6ος αγώνας ορεινού δρόμου «ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑ» - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος αγώνας ορεινού δρόμου «ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑ».

 

25 Χιλιόμετρα

Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Name Club 25km

1 , 1 ,1 18-40 Male 46 GIORGOS DIALEKTOS 2:06:09
2 , 2 , 1 41-55 Male 31 NIKOS DIMITRIADIS MYATHLETE 2:07:21
3 , 3 , 2 18-40 Male 5 ANDREAS ANDRIOPOULOS ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:09:45
4 , 4 , 3 18-40 Male 289 IORDANIS MAKROPOULOS 2:16:45
5 , 5 , 2 41-55 Male 173 PANAGIOTIS PANTOS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:45
6 , 6 , 4 18-40 Male 71 CHRISTOS KARAGIORGOS MYATHLETE 2:22:18
7 , 7 , 3 41-55 Male 92 DIMITRIOS ZIAMPARAS 2:25:20
8 , 8 , 4 41-55 Male 105 ARIS KOUTSOUMPELITIS ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:27:44
9 , 9 , 5 41-55 Male 226 CHRISTOS CHALATSIS 2:30:39
10 , 10 , 5 18-40 Male 39 PANAGIOTIS KANATAS 2:31:27
11 , 11 , 6 41-55 Male 132 PETROS MARKOU 2:31:51
12 , 12 , 7 41-55 Male 247 ANASTASIOS TSAKALOS 2:33:32
13 , 13 , 6 18-40 Male 111 DIMITRIS MASOURAS 2:34:06
14 , 14 , 7 18-40 Male 121 PANAGIOTIS LITRAS MYATHLETE 2:34:06
15 , 15 , 8 41-55 Male 240 GIORGOS PAPATHANASIOU 2:35:24
16 , 16 , 9 41-55 Male 237 NIKOLAOS TANTALOS ΔΙΑΔΡΑΣΗ 2:36:39
17 , 17 , 8 18-40 Male 13 VASILIS ARSLANIDIS HEARTBEAT TRAINING STUDIO 2:37:23
18 , 18 , 10 41-55 Male 33 GEORGIOS DIMOS ΔΡΙΣΚΟΣ /ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛ 2:37:55
19 , 19 , 9 18-40 Male 11 DIMITRIS APOSTOLOPOULOS ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 2:38:21
20 , 20 , 10 18-40 Male 290 ORESTIS TSOUNAS 2:39:15
21 , 21 , 11 18-40 Male 206 CHRISOSTOMOS ROKAS 2:39:56
22 , 22 , 12 18-40 Male 157 GIORGOS MYZALIS MYATHLETE 2:41:24
23 , 23 , 11 41-55 Male 74 MANOS KARAMPOIKIS MYATHLETE 2:42:22
24 , 24 , 12 41-55 Male 168 ATHANASIOS PAFOS MYATHLETE 2:42:23
25 , 25 , 13 18-40 Male 198 CHRISTOS PORTOKALIS OFKA ODYSEAS 2:42:45
26 , 26 , 13 41-55 Male 140 MIHALIS MIHALAKOPOULOS 2:43:14
27 , 27 , 14 18-40 Male 80 GIORGOS KATRIVANOS CHOZEN MOUNTAIN TEAM 2:43:35
28 , 28 , 14 41-55 Male 36 VASILIS EXARHOS CHOZEN MOUNTAIN TEAM 2:43:57
29 , 29 , 15 18-40 Male 45 VASILEIOS NAOUM 2:44:50
30 , 1 ,16 18-40 Female 67 GEORGIA KANOUTA MYATHLETE 2:44:56
31 , 30 , 15 41-55 Male 19 MIHAHL BYZANTIADIS 2:46:16
32 , 2 , 16 41-55 Female 21 IOANNA CHOURIDOU K1 ARENA 2:46:33
33 , 31 , 17 18-40 Male 91 NASOS KOLOVAKOS 2:47:14
34 , 32 , 18 18-40 Male 213 VLASIOS ROUTSIS ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 2:47:19
35 , 33 , 17 41-55 Male 232 IOANNIS STRATAKIS ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ 2:49:09
36 , 34 , 19 18-40 Male 243 CHRISTOS TRAPEZIOTIS ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 2:49:15
37 , 35 , 20 18-40 Male 274 GEORGIOS VOMVOLAKIS ALL MOUNTAIN SOTIRIS FAKOS 2:49:18
38 , 36 , 18 41-55 Male 200 THEODOROS PROKOS MYATHLETE 2:49:21
39 , 3 , 21 18-40 Female 29 VIOLETTA DIALETARA 2:49:35
40 , 37 , 22 18-40 Male 228 VASILS STAMATAKIS MYATHLETE 2:50:13
41 , 38 , 19 41-55 Male 86 DIMITRIS KOFIDIS 2:51:06
42 , 39 , 23 18-40 Male 128 GEORGIOS MANOS MYATHLETE 2:51:07
43 , 40 , 20 41-55 Male 256 DIMITRIOS TYPALDOS RUN FOREVER 2:51:17
44 , 41 , 21 41-55 Male 81 EVAGGELOS KATSAROS 2:51:28
45 , 42 , 24 18-40 Male 110 KONSTANTINOS LAMPRINOS MYATHLETE 2:53:05
46 , 43 , 25 18-40 Male 242 VASILS TOTSIKAS MYATHLETE 2:53:08
47 , 44 , 26 18-40 Male 260 KLEANTHIS TZIALLILAS MY ATHLETE 2:53:24
48 , 45 , 22 41-55 Male 117 CHRISTOS LAZINOS 2:53:58
49 , 46 , 1 ALL Male 38 KONSTANTINOS KARAKATSOULAS 2:54:56
50 , 47 , 2 ALL Male 163 SOTIRIS MANOUDAKIS 2:55:01
51 , 48 , 27 18-40 Male 217 ARISTOTELIS SAVVOPOULOS 2:55:02
52 , 49 , 28 18-40 Male 62 DIMITRIS ILIOPOULOS ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 2:55:06
53 , 50 , 29 18-40 Male 211 GIORGOS ROUPAKAS ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 2:55:13
54 , 51 , 30 18-40 Male 238 DIMITRIOS TAXOS Ε.Ο.Σ 2:56:18
55 , 52 , 23 41-55 Male 251 NIKOS TSAMPRAS SMART RUN 2:56:31
56 , 53 , 31 18-40 Male 230 PANTELIS STATHATOS 2:56:31
57 , 54 , 32 18-40 Male 192 MAKIS PETOUSIS 2:56:38
58 , 55 , 33 18-40 Male 229 ILIAS STAMOYLIS 2:57:39
59 , 56 , 24 41-55 Male 57 VASILEIOS GRAMMATIKOS 2:57:53
60 , 57 , 25 41-55 Male 139 STYLIANOS MICHALOPOULOS ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 2:58:09
61 , 58 , 26 41-55 Male 267 GIANNIS VARDAS Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:58:13
62 , 59 , 27 41-55 Male 28 LAZAROS DENTOPOULOS 2:58:17
63 , 4 , 28 41-55 Female 30 AGAPI DIMAKOPOULOU ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:58:17
64 , 60 , 1 56+ Male 261 EMMANUEL VAIOS 2:58:27
65 , 61 , 34 18-40 Male 203 NIKOS RAPTOPOULOS PILABOX 3:00:08
66 , 62 , 29 41-55 Male 287 VASILIS MARKOU 3:00:40
67 , 63 , 35 18-40 Male 250 CHRISTOS TSAMPAS 3:01:03
68 , 64 , 30 41-55 Male 294 FILIPPOS KATSIKAS 3:01:11
69 , 5 , 36 18-40 Female 298 ANTHOULA KARAMPINI 3:01:15
70 , 65 , 31 41-55 Male 69 GIORGOS KAPINIOTIS MY ATHLETE 3:01:17
71 , 66 , 32 41-55 Male 253 NIKOS TSIMPOS URSA TEAM METSOVO 3:01:53
72 , 67 , 37 18-40 Male 191 CHRISTOS PETAROUDIS ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:02:12
73 , 68 , 38 18-40 Male 41 CHRISTOS FRAGKOS CHOZEN MOUNTAIN TEAM 3:02:12
74 , 69 , 33 41-55 Male 295 APOSTOLOS TSOUKALAS 3:02:32
75 , 70 , 34 41-55 Male 156 NIKOLAOS MYLONAKIS 3:02:48
76 , 71 , 35 41-55 Male 106 DIMITRIOS KRITIKOPOULOS 3:03:16
77 , 72 , 36 41-55 Male 85 IAKOVOS KLIPFEL ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 3:03:36
78 , 73 , 39 18-40 Male 179 VASILIS PAPADOPOULOS Κ&Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε 3:03:48
79 , 74 , 40 18-40 Male 297 ANDREAS KARATZAS 3:04:17
80 , 75 , 41 18-40 Male 56 GIANNIS GKRITZAS MYATHLETE 3:06:36
81 , 76 , 37 41-55 Male 144 SOFOKLIS MPALTATZIS NATURAL HIGH / THE RUNNER'S PROJECT 3:07:01
82 , 77 , 38 41-55 Male 88 FOTIS KOKKINOS ΣΑΦΑΝΣ 3:07:01
83 , 78 , 42 18-40 Male 70 PANAGIOTIS KARADIMOS 3:07:40
84 , 79 , 43 18-40 Male 59 DIMITRIS HARNIDIS 3:07:47
85 , 80 , 39 41-55 Male 212 ELEFTHERIOS ROUSOULIS 3:07:50
86 , 81 , 44 18-40 Male 272 TASOS VLASTARIDIS 3:07:59
87 , 82 , 40 41-55 Male 84 NIKOLAOS KILIS 3:08:06
88 , 6 , 45 18-40 Female 79 EUXARIS KASEGIA MYATHLETE 3:08:17
89 , 83 , 41 41-55 Male 209 THOMAS ROUMPAS GOSPORT 3:08:26
90 , 84 , 46 18-40 Male 248 SAVVAS TSAMADIAS ANGRY BIRD 3:08:28
91 , 85 , 47 18-40 Male 6 NIKIFOROS ANDRIOPOULOS RED STAR TRIATHLON 3:08:42
92 , 86 , 42 41-55 Male 53 ALEXANDROS GKELIS RED STAR TRIATHLON CLUB 3:08:42
93 , 87 , 43 41-55 Male 234 ANTONIS SYNODINOS 3:09:58
94 , 88 , 48 18-40 Male 141 ALKIVIADIS-DIMITRIOS MOSCHONAS 3:10:50
95 , 89 , 49 18-40 Male 166 ZAFEIRIS OIKONOMOU 3:11:47
96 , 90 , 50 18-40 Male 97 ZAFEIRIS KOTSAKIS 3:11:48
97 , 91 , 51 18-40 Male 49 ANASTASIOS GIOGIAKAS 3:11:48
98 , 92 , 52 18-40 Male 158 ACHILLEAS NIKOLAIDIS THINK+ 3:11:57
99 , 93 , 44 41-55 Male 165 IOANNIS OIKONOMOU YMITTOS RUNNERS 3:12:17
100 , 94 , 45 41-55 Male 7 DIMITRIOS ANEZYRIS ORAMA 3:12:30
101 , 95 , 46 41-55 Male 153 DIMITRIOS MPOTIS ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:12:41
102 , 96 , 47 41-55 Male 142 LOUKAS MOURMOURIS 3:12:41
103 , 97 , 48 41-55 Male 293 VASILIS PATELIS 3:12:44
104 , 98 , 53 18-40 Male 133 MIHALIS MATSOUKAS 3:12:46
105 , 99 , 54 18-40 Male 193 STAMATIS PETROPOULOS CHUCK NORRIS TEAM 3:12:48
106 , 100 , 49 41-55 Male 123 LAURENCE MAC GOWAN URBAN TRAIL RUNNERS 3:13:16
107 , 101 , 2 56+ Male 51 IOANNIS GIPARAKIS KASIMIS TRAINING TRAIL 3:13:45
108 , 102 , 50 41-55 Male 47 EMMANOUIL GIANNOUKAS RED STAR 3:13:57
109 , 7 , 51 41-55 Female 235 KAYOKO TABATA RUN FOREVER 3:14:02
110 , 103 , 52 41-55 Male 249 AHILLEAS TSAMIS MYATHLETE 3:14:42
111 , 104 , 53 41-55 Male 181 EVANGELOS PAPAIOANNOU IBM CLUB 3:15:05
112 , 105 , 54 41-55 Male 195 VASILIS PIPERIS ΤΕΛΜΙΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3:15:09
113 , 106 , 55 18-40 Male 135 PANAGIOTIS MAVROGIANNIS ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔ 3:15:18
114 , 8 , 55 41-55 Female 48 KYRIAKI GIANNOUTSOU 3:16:10
115 , 107 , 56 41-55 Male 101 THODORIS KOUNELIS MYATHELETE 3:16:11
116 , 108 , 57 41-55 Male 25 STEFANOS DEFIGGOS ΣΔΥΜ. ΘΗΒΑΣ 3:16:17
117 , 109 , 56 18-40 Male 244 GEORGIOS TRIANTAFILLOPOULOS 3:16:18
118 , 110 , 58 41-55 Male 15 ILIAS ARVANITIS ΤΡΑΧΙΝΑ 3:16:18
119 , 111 , 57 18-40 Male 208 DHMHTRIOS POULOS 3:16:28
120 , 112 , 58 18-40 Male 225 SPYROS SPYROPOULOS 3:16:39
121 , 113 , 59 18-40 Male 255 ASIMAKIS TSOXATZIS 3:17:33
122 , 114 , 60 18-40 Male 34 KONSTANTINOS EFSTRATIOU 3:17:59
123 , 115 , 61 18-40 Male 104 KONSTANTINOS KOUTSOUKOS ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:18:04
124 , 116 , 62 18-40 Male 280 DIMITRIOS ZOUMPOULOPOLOS MYATHLETE 3:18:11
125 , 117 , 63 18-40 Male 270 KONSTANTINOS VELAORAS 3:18:19
126 , 118 , 64 18-40 Male 300 STRATOS PAPILAS 3:18:45
127 , 119 , 65 18-40 Male 185 STEFANOS PAPAZOGLOU Π.Α.Σ. ΓΙΆΝΝΙΝΑ 3:18:59
128 , 120 , 59 41-55 Male 296 DIMITRIS POULOS 3:19:13
129 , 121 , 60 41-55 Male 216 CHRISTOS SAMOURELIS ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 3:20:45
130 , 122 , 66 18-40 Male 207 ANTONIS ROUGGERIS ΣΑΦΑΝΣ 3:21:13
131 , 123 , 67 18-40 Male 8 VASILIS ANTONIOU ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΙΚΟΥ 3:21:44
132 , 124 , 61 41-55 Male 269 GEORGIOS VASILEIOU 3:21:54
133 , 125 , 62 41-55 Male 131 TASOS MARINOS 3:22:35
134 , 9 , 3 56+ Female 171 MARGARITA PANAGOPOULOU ΣΔΥΜ. ΘΗΒΑΣ 3:22:52
135 , 126 , 63 41-55 Male 170 GEORGIOS PAGKOU ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:23:03
136 , 127 , 64 41-55 Male 125 ILIAS MANESIOTIS VO2MAX EXERCISE CENTER 3:23:06
137 , 128 , 65 41-55 Male 159 GEORGIOS NIKOLAOU 3:23:13
138 , 129 , 66 41-55 Male 27 ARISTOTELIS DELOUDIS PILABOX 3:23:24
139 , 130 , 68 18-40 Male 268 PANAGIOTIS VARTALAS 1MOREKM 3:24:01
140 , 10 , 69 18-40 Female 189 ANASTASIA PAVLATOU 3:24:20
141 , 11 , 67 41-55 Female 194 AIKATERINI PETSA THE RUNNERS PROJECT 3:24:38
142 , 131 , 70 18-40 Male 258 VASILIS TZAVARAS 3:24:38
143 , 12 , 71 18-40 Female 155 EYGENIA MPOYRAZERI VO2MAX EXERCISE CENTER ΠΆΤΡΑΣ 3:24:44
144 , 132 , 68 41-55 Male 183 PANAGIOTIS PAPANIKOLAOU 3:24:51
145 , 13 , 69 41-55 Female 146 MARIANNA MPERESKOU ΠΕΔΊΟΝ ΤΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:24:56
146 , 133 , 70 41-55 Male 96 GIORGOS KOSTOPOULOS 3:24:58
147 , 134 , 72 18-40 Male 276 IOANNIS VOULTSOS 3:25:03
148 , 135 , 71 41-55 Male 87 ANDREAS KOITSANOS YMITTOS RUNNERS 3:25:15
149 , 136 , 4 56+ Male 22 NTENIS CHRISTODOULATOS SPORTS MASSAGE 3:26:45
150 , 137 , 73 18-40 Male 148 IASONAS MPIKOS 3:26:53
151 , 138 , 74 18-40 Male 68 BAGGELIS KAPANTAHS ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:27:32
152 , 139 , 72 41-55 Male 227 MANOS STAFYLOPATIS MYATHELETE 3:27:49
153 , 140 , 73 41-55 Male 72 DIONYSIS KARAISKAKIS ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 3:28:16
154 , 141 , 74 41-55 Male 259 GEORGIOS TZEMOS Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 3:28:17
155 , 142 , 75 18-40 Male 103 PANAGIOTIS KOUTSOUKIS 3:28:22
156 , 143 , 76 18-40 Male 122 DIONISIS LOGOTHETIS WAKE UP STREET 3:28:45
157 , 144 , 77 18-40 Male 284 DIMITRIOS MAURIKIS 3:28:56
158 , 145 , 78 18-40 Male 264 MIHALIS VAMVAKAS 3:30:09
159 , 146 , 79 18-40 Male 23 PROKOPIS CHRISTOFORATOS 3:30:09
160 , 147 , 80 18-40 Male 17 KONSTANTINOS SENTOUKAS 3:30:25
161 , 148 , 81 18-40 Male 210 KRITON ROUNTOS 3:31:20
162 , 149 , 82 18-40 Male 223 VASILEIOS SKORDOS PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 3:31:21
163 , 14 , 75 41-55 Female 102 ANNY KOURASI 3:31:24
164 , 150 , 83 18-40 Male 119 IOANNIS LEONTARIDIS MYATHLETE 3:31:41
165 , 151 , 84 18-40 Male 239 KOSTIS TESFAE 3:31:56
166 , 152 , 3 ALL Male 262 MILTOS PROKOS 3:32:31
167 , 153 , 76 41-55 Male 279 KONSTANTINOS ZERVAS 3:32:34
168 , 154 , 85 18-40 Male 263 IOANNIS ZOUPIS 3:32:49
169 , 155 , 86 18-40 Male 180 IOANNIS PAPADOPOULOS 3:33:05
170 , 156 , 87 18-40 Male 176 ERION PAPADIMAS 3:33:24
171 , 15 , 88 18-40 Female 20 DIALECHTI CHOURDOUMI SMART RUN 3:33:24
172 , 157 , 89 18-40 Male 224 ALEXANDROS SKORDOS PRIVATE WORKOUT KOLONAKI 3:33:35
173 , 158 , 90 18-40 Male 241 THEMISTOKLIS THOMOPOULOS 3:33:53
174 , 16 , 91 18-40 Female 138 KATERINA METAXA RED STAR TRIATHLON CLUB 3:34:49
175 , 159 , 92 18-40 Male 12 KONSTANTINOS ARKILOS NSCOACHING 3:34:52
176 , 160 , 93 18-40 Male 115 NIKOLAOS LAVRENTIADIS 3:34:53
177 , 161 , 77 41-55 Male 286 PANAGIOTIS VALSAMOS 3:36:09
178 , 162 , 78 41-55 Male 116 MANOLIS LAZARIDIS 3:36:46
179 , 163 , 79 41-55 Male 82 APOSTOLOS KATSAROS 3:37:25
180 , 17 , 80 41-55 Female 178 MARIA PAPADIMITRIOU MYATHLETE 3:37:25
181 , 164 , 5 56+ Male 197 CHRISTOS POLATSIDIS ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3:38:53
182 , 165 , 81 41-55 Male 52 PANAGIOTIS GKELIS ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:38:53
183 , 166 , 94 18-40 Male 291 AGGELOS STREMENOS 3:39:00
184 , 167 , 82 41-55 Male 18 THOMAS BARDALAS Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 3:39:47
185 , 168 , 83 41-55 Male 3 PETROS AGGELOPOULOS 3:40:06
186 , 18 , 84 41-55 Female 257 EVI TYRODIMOU SMARTRUN/ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ/ΗΡΑΚΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ 3:40:17
187 , 169 , 4 ALL Male 204 ANTONIS PAPADAKIS 3:41:21
188 , 170 , 85 41-55 Male 60 KOSTAS HATZIDAKIS ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 3:41:24
189 , 171 , 86 41-55 Male 44 VASILIS GIANNIKOPOULOS OLYMPIA RUNNERS 3:41:25
190 , 172 , 95 18-40 Male 126 DIMITRIOS MANETAS 3:41:46
191 , 173 , 87 41-55 Male 199 KONSTANTINOS PRATSAS 3:42:06
192 , 174 , 88 41-55 Male 99 ANASTASIOS KOUMENIDIS ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 3:43:38
193 , 19 , 89 41-55 Female 130 MARIA-CHRISTINA MARGELI SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:45:07
194 , 175 , 96 18-40 Male 292 ALEXANDROS TSOUNAS 3:45:31
195 , 176 , 90 41-55 Male 2 AGGELOS AGGELIS DREAM TEAM ΖΕΛΊΟΥ 3:48:31
196 , 177 , 97 18-40 Male 196 NIKOLAOS PITTAS 3:48:38
197 , 178 , 91 41-55 Male 54 GEORGIOS GKOTZIAS 3:50:01
198 , 20 , 92 41-55 Female 282 AIKATERINH APOSTOLIDOY 3:50:01
199 , 179 , 98 18-40 Male 43 ARTEMIOS GEROMITSOS SANDWICH 3:51:33
200 , 180 , 5 ALL Male 152 DIONYSIOS MPONELIS ΣΔΥΠ 3:52:58
201 , 21 , 93 41-55 Female 214 CHRISSA SAKELLAROPOULOU AMEINIAS PALLHNHS 3:53:08
202 , 22 , 99 18-40 Female 201 IOANNA RAGKOUSI LEPANTO RUNNERS 3:54:11
203 , 181 , 100 18-40 Male 136 SOTIRIS MAVROS 3:55:28
204 , 182 , 94 41-55 Male 137 AGGELOS MELETIOU 3:55:58
205 , 183 , 95 41-55 Male 40 DIMITRIS FRAGKOS MYATHLETE 3:56:34
206 , 184 , 96 41-55 Male 219 FILIPPOS SIASOS ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 3:57:55
207 , 185 , 97 41-55 Male 124 GEORGIOS MAKRIS ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓ 3:57:56
208 , 23 , 98 41-55 Female 134 EIRINI MAURIKOU ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:58:10
209 , 186 , 101 18-40 Male 246 KONSTANTINOS TRIGKAS 3:59:04
210 , 187 , 99 41-55 Male 4 NIKOLAOS ALEXANDROU 4:02:13
211 , 188 , 102 18-40 Male 187 DIMITRIOS PAPPAS 4:03:27
212 , 189 , 103 18-40 Male 202 THEOFANIS RAPTIS MYATHLETE 4:06:05
213 , 24 , 104 18-40 Female 186 ALEXANDRA PAPOUTSH 4:06:47
214 , 25 , 105 18-40 Female 222 GEORGIA SKENTZOU SMART RUN 4:06:49
215 , 190 , 106 18-40 Male 252 VASILIOS TSIAMPAS 4:08:06
216 , 191 , 107 18-40 Male 245 VASILIOS TRIANTAFYLLOU 4:08:08
217 , 192 , 6 56+ Male 90 PANAGIOTIS KOLONTOUROS 4:08:43
218 , 193 , 7 56+ Male 236 DIMOSTHENIS VEKILIS 4:09:30
219 , 194 , 8 56+ Male 109 ILIAS LAMBROU 4:09:30
220 , 195 , 100 41-55 Male 285 GEORGIOS CHATZIGIANNAKIS 4:09:46
221 , 196 , 9 56+ Male 16 NIKOS ARVANITIS 4:09:46
222 , 197 , 108 18-40 Male 64 DIMITRIS KAFRITSAS ROUSSOS RUNNINGTEAM 4:09:49
223 , 26 , 109 18-40 Female 184 EIRINI PAPATHANASIOU ROUSSOS RUNNINGTEAM 4:09:49
224 , 198 , 110 18-40 Male 288 LEONIDAS AVAGIANOS 4:09:51
225 , 199 , 10 56+ Male 254 SOKRATIS TSOURAS 4:10:13
226 , 200 , 11 56+ Male 107 VASILIS KRITIKOS ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:10:13
227 , 201 , 111 18-40 Male 78 CHRISTOS KARVOUNIS 4:11:39
228 , 202 , 112 18-40 Male 89 CHRISTOFOROS KOKOSOPOULOS 4:13:27
229 , 203 , 113 18-40 Male 98 ELEFTHERIOS KOTSAMPASIS 4:13:28
230 , 204 , 114 18-40 Male 55 CHRISTOS GKOUNTOS ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 4:18:01
231 , 27 , 101 41-55 Female 118 HARA LEIVADITI OUTDOOR GAMES TRAIL TEAM 4:18:01
232 , 28 , 115 18-40 Female 149 KATHI MPLETSA ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ 4:21:01
233 , 205 , 102 41-55 Male 281 DIMITRIOS KARPONTINHS 4:30:21
234 , 206 , 103 41-55 Male 94 PANAGIOTIS KOSTANTILAKIS WING CHUN ERMIS PERAMATOS 4:31:22
235 , 207 , 116 18-40 Male 175 NTORIAN PAPADIMAS 4:37:53
236 , 208 , 12 56+ Male 275 FANIS VORINAKIS ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ 4:45:11
237 , 209 , 104 41-55 Male 145 ΠΕΤΡΟΣ PLANAKIS 4:47:24
238 , 29 , 117 18-40 Female 154 THEODWRA THANOY 4:47:25

 

10 Χιλιόμετρα

A/A Gender BIB Name Club 10km

1 Male 660 SPIROS SIAMPANIS 0:49:56
2 Male 500 ILIAS KARALIS 0:49:57
3 Male 550 GIORGOS GKINIS Α.Ο ΘΗΣΈΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:52:46
4 Male 669 MARINOS STELLAS ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑ 0:54:30
5 Male 589 STAVROS LAMPROU 0:55:48
6 Male 704 DIMITRIOS ZIAKOPOULOS 0:55:50
7 Male 570 KONSTANTINOS KARATZIAS K1 ARENA 0:57:00
8 Male 569 DIMITRIS KARALIS 0:58:26
9 Male 714 EUAGGELOS GKIKAS 0:58:56
10 Male 521 DIMITRIS ATHANASOPOULOS LEPANTO 0:59:53
11 Male 527 VASILEIOS CHATZOPOULOS 1:00:13
12 Male 503 GIORGOS PAGLES 1:00:30
13 Male 598 ATHANASIOS MALAMIS ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:00:55
14 Male 687 PANAGIOTIS TZOURAMANIS ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:01:54
15 Male 580 NIKOS KOTSOU 1:02:55
16 Male 652 GEORGIOS RAXIOTIS 1:03:22
17 Male 713 TERGIOS LIOURAS 1:03:26
18 Male 730 KOSTAS VLACHOS 1:03:27
19 Male 695 DIMITRIS VREKOS ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:03:39
20 Male 592 IOANNIS MPOKAS 1:03:45
21 Male 538 IOANNIS EUTHIMIOU ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ "Η ΠΡΟΟΔΟΣ" 1:03:46
22 Male 686 KYRIAKOS TZOURAMANIS ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:03:48
23 Male 552 ZAHARIAS GRANTZIOTIS ΣΧΟΑ 1:03:54
24 Female 516 SASA SILLAIDOPOULOU 1:04:13
25 Female 544 DESPPOINA LOUKAKI 1:04:14
26 Female 651 STELLA PRIMIKYRI MILOS RUNNERS 1:04:31
27 Male 640 CHARALAMPOS PAPADOGEORGOS Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:04:41
28 Male 681 EUTHIMIOS TSIPOURAS 1:04:46
29 Female 574 VOULA KATSAVOU CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:04:53
30 Male 540 PANOS FARAZOGLOU 1:05:02
31 Male 508 GIORGOS TETSIOS 1:05:09
32 Male 600 HARIS MANOUSIS BALIOTIS NATURE TRAIL 1:05:47
33 Male 605 MIHAHL MAURIKOS ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:06:07
34 Female 671 MARINA STRATIKI MOUNTAIN CHOSEN TEAM 1:06:49
35 Male 529 PETROS DAVATZIKOS 1:07:05
36 Male 587 NIKOS KYRIAZIS 1:07:17
37 Male 650 ANTONIS PITTEROS 1:07:31
38 Female 623 NIKI MPOUKOUVALA Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:08:06
39 Male 726 IOANNIS MPAROTAS 1:08:10
40 Female 539 ELENI EXARCHOU ADIDAS/SNAILISTEAM 1:08:27
41 Male 567 FILIPPOS KARAFYLLIDIS OUTDOOR TRAINERS 1:08:41
42 Male 719 ANDREAS EUSTATHOPOULOS 1:09:11
43 Male 579 SAVVAS GIANNITSIOTIS 1:09:12
44 Male 617 PANAGIOTIS MPERMPERAI ΤΟ.ΣΥΝ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:09:41
45 Male 541 THOMAS FILIS ΣΔΥΜ. ΘΗΒΑΣ 1:09:44
46 Male 551 THEODOROS GOURGOULIS ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:10:06
47 Male 591 IOANNIS LILAKOS ΗΡΏΩΝ 2, ΔΕΣΦΊΝΑ ΦΩΚΊΔΟΣ 1:10:21
48 Male 526 IOANNIS CHATZIS 1:10:24
49 Female 609 ANTZOYA MICHA ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 1:10:38
50 Male 543 GEORGIOS GEORGAKOPOULOS ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑΣ 1:10:59
51 Male 658 MANOLIS ROUSSOS RUN&FAN 1:11:50
52 Male 573 DIMITRIOS KATSANTONIS 1:11:50
53 Male 535 DIMITRIOS ELEFTHEROGLOU ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 1:11:51
54 Female 727 TRIADA MPAROTA 1:11:55
55 Female 710 IOANNA DRAKATOY 1:12:12
56 Male 585 ANDREAS KOUTSIKOS 1:12:12
57 Male 725 SARANTIS GENITSARELIS 1:12:14
58 Female 675 MARINA TERZI ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΊΝ,SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:12:21
59 Male 674 ILIAS KANATAS 1:12:54
60 Male 299 MICHALIS KARAMPETSOS 1:13:16
61 Male 646 DIMITRIS PETEINOS MYATHELETE 1:13:31
62 Female 711 MAGDALHNH KOURLESI 1:13:44
63 Male 702 MARKOS ZARNAVELIS 1:14:45
64 Male 707 LOUKAS ZYGOUROS ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:14:59
65 Male 556 SOTIRIOS GORGOTSIAS 1:15:11
66 Female 611 ELENI MORAITI ALIARTISTAS 1:15:17
67 Male 696 ATHANASIOS XAGARAS 1:15:19
68 Male 525 DIMITRIS ANAGNOSTOPOULOS 1:15:25
69 Male 614 DIMITRIS MPALAMATSIAS Ο.Μ.Γ 1:15:26
70 Female 610 MARINA MICHALESI 1:15:30
71 Male 631 VASILIS PAGKRATIS RED STAR 1:15:50
72 Male 703 LAMPROS ZEUGARAS 1:15:50
73 Male 708 KOSTAS TSAGKARIS 1:15:54
74 Male 553 ANDREAS GRINTELAS ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:16:06
75 Male 612 KONSTANTINOS MOSCHOUTIS 1:16:30
76 Female 709 ADAMANTIA ANASTASATOY 1:16:37
77 Male 720 KOSMAS PETROPOULOS 1:16:41
78 Male 706 DIMITRIS ZYGOGIANNIS 1:16:48
79 Male 655 LAZAROS REPPAS RACECHECK 1:16:53
80 Male 562 ATHANASIOS KAPETSANOS ΤΟ.ΣΥ.Ν.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 1:16:58
81 Male 524 ALEXANDROS CHASOURAS ΑΚΟΛ 1:17:11
82 Female 697 MARIA XANTHI ΑΚΟΛ 1:17:34
83 Male 717 ANASTASIOS KOSTELIDHS 1:17:37
84 Female 530 ANNA DEBOWIAK 1:17:39
85 Male 528 GIORGOS CHRISTODOULOPOULOS 1:17:52
86 Male 624 ILIAS MPOURGIOTIS 1:18:27
87 Female 522 PANAGIOTA ATHANASOULA ΧΑΛΙΚΆΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ 1:18:53
88 Male 678 KONSTANTINOS THEODOSIOU A.Ψ.Λ ΜΕΔΕΏΝ 1:19:04
89 Male 565 KONSTANTINOS KAPOTAS RUN&FAN 1:19:05
90 Male 582 STAMATIS KOULOUMPIS 1:19:17
91 Male 561 NIKOLAOS KANELLOPOULOS 1:19:32
92 Male 608 ANASTASIOS MERKOURIS 1:19:48
93 Male 559 ANAXAGORAS KAMARGIOTIS ΣΔΥΥΠΟΜΟΝΉ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 1:20:05
94 Male 506 FRAGKOULIS ANDREADIS ΕΥΚΛΗΣ 1:20:16
95 Male 721 DIMITRIS MANDELLOS 1:20:21
96 Male 659 DIMOSTHENIS SARIGIANNIS ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 1:20:27
97 Male 607 MANOLIS MAZARAKIS ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 1:20:29
98 Male 629 GIANNIS ORFANOS 1:21:09
99 Female 698 IRO ROUSANOGLOU 1:21:13
100 Female 531 MARGARITA DENDRINOU WAKE UP STREET 1:21:16
101 Male 519 MIHALIS ARVANITIS ΓΣ ΓΛΥΦΆΔΑΣ 1:21:29
102 Male 700 ARGYRIS ZANTZAS 1:21:53
103 Male 578 MANOLIS KONTOGIANNIS 1:22:08
104 Male 628 NTINOS NTAMPALIS 1:22:18
105 Female 666 MARIA STAMOULI ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:22:23
106 Female 566 THEODORA KAPPI 1:22:27
107 Male 638 CHRISTOS PAPADATOS ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:22:32
108 Male 615 KONSTANTINOS MPARMAXIZOGLOU 1:22:41
109 Male 621 THEODOROS MPOUGAS ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:22:45
110 Male 672 ANASTASIOS STROGGΥLIS ΤΟ ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ- Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣ 1:22:47
111 Male 547 MANOLIS GIASSEMIDIS ΣΔΥΑ 1:23:16
112 Male 661 EFTHYMIOS SIORIS 1:23:34
113 Male 509 DIMITRIS ANDRIOTIS HERBALIFE 1:23:54
114 Male 604 FILIPPOS MARMARINOS 1:25:08
115 Female 656 EVA RIGOU ΣΔΥΕ 1:25:25
116 Male 532 PANAGIOTIS DIONISOPOULOS 1:25:38
117 Male 554 CHARISIOS GΚANATSIOS ΣΔΥΑ 1:25:56
118 Female 622 ELENH KAROKH 1:25:58
119 Female 542 IFIGENEIA FOKA VO2MAX EXERCISE CENTER 1:26:38
120 Female 667 ELENI STATHOPOULOU OUTDOOR TRAINERS 1:27:39
121 Female 563 ASIMINA KAPLANI OUTDOOR TRAINERS 1:27:39
122 Female 501 VASILIKI AKRIVOU 1:28:26
123 Male 685 EVAGGELOS KOTSONIS 1:29:00
124 Female 692 KURCHU VICTORIYA 1:29:06
125 Male 654 PANAGIOTIS RELLAS 1:29:12
126 Male 718 GIANNHS KOSTELIDHS 1:29:12
127 Female 619 ANASTASIA MPIMPA ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:29:18
128 Female 596 KYRIAKI LYMPERI OUTDOOR TRAINERS 1:31:29
129 Male 583 ANJA KRAUPE 1:32:09
130 Female 679 ALEXANDRA TSEREMEGLI DIADRASIS 1:32:59
131 Female 502 ATHANASIA ALEVIZAKI DIADRASIS 1:33:00
132 Male 588 IOANNIS LAGOS ΣΑΦΑΝΣ 1:33:17
133 Female 504 ROULA ALEXANDRI PILABOX 1:33:27
134 Female 728 MAIRI KOTROTSOU 1:33:35
135 Male 729 KONSTANTINOS MPAKARAS 1:33:35
136 Female 581 CHRISTINA KOUKORA 1:33:58
137 Male 722 MARIOS MOREIS 1:33:59
138 Female 520 GEORGIA ATHANASIOU 1:34:00
139 Male 635 GEORGIOS PANAGOPOULOS ΣΔΥΜ. ΘΗΒΑΣ 1:34:05
140 Female 602 KALOMOIRA MARGARITI 1:34:15
141 Female 684 MARIA TSOURA ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 1:34:16
142 Female 712 AGGELIKH KITSARA 1:34:20
143 Female 715 DIMITRA GKIKA 1:34:21
144 Female 593 EYH LOGKAKI 1:34:37
145 Female 518 AGGELIKI ARGΥROKOU PILABOX 1:35:49
146 Female 616 AGGELIKI MPEGKA 1:36:16
147 Female 699 LITSA ZAMPOURA FREERUN.GR 1:36:45
148 Male 537 ALEXANDROS ERMIDIS 1:36:45
149 Male 517 GIANNIS ARGYROPOULOS 1:36:45
150 Female 548 AGGELIKI GKANOPOULOU VO2MAX EXERCISE CENTER 1:36:51
151 Female 594 DIMITRIS LOUDRIS 1:37:26
152 Female 688 AMARYLLIS VAN DER WILT 1:38:11
153 Male 724 VAGGELIS EXARCHOS 1:38:12
154 Female 512 IOANNA APODIAKOU OUTDOOR TRAINERS 1:38:15
155 Male 637 KRISTIAN PAPACHRISANTHOU OUTDOOR TRAINERS 1:38:17
156 Female 510 ELENI ANTHI CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:38:22
157 Male 644 KOSTAS PARAXENOS VO2MAX EXERCISE CENTER ΠΆΤΡΑΣ 1:38:24
158 Female 555 THODORIS KARAPANAGOU 1:38:38
159 Male 673 KARMEN TALLAROS Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:41:21
160 Female 545 MARIA ELEFTHEROGLOU 1:41:28
161 Female 560 AGGELIKI KAMPOU SKYWOMENRUNNINGTEAM 1:41:49
162 Female 557 KATHERINE INGRAM 1:42:11
163 Female 664 EIRINI SPANAKI 1:42:25
164 Female 513 MARIA APOSTOLIDOU SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:43:03
165 Female 606 ATHANASIA MAVROGIORGOU 1:44:58
166 Female 507 ANNA ANDREOU 1:44:58
167 Male 634 KONSTANTINOS PANAGOPOULOS DEPOT131BOX 1:46:01
168 Female 613 KATERINA MPAKAKOU 1:46:37
169 Female 657 ELPIDA ROMPOTI 1:47:37
170 Female 586 ANDRONIKI KOUTSOCHRISTOU ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1:47:40
171 Male 663 EVAGGELOS SOROTOS 1:47:41
172 Male 536 ANASTASIOS EMMANOUILIDIS ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1:47:42
173 Male 643 CHARALAMPOS SORRAS 1:47:47
174 Female 549 EYTYXIA NIKA 1:48:31
175 Male 653 VALENTINOS REFOULIAS ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΊΟΥ ΆΡΕΩΣ 1:49:35
176 Male 534 ILIAS DRAKOPOULOS GRIGORIOU BIKES 1:50:44
177 Female 558 GEORGIA INTERNOU 1:50:45
178 Male 584 IOANNIS PATSOULIS 1:54:52
179 Male 33 PANAGIOTIS STRATIKHS MOUNTAIN CHOSEN TEAM 1:55:51
180 Female 662 PARASKEVI SKEVI 1:56:05
181 Male 642 PANAGIOTIS PAPAKONSTANTINOU 2:02:37
182 Male 630 PANTELIS OULIS 2:02:37
183 Male 603 GEORGIOS MOURTZOS 2:08:32
184 Male 114 GEORGIOS LASKARIS 2:33:57
185 Female 701 IOANNA ZARDA 2:44:50
186 Male 576 CHRISTOS KIRTATOS 2:44:51
187 Male 682 ATHANASIOS TSIRONIS 2:45:49