14ος Μινωικός άθλος 70χλμ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 14ος Μινωικός άθλος 70χλμ.

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 21 km ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ

01

ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΜΚ

1 h 33 min

3 h 00 min 17 sec

4 h 55 min 00 sec

02

DANIEL ORALEK

czech republic

1 h 32 min

3 h 00 min 13 sec

5 h 01 min 58 sec

03

ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΉΣ

ΣΜΚ

1 h 33 min

3 h 14 min 30 sec

5 h 49 min 03sec

04

LENKA HORAKOVA

czech republic

1 h 50 min

3 h 39 min 10 sec

5 h 51 min 12 sec

05

ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡ.

ΣΔΥΡ

1 h 53 min

3 h 38 min 33 sec

5 h 53 min 25 sec

06

PETR POLANKA

czech republic

1 h 45 min

3 h 33 min 50 sec

6 h 02 min 00 sec

07

ONDREJ PROKOP

czech republic

1 h 50 min

3 h 40 min 36 sec

6 h 03 min 00 sec

08

ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ

ΕΛΛΑΣ

1 h 56 min

3 h 43 min 50 sec

6 h 08 min 00 sec

09

ΜΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 01 min

3 h 58 min 55 sec

6 h 27 min 30 sec

10

ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΥΡ

1 h 53 min

3 h 58 min 22 sec

6 h 39 min 34sec

11

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

1 h 59 min

4 h 06 min 52 sec

6 h 44 min 24sec

12

ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

ΣΥΡΟΣ

2 h 07 min

4 h 14 min 45 sec

6 h 51 min 28sec

13

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΔΥΡ

1 h 56 min

4 h 09 min 52 sec

7 h 08 min 34sec

14

ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΛΛΑΣ

1 h 53 min

3 h 58 min 22 sec

7 h 01 min 00sec

15

ΣΤΥΛΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΜΚ

2 h 07 min

4 h 14 min 32 sec

7 h 01 min 00sec

16

ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 02 min

4 h 11 min 08 sec

7 h 09 min 00sec

17

ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΜΚ

2 h 02 min

4 h 11 min 08 sec

7 h 09 min 00sec

18

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΥΚ

2 h 08 min

4 h 17 min 13 sec

7 h 12 min 50sec

19

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΣΔΗΗ

2 h 11 min

4 h 21 min 42 sec

7 h 19 min 42sec

20

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ

ΣΜΚ

2 h 13 min

4 h 30 min 48 sec

7 h 20 min 44sec

21

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 08 min

4 h 28 min 55 sec

7 h 21 min 00sec

22

ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΑΙΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

2 h 13 min

4 h 30 min 48 sec

7 h 22 min 00sec

23

ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 19 min

4 h 41 min 52 sec

7 h 38 min 22sec

24

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΔΥΡ

2 h 15 min

4 h 40 min 53 sec

7 h 44 min 00sec

25

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 12 min

4 h 42 min 37 sec

7 h 44 min 12sec

26

ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΙΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

2 h 17 min

4 h 46 min 58 sec

7 h 51 min 00sec

27

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2 h 12 min

4 h 42 min 50 sec

8 h 08 min 00sec

28

ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΝΙΑ

2 h 16 min

4 h 49 min 28 sec

8 h 12 min 00sec

29

ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ

2 h 28 min

5 h 05 min 00 sec

8 h 26 min 00sec

30

ΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 27 min

5 h 05 min 00 sec

8 h 26 min 00sec

31

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΛΛΑΣ

2 h 09 min

4 h 42 min 15 sec

8 h 30 min 44sec

32

ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ

2 h 19 min

5 h 02 min 35 sec

8 h 37 min 00sec

33

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΙΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

2 h 23 min

5 h 02 min 35 sec

8 h 39 min 00sec

34

ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΜΚ

2 h 30 min

5 h 15 min 15 sec

8 h 40 min 15sec

35

ΒΡΑΒΩΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

2 h 40 min

5 h 26 min 13 sec

8 h 49 min 17sec

 

Καλεντάρι

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

8ο Zagori Mountain Running

8ο Zagori Mountain Running

Ιουλ 20, 2018 Rate: 0.00

I Run Myrtos

I Run Myrtos

Ιουλ 22, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed