Λέβαδος 2018 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Λέβαδος 2018.

 

23,7 Χιλιόμετρα

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 1 1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α SALOMON HELLAS 02:17:26
2 2 2 3 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ODLO-LA SPORTIVA 02:20:51
3 3 3 6 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α THE RUNNERS PROJECT 02:21:02
4 1 4 2 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α TECNICA 02:24:10
5 2 5 7 ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α - 02:26:10
6 1 6 8 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α ΑΚΟΛ-CHOZEN MOUNTAIN TEAM 02:28:52
7 3 7 158 ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α MARATHON CLUB - DYNAFIT GREECE 02:30:07
8 2 8 55 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ / ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 02:33:02
9 3 9 410 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α   02:34:12
10 4 10 227 ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α MOUNTAIN MADNESS 02:34:44
11 4 11 10 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02:34:46
12 5 12 283 ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 02:35:21
13 6 13 163 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 02:36:10
14 5 14 4 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α THE RUNNERS PROJECT 02:36:26
15 6 15 255 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Α KASIMIS TRAINING 02:36:45
16 7 16 12 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 02:39:36
17 7 17 241 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 02:41:04
18 8 18 387 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α FREE RUNNERS 02:41:56
19 9 19 380 ΜΕΤΟΧΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:44:15
20 8 20 75 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ Α NO RUNNERS 02:44:51
21 10 21 9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02:45:11
22 11 22 308 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α TSIMOURAS FULL ON TRAINING 02:45:39
23 12 23 409 ΖΙΑΜΠΑΡΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΩΜΜΑΤΕΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 02:47:39
24 9 24 212 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 02:48:10
25 10 25 263 ΡΟΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:48:55
26 11 26 330 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ Α NSCoaching 02:49:36
27 12 27 38 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ Α Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 02:51:48
28 1 1 5 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ SALOMON HELLAS 02:52:57
29 13 28 360 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02:53:32
30 13 29 323 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α PERIKLISTRAINING 02:53:40
31 14 30 86 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 02:54:06
32 14 31 100 ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Π.Δ.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:54:35
33 15 32 294 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 02:55:58
34 15 33 292 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΔΙΑΔΡΑΣΙΣ 02:56:00
35 16 34 72 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α MY ATHLETE 02:56:55
36 17 35 325 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 02:57:38
37 1 36 385 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΔΡΙΣΚΟΣ /ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 02:58:14
38 16 37 153 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΘΥΡΙΟ 02:58:42
39 18 38 352 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:00:52
40 19 39 93 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 360 RUNNERS 03:00:59
41 17 40 249 ΠΑΧΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α   03:01:00
42 20 41 232 ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΤΕΛΙΟΣ Α ALL TERRAIN RUNNERS 03:01:15
43 18 42 299 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:01:58
44 21 43 25 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΕΡΥΜΑΝΘΙΟΣ ΚΑΦΡΟΣ LOPP.GR 03:02:11
45 22 44 371 ΜΠΟΥΖΑΝΙ ΡΙΝΙ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:02:57
46 19 45 65 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:03:08
47 23 46 378 ΘΕΟΧΑΡΗΣ MAX Α TSIMOURAS FULLON TRAINING 03:04:07
48 20 47 70 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 03:04:08
49 2 48 373 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:04:17
50 24 49 46 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α EXTREMEPROTEAM 03:04:26
51 25 50 159 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α FREE RUNNERS 03:05:27
52 21 51 78 ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   03:05:38
53 26 52 344 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:05:40
54 22 53 128 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α   03:05:56
55 23 54 116 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α MARATHON CLUB 03:06:06
56 27 55 334 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΕΡΠΑ 03:07:04
57 24 56 399 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:07:09
58 28 57 189 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α KEI KRI RUNNING TEAM 03:07:09
59 25 58 63 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α   03:07:31
60 3 59 18 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α lepanto 03:07:54
61 26 60 102 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 03:08:11
62 29 61 324 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 03:08:31
63 2 2 286 ΣΥΜΠΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ Γ   03:09:47
64 27 62 231 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 03:10:05
65 28 63 44 ΓΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α EXTREMEPRO TEAM 03:10:45
66 29 64 219 ΠΑΓΚΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 03:11:20
67 30 65 224 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   03:12:07
68 31 66 48 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:12:08
69 30 67 54 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α SHERPAS TEAM 03:12:08
70 31 68 287 ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Α   03:13:38
71 3 3 400 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ Γ Icon fitness running team 03:14:31
72 32 69 177 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 03:14:32
73 33 70 111 ΚΑΨΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Ν.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ 03:14:46
74 34 71 296 ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α ΜΥ ATHLETE 03:14:59
75 32 72 317 ΥΨΗΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 03:15:53
76 33 73 328 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α O2 STORE LEYKADA 03:16:26
77 35 74 397 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ Α 02 athletic stores lefkada 03:16:28
78 34 75 312 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α TEAM KOUMPAROS 03:16:40
79 35 76 211 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 3P-POLITISTIKI DRASI D.E.VRAXNEIKON 03:16:49
80 36 77 304 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α SMART RUN 03:17:15
81 4 78 384 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 03:17:19
82 37 79 124 ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:18:18
83 36 80 37 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α TOP GYM 03:18:41
84 37 81 185 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Α   03:18:42
85 38 82 26 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:18:46
86 39 83 242 ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΦΣΑ RUNNING TEAM 03:19:13
87 38 84 175 ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ Α   03:19:14
88 39 85 372 ΛΑΖΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α   03:19:15
89 40 86 361 ΣΙΜΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:19:26
90 41 87 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α   03:19:28
91 40 88 297 ΤΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Allterrainrunners 03:19:43
92 41 89 270 ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α POLOCENTER-SALEWA-SCARPA 03:19:49
93 42 90 285 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ 03:19:53
94 1 4 396 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΗ Γ   03:20:12
95 5 91 17 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΔΡΑΣ 03:20:31
96 42 92 282 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΟΧΙ 03:20:33
97 43 93 79 ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α   03:20:42
98 44 94 346 ΚΛΙΠΦΕΛ ΙΑΚΩΒΟΣ Α ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 03:20:48
99 2 5 160 ΛΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:20:56
100 1 6 88 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:21:03
101 43 95 278 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α S.R.T. 03:22:59
102 44 96 277 ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:23:07
103 45 97 32 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α   03:23:25
104 45 98 136 ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΦΣΑ RUNNING TEAM 03:23:39
105 46 99 14 ISUFI MARVIN Α ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο 03:24:34
106 46 100 73 ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:24:44
107 47 101 83 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ Α   03:25:09
108 47 102 97 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α GO!RUNNERS ATHENS 03:25:29
109 2 7 188 ΜΗΤΣΙΟΥ ΤΖΕΝΗ Γ   03:25:29
110 48 103 274 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ 03:25:47
111 6 104 353 ΡΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:26:02
112 49 105 40 ΒΟΜΒΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α All Mountain 03:26:52
113 48 106 23 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:27:01
114 49 107 392 ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α calenji 03:27:30
115 50 108 43 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α   03:28:04
116 3 8 64 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ Γ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 03:28:05
117 51 109 391 WESTON ANDY Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:28:26
118 50 110 69 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α RANNER STOR TREIL 03:28:28
119 51 111 306 ΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:28:38
120 52 112 61 ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:29:20
121 52 113 359 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:29:36
122 53 114 260 ΡΑΠΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α SHERPAS TEAM 03:29:36
123 54 115 49 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ Α   03:29:54
124 4 9 68 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 03:29:57
125 53 116 194 ΜΠΑΚΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:29:57
126 55 117 320 ΦΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:30:15
127 54 118 253 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 03:30:44
128 3 10 77 ΚΑΓΚΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 03:30:47
129 56 119 135 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α URBAN TRIL RUNNERS 03:31:19
130 57 120 47 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α skordo team 03:31:25
131 55 121 126 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΗΛΙΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:31:40
132 56 122 305 ΤΣΕΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:31:45
133 58 123 143 ΚΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 03:31:57
134 57 124 318 ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   03:32:29
135 58 125 367 ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:32:38
136 59 126 35 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΜΕΔΕΩΝ 03:32:39
137 60 127 51 ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α   03:32:50
138 59 128 117 ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ALL TERRAIN RUNNERS 03:32:53
139 4 11 196 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΤΑΣΣΙΑ Γ   03:33:05
140 61 129 363 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:33:49
141 60 130 265 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:33:50
142 61 131 30 ΒΑΒΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α   03:33:51
143 62 132 311 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ALIARTISTAS 03:33:51
144 63 133 267 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 03:33:58
145 62 134 342 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α   03:34:02
146 7 135 398 ΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α KASSIMIS TRAINING-ΤΡΑΧΙΝΑ 03:34:05
147 64 136 74 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:34:11
148 63 137 21 ΑΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ADIDAS RUNNERS ATHENS 03:34:15
149 5 12 53 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:34:15
150 65 138 80 ΚΑΛΑΒΡΥΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α   03:34:27
151 64 139 66 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:35:14
152 6 13 229 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 03:35:24
153 66 140 269 ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α MOUNTAIN MADNESS 03:35:46
154 65 141 170 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ Α BALIOTIS NATURE TRAIL 03:35:55
155 66 142 310 ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α   03:36:03
156 67 143 226 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   03:36:12
157 67 144 291 ΣΩΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ/KOURKOURIKIS GROUP 03:37:04
158 7 14 404 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ Γ TECNICA- ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 03:37:09
159 68 145 349 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α MARATHON GYM 03:37:31
160 68 146 261 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   03:37:42
161 69 147 137 ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 'Ο ΠΑΝ' ΑΘΗΝΩΝ 03:37:53
162 70 148 230 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 03:38:02
163 69 149 99 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α OUTDOOR TRAINERS 03:38:17
164 71 150 62 ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   03:38:27
165 72 151 345 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:38:41
166 70 152 183 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 03:38:46
167 73 153 191 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α ΣΔΥ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 03:38:47
168 74 154 149 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΛΗΣ Α ΝS COACHING 03:39:19
169 71 155 216 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α   03:39:20
170 72 156 333 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   03:39:22
171 75 157 210 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 03:39:25
172 73 158 152 ΛΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 03:39:26
173 76 159 394 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:39:29
174 74 160 91 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α RUNAWAY TRAIL TEAM 03:39:45
175 75 161 247 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑ 03:39:47
176 77 162 139 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:40:00
177 5 15 368 ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 03:40:00
178 78 163 250 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 03:40:18
179 79 164 252 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α THE RUNNERS PROJECT 03:40:30
180 80 165 243 ΠΑΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α YMITTOS RUNNERS 03:40:30
181 8 16 222 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 03:40:35
182 81 166 402 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ Α Εμεις οι δρομεις ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ 03:40:44
183 76 167 256 ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:40:47
184 82 168 358 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   03:41:42
185 77 169 379 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΑΝΘΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:42:30
186 78 170 173 ΜΑΡΚΟΥ ΝΤΙΝΟΣ Α   03:42:31
187 79 171 401 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α PAn car team 03:42:49
188 83 172 266 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 03:42:53
189 8 173 60 ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:43:21
190 9 174 262 ΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 03:43:22
191 80 175 335 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:43:29
192 84 176 302 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Α ANGRY BIRD 03:43:37
193 85 177 141 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   03:43:50
194 86 178 59 ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 03:44:05
195 87 179 365 ΔΑΝΙΗΛ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α - 03:44:28
196 81 180 395 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙς ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 03:44:35
197 82 181 389 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:44:36
198 88 182 218 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α YMITTOS RUNNERS 03:44:47
199 89 183 19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 03:45:03
200 90 184 192 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:45:06
201 10 185 281 ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:45:14
202 83 186 41 ΒΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   03:45:57
203 11 187 84 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α ATHENS TRIATHLON TEAM 03:46:10
204 91 188 52 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α RED STAR TRIATHLON CLUB 03:46:11
205 84 189 217 ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:46:42
206 92 190 161 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α   03:46:51
207 85 191 204 ΜΠΟΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   03:48:02
208 86 192 127 ΚΟΡΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Α ΚΑΝΕΝΑΣ 03:48:11
209 93 193 381 ΣΑΚΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 03:48:12
210 94 194 167 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 03:48:20
211 95 195 366 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:48:44
212 87 196 171 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ARKALOS TRT 03:48:48
213 96 197 120 ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α YMITTOS RUNNERS 03:48:53
214 97 198 215 ΝΤΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Α   03:49:53
215 88 199 329   Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:50:04
216 98 200 206 ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 03:50:11
217 99 201 142 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α   03:50:22
218 100 202 355 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α   03:50:23
219 101 203 186 ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:50:23
220 102 204 76 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   03:50:31
221 89 205 351 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α   03:50:57
222 103 206 207 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 03:51:16
223 104 207 343 ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α   03:51:35
224 105 208 239 ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ KRISTIAN Α OUTDOOR TRAINERS 03:51:35
225 90 209 290 ΣΦΗΚΑΣ ΘΑΛΗΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 03:51:57
226 106 210 138 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ANEMOS 03:51:57
227 91 211 71 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΜΗΣ Α ΚΑΝΕΝΑ 03:51:59
228 92 212 168 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ 03:52:03
229 93 213 273 ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α   03:52:03
230 107 214 386 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΑΣΟΣ Α   03:52:22
231 108 215 180 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 03:52:23
232 109 216 370 ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 03:52:37
233 110 217 357 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:52:59
234 94 218 314 ΤΣΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α - 03:53:00
235 12 219 98 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 03:53:01
236 6 17 174 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ   03:54:34
237 13 220 166 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α   03:56:05
238 14 221 82 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 03:56:05
239 95 222 24 ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 360 ΡΑΝΕΡΣ 03:56:19
240 96 223 202 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 360 ΡΑΝΕΡΣ 03:56:19
241 97 224 326 ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 360 RUNNERS 03:56:19
242 98 225 214 ΝΤΕΛΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΠΑΜΜΑΧΟΝ 03:56:33
243 111 226 258 ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ Α ---- 03:56:57
244 112 227 327 ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03:57:04
245 99 228 338 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 03:58:10
246 100 229 157 ΛΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 03:58:33
247 101 230 403 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Πολιτιστικος συλλογος Δεσφινας «η προοδος « 03:58:33
248 102 231 11 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 03:58:33
249 103 232 144 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α   03:58:33
250 104 233 201 ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΤΟΣΥΝ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 03:59:45
251 105 234 412 ΣΚΟΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α   03:59:48
252 113 235 295 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 04:00:26
253 9 18 225 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:00:32
254 114 236 220 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 04:01:00
255 106 237 118 ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α   04:01:05
256 115 238 58 ΓΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α YMITTOS RUNNERS 04:01:21
257 116 239 237 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α IBM CLUB 04:01:28
258 107 240 356 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α   04:02:16
259 117 241 374 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 04:02:17
260 118 242 109 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α   04:02:32
261 10 19 181 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 04:02:38
262 7 20 182 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Γ RUNAWAY TRAIL TEAM 04:03:39
263 119 243 92 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 04:03:56
264 120 244 405 ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:04:09
265 15 245 179 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Thiva 04:04:10
266 121 246 348 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ Α   04:04:29
267 8 21 228 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ Γ Ιδιωτης 04:04:36
268 122 247 208 ΜΥΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α SHERPAS TEAM 04:05:03
269 123 248 319 ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 04:05:03
270 124 249 33 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (Tough Tom) Α Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 04:05:04
271 108 250 129 ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-OLYMPUS MARATHON RT 04:05:18
272 125 251 193 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α   04:06:26
273 16 252 107 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΜΕΔΕΟΝ 04:06:30
274 109 253 81 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 04:07:07
275 110 254 156 ΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α   04:07:30
276 17 255 36 ΒΕΚΙΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 04:07:31
277 126 256 354 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 04:08:09
278 111 257 413 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α PRIVET WORKOUT KOLONAKI 04:08:15
279 18 258 246 ΠΑΥΛΙΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 04:08:41
280 11 22 316 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ Γ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ - SMART RUN 04:08:57
281 127 259 114 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 04:08:59
282 112 260 382 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α FLYING GEESE RUNNING TEAM 04:09:05
283 128 261 94 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 04:09:30
284 19 262 383 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α   04:10:10
285 129 263 16 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α DREAM TEAM ΖΕΛΙΟΥ 04:10:11
286 130 264 303 ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 04:10:23
287 20 265 264 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΑΦΑΝΣ 04:11:05
288 113 266 293 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   04:11:45
289 131 267 347 ΚΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΑΜΩΜΑΤΑ 04:11:46
290 132 268 414 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:12:00
291 133 269 56 ΓΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:12:01
292 134 270 125 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 04:12:02
293 114 271 134 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 04:12:05
294 12 23 340 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ ΣΔΥΠ 04:12:39
295 135 272 411 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α   04:12:45
296 136 273 150 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΣΔΥΠ 04:12:46
297 21 274 154 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ Α   04:14:12
298 22 275 332 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 04:15:49
299 115 276 331 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 04:16:12
300 137 277 275 ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:16:52
301 13 24 199 ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ Γ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:16:52
302 23 278 388 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 04:17:46
303 138 279 272 ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   04:18:30
304 116 280 22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 04:19:09
305 139 281 103 ΚΑΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α MUSTUKULURU TRAIL TEAM 04:20:40
306 24 282 151 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α anexarthtos 04:20:41
307 117 283 235 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 04:21:14
308 118 284 221 ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 04:21:14
309 140 285 108 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 04:21:45
310 141 286 236 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 04:21:49
311 25 287 289 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α SYVAS LARISA 04:22:09
312 142 288 213 ΝΟΥΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:23:09
313 26 289 119 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Α   04:23:59
314 143 290 251 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ Α   04:24:06
315 144 291 190 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:26:48
316 145 292 309 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 04:27:08
317 146 293 104 ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:27:22
318 27 294 336 ΧΟΛΕΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α FLOGA 04:27:22
319 14 25 198 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ ΕVIA TRAIL RUNNERS 04:27:39
320 147 295 200 ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Ν.Ο. ΚΥΘΗΡΩΝ 04:29:12
321 148 296 113 ΚΕΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   04:30:17
322 15 26 89 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΤΖΕΝΗ Γ   04:30:19
323 119 297 209 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α MY ATHLETE 04:30:20
324 16 27 406 ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ   04:30:47
325 120 298 233 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α ΕΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 04:31:11
326 121 299 87 ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:33:36
327 122 300 187 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 04:33:40
328 149 301 223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α MY-MARTINO- 04:33:48
329 150 302 133 ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α   04:33:49
330 123 303 341 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Α   04:33:51
331 124 304 408 ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α ΠεραΒρεχει 04:37:59
332 28 305 197 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α SCORDO TEAM 04:38:11
333 29 306 45 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 04:38:41
334 125 307 390 ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 04:40:48
335 9 28 130 ΚΟΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ ΟΧΙ 04:40:48
336 151 308 42 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 04:42:37
337 152 309 362 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:42:43
338 30 310 234 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΣ Α ΨΗΛΗ ΡΑΧΗ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ 04:43:55
339 31 311 288 ΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α PDS ODYSSEAS 04:43:56
340 126 312 106 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΛΑΜΙΑΣ 04:44:19
341 153 313 105 ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α PEARL IZUMI GR 04:46:52
342 32 314 123 ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α - 04:47:09
343 154 315 350 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 04:47:37
344 127 316 15 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α   04:47:38
345 33 317 172 ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α   04:48:32
346 17 29 132 ΚΟΥΖΩΦ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ   04:48:32
347 18 30 375 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟ fitness club ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 04:49:33
348 19 31 298 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ Γ EVIA TRAIL RUNNERS- SKY WOMEN RT 04:49:57
349 128 318 300 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   04:53:51
350 129 319 148 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   04:56:03
351 20 32 313 ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 04:56:15
352 155 320 284 ΣΤΡΑΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α   04:59:58
353 156 321 393 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   05:00:05
354 21 33 145 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ EVIA TRAIL RUNNERS- SKY WOMEN RT 05:01:59
355 157 322 184 ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ Α   05:11:27
356 158 323 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   05:17:48
357 159 324 95 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α   05:24:45
358 160 325 34 ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α   05:34:52
359 130 326 369 ΜΑΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α   05:38:32
360 161 327 39 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   05:40:13

 

 

10,8 Χιλιόμετρα

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 1 1 772 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α DISTANCE RUNNERS CLUB 00:55:34
2 2 2 600 ΖΗΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 00:56:00
3 3 3 656 ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Π.Ο.Δ.Ι. 01:03:13
4 4 4 434 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α CHOZEN 01:04:40
5 5 5 699 ΝΤΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Α AMOS RUNNING TEAM 01:07:15
6 6 6 601 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α   01:07:23
7 7 7 653 ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 01:08:04
8 8 8 693 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:08:16
9 9 9 615 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:09:43
10 10 10 770 ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α DISTANCE RUNNERS CLUB 01:10:29
11 1 1 602 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Γ ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 01:11:46
12 11 11 672 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΕVIA TRAIL RUNNERS 01:12:42
13 12 12 706 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   01:13:06
14 13 13 650 ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α LEPANTO RUNNERS 01:13:38
15 14 14 430 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 01:14:01
16 15 15 646 ΗΛΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α NO RUNNERS 01:14:06
17 2 2 798 ΚΑΣΕΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣ Γ MYATHLETE 01:14:10
18 3 3 660 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΟΥΛΑ Γ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 01:14:11
19 16 16 713 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   01:14:18
20 4 4 784 FLORA JANSEN Γ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:14:21
21 17 17 782 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:14:58
22 18 18 726 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:15:27
23 19 19 725 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:15:28
24 20 20 790 ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ Π.Ο.Δ. 01:17:11
25 21 21 712 ΠΙΤΤΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α   01:17:39
26 5 5 692 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ RUNNERS PROJECT 01:17:44
27 22 22 786 ΚΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΣ Α   01:18:03
28 23 23 625 ΒΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 01:18:10
29 24 24 757 ΚΙΟΥΣΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ Α ΑΚΟΛ 01:18:14
30 25 25 637 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ALDEFOPIOIMENOS 01:18:15
31 26 26 781 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   01:18:15
32 27 27 614 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 01:19:27
33 28 28 671 ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:20:23
34 29 29 799 ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   01:20:55
35 30 30 756 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ Α NO RUNNERS 01:21:35
36 31 31 760 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 3 P / PURE 01:22:01
37 32 32 604 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 01:22:25
38 33 33 711 ΠΙΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:22:52
39 34 34 802 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α   01:24:11
40 35 35 783 ΜΠΑΡΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α   01:25:13
41 36 36 800 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 01:26:00
42 37 37 635 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 01:26:00
43 38 38 276 ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   01:26:28
44 39 39 809 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α   01:26:36
45 40 40 807 ΑΓΡΑΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Α   01:26:36
46 41 41 704 ΠΑΠΑΖΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α   01:26:44
47 6 6 642 ΖΑΧΟΥ ΙΟΥΛΙΑ Γ ΤΡΑΧΙΝΑ 01:27:01
48 42 42 761 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 01:27:07
49 43 43 762 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:27:33
50 44 44 729 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Σ.Δ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 01:28:15
51 7 7 695 ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ Γ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:28:17
52 45 45 649 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ Α ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 01:29:15
53 46 46 727 ΤΟΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α   01:29:26
54 47 47 774 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 01:29:26
55 48 48 683 ΜΕΝΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α   01:29:27
56 49 49 623 ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α   01:29:27
57 50 50 808 ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Α   01:30:05
58 51 51 689 ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΣ Α Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 01:30:37
59 8 8 750 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΓΚΥ Γ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:30:41
60 52 52 749 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ALIARTISTAS 01:30:42
61 53 53 751 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:30:42
62 54 54 613 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ALIARTISTAS 01:30:43
63 55 55 662 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:30:43
64 56 56 754 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α   01:30:57
65 57 57 634 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 01:31:08
66 58 58 722 ΤΑΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α ΑΓΝΙΑΔΗΣ 01:31:12
67 9 9 718 ΣΟΥΝΔΙΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ Γ Α.Σ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - LEFKAW TRAIL RUN 01:31:12
68 59 59 763 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α   01:31:19
69 60 60 691 ΜΠΟΥΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 01:31:19
70 61 61 621 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 01:31:19
71 62 62 758 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:31:38
72 63 63 773 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:31:43
73 64 64 778 ΚΑΝΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ Α Α.Ω.Λ 01:32:01
74 65 65 733 ΤΣΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ELVAL RUNNING 01:32:18
75 66 66 652 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:32:23
76 67 67 633 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΟ-ΘΗΣΕΑΣ, ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 01:32:24
77 68 68 658 ΚΑΤΡΙΣΙΩΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ALIARTISTAS 01:32:24
78 69 69 797 ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Α   01:32:25
79 10 10 670 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ   01:32:44
80 70 70 684 ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΘΩΜΑΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 01:32:46
81 71 71 731 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 01:33:13
82 72 72 605 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α.Ω.Λ 01:33:13
83 11 11 703 ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥΤΡΙΤΣΗ 01:33:26
84 73 73 696 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:34:50
85 74 74 746 ΠΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α   01:34:59
86 75 75 801 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ANTIKATASTASH 677 01:35:10
87 76 76 675 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 01:35:12
88 77 77 698 ΝΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:35:23
89 78 78 668 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:35:28
90 12 12 626 ΓΑΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΔΗΜΗΤΡΑ Γ ΑΚΟΛ 01:35:41
91 79 79 721 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α COMADO 01:35:51
92 80 80 780 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:37:00
93 81 81 803 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α   01:37:01
94 82 82 651 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 01:37:08
95 13 13 753 ΚΩΔΩΝΑ ΑΘΗΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:37:18
96 14 14 673 ΛΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 01:37:20
97 83 83 755 ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΘΗΝΑ 01:37:22
98 15 15 701 ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ Γ ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 01:37:24
99 84 84 741 ΧΟΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α   01:37:53
100 16 16 777 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ Χαλικακι Ηλιουπολη 01:38:21
101 85 85 742 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:38:24
102 86 86 676 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:38:26
103 87 87 743 ΠΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ExtremePRO Team 01:38:35
104 88 88 663 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   01:38:47
105 17 17 794 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ   01:38:50
106 89 89 632 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ Α   01:38:58
107 90 90 631 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α ΑΝΤΙΚΥΡΑ 01:38:58
108 91 91 744 ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α   01:38:59
109 92 92 644 ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:39:21
110 93 93 654 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α   01:39:33
111 94 94 791 ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   01:39:33
112 95 95 659 ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Hydra runners 01:39:36
113 96 96 765 ΧΑΝΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ/ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:39:36
114 97 97 624 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΕΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 01:39:59
115 98 98 612 ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:40:23
116 18 18 759 ΚΑΡΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 3 P / Sky Women Running Team 01:40:27
117 99 99 609 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΓΩΝΟΘΕΣΙΑ ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΩΝ 01:41:16
118 100 100 617 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ Α   01:41:16
119 101 101 804 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α ΕΡΓΟ & ΠΑΙΔΙ 01:41:18
120 102 102 688 ΜΠΕΖΑΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 01:42:09
121 19 19 603 ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ   01:42:20
122 103 103 732 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:42:40
123 104 104 685 ΜΠΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α   01:42:51
124 105 105 628 ΓΙΑΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α   01:42:54
125 20 20 736 ΦΩΤΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:43:08
126 106 106 678 ΛΙΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α   01:43:14
127 21 21 719 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ   01:43:17
128 107 107 707 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 01:43:58
129 108 108 665 ΚΟΤΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α   01:44:05
130 109 109 776 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α I Run 01:44:54
131 110 110 681 ΜΑΡΑΓKΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 01:45:05
132 22 22 629 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ Γ   01:45:15
133 111 111 661 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:45:37
134 112 112 775 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 01:46:15
135 113 113 716 ΣΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α   01:46:42
136 114 114 638 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΗΛΙΑΣ Α CHOZEN MOUNTAIN TEAM 01:47:15
137 23 23 735 ΦΩΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 01:47:19
138 24 24 640 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ Γ ALIARTISTAS 01:47:31
139 115 115 669 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΤΡΑΧΙΝΑ 01:48:49
140 116 116 674 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α   01:49:00
141 117 117 432 ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α FREE RUNNERS 01:49:31
142 25 25 679 ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ OUTDOOR TRAINERS 01:49:57
143 118 118 690 ΜΠΕΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ST PAULI ATHEN CLUB 01:50:04
144 119 119 680 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 01:50:10
145 120 120 714 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 01:50:10
146 121 121 805 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α   01:50:20
147 122 122 795 ΚΟΥΤΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:51:19
148 26 26 796 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:51:42
149 27 27 620 ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ   01:51:59
150 123 123 655 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α   01:52:26
151 28 28 810 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ   01:53:32
152 29 29 610 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ EVIA TRAIL RUNNERS- SKY WOMEN RT 01:53:35
153 124 124 431 ΠΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ExtremePRO Team 01:54:14
154 30 30 785 ΤΑΣΙΑ ΕΛΕΝΗ Γ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 01:54:44
155 125 125 709 ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Α ANEMOS 01:54:46
156 31 31 792 ΜΥΛΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ   01:54:48
157 32 32 686 ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ   01:55:19
158 126 126 730 ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α   01:55:42
159 33 33 769 ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ   01:56:26
160 127 127 608 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Ο.Μ.Γ 01:57:45
161 128 128 307 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 01:57:46
162 34 34 720 ΣΤΕΦΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΗ 01:58:11
163 129 129 728 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ALIARTISTAS 01:58:11
164 130 130 616 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 01:59:06
165 131 131 708 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   01:59:39
166 132 132 630 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:00:50
167 35 35 697 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:00:50
168 133 133 694 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α   02:01:17
169 134 134 734 ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:01:55
170 135 135 748 ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΛΕΦΤΕΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:02:04
171 136 136 764 ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:02:58
172 36 36 611 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ   02:03:43
173 137 137 702 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 02:04:02
174 37 37 752 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ   02:05:01
175 138 138 639 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 02:05:12
176 139 139 747 ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 02:05:12
177 140 140 645 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α   02:05:54
178 38 38 705 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ   02:07:19
179 39 39 647 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ Γ ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 02:07:23
180 40 40 793 ΚΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ Γ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02:11:36
181 141 141 739 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΕΡΠΑ 02:11:42
182 41 41 806 ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ   02:14:12
183 42 42 641 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ Γ ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 02:14:40
184 43 43 619 ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ LEFKAS TRAIL RUN -SKYWOMANRUNNINGTEAM 02:17:34
185 142 142 715 ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α - 02:18:56
186 143 143 607 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:21:59
187 144 144 717 ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α   02:22:21
188 145 145 767 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α VACU ACTIVE 02:25:24
189 146 146 766 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α VACU ACTIVE 02:25:25
190 44 44 737 ΧΑΜΑΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:26:43
191 147 147 738 ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:26:43
192 148 148 677 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 02:26:47
193 45 45 710 ΠΕΤΑΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ST PAULI ATHEN CLUB 03:01:47

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 21 Ιανουάριος 2018
  • Περιοχή: Στερεά Ελλάδα
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

Seli mountain running 23km & Vertical race 1.25km  – Χιονοδρομικό κέντρο Σελίου

Seli mountain running 23km &…

Αυγ 18, 2018 Rate: 0.00

MIONIA RUN 2018

MIONIA RUN 2018

Αυγ 18, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed