Μέχρι σήμερα, οι χιλιάδες συμμετοχές στο πρόγραμμα Εταιρικής Υπευθυνότητας που υλοποιεί ο ΟΠΑΠ, στο πλαίσιο του Αυθεντικού Μαραθώνιου της Αθήνας, έχουν συμβάλλει ουσιαστικά στην ανακαίνιση των Παιδιατρικών Νοσοκομείων «Η Αγία Σοφία» και «Παναγιώτης & Αγλαΐα Κυριακού».

Νωρίς το πρωί της Κυριακής 14 Οκτώβρη, παρά το κρύο και το ψιλόβροχο, 42 εθελοντές του Ε.Π.Ο.Σ. ΦΥΛΗΣ και 27 εθελοντές Σαμαρείτες του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, ανέβηκαν στις Πηγές της Αρχαίας Φυλής με το γνωστό κέφι και χαμόγελο για να υποδεχτούν τον κόσμο που αγαπά το ορεινό τρέξιμο!

Συμμετείχαν συνολικά 237 δρομείς, 87 στο γύρο των 10χλμ. και 150 στα 17χλμ.

Εξαιρετικά συγκινητική ήταν η στιγμή που τερμάτισε η τυφλή μαραθωνοδρόμος Κική Ισπαχανίδου μαζί με το συνοδό της κ.Δημήτρη Ραυτόπουλο, οι οποίοι συμμετείχαν στον αγώνα των 10χλμ. Ήταν η πρώτη φορά που η κ.Ισπαχανίδου συμμετείχε σε αγώνα ορεινού τρεξίματος και είναι εύκολο να καταλάβει κανείς τη δυσκολία και τη σπανιότητα του εγχειρήματος. Οι δηλώσεις που έκανε μετά την απονομή γέμισαν όλους τους παρευρισκόμενους με δύναμη αλλά και θαυμασμό για το μεγαλείο ψυχής και θέλησης που διαθέτει.
Το μπράβο είναι πραγματικά λίγο και ευχόμαστε να συνεχίσει να τρέχει τόσο στο δρόμο όσο και στο βουνό!

Επίσης, στον αγώνα των 17χλμ. συμμετείχε ο επιχειρηματίας κ. Παναγιώτης Αγγελόπουλος, ένας εκ των ιδιοκτητών της ΚΑΕ Ολυμπιακός.

Σε ότι αφορά την κατάταξη, την πρώτη θέση στα 17χλμ. κατέλαβε ο Αθανάσιος Παγουνάδης (The North Face), ενώ στα 10χλμ. πρώτος ήρθε ο Γιώργος Σαμλίδης (Ανεξάρτητος). Στις γυναίκες τις πρώτες θέσεις πήραν η Ιωάννα Χουρίδου στον αγώνα των 17χλμ. (Κ1-Αρένα) και στα 10χλμ. η Ελπίδα Σπύρου (Ανεξάρτητη).

 

Πιο αναλυτικά για τα 17χλμ.:

1

ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΟDLO/LA SPORTIVA

01:32:01

2

ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ

The runner's project

01:38:47

3

ΠΑΝΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

The runner's project

01:46:59

 

1

ΧΟΥΡΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Κ-1 ΑΡΕΝΑ

02:11:20

2

ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΑΝΗ

THE RUNNER PROJECT

02:12:32

3

ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

02:15:47

 

 

Την πρώτη θέση ανά ηλικιακή κατηγορία κατέλαβαν οι:

ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ

01:38:47

Άνδρες, έως 30 ετών

ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

01:32:01

Άνδρες, 31 έως 44 ετών

ΝΤΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

01:50:03

Άνδρες, 45 έως 55 ετών

ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

02:26:03

Άνδρες 56 ετών και άνω

ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ

02:12:32

Γυναίκες, έως 39

XOYΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

02:11:20

Γυναίκες, 40 ετών και άνω

 

Στη διαδρομή των 10χλμ. οι νικητές είναι οι:

1

ΣΑΜΛΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

00:49:38

2

ΕΞΑΡΧΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

My athlete - ChoZen

00:49:48

3

ΤΡΕΚΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

00:51:45

 

1

ΣΠΥΡΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

01:04:31

2

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΤΖΕΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

01:05:37

3

ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ

ΕΦΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

01:11:07

 

 

Την πρώτη θέση ανά ηλικιακή κατηγορία κατέλαβαν οι:

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

00:59:23

Άνδρες, έως 30 ετών

ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

00:49:38

Άνδρες, 31 έως 44 ετών

ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

00:49:48

Άνδρες, 45 έως 55 ετών

ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

01:07:18

Άνδρες, 56 ετών και άνω

ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

01:04:31

Γυναίκες, έως 39

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΤΖΕΝΗ

01:05:37

Γυναίκες, 40 ετών και άνω

 

O ΔΗΜΟΣ ΦΥΛΗΣ και ιδιαιτέρως ο Πρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ.Πολιτισμού-Αθλητισμού κ.Γιώργος Μαυροειδής και ο αντιδήμαρχος της περιφερειακής ενότητας Φυλής κ. Σπύρος Μπρέμπος ήταν και φέτος αρωγοί στην υλοποίηση της διοργάνωσης. Πρόσφεραν τα κύπελα των νικητών, τα αναμνηστικά μετάλλια και διπλώματα που πήραν όλοι οι συμμετέχοντες καθώς και τα σάντουιτς και τους χυμούς που υπήρχαν στον τερματισμό.

Τους ευχαριστούμε θερμά!

H συμβολή των χορηγών είναι κάθε χρόνο καθοριστική για την επιτυχία του αγώνα.

Η εταιρία 1ΜΑΤΙΟΝ πρόσφερε τεχνικά μπλουζάκια εξαιρετικής ποιότητας σε όλους τους νικητές και συλλεκτικές μπλούζες του Κλασσικού Μαραθωνίου της Αθήνας οι οποίες δώθηκαν στους τυχερούς των κληρώσεων.

Ο κ. Αβραμίδης Γιώργος πρόσφερε συνεδρίες αθλητικού μασάζ και ρεφλεξολογίας για όλους τους νικητές.

Η COCA-COLA 3Ε πρόσφερε νερά ΑΥΡΑ και ισοτονικά POWERADΕ, η εταιρία DOLE HELLAS έδωσε μπανάνες για όλους τους συμμετέχοντες ενώ τα υπέροχα λουλούδια για τους νικητές ήταν μια προσφορά τoυ ανθοπωλείου SEREPA.

Tέλος, να ευχαριστήσουμε την εταιρία ALL ABOUT RUNNING για την άψογη υποστήριξη σε ότι αφορά την ηλεκτρονική χρονομέτρηση και την έκδοση των αποτελεσμάτων.

 

Ανανεώνουμε το ραντεβού για του χρόνου τον Οκτώβρη!

Καλή αντάμωση στο αγαπημένο μας βουνό γιατί... η Πάρνηθα έχει τον αγώνα της!

 

 

Ο Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος «ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ» είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι θα πραγματοποιήσει τετραήμερη εκδρομή στη Βιέννη, τη Παρασκευή 5 Απριλίου 2019 με επιστροφή τη Δευτέρα 8 Απριλίου 2019, για συμμετοχή στο 36th VIENNA CITY MARATHON.

 

Ο Σύλλογος μας κατάφερε να διασφαλίσει συγκεκριμένο αριθμό συμμετοχών στα αγωνίσματα με το χαμηλότερο προσφερόμενο κόστος από την διοργάνωση :

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ

ΚΟΣΤΟΣ

 

 

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

79 €

ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

64 €

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 10χλμ

39 €

 

 

Καλούνται τα μέλη και οι φίλοι του συλλόγου μας όπως και των άλλων συλλόγων να δηλώσουν συμμετοχή στέλνοντας email vickyleiv@gmail.com με τα παρακάτω στοιχεία:

 

  • ΟΝΟΜΑ
  • ΕΠΩΝΥΜΟ
  • ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
  • ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
  • ΑΓΏΝΙΣΜΑ
  • ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • ΠΟΛΗ
  • ΤΑΧ ΚΩΔΙΚΑΣ
  • ΤΗΛΕΦΩΝΟ
  • FAX
  • ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ
  • Email
  • ΣΥΛΛΟΓΟΣ
  • ΕΧΕΤΕ ΛΑΒΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕΡΟΣ ΝΑΙ-ΟΧΙ
  • ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
  • ΦΥΛΟ
  • Δωμάτιο ΔΙΚΛΙΝΟ-ΤΡΙΚΛΙΝΟ

 

Για τη κράτηση του αεροπορικού εισιτηρίου θα χρειαστούν επιπλέον:

ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΟ ΣΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (καλό θα είναι να αποστέλλεται αντίγραφο της ταυτότητας)

 

Για πληροφορίες κα Λειβαδιώτου Βίκυ  6944584605.

 

Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας και μέχρι εξαντλήσεως των 50 συμμετοχών.

 

Το πακέτο θα κυμανθεί στα 300€ - 360€, συμπεριλαμβανομένου και της μεταφοράς από και προς το αεροδρόμιο της Βιέννης, αναλόγως την επιλογή του αγωνίσματος, τη διαμόρφωση της τιμής του αεροπορικού εισιτηρίου την ημέρα της δήλωσης ενδιαφέροντος και την επιλογή του δωματίου (δίκλινο ή τρίκλινο).

Αφού επιβεβαιώσετε την διαθεσιμότητα συμμετοχής, για να θεωρηθεί έγκυρη, πρέπει να καταβληθεί  το ποσό του αγώνα και του αεροπορικού εισιτηρίου (σήμερα 16 -10-18 κοστίζει 128,28€). Η καταβολή μπορεί να γίνει με κατάθεση στους λογαριασμούς:

 

ΤΡΑΠΕZAEUROBANK

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ   0026-0604-74-0101580382

IBAN                 GR70 0260 6040 0007 4010 1580 382

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕZA

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ   721/322525-93    

IBAN     GR50 0110 7210 0000 7213 2252 593        

        

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΣ Γιώργος Διαμαντής και στις δύο περιπτώσεις.

 

Μετά την κατάθεση θα επικοινωνείτε με την κα Λειβαδιώτου Βίκυ  6944584605, για την αγορά του αεροπορικού εισιτηρίου.

ΕΞΌΦΛΗΣΗ του υπολοίπου ποσού της εκδρομής μέχρι 31/12/2018

 

Παράκληση, να αναγράφεται στις παρατηρήσεις τον αγώνα και το όνομα του συμμετέχοντα (πχ Βλάχος Παναγιώτης Βιέννη). Το καταθετήριο με email diamantisgio@gmail.com Μόνο σε περίπτωση αδυναμίας με fax στο 2106420949.

 

Συνοπτικό πρόγραμμα της εκδρομής:

 

05/04/19 Παρασκευή ώρα πτήσης από Αθήνα 14:40 με άφιξη στη Βιέννη στις 16:00 (τοπική ώρα).

ΠΡΟΣΟΧΗ ΩΡΑ ΑΦΙΞΗΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 2 ΩΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΣ ΠΤΗΣΗΣ

Η παραλαβή των αριθμών συμμετοχής από τον εκθεσιακό χώρο της διοργάνωσης γίνεται τη Παρασκευή 10:00 – 19:00

& το Σάββατο 10:00 – 18:00.

Ο αγώνας των 10χλμ διεξάγεται το Σάββατο το απόγευμα στις 17:30.

Οι αγώνες του Μαραθωνίου και του Ημιμαραθωνίου διεξάγονται τη Κυριακή στις 9:00.

Μετά το τέλος των αγώνων γίνεται πάρτυ για όλους τους συμμετέχοντες.

08/04/19 Δευτέρα ώρα πτήσης επιστροφής από Βιέννη 17:00 (τοπική ώρα) με άφιξη Αθήνα 20:10 (ώρα Ελλάδος)

 

Δείτε λεπτομέρειες του αγώνα εδώ:

https://www.vienna-marathon.com/index.epl?lang=en&surl=5a59b6d0dc2ee25399aae89dd2f28122

Το Τρέξε Χωρίς Τερματισμό, ο μεγαλύτερος φιλανθρωπικός αγώνας στη Βόρεια Ελλάδα και μοναδικό υπερμαραθώνιος 24, 48 και 50 ωρών, θα γίνει για 5η φορά στη Νέα Παραλία Θεσσαλονίκης από τις 2 έως τις 4 Νοεμβρίου με διοργανωτή τον ιστορικό Ερμή 1877 και συνδιοργανωτή το Δήμο Θεσσαλονίκης.

O Δήμος Κορινθίων διοργάνωσε τον 1ο ημιμαραθώνιο αγώνα Δρόμου και παράλληλα δύο αγώνες 5km και 1500m τα Διογένεια, αφιερωμένα στον φιλόσοφο Διογένη που έζησε τον 4ο αιώνα Π.Χ. στην πόλη της Κορίνθου.

Αποτελέσματα:

21 Χιλιόμετρα

Place Gender AG Rank Bib Name GunTime ChipTime CP 10,5km AG Club
1. 1 1 103 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:20:52,23 1:20:50,88 0:39:35,76 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 2 1 183 ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:23:25,92 1:23:24,18 0:40:43,85 Α30-39 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
3. 3 1 3001 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:23:26,95 1:23:26,95      
4. 4 2 70 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:23:27,38 1:23:27,38   Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 5 1 148 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:23:50,67 1:23:50,67   Α50-59 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
6. 6 1 290 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:26:23,84 1:26:20,23 0:42:58,86 Α40-49 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
7. 7 2 24 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:26:33,30 1:26:31,71 0:42:59,56 Α40-49 GREAT
8. 8 2 273 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:28:33,54 1:28:30,58   Α30-39 Εφυραίοι Ωκύποδες
9. 9 3 254 ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:29:00,16 1:28:58,74 0:44:47,75 Α40-49 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
10. 10 3 335 ΣΑΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:29:13,35 1:29:07,60 0:44:39,80 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11. 11 4 223 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:30:58,42 1:30:55,13 0:45:24,21 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12. 12 5 356 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:32:27,66 1:32:24,56 0:47:38,49 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 13 6 30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:33:09,29 1:33:03,47 0:45:39,05 Α40-49 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
14. 14 7 391 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:33:57,73 1:33:55,69 0:46:19,57 Α40-49 Ironkoukou
15. 15 8 97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:33:58,75 1:33:53,03   Α40-49 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
16. 16 9 79 ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:34:16,16 1:34:11,09   Α40-49 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
17. 17 3 402 ΦΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:34:18,54 1:34:13,96 0:46:20,69 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 18 4 204 ΛΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:34:37,75 1:34:33,74 0:47:26,61 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 19 5 188 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:34:42,46 1:34:36,78 0:46:44,27 Α30-39 SikyonBikesTeam
20. 20 6 114 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:34:43,98 1:34:41,19 0:46:44,83 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 21 2 184 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:34:56,63 1:34:53,24 0:46:56,26 Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. 22 4 124 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:35:12,21 1:35:00,46 0:48:41,09 Α16-29 Amorgos Running Team
23. 23 10 159 ΚΑΤΣΙΓΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:35:35,49 1:35:31,01 0:47:23,57 Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΎΠΟΔΕΣ
24. 24 11 346 ΣΚΟΡΠΟΛΙΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:35:47,61 1:35:44,04 0:47:38,57 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25. 25 1 405 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:35:55,13 1:35:49,32 0:48:15,00 Α60+ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
26. 1 1 321 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:35:55,53 1:35:52,95 0:48:34,14 Γ30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
27. 26 12 69 ΓΕΩΡΓΟΥΔΆΚΗΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 1:35:58,85 1:35:54,95 0:47:14,57 Α40-49 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ
28. 2 1 1 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1:36:10,12 1:36:08,13 0:48:49,89 Γ16-29 RUNZONE
29. 27 13 2 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:36:10,89 1:36:08,72 0:48:50,07 Α40-49 RUNZONE
30. 28 14 212 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:36:40,80 1:36:38,20 0:47:25,25 Α40-49 ΑΝΕΗΑΡΤΗΤΟΣ
31. 29 15 64 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:37:02,39 1:36:58,91 0:49:26,48 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 30 3 171 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:37:15,29 1:37:12,77 0:47:24,31 Α50-59 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ.Π.Ο
33. 31 7 108 ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:37:42,32 1:37:36,20 0:48:17,34 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34. 32 16 249 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:37:56,90 1:37:39,88 0:49:16,13 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 33 8 163 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:38:13,33 1:38:05,47 0:49:04,46 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 34 5 410 ΧΛΈΡΟΣ ΜΙΧΑΉΛ 1:38:28,22 1:38:24,94 0:49:37,99 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 35 9 358 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1:38:34,61 1:38:34,61   Α30-39 Εφυραίοι Ωκύποδες
38. 36 17 345 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:38:50,08 1:38:26,75 0:49:37,72 Α40-49 Ορειβατικος Λουτρακιου
39. 37 18 304 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:38:58,02 1:38:47,00 0:51:55,62 Α40-49  
40. 3 1 279 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞ 1:38:59,03 1:38:55,46 0:49:47,61 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
41. 38 4 22 ΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:39:04,07 1:38:58,76 0:48:15,39 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42. 39 10 132 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:39:36,56 1:39:31,10 0:48:46,54 Α30-39 PARMAKIS TRAINING
43. 40 2 284 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:39:37,36 1:39:35,08 0:49:27,61 Α60+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
44. 41 3 299 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 1:39:48,30 1:39:44,32 0:49:12,62 Α60+ Σ.Δ.Υ.ΑΛΜΩΠΙΑΣ
45. 42 6 41 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:39:59,85 1:39:53,32 0:51:35,42 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 43 19 292 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:40:03,21 1:39:40,30 0:51:15,55 Α40-49 Σ.Δ.Ύ.ΆΘΗΝΩΝ
47. 44 11 399 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:40:28,49 1:40:17,27 0:50:32,21 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48. 45 20 38 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:40:39,90 1:40:33,38 0:51:30,50 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 4 2 191 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ 1:40:43,49 1:40:40,54 0:49:37,99 Γ40-49 Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ
50. 46 12 2911 ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:40:50,89 1:40:50,89   Α30-39  
51. 47 21 120 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:40:59,00 1:40:50,69 0:49:39,47 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 48 13 296 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:41:39,03 1:41:14,98 0:53:43,62 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 49 22 322 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:41:53,75 1:41:51,70   Α40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
54. 50 23 125 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:43:13,18 1:43:06,66 0:52:17,36 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ
55. 51 14 250 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:38,75 1:43:14,54 0:53:43,41 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 52 15 140 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:44:08,63 1:44:03,87 0:52:48,92 Α30-39 Α. Σ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
57. 53 5 113 ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:44:11,12 1:44:08,16 0:51:16,38 Α50-59 ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
58. 54 16 308 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1:44:19,82 1:44:14,89 0:52:48,98 Α30-39 ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
59. 5 2 341 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 1:44:23,36 1:44:21,20 0:52:20,27 Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
60. 55 17 2902 ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:44:23,86 1:44:19,75 0:53:16,03 Α30-39  
61. 56 18 92 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:44:41,47 1:44:37,70 0:49:26,59 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62. 57 19 190 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:44:43,21 1:44:32,50 0:52:36,72 Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
63. 58 24 380 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:44:43,21 1:44:32,68 0:52:37,90 Α40-49 ανεξαρτητος
64. 6 3 169 ΚΛΗΣΣΑΡΗ   ΜΑΤΑ 1:44:46,58 1:44:42,19 0:51:10,97 Γ40-49 Μαραθωνοδρομοι δρομείς Αργολίδος
65. 59 25 161 ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 1:45:10,52 1:45:04,70 0:51:59,20 Α40-49 SANTA RUNNING TEAM
66. 60 26 271 ΞΕΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:45:30,30 1:45:18,19 0:53:25,56 Α40-49 ROADRUNNERS
67. 61 27 394 ΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:45:37,88 1:45:31,98 0:52:37,06 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68. 62 6 222 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1:45:43,44 1:45:37,32 0:52:16,06 Α50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
69. 63 7 44 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:46:01,40 1:45:57,50 0:53:05,10 Α50-59 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
70. 64 28 342 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:46:08,33 1:46:05,12 0:53:38,18 Α40-49 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
71. 65 29 238 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:46:09,19 1:46:04,21 0:53:04,65 Α40-49 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
72. 66 30 63 ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:46:21,43 1:46:14,02 0:55:06,23 Α40-49 Εφυραιοι Ωκυποδες
73. 67 4 170 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:46:51,37 1:46:46,43 0:53:38,25 Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74. 7 4 412 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1:46:58,91 1:46:47,75 0:53:04,27 Γ40-49 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
75. 8 5 186 ΚΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:47:36,42 1:47:30,96 0:53:42,24 Γ40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ
76. 68 31 91 ΔΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 1:47:37,24 1:47:16,36 0:54:04,46 Α40-49 ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
77. 69 20 40 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:47:41,14 1:47:35,82 0:53:05,10 Α30-39 TRIATHLON CLUB CORINTH CANAL
78. 70 32 390 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:47:48,43 1:47:39,27 0:50:55,10 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 71 21 172 ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:47:50,05 1:47:44,73 0:53:12,14 Α30-39 SCIENCETRAINING
80. 72 33 17 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:48:04,71 1:47:52,91 0:53:54,66 Α40-49 ΑΝΑΤΙΝΑΓΜΕΝΟΙ RUNNERS
81. 73 22 12 Sharif Ashori 1:48:10,31 1:47:52,72 0:52:27,86 Α30-39  
82. 74 34 398 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:48:20,13 1:48:15,74 0:51:52,50 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 75 5 260 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:48:30,61 1:48:28,22 0:53:04,85 Α60+ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
84. 76 23 16 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΕΝΤ 1:48:33,03 1:48:31,69 0:55:56,07 Α30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
85. 77 6 2941 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:48:44,87 1:48:41,39 0:52:57,80 Α60+  
86. 78 35 397 ΦΛΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:48:51,79 1:48:47,00 0:54:00,48 Α40-49 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ
87. 79 24 19 ΑΪΒΑΛΟΓΛΟΥ ΑΜΑΝΆΤΙΟΣ 1:48:51,92 1:48:46,60 0:53:59,48 Α30-39 GO VEGAN
88. 80 25 167 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:49:28,59 1:49:20,92 0:52:11,70 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 81 2 3002 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:49:38,38 1:49:38,38      
90. 82 26 220 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:49:53,57 1:49:42,02 0:52:29,91 Α30-39 Μαραθωνοδρόμοι δρομείς Αργολίδος
91. 83 36 2917 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:50:01,41 1:50:01,41   Α40-49  
92. 84 8 72 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:50:01,53 1:49:46,51 0:54:43,36 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 85 37 228 ΜΗΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 1:50:34,94 1:50:13,87 0:56:06,31 Α40-49 Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
94. 86 27 122 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:50:35,14 1:50:13,17 0:56:04,87 Α30-39 Ανεξαρτητοσ
95. 87 7 2901 ΣΑΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:50:42,20 1:50:34,34 0:56:35,05 Α60+  
96. 9 6 282 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1:50:48,10 1:50:46,19 0:55:03,57 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
97. 88 9 303 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:50:56,92 1:50:55,49 0:54:29,00 Α50-59 ΣΔΥΜ
98. 89 38 236 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:51:01,04 1:50:43,67 0:55:40,40 Α40-49 ΣΑΦΑΝΣ
99. 90 7 2913 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:51:14,80 1:51:14,80   Α16-29  
100. 91 10 214 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:51:33,82 1:51:19,43 0:55:29,66 Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΩΔΕΣ
101. 92 28 197 ΛΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:51:36,81 1:51:17,82   Α30-39 DSSMITH
102. 93 39 10 BRUCKER ARNAULD 1:51:37,07 1:51:28,47 0:56:07,65 Α40-49 anexartitos
103. 94 29 116 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:51:41,11 1:51:21,72 0:53:15,87 Α30-39 Εφυραίοι Ωκύποδες
104. 95 30 203 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:51:49,03 1:51:28,62 0:56:03,25 Α30-39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
105. 96 11 227 ΜΗΤΣΆΚΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:52:05,72 1:51:57,46 0:56:08,29 Α50-59 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
106. 97 12 162 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 1:52:05,84 1:51:59,30 0:56:06,81 Α50-59 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
107. 98 40 85 ΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:52:11,54 1:52:00,60 0:54:40,67 Α40-49 α.ο.φιλιατρων
108. 99 41 2936 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:52:30,92 1:52:30,92   Α40-49  
109. 100 8 57 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1:52:52,72 1:52:49,24 0:57:24,99 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. 101 13 210 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:52:55,24 1:52:46,00 0:55:48,52 Α50-59 ΣΔΥΑ
111. 102 8 2925 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:53:05,60 1:44:02,05   Α60+  
112. 103 42 272 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:53:20,45 1:53:13,26 0:54:21,46 Α40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
113. 104 31 115 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:53:52,76 1:53:33,65 0:58:16,51 Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
114. 105 43 160 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:54:01,90 1:53:49,10 0:56:37,37 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 106 14 259 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1:54:24,60 1:54:06,04 0:55:37,81 Α50-59 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
116. 107 44 280 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:54:29,09 1:54:16,50   Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
117. 108 9 378 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:54:33,42 1:54:24,26 0:55:36,33 Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118. 109 45 109 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ 1:54:38,88 1:54:22,47   Α40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
119. 10 7 65 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:54:44,84 1:54:38,15 0:57:17,19 Γ40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
120. 110 9 285 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:55:02,58 1:54:56,83 0:53:37,20 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
121. 111 46 248 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:55:06,20 1:54:57,42 0:59:21,59 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
122. 112 47 265 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:55:24,32 1:55:13,01 0:54:24,50 Α40-49 Roadrunners
123. 113 10 213 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:55:28,66 1:55:07,86 0:56:43,77 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124. 114 32 2942 ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΑΡΗΣ 1:55:30,68 1:55:18,18 0:58:00,47 Α30-39  
125. 115 15 261 ΝΟΣΣΗΣ ΤΑΚΗΣ 1:55:35,02 1:55:23,61 0:58:03,05 Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
126. 11 2 246 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1:55:37,52 1:55:28,85 0:56:07,33 Γ16-29 NS COACHING
127. 116 48 383 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:55:40,80 1:55:23,83 0:57:40,38 Α40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
128. 117 16 126 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:55:40,92 1:55:22,70 0:57:06,93 Α50-59 MOTOR OIL RUNNING TEAM
129. 118 33 55 ΒΟΓΙΟΒΙΤΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:55:44,00 1:55:40,90 0:56:28,79 Α30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ
130. 119 49 150 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1:55:44,28 1:55:41,67 0:56:30,17 Α40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
131. 120 50 286 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:55:49,14 1:55:25,71 0:57:58,43 Α40-49 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
132. 12 3 264 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:56:08,96 1:55:48,41 0:59:24,81 Γ30-39 ΦΛΟΓΑ
133. 13 1 196 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1:56:09,18 1:56:05,46 0:57:18,67 Γ50-59  
134. 121 51 240 ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:56:32,15 1:56:05,88 0:59:17,22 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 122 17 93 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:56:57,42 1:56:50,42 0:54:58,44 Α50-59 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
136. 123 18 281 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:57:16,94 1:57:11,04 0:57:06,01 Α50-59 ΣΑΦΑΝΣ
137. 14 8 11 GONZALEZ ROSANNA 1:57:16,94 1:56:53,84 0:57:45,09 Γ40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
138. 124 34 329 ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:57:40,19 1:57:27,02 0:58:34,67 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
139. 125 52 300 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1:57:48,00 1:57:43,42   Α40-49 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
140. 126 19 262 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:57:59,96 1:57:52,10 0:59:08,52 Α50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
141. 127 53 7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:58:21,55 1:58:01,86 0:58:07,85 Α40-49  
142. 128 54 137 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 1:58:22,41 1:58:07,05 0:59:39,04 Α40-49 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
143. 129 20 102 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:58:37,39 1:58:19,16 0:59:37,72 Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
144. 130 55 231 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:58:46,31 1:58:31,32 0:59:37,94 Α40-49 S.D.Y.ELEFSINAS
145. 15 2 8 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1:58:54,83 1:58:47,93 0:59:02,69 Γ50-59 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUNNERS
146. 131 56 258 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:58:58,93 1:58:49,47 0:59:21,46 Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
147. 132 57 168 ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:58:59,23 1:58:50,13 0:59:22,55 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148. 16 3 287 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:59:17,87 1:59:15,15 0:57:39,10 Γ16-29 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
149. 133 21 133 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:59:34,99 1:59:09,92 1:00:15,01 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 134 35 226 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:59:53,79 1:59:42,37 0:57:43,08 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
151. 135 22 219 ΜΑΣΤΡΟΔΉΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΉΣ 2:00:34,76 2:00:27,36 0:59:35,57 Α50-59 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
152. 136 58 388 ΤΣΙΜΠΕΡΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:00:40,33 2:00:23,53 1:01:51,07 Α40-49 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
153. 137 11 165 ΚΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:00:43,84 2:00:31,88 0:59:37,94 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
154. 138 23 251 ΜΠΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:00:54,86 2:00:46,76 0:59:31,17 Α50-59 Μαραθωνοδρόμοι αργολιδας
155. 139 36 98 ΔΗΜΗΤΡΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΎΣΑΝΘΟΣ 2:01:02,58 2:00:55,38 0:57:17,14 Α30-39 Olympia Runners
156. 17 3 370 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 2:01:04,26 2:00:46,30 0:59:34,82 Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
157. 140 24 309 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2:01:04,32 2:00:45,68 0:59:35,49 Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
158. 141 10 131 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:01:09,87 2:01:03,72 0:55:40,41 Α60+ ΣΑΦΑΝΣ
159. 142 37 336 ΣΕΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:01:44,80 2:01:21,37 1:02:45,20 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
160. 143 59 269 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:01:49,35 2:01:39,38 1:01:02,03 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161. 144 60 268 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:01:49,43 2:01:39,42 1:01:02,99 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
162. 145 61 180 ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:02:02,08 2:01:47,01 0:59:53,75 Α40-49 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
163. 146 38 221 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:02:10,48 2:02:00,84 0:58:23,69 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164. 147 11 377 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:02:15,22 2:02:06,95 0:59:48,25 Α60+ ΗΛΕΙΟΣ
165. 148 12 136 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:02:24,75 2:02:21,79 0:55:01,27 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
166. 149 25 58 ΒΥΖΙΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:02:39,69 2:02:15,39 0:59:39,50 Α50-59 MOTOR OIL RUNNING TEAM
167. 150 12 4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:02:41,83 2:02:37,64 0:59:46,59 Α60+  
168. 151 26 73 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:02:45,82 2:02:21,18 1:00:09,34 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
169. 18 9 217 ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ 2:02:51,52 2:02:49,41 1:01:24,40 Γ40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
170. 19 1 319 ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:02:51,90 2:02:50,26 1:00:44,00 Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
171. 152 62 105 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2:03:04,20 2:02:54,06 1:01:11,86 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172. 153 63 48 ΒΕΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:03:04,28 2:02:54,41 1:01:12,00 Α40-49 ΣΠΑΡΤΗ
173. 154 64 263 ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:03:39,08 2:03:17,64 1:01:37,35 Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
174. 155 27 325 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:03:49,18 2:03:39,80 1:01:21,71 Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
175. 156 65 310 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:04:46,38 2:04:38,20 1:00:46,20 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176. 157 66 33 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2:05:04,38 2:04:39,93 1:00:53,34 Α40-49 Roussos Running Team
177. 20 10 351 ΣΜΠΟΥΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2:05:52,63 2:05:42,21 1:01:25,22 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
178. 158 67 117 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:06:03,90 2:05:46,75 1:04:52,83 Α40-49 ΔΙΟΓΕΝΗΣ
179. 159 28 145 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2:06:04,08 2:05:46,05 1:04:48,76 Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ,ΑΤΤΙΚΗΣ
180. 21 1 18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:07:05,31 2:06:58,19 1:01:32,26   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
181. 160 39 157 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:07:19,08 2:06:54,02 1:05:41,96 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
182. 161 68 202 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:07:19,41 2:07:01,38 1:05:43,55 Α40-49 ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM
183. 162 13 25 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 2:07:35,32 2:07:30,57 1:01:46,44 Α16-29 GREAT
184. 163 29 406 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:07:36,22 2:07:13,73 1:05:37,24 Α50-59 ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
185. 22 11 144 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΡΙΑ 2:07:38,30 2:07:14,57 1:04:37,68 Γ40-49 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
186. 164 40 21 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:07:48,69 2:07:33,40 1:02:35,40 Α30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
187. 165 69 323 ΡΑΠΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:08:05,73 2:07:41,08 1:03:59,55 Α40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
188. 166 70 139 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:08:28,47 2:08:04,60 1:06:07,00 Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ
189. 167 30 173 ΚΟΛΟΠΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:08:28,57 2:08:04,76 1:06:07,40 Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
190. 168 31 326 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 2:08:54,66 2:08:29,41 1:06:49,40 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
191. 169 13 181 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:08:58,07 2:08:47,43 1:01:25,95 Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
192. 170 71 316 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2:09:09,63 2:08:49,80   Α40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
193. 23 12 244 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 2:09:30,41 2:09:05,64 1:06:49,36 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
194. 171 72 51 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:09:30,87 2:09:15,20 1:05:42,47 Α40-49 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
195. 172 41 348 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:09:44,04 2:09:19,78 1:03:48,37 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
196. 173 42 352 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:09:44,43 2:09:20,92 1:03:47,80 Α30-39 ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΔΑΝΑΗ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΗ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΜΑΣ
197. 174 73 379 ΤΙΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:09:53,17 2:09:34,90 1:07:02,16 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
198. 24 4 257 ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2:09:55,39 2:09:53,56 1:01:30,14 Γ50-59 ΣΔΥΑ
199. 25 5 20 ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2:09:57,75 2:09:54,27 1:04:52,53 Γ50-59 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
200. 26 4 42 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2:10:35,65 2:10:24,83 1:00:49,45 Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
201. 27 5 239 ΜΠΑΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2:10:40,20 2:10:37,43 1:03:33,64 Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
202. 175 14 293 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:10:42,91 2:10:17,18 1:06:07,32 Α60+ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
203. 28 13 368 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 2:10:43,65 2:10:26,68 1:04:42,50 Γ40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
204. 176 43 371 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:10:44,53 2:10:33,59 1:03:36,36 Α30-39 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
205. 177 14 104 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:11:03,02 2:10:38,82 1:05:41,72 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
206. 178 74 253 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2:11:21,21 2:11:09,09 1:03:46,40 Α40-49 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
207. 179 75 198 ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:11:25,43 2:11:02,59 1:05:45,39 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
208. 180 44 31 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:12:29,05 2:12:23,73 1:03:31,49 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209. 181 45 396 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:13:10,95 2:13:09,13 1:00:21,45 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
210. 182 32 99 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:13:11,33 2:12:53,49 1:07:53,69 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
211. 183 33 289 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:13:19,27 2:12:13,06   Α50-59 DSSMITH
212. 184 15 354 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:13:23,02 2:13:01,96 1:06:06,71 Α60+ ΟΡΣΙΠΠΟΣ
213. 185 46 365 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:13:52,82 2:13:37,16 1:04:51,99 Α30-39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
214. 186 47 357 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:15:31,46 2:15:26,61 1:03:24,59 Α30-39  
215. 187 76 2922 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:15:42,04 2:15:42,04   Α40-49  
216. 29 6 344 ΣΚΑΛΚΟΥ   ΑΣΗΜΙΝΑ 2:16:05,50 2:15:58,88 1:06:09,63 Γ30-39 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
217. 188 48 23 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:16:23,28 2:15:56,83 1:08:24,88 Α30-39 ΦΕΝΕΟΣ
218. 189 77 78 ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:16:29,08 2:16:26,31 1:01:12,96 Α40-49 DSSMITH
219. 190 34 84 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:16:39,94 2:16:19,48 1:06:21,24 Α50-59 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
220. 191 49 164 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:16:57,39 2:16:49,79 1:06:45,77 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
221. 192 16 50 ΒΕΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:17:01,94 2:16:45,95 1:06:43,21 Α60+ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
222. 193 78 185 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2:17:04,40 2:16:45,37 1:05:47,02 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
223. 194 17 327 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:17:07,60 2:17:02,06 1:08:29,38 Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
224. 30 14 81 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2:17:08,13 2:16:51,67 1:07:32,96 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
225. 195 18 2904 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:35,78 2:17:33,06 1:08:26,62 Α60+  
226. 196 79 52 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2:17:37,92 2:17:25,56 1:04:39,26 Α40-49 εφυραιοι ωκυποδες
227. 31 15 101 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:17:44,35 2:17:35,31 1:10:04,20 Γ40-49 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
228. 197 50 76 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:18:01,04 2:17:50,24 1:06:06,26 Α30-39 ΝΟΚ
229. 198 80 381 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 2:18:07,20 2:17:57,74 1:08:46,28 Α40-49 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ
230. 199 15 360 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:18:07,29 2:17:53,21 1:08:37,38 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231. 32 16 364 ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:18:11,48 2:17:50,94 1:09:56,33 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
232. 33 6 96 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ 2:18:11,62 2:18:04,54 1:10:00,19 Γ50-59 ΣΑΦΑΝΣ
233. 34 17 401 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:18:27,28 2:18:10,31 1:07:13,18 Γ40-49 CHIOSRUNNING
234. 200 19 89 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2:18:27,50 2:18:10,61 1:07:12,98 Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
235. 201 81 60 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2:18:47,79 2:18:32,12 1:07:29,73 Α40-49 RUNNER STORE TEAM
236. 202 82 138 ΚΑΜΕΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:19:26,32 2:19:11,17   Α40-49 kApAteam
237. 203 83 359 ΣΤΑΜΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:19:36,44 2:19:13,40 1:08:51,06 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
238. 204 84 90 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:19:36,94 2:19:13,65 1:08:51,20 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
239. 35 18 87 ΓΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2:19:44,14 2:19:34,51 1:07:59,54 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
240. 205 51 56 ΒΟΥΛΔΉΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2:20:28,99 2:20:12,83 1:05:03,31 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
241. 206 35 333 ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:20:35,57 2:20:26,90 1:02:39,00 Α50-59 Α.Ο. Φιλιατρών
242. 207 36 2937 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2:21:15,70 2:21:15,70   Α50-59  
243. 36 7 179 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 2:21:55,28 2:21:41,72 1:11:28,26 Γ50-59 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ
244. 208 85 2939 ΟΛΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:21:55,38 2:21:55,38   Α40-49  
245. 209 86 403 ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2:21:56,48 2:21:42,54 1:11:23,32 Α40-49 ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
246. 210 87 275 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ 2:21:56,56 2:21:42,64 1:11:24,39 Α40-49 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
247. 211 37 315 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:22:44,26 2:22:28,54 1:07:39,76 Α50-59 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
248. 212 88 3 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:22:48,70 2:22:31,06   Α40-49 RUNZONE
249. 213 89 129 ΚΑΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:22:56,42 2:22:43,69 1:11:21,52 Α40-49 ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
250. 214 90 350 ΣΚΟΥΦΗΣ ΤΑΚΗΣ 2:22:56,54 2:22:43,36 1:11:19,69 Α40-49 ΑΓΕΥΣ RUNNING
251. 215 16 166 ΜΑΝΤΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:23:56,08 2:23:42,69 1:15:10,36 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
252. 216 38 54 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:24:13,43 2:23:51,98 1:10:33,31 Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
253. 217 91 337 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2:25:11,83 2:24:49,55 1:12:07,65 Α40-49 Εφυραιοι οκυποδες
254. 218 52 211 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:25:48,57 2:25:34,94 1:11:22,60 Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
255. 219 92 233 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:26:47,80 2:26:40,20 1:11:16,60 Α40-49 ΣΑΦΑΝΣ
256. 220 39 156 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:27:38,64 2:27:18,67 1:12:37,72 Α50-59 Σ'.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
257. 221 93 270 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 2:27:54,75 2:27:36,12 1:12:51,23 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
258. 222 53 152 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 2:28:00,47 2:27:45,58 1:12:01,26 Α30-39 DIMOULAS RUNNING TEAM
259. 37 7 372 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:28:00,65 2:27:43,63 1:12:01,26 Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
260. 223 94 128 ΚΑΓΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:29:10,93 2:28:51,31 1:13:41,52 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
261. 224 95 147 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:29:23,60 2:29:07,13 1:11:23,65 Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
262. 225 20 189 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:30:14,07 2:29:46,65 1:15:52,97 Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
263. 226 96 384 ΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:30:28,77 2:30:09,78 1:14:07,07 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264. 227 40 283 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2:30:29,47 2:30:11,12 1:14:10,15 Α50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
265. 228 54 158 ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:30:57,63 2:30:37,52 1:10:34,09 Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
266. 229 21 100 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:31:01,00 2:30:47,25 1:11:28,87 Α60+ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
267. 38 8 230 ΜΙΚΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2:31:23,45 2:31:04,72 1:14:03,09 Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
268. 230 17 45 ΒΕΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:31:53,33 2:31:44,23 1:11:02,68 Α16-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
269. 39 19 205 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2:31:56,09 2:31:49,01 1:15:48,25 Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
270. 40 8 266 ΝΤΕΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2:32:11,15 2:32:08,54 1:10:32,76 Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
271. 231 97 62 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:32:14,20 2:32:02,32 1:13:03,64 Α40-49 ΠΑΤΡΑ
272. 232 41 2940 ΓΙΟΒΑ ΚΩΣΤΑΣ 2:33:04,16 2:33:04,16   Α50-59  
273. 233 98 110 ΖΑΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:33:28,38 2:33:06,42   Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
274. 234 99 415 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2:35:06,00 2:34:55,98 1:08:46,36 Α40-49 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
275. 235 100 146 ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:35:15,92 2:34:57,47 1:12:52,31 Α40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
276. 236 101 302 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛ 2:35:55,34 2:35:46,31 1:15:38,54 Α40-49 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
277. 237 22 43 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2:36:36,88 2:36:25,95 1:14:09,34 Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
278. 41 20 209 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2:37:06,48 2:36:55,94   Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
279. 238 55 83 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:37:06,74 2:36:50,33   Α30-39 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς
280. 42 9 200 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2:37:12,79 2:36:57,06   Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
281. 43 9 175 ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2:37:16,88 2:36:54,77 1:17:00,62 Γ30-39 ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
282. 239 23 36 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:37:16,92 2:36:54,16 1:16:51,82 Α60+ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
283. 240 56 278 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:37:17,00 2:36:55,07 1:16:59,31 Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
284. 241 42 229 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:38:37,50 2:38:13,78 1:16:27,01 Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
285. 44 4 111 ΖΑΜΠΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2:38:44,44 2:38:31,78 1:17:24,72 Γ16-29 ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
286. 242 102 37 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:38:53,08 2:38:33,51 1:17:12,33 Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
287. 243 103 996 ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2:39:43,57 2:39:21,22 1:15:51,63 Α40-49  
288. 244 57 274 ΡΑΦΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:42:02,27 2:41:50,51 1:10:00,45 Α30-39  
289. 245 104 392 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:42:29,37 2:42:10,06 1:15:55,55 Α40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
290. 246 3 61 ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:45:10,76 2:44:56,37 1:17:17,01   Ανεξαρτήτως
291. 247 43 201 ΛΕΓΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:45:10,83 2:44:56,60 1:17:14,53 Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ
292. 45 10 376 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 2:45:44,22 2:45:36,32   Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
293. 248 44 232 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:50:20,19 2:50:09,99 1:17:55,67 Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
294. 249 24 5 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:54:55,73 2:54:37,57   Α60+  

 

5 Χιλιόμετρα

Place Gender Bib Name GunTime ChipTime Club
1. 1 469 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:16:19,30 0:16:17,23 ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
2. 2 983 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:16:19,69 0:16:17,21 ΓΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3. 3 625 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:16:45,35 0:16:42,86 ΑΣ.ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
4. 4 729 ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:17:14,14 0:17:11,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 5 648 ΜΟΣΚΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:17:17,58 0:17:14,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6. 6 688 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:17:33,18 0:17:30,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 7 643 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ 0:17:41,27 0:17:38,49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8. 1 687 ΠΑΠΑΔΗΜΆΤΟΥ ΕΥΓΕΝΊΑ 0:17:46,51 0:17:44,32 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
9. 8 993 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:18:07,11 0:18:03,83  
10. 9 475 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 0:18:18,80 0:18:16,13 ΣΙΣΥΦΟΣ
11. 10 997 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:18:27,52 0:18:22,98  
12. 11 528 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 0:18:33,06 0:18:28,63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 12 533 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:18:39,87 0:18:37,54 ανεξαρτητος
14. 13 476 ΜΠΙΣΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:18:53,12 0:18:46,81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15. 14 795 ΦΕΡΑ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 0:18:53,20 0:18:50,33 Ποσειδώνας Λουτρακίου
16. 15 435 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:20:25,35 0:20:22,43 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
17. 16 626 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:26,88 0:20:20,48 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
18. 17 425 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:20:33,00 0:20:24,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 18 579 ΚΟΡΟΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 0:20:36,86 0:20:33,49 Εφυραιοι Ωκυποδες
20. 19 802 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:20:41,14 0:20:36,80 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
21. 20 663 ΜΠΙΣΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:49,29 0:20:42,14 REBEL RUNER
22. 21 720 ΡΕΜΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:20:49,40 0:20:42,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 22 608 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:20:52,78 0:20:45,81 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
24. 23 565 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:20:54,66 0:20:50,05 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
25. 24 519 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:04,07 0:20:58,66 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ
26. 25 660 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:21:13,31 0:21:09,69 MOTOROIL RUNNING TEAM
27. 2 512 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 0:21:19,64 0:21:16,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
28. 26 708 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:21:19,75 0:21:15,58 ADIDAS RUNNERS ATHENS
29. 27 798 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 0:21:23,22 0:21:17,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 28 564 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:21:34,10 0:21:31,53 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
31. 29 489 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:21:42,34 0:21:37,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 30 713 ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:21:43,13 0:21:40,35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 31 515 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:21:57,76 0:21:54,89 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
34. 32 493 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:22:00,18 0:21:41,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 33 814 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 0:22:06,40 0:22:02,16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 3 799 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:22:09,70 0:22:06,92 Αργολιδα2000
37. 4 727 ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:22:11,71 0:21:58,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
38. 34 717 ΠΟΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:22:14,44 0:22:08,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39. 35 541 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:22:15,46 0:22:13,07 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
40. 36 537 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:22:25,53 0:22:22,75 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
41. 37 615 ΛΙΟΡΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:22:34,97 0:22:30,72 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ YOUR GYM
42. 5 611 ΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:22:41,67 0:22:35,18 Σίσυφος
43. 38 612 ΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:22:42,24 0:22:35,14 ΕΦΥΡΑΙΟΙ
44. 39 546 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:22:42,49 0:22:38,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 6 568 ΚΕΦΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:22:46,10 0:22:40,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
46. 40 570 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:22:46,69 0:22:41,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47. 41 724 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΚΤΩΡ 0:23:01,82 0:22:59,67 Ανεξαρτητος
48. 42 981 ΒΕΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:23:10,76 0:22:59,01  
49. 43 566 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 0:23:15,90 0:23:08,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 44 671 ΜΥΛΩΝΑΣ ΤΑΣΟΣ 0:23:23,46 0:23:17,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51. 45 674 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:23:32,91 0:23:26,01 α.ο,φιλιατρων
52. 46 681 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:23:41,24 0:23:36,98 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
53. 47 481 ΠΡΟΥΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:23:45,75 0:23:24,04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54. 7 699 ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:23:47,06 0:23:37,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
55. 48 594 ΚΡΑΜΠΟΥΚΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:23:51,55 0:23:46,33 Ανεξάρτητος
56. 49 813 ΧΡΟΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 0:23:53,44 0:23:43,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57. 50 474 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:23:56,57 0:23:49,95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58. 51 692 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 0:23:58,20 0:23:41,66 DSSMITH
59. 52 647 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:23:58,98 0:23:54,17 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
60. 53 491 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:01,38 0:23:48,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61. 54 781 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:07,19 0:24:01,02 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
62. 55 662 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:24:07,66 0:23:55,06 ΚΟΚΟΚΟ
63. 56 600 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:08,50 0:23:52,91 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
64. 57 812 ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:24:11,73 0:23:57,01 D.S.SMITH
65. 58 752 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:24:16,02 0:23:56,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66. 59 617 ΛΟΚΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:24:17,14 0:24:14,66 ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
67. 60 472 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:19,27 0:24:13,67 Your Gym Running Team
68. 8 786 ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:24:25,97 0:24:22,92 ΣΙΣΥΦΟΣ
69. 61 2938 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:24:27,53 0:24:22,47  
70. 62 581 ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:28,62 0:24:24,07 Σ.Ε.Π(Σύλλογος Εφέδρων Πελοπονήσου
71. 63 487 ΓΙΩΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:24:30,74 0:24:27,34 The core force CrossFit
72. 64 700 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:38,94 0:24:23,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73. 65 588 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:39,71 0:24:30,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74. 66 429 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:24:51,60 0:24:47,84 ΑΕΚ
75. 9 791 ΥΕΦΤΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ 0:24:53,37 0:24:31,86 POLARIZED ENDURANCE TRAINING
76. 67 788 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:25:00,41 0:24:54,81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77. 10 815 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:25:01,14 0:24:55,02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
78. 68 664 ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:25:02,38 0:24:40,37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 69 731 ΣΕΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:25:03,48 0:24:57,97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80. 11 503 ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:25:06,16 0:25:02,33 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
81. 70 590 ΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 0:25:08,75 0:25:04,84 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ
82. 71 549 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0:25:11,92 0:25:04,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 72 789 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:25:13,88 0:24:57,20 MOTOR OIL RUNNING TEAM
84. 73 739 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:25:15,62 0:25:07,97 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
85. 74 809 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:19,96 0:25:16,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 75 450 ΒΑΜΒΑΚΊΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:25:20,94 0:25:12,21 Triathlon Club Corinth Canal
87. 76 627 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:25:22,25 0:25:14,06 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
88. 77 554 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:25:24,73 0:25:15,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 78 605 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:25:30,37 0:25:18,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90. 12 465 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:25:38,58 0:25:28,37 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
91. 13 675 ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:25:39,10 0:25:35,16 Roadrunners
92. 79 577 ΚΟΡΔΟΠΙΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:25:42,38 0:25:32,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 80 984 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:25:42,43 0:25:31,39  
94. 81 666 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:25:43,82 0:25:40,38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 82 556 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:25:49,20 0:25:24,97 ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ
96. 14 580 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 0:25:51,41 0:25:46,27 ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΑΤΟΥ
97. 83 514 ΒΑΣΑΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:25:52,44 0:25:31,83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98. 15 447 ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:25:53,49 0:25:47,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
99. 84 800 ΦΡΑΓΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 0:25:55,62 0:25:44,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100. 16 658 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:26:00,57 0:25:57,37 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
101. 85 563 ΚΑΤΣΑΟΎΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 0:26:08,59 0:25:59,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102. 86 714 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:26:11,16 0:25:58,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
103. 87 470 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:26:17,11 0:26:08,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104. 88 462 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:26:24,75 0:26:11,05 Σεβας σαλαμινας
105. 17 466 ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:26:26,50 0:26:16,12 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
106. 18 517 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ 0:26:31,17 0:26:29,09 ΣΔΥΜ
107. 89 998 ΧΡΥΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:26:35,71 0:26:32,84  
108. 90 619 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:26:39,77 0:26:34,06 Σ. Δ. Υ ΜΕΣΣΗΝΊΑΣ
109. 19 583 ΚΟΥΖΗ ΣΟΦΙΑ 0:26:42,47 0:26:32,80 AΣ ΝΕΜΕΑΣ
110. 20 771 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ 0:26:44,67 0:26:38,05 ADIDAS RUNNERS ATHENS-SKY WOMEN RUNNING TEAM
111. 91 683 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:26:47,53 0:26:42,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112. 21 665 ΜΠΟΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:26:47,79 0:26:42,92 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ YOUR GYM Κόρινθος
113. 92 456 ΒΕΝΕΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 0:26:52,58 0:26:41,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
114. 93 558 ΚΑΣΣΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:57,45 0:26:48,55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 94 524 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:26:59,21 0:26:41,58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116. 22 711 ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 0:27:02,61 0:26:48,13 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
117. 95 423 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:03,32 0:26:58,86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118. 23 560 ΚΑΤΕΜΗ ΓΙΩΤΑ 0:27:13,91 0:27:06,70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
119. 24 540 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:27:14,75 0:27:10,93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
120. 96 478 ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:27:23,29 0:27:09,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
121. 25 569 ΚΕΦΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:27:23,40 0:27:14,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
122. 26 763 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:27:37,27 0:27:30,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
123. 27 758 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΝΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:27:39,01 0:27:39,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
124. 97 748 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:27:39,13 0:27:30,86 ΦΙΛΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ
125. 98 782 ΤΣΑΛΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:27:42,18 0:27:27,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
126. 99 807 ΧΑΣΙΛΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:27:45,96 0:27:32,15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
127. 100 422 ΑΓΑΘΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:27:49,07 0:27:44,20 YOUR GYM RUNNING TEAM
128. 101 443 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:50,43 0:27:28,28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129. 102 766 ΤΑΜΠΑΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:27:50,43 0:27:31,84 ΑΘΙΚΙΑ
130. 103 732 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:27:51,61 0:27:41,62 ΜOTOR OIL RUNNING
131. 104 451 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:27:52,04 0:27:29,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
132. 105 634 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:28:02,15 0:27:42,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
133. 28 794 ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:28:08,07 0:28:02,28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
134. 29 591 ΚΟΥΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 0:28:08,51 0:28:03,50 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ
135. 30 624 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:28:25,67 0:28:17,49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
136. 31 490 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ 0:28:29,23 0:28:22,54 ΑΝΕΞ
137. 106 762 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:28:30,09 0:28:12,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138. 32 796 ΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:28:30,29 0:28:30,29 ΑΝΕΞΡΤΗΤΗ
139. 107 573 ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:28:42,51 0:28:26,79 DSSMITH
140. 108 543 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:28:49,53 0:28:25,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141. 109 506 ΔΕΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:28:49,79 0:28:25,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142. 110 494 ΓΚΟΓΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:28:58,45 0:28:46,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143. 33 432 ΑΛΕΞΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:29:06,68 0:28:44,35 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
144. 111 518 ΛΥΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:29:06,82 0:28:49,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145. 34 718 ΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 0:29:18,53 0:29:04,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
146. 112 760 ΣΤΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:29:31,15 0:29:13,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147. 113 772 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ 0:29:31,93 0:29:13,22 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
148. 114 439 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:29:33,73 0:29:11,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149. 35 804 ΧΑΙΔΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:29:38,31 0:29:32,31 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
150. 115 742 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ 0:29:39,23 0:29:36,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
151. 116 793 ΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:49,25 0:29:33,81 DSSMITH
152. 36 767 ΤΑΡΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:29:53,01 0:29:46,79 SikyonBikesTeam
153. 37 616 ΛΙΧΟΥΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:29:53,60 0:29:43,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
154. 117 464 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:30:00,86 0:29:45,21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
155. 38 778 ΤΣΑΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:30:01,71 0:29:46,55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
156. 39 480 ΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 0:30:18,85 0:29:57,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
157. 118 769 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 0:30:26,96 0:30:17,95 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
158. 119 510 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:30,91 0:30:15,59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
159. 120 597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:30:36,56 0:30:28,96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
160. 40 676 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 0:30:38,53 0:30:17,09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
161. 41 467 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:30:48,37 0:30:39,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
162. 42 459 ΒΕΡΔΕ ΜΑΡΙΑ 0:30:48,58 0:30:37,91 Χιλιομόδι
163. 121 567 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:52,19 0:30:46,78 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ YOUR GYM Κόρινθος
164. 43 471 ΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:30:53,94 0:30:38,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
165. 122 149 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:30:58,49 0:30:55,04 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
166. 44 477 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:31:01,15 0:30:50,77 Α.Ο.Φ
167. 123 787 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΚΏΣΤΑΣ 0:31:02,87 0:30:40,40 Ανεξαρτητος
168. 45 545 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:31:04,10 0:30:54,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
169. 124 776 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:31:04,51 0:30:48,40 DSSMITH
170. 46 723 ΡΟΝΤΖΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:31:04,77 0:30:54,84 ΑΣ ΝΕΜΕΑ
171. 125 457 ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:13,37 0:30:54,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172. 47 538 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:31:17,60 0:31:05,40 DSSMITH
173. 126 770 ΤΙΜΜΕΡ ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:31:19,26 0:30:58,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
174. 127 745 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:31:22,77 0:31:09,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
175. 48 535 ΚΑΚΑΒΑ ΜΑΡΙΑ 0:31:22,91 0:31:02,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
176. 128 817 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΚΙΜΩΝ 0:31:23,26 0:31:02,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177. 129 500 ΓΟΥΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:31:40,36 0:31:20,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
178. 130 428 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:31:40,65 0:31:20,63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
179. 49 651 ΜΠΑΡΛΑ ΕΛΕΝΑ 0:31:43,34 0:31:33,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
180. 50 706 ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:31:51,20 0:31:39,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
181. 131 557 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:32:06,46 0:31:57,64 ARGOS TRACK-FIELD
182. 132 485 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:32:09,82 0:32:04,95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
183. 51 499 ΓΟΛΕΜΑΤΗ ΣΕΜΙΝΑ 0:32:14,57 0:31:59,02 Ανεξαρτητη
184. 133 773 ΤΡΙΑΝΤΆΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:32:14,77 0:31:59,64 Ανεξαρτητος
185. 52 690 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 0:32:30,34 0:32:27,63 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
186. 53 730 ΣΓΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 0:32:31,55 0:32:20,33 αθληση πυργου
187. 54 479 ΚΑΝΤΙΚΑ ΑΝΝΑ 0:32:32,36 0:32:12,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
188. 134 777 ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:32,78 0:32:20,95 aneksartitos
189. 135 609 ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:32:33,82 0:32:25,44 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
190. 55 486 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:32:35,53 0:32:27,58 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
191. 56 433 ΑΛΗΦΡΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:32:37,82 0:32:25,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
192. 136 504 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:32:38,68 0:32:23,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
193. 137 550 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:32:44,04 0:32:27,11 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
194. 138 994 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 0:32:47,14 0:32:38,76  
195. 57 529 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΙΑ 0:32:48,94 0:32:36,52 Α.Ο ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΙΚΟΥ
196. 58 707 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΑ 0:32:53,32 0:32:32,59 ADIDAS RUNNERS ATHENS
197. 59 584 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΜΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:32:54,41 0:32:32,06 Ανεξαρτητη
198. 139 712 ΠΛΑΤΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:32:56,30 0:32:38,02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
199. 60 495 ΓΚΟΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:32:56,64 0:32:37,92 ΑΘΙΚΙΑ
200. 61 701 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:32:58,20 0:32:45,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
201. 62 698 ΠΑΠΑΦΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:33:03,67 0:32:52,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
202. 140 631 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:33:06,89 0:32:44,93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
203. 141 561 ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:33:10,19 0:33:00,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
204. 63 596 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 0:33:32,29 0:33:15,68 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
205. 64 783 ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 0:33:36,42 0:33:14,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
206. 65 505 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΖΑ 0:33:40,95 0:33:40,95 YOUR GYM TEAM
207. 66 780 ΤΣΑΛΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:33:45,12 0:33:30,76 Ανεξαρτητη
208. 142 601 ΛΑΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:33:45,26 0:33:28,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209. 143 736 ΣΙΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:33:55,22 0:33:37,51 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
210. 67 768 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:34:02,07 0:33:51,20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
211. 68 779 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 0:34:06,54 0:33:50,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΓ
212. 69 655 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 0:34:10,84 0:34:05,24 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΑΣ
213. 70 618 ΛΟΚΟΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:34:11,68 0:33:57,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
214. 71 449 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:34:36,41 0:34:34,02 Ανεξαρτητη
215. 72 810 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:34:46,06 0:34:33,03 ΟΡΣΙΠΠΟΣ
216. 73 461 ΒΕΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:34:50,98 0:34:36,81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
217. 74 526 ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:34:54,49 0:34:47,02 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
218. 75 488 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:35:28,72 0:35:16,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
219. 144 749 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:35:37,52 0:35:24,99  
220. 76 531 ΘΩΔΗ ΓΙΑΝΝΑ 0:35:49,93 0:35:31,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
221. 77 525 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:35:54,34 0:35:51,63 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
222. 145 710 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:35:54,94 0:35:35,58 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
223. 78 576 ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:35:55,62 0:35:34,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
224. 146 492 ΓΚΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:35:55,70 0:35:39,97 DSSMITH
225. 79 418 GRACEY MARTHA 0:36:06,32 0:35:51,16 SAFANS
226. 147 417 GRACEY JAMES 0:36:06,64 0:35:51,20 SAFANS
227. 148 805 ΧΑΝΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0:36:08,12 0:35:54,35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
228. 149 9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:36:13,35 0:36:08,70 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
229. 150 765 ΤΑΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:36:30,00 0:36:17,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
230. 151 629 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:36:30,20 0:36:16,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231. 80 440 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:37:34,94 0:37:12,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
232. 81 635 ΜΑΥΡΟΜΆΤΗ ΑΛΕΞΙΑ 0:37:37,41 0:37:18,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
233. 82 614 ΛΙΜΝΙΆΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΉ 0:37:37,75 0:37:18,19 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
234. 83 697 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 0:38:19,67 0:38:04,43 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
235. 152 436 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:38:38,38 0:38:14,20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
236. 84 534 ΚΑΖΑΚΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 0:38:47,84 0:38:30,49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
237. 85 593 ΚΟΨΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 0:38:53,02 0:38:38,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
238. 86 628 ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:39:02,58 0:38:56,40 Ανεξάρτητη
239. 87 637 ΜΕΖΙΝΗ ΕΛΕΝΗ 0:39:03,88 0:38:56,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
240. 153 484 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:39:44,89 0:39:21,64 MAD CATS
241. 88 468 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:39:45,30 0:39:27,76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
242. 89 509 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:39:59,51 0:39:42,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
243. 90 646 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 0:39:59,52 0:39:43,19 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
244. 154 644 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:40:16,37 0:39:56,34 GREEKRADIO WEB CHANNEL
245. 91 496 ΓΚΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:40:29,54 0:40:19,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
246. 92 790 ΤΣΟΥΤΣΟΥΒΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:40:29,86 0:40:20,97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
247. 93 991 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:40:45,44 0:40:33,81  
248. 155 426 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:40:46,16 0:40:34,88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
249. 94 508 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 0:41:02,22 0:40:48,91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
250. 95 473 ΓΕΩΡΓΑ ΠΕΓΚΥ 0:41:02,36 0:40:51,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
251. 96 539 ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ 0:41:32,50 0:41:18,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
252. 97 606 ΛΑΤΣΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:41:34,26 0:41:21,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
253. 156 501 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:41:36,60 0:41:13,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
254. 98 434 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:42:00,38 0:41:40,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
255. 99 511 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:42:41,77 0:42:26,93 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
256. 100 638 ΜΕΛΕΤΗ ΕΛΕΝΑ 0:42:46,31 0:42:38,65 Ανεξάρτητη
257. 101 639 ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:42:46,43 0:42:38,35 Ανεξάρτητη
258. 157 640 ΜΕΛΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:42:46,76 0:42:38,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
259. 158 552 ΚΑΡΑΣΑΒΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:43:18,06 0:43:05,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
260. 159 483 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:43:27,99 0:43:11,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
261. 102 463 ΒΛΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ 0:43:29,09 0:43:12,02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
262. 103 661 ΜΠΙΛΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑ 0:43:29,55 0:43:17,81 ΚΟΚΟΚΟ
263. 160 751 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:43:43,97 0:43:25,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264. 161 551 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:43:53,51 0:43:41,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
265. 104 516 ΔΟΓΡΑΝΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:44:35,69 0:44:27,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
266. 105 735 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0:44:35,81 0:44:27,11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
267. 106 2906 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ 0:46:23,49 0:46:10,27  
268. 107 803 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:47:30,08 0:47:26,26 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
269. 162 497 ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:47:39,59 0:47:30,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
270. 163 498 ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:47:39,64 0:47:30,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
271. 108 678 ΞΥΠΟΛΥΤΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ 0:49:13,61 0:49:01,87 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
272. 109 586 ΚΟΥΝΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 0:53:52,81 0:53:41,19 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
273. 110 587 ΚΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:53:53,56 0:53:42,97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
274. 111 797 ΦΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:54:39,72 0:54:25,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
275. 112 442 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:54:40,52 0:54:26,16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
276. 113 431 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1:30:31,92 1:30:11,59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
277. 114 6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1:31:30,70 1:31:19,08  

 

1500 Μέτρα

Place Gender AG Rank Bib Name GunTime ChipTime AG Club
1. 1 1 866 ΚΙΟΥΡΝΤΕΝΤΙ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 04:37,55 04:35,86 Α12-15 ΑΣ. ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
2. 2 2 881 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:37,69 04:36,28 Α12-15 ΑΣ.ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
3. 3 3 889 ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 04:42,15 04:39,68 Α12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 4 1 926 ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 04:42,75 04:41,34 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 5 2 843 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 05:01,83 05:00,81 Α5-11 Εφυραιοι ωκυποδες
6. 6 4 856 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 05:06,37 05:02,43 Α12-15 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
7. 1 1 852 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 05:06,53 05:05,19 Κ5-11 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΜΕΑΣ
8. 7 5 940 ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 05:08,58 05:04,26 Α12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 8 3 891 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 05:12,62 05:10,74 Α5-11 KORINTHOS BC
10. 2 2 914 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ 05:14,53 05:12,45 Κ5-11 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
11. 9 4 865 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:14,78 05:14,02 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12. 10 6 857 ΚΑΤΣΙΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05:15,11 05:12,34 Α12-15 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
13. 11 5 924 ΤΑΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:19,83 05:18,81 Α5-11 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
14. 12 6 864 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05:20,61 05:20,61 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15. 13 7 863 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ- ΣΕΡΑΣΦΕΙΜ 05:30,10 05:27,90 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 3 1 823 ΑΡΆΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 05:34,12 05:31,75 Κ12-15 ΝΟΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17. 14 8 886 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 05:37,22 05:35,14 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 4 3 847 ΚΑΒΒΑΔΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 05:44,28 05:42,14 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
19. 5 4 887 ΛΙΛΗ ΕΛΙΣΆΒΕΤ 05:44,53 05:41,77 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
20. 6 2 862 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 05:47,88 05:44,84 Κ12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
21. 15 9 835 ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 05:48,11 05:44,81 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 7 3 890 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 05:52,39 05:49,35 Κ12-15 Α.Σ. ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
23. 8 4 848 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 05:53,09 05:50,05 Κ12-15 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ
24. 9 5 882 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 05:55,09 05:54,16 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
25. 10 6 901 ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 05:56,61 05:54,93 Κ5-11 ΑΣ. ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
26. 11 7 888 ΜΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 05:58,23 05:56,24 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
27. 12 8 867 ΚΟΪΚΑ ΧΑΡΑΥΓΗ 06:00,11 06:00,11 Κ5-11 ΠΡΩΤΟΤΟΚΗ
28. 13 9 841 ΔΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ 06:02,60 05:58,80 Κ5-11 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
29. 16 7 898 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 06:10,23 06:07,30 Α12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 14 5 939 ΧΡΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 06:10,68 06:08,40 Κ12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
31. 15 6 925 ΤΑΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 06:10,68 06:07,42 Κ12-15 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
32. 17 8 938 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 06:19,09 06:15,83 Α12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 16 10 854 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 06:20,77 06:16,17 Κ5-11 ARGOS TRACK-FIELD
34. 18 10 844 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 06:24,67 06:23,65 Α5-11 Εφυραιοι ωκυποδες
35. 19 9 826 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 06:27,58 06:22,40 Α12-15 Σεβας σαλαμινος
36. 20 11 876 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 06:34,21 06:30,79 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 21 12 929 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 06:36,21 06:29,79 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 17 7 982 ΓΚΑΤΖΟΥΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 06:39,94 06:31,85 Κ12-15  
39. 18 8 808 ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 06:41,25 06:39,11 Κ12-15 ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
40. 22 13 913 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 06:42,81 06:41,03 Α5-11 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
41. 23 14 934 ΤΣΙΟΡΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:49,56 06:47,48 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42. 24 15 824 ΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 06:52,21 06:47,69 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. 25 16 855 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 06:52,94 06:50,88 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44. 19 11 885 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 06:53,32 06:50,86 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
45. 20 1 430 ΚΑΤΕΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 06:57,23 06:53,05   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 26 17 845 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 06:57,42 06:51,40 Α5-11 Ανεξαρτητοσ
47. 27 18 920 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 07:04,23 07:01,49 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48. 21 12 846 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 07:04,89 06:58,17 Κ5-11 Ανεξάρτητος
49. 22 2 910 ΣΑΛΑΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 07:06,77 07:03,35   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
50. 28 19 821 ΑΝΔΡΕΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΗΣ 07:13,58 07:06,48 Α5-11 Ανεξαρτητος
51. 23 13 930 ΤΣΑΛΤΑ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ 07:16,12 07:08,73 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 29 20 941 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 07:18,30 07:13,52 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 24 14 822 ΑΝΔΡΕΌΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΊΤΑ 07:19,03 07:11,50 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
54. 30 10 915 ΚΟΥΡΑΦΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 07:27,24 07:24,40 Α12-15  
55. 31 21 936 ΤΣΟΒΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 07:27,87 07:25,99 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 32 22 833 ΓΕΩΡΓΑΣ ΔΙΟΚΛΗΣ 07:28,23 07:25,85 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57. 33 23 832 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 07:28,29 07:28,29 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58. 25 15 921 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 07:28,43 07:25,89 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
59. 34 11 916 ΚΟΥΡΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 07:28,65 07:25,23 Α12-15  
60. 26 16 904 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 07:37,61 07:31,76 Κ5-11 Ανεξαρτητη
61. 35 24 907 ΠΑΡΑΜ ΘΩΜΑΣ 07:57,88 07:53,60 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62. 27 17 905 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 08:02,77 07:55,74 Κ5-11 ΑΝΕΞ
63. 36 25 903 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 08:03,36 07:56,77 Α5-11 Ανεξαρτητος
64. 28 18 992 ΚΑΡΓΙΩΤΟΥ ΛΥΔΙΑ 08:15,32 08:11,70 Κ5-11  
65. 37 26 858 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 08:21,23 08:14,21 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66. 38 27 851 ΚΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 08:23,46 08:17,04 Α5-11 NS COACHING
67. 39 28 933 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 08:24,60 08:20,72 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68. 29 3 603 ΛΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 08:26,21 08:18,68   DSSMITH
69. 40 29 937 ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 08:31,79 08:30,11 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
70. 41 30 932 ΤΣΑΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 08:32,41 08:30,93 Α5-11 ΑΝΕΞ
71. 30 4 902 ΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 08:36,89 08:31,97   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 31 5 831 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 08:36,91 08:31,84   ΑΝΕΗΑΡΤΗΤΗ
73. 42 31 988 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 08:46,43 08:38,54 Α5-11  
74. 43 12 871 ΚΟΛΟΠΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09:01,63 08:56,37 Α12-15 ΕΦΥΡΡΑΙΟΙ ΩΚΙΠΟΔΕΣ
75. 44 13 849 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:01,97 08:56,41 Α12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76. 32 6 986 ΖΑΜΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 09:06,95 08:58,94    
77. 33 19 842 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 09:07,01 09:01,48 Κ5-11 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
78. 45 32 987 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 09:12,67 09:05,36 Α5-11  
79. 34 20 995 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 09:15,57 09:12,46 Κ5-11  
80. 46 1 829 ΓΕΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:18,31 09:09,66   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81. 35 7 928 ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 09:18,37 09:09,31   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
82. 36 21 827 ΓΕΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 09:18,58 09:09,52 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
83. 47 33 874 ΚΟΠΟΠΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 09:20,59 09:18,45 Α5-11 Ανεξάρτητος
84. 48 34 875 ΚΟΡΟΠΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 09:20,73 09:18,37 Α5-11 Ανεξάρτητος
85. 37 22 906 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 09:28,11 09:20,88 Κ5-11 ΑΝΕΞ
86. 38 23 820 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 09:44,24 09:35,89 Κ5-11 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
87. 39 24 825 ΤΖΟΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 09:45,54 09:44,19 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 40 25 828 ΓΕΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 09:53,91 09:45,18 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
89. 41 26 909 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 10:06,94 10:00,59 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 42 8 985 ΜΕΛΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 10:14,20 10:07,78    
91. 49 2 908 ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 10:15,74 10:12,57   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 50 35 819 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10:39,48 10:31,95 Α5-11 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
93. 51 36 853 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ 11:04,80 10:58,46 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 52 37 922 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 11:05,32 10:58,86 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 43 27 923 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11:07,94 11:01,92 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
96. 44 28 830 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11:08,59 11:02,63 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
97. 53 38 860 ΚΑΥΚΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:39,33 11:35,72 Α5-11 YOUR GYM TEAM
98. 54 3 859 ΚΑΥΚΙΑΣ ΘΑΝΟΣ 11:39,34 11:35,63   YOUR GYM TEAM
99. 45 29 850 ΚΑΜΠΟΣΟΥ ΜΑΡΙΣΙΑ 11:40,65 11:35,35 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
100. 46 9 989 ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 11:41,20 11:36,22    
101. 47 9 919 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 15:50,27 15:07,91 Κ12-15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
102. 48 10 834 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15:55,32 15:15,39 Κ12-15 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
103. 49 30 935 ΤΣΟΒΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 15:56,91 15:28,29 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
104. 55 39 837 ΓΚΟΓΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 16:06,38 15:26,02 Α5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105. 50 31 836 ΓΚΟΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 16:51,86 16:12,17 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
106. 51 32 883 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 19:51,79 19:51,79 Κ5-11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
107. 56 40 1000 ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32:50,32 32:50,32 Α5-11  
108. 57 41 999 ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 33:23,44 33:23,44 Α5-11  

 

1500 Μέτρα ΑΜΕΑ

Place Gender Bib Name GunTime ChipTime Club
1. 1 967 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 09:02,75 08:43,16 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΚΜΕ
2. 2 946 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΥΕΡΙΑ 09:02,97 08:43,54 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΜΚΕ
3. 3 838 ΣΕΡΡΟΥ ΛΥΔΙΑ 09:04,91 09:01,11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 4 944 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΉ ΑΘΑΝΑΣΊΑ 09:33,63 09:28,06 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
5. 5 945 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 09:36,99 09:19,48 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
6. 1 955 ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 09:49,55 09:42,71 NS COACHING
7. 2 952 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 11:13,58 10:39,41 ΑΜΕΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ
8. 3 969 ΠΙΠΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:14,58 10:38,93 ΣΥΝΟΔΟΣ ΑΜΕΑ
9. 6 951 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ 11:14,82 10:39,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΝΟΔΟΣ ΑΜΕΑ
10. 4 953 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:19,38 12:00,65 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΌΣ ΑΜΚΕ
11. 5 973 ΤΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:19,46 12:01,14 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΚΜΕ
12. 6 980 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:19,56 12:01,12 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΚΜΕ
13. 7 974 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:19,62 12:01,30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΚΜΕ
14. 8 960 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:09,86 12:41,24 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑς
15. 7 962 ΜΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 13:09,86 12:33,38 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑς
16. 9 963 ΜΙΧΑΪ ΟΡΕΣΤΗΣ 13:10,39 12:35,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 8 961 ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΑ 14:06,32 13:48,64 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΜΚΕ
18. 9 954 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 14:06,38 13:48,70 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΚΜΕ
19. 10 958 ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14:43,80 14:15,56 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
20. 10 947 ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15:02,56 14:24,15 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
21. 11 972 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:22,68 15:02,66 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΚΜΕ
22. 12 970 ΣΑΡΑΝΤΑΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:23,00 15:03,65 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΜΚΕ
23. 11 959 ΛΙΑΚΟΥ-ΣΤΑΥΡΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 15:26,62 14:59,73 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
24. 13 948 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 15:41,48 14:58,20 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
25. 14 964 ΜΟΣΧΟΣ ΜΟΣΧΑΚΗΣ 15:45,49 15:45,49 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
26. 15 965 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 15:49,18 15:05,44 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
27. 12 976 ΤΣΑΛΤΑ ΑΝΝΑ 15:49,97 15:11,62 Ανεξαρτητη
28. 13 979 ΦΙΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 15:55,32 15:15,09 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
29. 14 966 ΚΟΡΔΩΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 15:56,91 15:27,95 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ ΑΜΚΕ
30. 15 956 ΚΑΠΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15:57,50 15:22,58 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑς
31. 16 978 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 16:03,57 16:03,57 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
32. 17 977 ΤΣΑΛΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 16:06,43 15:26,59 Ανεξαρτητος
33. 16 975 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 16:07,27 15:28,65 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
34. 18 950 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:10,71 15:34,04 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
35. 19 949 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16:13,10 15:43,34 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
36. 20 942 PREDA ADRIAN 16:13,98 15:42,56 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
37. 21 968 ΠΟΤΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 16:19,63 15:35,62 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
38. 17 971 ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 16:19,84 15:44,51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΌΣ ΑΜΚΕ
39. 18 943 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 72:42,35 72:42,35 ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΕΑ Ν ΚΟΡΙΝΘΙΑς

 

Ολοκληρώθηκε ο 1ος αγώνας Αγία Μαρίνα races , με συμμετοχή εκατό αθλητών σε όλα τα αγωνίσματα.

Στην όγδοη θέση κατατάχτηκε ο Άνθιμος Κελεπούρης μετά και τον δεύτερο τελικό των 5000 μέτρων βάδην. Ο αθλητής του Φιλίππου  σημείωσε 21'58''74 στον πρώτο αγώνα και 22'42''50  στον δεύτερο  αγώνα.

Σας ενημερώνουμε ότι ο 4ος Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος Ιωαννίνων θα διεξαχθεί στις 4/5/2019. 

Σύντομα περισσότερες λεπτομέρειες.

 

Σας ενημερώνουμε ότι ο 4ος Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος Ιωαννίνων θα διεξαχθεί στις 4/5/2019. 

Σύντομα περισσότερες λεπτομέρειες.

 

32ος Γύρος της Αθήνας

Δεκέμβριος 02, 2018

Την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018 θα πραγματοποιηθεί ο 32ος Γύρος της Αθήνας, ο οποίος αποτελεί τον μεγαλύτερο λαϊκό μαζικό αγώνα δρόμου που γίνεται από το 1982 στην Αθήνα.