Porto Heli Summer Night Run - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Porto Heli Summer Night Run.

 

5 Χιλιόμετρα

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος Φύλο Κατ. Φύλου Ρυθμός/km Σύλλογος

1. 1273 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:16:18,25 0:16:17,77 m 1 3:15 Adidas
2. 707 O'Neill CALLUM 0:16:31,35 0:16:30,46 m 2 3:18 Team Kennet AC/Birmingham University AC
3. 1296 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:17:32,20 0:17:31,52 m 3 3:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4. 1144 ΛΥΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:17:55,72 0:17:55,63 m 4 3:35 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
5. 949 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:18:11,19 0:18:11,19 m 5 3:38 RUN FREE
6. 1490 PADARE DAVID 0:18:33,81 0:18:33,81 m 6 3:42
7. 743 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:18:59,05 0:18:59,03 m 7 3:47 MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS
8. 1488 DIBRI ELENIS 0:19:04,77 0:19:03,41 m 8 3:48
9. 976 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 0:19:15,47 0:19:14,13 m 9 3:51
10. 753 ΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:19:44,59 0:19:43,22 m 10 3:56
11. 1183 ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:19:48,11 0:19:45,59 m 11 3:57
12. 1136 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:19:58,34 0:19:56,21 m 12 3:59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
13. 1494 ZANDSTRA MENNO 0:20:15,14 0:20:13,82 m 13 4:03
14. 736 ΤΟΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:20:18,51 0:20:16,99 m 14 4:03
15. 932 ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:20:20,76 0:20:18,63 m 15 4:04
16. 1311 ΡΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:45,61 0:20:44,24 m 16 4:09
17. 917 ΔΕΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:51,27 0:20:49,14 m 17 4:10 Workout pro trainning club
18. 964 ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 0:20:55,04 0:20:52,29 m 18 4:11
19. 965 ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:20:55,10 0:20:52,76 m 19 4:11
20. 1331 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:21:14,61 0:21:13,14 m 20 4:14 Κέντρο Μάθησης Λάμδα
21. 944 ΚΑΤΣΙΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:21:15,01 0:20:59,00 m 21 4:15 Body control
22. 1308 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:21:21,69 0:21:19,73 f 1 4:16 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
23. 1325 ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:21:40,73 0:21:30,51 m 22 4:20
24. 1482 ΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:21:43,74 0:21:40,27 f 2 4:20
25. 1173 ΜΑΡΓΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:21:44,66 0:21:42,53 m 23 4:20
26. 1399 ΣΚΟΡΠΟΛΙΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:21:59,22 0:21:57,50 m 24 4:23
27. 1332 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:22:01,76 0:21:51,26 m 25 4:24 FREE RUNNERS
28. 1391 KRONBERG TOMAS 0:22:09,59 0:22:07,47 m 26 4:25
29. 1297 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:22:37,39 0:22:33,42 m 27 4:31 ΑΝΕΗΑΡΤΗΤΟΣ
30. 958 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:22:38,48 0:22:28,96 m 28 4:31 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ SUMMIT RUNNER
31. 1309 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:23:01,56 0:23:01,56 m 29 4:36 PILABOX
32. 904 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0:23:08,66 0:23:00,49 m 30 4:37
33. 1235 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:23:09,29 0:23:04,52 m 31 4:37
34. 1397 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:23:12,84 0:23:09,80 m 32 4:38
35. 951 ΚΙΣΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:23:19,22 0:23:16,00 m 33 4:39 Run4Fun
36. 1330 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:23:24,14 0:23:06,56 m 34 4:40 Κέντρο Μάθησης Λάμδα
37. 711 ORGEST Orgest 0:23:25,64 0:23:15,82 m 35 4:41 Body conrtol
38. 971 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:30,61 0:23:27,70 m 36 4:42
39. 1485 ΜΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:31,08 0:23:25,72 m 37 4:42
40. 1329 ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΣΤΡΙΓΚΟΣ 0:23:43,91 0:23:33,03 m 38 4:44 ΒODY CONTROL
41. 1378 ΚΙΑΠΕΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:44,47 0:23:39,44 m 39 4:44
42. 1313 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΑ 0:23:54,89 0:23:52,91 f 3 4:46 Credo s Victoria
43. 777 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:24:05,40 0:23:54,32 m 40 4:49
44. 1486 ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΑΒΙΔ 0:24:17,22 0:24:11,28 m 41 4:51
45. 1489 SHEILA NASTI 0:24:29,27 0:24:27,80 m 42 4:53
46. 979 ΛΑΥΚΑΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 0:24:38,72 0:24:28,03 m 43 4:55
47. 1232 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:44,50 0:24:37,28 m 44 4:56 ΚΑΜΙΑ
48. 975 ΛΑΓΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:25:04,91 0:24:50,38 f 4 5:00 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
49. 794 ΒΛΑΣΗ ΜΑΡΙΚΑ 0:25:14,48 0:25:10,39 f 5 5:02 Myathlete
50. 772 ΑΝΕΣΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:25:17,09 0:25:12,31 f 6 5:03
51. 1352 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:25:27,73 0:25:24,51 m 45 5:05
52. 30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:25:38,68 0:25:28,96 m 46 5:07
53. 906 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Steven 0:25:39,61 0:25:30,46 m 47 5:07 Ibis
54. 704 Meshkovskyi Kyrylo 0:25:46,00 0:25:44,16 m 48 5:09
55. 715 RUDLING DYLAN 0:25:51,58 0:25:47,85 m 49 5:10
56. 1322 ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:25:54,76 0:25:45,58 m 50 5:10 Αθλητικός Όμιλος Ερμιονίδας
57. 1337 ΦΑΣΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:55,48 0:25:51,80 m 51 5:11
58. 1310 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:10,13 0:26:09,82 m 52 5:14 ΑΡΙΑΔΝΗ
59. 913 ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:26:10,80 0:26:07,51 m 53 5:14
60. 1487 ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:26:14,47 0:26:08,80 f 7 5:14
61. 912 ΓΚΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:26:17,76 0:26:14,09 m 54 5:15 Run4Fun
62. 754 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 0:26:27,75 0:26:08,92 m 55 5:17
63. 783 ΑΡΑΠΙΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:26:31,58 0:26:31,10 m 56 5:18
64. 950 ΚΙΡΚΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:42,21 0:26:37,76 m 57 5:20
65. 1287 ΖΕΡΒΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΝΑ 0:26:43,37 0:26:34,63 f 8 5:20 MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS
66. 907 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:52,66 0:26:37,95 m 58 5:22 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS
67. 1269 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:26:57,71 0:26:56,39 m 59 5:23 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
68. 21 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:27:05,69 0:27:02,01 m 60 5:25
69. 915 ΓΟΥΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:15,05 0:27:12,54 f 9 5:27
70. 933 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:27:21,58 0:27:15,37 m 61 5:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 955 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:27:29,69 0:27:19,57 m 62 5:29
72. 752 ΚΟΙΡΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:27:36,81 0:27:34,44 m 63 5:31
73. 978 ΛΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:27:50,61 0:27:41,55 m 64 5:34 ΟΜΆΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
74. 967 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:54,97 0:27:38,21 m 65 5:34
75. 1377 ΚΑΤΣΙΓΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:27:59,64 0:27:54,97 m 66 5:35
76. 766 ΜΠΑΡΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:28:01,67 0:27:43,26 m 67 5:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77. 8 ΚΥΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:28:15,19 0:28:07,17 m 68 5:39
78. 920 ΔΗΜΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:28:17,52 0:28:06,31 f 10 5:39 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
79. 18 ΚΑΤΣΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ 0:28:19,17 0:28:16,21 f 11 5:39
80. 1484 ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ 0:28:33,87 0:28:28,31 f 12 5:42
81. 1321 ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ 0:28:47,28 0:28:43,18 m 69 5:45
82. 1253 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:28:56,47 0:28:44,75 m 70 5:47 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
83. 1318 ΣΒΕΤΣΑΣ ΖΩΗΣ 0:29:07,91 0:29:03,41 m 71 5:49
84. 1491 ROZIERE NATALIE 0:29:15,12 0:29:11,52 f 13 5:51
85. 925 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:29:24,51 0:29:19,55 m 72 5:52 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
86. 1483 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 0:29:26,66 0:29:23,62 m 73 5:53
87. 1334 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 0:29:33,72 0:29:19,18 m 74 5:54 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
88. 956 ΚΟΝΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:29:37,61 0:29:29,90 m 75 5:55
89. 1133 ΛΕΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:29:47,15 0:29:36,53 m 76 5:57
90. 940 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:29:52,86 0:29:35,71 m 77 5:58 Κέντρο Μάθησης Λάμδα
91. 922 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:29:53,32 0:29:43,41 f 14 5:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
92. 745 ΑΓΡΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:29:54,74 0:29:51,46 m 78 5:58
93. 1315 ΡΟΥΧΩΤΑ ΒΡΙΣΗΙΣ 0:29:54,93 0:29:46,18 f 15 5:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
94. 1492 MAN FREY 0:30:02,99 0:29:50,68 f 16 6:00
95. 943 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 0:30:07,00 0:29:54,92 f 17 6:01 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
96. 968 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:30:08,72 0:29:56,20 m 79 6:01 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
97. 798 ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΕΛΛΗ 0:30:18,15 0:30:01,65 f 18 6:03 ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ
98. 953 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 0:30:18,37 0:30:01,61 f 19 6:03 ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΤΩΝ
99. 957 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:24,94 0:30:16,64 m 80 6:04
100. 1229 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:30:25,00 0:29:25,55 m 81 6:04
101. 1357 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΣΕΣΙΛΙΑ 0:30:35,32 0:30:24,70 f 20 6:07
102. 1351 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:30:48,18 0:30:41,29 f 21 6:09
103. 802 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:31:21,11 0:31:12,92 m 82 6:16 Ομαδα δρομεων ερμιονιδας
104. 1187 ΜΟΝΑΣ ΤΑΣΟΣ 0:31:33,05 0:31:27,98 m 83 6:18
105. 1350 ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:31:54,32 0:31:47,43 m 84 6:22 Summit Runners Ermionida
106. 924 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:31:54,97 0:31:48,06 m 85 6:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 1339 ΦΩΣΤΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:31:57,37 0:31:50,34 f 22 6:23
108. 702 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΛΗ 0:32:02,98 0:31:57,62 f 23 6:24 URBAN TRAIL RUNNERS
109. 902 ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΝΙΤΑ 0:32:05,78 0:31:49,22 m 86 6:25 Κέντρο Μάθησης Λάμδα
110. 1284 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 0:32:16,69 0:32:02,65 m 87 6:27 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
111. 901 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:32:17,16 0:32:02,91 m 88 6:27 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
112. 703 Meshkovska Lyubov 0:32:40,07 0:32:38,14 f 24 6:32
113. 701 DURRANT ROWAN 0:32:41,39 0:32:36,99 f 25 6:32 Bradworthy Runners
114. 919 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 0:32:53,34 0:32:36,15 f 26 6:34
115. 1388 ΠΑΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:33:06,75 0:33:01,40 m 89 6:37
116. 706 Mihailescu Florenta 0:33:07,00 0:33:06,23 f 27 6:37
117. 728 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:33:26,90 0:33:12,97 m 90 6:41 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
118. 960 ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:33:27,38 0:33:14,20 f 28 6:41 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
119. 1363 ΨΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:33:27,38 0:33:14,21 m 91 6:41 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
120. 807 ΒΟΥΡΛΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:33:27,82 0:33:15,74 m 92 6:41 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
121. 1202 ΜΠΑΪΛΑΚΤΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:33:42,70 0:33:33,46 f 29 6:44 Κέντρο Μάθησης Λάμδα
122. 1303 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:33:43,88 0:33:26,42 m 93 6:44
123. 947 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ JUNIOR 0:34:01,52 0:33:46,38 m 94 6:48 PRT - Junior class
124. 1335 ΤΣΙΝΤΕΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 0:34:01,52 0:34:01,52 f 30 6:48 PRT - PAPACHRISTOS RUNNING TEAM
125. 946 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:34:01,52 0:33:44,50 m 95 6:48 PRT - PAPACHRISTOS RUNNING TEAM
126. 910 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:34:17,48 0:34:10,96 f 31 6:51 ΑΡΙΑΔΝΗ
127. 1178 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:34:20,52 0:34:16,61 f 32 6:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
128. 1305 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ 0:34:25,59 0:34:19,66 m 96 6:53 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΟΣ SUMMIT RUNNERS
129. 921 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΒΙΚΥ 0:34:25,93 0:34:19,62 f 33 6:53 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΟΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDOS
130. 1304 ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:34:26,97 0:34:24,42 m 97 6:53
131. 1211 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:35:06,27 0:34:48,76 f 34 7:01 Body control
132. 1323 ΣΟΦΙΚΗΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 0:35:06,37 0:34:48,92 f 35 7:01
133. 1366 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:35:20,24 0:35:19,35 m 98 7:04
134. 1340 ΦΩΣΤΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:35:20,30 0:35:17,41 m 99 7:04
135. 1240 ΝΤΕΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:35:38,76 0:35:23,05 f 36 7:07
136. 1278 ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:35:39,04 0:35:23,73 m 100 7:07
137. 1130 VINCENT LEBRON 0:35:57,36 0:35:52,99 m 101 7:11
138. 1346 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:36:00,92 0:35:52,44 m 102 7:12
139. 1386 ΠΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:36:02,70 0:35:52,97 m 103 7:12
140. 1387 ΚΟΛΜΠΕΚ ΤΖΕΗΝ 0:36:02,70 0:35:53,72 f 37 7:12
141. 1199 ΜΟΣΧΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ 0:36:12,03 0:36:00,71 m 104 7:14
142. 959 ΚΟΤΣΩΝΗ ΓΙΩΤΑ 0:36:12,33 0:36:01,33 f 38 7:14
143. 1224 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:36:22,30 0:36:11,88 f 39 7:16
144. 815 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗ ΓΙΩΤΑ 0:36:22,57 0:36:16,38 f 40 7:16
145. 1312 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:36:23,35 0:36:09,22 f 41 7:16 Credo s victoria
146. 1302 ΠΗΛΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 0:36:25,18 0:36:17,87 f 42 7:17
147. 750 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:36:58,91 0:36:52,52 m 105 7:23
148. 1139 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΙΑ 0:36:59,77 0:36:51,09 f 43 7:23 ΚΛΛΚ
149. 813 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 0:37:01,54 0:36:55,11 f 44 7:24
150. 746 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑ 0:37:17,26 0:37:08,32 f 45 7:27
151. 1301 ΠΗΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 0:37:17,84 0:37:09,64 f 46 7:27
152. 1317 ΣΑΡΜΠΑΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 0:37:54,56 0:37:43,04 m 106 7:34
153. 1320 ΣΕΡΕΤΗ ΧΑΡΑ 0:38:19,67 0:38:12,09 f 47 7:39
154. 1316 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΜΑΚΗΣ 0:38:34,49 0:38:16,41 m 107 7:42 Κέντρο Μάθησης Λάμδα
155. 1319 ΣΕΝΣΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:39:17,88 0:39:10,10 f 48 7:51
156. 1201 ΜΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:39:21,66 0:39:15,85 f 49 7:52
157. 1155 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:39:22,38 0:39:09,57 f 50 7:52
158. 909 ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:40:07,13 0:39:54,32 f 51 8:01 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
159. 751 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:40:07,99 0:39:54,44 f 52 8:01 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
160. 6 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:41:07,29 0:41:02,26 f 53 8:13
161. 929 ΚΑΤΡΟΔΑΒΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:41:13,13 0:41:07,28 m 108 8:14
162. 1132 ΛΕΚΑΝΙΔΗ ΜΑΡΥΛΛΗ 0:41:38,22 0:41:25,24 f 54 8:19
163. 785 ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:42:16,27 0:42:07,78 m 109 8:27
164. 1493 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 0:42:47,13 0:42:37,99 f 55 8:33
165. 1343 ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:44:27,25 0:44:13,41 f 56 8:53
166. 1288 ΛΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:44:29,85 0:44:23,02 f 57 8:53 Marafono dromi dromeis Argolidas
167. 935 ΗΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:46:43,77 0:46:31,18 f 58 9:20 ΚΡΗΤΙΚΟΣ
168. 1184 ΜΕΞΗ ΜΕΤΑΞΑ 0:46:44,52 0:46:29,91 f 59 9:20
169. 812 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗ ΤΕΤΑ 0:46:45,44 0:46:45,35 f 60 9:21
170. 927 ΔΗΜΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:47:24,21 0:47:16,60 f 61 9:28
171. 1342 ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΕΛΕΝΑ 0:49:30,10 0:49:18,70 f 62 9:54
172. 914 ΓΚΟΥΜΑ ΛΕΚΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 0:49:33,89 0:49:21,10 f 63 9:54
173. 1345 ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΦΑΝΗ 0:49:37,32 0:49:26,00 f 64 9:55
174. 1344 ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΔΑΝΑΗ 0:49:39,06 0:49:27,07 f 65 9:55

 

500 Μέτρα

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος Φύλο Κατ. Φύλου

1 695 ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:41,14 01:40,41 m 1
2 5 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:41,28 01:41,28 m 2
3 682 ΡΙΚΑ ΛΕΝΤΙΟ 01:42,83 01:42,65 m 3
4 684 ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:45,44 01:44,93 m 4
5 408 ΣΟΥΛΙ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 01:52,48 01:51,94 m 5
6 403 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:52,78 01:51,64 m 6
7 127 ΜΟΡΑΛΕΣ ΚΑΡΛΟΣ 01:54,95 01:54,23 m 7
8 22 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:55,75 01:54,34 f 1
9 131 ΜΟΡΑΛΕΣ ΑΜΕΛΙΑ 01:56,56 01:55,24 f 2
10 651 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 01:56,67 01:55,53 f 3
11 385 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 02:06,31 02:00,58 f 4
12 693 ΟΡΓΚΙΤΟ ΤΣΑΝΗ 02:09,12 02:09,12 m 8
13 66 ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 02:09,20 02:08,75 m 9
14 672 ΣΕΧΟΥ ΦΕΡΝΑΝΤΟ 02:10,20 02:09,48 m 10
15 694 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:10,88 02:09,05 m 11
16 68 ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΤΑΣΟΣ 02:14,61 02:13,56 m 12
17 102 ΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 02:17,89 02:17,89 m 13
18 376 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02:20,05 02:18,74 m 14
19 48 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 02:20,54 02:18,71 f 5
20 47 ΓΛΥΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:20,60 02:19,19 m 15
21 369 ΔΑΛΜΥΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 02:23,52 02:23,52 m 16
22 45 ΑΣΑ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ 02:25,60 02:22,27 f 6
23 9 ΛΕΠΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:26,45 02:23,60 m 17
24 87 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:29,74 02:27,64 m 18
25 144 ΔΡΟΥΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:33,58 02:30,72 m 19
26 33 ΣΤΑΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 02:34,16 02:31,83 f 7
27 71 ΚΑΡΑΝΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 02:35,02 02:33,25 f 8
28 141 ΜΠΑΡΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 02:37,16 02:35,96 m 20
29 4 ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:38,51 02:36,42 f 9
30 26 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:39,04 02:35,25 m 21
31 185 ΛΑΥΚΑΣ ΜΙΜΗΣ 02:40,64 02:37,65 m 22
32 178 ΛΑΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:40,97 02:39,20 m 23
33 42 ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΝΑ 02:42,57 02:39,31 f 10
34 115 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 02:44,77 02:42,09 f 11
35 62 ΖΑΒΒΟΣ ΠΑΡΗΣ 02:48,18 02:46,66 m 24
36 147 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 02:49,12 02:44,66 m 25
37 666 ΚΙΡΚΕΝΙΔΗ ΚΟΡΙΝΑ 02:52,02 02:50,88 f 12
38 51 ΝΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 02:52,13 02:47,84 f 13
39 20 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΑΓΚΥ 02:52,38 02:49,19 f 14
40 389 KRONBERG JULIA 02:53,92 02:50,67 f 15
41 37 ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΕΟ 02:54,04 02:51,10 m 26
42 656 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:54,30 02:51,51 m 27
43 91 ΠΙΛΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:59,12 02:56,13 f 16
44 125 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 02:59,66 02:57,07 f 17
45 683 ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 03:05,25 02:59,96 m 28
46 79 ΦΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03:06,26 03:01,81 f 18
47 174 ΣΤΡΙΓΓΟΥ ΒΑΖΙΑ 03:06,96 03:03,01 f 19
48 50 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 03:09,44 03:04,96 f 20
49 159 ΦΑΣΙΛΗ ΘΩΜΑΪ 03:16,10 03:12,33 f 21
50 75 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:27,35 03:22,32 m 29
51 650 ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗ ΜΥΡΤΩ 03:53,44 03:49,58 f 22
52 114 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 03:54,46 03:50,23 f 23
53 110 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΝΝΑ 03:55,13 03:51,65 f 24
54 158 ΦΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 03:57,96 03:51,99 m 30