6ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Μεσημερίου - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 6ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Μεσημερίου.

 

RANK GENDER AGE CAT BIB NAME SEX CLUB Χρόνος
1 1 1 275 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ Α OLYMPUS TRT 0:44:51
2 2 1 311 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-NRT 0:49:58
3 3 1 243 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ Α STOIKOS RUNNER TEAM 0:50:06
4 4 2 264 ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α 0 0:51:08
5 5 1 282 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥΜΠΗΣ Α ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:51:16
6 6 2 226 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDISTEAM 0:51:19
7 7 2 261 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ Α 0 0:51:43
8 8 2 341 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ Α OLYMPUS TRT 0:52:23
9 9 3 347 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:52:34
10 1 1 276 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Γ OLYMPUS TRT 0:52:56
11 10 3 344 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:53:33
12 11 4 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Α OLYMPUS TRT 0:53:43
13 12 5 263 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΣΑΠΗΣ Α 0 0:54:05
14 13 6 213 ΗΛΙΑΣ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:55:07
15 14 7 212 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ Α CROSSFIT VOLOS 0:55:14
16 15 3 244 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:55:16
17 16 4 333 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:55:33
18 17 8 295 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΔΟΣ Α 0 0:55:56
19 18 9 273 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSA 0:56:00
20 19 3 294 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 0:56:18
21 20 10 360 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:57:26
22 21 4 288 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α HAPPY FEET RUNNING TEAM 0:57:26
23 22 5 369 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:57:33
24 23 11 214 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:57:34
25 24 5 334 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΣΟΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:07
26 25 6 293 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 0:58:13
27 26 6 252 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:58:33
28 27 12 277 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ Α Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:58:35
29 28 13 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ Α ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:58:43
30 29 4 280 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΥΡΤΣΗΣ Α Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 0:58:44
31 30 7 315 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΙΩΝΑΣ Α SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS 0:59:13
32 31 7 246 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:59:15
33 32 14 274 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΟΙΚΟΥ Α ROAD RUNNERS ARNISSA 0:59:19
34 33 1 329 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:59:28
35 34 8 340 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α 0 0:59:31
36 2 1 342 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΑ Γ BALIOTIS NATURE TRAIL 0:59:48
37 35 5 225 ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΚΗΣ Α Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDISTEAM 0:59:59
38 36 15 309 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1:00:12
39 37 9 220 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:00:14
40 38 8 313 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΛΗΣ Α 0 1:00:24
41 39 16 303 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΑΛΗΣ Α RUNNERS EDESSAS 1:00:31
42 40 17 268 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:34
43 41 18 336 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ Α WIND RUNNING TEAM 1:00:39
44 3 2 230 ΒΕΝΗ ΔΗΜΠΑΡΗ Γ OLYMPUS TRT 1:00:40
45 42 19 251 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:00:47
46 43 9 240 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:00:51
47 4 3 257 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ Γ OLYMPUS TRT 1:00:54
48 44 20 272 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:01:09
49 45 10 223 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ Α Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDISTEAM 1:01:16
50 5 4 224 ΑΝΝΑ ΝΑΚΗ Γ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDISTEAM 1:01:17
51 46 21 366 ΓΑΒΡΙΗΛ ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:31
52 47 22 279 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΟΥΝΑΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:01:36
53 48 6 305 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ Α 0 1:01:43
54 49 10 368 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:01:54
55 50 2 289 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:02:16
56 51 23 367 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:02:47
57 52 11 306 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:09
58 53 11 245 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΝΕΛΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:03:10
59 54 12 317 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03:22
60 55 13 238 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSA 1:03:37
61 6 5 239 ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ Γ ROAD RUNNERS ARNISSA 1:03:37
62 56 12 290 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ Α ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03:55
63 57 3 316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΙΖΑΣ Α ΝΑΟΥΣΑ 1:03:56
64 58 24 356 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:04:26
65 59 14 348 ΣΠΥΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:04:34
66 60 25 310 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Α 0 1:04:36
67 61 26 266 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:04:57
68 62 27 346 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΛΟΥΚΑΣ Α ΑΤΟΜΙΚΟ 1:05:06
69 63 15 327 ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:05:15
70 64 28 330 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ Α ΜΗΛΕΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1:05:39
71 65 29 236 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ Α OLYMPUS 1:05:52
72 66 16 321 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:04
73 67 30 337 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ Α LEASEPLAN RUNNING TEAM 1:06:09
74 68 7 349 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΓΗΣ Α 0 1:06:11
75 69 31 359 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ Α 0 1:06:40
76 70 8 357 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:06:41
77 7 2 227 ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑΔΟΥ Γ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ MAKRIDISTEAM 1:06:50
78 71 32 248 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:06:54
79 72 17 232 ΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 0 1:06:56
80 8 6 259 ΤΖΕΝΗ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ Γ OLYMPUS TRT 1:06:58
81 73 33 253 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:07:10
82 74 13 308 ΚΩΣΤΑΣ ΖΙΑΡΑΣ Α Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:07:35
83 75 18 278 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ Α Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 1:07:40
84 76 14 326 ΣΥΜΕΩΝ ΚΟΣΜΙΔΗΣ Α 0 1:07:44
85 77 15 206 ΝΙΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:07:52
86 78 4 215 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:07:53
87 9 7 312 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Γ 0 1:08:04
88 79 34 237 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:08:29
89 80 19 231 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:08:58
90 81 35 352 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Α ΒΕΡΟΙΑ-ΓΡΕΒΕΝΑ 1:09:05
91 82 36 363 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:25
92 83 37 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ Α ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:09:40
93 84 20 281 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ Α ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:10:46
94 85 5 271 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Α ΣΔΥΘ 1:10:54
95 86 16 222 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΔΑΡΗΣ Α ROAD RUNNERS ARNISSA 1:11:19
96 87 6 210 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:11:52
97 88 17 258 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:12:02
98 10 8 247 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ Γ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:12:13
99 89 38 286 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Α 0 1:12:38
100 90 39 335 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:12:40
101 91 7 343 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΡΓΑΛΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:43
102 92 8 355 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:12:48
103 11 9 370 ΛΙΝΤΙΤΑ ΧΟΚΙΑ Γ ΟΜΓ 1:12:52
104 93 18 351 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΚΑΡΑΖΕΕΦ Α 0 1:13:04
105 94 19 350 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ Α 0 1:13:05
106 95 21 354 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΤΣΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:13:32
107 96 40 304 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΖΟΣ Α 0 1:13:43
108 97 20 325 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ Α 0 1:14:04
109 98 21 331 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ Α HTTPS://DROMIKA.WORDPRESS.COM 1:14:06
110 99 22 358 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΛΟΥΚΗΣ Α 0 1:14:23
111 100 23 260 ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:14:48
112 12 10 208 ΜΑΝΙΝΑ ΔΟΥΛΟΥ Γ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:01
113 101 24 300 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:04
114 102 41 207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:08
115 103 25 371 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α BALIOTIS. NATURE TRAIL , Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:10
116 104 42 314 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:15:13
117 105 9 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΝΟΥ Α 0 1:15:45
118 106 26 298 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ Α 0 1:15:54
119 107 43 262 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:16:37
120 108 10 209 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:16:44
121 109 11 287 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΞΑΡΗΣ Α KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:17:19
122 110 44 322 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Α 0 1:17:57
123 111 45 323 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:17:58
124 112 46 296 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΒΡΑΣ Α ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:18:45
125 113 9 297 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΣ Α ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:18:46
126 114 27 255 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΕΡΖΙΔΗΣ Α 0 1:18:56
127 115 10 305 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ Α 0 1:19:07
128 116 47 318 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑ 1:19:28
129 117 48 216 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:19:36
130 118 22 284 ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:42
131 13 11 269 ΣΤΕΛΛΑ ΦΩΤΙΑΔΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:53
132 119 28 324 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΛΜΑΤΖΙΔΗΣ Α 0 1:19:59
133 120 29 332 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΔΗΣ Α CERTH RUNNING TEAM 1:20:06
134 121 49 353 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:20
135 122 12 233 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΚΟΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:20:38
136 123 23 362 ΗΛΙΑΣ ΔΟΙΤΣΙΝΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:20:54
137 124 24 299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΣΕΚΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:00
138 125 25 249 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:21:38
139 126 50 250 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΤΣΕΛΟΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:21:39
140 127 51 241 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΥΛΟΡΙΔΗΣ Α 0 1:21:45
141 14 12 242 ΑΝΝΑ ΠΥΛΟΡΙΔΟΥ Γ 0 1:21:49
142 128 52 364 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΝΔΑΛΑΣ Α 0 1:22:02
143 129 53 365 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Α 0 1:22:04
144 15 3 211 ΕΛΠΙΔΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ Γ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:22:08
145 16 13 228 ΝΙΚΗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Γ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:22:31
146 130 30 361 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Α 0 1:23:26
147 131 26 270 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:56
148 132 13 292 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Α ΛΑΜΨΗ 1:24:10
149 17 14 229 ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ Γ 0 1:24:37
150 133 54 285 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΔΡΕΓΑΣ Α ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ 1:25:02
151 18 15 200 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΠΑΡΑ Γ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:25:14
152 134 14 338 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:25:22
153 135 15 307 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Α Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:25:33
154 19 16 202 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:26:11
155 20 17 203 ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΡΝΑ Γ Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:27:14
156 136 27 319 ΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:29:32
157 21 18 320 ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Γ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:29:33
158 22 19 301 ΡΟΥΛΑ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ Γ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:29:33
159 137 55 302 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α 0 1:29:33
160 138 28 221 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Α ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:30:14
161 23 20 218 KATERINA ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ OLYMPUS TRT 1:30:32
162 139 56 283 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ Α ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΚΟΣ 1:31:19
163 140 29 339 ΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:33:24
164 141 16 256 ΚΩΣΤΑΣ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:34:04
165 24 21 345 ΑΝΝΑ ΑΛΜΠΑΝΟΓΛΟΥ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:48
166 142 11 217 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:34:57
167 143 31 204 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ Α 0 1:35:18
168 144 30 267 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ Α 0 1:35:47
169 145 31 234 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ Α ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:41:10
170 146 32 235 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Α Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ 1:48:59
171 147 12 201 ΜΙΧΑΗΛ ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ Α Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1:49:12
172 148 17 254 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ Α ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:59:16

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 04 Φεβρουάριος 2018
  • Περιοχή: Μακεδονία
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

4th Lycabettus Run

4th Lycabettus Run

Φεβ 25, 2018 Rate: 0.00

20th Logicom Cyprus Marathon

20th Logicom Cyprus Marathon

Μαρ 04, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed