Pilabox Trail Race 2018 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2018.

 

10 Χιλιόμετρα

A/A BIB ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ CP ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 110 Male ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ADIDAS-COMPRESSPORT-MYPROTEIN 0:30:31 0:50:26
2 80 Male ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ   0:35:11 0:54:11
3 56 Male ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ PILABOX 0:34:54 0:55:00
4 123 Male ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:36:01 0:56:29
5 66 Male ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:35:35 0:56:51
6 171 Male ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ   0:36:44 0:56:57
7 138 Male ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:39:24 0:57:38
8 45 Male ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:36:55 0:57:55
9 1 Male ΣΤΑΜΠΕΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ERMA FIRST / PILABOX 0:38:08 0:59:56
10 127 Male ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   0:39:15 1:01:10
11 30 Male ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 0:38:33 1:01:25
12 122 Male ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:39:18 1:02:11
13 130 Male ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:39:34 1:02:15
14 117 Male ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:54 1:02:22
15 54 Male ΚΑΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:40:33 1:02:25
16 120 Male ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:39:57 1:02:27
17 65 Male ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ MARATHON CLUB - DYNAFIT 0:40:23 1:02:35
18 87 Male ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN 0:38:21 1:02:48
19 143 Female ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:41:43 1:03:23
20 107 Male ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:40:42 1:04:02
21 25 Male ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:40:36 1:04:06
22 42 Female ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ   0:40:42 1:04:10
23 168 Male ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 0:41:45 1:04:21
24 29 Male ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   0:41:30 1:04:30
25 118 Male ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:41:13 1:05:03
26 112 Male ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   0:41:01 1:41:01
27 128 Male ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 0:42:06 1:05:23
28 113 Male ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   0:44:52 1:05:40
29 116 Male ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   0:40:52 1:06:27
30 116 Male ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   0:40:52 1:06:29
31 47 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΑΣΟΣ CROSSFIT CHALANDRI 0:41:38 1:06:31
32 31 Male ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΡΝΕΣΤΟ PILABOX 0:43:57 1:06:35
33 129 Male ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ GOSPORT 0:42:33 1:06:45
34 18 Male ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:42:57 1:06:56
35 46 Female ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ PILABOX 0:42:08 1:07:02
36 11 Male ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:43:52 1:07:10
37 92 Male ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:40:59 1:07:25
38 8 Male ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ   0:44:31 1:08:29
39 142 Male ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΕΛΩΝΟΔΡΟΜΟΙ 0:43:01 1:08:45
40 178 Male ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   0:40:49 1:08:58
41 118 Male ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:41:13 1:09:03
42 51 Female ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   0:43:36 1:09:09
43 40 Male ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:44:00 1:09:09
44 159 Male ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   0:44:10 1:10:20
45 173 Male ΩΩ__10KM_14 NONAME_2017   0:42:00 1:10:55
46 28 Male ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   0:44:27 1:11:00
47 174 Male ΛΑΔΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ   0:45:36 1:11:53
48 79 Male ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ   0:47:42 1:12:00
49 97 Male ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ RUN RUN RUN JUMP 0:46:52 1:12:17
50 179 Male ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΑΣΟΣ   0:46:08 1:13:27
51 13 Male ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ CROSSFIT CHALANDRI 0:46:42 1:13:30
52 3 Male PANES GILBERT PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE 0:48:35 1:13:49
53 81 Male ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:47:09 1:14:18
54 139 Male ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ MYATHLETE 0:48:24 1:14:19
55 83 Female ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ MERENDA TEAM 0:48:20 1:14:20
56 180 Male ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   0:48:23 1:14:20
57 71 Male ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ SNAILS TEAM 0:43:46 1:14:22
58 11 Male ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:43:52 1:14:24
59 38 Female ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ 0:45:29 1:14:24
60 137 Male ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ   0:47:30 1:14:24
61 97 Male ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ RUN RUN RUN JUMP 0:46:52 1:14:25
62 36 Male ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:48:27 1:14:34
63 131 Male ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ CROSSFIT CHALANDRI 0:47:20 1:14:43
64 4 Male TRINIDAD JULIUS PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE 0:48:37 1:15:06
65 55 Male ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:47:46 1:15:32
66 167 Male ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ DENNIS'SPORTS MASSAGE 0:50:05 1:16:00
67 37 Male ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:48:10 1:16:12
68 163 Male ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ SKROUTZ 0:48:12 1:16:20
69 166 Female ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ SKY WOMEN/EXTREMEPRO 0:47:37 1:16:30
70 164 Male ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Μ. ΖΑΠΑΤΗ 0:50:36 1:16:42
71 7 Male ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ SKROUTZ 0:51:26 1:16:48
72 172 Male ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   0:47:52 1:17:05
73 175 Male ΔΗΜΟΠΟΥΛΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   0:52:56 1:17:25
74 99 Female ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   0:49:08 1:17:30
75 161 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ MERENDA TEAM 0:48:57 1:17:45
76 94 Female ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:50:25 1:17:47
77 140 Male ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:49:55 1:18:11
78 67 Male ΚΙΣΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ EXTREMEPRO TEAM 0:50:52 1:18:20
79 82 Female ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ OUTDOOR RUNNING TEAM 0:48:33 1:18:55
80 39 Female ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΣΩΣΑΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ 0:48:07 1:19:45
81 35 Male ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 0:49:59 1:19:52
82 16 Male ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   0:47:13 1:20:02
83 181 Male ΠΑΔΟΥΒΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   0:48:49 1:20:13
84 170 Male ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   0:49:39 1:20:15
85 108 Male ΝΤΕΠΙΑΝ ΖΑΧΑΡΙΑΣ DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM 0:47:15 1:20:20
86 131 Male ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ CROSSFIT CHALANDRI 0:47:20 1:22:05
87 98 Male ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   0:55:44 1:22:17
88 95 Male ΜΕΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SKROUTZ 0:49:34 1:22:25
89 53 Male ΚΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - 0:56:35 1:23:35
90 165 Male ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ POCO LOCO 0:52:47 1:23:42
91 75 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   0:50:49 1:23:46
92 96 Male ΜΕΜΟΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ 0:55:04 1:25:20
93 59 Male ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ   0:54:38 1:25:45
94 17 Male ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HERBALIFE 0:54:59 1:25:50
95 162 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MERENDA TEAM 0:51:25 1:26:55
96 100 Female ΜΕΤΑΞΑ ΕΛΛΗ   0:54:13 1:26:50
97 98 Male ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   0:54:59 1:26:57
98 121 Male ΠΕΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   0:51:09 1:27:17
99 160 Male ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:56:07 1:27:27
100 132 Female ΣΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   0:56:13 1:27:30
101 14 Female ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΡΟΥΛΑ PILABOX 0:56:06 1:27:50
102 85 Male ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ MERENDA TEAM 0:50:41 1:27:53
103 76 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:50:50 1:27:53
104 86 Female ΜΑΚΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ MERENDA TEAM 0:51:27 1:27:53
105 75 Male ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   0:50:50 1:27:53
106 19 Female ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ PILABOX 0:56:06 1:28:50
107 169 Male ΧΑΡΜΠΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   0:52:08 1:29:02
108 55 Male ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:47:46 1:29:32
109 43 Male ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 0:48:09 1:29:32
110 134 Male ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ SCH 0:52:36 1:29:36
111 72 Male ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ SNAILS TEAM 0:55:01 1:29:51
112 148 Male ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   0:53:45 1:30:00
113 119 Male ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ NAMASTE 1:00:09 1:31:51
114 88 Male ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:00:27 1:32:21
115 70 Female ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ   0:57:07 1:33:21
116 52 Female ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ   0:57:07 1:33:31
117 103 Male ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ''ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ''PATISSIA RUNNERS 1:03:16 1:37:50
118 52 Female ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ   1:02:03 1:37:51
119 20 Male ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΜΟΝΙΚΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 1:02:02 1:37:55
120 63 Male ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ SKROUTZ 1:03:08 1:38:28
121 115 Female ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ PILABOX 0:49:23 1:39:33
122 63 Male ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ SKROUTZ 1:03:08 1:38:28
123 49 Female ΖΗΚΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑ SKROUTZ 0:55:36 1:38:42
124 74 Female ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ SKROUTZ 0:55:41 1:38:42
125 176 Male ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΡΙΟΣ   1:04:50 1:38:45
126 126 Female ΡΟΜΠΟΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:03:32 1:38:50
127 22 Female ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:36 1:39:45
128 21 Male ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ   1:01:37 1:39:47
129 146 Male ΤΟΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   1:02:14 1:39:55
130 105 Male ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ SKROUTZ 1:03:53 1:41:42
131 73 Female ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   1:07:41 1:50:50

 

4 Χιλιόμετρα

A/A BIB ΦΥΛΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 456 Male ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:17:46
2 440 Male ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:17:55
3 459 Male ΠΙΡΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΟ 0:18:14
4 454 Male ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:19:10
5 430 Male ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:19:52
7 410 Male ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:20:30
8 406 Female ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:14
9 485 Male ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:21:35
10 468 Male ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:21:45
11 475 Male ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:21:49
12 405 Male ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:23:12
13 443 Female ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 0:23:43
14 414 Male ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:25:09
15 425 Male ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:25:09
16 431 Male ΚΡΙΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:26:04
17 451 Female ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 0:26:04
18 482 Female ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΛΕΙΩ 0:27:00
19 462 Female ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:27:15
20 490 Female ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 0:27:22
21 413 Male ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ ΑΚΗΣ 0:27:25
22 408 Male ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ 0:27:40
23 411 Male ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:28:33
24 412 Female ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ 0:28:40
25 453 Female ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 0:28:43
26 401 Female RACAZA KATRYN 0:28:45
27 407 Male ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 0:28:46
28 419 Male ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:28:50
29 460 Male ΡΑΓΚΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:29:12
30 423 Female ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:29:23
31 471 Male ΣΦΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:29:52
32 438 Female ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 0:30:43
33 420 Female ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΒΑΣΩ 0:30:54
34 474 Female ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΙΛΙΑΝ 0:30:59
35 446 Female ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:31:07
36 470 Female ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΘΗ 0:31:40
37 463 Male ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:32:10
38 480 Male ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:32:20
39 491 Male ΧΑΡΜΠΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:32:50
40 411 Male ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:33:12
41 442 Male ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:33:17
42 466 Male ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:34:05
43 455 Female ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΙΒΙΑΝΑ 0:34:10
44 488 Female ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:34:45
45 417 Male ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:34:45
46 428 Female ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:36:56
47 444 Male ΜΑΤΣΑΤΣΙΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 0:37:01
48 477 Female ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:37:10
49 472 Female ΣΧΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:37:49
50 484 Female ΧΑΝΤΖΗ ΟΛΓΑ 0:37:57
51 421 Female ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:40:00
52 432 Female ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΒΙΚΥ 0:40:10
53 464 Female ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 0:41:56
54 492 Female ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 0:42:40

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 28 Ιανουάριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 5km, 10km

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

4th Lycabettus Run

4th Lycabettus Run

Φεβ 25, 2018 Rate: 0.00

20th Logicom Cyprus Marathon

20th Logicom Cyprus Marathon

Μαρ 04, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed