17ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 17ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου.

 

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Πέρασμα 10km Φύλο Κατάτ. Φύλου Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 1091 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52:40,8 34:22,5 m 1 MARATHON CLUB 3:23
2. 1837 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 53:58,8 34:51,8 m 2   3:28
3. 1173 ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 54:29,0 34:58,7 m 3 MARATHON CLUB 3:30
4. 1835 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 56:12,8 35:48,3 m 4   3:37
5. 1138 ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 56:19,7 36:59,1 m 5 MARATHON CLUB 3:38
6. 1162 ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 56:19,7 36:59,2 m 6 MARATHON CLUB 3:38
7. 1115 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 56:50,1 37:02,0 m 7 MARATHON CLUB 3:40
8. 1096 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57:04,9 37:12,9 m 8 MARATHON CLUB 3:40
9. 1090 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 57:09,5 37:00,1 m 9 MARATHON CLUB 3:41
10. 1267 KANO ΕΜΙΛΙΑΝΟ 57:44,4 37:58,1 m 10 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:43
11. 1029 ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 57:50,2 37:32,9 m 11 GORUN.GR 3:43
12. 1135 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 57:55,9 37:19,7 m 12 MARATHON CLUB 3:44
13. 1358 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58:34,3 38:22,1 m 13 RUN & FUN 3:46
14. 620 ΒΑΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58:36,0 37:58,0 m 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:46
15. 1139 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58:36,6 38:43,4 m 15 MARATHON CLUB 3:46
16. 32 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 58:56,4 38:42,9 m 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:48
17. 23 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ 58:57,6 38:43,0 m 17 FITWAY TIMING RUNNER 3:48
18. 1163 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 59:04,5 38:46,7 m 18 MARATHON CLUB 3:48
19. 1743 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 59:05,7 37:31,9 m 19   3:48
20. 1426 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59:24,7 38:23,6 m 20   3:49
21. 1106 ΗΜΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 59:48,6 39:17,9 m 21 MARATHON CLUB 3:51
22. 1085 ΤΣΙΓΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 59:57,6 39:11,3 m 22 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:52
23. 424 ΑΝΤΥΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:07,4 38:31,0 m 23 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 3:52
24. 1239 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:15,1 39:24,4 m 24 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 3:53
25. 1742 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:22,6 39:10,9 m 25 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3:53
26. 706 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:32,4 38:37,6 m 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:54
27. 1802 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:44,9 38:31,4 m 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:55
28. 1459 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:03,2 39:46,8 m 28 run and fun 3:56
29. 1119 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:37,2 39:46,7 m 29 MARATHON CLUB 3:58
30. 993 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:39,4 40:35,8 m 30 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3:58
31. 1146 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:52,2 41:05,2 m 31 MARATHON CLUB 3:59
32. 1774 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:53,8 39:41,8 m 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:59
33. 1026 ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:58,5 41:05,1 m 33 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 3:59
34. 1252 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:59,4 39:57,6 m 34 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 3:59
35. 278 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΝΗΤΡΙΟΣ 02:18,1 40:28,8 m 35 ΝS Coaching 4:01
36. 1592 ΜΟΡΑΓΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:28,0 40:10,7 m 36   4:01
37. 1111 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 02:34,1 41:23,4 m 37 MARATHON CLUB 4:02
38. 1112 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:35,2 41:23,5 m 38 MARATHON CLUB 4:02
39. 1699 ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 02:38,5 41:05,1 m 39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:02
40. 1187 ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:48,7 40:48,7 m 40 ΣΑΦΑΝΣ 4:03
41. 1299 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:00,5 41:02,2 m 41 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:03
42. 1847 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 03:00,6 40:55,8 m 42   4:03
43. 1153 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:04,2 41:13,8 m 43 MARATHON CLUB 4:04
44. 1124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ ΒΑΣΊΛΗΣ 03:22,1   m 44 MARATHON CLUB 4:05
45. 1758 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:34,9 41:13,9 m 45 Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 4:06
46. 1074 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 03:36,3 41:03,6 m 46 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:06
47. 1131 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 03:42,1 42:06,7 m 47 MARATHON CLUB 4:06
48. 1298 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:55,5 41:19,4 m 48 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:07
49. 1365 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:57,0 41:40,2 m 49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:07
50. 1161 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 04:01,8 41:37,4 m 50 MARATHON CLUB 4:07
51. 1086 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:04,0 42:06,8 m 51 MARATHON CLUB 4:08
52. 1572 ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:08,5 40:42,4 m 52 ATR 4:08
53. 1777 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:15,2 41:24,1 m 53 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:08
54. 1762 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 04:22,3 41:49,7 m 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:09
55. 1122 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 04:42,1 41:56,9 m 55 MARATHON CLUB 4:10
56. 1083 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 04:42,2 41:56,9 m 56 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:10
57. 1405 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 04:47,6 41:48,5 m 57 myathlete 4:10
58. 1537 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 04:58,6 41:23,5 m 58 DRC 4:11
59. 1598 ΜΠΑΪΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 04:58,8 41:51,9 m 59 Dimopoulos Coaching / Σπαρτιάτες Δρομείς 4:11
60. 1841 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 05:03,0 42:03,0 m 60   4:11
61. 1128 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 05:22,8 42:22,2 m 61 MARATHON CLUB 4:13
62. 1843 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 05:35,1 43:00,6 m 62   4:13
63. 1342 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 05:36,0 42:46,0 m 63 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:13
64. 1253 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 05:37,8 43:14,5 m 64 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:14
65. 1087 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 05:40,2 42:10,2 m 65 MARATHON CLUB 4:14
66. 1514 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 05:43,0 42:29,0 m 66 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:14
67. 1601 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 05:46,6 42:06,5 m 67 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 4:14
68. 1238 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 05:51,1 42:44,2 m 68 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:14
69. 1517 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 05:52,1 42:50,8 m 69 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:14
70. 1098 ΒΙΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 06:00,4 43:12,5 m 70 MARATHON CLUB 4:15
71. 1788 ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 06:07,3 42:16,3 m 71 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:15
72. 1129 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06:10,3 42:58,3 m 72 MARATHON CLUB 4:16
73. 1697 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 06:14,8 42:14,5 m 73 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 4:16
74. 1325 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 06:25,5 43:41,7 m 74 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:17
75. 1205 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 06:27,6 43:41,7 m 75 ΣΑΦΑΝΣ 4:17
76. 1236 ΚΟΚΚΟΡΕΣ ΘΕΜΗΣ 06:36,2 42:42,4 m 76 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:17
77. 1756 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 06:37,5 43:35,6 m 77 ΚΟΜΠΟΤΙ 4:17
78. 1145 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 06:41,7 43:04,6 m 78 MARATHON CLUB 4:18
79. 1386 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 06:44,3 43:36,3 m 79 ΣΑΦΑΝΣ 4:18
80. 1132 ΜΠΙΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 06:47,4 43:34,6 m 80 MARATHON CLUB 4:18
81. 1160 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑHΛ 06:51,3 43:27,5 m 81 MARATHON CLUB 4:18
82. 1416 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 07:00,9 43:27,1 m 82 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:19
83. 1659 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 07:07,4 43:29,8 m 83 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:19
84. 1413 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ 07:08,8 43:34,5 m 84   4:19
85. 1509 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 07:10,6 42:51,6 m 85 ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΗΛΕΙΑΣ 4:20
86. 1472 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 07:11,8 42:37,4 m 86 ATR 4:20
87. 1566 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 07:16,4 44:07,9 m 87 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4:20
88. 1055 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 07:20,5 43:46,6 m 88 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:20
89. 1182 ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 07:24,7   m 89 ΣΑΦΑΝΣ 4:20
90. 1156 ΡΟΥΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 07:29,6 44:42,6 m 90 MARATHON CLUB 4:21
91. 1687 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 07:30,7 43:40,1 m 91 ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4:21
92. 1740 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 07:33,3 44:42,7 m 92 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:21
93. 1169 ΤΡΟΙΖΗΣ ΡΑΛΛΗΣ 07:41,3 43:35,8 m 93 MARATHON CLUB 4:22
94. 1771 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 07:46,3 44:43,9 m 94 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:22
95. 1579 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 07:58,9 45:00,1 m 95 ΟΜΑΔΑ ΈΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:23
96. 1669 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 08:05,5 43:38,5 m 96 ΑΙΓΙΟ 4:23
97. 1714 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 08:05,8 43:38,9 f 1 ΑΙΓΙΟ 4:23
98. 1339 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 08:07,2 42:36,5 m 97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:23
99. 1104 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 08:13,1 45:00,3 f 2 MARATHON CLUB 4:24
100. 1143 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 08:13,8 45:00,3 m 98 MARATHON CLUB 4:24
101. 1366 ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 08:16,2 43:58,3 m 99 SUMMIT RUNNERS 4:24
102. 1391 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 08:22,2 44:07,4 m 100 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:24
103. 1563 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 08:32,0 45:01,0 m 101 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:25
104. 1769 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 08:34,2 45:02,3 m 102   4:25
105. 1309 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 08:42,7 44:34,7 m 103 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:25
106. 1147 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 08:55,0 45:01,1 m 104 MARATHON CLUB 4:26
107. 1152 ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 08:55,7 45:01,0 f 3 MARATHON CLUB 4:26
108. 1457 ΚΑΠΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 09:02,6 45:16,6 m 105 Polias runners 4:27
109. 1114 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 09:06,8 45:07,6 m 106 MARATHON CLUB 4:27
110. 1110 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 09:08,9 43:51,5 m 107 MARATHON CLUB 4:27
111. 1061 ΜΠΟΝΤΖΙΟΝΥ ΜΑΡΕΚ 09:15,2 44:09,9 m 108 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:28
112. 1845 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 09:17,1 45:36,2 m 109   4:28
113. 1655 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 09:18,3 45:23,5 m 110 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 4:28
114. 1496 ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 09:23,8 45:03,6 m 111 OUTRUN 4:28
115. 1612 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:37,2 44:09,2 m 112 MOTOROIL RUNNING TEAM 4:29
116. 1846 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 09:39,7 45:02,1 m 113   4:29
117. 1183 ΒΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 09:42,4 45:17,4 m 114 ΣΑΦΑΝΣ 4:29
118. 1148 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 09:44,2 45:18,7 f 4 MARATHON CLUB 4:29
119. 1065 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 09:51,4 45:02,5 m 115 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:30
120. 1807 ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 09:55,4 46:26,8 m 116 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:30
121. 1445 ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:58,4 45:31,2 m 117 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 4:30
122. 1487 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10:04,4 43:55,5 m 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:31
123. 1099 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10:04,6 45:09,0 m 119 MARATHON CLUB 4:31
124. 17 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 10:06,6 44:53,0 f 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΠΑΣΑ+ΡΟΔΟΣ 4:31
125. 1272 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 10:12,1 45:31,1 f 6 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:31
126. 1172 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10:12,4 44:18,7 m 120 MARATHON CLUB 4:31
127. 1591 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10:15,0 46:47,8 m 121 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:31
128. 239 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10:16,9 45:18,5 m 122 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:32
129. 1370 ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΓΔΑ 10:18,7 45:55,6 f 7 marathon club 4:32
130. 1100 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:18,9 45:55,9 m 123 MARATHON CLUB 4:32
131. 1323 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΤΙΜΟΣ 10:19,5   m 124 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:32
132. 1392 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. 10:20,4 45:50,7 m 125   4:32
133. 1535 ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:21,5 45:50,6 m 126   4:32
134. 1230 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ 10:27,5   f 8 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:32
135. 1804 ΤΣΟΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10:34,5 44:51,8 m 127   4:33
136. 1836 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΝΤΗΣ 10:35,9 45:02,1 m 128   4:33
137. 1425 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:35,9 45:01,5 m 129 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:33
138. 1241 ΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10:46,9 44:59,9 m 130 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:33
139. 1419 ΖΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10:48,1 45:33,8 m 131 SPORTSCLUB 4:34
140. 1092 ΑΠΕΡΓΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 10:56,3 46:09,1 m 132 MARATHON CLUB 4:34
141. 1776 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:56,6 44:49,5 m 133 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:34
142. 1815 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:06,6 45:34,7 m 134 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:35
143. 269 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:06,7 45:35,4 m 135 ΣΑΦΑΝΣ 4:35
144. 1594 ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:10,8 45:47,4 m 136 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:35
145. 1458 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 11:11,6 47:16,0 m 137 ΣΔΥΑ 4:35
146. 1492 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ 11:21,8 45:47,5 f 9 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:36
147. 1318 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11:24,7 46:09,2 m 138 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:36
148. 1021 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11:25,9 46:57,5 m 139 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 4:36
149. 1248 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 11:27,8 45:35,4 m 140 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:36
150. 1703 ΡΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:27,9 45:23,8 m 141 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:36
151. 1643 ΟΛΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:28,3 45:47,4 m 142 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:36
152. 87 ΦΟΝΤΡΙΕ ΗΛΙΑΣ 11:30,5 46:59,2 m 143 ALLIANZ RT (promising 21.1km) 4:36
153. 74 ΣΑΚΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:32,1 46:59,4 m 144 ALLIANZ RT and future 5km runner 4:36
154. 1839 ΙΩΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11:33,3 45:38,9 m 145   4:36
155. 402 ΑΝΔΡΕΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11:41,8 46:31,7 m 146   4:37
156. 1102 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12:00,6 47:58,9 m 147 MARATHON CLUB 4:38
157. 1064 ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:04,1 46:02,8 m 148 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:38
158. 1223 ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 12:05,1 46:49,2 m 149 ΣΑΦΑΝΣ 4:39
159. 1144 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 12:09,0 47:59,1 m 150 MARATHON CLUB 4:39
160. 1808 ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:20,0 46:28,9 m 151   4:39
161. 1497 ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 12:25,8 48:29,5 m 152 SCIENCETRAINING 4:40
162. 1616 ΜΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:27,6 47:38,6 m 153 ΣΔΥΤ 4:40
163. 1068 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:29,0 46:51,7 m 154 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:40
164. 1159 ΣΕΡΙΦΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 12:32,5 48:04,9 f 10 MARATHON CLUB 4:40
165. 1824 ΧΛΕΡΟΣ ΜΙΧΑΉΛ 12:36,8 48:30,2 m 155   4:41
166. 1428 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 12:38,1 46:30,6 f 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 4:41
167. 1120 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ 13:01,4 48:10,0 f 12 MARATHON CLUB 4:42
168. 1455 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 13:02,4 47:27,5 f 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:42
169. 1167 ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13:06,3 48:34,6 m 156 MARATHON CLUB 4:42
170. 1634 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:07,8 47:14,3 m 157 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4:43
171. 1363 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:21,0 46:59,3 m 158 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:43
172. 1809 ΦΩΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13:21,0 46:59,3 m 159 ΤΡΙΠΟΛΗ 4:43
173. 1665 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13:23,5 47:01,6 m 160 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4:44
174. 1257 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 13:24,3 48:08,6 m 161 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 4:44
175. 1420 ΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 13:28,8 46:43,5 m 162 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 4:44
176. 1505 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 13:38,4 46:23,9 m 163 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:45
177. 1384 ΔΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 13:39,1 47:45,5 m 164 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:45
178. 1498 ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13:39,1 47:45,6 f 14 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:45
179. 671 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΛΑΚΗΣ 13:41,2 47:53,9 m 165 MARISTES RUNNERS 4:45
180. 1250 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13:42,6 48:03,3 f 15 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:45
181. 1388 ΔΗΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13:44,7 48:18,0 m 166 WELLNESPOT RUNNINGTEAM 4:45
182. 265 ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13:46,0 47:54,2 m 167 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:45
183. 1826 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13:52,9 46:07,0 m 168 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:45
184. 1713 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:55,3 47:48,3 m 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:46
185. 1508 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13:59,7 50:32,1 m 170 R for Runners 4:46
186. 1076 ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 14:00,2 48:24,2 m 171 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:46
187. 553 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 14:10,7 46:18,9 m 172 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:47
188. 1047 ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 14:12,9 48:40,9 m 173 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:47
189. 1039 ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 14:19,1 48:41,4 f 16 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 4:47
190. 1734 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 14:20,9 50:14,5 m 174 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:47
191. 1361 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14:26,9 48:42,5 m 175 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:48
192. 1553 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14:33,1 49:21,2 m 176 ΚΙΑΤΟ 4:48
193. 1754 ΣΤΑΥΡΟΥ Σ. ΚΩΣΤΑΣ 14:40,0 47:25,6 m 177 NS COACHING 4:49
194. 1829 ΧΡΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:45,2 49:27,7 m 178 ΣΑΦΑΝΣ - VG DISTANCE RUNNERS 4:49
195. 1316 ΑΡΒΑΝΙΤΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 14:47,7 48:19,3 m 179 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:49
196. 1089 ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14:51,6 48:27,5 f 17 MARATHON CLUB 4:49
197. 1338 ΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14:58,7 49:17,0 m 180   4:50
198. 1373 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:59,3 48:51,9 m 181 Running Librarians 4:50
199. 1633 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14:59,4 49:17,6 m 182   4:50
200. 1715 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 15:01,2 47:29,2 m 183   4:50
201. 1364 ΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:02,0 48:24,0 m 184   4:50
202. 1295 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 15:03,6 48:14,4 f 18 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:50
203. 1676 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:07,4 48:05,1 m 185 ΣΔΥΜ 4:50
204. 1107 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15:09,4 49:08,6 m 186 MARATHON CLUB 4:50
205. 1302 ΣΟΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:21,4 48:02,3 m 187 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 4:51
206. 1732 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15:24,0 47:24,9 m 188 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:51
207. 1149 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:25,4 49:41,0 m 189 MARATHON CLUB 4:51
208. 1383 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 15:26,9 48:53,9 m 190 Free Runners 4:52
209. 1105 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 15:28,0 49:24,7 f 19 MARATHON CLUB 4:52
210. 1292 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 15:28,8 48:41,4 m 191 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:52
211. 1196 ΚΩΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15:29,7 49:17,5 m 192 ΣΑΦΑΝΣ 4:52
212. 1800 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15:30,9 49:21,6 m 193   4:52
213. 1545 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15:36,0 49:15,0 m 194 MOTOR OIL RUNNING TEAM 4:52
214. 1531 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:39,9 50:23,8 m 195 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:52
215. 1560 ΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:41,7 49:21,5 m 196 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 4:53
216. 22 ΣΙΟΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15:44,6 47:37,8 m 197 ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4:53
217. 1123 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 15:48,4 47:35,8 m 198 MARATHON CLUB 4:53
218. 1823 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15:49,3 49:59,5 m 199 NALU RUNNING TEAM 4:53
219. 1453 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15:49,6 49:59,3 m 200 NALU RUNNING TEAM 4:53
220. 1212 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:50,8 49:59,5 m 201 ΣΑΦΑΝΣ 4:53
221. 1844 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15:51,6 34:22,6 m 202   4:53
222. 1164 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 15:51,9 49:29,6 m 203 MARATHON CLUB 4:53
223. 1127 ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15:53,1 50:03,2 m 204 MARATHON CLUB 4:53
224. 1003 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 16:00,1 48:43,9 f 20 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 4:54
225. 1464 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16:03,9 47:41,7 m 205 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 4:54
226. 1231 ΓΡΙΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 16:04,8 48:34,3 m 206 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:54
227. 1378 ΔΑΛΜΗΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 16:05,0 50:01,8 m 207   4:54
228. 484 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 16:05,2 49:32,1 m 208   4:54
229. 1709 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 16:10,9 49:39,3 m 209 run and fun 4:54
230. 1393 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:19,9 48:05,7 m 210 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:55
231. 1775 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 16:20,3 49:39,0 m 211 run and fun 4:55
232. 1134 ΜΠΟΥΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 16:24,9 50:12,3 m 212 MARATHON CLUB 4:55
233. 1345 ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16:28,2 48:21,6 m 213   4:56
234. 1818 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 16:30,1 49:23,7 m 214 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:56
235. 1415 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:33,2 50:25,8 m 215 ΣΚΙΡΙΤΕΣ 4:56
236. 1557 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 16:35,3 49:22,0 m 216 ΣΔΥΑ 4:56
237. 1069 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 16:39,5 49:28,5 m 217 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:56
238. 1686 ΠΕΤΡΟΒΑ ΤΣΒΕΤΕΛΙΝΑ 16:44,8 47:46,9 f 21 οχι 4:57
239. 1746 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:03,3 49:21,9 m 218 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:58
240. 1507 ΚΟΣΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 17:05,3 49:27,9 m 219 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:58
241. 1567 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17:08,0 51:24,9 m 220   4:58
242. 1515 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:12,1 49:28,9 m 221 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:58
243. 1618 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17:13,3 50:35,1 m 222   4:58
244. 1136 ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17:13,7 51:06,9 m 223 MARATHON CLUB 4:58
245. 1049 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:13,8 48:45,4 m 224 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58
246. 1623 ΜΠΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17:21,7 51:02,5 m 225 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:59
247. 1394 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 17:23,4 49:37,8 m 226 ΠΑΜΠΟΝΤΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 4:59
248. 1554 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17:23,9 50:06,1 m 227 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:59
249. 1306 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΑΣ 17:26,8 47:40,2 m 228 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:59
250. 1103 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 17:27,5 50:24,3 m 229 MARATHON CLUB 4:59
251. 1209 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17:31,1 49:47,0 m 230 ΣΑΦΑΝΣ 5:00
252. 1141 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 17:35,0 49:47,2 f 22 MARATHON CLUB 5:00
253. 1780 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17:39,8 50:23,1 m 231 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:00
254. 1850 ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17:40,0 49:24,8 m 232   5:00
255. 1810 ΦΩΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17:47,7 49:37,9 m 233 ΤΡΙΠΟΛΗ 5:01
256. 1611 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 17:48,8 48:51,9 m 234 RUNNING LIBRARIANS 5:01
257. 1439 ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17:51,6 49:40,3 f 23 ΣΑΦΑΝΣ 5:01
258. 1268 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:54,0 50:34,6 m 235 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:01
259. 1155 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 17:55,0 50:45,1 m 236 MARATHON CLUB 5:01
260. 1708 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17:57,3 51:23,0 m 237 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 5:01
261. 1321 ΓΙΑΝΝΗΛΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18:03,3 51:11,3 m 238 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:02
262. 1436 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18:04,4 49:20,1 m 239 MOTOR OIL RUNNING TEAM 5:02
263. 1260 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18:13,2 50:28,2 m 240 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:02
264. 1421 ΖΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 18:18,0 50:58,0 m 241 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 5:03
265. 1095 ΒΑΚΑΡΤΣΗ ΤΖΟΥΛΗ 18:18,6 50:31,7 f 24 MARATHON CLUB 5:03
266. 1142 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18:18,7 50:32,2 m 242 MARATHON CLUB 5:03
267. 6 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 18:22,1 50:58,4 f 25 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUNNERS 5:03
268. 1745 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18:22,1 51:02,7 m 243   5:03
269. 209 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 18:22,6 48:54,3 m 244 MANIACS 5:03
270. 1821 ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18:23,3 50:32,9 f 26   5:03
271. 1409 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 18:23,3 50:32,6 m 245   5:03
272. 1701 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 18:24,2 49:15,1 f 27 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:03
273. 1088 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 18:26,5 51:07,8 f 28 MARATHON CLUB 5:03
274. 55 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 18:34,0 51:04,2 m 246 ALLIANZ RT 5:04
275. 1399 ΔΙΑΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 18:34,1 51:19,1 m 247 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:04
276. 1340 ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 18:39,3 50:59,2 m 248 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:04
277. 1651 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18:44,8 51:23,7 m 249 ΣΑΦΑΝΣ 5:04
278. 1625 ΜΠΟΥΦΗΣ ΤΑΣΟΣ 18:45,2 52:14,8 m 250   5:04
279. 586 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 18:48,5 51:10,5 m 251 POLIAS RUNNERS 5:05
280. 1805 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΚΗΣ 18:56,1 50:57,3 m 252 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
281. 1523 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 18:59,9 51:52,0 m 253 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
282. 1779 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19:03,9 51:46,7 m 254 MOTOR OIL RUNNING TEAM 5:06
283. 271 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 19:05,1 51:08,8 m 255   5:06
284. 44 ΓΚΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19:06,1 51:03,8 m 256 ALLIANZ RT 5:06
285. 163 Schoenfelder Falk 19:08,4 51:22,5 m 257   5:06
286. 1072 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 19:11,8 50:29,8 m 258 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:06
287. 1603 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:19,0 50:55,3 m 259 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07
288. 1672 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ 19:19,6 51:05,6 f 29 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:07
289. 1671 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19:19,7 51:05,8 m 260 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:07
290. 1632 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19:21,1 50:50,4 m 261 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΩΔΕΣ 5:07
291. 1585 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:30,6 51:33,2 m 262 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07
292. 1050 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 19:35,9 51:44,0 m 263 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:08
293. 1329 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19:36,7 50:38,6 m 264 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:08
294. 1838 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 19:39,0 50:17,1 m 265   5:08
295. 1789 ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 19:40,5 51:44,1 m 266 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:08
296. 1133 ΜΠΟΛΑΝΟΥ ΑΛΚΕΤΑ 19:46,6 50:30,1 f 30 MARATHON CLUB 5:08
297. 1191 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19:47,8 51:52,7 m 267 ΣΑΦΑΝΣ 5:08
298. 1706 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:48,9 52:11,0 m 268 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ /ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACH 5:08
299. 1017 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19:49,8 50:22,9 m 269 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:09
300. 1075 ΚΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19:50,2 50:34,1 m 270 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:09
301. 1280 ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 19:50,2 51:32,5 f 31 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:09
302. 1013 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 19:50,3 50:42,1 m 271 ΑΠΣ Απόλλων Δυτ Αττικής 5:09
303. 334 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19:56,0 52:19,1 m 272 ΣΑΦΑΝΣ 5:09
304. 1832 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 19:59,3 51:45,3 m 273 ΑΣ ΝΕΜΕΑΣ 5:09
305. 1662 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 20:03,5 52:24,1 f 32 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:09
306. 1636 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 20:03,5 52:24,8 m 274 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:09
307. 540 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:09,1 53:30,3 m 275   5:10
308. 1349 ΓΑΖΗΣ ARISH 20:11,2 53:30,1 m 276   5:10
309. 1783 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20:13,5 53:01,0 m 277 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5:10
310. 1417 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20:18,3 51:40,5 m 278 SPORTSCLUB 5:10
311. 1184 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 20:27,6 52:30,0 m 279 ΣΑΦΑΝΣ 5:11
312. 1403 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20:37,8 52:38,4 m 280   5:12
313. 1606 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 20:40,2 52:49,4 f 33 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:12
314. 1418 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20:40,4 52:31,1 m 281 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:12
315. 1757 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20:41,3 51:40,3 m 282 SPORTSCLUB 5:12
316. 1429 ΘΕΟΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20:44,1 51:41,1 m 283 ΣΔΥΤ 5:12
317. 1447 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20:46,3 49:31,1 m 284 SPORTSCLUB KIATO 5:12
318. 1352 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 20:50,3 51:53,5 f 34 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:12
319. 1581 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 20:50,7 51:51,1 m 285 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:12
320. 1326 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 20:58,0 52:14,8 m 286 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:13
321. 1281 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21:02,4 52:15,6 m 287 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:13
322. 1645 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 21:04,4 52:58,7 m 288   5:13
323. 1070 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ 21:08,6 52:17,3 m 289 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:14
324. 1048 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21:09,0 51:56,5 m 290 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:14
325. 1045 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 21:15,7 53:41,9 m 291 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:14
326. 1449 ΚΑΛΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21:18,0 52:22,7 m 292 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5:14
327. 1121 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 21:19,3 54:04,5 f 35 MARATHON CLUB 5:14
328. 1357 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΡΙΦΥΛΗ 21:19,5 54:04,2 f 36   5:14
329. 1225 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 21:22,2 52:30,6 m 293 ΣΑΦΑΝΣ 5:14
330. 1484 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 21:24,6 51:27,2 f 37 NS COACHING 5:15
331. 246 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21:28,9 53:36,6 m 294 ΔΕΛΤΑ running team 5:15
332. 1222 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 21:29,9 54:14,6 m 295 ΣΑΦΑΝΣ 5:15
333. 1215 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21:29,9 54:14,7 m 296 ΣΑΦΑΝΣ 5:15
334. 1271 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 21:33,2 54:38,9 m 297 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:15
335. 831 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 21:37,5 51:41,3 m 298 ΣΔΥΤ 5:15
336. 1490 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 21:39,8 52:08,2 m 299 ΣΔΥΑ 5:16
337. 1094 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 21:41,0 53:23,1 f 38 MARATHON CLUB 5:16
338. 1056 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 21:52,6 53:56,0   1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:16
339. 1470 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 21:53,8 52:21,8 m 300   5:17
340. 1577 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21:57,4 53:39,1 m 301 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
341. 679 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 21:57,7 53:39,2 m 302 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
342. 1057 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ 21:58,7 51:19,4 m 303 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:17
343. 1831 ΞΙΞΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 22:01,4   f 39   5:17
344. 1495 ΚΟΚΟΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 22:01,4   f 40 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:17
345. 1528 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 22:02,0   f 41   5:17
346. 1575 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 22:02,0 53:18,5 m 304 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
347. 185 TERLAAK PASCALE 22:08,6 52:09,2 f 42   5:17
348. 1310 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 22:09,6 52:56,7 m 305 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:18
349. 1279 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:09,7 52:58,7 m 306 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:18
350. 1192 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22:10,7 52:46,1 m 307 ΣΑΦΑΝΣ 5:18
351. 1396 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 22:16,3 52:21,8 m 308   5:18
352. 1067 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 22:18,3 52:05,8 m 309 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:18
353. 1668 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:26,3 54:29,2 m 310 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5:19
354. 1052 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 22:28,5 54:37,0 m 311 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:19
355. 1063 ΝΑΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 22:28,5 54:37,0 m 312 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:19
356. 1731 ΣΚΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22:33,2 53:32,1 m 313 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19
357. 1308 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22:35,7 53:45,3 m 314 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
358. 1301 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 22:35,7 53:44,5 m 315 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
359. 1269 ΒΕΒΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22:35,8 53:45,0 m 316 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
360. 1275 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22:35,8 53:44,5 m 317 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
361. 1290 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22:35,9 51:33,7 m 318 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
362. 1305 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22:36,0 53:44,5 m 319 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
363. 1647 ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΤΑΣΟΣ 22:41,6 52:00,9 m 320   5:20
364. 1473 ΚΑΣΔΑΓΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22:42,7 52:00,9 m 321 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:20
365. 1444 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22:43,5 55:54,0 m 322 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:20
366. 1784 ΤΣΕΡΜΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22:43,6 53:00,6 m 323 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:20
367. 1226 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22:47,0 52:30,2 m 324 ΣΑΦΑΝΣ 5:20
368. 1644 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ 22:47,6 54:34,1 m 325 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:20
369. 1188 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 22:51,8 54:49,2 f 43 ΣΑΦΑΝΣ 5:20
370. 1689 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 22:55,0 52:59,7 m 326 ΣΔΥΑ 5:20
371. 1848 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 22:58,8 53:09,6 m 327   5:21
372. 1642 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23:04,4 52:31,5 m 328   5:21
373. 1680 ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:06,1 54:32,1 m 329 D.R.T 5:21
374. 1398 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:08,3 54:56,4 m 330 ΣΔΥΑ 5:21
375. 1790 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:15,7 53:02,8 m 331 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 5:22
376. 1287 ΛΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 23:16,7 54:31,8 m 332 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:22
377. 1324 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 23:17,5 53:21,1 m 333 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:22
378. 1747 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23:17,8 53:21,3 m 334   5:22
379. 1682 ΠΕΝΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 23:21,2 54:31,9 m 335   5:22
380. 1066 ΠΑΛΜΑ ΦΕΡΝΑΝΤΟ 23:29,6 53:55,6 m 336 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:23
381. 1273 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 23:43,3 43:30,8 f 44 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:24
382. 1513 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 23:44,6 54:16,9 m 337 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 5:24
383. 1580 ΜΕΪΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23:45,1 54:40,9 m 338 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 5:24
384. 1806 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 23:48,3 54:49,9 m 339 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:24
385. 1331 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 23:57,6 52:22,6 m 340 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:25
386. 1440 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:59,8 56:15,0 m 341 ΣΑΦΑΝΣ 5:25
387. 1166 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 24:03,5 54:26,9 f 45 MARATHON CLUB 5:25
388. 1371 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 24:09,3 52:22,2 m 342   5:25
389. 1510 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24:14,2 52:08,9 m 343 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5:26
390. 1080 ΣΥΚΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24:17,0 55:38,2 m 344 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:26
391. 1460 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 24:21,6 55:47,0 m 345 ironauts 5:26
392. 1476 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24:21,9 55:29,9 m 346 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:26
393. 1093 ΑΡΥΦΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 24:24,0 56:00,8 f 46 MARATHON CLUB 5:26
394. 1217 ΣΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24:26,3 56:15,0 m 347 ΣΑΦΑΝΣ 5:26
395. 1165 ΣΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24:29,6 56:29,2 m 348 MARATHON CLUB 5:27
396. 1113 ΚΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 24:31,6 56:28,7 m 349 MARATHON CLUB 5:27
397. 1787 ΤΣΙΟΥΝΗ ΟΛΓΑ 24:32,6 54:27,2 f 47 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 5:27
398. 1657 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΉΣΤΟΣ 24:40,1 55:40,4 m 350 IRONAUTS RUNNING TEAM 5:27
399. 1335 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24:52,0 54:31,0 m 351 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:28
400. 1330 ΣΑΜΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 24:52,0 54:31,5 m 352 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:28
401. 1524 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 24:56,3 54:39,8 f 48 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:28
402. 1206 ΜΠΙΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25:06,4 53:30,7 m 353 ΣΑΦΑΝΣ 5:29
403. 1296 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25:07,7 56:11,0 m 354 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:29
404. 1078 ΣΟΥΤΖΟΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ 25:08,7 53:50,6 f 49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:29
405. 1833 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΧΑΡΗΣ 25:11,6 55:43,5 m 355   5:29
406. 1314 ΨΑΡΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 25:12,7 53:45,8 m 356 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:29
407. 1274 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25:12,9 43:38,1 f 50 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:29
408. 1666 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 25:13,1 53:15,9 m 357 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:29
409. 1004 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25:16,6 55:45,2 m 358 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:30
410. 1707 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25:18,5 56:51,3 m 359 ΠΟΡΟ-ΜΕΝΟΙ CLUB 5:30
411. 1234 ΚΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 25:20,7 55:21,2 m 360 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:30
412. 1158 ΣΕΡΙΦΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 25:23,8 56:14,1 m 361 MARATHON CLUB 5:30
413. 1724 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 25:30,0 52:30,5 m 362 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30
414. 1583 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 25:31,6 54:34,1 f 51   5:31
415. 1814 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 25:33,9 53:33,8 m 363 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:31
416. 1007 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 25:35,5 54:39,8 m 364 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:31
417. 1034 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 25:35,6 55:56,5 m 365 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:31
418. 1084 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 25:40,4 55:37,7 f 52 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:31
419. 1506 ΚΟΡΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25:40,6 56:11,2 m 366   5:31
420. 1469 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25:46,5 55:17,7 m 367 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5:32
421. 1663 ΠΑΠΑΙ ΑΡΑΜΠΕΛΛΑ 25:47,8 54:59,0 f 53   5:32
422. 1690 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25:48,1 54:58,3 m 368   5:32
423. 1635 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25:52,0 54:37,9 f 54   5:32
424. 1286 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25:55,2 57:07,7 m 369 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:32
425. 1422 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 25:55,5 54:22,7 m 370 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:32
426. 1259 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 25:57,1 56:55,3 m 371 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:32
427. 1620 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 25:58,5 55:38,6 m 372 ArtsNCulture.gr 5:32
428. 1332 ΣΟΥΒΕΡΜΈΖΟΓΛΟΥ ΓΙΆΝΝΗΣ 25:59,2 56:26,2 m 373 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:32
429. 1677 ΠΑΣΤΡΑ ΑΛΕΚΑ 26:01,0 55:02,5 f 55 MARATHON TEAM GREECE 5:32
430. 1109 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΌΛΓΑ 26:02,2 56:45,7 f 56 MARATHON CLUB 5:33
431. 1151 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:02,9 56:13,4 m 374 MARATHON CLUB 5:33
432. 555 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 26:08,5 54:11,3 m 375   5:33
433. 1224 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26:15,0 56:23,1 m 376 ΣΑΦΑΝΣ 5:33
434. 1414 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26:20,0 56:05,0 m 377   5:34
435. 1229 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 26:31,5 52:24,1 m 378 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:34
436. 1194 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:33,4 54:22,5 m 379 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
437. 1549 ΛΙΓΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:36,1 57:42,4 m 380 mdx 5:35
438. 678 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26:36,2 57:42,2 m 381 MDX 5:35
439. 1180 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26:40,7 55:04,9 m 382 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
440. 1203 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 26:40,8 54:57,6 m 383 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
441. 1812 ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:46,5 56:09,9 m 384 ΑΤΟΜΙΚΟ 5:35
442. 1534 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 26:46,6 56:09,9 f 57 ΟΜΑΔΑ ΈΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5:35
443. 1441 ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26:47,7 56:05,9 f 58   5:35
444. 1683 ΠΕΠΟΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 26:52,0 57:30,3 m 385   5:36
445. 1813 ΧΑΡΑΚΤΗΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 26:58,9 56:51,5 m 386 ΠΟΡΟ-ΜΕΝΟΙ CLUB 5:36
446. 1347 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 26:59,0 57:15,5 f 59 ΠΟΡΟ-ΜΕΝΟΙ CLUB 5:36
447. 1033 ΡΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:59,0 57:15,0 m 387 Ανεξάρτητος 5:36
448. 1254 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 27:04,9 57:54,1 f 60 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:37
449. 1009 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 27:08,8 59:21,2 m 388 ΣΑΦΑΝΣ 5:37
450. 1022 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 27:08,9 59:20,9 m 389 ΑΠΣ Απόλλων Δυτ Αττικής 5:37
451. 1387 ΔΗΜΑ ΦΑΝΗ 27:10,2 55:56,8 f 61 WELLNESPOT RUNNINGTEAM 5:37
452. 1077 ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:14,5 55:38,5 m 390 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:37
453. 1233 ΚΑΣΕΛΑ ΡΟΥΛΑ 27:15,7 56:06,5 f 62 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:37
454. 1372 ΓΛΗΓΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27:19,7 56:27,9 f 63   5:38
455. 1482 ΚΑΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 27:27,8 56:49,1 m 391   5:38
456. 1246 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 27:32,7 55:25,5 m 392 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:38
457. 1503 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΈΝΗ 27:33,4 58:08,0 f 64 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:38
458. 284 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 27:37,4 57:44,9 m 393 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:39
459. 1190 ΚΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 27:40,1 56:47,6 m 394 ΣΑΦΑΝΣ 5:39
460. 1540 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 27:45,5 56:32,5 f 65 MAD CATS 5:39
461. 1532 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 28:03,5 56:36,5 m 395 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:40
462. 1752 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 28:05,2 55:45,2 f 66   5:40
463. 1650 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 28:07,9 58:32,1 f 67   5:41
464. 1251 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28:09,0 56:21,8 m 396 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:41
465. 1840 ΖΑΧΑΡΙΑ ΘΕΩΝΗ 28:17,8 58:06,1 f 68   5:41
466. 1735 ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 28:33,1 56:24,2 f 69   5:42
467. 1185 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 28:35,0 56:05,8 m 397 ΣΑΦΑΝΣ 5:42
468. 1778 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 28:42,9 00:17,5 m 398 - 5:43
469. 1478 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28:46,5 56:49,6 m 399   5:43
470. 1471 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 28:46,7 57:45,6 m 400   5:43
471. 1346 ΒΌΓΙΟΒΙΤΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 28:46,9 57:46,0 m 401 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ 5:43
472. 1759 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 28:48,8 55:59,5 f 70 ΣΔΥΑ 5:43
473. 1849 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 28:49,8 57:09,9 m 402   5:43
474. 708 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28:52,1 56:46,6 m 403 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44
475. 1670 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28:53,0 58:16,2 m 404 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:44
476. 1382 ΔΑΦΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 28:53,8 56:40,9 f 71 ΣΑΠΠΑΖ 5:44
477. 1012 ΚΑΙΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 28:53,8 56:38,3 f 72 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:44
478. 1519 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28:55,8 54:22,8 m 405 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44
479. 1081 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 28:58,2 57:46,9 m 406 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:44
480. 1764 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29:06,9 58:50,4 m 407 ΗΛΕΙΟΣ 5:44
481. 1588 ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 29:15,1 58:32,2 m 408   5:45
482. 1197 ΡΑΝΤΟΥ ΚΩΣΤΕΛ 29:17,1 54:31,1 m 409 ΣΔΥΠ 5:45
483. 1227 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ 29:20,6 57:42,4 m 410 ΣΑΦΑΝΣ 5:45
484. 1736 ΣΜΥΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29:30,0 57:50,1 m 411   5:46
485. 1718 ΣΑΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 29:50,4 57:48,2 f 73   5:47
486. 1028 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30:09,1 56:54,3 m 412 Ανεξάρτητος 5:48
487. 1211 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30:09,5 56:54,7 m 413 ΣΑΦΑΝΣ 5:49
488. 1195 ΚΥΡΠΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 30:17,6 59:13,0 f 74 ΣΑΦΑΝΣ 5:49
489. 1801 ΤΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:18,7 59:12,9 m 414   5:49
490. 1181 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΝΑΤΑΣΑ 30:26,5 59:10,2 f 75 ΣΑΦΑΝΣ 5:50
491. 1198 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30:46,7 00:02,4 m 415 ΣΑΦΑΝΣ 5:51
492. 1737 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:50,0 58:34,1 m 416 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:51
493. 1240 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30:52,8 58:02,7 m 417 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:51
494. 1030 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30:59,9 58:11,9 m 418 ΣΔΥ Αγρινίου 5:52
495. 1337 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 31:31,5 57:59,1 m 419 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:54
496. 1054 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31:46,2 59:22,9 m 420 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:55
497. 1702 ΡΑΠΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 31:49,1 59:31,3 m 421 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:55
498. 1285 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31:52,0 59:06,1 m 422 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:55
499. 1266 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 31:52,9 59:26,3 f 76 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:55
500. 461 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 31:58,1 00:01,1 m 423 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
501. 1011 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32:00,4 01:07,1 m 424 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:56
502. 1527 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 32:02,8 59:10,0 m 425 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5:56
503. 1561 ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 32:08,8 59:01,7 m 426   5:56
504. 1615 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 32:21,5 59:09,1 m 427 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57
505. 1010 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32:28,3 01:45,3 m 428 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:57
506. 1018 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32:28,3 01:45,2 m 429 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:57
507. 1044 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 32:28,4 01:45,6 m 430 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:57
508. 1220 ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 32:42,7 00:02,1 m 431 ΣΑΦΑΝΣ 5:58
509. 1176 TIRARD CECILE 32:42,8 00:02,1 f 77 ΣΑΦΑΝΣ 5:58
510. 1317 ΒΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32:45,3 58:08,9 m 432 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:59
511. 1322 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 32:45,5 58:08,9 m 433 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:59
512. 1293 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32:53,3 59:03,8 m 434 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:59
513. 1059 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 32:55,7 56:57,0 m 435 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:59
514. 1351 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 32:57,5 58:03,1 m 436 ΣΔΥΑ 5:59
515. 1433 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 32:58,9 59:53,2 f 78 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:59
516. 1008 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33:00,0 59:24,5 m 437 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:00
517. 1593 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 33:01,0 59:28,3 f 79   6:00
518. 1721 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 33:02,1 01:43,3 m 438 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:00
519. 1751 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33:02,4 01:43,7 m 439 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:00
520. 1216 ΡΗΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 33:05,6 01:55,8 f 80 ΣΑΦΑΝΣ 6:00
521. 1395 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 33:11,0 02:12,2 f 81 FAMILY TEAM 6:00
522. 1300 ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33:13,1 59:08,8 m 440 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:00
523. 1649 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33:14,5 59:34,3 m 441 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:00
524. 1711 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 33:14,6 59:46,7 f 82   6:00
525. 1584 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 33:14,9 59:46,8 m 442 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:00
526. 1379 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 33:19,7 58:05,8 m 443   6:01
527. 1406 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 33:19,7 57:25,3 f 83   6:01
528. 813 ΒΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 33:23,4 00:43,4 f 84   6:01
529. 1674 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 33:23,8   m 444 FAMILY TEAM 6:01
530. 1450 ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33:30,8 00:06,0 m 445 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:01
531. 490 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 33:36,8 00:22,0 m 446 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:02
532. 1781 ΤΣΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 33:38,1 00:29,1 m 447 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:02
533. 1546 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 33:43,5 53:54,7 f 85   6:02
534. 1036 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34:02,2 01:22,4 m 448 KURKURIKIS TRAINING TEAM 6:04
535. 1079 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 34:15,8 59:37,3 f 86 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:04
536. 1369 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34:32,2 01:58,5 m 449 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
537. 1446 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 34:34,7 58:28,5 m 450 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6:06
538. 1327 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34:36,1 59:55,1 m 451 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:06
539. 1334 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 34:36,3 00:35,9 f 87 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:06
540. 1315 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 34:36,4 00:35,8 m 452 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:06
541. 1427 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 34:39,0 01:08,5 m 453 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 6:06
542. 1491 ΚΙΟΥΣΗ ΤΙΤΣΑ 34:39,3 59:57,7 f 88   6:06
543. 1137 ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ 34:52,1 00:53,0 f 89 MARATHON CLUB 6:07
544. 1199 ΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34:52,4 00:52,7 m 454 ΣΑΦΑΝΣ 6:07
545. 1400 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 34:52,9 02:18,7 m 455 ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ 6:07
546. 1038 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 34:55,6 02:40,9 f 90 Adidas Runners Athens 6:07
547. 1573 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 34:57,6 59:47,9 f 91   6:07
548. 1027 ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ 35:11,6 01:42,2 f 92 Ανεξάρτητος 6:08
549. 1641 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35:17,8 02:22,7 m 456 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 6:08
550. 1719 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 35:22,9 02:00,1 m 457   6:09
551. 606 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 35:23,4 00:41,9 m 458 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:09
552. 322 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35:24,1 02:00,2 m 459   6:09
553. 1786 ΤΣΙΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 35:40,7 59:48,3 m 460   6:10
554. 1201 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 35:41,9 01:09,2 f 93 ΣΑΦΑΝΣ 6:10
555. 1424 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35:42,9 00:21,3 m 461 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10
556. 1116 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 35:43,5 01:35,9 f 94 MARATHON CLUB 6:10
557. 1333 ΒΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35:55,7 00:25,3 m 462 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:11
558. 1320 ΒΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 35:56,2 00:25,3 m 463 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:11
559. 1794 ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 35:57,5 00:57,6 f 95   6:11
560. 1360 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 36:00,4 01:40,3 m 464 MAD CATS 6:11
561. 1693 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ 36:07,6 01:32,3 f 96 Οχι 6:12
562. 1060 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 36:12,4 03:12,6 m 465 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:12
563. 1202 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 36:12,4 01:52,7 f 97 ΣΑΦΑΝΣ 6:12
564. 1058 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 36:12,5 03:15,2 m 466 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:12
565. 1051 ΕΛΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 36:12,9 03:12,8 m 467 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:12
566. 1354 ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36:23,2 03:22,2 m 468   6:13
567. 808 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 36:27,1 02:19,4 m 469   6:13
568. 1729 ΣΚΑΡΠΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 36:38,1 02:19,5 f 98   6:14
569. 1278 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 36:49,3 01:44,5 m 470 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:14
570. 1175 GRACEY JAMES 36:55,3 02:53,6 m 471 ΣΑΦΑΝΣ 6:15
571. 1221 ΖΟΒΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 36:56,7 02:06,7 m 472 ΣΔΥΠ 6:15
572. 253 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37:10,7 00:57,0 m 473 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:16
573. 1463 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 37:13,8 02:08,1 f 99   6:16
574. 1816 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 37:15,9 01:41,0 f 100 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6:16
575. 1189 ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37:18,2 03:33,0 m 474 ΣΑΦΑΝΣ 6:16
576. 1811 ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37:20,8 03:33,3 m 475 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:16
577. 1660 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37:20,9 03:33,1 m 476 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:16
578. 1755 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 37:40,6 03:23,6 f 101 - 6:18
579. 1574 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37:44,6 03:52,3 m 477   6:18
580. 1494 ΚΟΚΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37:54,8 01:59,9 m 478 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:19
581. 1154 ΡΑΛΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 37:56,4 02:57,8 f 102 MARATHON CLUB 6:19
582. 1031 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 38:01,9 05:33,7 m 479 Adidas Runners Athens 6:19
583. 1376 ΔΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38:18,6 01:20,1 m 480   6:20
584. 1336 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 38:32,5 00:25,3 m 481 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:21
585. 1304 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 38:42,6 03:37,8 m 482 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:22
586. 1681 ΠΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 38:47,4 01:35,2 m 483   6:22
587. 1717 ΣΑΡΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 38:49,9 02:12,1 f 103   6:22
588. 272 ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 39:02,4 03:08,9 m 484 ΣΑΦΑΝΣ 6:23
589. 1214 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 39:11,5 02:27,0 m 485 ΣΑΦΑΝΣ 6:23
590. 1046 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 39:14,0 04:02,8 m 486 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:24
591. 1244 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 39:15,1 04:03,2 m 487 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:24
592. 1243 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 39:15,3 04:03,2 m 488 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 6:24
593. 1256 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 39:15,3 04:03,0 f 104 CHIOS RUNN 6:24
594. 1562 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ 39:54,1 02:25,8 f 105 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 6:26
595. 1053 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39:58,8 02:27,3 m 489 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:27
596. 1607 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40:05,1 04:31,4 m 490 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:27
597. 1343 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40:06,0 04:37,0 m 491   6:27
598. 1552 ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 40:08,4 03:40,2 f 106 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOY 6:27
599. 1578 ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 40:13,4 06:42,8 m 492 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:27
600. 1782 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40:14,4 06:09,7 m 493 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:28
601. 1434 ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40:14,9 06:10,3 m 494 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:28
602. 1817 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40:35,1 04:39,7 m 495   6:29
603. 1016 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40:40,2 04:28,7 m 496 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:29
604. 1438 ΚΑΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40:51,1 03:30,3 m 497 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:30
605. 1733 ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40:51,1 06:02,9 f 107 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:30
606. 1728 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40:53,1 04:08,3 m 498 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:30
607. 1544 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40:54,9 04:21,2 m 499 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:30
608. 1610 ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 41:09,9 04:09,3 m 500 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:31
609. 1186 ΓΚΙΝΟΥΤΣΗΣ ΘΥΜΙΟΣ 41:10,9 05:40,9 m 501 ΣΑΦΑΝΣ 6:31
610. 1638 ΝΤΕΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 41:14,8 00:16,9 f 108   6:31
611. 1082 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 41:32,6 06:10,0 m 502 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:33
612. 1522 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 41:38,5 06:33,4 f 109 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:33
613. 1381 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 41:38,8 05:42,3 m 503 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:33
614. 1218 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 41:58,6 03:56,1 m 504 ΣΑΦΑΝΣ 6:34
615. 1255 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΜΑΡΙΝΑ 41:58,7 03:56,0 f 110 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:34
616. 1688 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΏΝΙΟΣ 42:08,8 07:06,5 m 505 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:35
617. 1032 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 42:13,7 05:33,6 m 506 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:35
618. 1389 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 42:21,1 04:28,6 m 507 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΑΡΓΟΥΣ 6:36
619. 1385 ΔΕΝΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 42:26,5 04:23,1 m 508 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:36
620. 1042 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 43:00,2 07:03,6 m 509 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:38
621. 1041 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 43:00,2 07:03,5 f 111 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:38
622. 1177 ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 43:26,4 06:58,4 f 112 ΣΑΦΑΝΣ 6:40
623. 1744 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43:47,8 05:00,3 m 510   6:41
624. 1015 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 43:53,3 06:07,0 f 113 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:42
625. 1619 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 44:16,8 05:22,5 m 511   6:43
626. 1516 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 44:30,2 07:30,1 f 114   6:44
627. 1448 ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44:43,4 05:50,8 m 512 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:45
628. 1270 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 44:52,3 07:41,3 f 115 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:45
629. 1799 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45:08,6 07:43,8 m 513 MOTOR OIL RUNNING TEAM 6:47
630. 1284 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45:12,4 57:52,9 m 514 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:47
631. 1303 ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 45:48,8 53:19,4 f 116 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:49
632. 1289 ΜΕΪΜΕΤΕΑ ΙΜΕΛΝΤΑ 45:53,3 06:17,3 f 117 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:49
633. 1232 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 45:58,5 08:52,3 m 515 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:50
634. 1348 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45:58,6 09:37,0 m 516 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:50
635. 1481 ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 45:58,7 09:37,3 f 118 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:50
636. 1475 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 46:06,3 08:21,3 m 517   6:50
637. 1653 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 46:07,6 04:41,3 m 518 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ 6:50
638. 1773 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 46:07,9 08:52,3 m 519 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ 6:50
639. 1235 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 46:11,0 06:05,8 f 119 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:51
640. 1282 ΚΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ 46:11,1 07:56,5 f 120 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:51
641. 1723 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 46:23,0 04:51,2 f 121 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:51
642. 1820 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 46:27,6 07:22,6 m 520 ΣΕΡΠΑ 6:52
643. 1626 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46:27,7 07:23,0 m 521   6:52
644. 1791 ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 47:41,4 10:39,3 m 522   6:56
645. 1568 ΜΑΡΑΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 48:00,5 06:19,1 m 523 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:58
646. 1179 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 48:16,7 09:22,2 m 524 ΣΑΦΑΝΣ 6:59
647. 1213 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 48:23,8 08:28,9 f 122 ΣΑΦΑΝΣ 6:59
648. 1404 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 48:28,3 10:29,2 m 525   6:59
649. 1062 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 49:07,0 08:12,5 m 526 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:02
650. 1071 ΠΗΧΑ ΙΩΑΝΝΑ 49:07,1 08:12,7 m 527 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:02
651. 1576 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 49:13,4 08:52,8 f 123 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:02
652. 1462 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ 49:17,6 08:42,0 m 528 BLUE BLACK 7:03
653. 1597 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49:19,9 13:00,6 m 529 MOBY RUNNING TEAM 7:03
654. 1485 ΚΕΛΕΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 49:20,0 13:01,0 m 530   7:03
655. 1548 ΛΙΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 49:20,0 13:00,9 f 124 MOBY RUNNING TEAM 7:03
656. 1178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 49:29,7 09:10,1 m 531 ΣΑΦΑΝΣ 7:03
657. 1541 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 49:30,5 10:00,8 m 532   7:03
658. 1204 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49:34,6 09:32,5 m 533 ΣΑΦΑΝΣ 7:04
659. 1452 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 49:34,6 10:00,9 f 125   7:04
660. 1564 ΜΑΞΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΑΚΗΣ 49:35,1 10:00,6 m 534   7:04
661. 1283 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 49:35,7 10:20,8 m 535 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:04
662. 1712 ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 49:42,3 08:48,4 m 536 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:04
663. 1834 ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ 49:50,1 10:12,8   2   7:05
664. 1073 ΣΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50:20,3 13:55,3 m 537 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:07
665. 1297 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 50:21,8 09:45,5 f 126 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:07
666. 1639 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50:59,1 03:17,7 m 538   7:09
667. 1437 ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ 51:18,6 08:52,6 f 127 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:10
668. 37 ΚΡΑΝΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 51:49,7 09:31,2 f 128 ALLIANZ RT 7:12
669. 1596 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 51:57,5 10:20,3 m 539   7:13
670. 1518 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 52:47,6 14:55,7 m 540 ΑΟ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ 7:16
671. 1019 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 52:57,8 12:33,2 f 129 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
672. 1002 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53:06,2 11:51,3 m 541 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
673. 1020 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 53:06,3 11:51,6 f 130 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
674. 1001 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 53:06,4 11:51,6 f 131 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
675. 1621 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 53:08,3 12:04,9 m 542 ΜΠΟΥΚΜΑΝ228 7:17
676. 1431 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 54:54,6 11:13,2 m 543   7:24
677. 1461 ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55:15,9 12:59,3 m 544 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:26
678. 1725 ΣΙΝΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55:53,6 14:11,6 m 545   7:28
679. 1014 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 56:11,1 12:33,4 m 546 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:29
680. 1819 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 56:26,6 14:22,4 m 547 TEAM SHERPAS 7:30
681. 1200 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 57:38,8 14:55,7 m 548 ΣΔΥΠ 7:35
682. 1556 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 57:47,3 12:04,2 m 549 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 7:35
683. 1288 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 58:21,1 13:40,4 m 550 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:38
684. 1741 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 59:48,7 13:33,1 f 132 Η ΚΟΥΤΣΗ ΧΕΛΩΝΑ 7:43
685. 1768 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 59:49,7 13:32,9 m 551   7:43
686. 1328 ΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:07,9 18:45,8 m 552 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:45
687. 1208 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 00:09,1 18:43,2 f 133 ΣΑΦΑΝΣ 7:45
688. 1488 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 00:54,3 18:33,4 f 134 ΑΟ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ 7:48
689. 1307 ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:23,9 16:36,6 m 553 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:49
690. 1023 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 01:53,4 17:29,7 f 135 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:51
691. 1174 GRACEY MARTHA 02:11,6 16:37,7 f 136 ΣΑΦΑΝΣ 7:53
692. 1040 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 02:42,2 20:54,0 m 554 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:54
693. 531 ΑΝΥΦΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 04:13,1 21:45,0 f 137   8:00
694. 1035 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ 04:28,1 20:41,9 f 138 Ανεξάρτητος 8:01
695. 1249 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 06:25,0 20:16,8 f 139 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:09
696. 1245 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 06:26,5 20:17,0 m 555 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:09
697. 1589 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 07:56,1 20:49,9 m 556 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:15
698. 1691 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:52,2 22:50,5 m 557 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ 8:34
699. 1043 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 13:42,0 23:54,5 f 140 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 8:37
700. 1539 ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15:25,6 28:11,4 m 558 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟς 8:44
701. 1350 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17:11,1 27:53,3 m 559 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:51
702. 1024 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 18:57,5 27:56,6 f 141 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 8:57
703. 1025 ΞΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18:58,2 27:56,6 m 560 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 8:57

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 11 Φεβρουάριος 2018
  • Περιοχή: Πελοπόννησος
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

4th Lycabettus Run

4th Lycabettus Run

Φεβ 25, 2018 Rate: 0.00

20th Logicom Cyprus Marathon

20th Logicom Cyprus Marathon

Μαρ 04, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed