8ος Λαϊκός αγώνας ορεινού δρόμου στα "Μονοπάτια των Αρκάδων Ποιμένων" - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα  8ος Λαϊκός αγώνας ορεινού δρόμου στα "Μονοπάτια των Αρκάδων Ποιμένων".

 

Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 58:19:63
2 ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:01:12
3 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1:04:01
4 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:04:14
5 ELLIS MONTALBAN PALOMA 1:05:59
6 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:08:17
7 ΜΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:12:21
8 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:15:22
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:17:58
10 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:17:58
11 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:20:04
12 ΚΑΤΣΑΦΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:20:05
13 ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:20:09
14 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:22:47
15 ΣΠΥΡΗ ΑΝΝΑ 1:23:13
16 ΖΕΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:25:52
17 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:27:44
18 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:28:16
19 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:32:34
20 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:33:46
21 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:35:04
22 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:35:44
23 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:38:57
24 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 1:40:25
25 ΤΟΨΗ ΜΑΡΙΑ 1:41:55
26 ΜΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:46:23
27 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:46:31
28 ΠΙΠΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:46:53
29 ΣΧΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:50:03
30 ΜΠΟΡΑ ΝΙΚΗ 1:58:23
31 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1:58:24
32 ΛΟΥΙΖΗ ΑΔΡΙΑΝΗ 2:02:48
33 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:04:48
34 ΜΟΡΑΛΗ ΛΥΔΙΑ-ΜΕΡΟΠΗ 2:18:55
35 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:40:50
36 ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΡΙΣ 2:49:06
37 ΓΚΕΡΚΗ ΕΝΚΕΛΙΑΝΑ 2:50:43
38 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:56:51
39 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΘΟΣ

 

Α/Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ dnf
2 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:48:18
3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:57:42
4 ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:58:46
5 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:01:43
6 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2:06:34
7 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 2:06:59
8 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2:08:24
9 ΚΑΛΕΒΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:12:51
10 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:19:57
11 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:19:59
12 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:20:09
13 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2:20:54
14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:21:22
15 ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:21:24
16 ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:22:13
17 ΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2:22:13
18 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:22:42
19 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2:23:18
20 ΚΑΠΕΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:23:21
21 ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 2:25:39
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:26:28
23 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ 2:26:44
24 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:29:55
25 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 2:31:07
26 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:31:45
27 ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:31:51
28 ΓΡΙΜΠΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:32:46
29 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:33:36
30 ΔΟΥΒΙΝΩΦ ΛΕΜΟΝΙΑ 2:33:56
31 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:38:29
32 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:38:53
33 ΒΕΛΑΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:41:47
34 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:42:11
35 ΔΡΑΓΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:42:37
36 ΔΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 2:43:15
37 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2:43:30
38 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:43:30
39 ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ 2:45:13
40 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2:46:03
41 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:52:24
42 ΛΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:52:50
43 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2:53:31
44 ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 2:54:01
45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:55:11
46 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3:00:45
47 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:02:01
48 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 3:06:43
49 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:06:47
50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:09:33
51 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:09:34
52 ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:13:01
53 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3:13:59
54 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 3:21:53
55 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3:27:20
56 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 3:27:21
57 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3:27:25
58 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3:29:46
59 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 3:44:05
60 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4:00:00
61 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4:30:00
62 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 4:30:00

 

ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:48:18
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:57:42
ΤΡΙΤΟΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2:06:34

ΑΝΔΡΕΣ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:58:46
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:01:53
ΤΡΙΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:19:59

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΗ ΔΟΥΒΙΝΩΦ ΛΕΜΟΝΙΑ 2:33:56
ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2:53:31
ΤΡΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:55:11

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ 2:26:44
ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2:43:40
ΤΡΙΤΗ ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3:13:59

ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 58:19:63
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:04:14
ΤΡΙΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:15:22

ΑΝΔΡΕΣ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΟΣ ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:01:12
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1:04:01
ΤΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:08:17

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΗ ΣΠΥΡΗ ΑΝΝΑ 1:23:13
ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:32:44
ΤΡΙΤΗ ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 1:40:25
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ 18 ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ, ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΩΝ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
ΠΡΩΤΗ ELLIS MONTALBAN PALOMA 1:05:59
ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:35:04
ΤΡΙΤΗ ΜΟΡΑΛΗ ΛΥΔΙΑ-ΜΕΡΟΠΗ 2:18:55