Προσωρινά Αποτελέσμστα 2ος Ημιμαραθώνιος Αλμυρού 21Km «AlmyrosCity – ZereliaLakes»

5 Χιλιόμετρα

Gen-Sex-Cat Gender BIB Country Name YOB Club start 5km finish 5km
1 , 1 ,1 Male 375   ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ  1979 ΣΔΥΒ -Α. Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:00:00.110 0:17:57.020
2 , 2 , 2 Male 373   ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ 2001 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:00:00.110 0:18:24.606
3 , 3 , 3 Male 337   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.733 0:18:27.880
4 , 4 , 4 Male 322   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1974 ΣΔΥΒ/ΑΟΜ 0:00:00.296 0:18:35.226
5 , 5 , 5 Male 300   ΓΙΑΝΝΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 2001 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:00:00.110 0:19:03.790
6 , 6 , 6 Male 329   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΟΚΑΣ 1981 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.110 0:19:04.790
7 , 7 , 7 Male 315   ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 2002   0:00:00.110 0:20:09.876
8 , 1 ,8 Female 387   ΒΙΚΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1983 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.513 0:20:12.746
9 , 8 , 9 Male 343   ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ 1984 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.406 0:20:17.766
10 , 9 , 10 Male 327   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1991 ΒΟΛΟΣ 0:00:00.513 0:20:30.900
11 , 10 , 11 Male 325   ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ 1979 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:01.060 0:21:06.803
12 , 2 , 12 Female 326   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ  1983 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.110 0:22:09.490
13 , 11 , 13 Male 358   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1986 VOLOS NFC 0:00:03.703 0:22:44.610
14 , 12 , 14 Male 376   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΣ 1988 Α.Σ. KYOKUSHINKAI KARATE 0:00:03.046 0:22:46.360
15 , 13 , 15 Male 354   ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 1980 MX. ENDURO ALMYROS 0:00:00.203 0:23:28.153
16 , 14 , 16 Male 359   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ 1993   0:00:02.810 0:23:57.786
17 , 15 , 17 Male 386   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΡΩΝΗΣ 2003   0:00:01.060 0:24:03.376
18 , 16 , 18 Male 348   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΟΚΑΣ 1991   0:00:01.843 0:24:03.500
19 , 17 , 19 Male 302   ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ 1968 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.640 0:24:16.626
20 , 18 , 20 Male 391   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΕΟΣ 1971 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.733 0:25:00.610
21 , 19 , 21 Male 336   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΑΥΤΙΚΗΣ 1982 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.373 0:25:23.156
22 , 20 , 22 Male 309   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1961   0:00:04.263 0:25:37.040
23 , 3 , 23 Female 305   ΣΥΛΑ ΔΡΟΣΙΝΟΥ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:02.060 0:25:51.576
24 , 21 , 24 Male 334   ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ 1956 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:00.296 0:25:53.373
25 , 22 , 25 Male 314   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΩΤΑΣ 1976 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:02.500 0:26:19.286
26 , 23 , 26 Male 367   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΟΣ 1989 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:07.576 0:27:13.760
27 , 24 , 27 Male 319   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  1991   0:00:01.843 0:27:30.066
28 , 25 , 28 Male 389   ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΤΑΝΙΟΣ - ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.110 0:28:10.776
29 , 4 , 29 Female 383   ΗΡΩ ΚΑΡΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:01.280 0:28:31.130
30 , 26 , 30 Male 316   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΜΙΡΗΣ 1984   0:00:04.360 0:28:50.180
31 , 27 , 31 Male 323   ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 1971 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:05.483 0:29:22.370
32 , 28 , 32 Male 320   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ 1962 ΣΔΥΒ 0:00:03.280 0:29:31.580
33 , 29 , 33 Male 301   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1981 Αλμυρός 0:00:02.500 0:29:42.643
34 , 30 , 34 Male 332   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ 2003 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:08.016 0:29:43.530
35 , 31 , 35 Male 307   ΣΤΑΘΗΣ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ 2003 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:07.796 0:29:43.530
36 , 5 , 36 Female 368   ΕΛΕΝΗ ΣΩΜΟΥ cash 23/07/18 1989 ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ 0:00:06.920 0:30:26.753
37 , 32 , 37 Male 303   ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ 1989   0:00:05.483 0:30:27.526
38 , 33 , 38 Male 363   ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΙΖΟΣ 1990   0:00:05.013 0:30:30.286
39 , 6 , 39 Female 304   ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣΤΑΡΑ 1997   0:00:05.483 0:30:47.470
40 , 34 , 40 Male 311   ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2004   0:00:05.720 0:31:10.563
41 , 35 , 41 Male 351   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1993   0:00:02.060 0:31:16.493
42 , 7 , 42 Female 347   ΧΡΥΣΑ ΜΕΡΜΗΓΚΑ  1984   0:00:03.046 0:31:16.726
43 , 36 , 43 Male 313   ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:02.170 0:31:37.970
44 , 8 , 44 Female 352   ΧΡΥΣΑ ΝΑΡΗ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:02.936 0:31:38.200
45 , 9 , 45 Female 365   ΑΝΝΑ ΣΙΟΥΤΗ 1979   0:00:03.280 0:31:46.516
46 , 10 , 46 Female 355   ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΝΤΟΒΑ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:02.406 0:32:27.753
47 , 37 , 47 Male 384   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ 1977   0:00:01.186 0:32:31.590
48 , 11 , 48 Female 366   ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ 1991 ΑΣΠ ΦΑΕΘΩΝ 0:00:05.233 0:32:35.000
49 , 12 , 49 Female 349   ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ 1981   0:00:02.936 0:32:36.536
50 , 38 , 50 Male 338   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΑΤΣΑΚΗΣ 2000   0:00:06.593 0:33:13.940
51 , 13 , 51 Female 318   ΣΟΦΙΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 1974   0:00:03.483 0:33:40.220
52 , 14 , 52 Female 372   ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΑΛΟΥ 1984   0:00:03.483 0:33:40.450
53 , 15 , 53 Female 339   ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΣΤΗ 1982 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.280 0:33:49.100
54 , 16 , 54 Female 356   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΞΥΝΟΥ 1979   0:00:03.703 0:34:16.793
55 , 39 , 55 Male 350   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.966 0:34:24.356
56 , 40 , 56 Male 369   ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΝΤΑΣ 1975 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:06.373 0:34:26.776
57 , 17 , 57 Female 324   ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΤΣΑ 1979   0:00:06.920 0:35:57.140
58 , 41 , 58 Male 310   ΟΡΦΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2003 ΝΟΒΑ - ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ 0:00:03.703 0:36:29.750
59 , 42 , 59 Male 328   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.390 0:36:55.790
60 , 43 , 60 Male 390   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΝΙΟΣ 1966 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.110 0:38:07.666
61 , 18 , 61 Female 341   ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1968   0:00:04.030 0:39:47.456
62 , 44 , 62 Male 380   ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΑΚΟΣ 1963   0:00:01.843 0:39:48.986
63 , 19 , 63 Female 392   ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ -   0:00:01.280 0:39:49.110
64 , 20 , 64 Female 346   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΛΕΤΗ 1979   0:00:04.466 0:40:05.500
65 , 21 , 65 Female 357   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1979   0:00:03.810 0:40:31.123
66 , 22 , 66 Female 371   ΜΑΡΙΑ ΤΟΡΗ 1984 ΑΤΤΙΚΗ 0:00:04.263 0:43:41.220
67 , 23 , 67 Female 385   ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1986   0:00:04.466 0:43:41.

 

Ημιμαραθώνιος

Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Name YOB Club start 21km CP 21km finish 21km
1 , 1 ,1 40-49M Male 203 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:00:00.047 0:46:59.427 1:24:13.480
2 , 2 , 1 50-59M Male 129 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1964 ΣΔΥΒ 0:00:00.327 0:50:20.360 1:30:27.677
3 , 3 , 1 30-39M Male 144 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ 1982 PANORAMA RUNNING TEAM 0:00:01.780 - 1:32:29.733
4 , 4 , 2 50-59M Male 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ 1966 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:00.047 0:52:06.753 1:33:41.103
5 , 5 , 2 40-49M Male 132 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  1977 ΦΣΑ RUNNING TEAM 0:00:00.577 0:52:33.403 1:34:06.257
6 , 6 , 3 40-49M Male 210 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1970 ΤΡΙΚΑΛΑ 0:00:00.577 0:52:53.870 1:34:58.217
7 , 7 , 4 40-49M Male 189 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΤΡΩΝΗΣ 1970 Σ.Δ.Υ.Β 0:00:00.047 0:53:56.843 1:35:26.647
8 , 8 , 2 30-39M Male 112 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985   0:00:04.750 0:53:39.840 1:36:43.770
9 , 9 , 5 40-49M Male 173 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 1974 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.453 0:53:47.253 1:36:57.880
10 , 10 , 1 18-29M Male 183 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1992 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:03.047 0:54:09.847 1:37:12.313
11 , 1 ,1 40-49W Female 216 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ 1974   0:00:03.843 0:54:42.547 1:37:38.933
12 , 11 , 3 30-39M Male 110 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1979 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.377 0:53:38.030 1:37:46.700
13 , 12 , 2 18-29M Male 185 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΧΟΥΔΗΣ 1998 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:00:00.047 0:53:28.667 1:37:58.173
14 , 13 , 4 30-39M Male 181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΥΚΤΑΣ  1985 GREAT 0:00:11.640 0:55:26.553 1:37:58.937
15 , 14 , 5 30-39M Male 170 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ 1986 GRE.A.T 0:00:11.797 0:55:26.730 1:37:58.937
16 , 15 , 1 60+ M Male 106 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1956 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.577 0:54:52.757 1:38:13.953
17 , 16 , 6 30-39M Male 176 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΑΝΟΣ 1980   0:00:03.530 0:55:28.623 1:38:49.960
18 , 17 , 3 18-29M Male 192 ΘΩΜΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ 1991 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:00:01.047 0:53:15.737 1:39:01.340
19 , 18 , 4 18-29M Male 197 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ cash 23/07/18 1989 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:00:00.610 0:53:57.417 1:39:22.783
20 , 19 , 6 40-49M Male 164 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΔΑΣ 1978 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.047 0:57:02.347 1:41:29.057
21 , 20 , 7 30-39M Male 166 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 0:00:01.780 0:57:16.737 1:43:17.887
22 , 21 , 8 30-39M Male 113 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1986 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:00.610 0:57:22.447 1:44:50.890
23 , 22 , 7 40-49M Male 102 ΧΑΡΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 1970 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:00.047 0:58:45.497 1:45:00.630
24 , 23 , 9 30-39M Male 130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΠΙΑΣ 1980 GREAT 0:00:24.827 0:59:00.023 1:45:14.210
25 , 24 , 10 30-39M Male 138 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 1979 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:00:00.657 0:59:02.017 1:45:14.210
26 , 25 , 8 40-49M Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΔΗΣ 1978 GRE.A.TEAM 0:00:24.967 0:59:01.373 1:45:14.450
27 , 26 , 11 30-39M Male 142 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ 1980 GRE.A.T. 0:00:20.297 0:56:34.787 1:48:04.647
28 , 27 , 12 30-39M Male 155 ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1980 GREAT 0:00:26.200 0:57:11.800 1:49:05.497
29 , 28 , 13 30-39M Male 126 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:04.140 0:55:36.063 1:49:21.150
30 , 29 , 14 30-39M Male 211 ΒΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1987 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:00.483 0:54:53.723 1:50:06.903
31 , 30 , 3 50-59M Male 182 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1960 SDYV VOLOS 0:00:02.920 0:56:24.637 1:50:24.490
32 , 31 , 9 40-49M Male 160 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΒ 0:00:03.420 0:55:32.273 1:50:33.373
33 , 32 , 10 40-49M Male 150 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1977   0:00:05.297 0:58:06.103 1:50:37.657
34 , 33 , 15 30-39M Male 179 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1979 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:05.657 0:57:05.950 1:50:49.147
35 , 34 , 11 40-49M Male 163 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ 1976   0:00:05.140 0:58:10.460 1:50:53.747
36 , 2 , 1 30-39W Female 199 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΑΓΓΑΡΗ 1981 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:00.047 0:58:48.587 1:51:41.973
37 , 3 , 2 30-39W Female 208 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 0:00:00.267 0:58:49.147 1:52:03.523
38 , 35 , 12 40-49M Male 124 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΟΔΟΝΤΖΙΔΗΣ 1969   0:00:31.513 0:57:53.560 1:52:16.333
39 , 36 , 16 30-39M Male 161 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ  1982 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 0:00:00.627 0:57:36.007 1:54:09.427
40 , 37 , 13 40-49M Male 133 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 1970 ΣΔΥΒ 0:00:06.170 0:58:55.530 1:54:10.577
41 , 38 , 14 40-49M Male 162 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1969 ΣΔΥΒ 0:00:06.170 0:58:55.887 1:54:10.873
42 , 39 , 17 30-39M Male 123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1982   0:00:05.170 0:57:50.313 1:55:13.657
43 , 40 , 18 30-39M Male 159 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΑΣ 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:07.250 1:00:33.497 1:55:26.570
44 , 41 , 19 30-39M Male 127 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΕΡΔΑΛΗΣ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:05.687 0:58:44.420 1:56:45.887
45 , 42 , 5 18-29M Male 151 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1994 GYM WAY CROSS BOX 0:00:00.267 0:57:19.277 1:57:20.697
46 , 43 , 6 18-29M Male 140 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΔΑΣ 1989   0:00:04.873 1:01:54.803 1:57:52.957
47 , 44 , 7 18-29M Male 171 ΜΑΝΘΟΣ ΜΠΟΥΡΧΑΣ 1994 EOS ALMYROU 0:00:01.827 0:55:17.177 1:58:00.287
48 , 45 , 20 30-39M Male 139 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.640 0:58:36.017 1:58:19.230
49 , 46 , 15 40-49M Male 137 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΒΑΣ 1977 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:00:01.017 0:59:17.813 1:58:27.760
50 , 4 , 3 30-39W Female 128 ΕΛΕΝΗ ΖΙΛΦΙΓΑΡΙΔΟΥ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0:00:06.967 1:01:17.233 1:58:55.123
51 , 47 , 16 40-49M Male 149 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969   0:00:02.407 1:00:15.087 2:00:03.710
52 , 48 , 21 30-39M Male 119 ΝΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988   0:00:03.873 0:59:28.350 2:00:08.870
53 , 49 , 22 30-39M Male 209 ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ 1983   0:00:06.827 1:00:39.493 2:01:04.113
54 , 50 , 4 50-59M Male 116 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΙΔΗΣ 1968 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.767 1:02:24.583 2:01:40.123
55 , 51 , 17 40-49M Male 105 ΛΙΝΟΣ ΒΙΓΚΛΑΣ 1971 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:07.157 0:58:25.120 2:02:04.513
56 , 52 , 23 30-39M Male 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΕΡΕΛΗΣ 1980   0:00:03.420 0:59:01.437 2:02:09.117
57 , 5 , 2 40-49W Female 193 ΡΙΤΣΑ ΡΟΥΣΤΑ 1977 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:01.530 1:00:51.333 2:02:23.133
58 , 53 , 5 50-59M Male 217 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΤΡΩΝΗΣ 1962 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:02.063 1:00:50.713 2:02:23.243
59 , 54 , 6 50-59M Male 167 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04.640 1:00:47.927 2:03:50.550
60 , 55 , 18 40-49M Male 141 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 Λιβαδεια 0:00:06.063 1:01:17.140 2:03:51.207
61 , 56 , 24 30-39M Male 200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΚΟΣ 1982 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:02.313 1:02:54.420 2:04:01.817
62 , 57 , 7 50-59M Male 207 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:02.313 1:02:55.027 2:04:01.933
63 , 58 , 19 40-49M Male 198 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΠΑΣ 1974 Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:03.110 1:02:55.870 2:04:02.047
64 , 59 , 20 40-49M Male 101 BELTSIOS VASILEIOS 1974 LARISAS 0:00:02.530 1:02:56.377 2:04:02.170
65 , 60 , 8 50-59M Male 117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΝΑΡΑΣ 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:02.313 1:02:55.340 2:04:02.170
66 , 61 , 21 40-49M Male 114 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:03.280 1:02:55.857 2:04:02.280
67 , 62 , 2 60+ M Male 215 ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΕΡΜΑΝ 1954 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:09.640 1:06:03.967 2:05:21.157
68 , 63 , 25 30-39M Male 125 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΒΟΣ 1980   0:00:04.140 1:01:16.447 2:05:50.813
69 , 6 , 1 18-29W Female 103 ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1998   0:00:03.420 1:05:14.200 2:06:08.017
70 , 64 , 22 40-49M Male 135 ΣΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1977 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:01.640 1:03:55.887 2:08:12.930
71 , 7 , 4 30-39W Female 156 ΠΕΓΚΥ ΜΑΡΘΑ 1980 ΒΟΛΟΣ 0:00:03.843 1:04:15.717 2:08:18.303
72 , 8 , 3 40-49W Female 196 ΑΛΕΞΙΑ ΤΖΗΜΟΥ 1977 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:04.860 1:07:01.330 2:08:18.430
73 , 65 , 9 50-59M Male 194 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 1965   0:00:07.157 1:06:30.317 2:10:31.097
74 , 66 , 23 40-49M Male 169 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:10.357 1:05:02.880 2:10:31.643
75 , 67 , 24 40-49M Male 188 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 1977   0:00:09.203 1:06:39.780 2:10:36.273
76 , 68 , 26 30-39M Male 108 ΝΙΚΟΣ ΓΑΛΛΙΜΙΔΗΣ 1982 10160 0:00:05.327 1:05:48.437 2:11:52.107
77 , 69 , 10 50-59M Male 136 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1960 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 0:00:02.873 1:04:55.587 2:12:32.490
78 , 70 , 25 40-49M Male 218 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΔΑΣ 1978   0:00:02.063 1:05:26.160 2:13:21.967
79 , 71 , 26 40-49M Male 204 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 RUNNING ΤEAM FARSALA 0:00:07.483 1:06:17.067 2:14:18.203
80 , 72 , 27 30-39M Male 184 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1988 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 0:00:08.890 1:10:50.220 2:15:54.697
81 , 73 , 27 40-49M Male 165 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ 1974 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0:00:08.187 1:06:00.407 2:15:58.107
82 , 74 , 8 18-29M Male 120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 1991   0:00:07.607 1:07:35.410 2:16:03.503
83 , 75 , 28 30-39M Male 146 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 1984 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 0:00:07.437 1:07:35.753 2:16:04.287
84 , 76 , 29 30-39M Male 178 ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1986 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.563 1:07:17.627 2:20:51.413
85 , 77 , 11 50-59M Male 111 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ 1967 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:04.420 1:10:26.637 2:21:46.863
86 , 78 , 12 50-59M Male 131 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09.357 1:10:29.243 2:22:09.220
87 , 79 , 30 30-39M Male 122 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ 1980   0:00:07.953 1:07:26.090 2:23:00.537
88 , 9 , 2 18-29W Female 157 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΚΑ  1995 ΣΔΥΒ 0:00:06.170 1:10:52.120 2:28:46.820
89 , 80 , 13 50-59M Male 190 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1960 Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:00:06.797 1:12:21.857 2:30:45.067
90 , 81 , 28 40-49M Male 145 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07.920 1:02:08.853 2:30:47.043
91 , 10 , 5 30-39W Female 148 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ 1982   0:00:04.610 1:18:02.633 2:45:27.663
92 , 11 , 1 50-59W Female 206 ΠΟΛΥ ΦΥΤΙΛΗ 1968 ΛΑΜΙΑ 2:21:29.913 - 2:52:23.057
93 , 82 , 31 30-39M Male 213 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ 1982 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ Παλαμά 0:00:08.813 1:29:32.210 2:53:26.020
94 , 12 , 4 40-49W Female 214 ΑΝΝΑ ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ 1977   0:00:07.437 1:27:26.793 2:53:26.373
95 , 83 , 29 40-49M Male 186 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΜΝΛ 0:00:02.733 - 3:03:11.987
96 , 13 , 2 50-59W Female 191 ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ 1965 ΣΔΥΒ 0:00:10.857 - 3:05:24.013
97 , 14 , 5 40-49W Female 201 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΩΤΡΑ 1975 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:10.437 - 3:05:24.013
98 , 84 , 14 50-59M Male 168 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΛΑΝΤΑΣ 1962 Σ.Μ.Ν.Λ. 0:00:07.453 - 3:18:03

 

Οι ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ θα πραγματοποιήσουν ημερήσια εκδρομή την Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018 για συμμετοχή στον αγώνα «OroposSeaside Race» που διοργανώνει ο Δήμος Ωρωπού, σε συνεργασία με την Κοινωφελή Επιχείρηση (Κ.Ε.Δ.Ω.) και την Ε.Τ.Α.Δ.Ω. (Επιτροπή Τουριστικής Ανάπτυξης Δήμου Ωρωπού). Ώρα αναχώρησης 06:45, της Κυριακής 21 Οκτωβρίου από την πλατεία Καραϊσκάκη, μπροστά από το ξενοδοχείο STANLEY, δίπλα στο μετρό «Μεταξουργείο».

Ο Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος «Αθηναίοι Δρομείς» πραγματοποίησε διήμερη εκδρομή στη Βόνιτσα στις 6-7 Οκτωβρίου 2018 για τη συμμετοχή στον 19ο Άκτιο Δρόμο με δυο πούλμαν. Το ένα διανυκτέρευσε στην πόλη της Βόνιτσας και το δεύτερο στην Πάλαιρο.

Η Ζεμύθα ΗΠΕΙΡΟΣ, το μοναδικό τυροκομικό προϊόν που συνδυάζει τα χαμηλά λιπαρά με την υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη, θα είναι ο επίσημος χορηγός του τριαθλητή Κωνσταντίνου Παπανικολάου ενόψει της φετινής συμμετοχής του στο 40o Παγκόσμιο Πρωτάθλημα IRONMAN που θα πραγματοποιηθεί στις 13 Οκτωβρίου 2018, στην Καϊλούα – Κόνα της Χαβάης.

Ρεκόρ συμμετοχών που θα αγγίξει τους 55.000 δρομείς φέρνει την Αθήνα στο επίκεντρο του παγκόσμιου αθλητικού ενδιαφέροντος και την μετατρέπει σε μια μεγάλη γιορτή που χρόνο με τον χρόνο γιγαντώνεται: τον Μαραθώνιο της Αθήνας, τον Αυθεντικό, ο οποίος αισίως γιορτάζει τα 36του χρόνια.

Στην πόλη της Πάτρας συνεχίστηκε η σειρά αγώνων Run Run Greece, η προτελευταία στάση της φετινής διοργάνωσης.

Με τις πρωταθλήτριες Μαρία Μπελιμπασάκη και Ράνια Ρεμπούλη να πλαισιώνουν τους εξέχοντες οργανωτικούς παράγοντες των επετειακών 30ων Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων που φέτος θα διεξαχθούν στην Κω, θα δοθεί συνέντευξη Τύπου την Τετάρτη 10 Οκτωβρίου στις 12:00. στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ.

Στον μαραθώνιο του Σικάγο συμμετείχε η Αλεξία Πάππας, η οποία τερμάτισε σε 2.43.38, επίδοση που της έδωσε την 14η θέση.

 Ο ΔΗΜΟΣ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ, σε συνεργασία με το Κέντρο Κοινωνικής Μέριμνας και Ανάπτυξης Δήμου Ακτίου - Βόνιτσας, διοργάνωσαν την Κυριακή 07 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 τον 18o Ημιμαραθώνιο  «Άκτιο Δρόμο».

Τα αποτελέσματα:

Ημιμαραθώνιος

Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender BIB Name YOB Club 21km
1 1 1 Α 18-30 Male 230 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV8 1:18:18
2 2 1 Α 31-40 Male 227 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:11
3 3 2 Α 31-40 Male 178 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:27:41
4 4 3 Α 31-40 Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1986 ΠΕΣΤΕΝ 1:28:40
5 5 1 Α 41-50 Male 236 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:28:55
6 6 2 Α 18-30 Male 187 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1988 ΒΟΝΙΤΣΑ 1:31:40
7 7 4 Α 31-40 Male 10 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1983 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:32:04
8 8 5 Α 31-40 Male 200 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1982 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:32:11
9 9 6 Α 31-40 Male 241 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1986 FUNCTIONAL DEPARTMENT LEFKADA/O2 STORE 1:32:28
10 10 1 Α 51-60 Male 43 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ 1965 STOIKOS CAMINGTEEM 1:32:53
11 11 7 Α 31-40 Male 239 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1978 PERIKLISTRAINING 1:33:23
12 12 2 Α 41-50 Male 140 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:23
13 13 8 Α 31-40 Male 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1985 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:34:06
14 14 3 Α 41-50 Male 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1968 ΚΑΤΟΥΝΑ 1:34:29
15 15 9 Α 31-40 Male 158 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΖΗΣ 1987 ΑΜΠΕΛΙΆ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΣ 1:34:50
16 16 10 Α 31-40 Male 21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΥΚΙΟΣ 1987   1:36:49
17 17 4 Α 41-50 Male 30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1976   1:36:49
18 18 11 Α 31-40 Male 154 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:38:26
19 19 2 Α 51-60 Male 92 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΑΣ 1966 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:38:28
20 20 5 Α 41-50 Male 83 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ 1970 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:38:38
21 21 12 Α 31-40 Male 103 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 1979   1:38:44
22 22 1 Α 61+ Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:01
23 23 13 Α 31-40 Male 265 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1981   1:39:16
24 24 6 Α 41-50 Male 132 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:38
25 25 7 Α 41-50 Male 221 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:22
26 26 3 Α 51-60 Male 208 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΙΔΗΣ 1959 Σ.Μ.ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:40:30
27 27 4 Α 51-60 Male 184 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1959 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:40:32
28 28 8 Α 41-50 Male 194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 1969 ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΛΥΚΟΙ 1:40:37
29 29 14 Α 31-40 Male 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:40:43
30 30 15 Α 31-40 Male 252 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:42:21
31 31 2 Α 61+ Male 41 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΡΤΖΗΣ 1956 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:36
32 32 3 Α 61+ Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:42:37
33 33 16 Α 31-40 Male 13 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΛΟΣ 1986 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:42:38
34 34 5 Α 51-60 Male 72 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:43:53
35 35 17 Α 31-40 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΑΣ 1979 ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:44:32
36 36 9 Α 41-50 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΕΙΟΥ 1:44:43
37 37 10 Α 41-50 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:44:44
38 38 18 Α 31-40 Male 240 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:48
39 39 3 Α 18-30 Male 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1988 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:59
40 40 11 Α 41-50 Male 201 ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:45:04
41 41 12 Α 41-50 Male 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969   1:45:16
42 42 13 Α 41-50 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:46:14
43 43 14 Α 41-50 Male 128 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:32
44 44 19 Α 31-40 Male 131 ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1980 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:46:37
45 1 1 Γ 31-40 Female 117 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ 1982   1:46:38
46 2 2 Γ 31-40 Female 149 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ 1981 ΦΛΟΓΑ 1:46:39
47 45 15 Α 41-50 Male 111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:19
48 46 16 Α 41-50 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 1975 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:48:27
49 47 20 Α 31-40 Male 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:55
50 3 1 Γ 18-30 Female 22 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994   1:50:36
51 48 21 Α 31-40 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ 1981   1:50:50
52 49 22 Α 31-40 Male 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:51:08
53 4 1 Γ 41+ Female 209 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:51:12
54 50 23 Α 31-40 Male 76 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:53
55 51 4 Α 18-30 Male 124 ΔΟΝΑΤΟΣ ΜΑΝΟΣ 1995   1:52:16
56 5 3 Γ 31-40 Female 79 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:52:36
57 52 6 Α 51-60 Male 222 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:52:49
58 53 4 Α 61+ Male 129 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1952   1:53:01
59 54 5 Α 61+ Male 150 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 1950 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:53:24
60 55 6 Α 61+ Male 144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:34
61 56 7 Α 51-60 Male 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:58
62 57 17 Α 41-50 Male 40 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:07
63 58 8 Α 51-60 Male 86 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:22
64 59 24 Α 31-40 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1984 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:54:29
65 6 4 Γ 31-40 Female 80 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:54:35
66 60 18 Α 41-50 Male 125 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΑΣ 1973 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:54:50
67 61 25 Α 31-40 Male 179 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ 1981 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:54:59
68 62 19 Α 41-50 Male 244 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΜΠΑΙΟΣ 1972 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:10
69 63 9 Α 51-60 Male 188 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 1962 Σ.Δ.Υ.Α 1:55:11
70 64 20 Α 41-50 Male 15 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1975   1:55:30
71 65 10 Α 51-60 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:55:39
72 66 21 Α 41-50 Male 127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ 1977 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:56
73 67 22 Α 41-50 Male 27 ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1970 GS LEFKAS RUNNERS 1:55:58
74 68 23 Α 41-50 Male 3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜ 1971 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:06
75 7 5 Γ 31-40 Female 180 ΠΕΛΛΑ ΠΟΥΛΙΔΟΥ 1980 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:56:28
76 69 11 Α 51-60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ 1962 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:56:47
77 70 26 Α 31-40 Male 102 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:50
78 71 7 Α 61+ Male 261 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956   1:57:03
79 72 24 Α 41-50 Male 257 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ -   1:57:05
80 73 12 Α 51-60 Male 137 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ 1961   1:57:06
81 74 8 Α 61+ Male 99 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:57:11
82 75 5 Α 18-30 Male 264 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1992   1:57:16
83 76 27 Α 31-40 Male 153 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:18
84 8 2 Γ 41+ Female 262 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 1977   1:57:24
85 77 9 Α 61+ Male 250 ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 1:57:24
86 78 13 Α 51-60 Male 155 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:41
87 79 14 Α 51-60 Male 174 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 1960 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:58:35
88 80 28 Α 31-40 Male 112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:58:49
89 81 15 Α 51-60 Male 29 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:59:03
90 82 16 Α 51-60 Male 183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:16
91 83 6 Α 18-30 Male 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΕΚΟΣ 1996   1:59:27
92 84 25 Α 41-50 Male 12 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1975   1:59:33
93 9 3 Γ 41+ Female 245 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1967 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:59:38
94 85 26 Α 41-50 Male 1 TRUDI EMILIANOU 1969 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:59:43
95 86 27 Α 41-50 Male 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:52
96 10 6 Γ 31-40 Female 258 ΑΘΗΝΑ ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ 1988   2:01:29
97 87 28 Α 41-50 Male 161 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:01:47
98 11 7 Γ 31-40 Female 4 ΖΩΗ ΑΔΑΜ 1983 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:01:52
99 12 4 Γ 41+ Female 50 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΟΦ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47
100 88 29 Α 41-50 Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ 1976 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:02:47
101 89 29 Α 31-40 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:03:15
102 90 30 Α 31-40 Male 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:31
103 13 5 Γ 41+ Female 206 ΝΙΚΗ ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ 1967 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:03:40
104 14 6 Γ 41+ Female 260 ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΚΑ 1978   2:04:08
105 91 30 Α 41-50 Male 259 ΦΩΤΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975   2:04:08
106 15 8 Γ 31-40 Female 39 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 1982 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:53
107 92 31 Α 41-50 Male 195 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977   2:05:36
108 93 17 Α 51-60 Male 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1958 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 2:06:20
109 94 18 Α 51-60 Male 2 ΛΟΥΚΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:06:48
110 95 31 Α 31-40 Male 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:07:21
111 96 32 Α 31-40 Male 223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:49
112 16 7 Γ 41+ Female 5 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 ΣΔΥΑ 2:08:24
113 97 33 Α 31-40 Male 7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:37
114 98 34 Α 31-40 Male 165 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ 1981   2:09:09
115 17 8 Γ 41+ Female 37 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:13
116 99 19 Α 51-60 Male 266 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ 1968   2:09:18
117 18 9 Γ 41+ Female 67 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ 1974 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:27
118 100 32 Α 41-50 Male 204 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:30
119 101 10 Α 61+ Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1956 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:32
120 102 11 Α 61+ Male 216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1954 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:33
121 103 35 Α 31-40 Male 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:36
122 104 33 Α 41-50 Male 63 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1976 ΒΟΝΙΤΣΑ 2:09:37
123 105 20 Α 51-60 Male 185 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:38
124 19 10 Γ 41+ Female 139 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:09:44
125 106 34 Α 41-50 Male 119 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ 1971 ΚΑΤΟΎΝΑ 2:10:05
126 107 35 Α 41-50 Male 52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΚΗΣ 1972   2:11:44
127 108 7 Α 18-30 Male 147 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 1MOREKM 2:12:38
128 109 8 Α 18-30 Male 91 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 2002   2:12:57
129 110 12 Α 61+ Male 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΜΟΣ 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:59
130 111 36 Α 41-50 Male 171 ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:12:59
131 112 36 Α 31-40 Male 218 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΛΗΣ 1980 Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:13:10
132 20 11 Γ 41+ Female 11 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 1969 FREE RUNNERS 2:13:29
133 113 13 Α 61+ Male 198 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1950 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:13:38
134 114 14 Α 61+ Male 234 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1949 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:42
135 115 37 Α 41-50 Male 60 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:43
136 116 38 Α 41-50 Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:21
137 117 15 Α 61+ Male 45 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:14:38
138 118 21 Α 51-60 Male 70 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:14:38
139 119 39 Α 41-50 Male 101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19
140 120 22 Α 51-60 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:19
141 21 12 Γ 41+ Female 207 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ 1973 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 2:15:19
142 121 37 Α 31-40 Male 120 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:15:55
143 122 38 Α 31-40 Male 141 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:17:10
144 123 23 Α 51-60 Male 105 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΑΚΚΟΒΙΚΙΩΤΗΣ 1961 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:17:31
145 124 16 Α 61+ Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:17:58
146 125 40 Α 41-50 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ 1968 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:00
147 126 41 Α 41-50 Male 231 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ 1968 FREE RUNNERS 2:18:05
148 127   ALL Male 151 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:18:09
149 22 9 Γ 31-40 Female 38 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ 1984 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:18:36
150 128 42 Α 41-50 Male 181 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:17
151 129 17 Α 61+ Male 143 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ 1955 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:19:42
152 23 10 Γ 31-40 Female 210 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ 1979 STOIKOS CAMINGTEEM 2:19:55
153 24 11 Γ 31-40 Female 253 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ 1986   2:20:27
154 130 18 Α 61+ Male 233 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:21:46
155 25 13 Γ 41+ Female 49 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12
156 131 24 Α 51-60 Male 228 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:23:12
157 132 19 Α 61+ Male 68 ΓΑΒΡΗΙΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:23:53
158 26 12 Γ 31-40 Female 248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:37
159 27 14 Γ 41+ Female 98 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:24:39
160 28 13 Γ 31-40 Female 118 ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΜΑΓΓΟΥ 1986   2:24:42
161 133 43 Α 41-50 Male 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:17
162 29 15 Γ 41+ Female 146 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΕΡΑΤΖΑΚΗ 1966 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 2:25:18
163 30 16 Γ 41+ Female 215 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΟΥ 1972 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:25:47
164 31 17 Γ 41+ Female 243 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ 1969 CHIOS RUNNING 2:26:38
165 32 14 Γ 31-40 Female 148 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΑΒΑΝΟΥ 1979   2:27:11
166 134 25 Α 51-60 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:27:20
167 33 18 Γ 41+ Female 71 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:28:07
168 135 26 Α 51-60 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:15
169 136 44 Α 41-50 Male 96 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:06
170 34 19 Γ 41+ Female 164 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:44
171 137 20 Α 61+ Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1952 ΣΔΥΑ 2:31:49
172 35 20 Γ 41+ Female 202 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 1977 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:32:22
173 138 21 Α 61+ Male 212 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:30
174 139 39 Α 31-40 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:33:57
175 36 15 Γ 31-40 Female 136 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:34:02
176 140 45 Α 41-50 Male 73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ 1973 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:34:27
177 37 16 Γ 31-40 Female 55 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:12
178 141 27 Α 51-60 Male 177 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:35:13
179 142 46 Α 41-50 Male 256 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 1970   2:38:38
180 143 47 Α 41-50 Male 84 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:43:21
181 38 21 Γ 41+ Female 110 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΖΗ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:36
182 39 17 Γ 31-40 Female 189 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:48:37
183 40 22 Γ 41+ Female 109 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:51:00
184 41 23 Γ 41+ Female 57 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 REMBOULIS MARATHON 2:51:03
185 144 28 Α 51-60 Male 14 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 REMBOULIS MARATHON 2:51:09
186 42 24 Γ 41+ Female 254 ΕΙΡΗΝΗ ΣΕΡΕΤΗ 1966   2:57:43
187 43 18 Γ 31-40 Female 255 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 1986   2:57:44
188 145 29 Α 51-60 Male 134 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:59:09
189 44 25 Γ 41+ Female 121 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:06:18
190 45 26 Γ 41+ Female 16 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:36

 

 

 

5 Χιλιόμετρα

 

Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km
1 Male 500 SYLVAIN GOBEL 1968 Σ. Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:18:02
2 Male 537 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΔΑΣ     0:18:28
3 Male 610 ΤΖΕΡΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 WILD AND FREE 0:18:57
4 Male 688 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 2001   0:19:16
5 Male 567 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ     0:20:09
6 Male 720 ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ -   0:20:13
7 Female 524 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ     0:20:15
8 Male 534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ     0:20:32
9 Male 588 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΓΓΑΡΗΣ     0:20:49
10 Male 602 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΔΙΑΣ 1974 Σ.Δ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:20:52
11 Male 523 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ 1987   0:21:00
12 Male 514 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1934 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:21:08
13 Male 598 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΤΙΒΗΣ 1993 ΚΑΤΟΥΝΑ 0:21:17
14 Male 593 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ZOOMSERIE 0:21:23
15 Male 718 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΗΛΙΑΣ -   0:21:48
16 Male 515 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1966 XANTHI RUNNERS 0:21:53
17 Female 516 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 2002 Α.Π.Σ. ΔΙΟΜΗΔΗΣ 0:21:53
18 Male 611 ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΜΑΝΗΣ 1990   0:21:54
19 Male 702 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 2005   0:21:56
20 Male 542 ΔΗΜΗΤΡΗ ΦΡΑΔΕΛΟΣ     0:21:59
21 Male 708 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ 2003 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:49
22 Male 631 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:22:50
23 Male 529 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1965 Σ'.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:23:00
24 Female 536 ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ     0:23:04
25 Female 681 ΕΛΛΗ ΡΟΕΒΑ     0:23:17
26 Male 540 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ     0:23:56
27 Male 716 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΗΣ -   0:24:00
28 Female 527 ΕΦΗ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ 1994 Α.Ο ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 0:24:07
29 Male 554 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ 2006 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:24:19
30 Male 656 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΣ     0:24:29
31 Male 626 ΒΛΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 2002   0:24:29
32 Male 693 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 2006   0:24:34
33 Male 713 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΣ -   0:24:35
34 Female 591 MEGAN BERRIDGE     0:24:42
35 Male 630 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ 2004 Α.Ο.ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:25:10
36 Female 522 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ     0:25:11
37 Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΚΟΣ 2005   0:25:54
38 Male 501 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ     0:26:10
39 Male 665 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΔΕΡΑΣ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:26:22
40 Male 673 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1980   0:26:26
41 Female 570 ΘΕΟΝΗ ΚΑΒΕΛΗ 1987   0:26:39
42 Male 509 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980 ΑΛΕΞΑΡΗΤΟΣ 0:26:50
43 Male 552 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ     0:26:53
44 Female 546 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ     0:27:01
45 Male 566 ΣΠΥΡΟΣ ΖΟΥΜΗΣ 2006   0:27:10
46 Female 597 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΣΙΜΗΤΡΗ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:27:24
47 Female 568 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:27:27
48 Male 717 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ -   0:27:33
49 Female 508 ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:27:34
50 Male 616 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΟΥΚΑΣ     0:27:43
51 Male 574 ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ     0:27:44
52 Male 613 ΗΛΙΑΣ ΛΥΤΡΑΣ 1978   0:27:45
53 Male 666 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΚΑΛΤΣΩΝΗΣ 2004   0:27:58
54 Male 614 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΟΣ 2006   0:28:00
55 Male 592 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ     0:28:38
56 Male 601 ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΟΥΚΑΣ     0:28:39
57 Female 712 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ -   0:28:51
58 Male 651 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1985   0:28:52
59 Male 719 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΡΖΙΝΟΣ -   0:28:55
60 Female 684 ΛΙΤΣΑ ΤΖΙΜΑ 1991 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:29:06
61 Male 550 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΡΑΔΕΛΟΣ     0:29:07
62 Female 569 ΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:29:08
63 Female 657 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑΣΚΑ     0:29:16
64 Male 671 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ     0:29:16
65 Male 557 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 2006   0:29:25
66 Male 609 ΙΩΣΗΦ ΛΙΑΣΚΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:32
67 Male 710 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ -   0:29:59
68 Female 583 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2003   0:30:02
69 Male 563 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ     0:30:09
70 Female 675 ΦΡΟΣΩ ΣΤΑΜΕΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:20
71 Female 676 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ 1987 WILD AND FREE 0:30:23
72 Male 533 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΝΑΣΤΑΣΗΣ 2006   0:30:44
73 Male 590 STANLEY POSTHUMUS     0:30:49
74 Female 649 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΟΥΣΗ 1982   0:30:51
75 Male 530 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:30:58
76 Male 571 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 2005   0:30:59
77 Male 595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ     0:31:00
78 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΙΩΤΗΣ 1998   0:31:07
79 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 2006   0:31:12
80 Female 519 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΒΕΛΟΝΑ 2004 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:31:14
81 Male 615 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΟΥΚΑΣ     0:31:14
82 Male 517 ΛΑΜΠΡΟΣ JR ΒΕΛΛΙΟΣ 2002 ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:31:23
83 Female 581 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ     0:31:55
84 Female 579 ΠΟΠΗ ΣΚΛΕΠΟΥΝΗ     0:31:57
85 Female 543 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ 1960 Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 0:32:03
86 Female 646 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΠΑ 2006   0:32:06
87 Male 578 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:08
88 Female 594 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ 1958 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:32:21
89 Female 507 ΠΑΛΙΓΓΙΝΗ ΑΝΤΑ 1973 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:25
90 Female 565 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΖΟΥΜΗ 2004   0:32:42
91 Male 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:32:46
92 Male 703 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 1992   0:32:47
93 Male 596 ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ     0:32:48
94 Male 644 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΣ 2005   0:32:49
95 Female 564 ΦΕΝΙΑ ΖΟΥΜΗ 2002   0:33:18
96 Male 518 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1971   0:33:19
97 Female 587 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΖΙΟΥΡΑ     0:33:19
98 Female 647 ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 2006   0:33:19
99 Female 608 ΟΛΓΑ ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ 2006   0:33:20
100 Female 526 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ 1943 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:33:35
101 Female 706 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ 1977 ZOOMSERIE 0:33:49
102 Male 642 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΟΣ     0:33:49
103 Female 632 ΑΡΓΥΡΗ ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ 2004 Α.Ο ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:50
104 Female 686 ΒΑΓΙΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:50
105 Male 520 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΛΟΝΑΣ 2007 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:33:54
106 Female 582 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ 2004   0:33:54
107 Male 600 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2009 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 0:34:06
108 Female 510 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΜΑΤΑ 1984   0:34:09
109 Male 545 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ 1955   0:34:10
110 Female 539 ΕΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ 1987   0:34:16
111 Male 553 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:24
112 Female 655 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ     0:35:04
113 Male 627 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΡΕΚΟΣ     0:35:22
114 Male 535 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΗΣ 1990   0:35:26
115 Female 660 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:43
116 Female 528 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 1955 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:50
117 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:13
118 Female 623 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΛΙΟΥ 1950 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:36:41
119 Male 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1948 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:36:41
120 Male 607 ΜΕΡΙΣΘΙΩΤΗΣ     0:37:10
121 Female 551 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29
122 Female 654 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1963 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:29
123 Female 691 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΒΑ 1990 1MOREKM 0:37:40
124 Male 669 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ     0:37:48
125 Female 661 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΣΚΑΡΗ     0:38:01
126 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ     0:38:14
127 Female 584 ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΑΤΣΙΟΥ 1994   0:38:14
128 Female 694 ΝΙΚΗ ΤΣΙΓΚΟΥ 1964 Σ,Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:38:28
129 Female 645 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ 1957 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:38:55
130 Male 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ -   0:39:01
131 Female 511 ΦΑΛΕΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:02
132 Female 605 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:03
133 Male 573 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ     0:39:03
134 Male 572 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ     0:39:03
135 Male 503 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΡΙΒΑΣ     0:39:03
136 Male 635 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΤΑΛΑΣ 2006   0:39:53
137 Female 639 ΕΙΡΗΝΗ ΤΑΝΟΥΣΗ     0:39:55
138 Female 562 ΕΛΠΙΔΑ ΦΡΑΔΕΛΟΥ     0:40:04
139 Female 692 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΛΙΟΥ 2005 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:40:04
140 Female 513 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΡΟΥ     0:40:06
141 Female 707 ΛΕΛΑ ΣΟΛΔΑΤΟΥ     0:40:09
142 Female 701 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΗ 2005   0:40:09
143 Female 606 ΜΥΡΤΩ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2005   0:40:10
144 Male 689 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ 1943 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:40:17
145 Female 648 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΚΡΙΔΟΥ 1999 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:17
146 Male 668 ΝΙΚΟΣ ΠΕΚΡΙΔΗΣ     0:40:18
147 Female 603 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΛΑΙΟΥ 2006   0:40:18
148 Female 674 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1987   0:40:20
149 Female 628 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΕΦΑ 1970 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:40:27
150 Female 680 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:36
151 Male 711 ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ -   0:40:38
152 Male 531 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1956 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:41:08
153 Female 599 ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ 1996   0:41:14
154 Female 525 ΜΑΡΙΑ ΒΕΣΤΑΚΗ 1957 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:41:31
155 Female 670 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΚΟΥΒΕΡΑΚΗ     0:42:06
156 Female 625 ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΥ 1993   0:42:09
157 Female 637 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 1973   0:42:09
158 Female 512 ΛΟΥΚΙΑ ΑΧΥΡΙΑΤΗ 1976   0:42:15
159 Female 502 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΗ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:27
160 Female 541 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ     0:42:38
161 Female 700 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ 1954 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:46
162 Male 643 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2006   0:42:49
163 Female 709 ΕΛΕΝΗ ΣΙΔΕΡΑΚΗ -   0:42:51
164 Female 544 ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΚΙΚΑ 1959 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:42:55
165 Female 549 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΟΤΖΕΛΙΔΟΥ 1964 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:42:57
166 Male 695 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΙΝΙΑΣ 2002 Α.Ο. ΝΙΚΗ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0:43:03
167 Male 547 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:06
168 Female 682 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ     0:43:44
169 Female 699 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:23
170 Female 505 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ 1979 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:46:26
171 Female 548 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ 1970 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:46:26
172 Female 705 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΩΤΑ 1933 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:47:48
173 Female 659 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΑΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:58
174 Female 621 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ 1967 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10
175 Female 589 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 1968 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:48:10
176 Female 604 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:11
177 Female 685 ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ     0:48:33
178 Female 714 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ -   0:49:31
179 Female 715 ΙΣΑΒΕΛΑ ΚΟΥΒΑ -   0:49:58
180 Female 650 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:26
181 Female 633 ΣΗΜΕΛΑ ΜΥΛΩΝΑ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:27
182 Female 532 ΧΡΥΣΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:00
183 Female 678 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΜΠΑΣΗ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:07:50
184 Male 199 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1949 ΣΑΦΑΝΣ 1:08:17

 

 

Ο 13ος Γύρος Λίμνης Ιωαννίνων θα πραγματοποιηθεί στις 21 - 22 Σεπτεμβρίου 2019.

Περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα.