52:30.2
46 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 195 48 12:43.7 0:44.3 24:27.9 1:26.5 13:49.3 53:11.9
47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ 149 37 13:16.3 0:49.7 25:02.9 1:09.1 13:01.1 53:19.3
48 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ 131 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 37 14:35.7 1:08.8 23:09.4 0:50.2 13:53.5 53:37.8
49 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΡΟΣ 80 60 53:42.0 53:42.0
50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 100 VILIOTIS RACING 34 9:57.3 0:43.7 30:07.3 0:50.1 12:08.1 53:46.6
51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 211 43 11:12.9 0:46.8 28:11.9 2:21.5 12:53.5 55:26.7
52 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 188 37 12:58.1 1:15.9 25:06.9 0:55.5 15:23.9 55:40.5
53 MURTO VALIANOU 73 27 13:48.7 0:46.5 24:31.3 1:32.5 16:23.2 57:02.4
54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 187 37 12:45.5 1:34.3 29:03.9 1:50.5 14:21.9 59:36.3
55 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 219 42 14:12.6 1:16.2 27:43.5 16:49.4 1:00:01.9
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 181 Τα Τρεχαντήρια 34 12:49.6 0:55.1 32:37.8 1:43.1 14:43.6 1:02:49.3
57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ 209 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 33 12:02.8 1:16.0 34:03.9 1:15.9 14:13.5 1:02:52.3
58 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 218 54 14:17.5 1:06.2 41:30.5 1:22.1 15:12.1 1:13:28.6
59 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 201 ΣΑΦΑΝΣ 66 18:44.4 1:28.6 39:01.9 3:12.5 20:25.0 1:22:52.6
DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 13 TRINEWS.GR 36
DNS ANGELOS BAKEAS 30 36
DNS OLYMPIA BOLOSI 31 Holmes place 34
DNS ANGIE GARGARETA 38 Cgs 35
DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 40 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 28
DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 45 35
DNS DIMITRIS KATSOULIS 46 SDYP 76
DNS MICHAIL PANAGOPOULOS 60 40
DNS THEMISTOKLIS PAPAMELETIOU 64 22
DNS PELAGIA PIPERAKI 66 ATHENS TRIATHLON TEAM 33
DNS DIMITRIOS SOIS 70 Los Vathros 38
DNS APOSTOLOS ZIMVRAKAKIS 75 27
DNS ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 98 31
DNS ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 99 ΑΧΑΣΤΟΙ 30
DNS ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 106 51
DNS ΔΙΜΙΤΡΙΣ ΓΙΑΝΝΟΥ 107 35
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 117 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 47
DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 132 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 43
DNS ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΖΑΠΑΝΤΗΣ 137 47
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 148 ΚΑΟΥΣΗΣ 30
DNS ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 173 16
DNS ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 174 Σεβάς Νάξου 40
DNS ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 176 IRONAUTS 49
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 183 22
DNS ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΟΜΙΚΟΥ 185 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28
DNS ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 189 Tri racing team 54
DNS ΣΑΣΑ ΣΥΛΛΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 200 44
DNS ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΤΑΝΗΣ 202 ΑΧΑΣΤΟΙ 29
DNS ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 203 CO.RAD.HEADS 27
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 207 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ MASTER 35
DQ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ 93 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ / TRITON / JNC 37 15:38.9 1:28.2 13:31.3 18:44.9 49:23.4

AQUATHLON RELAY
Place Name Bib Number Team/Club Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Gun Time
1 ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ 217 ΜΠΑΟΥΛΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ team 40 8:16.2 0:18.2 15:26.5 9:05.1 33:06.1
ΔΑΝΑΗ-ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 215 ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ 40 9:23.4 0:23.3 15:29.6 0:20.7 9:37.2 35:14.4
ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 DIMITRIOS DANIIL 213 ARGOS SECURITY 40 10:26.2 0:26.8 16:23.8 0:24.9 10:25.1 38:07.0
DIMITRIOS DANIIL VAG. ZERIKIOTIS
4 ΒΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΒΟΥ 212 Νεράιδα και παληκαρι 40 11:49.8 0:30.2 13:57.3 13:01.5 39:19.0
VASILEIOS KORKONDEILAS ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΓΑΚΗΣ
5 KONSTANTINOS GKIAOURIS 39 IPTAMENOI 34 11:55.2 0:26.4 16:59.1 0:28.6 13:34.1 43:23.7

DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΦΗΣ 214 ΓΚΟΛΦΗΣ 40
ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
DNS ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ 216 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 40
ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

AGE GROUP

Female 19 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 9 ATHINA IOANNIDI 24 Παλμός Α Σ 17 9:48.2 0:41.1 14:12.4 0:29.4 10:56.2 36:07.5

Female 20 to 29
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 11 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 180 20 10:04.4 0:27.6 14:31.5 0:27.7 11:51.8 37:23.1
2 12 KATERINA SAPARI 20 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 10:34.2 0:26.5 14:29.8 0:28.0 12:03.0 38:01.7
3 16 ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΣΧΟΥ 178 20 10:24.5 0:52.9 17:05.1 0:53.5 10:32.7 39:49.0
4 34 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 129 0 22 11:58.7 0:45.2 19:18.7 1:12.3 12:56.7 46:11.8
5 53 MURTO VALIANOU 73 27 13:48.7 0:46.5 24:31.3 1:32.5 16:23.2 57:02.4
DNS DNS ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΟΜΙΚΟΥ 185 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28

Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 37 ALINDA KOKKINOU 47 37 12:44.6 2:24.2 19:18.3 0:52.8 12:54.9 48:14.9
2 48 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ 131 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 37 14:35.7 1:08.8 23:09.4 0:50.2 13:53.5 53:37.8
3 52 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΡΜΑΧΟΥ 188 37 12:58.1 1:15.9 25:06.9 0:55.5 15:23.9 55:40.5
DNS DNS OLYMPIA BOLOSI 31 Holmes place 34
DNS DNS ANGIE GARGARETA 38 Cgs 35
DNS DNS PELAGIA PIPERAKI 66 ATHENS TRIATHLON TEAM 33
DNS DNS ΦΑΝΗ ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 98 31

Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 8 DENIZ DIMAKI 7 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40 9:00.4 0:36.8 14:19.4 0:26.8 9:56.3 34:20.0
2 41 GIOULI ARCHANIOTI 27 Los VATHROS 43 10:53.1 0:32.3 25:23.3 0:39.5 12:20.2 49:48.5
3 55 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 219 42 14:12.6 1:16.2 27:43.5 16:49.4 1:00:01.9
DNS DNS ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 174 Σεβάς Νάξου 40
DNS DNS ΣΑΣΑ ΣΥΛΛΑΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 200 44

Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 40 DRAGANA CEJOVIC 34 Runner Store Trail Team 50 11:57.6 0:40.4 22:28.2 0:42.2 13:13.9 49:02.4

Male 19 and Under
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΒΔΑΣ 25 Γας Ιλισος 17 8:17.4 0:29.0 13:50.7 0:33.4 8:37.1 31:47.8
2 6 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 26 NS COACHING 19 8:18.7 0:20.4 14:25.3 0:20.4 9:10.6 32:35.7
3 7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 205 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 16 8:33.1 0:34.2 14:12.3 0:30.8 10:26.1 34:16.7
4 10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 198 ΠΑΛΜΟΣ 19 9:52.5 0:23.1 13:55.0 0:30.4 11:55.1 36:36.3
DNS DNS ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 173 16

Male 20 to 29
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 17 A. IΣΜΑΗΛΟΣ Α.Ε. 28 8:20.8 0:16.2 12:10.3 0:18.2 8:49.3 29:55.0
2 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12 NC coaching 24 8:20.4 0:22.1 11:49.7 0:21.3 9:06.3 30:00.0
3 4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 9 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING 29 8:49.2 0:19.2 12:30.5 0:25.1 9:12.6 31:16.7
4 14 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 144 25 9:38.3 0:39.2 16:45.6 0:41.9 11:11.9 38:57.2
5 15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 81 ΕΥΚΛΗΣ 28 8:48.6 0:25.9 19:38.1 0:28.6 10:21.0 39:42.4
6 18 KONSTANTINOS VEROGKOS 74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23 9:09.3 1:02.7 19:18.0 1:31.9 10:28.9 41:31.0
7 21 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ 221 27 10:08.2 0:39.1 20:51.2 0:26.5 11:10.8 43:16.1
8 25 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΡΤΖΟΣ 204 HT 28 9:47.6 0:35.7 20:38.9 0:58.1 12:04.2 44:04.6
9 29 ARIS MAVROPOULOS 56 #Feloi_stories 24 10:50.5 0:48.7 19:05.3 1:23.7 12:56.5 45:05.0
10 31 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 95 22 11:41.5 0:34.9 18:55.8 0:48.8 13:26.0 45:27.3
11 35 KIMON ZOGRAFAKIS 77 28 10:54.7 0:40.0 22:35.5 1:14.4 12:00.1 47:24.8
DNS DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 40 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 28
DNS DNS THEMISTOKLIS PAPAMELETIOU 64 22
DNS DNS APOSTOLOS ZIMVRAKAKIS 75 27
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ 183 22
DNS DNS ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΤΑΝΗΣ 202 ΑΧΑΣΤΟΙ 29
DNS DNS ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 203 CO.RAD.HEADS 27

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 3 GEORGIOS DANIIL 19 Thiseas 32 8:34.0 0:25.9 11:30.1 0:22.5 9:43.2 30:35.9
2 17 THEODOROS LAZARIS 52 PALMOS 34 9:06.2 0:37.2 20:12.8 1:05.0 9:14.8 40:16.1
3 26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΑΠΑΣ 208 NSCOACHING 36 10:03.0 0:25.3 22:15.6 0:33.5 10:58.2 44:15.7
4 28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΚΗΣ 123 30 11:20.0 0:41.0 20:04.8 1:24.9 11:19.3 44:50.2
5 32 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 160 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / www.worldofbike.gr 37 10:53.9 0:36.5 20:55.7 0:47.7 12:30.8 45:44.8
6 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 147 38 12:09.5 0:41.2 24:19.4 1:02.4 13:26.0 51:38.6
7 43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 110 ΚΑΝΕΝΑΣ 35 12:25.9 0:28.0 23:23.2 1:00.8 14:34.1 51:52.3
8 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ 149 37 13:16.3 0:49.7 25:02.9 1:09.1 13:01.1 53:19.3
9 50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 100 VILIOTIS RACING 34 9:57.3 0:43.7 30:07.3 0:50.1 12:08.1 53:46.6
10 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 187 37 12:45.5 1:34.3 29:03.9 1:50.5 14:21.9 59:36.3
11 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 181 Τα Τρεχαντήρια 34 12:49.6 0:55.1 32:37.8 1:43.1 14:43.6 1:02:49.3
12 57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΔΑΙΟΣ 209 ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 33 12:02.8 1:16.0 34:03.9 1:15.9 14:13.5 1:02:52.3
DNS DNS ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 13 TRINEWS.GR 36
DNS DNS ANGELOS BAKEAS 30 36
DNS DNS ATHANASIOS KARAGIORGOS 45 35
DNS DNS DIMITRIOS SOIS 70 Los Vathros 38
DNS DNS ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ 99 ΑΧΑΣΤΟΙ 30
DNS DNS ΔΙΜΙΤΡΙΣ ΓΙΑΝΝΟΥ 107 35
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΣΗΣ 148 ΚΑΟΥΣΗΣ 30
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 207 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ MASTER 35
DQ DQ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ 93 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ / TRITON / JNC 37 15:38.9 1:28.2 13:31.3 18:44.9 49:23.4

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 13 VASILEIOS KORKONDEILAS 49 43 10:25.2 0:29.7 15:04.7 0:39.7 11:23.4 38:02.9
2 20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 186 44 11:25.5 0:48.6 16:26.1 1:20.7 12:27.3 42:28.4
3 23 ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΝΗΣ 220 41 10:31.4 0:43.4 18:57.9 1:02.1 12:13.7 43:28.6
4 30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 190 43 11:40.7 0:39.4 19:35.1 1:03.8 12:05.9 45:05.1
5 33 MICHALIS MOISIADIS 59 4M Triathlon Team 41 10:36.0 0:48.1 22:57.9 0:33.7 10:56.3 45:52.2
6 36 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 177 44 11:28.7 0:41.9 20:17.2 15:07.3 47:35.2
7 38 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΠΕΛΑΣ 82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 10:05.3 2:05.3 22:43.7 2:07.2 11:28.9 48:30.5
8 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 206 46 10:51.5 0:55.3 24:23.0 0:54.7 11:26.6 48:31.3
9 44 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 83 43 13:38.3 0:46.9 19:20.0 1:44.0 16:35.9 52:05.4
10 45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 175 42 12:55.6 0:53.2 22:37.4 1:22.7 14:41.1 52:30.2
11 46 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΥΡΛΗΣ 195 48 12:43.7 0:44.3 24:27.9 1:26.5 13:49.3 53:11.9
12 51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 211 43 11:12.9 0:46.8 28:11.9 2:21.5 12:53.5 55:26.7
DNS DNS MICHAIL PANAGOPOULOS 60 40
DNS DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 117 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 47
DNS DNS ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 132 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 43
DNS DNS ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΖΑΠΑΝΤΗΣ 137 47
DNS DNS ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 176 IRONAUTS 49

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 19 LEONIDAS KALOGEROPOULOS 44 Los VATHROS 51 10:36.8 0:26.5 18:29.0 0:31.9 11:29.5 41:33.9
2 22 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 184 Ανεξαρτητος 55 10:30.2 0:41.7 20:13.1 0:58.6 10:54.6 43:18.4
3 24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 182 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 50 11:04.7 0:39.8 19:56.4 1:22.0 11:00.9 44:04.0
4 27 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 210 LOS VATHROS 55 10:16.6 0:22.8 22:29.8 0:39.0 10:46.6 44:34.9
5 58 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 218 54 14:17.5 1:06.2 41:30.5 1:22.1 15:12.1 1:13:28.6
DNS DNS ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 106 51
DNS DNS ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 189 Tri racing team 54

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age RUN1 Time T1 Time SWIM Time T2 Time RUN2 Time Chip Time
1 49 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΡΟΣ 80 60 53:42.0 53:42.0
2 59 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 201 ΣΑΦΑΝΣ 66 18:44.4 1:28.6 39:01.9 3:12.5 20:25.0 1:22:52.6
DNS DNS DIMITRIS KATSOULIS 46 SDYP 76