Cross Triathlon1 Loutraki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Cross Triathlon Α/Γ & Ε/Ν 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Cross Triathlon1 Loutraki & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Cross Triathlon Α/Γ & Ε/Ν 2017.

 

CROSS TRIATHLON1 RELAY

Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 3 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING 29 7:56.1 0:45.9 28:58.5 0:11.4 16:41.6 54:33.8
2 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 2 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43 10:34.5 0:51.7 32:13.4 0:35.3 16:09.5 1:00:24.5
3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 53 ETHIC SPORT-OUTDOORGAMES 36 13:13.4 0:49.9 30:07.4 0:39.8 17:13.8 1:02:04.4
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΤΑΔΟΣ 40 RED STAR TRIATHLON CLUB 14 9:02.9 1:43.4 31:35.1 0:35.1 20:32.3 1:03:29.0
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 NS COACHING 19 9:07.3 0:35.2 38:08.9 0:21.7 15:35.4 1:03:48.6
6 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 5 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 36 10:29.9 0:48.7 36:30.2 0:29.6 16:08.0 1:04:26.5
7 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 24 51 10:30.9 0:46.3 35:38.3 0:57.8 20:58.4 1:08:51.9
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 20 Συλ. Αθλ. Λοκρίδας ΝΙΚΕΑΣ"" 39 11:52.5 1:05.1 38:34.2 0:48.2 19:22.6 1:11:42.8
9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 35 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54 13:29.9 1:12.8 35:43.3 0:59.0 21:43.4 1:13:08.6
10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 57 36 10:47.3 1:08.6 40:23.8 0:13.8 20:49.4 1:13:23.1
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΤΑΣ 45 18 12:39.5 2:02.0 37:42.7 0:45.3 20:50.2 1:13:59.9
12 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43 ATP TRAINING/Φαρμακειο Α. Βενετσανο 57 13:35.2 0:51.8 39:49.3 0:36.4 20:00.0 1:14:52.7
13 KATHERINA POLITI 16 50 9:11.7 0:38.4 43:12.5 0:17.9 22:11.0 1:15:31.6
14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ 27 my athlete 40 10:53.1 1:09.7 41:00.9 0:50.5 21:53.7 1:15:48.1
15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 48 ADIDAS RUNNERS ATHENS 48 12:25.1 0:50.0 41:03.8 0:26.6 22:33.3 1:17:19.0
16 DIONYSIOS DIMOPOULOS 9 ΑΣ.ΠΑΛΜΟΣ 44 11:53.1 0:53.9 43:19.4 0:19.0 21:11.1 1:17:36.7
17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 42 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 17:57.4 1:36.0 39:43.2 0:55.6 17:36.0 1:17:48.4
18 MARILOU KAZAMARIOTI 6 A.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 16 9:05.5 0:35.0 47:44.6 0:31.2 20:08.2 1:18:04.7
19 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 46 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 49 11:44.6 1:38.1 43:29.6 1:40.1 20:57.2 1:19:29.8
20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 29 45 12:37.1 3:27.7 41:37.9 0:51.9 22:20.5 1:20:55.3
21 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 26 32 13:07.8 1:37.9 43:13.3 0:14.5 25:00.3 1:23:14.0
22 NASOS TSAKONAS 19 37 14:24.4 2:18.2 42:39.1 0:53.2 23:43.3 1:23:58.4
23 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 31 RED STAR TRIATHLON CLUB 18 12:56.2 2:01.0 44:50.6 0:42.5 25:07.6 1:25:38.1
24 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 37 Μηχανικοί της Γης 39 17:31.9 1:19.0 39:56.8 0:42.7 28:25.6 1:27:56.1
25 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 32 Μηχανικοί της Γης 37 11:47.0 2:06.7 46:15.2 0:39.3 27:08.6 1:27:57.0
26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 51 Α.ΟΘΗΣΕΑΣ 49 15:18.0 1:00.2 44:44.3 1:01.3 28:46.0 1:30:49.9
27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 41 43 20:33.3 1:36.3 41:37.8 0:45.1 26:59.3 1:31:32.0
28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 30 RED STAR TRIATHLON CLUB 51 13:23.3 1:57.2 50:00.4 0:53.6 26:46.3 1:33:01.0
29 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. 42 13:17.6 2:06.8 51:10.4 1:46.9 24:47.2 1:33:09.1
30 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 34 38 17:41.9 2:01.4 49:41.3 0:38.1 26:37.6 1:36:40.6
31 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 38 Μηχανικοί της Γης 39 21:09.9 3:32.5 48:30.0 0:29.6 23:30.9 1:37:13.2
32 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 33 Σεβάς Νάξου 40 16:14.9 1:15.6 59:39.3 0:30.2 23:27.3 1:41:07.6
DNF ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ 36 FLAPPIES 39 10:42.7 1:21.7
DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40
DNS YANNIS ANGELOPOULOS 7 31
DNS MILTIADIS BAVAS 8 Protypo Rafina Fitness Club 27
DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 10 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 28
DNS DIONISIS EMMANOUIL 11 36
DNS KOSTAS GALANOS 12 Bootcamp Etolikou 43
DNS PARIS KARAMANIS 13 saronic triathlon club 35
DNS ANTONIS MITSAKOS 14 32
DNS MICHALIS MOURTZIS 15 4M TRIATHLON TEAM 42
DNS EMMANOUIL SARIDAKIS 17 30
DNS THANOS STOUMPAS 18 NSCOACHING 40
DNS ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 22 ΕΦΙΠΟ 60
DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 23 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 47
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 28 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 49
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 39 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 49
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 44 43
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΥΠΑΣ 47 29
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 49 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 16
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 50 Myathlete 30
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 52 43
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 25 41 17:59.2 2:07.4 34:15.6 0:37.7 28:19.3 1:23:19.3

CROSS TRIATHLON1 RELAY

Place Name Bib Number Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time

1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ 55 CO.RAD.HEADS 40 16:37.2 0:27.1 45:41.8 0:25.6 17:52.5 1:21:04.5
ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΗΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ

2 ΝΊΚΟΣ ΛΑΣΚΑΡΊΔΗΣ 56 ΛΑΣΚΑΡΊΔΗΣ 40 18:33.2 0:48.0 54:38.1 0:22.9 25:49.4 1:40:11.8
ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΎΛΟΥ ΝΊΚΟΣ ΛΑΣΚΑΡΊΔΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΛΑΣΚΑΡΊΔΗΣ

DNS ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΕΛΕΎΘΕΡΟΓΛΟΥ 54 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 40 
ΕΛΕΎΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΕΛΕΎΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ

Age Group Results


Female 19 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 18 MARILOU KAZAMARIOTI 6 A.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 16 9:05.5 0:35.0 47:44.6 0:31.2 20:08.2 1:18:04.7


Female 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 32 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 33 Σεβάς Νάξου 40 16:14.9 1:15.6 59:39.3 0:30.2 23:27.3 1:41:07.6
DNS DNS ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 1 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 40


Female 50 to 59
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 13 KATHERINA POLITI 16 50 9:11.7 0:38.4 43:12.5 0:17.9 22:11.0 1:15:31.6


Male 19 and Under
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΤΑΔΟΣ 40 RED STAR TRIATHLON CLUB 14 9:02.9 1:43.4 31:35.1 0:35.1 20:32.3 1:03:29.0
2 5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 4 NS COACHING 19 9:07.3 0:35.2 38:08.9 0:21.7 15:35.4 1:03:48.6
3 11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΤΑΣ 45 18 12:39.5 2:02.0 37:42.7 0:45.3 20:50.2 1:13:59.9
4 23 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 31 RED STAR TRIATHLON CLUB 18 12:56.2 2:01.0 44:50.6 0:42.5 25:07.6 1:25:38.1
DNS DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 49 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ 16


Male 20 to 29
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 3 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - NS COACHING 29 7:56.1 0:45.9 28:58.5 0:11.4 16:41.6 54:33.8
DNS DNS MILTIADIS BAVAS 8 Protypo Rafina Fitness Club 27
DNS DNS DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU 10 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 28
DNS DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΥΠΑΣ 47 29

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ 53 ETHIC SPORT-OUTDOORGAMES 36 13:13.4 0:49.9 30:07.4 0:39.8 17:13.8 1:02:04.4
2 6 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 5 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 36 10:29.9 0:48.7 36:30.2 0:29.6 16:08.0 1:04:26.5
3 8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 20 Συλ. Αθλ. Λοκρίδας ΝΙΚΕΑΣ"" 39 11:52.5 1:05.1 38:34.2 0:48.2 19:22.6 1:11:42.8
4 10 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 57 36 10:47.3 1:08.6 40:23.8 0:13.8 20:49.4 1:13:23.1
5 21 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 26 32 13:07.8 1:37.9 43:13.3 0:14.5 25:00.3 1:23:14.0
6 22 NASOS TSAKONAS 19 37 14:24.4 2:18.2 42:39.1 0:53.2 23:43.3 1:23:58.4
7 24 ΑΡΙΩΝ ΜΕΜΟΣ 37 Μηχανικοί της Γης 39 17:31.9 1:19.0 39:56.8 0:42.7 28:25.6 1:27:56.1
8 25 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 32 Μηχανικοί της Γης 37 11:47.0 2:06.7 46:15.2 0:39.3 27:08.6 1:27:57.0
9 30 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΥΜΟΥΡΗΣ 34 38 17:41.9 2:01.4 49:41.3 0:38.1 26:37.6 1:36:40.6
10 31 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 38 Μηχανικοί της Γης 39 21:09.9 3:32.5 48:30.0 0:29.6 23:30.9 1:37:13.2
DNF DNF ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ 36 FLAPPIES 39 10:42.7 1:21.7
DNS DNS YANNIS ANGELOPOULOS 7 31
DNS DNS DIONISIS EMMANOUIL 11 36
DNS DNS PARIS KARAMANIS 13 saronic triathlon club 35
DNS DNS ANTONIS MITSAKOS 14 32
DNS DNS EMMANOUIL SARIDAKIS 17 30
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 50 Myathlete 30

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 2 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 2 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 43 10:34.5 0:51.7 32:13.4 0:35.3 16:09.5 1:00:24.5
2 14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ 27 my athlete 40 10:53.1 1:09.7 41:00.9 0:50.5 21:53.7 1:15:48.1
3 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 48 ADIDAS RUNNERS ATHENS 48 12:25.1 0:50.0 41:03.8 0:26.6 22:33.3 1:17:19.0
4 16 DIONYSIOS DIMOPOULOS 9 ΑΣ.ΠΑΛΜΟΣ 44 11:53.1 0:53.9 43:19.4 0:19.0 21:11.1 1:17:36.7
5 17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 42 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 40 17:57.4 1:36.0 39:43.2 0:55.6 17:36.0 1:17:48.4
6 19 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 46 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 49 11:44.6 1:38.1 43:29.6 1:40.1 20:57.2 1:19:29.8
7 20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 29 45 12:37.1 3:27.7 41:37.9 0:51.9 22:20.5 1:20:55.3
8 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 51 Α.ΟΘΗΣΕΑΣ 49 15:18.0 1:00.2 44:44.3 1:01.3 28:46.0 1:30:49.9
9 27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 41 43 20:33.3 1:36.3 41:37.8 0:45.1 26:59.3 1:31:32.0
10 29 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 21 Π.Α.Ο.Κ. 42 13:17.6 2:06.8 51:10.4 1:46.9 24:47.2 1:33:09.1
DNS DNS KOSTAS GALANOS 12 Bootcamp Etolikou 43
DNS DNS MICHALIS MOURTZIS 15 4M TRIATHLON TEAM 42
DNS DNS THANOS STOUMPAS 18 NSCOACHING 40
DNS DNS ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 23 FLYING GEESE TRIATHLON TEAM 47
DNS DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 28 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 49
DNS DNS ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 39 ΚΟΙΝΣΕΠ ΓΕΝΕΣΙΣ"" 49
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 44 43
DNS DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 52 43
DQ DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 25 41 17:59.2 2:07.4 34:15.6 0:37.7 28:19.3 1:23:19.3

Male 50 to 59
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 7 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ 24 51 10:30.9 0:46.3 35:38.3 0:57.8 20:58.4 1:08:51.9
2 9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 35 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54 13:29.9 1:12.8 35:43.3 0:59.0 21:43.4 1:13:08.6
3 12 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43 ATP TRAINING/Φαρμακειο Α. Βενετσανο 57 13:35.2 0:51.8 39:49.3 0:36.4 20:00.0 1:14:52.7
4 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 30 RED STAR TRIATHLON CLUB 51 13:23.3 1:57.2 50:00.4 0:53.6 26:46.3 1:33:01.0

Male 60 and Over
Place Overall Plc Name Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
DNS DNS ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ 22 ΕΦΙΠΟ 60