Energy Duathlon Championship & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2018 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Energy Duathlon Championship & Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου 2018.


ELITE MEN
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club


 1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 37 37 17:25.4 0:30.2 32:50.4 0:45.0 9:18.0 1:00:49.2 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 20 18:30.8 0:27.4 34:12.8 0:42.6 9:41.2 1:03:35.0 NS COACHING - Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
3 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 44 17 18:30.0 0:43.2 33:58.8 0:52.3 9:41.2 1:03:45.6 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 29 66 18:01.8 0:45.1 34:23.3 0:56.0 9:43.6 1:03:50.0 AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - My athlete/compres
5 DAVIDE XYNOMILAKIS 36 34 20:06.9 0:40.0 34:03.2 0:45.7 10:47.7 1:06:23.7 Ns Coaching - AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6 LOUIS WOODGATE 16 61 20:10.8 0:24.7 37:08.6 0:34.8 10:39.8 1:08:58.8 N.O.KY.
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19 42 18:51.1 1:02.1 37:54.5 1:10.9 10:39.7 1:09:38.4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 41 39 19:15.9 0:34.7 41:15.7 0:56.4 10:51.2 1:12:54.2 RED STAR
9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 37 18 19:33.2 1:12.7 41:23.4 1:27.9 10:00.3 1:13:37.7 GAS ILISOS
10 GEORGE SCHOINAS 43 33 25:00.5 0:33.1 40:39.3 1:26.0 13:23.2 1:21:02.2 Red Star Triathlon
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 14 57 23:49.5 0:29.3 43:45.6 0:40.4 13:01.7 1:21:46.7 N.O.KY.
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 50 25 25:56.5 1:11.5 42:32.9 2:04.6 16:50.8 1:28:36.4 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE
DNF ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 14 NS COACHING
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 17 23 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 29 73 Red Star Triathlon
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ 28 74 ΟΛΥΜΠΙΟΙ


ELITE WOMEN
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 40 20:13.2 0:32.1 38:15.9 0:46.3 10:40.2 1:10:28.0 ΓΑΣ ΙΣΟΣ
2 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 46 72 22:39.6 0:51.2 37:15.3 0:51.5 12:05.1 1:13:42.8 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 77 23:15.1 0:44.3 41:52.4 0:58.2 12:48.8 1:19:39.1 RED STAR TRIATHLON
4 ROBYN WOODGATE 15 28 25:13.0 0:34.5 43:53.6 0:38.3 13:44.6 1:24:04.2 N.O.KY.
5 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ 16 58 30:54.2 0:30.2 47:55.0 0:41.5 17:23.5 1:37:24.6 N.O.KY.


AGE GROUP Energy Duathlon Championship
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 18:56.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:03:28.5 The North Face - Ethic sport
2 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 19:07.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:03:49.7 ROMAS PRO TRAINING
3 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 19:09.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:05:11.7 NS COACHING
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 19:53.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:05:18.0 NSCOACING
5 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 20:15.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:06:03.8 RomasProTraining
6 NESTORAS KATSIOS 38 311 19:08.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:06:22.8 TRIODIO
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 19:15.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:06:50.2 NS COACHING
8 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 19:54.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:07:04.3 NScoaching / Windrunningteam
9 PANTELIS SARANTIS 45 334 19:52.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:07:52.4 CHIOSRUNNING
10 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 19:39.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:08:46.2 NSCOACHING
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 19:06.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:09:25.0 ΣΔΥΜ
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 20:25.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:10:08.1 Ironkoukou
13 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 20:54.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:10:37.2 Ns coaching
14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 20:21.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:11:10.5 BLE CYCLING CLUB
15 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 22:13.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:11:32.4 Παναθηναϊκός
16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 21:05.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:11:47.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
17 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 20:35.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:11:57.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
18 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 22:17.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:12:18.3 NS COACHING
19 PANOS PAPANGELIS 35 327 21:19.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:12:27.1
20 SOTIRIS LEBESIS 39 316 20:51.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:12:35.2 Greece
21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 20:15.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:12:35.9
22 KOSTAS FAKAZIS 41 306 21:25.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:12:52.4 NScoaching
23 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 22:36.4 n/a 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:14:35.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
24 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 21:14.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:14:48.0
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 22:44.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:16:19.8 ΑΛΦΑ Cycling team
26 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 21:55.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:16:33.7 as palmos
27 PETROS BOURNELIS 29 299 23:22.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:16:39.7
28 SOTIRIS MARANIS 48 320 22:48.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:18:08.8 red star triathlon team / WIND Runn
29 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 24:26.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:18:33.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
30 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 23:20.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:19:30.9
31 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 23:17.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:19:34.4 Red Star
32 DIANNE VATIS 52 341 22:57.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:19:55.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
33 DIMITRIS DANIIL 61 400 22:49.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:20:07.7 ARGOS SECURITY
34 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 23:31.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:20:19.8
35 ANDREAS MAGIATIS 35 318 25:12.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:20:31.1 Sal Tri
36 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 21:38.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:20:36.2
37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 23:48.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:21:10.9
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 24:14.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:21:17.0
39 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 23:14.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:22:07.9 AMOS TEAM
40 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 27:45.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:22:27.1
41 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 22:04.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:22:29.7 WIND
42 JOHNNY MODIANO 61 323 24:48.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:22:38.4
43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 24:13.4 0:55.0 42:52.8 n/a 14:57.4 1:22:57.4
44 DIMITRIS RENTZIS 53 333 28:08.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:24:58.6 SwimmingClub
45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 22:43.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:25:46.0
46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 24:15.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:25:51.5
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 25:14.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:25:59.8 NSCOACHING
48 CHRISTINA CORAI 45 302 25:50.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:26:18.1 WIND
49 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 28:07.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:26:50.5
50 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 24:35.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:27:33.3 salonika tenis club
51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 25:42.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:27:36.2 LOS VATHROS
52 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 25:41.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:27:36.7
53 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 23:28.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:28:04.6 Marathon club
54 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 26:37.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:28:13.3 Παναθηναϊκός
55 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 19:35.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:29:03.8
56 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 27:45.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:29:23.5 Los Vathros Triathlon Team
57 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 23:34.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:30:56.7 Malakosian Bros
58 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 24:09.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:30:58.9 Amos team
59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 30:14.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:31:02.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
60 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 28:45.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:32:13.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 27:28.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:32:21.3 FREE RUNNERS
62 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 27:32.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:32:22.7 Cervelo Endurance Team
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 27:11.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:34:28.1
64 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 26:04.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:35:32.4
65 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 27:19.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:36:02.8
66 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 30:37.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:40:43.2 Experience Greece VR360.gr
67 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 33:24.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:45:03.5
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 28:26.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 26:36.9 1:54.2 42:26.3
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 18:09.0 0:52.8 kasimistraining
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ"
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon team
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 30:14.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:25:50.1

 

Female 19 and Under
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 21:55.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:16:33.7 as palmos

 

Female 20 to 29
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 22:13.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:11:32.4 Παναθηναϊκός
2 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 23:28.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:28:04.6 Marathon club
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392

 

Female 30 to 39
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 27:45.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:29:23.5 Los Vathros Triathlon Team

 

Female 40 to 49
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 CHRISTINA CORAI 45 302 25:50.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:26:18.1 WIND
2 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 24:35.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:27:33.3 salonika tenis club
3 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 26:37.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:28:13.3 Παναθηναϊκός
4 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 27:32.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:32:22.7 Cervelo Endurance Team
5 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 27:19.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:36:02.8
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389

 

Female 50 to 59
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIANNE VATIS 52 341 22:57.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:19:55.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335

 

Male 20 to 29
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 19:07.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:03:49.7 ROMAS PRO TRAINING
2 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 20:15.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:06:03.8 RomasProTraining
3 PETROS BOURNELIS 29 299 23:22.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:16:39.7
4 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 23:17.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:19:34.4 Red Star
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 19:35.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:29:03.8
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 28:26.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385

 

Male 30 to 39
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 18:56.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:03:28.5 The North Face - Ethic sport
2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 19:09.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:05:11.7 NS COACHING
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 19:53.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:05:18.0 NSCOACING
4 NESTORAS KATSIOS 38 311 19:08.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:06:22.8 TRIODIO
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 19:15.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:06:50.2 NS COACHING
6 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 19:54.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:07:04.3 NScoaching / Windrunningteam
7 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 19:39.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:08:46.2 NSCOACHING
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 19:06.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:09:25.0 ΣΔΥΜ
9 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 22:17.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:12:18.3 NS COACHING
10 PANOS PAPANGELIS 35 327 21:19.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:12:27.1
11 SOTIRIS LEBESIS 39 316 20:51.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:12:35.2 Greece
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 20:15.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:12:35.9
13 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 22:36.4 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:14:35.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
14 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 21:14.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:14:48.0
15 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 23:20.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:19:30.9
16 ANDREAS MAGIATIS 35 318 25:12.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:20:31.1 Sal Tri
17 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 21:38.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:20:36.2
18 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 22:04.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:22:29.7 WIND
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 22:43.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:25:46.0
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 25:14.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:25:59.8 NSCOACHING
21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 23:34.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:30:56.7 Malakosian Bros
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 27:11.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:34:28.1
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon team

 

Male 40 to 49
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 PANTELIS SARANTIS 45 334 19:52.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:07:52.4 CHIOSRUNNING
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 20:25.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:10:08.1 Ironkoukou
3 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 20:54.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:10:37.2 Ns coaching
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 20:21.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:11:10.5 BLE CYCLING CLUB
5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 20:35.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:11:57.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
6 KOSTAS FAKAZIS 41 306 21:25.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:12:52.4 NScoaching
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 22:44.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:16:19.8 ΑΛΦΑ Cycling team
8 SOTIRIS MARANIS 48 320 22:48.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:18:08.8 red star triathlon team / WIND Runn
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 23:31.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:20:19.8
10 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 23:14.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:22:07.9 AMOS TEAM
11 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 27:45.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:22:27.1
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 24:13.4 0:55.0 42:52.8 14:57.4 1:22:57.4
13 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 28:07.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:26:50.5
14 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 25:41.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:27:36.7
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 24:09.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:30:58.9 Amos team
16 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 28:45.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:32:13.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 27:28.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:32:21.3 FREE RUNNERS
18 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 26:04.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:35:32.4
19 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 33:24.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:45:03.5
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 18:09.0 0:52.8 kasimistraining
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ"
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399

 

Male 50 to 59
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 21:05.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:11:47.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 24:26.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:18:33.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 23:48.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:21:10.9
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 24:14.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:21:17.0
5 DIMITRIS RENTZIS 53 333 28:08.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:24:58.6 SwimmingClub
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 24:15.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:25:51.5
7 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 30:37.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:40:43.2 Experience Greece VR360.gr
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 26:36.9 1:54.2 42:26.3
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo team

 

Male 60 and Over
Place Name Age RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIMITRIS DANIIL 61 400 22:49.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:20:07.7 ARGOS SECURITY
2 JOHNNY MODIANO 61 323 24:48.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:22:38.4
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 25:42.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:27:36.2 LOS VATHROS
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 30:14.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:31:02.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 30:14.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:25:50.1

 

TEAM RELAY  Energy Duathlon Championship

Place Team Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Name
1 myathlete.gr 315 19:10.2 0:34.3 32:49.0 1:07.0 9:48.1 1:03:28.8
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ. ΠΙΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ.
2 my athlete 146 20:07.7 0:40.0 36:43.5 0:55.0 10:03.4 1:08:29.7
Αλέξης Καπατσούλιας Δημήτρης Καπατσούλιας Αλέξης Καπατσούλιας
3 LOS VATHROS 116 23:01.5 0:32.2 33:22.3 0:53.7 11:20.2 1:09:10.2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 153 20:56.6 n/a n/a n/a 49:25.3 1:10:22.0
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ
5 ΧΑΡΟΥΠΑΚΙΑ 181 22:40.6 0:32.7 34:54.1 0:52.8 12:17.0 1:11:17.5
ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ
6 Runners & Bikers Nea Makri club 2 136 22:38.9 0:50.1 35:20.8 1:07.7 11:32.3 1:11:30.0  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
7 LOS VATHROS 194 23:50.8 0:35.6 34:38.7 0:47.0 12:33.1 1:12:25.3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΗΣ ΑΧΑΡΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 H.S.S.A- SUPATHLON TEAM 115 24:49.3 0:34.8 36:13.3 0:50.4 12:55.1 1:15:23.0 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 Runners & Bikers Nea Makri club 1 145 25:11.6 0:38.7 40:07.9 0:55.1 12:50.9 1:19:44.3
ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΡΟΥΚΕΤΑ 172 29:22.2 0:34.2 34:07.8 0:52.5 14:56.9 1:19:53.9
Ελενα Σγουρα Τριπυλας Ιωαννης Ελενα Σγουρα
11 DHL EXPRESS 148 25:49.1 0:40.2 39:36.2 0:56.9 13:25.4 1:20:28.0
Νικολεττα Καρατζογιαννη ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Νικολεττα Καρατζογιαννη
12 Τα τρία Δύο...ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ 167 26:33.9 0:53.6 35:12.8 0:49.7 18:06.5 1:21:36.5 ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΑΡΑ
13 MIGLIACCIO 128 25:05.2 n/a 45:01.5 1:00.5 13:13.7 1:24:04.1
STELLA KOURGIANTAKI PEPITA-IDA MIGLIACCIO STELLA KOURGIANTAKI
14 Tarabella 130 29:42.7 0:44.8 40:00.6 1:04.6 15:46.0 1:27:18.9
Κακλαμάνος Λευτέρης Tarabella Luca Κακλαμάνος Λευτέρης
15 GREMINI 171 22:47.7 0:59.2 48:30.9 1:24.4 15:42.8 1:29:25.3
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
16 PIPINOGLOU 134 17:24.9 23:07.3 44:33.5 1:45.4 20:38.8 1:47:30.2
KONSTANTIA ATHANASSAKI OLGA PIPINOGLOU KONSTANTIA ATHANASSAKI
DNF ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 132 22:50.5 0:37.5 35:30.4
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
DNF Ε.Ο.ΤΡΙ 152 20:32.2 0:33.3 45:11.1
ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ
DNS mentzelopoulos 126
DNS CYCLELAND TEAM 142
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
DNS Saronic triathlon club 150
Κλάδος Στελιος Ανδρικοπουλου Παναγιωτα Κλάδος Στελιος
DNS ELEMENTS 161
Δημήτρης Πανοπουλος Σωτήρης Μαρκόπουλος Σωτήρης Μαρκόπουλος
DNS Cycleland 166
ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ
DNS Α.Σ Διάπλαση 175
Σμυρλής Παναγιώτης Τσόλης Παναγιώτης Σμυρλής Παναγιώτης

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 11 Φεβρουάριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

Seli mountain running 23km & Vertical race 1.25km  – Χιονοδρομικό κέντρο Σελίου

Seli mountain running 23km &…

Αυγ 18, 2018 Rate: 0.00

MIONIA RUN 2018

MIONIA RUN 2018

Αυγ 18, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed