SIFNOS TRAIL RACE - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα SIFNOS TRAIL RACE.

 

30 Χιλιόμετρα

pos race no name επιθετο/ονομα category  gender gen pos  club  start finish
1 1 DIMITRIOS THEODORAKAKOS ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M40-49 Male 1 SALOMON 0:00:01 3:35:04
2 4 STAMATIS XATZISTAYROY ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M18-29 Male 2 THE RUNNERS PROJECT 0:00:04 3:40:03
3 6 STELIOS PETROYTSOS ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M40-49 Male 3 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:01 3:44:55
4 49 SOTIRIS PAPAPOSTOLOY ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M18-29 Male 4 Ανεξάρτητος 0:00:01 3:53:21
5 65 CHRISTOS AGNOYSIOTHS ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-49 Male 5 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 3:56:36
6 9 APOSTOLOS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M18-29 Male 6 THE FIFTH ELEMENT   3:59:35
7 3 IOANNIS KOYRKOYRIKIS ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40-49 Male 7 SALOMON HELLAS 0:00:01 4:00:17
8 11 DIMITRA MPIKA ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F18-39 Female 1 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:01 4:00:55
9 52 EYAGGELOS PLEYRIS ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M30-39 Male 8 Allterrainrunners 0:00:02 4:29:13
10 55 XRISTOS SAKELARIOY ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M18-29 Male 9   0:00:11 4:37:37
11 27 KONSTANTINOS ZIAKOS ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M30-39 Male 10 Peak-store GRT 0:00:06 4:41:24
12 58 SOFIA STERGIOY ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ F18-39 Female 2 ΤHE RUNNER'S PROJECT 0:00:08 4:44:59
13 54 IOANNIS RAPPAS ΡΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40-49 Male 11 HYDRA RUNNERS/ISALOSHYDRA 0:00:05 4:49:52
14 36 BALANTIS KEFALOYROS ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ M40-49 Male 12 KASIMIS TRAINING 0:00:01 4:52:59
15 5 IOANNIS EYSTRATIOY ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M30-39 Male 13 Summit Runners Team 0:00:09 4:53:02
16 62 PANAGIOTIS TSOGKARAKIS ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M40-49 Male 14 ADVENDURE 0:00:11 5:05:59
17 29 EYAGGELOS ZYGOYRIS ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M30-39 Male 15 Milos Runners 0:00:14 5:06:33
18 21 BASILIS DERMOSONIADIS ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40-49 Male 16 THE RUNNERS PROJECT 0:00:08 5:06:41
19 18 ALEKSANDROS ARGYRIS ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M40-49 Male 17   0:00:05 5:18:11
20 30 ALEKSANDROS IATROY ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M30-39 Male 18 Allterrainrunners 0:00:02 5:20:24
21 43 KONSTANTINOS MAMIDAS ΜΑΜΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-49 Male 19 sifnos high school running team 0:00:06 5:25:10
22 63 ANTONIS FOYSEKIS ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40-49 Male 20 PERIKLISTRAINING 0:00:10 5:25:28
23 38 GIORGOS KOKKOTAS ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M30-39 Male 21   0:00:20 5:25:42
24 47 SPYRIDOYLA NTANI ΝΤΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F40+ Female 3   0:00:10 5:27:57
25 60 DIMITRIOS TROYPIS ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M40-49 Male 22 ADVENDURE 0:00:10 5:29:13
26 61 FOTIOS TSIRIMOKOS ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M40-49 Male 23 Allterrainrunners 0:00:02 5:31:19
27 33 TASOS KARAPAS ΚΑΡΑΠΑΣ ΤΑΣΟΣ M40-49 Male 24 Ο.Π.Ο.Π. 0:00:03 5:31:57
28 67 ARHS GAVRIELATOS ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ M40-49 Male 25 Irun 0:00:04 5:36:43
29 28 XRISTOS ZYGOYRIS ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-49 Male 26 Milos Runners 0:00:14 5:58:16
30 25 ELENI EKSARXOY ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ F40+ Female 4 Vaskot'team 0:00:01 6:04:58
31 44 BIKY MELETOPOYLOY ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ F40+ Female 5 THE RUNNER'S PROJECT/FAIRWAYS CLUB 0:00:08 6:12:08
32 20 XRISTOS GKOYNTOS ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M30-39 Male 27 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 0:00:14 6:29:45
33 7 PETROS TASIOPOYLOS ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M40-49 Male 28 MARATHON CLUB-DYNAFIT GREECE 0:00:10 6:34:33
34 507 PAYLOS ALEKIZOGLOY ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M40-49 Male 29 THERUNNERSPROJECT 0:00:12 6:34:34
35 34 GEORGIOS KARYPIDIS ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40-49 Male 30 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:00:20 6:40:10
36 68 TOGKAS KONSTANTINOS ΤΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-49 Male 31   0:00:17 6:46:05
37 35 PANTELIS KAPSIS ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M50+ Male 32 ΦΛΟΓΑ 0:00:18 6:53:24
38 31 DIMITRIS KAZAKOS ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40-49 Male 33   0:00:06 6:58:32
39 66 ARGYRHS KRITHOYLAS ΚΡΙΘΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M40-49 Male 34 Irun 0:01:36 6:58:35
40 51 SPYROS PILOS ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M40-49 Male 35   0:00:13 6:58:36
41 23 GIORGOS DOYBIS ΔΟΥΒΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M40-49 Male 36 Cyclopolis 0:00:17 7:00:53
42 39 NASOS KOYTSOYRADIS ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ M30-39 Male 37 THE RUNNERS PROJECT 0:00:03 7:01:18
43 13 JULIETTE GRIFFIE GRIFFIE JULIETTE F18-39 Female 6 INDEPENDENT 0:00:16 7:03:28
44 53 APOSTOLOS PYRGELIS ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M30-39 Male 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:16 7:03:29
45 22 NIKOLAOS DIONYSOPOYLOS ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M50+ Male 39 ΣΔΥΑ 0:00:03 7:15:56
46 45 ALEKSANDROS MILILIS ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M40-49 Male 40   0:00:14 7:17:39
47 19 GEORGIOS BIXOS ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40-49 Male 41 Milos Runners 0:00:15 7:22:00
48 57 GEORGIOS SKOYRAS ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M50+ Male 42 GOSPORT 0:00:14 7:39:58
49 16 THEODOROS ANAGNOSTAKOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M30-39 Male 43 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:02 7:55:08
50 42 STELLA KOLETTI ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ F40+ Female 7 THE RUNNERS PROJECT 0:00:10 8:31:12
51 14 BASILIS AGGELIS ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M50+ Male 44 NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:00:14 8:31:34

 

10 Χιλιόμετρα

pos race no name επιθετο/ονομα  gender pos gen  club  start  finish
1 8 ALEKSANDROS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 1 THE FIFTH ELEMENT 743:59:55 0:52:12
2 501 ARIONAS ANDREAS FLAOYNAS ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 2 THE RUNNERS PROJECT 0:00:02 0:54:42
3 556 ANDREAS NINIS ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 3 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:00:01 0:57:39
4 534 DIMITRIOS KIOYSIS ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 4 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:00:05 1:00:35
5 558 THANOS NTOKAS ΝΤΟΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Male 5   0:00:04 1:02:29
6 592 NICOLAS HIRTH HIRTH NICOLAS Male 6     1:04:56
7 545 STAYROS LAMPROY ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 7   0:00:01 1:05:30
8 577 PIERROS STEBOLAIMOS ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ PIERROS Male 8 YMITTOS RUNNERS 0:00:08 1:06:31
9 509 GERASIMOS ANTONOPOYLOS ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Male 9 ΥΓΕΙΑ Κ ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM 0:00:00 1:06:48
10 502 FOTEINI KOLOKA ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Female 1 DYNAFIT GREECE 0:00:01 1:08:59
11 533 IOANNIS KARFIS ΚΑΡΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 10 THE RUNNERS PROJECT 0:00:03 1:09:00
12 553 NIKOS MPOYNIALETOS ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 11 ΣΔΥΑ 0:00:10 1:09:12
13 568 KOSTAS POYLIS ΠΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 12     1:09:45
14 529 ELENA KABALIERATOY ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ Female 2   0:00:06 1:11:54
15 573 SPYROS SKIADAS ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Male 13   0:00:12 1:14:51
16 524 DIMITRIOS ELEYTHEROGLOY ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 14 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:00:05 1:15:34
17 512 ELENI GIANNAKAKI ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Female 3 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:00:12 1:17:22
18 504 Antonio Tsina Tsina Antonio Male 15 Sifnos high school training team 0:00:07 1:17:26
19 565 NIKOS PAPAGGELETOS ΠΑΠΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Male 16 sifnos high school running team 0:00:07 1:17:27
20 581 THANASIS TRIANTAFYLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Male 17   0:00:23 1:19:06
21 590 DIMITRIS POYLAKIS ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 18   0:02:00 1:20:36
22 595 PIOTR CHMIELEWSKI CHMIELEWSKI PIOTR Male 19   0:00:18 1:22:21
23 579 EYSTATHIOS TOROYNIDIS ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Male 20 SANTA RUNNING TEAM 0:00:09 1:22:37
24 561 THEODOSIA OIKONOMOY ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Female 4 NALU RUNNING TEAM 0:00:10 1:23:46
25 605 THANOS TZAVELAS ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΘΑΝΟΣ Male 21   0:00:14 1:24:16
26 550 MAKIS MINDRINOS ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΜΑΚΗΣ Male 22 ZAGANIARI 0:00:13 1:25:01
27 526 ANTONIS ZAMPELIS ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 23 sifnos high school running team 0:00:10 1:25:04
28 527 DIMITRIOS ZAMPELIS ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 24   0:00:08 1:25:27
29 594 ANTONHS SOFOS ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 25   0:00:02 1:26:40
30 26 FILIPPOS ZEGKINOGLOY ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Male 26   0:00:04 1:26:53
31 603 KONSTANTINA KOYKOYLH ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 5   0:00:22 1:27:31
32 552 DIMITRIOS MPOLOBINOS ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 27 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:21 1:27:37
33 531 ANASTASIA KALOGIROY ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 6 RUNINGREECE 0:00:07 1:28:05
34 555 DIMITRIS NARLIS ΝΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 28   0:00:10 1:28:28
35 584 ARIS YFANTIS ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ Male 29   0:00:18 1:29:02
36 539 IOANNIS KONTARIS ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 30   0:00:12 1:29:18
37 543 KONSTANTINOS KORYLLOS ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 31 Cyclopolis 0:00:20 1:30:06
38 601 NELIA TOGKA ΤΟΓΚΑ ΝΕΛΙΑ Female 7   0:00:17 1:30:13
39 510 ALEKSANDROS BENIANAKIS ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 32   0:00:19 1:30:26
40 586 DIMITRIOS XRISTODOYLIDIS ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 33 NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:00:12 1:30:55
41 521 DIMITRIS DOYBIS ΔΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 34 Cyclopolis 0:00:16 1:31:00
42 537 AIKATERINI KONIDARI ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 8 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:06 1:31:12
43 588 ANTONIOS XRYSOS ΧΡΥΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Male 35   0:00:22 1:32:03
44 602 KOSTANTINOS TZABELAS ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 36   0:00:16 1:32:20
45 547 LEYTERIS MAMIDAS ΜΑΜΙΔΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Male 37 sifnos high school running team 0:00:10 1:32:21
46 604 PANAGIOTHS NTOYGANIOTHS ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 38   0:00:26 1:32:30
47 566 SPYROS PAPANIKOLAOY ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Male 39   0:00:23 1:33:10
48 598 GIORGOS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 40   0:00:17 1:34:03
49 542 IOANNIS KORDARIS ΚΟΡΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 41 Ανεξάρτητος. 0:00:16 1:35:01
50 570 IOANNIS RODITAKIS ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 42   0:00:25 1:35:28
51 559 MIXAIL NTOYSKAS ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Male 43   0:00:25 1:35:29
52 503 SAMANTHA GRUTTERIA GRUTTERIA SAMANTHA Female 9 RED & BLACK ESSENDON VIC 0:00:12 1:36:42
53 506 ATHANASIA ALEBIZAKI ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Female 10 DIADRASIS 0:00:21 1:37:27
54 535 NIKOS KOLARAKIS ΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 44   0:00:22 1:37:30
55 515 ANNA GKOTSI ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΝΑ Female 11 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:19 1:37:37
56 519 NIKOS DIAREMES ΔΙΑΡΕΜΕΣ ΝΙΚΟΣ Male 45 sifnos high school running team 0:00:09 1:38:23
57 505 MARILENA ATHANASIADI ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Female 12   0:00:11 1:39:18
58 540 ELENI KONTZIALI ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Female 13 THE RUNNERS PROJECT 0:00:12 1:40:09
59 578 THOMAS TZIMAS ΤΖΙΜΑΣ ΘΩΜΑΣ Male 46   0:00:20 1:41:37
60 516 PANAGIOTIS GRIBAS ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 47   0:00:24 1:41:37
61 530 NIKOLAS KALAMARIS ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 48   0:00:08 1:45:52
62 525 STAYROYLA ZAMPELI ΖΑΜΠΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Female 14   0:00:08 1:45:52
63 571 XARALAMPOS SAMPALIS ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 49 NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:00:13 1:46:27
64 517 XRISTINA DASKALOPOYLOY ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Female 15   0:00:14 1:47:18
65 580 MARIA TRAPALI ΤΡΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Female 16   0:00:21 1:47:38
66 536 MARIA KOLIARAKI ΚΟΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Female 17 Milos Runners 0:00:16 1:48:25
67 551 EIRINI MPALASOY ΜΠΑΛΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 18   0:00:07 1:48:26
68 589 GRIGORIS TZOYMAKAS ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Male 50 THE FIFTH ELEMENT 0:00:17 1:48:37
69 600 KARAGIANNHS ZHSIMOS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ Male 51   0:00:08 1:49:39
70 560 XRYSA KSYGGI ΞΥΓΓΗ ΧΡΥΣΑ Female 19   0:00:16 1:50:58
71 591 ????S???? RTOYRH PARASKEYH ΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Female 20 Irun 0:00:27 1:53:27
72 544 GEORGIA LAMPROPOYLOY ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 21 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 0:00:16 1:54:07
73 593 KOSTANTINA KOLLETH ΚΩΛΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 22   0:00:09 1:57:53
74 597 ALEKSANDRA TSEREMEGKLH ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Female 23   0:00:21 1:58:41
75 575 GIANNIS STAYRIANOS ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 52 sifnos high school running team 0:00:09 1:59:08
76 576 MARGARITA STAYRIANOY ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Female 24 Sifnos highschool running team 0:00:09 1:59:09
77 538 XRISTINA KONTAKSI ΚΟΝΤΑΞΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Female 25 DIADRASIS 0:00:23 2:01:07
78 523 TASOS DRAKONAKIS ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ Male 53   0:00:14 2:01:27
79 599 LAOYRA TAPINH ΤΑΠΙΝΗ ΛΑΟΥΡΑ Female 26   0:00:22 2:01:27
80 596 ELENH MPRAKH ΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Female 27   0:00:17 2:01:40
81 522 AGAPI DOYKA ΔΟΥΚΑ ΑΓΑΠΗ Female 28   0:00:09 2:07:08
82 582 NELLI TRIMMI ΤΡΙΜΜΗ ΝΕΛΛΗ Female 29 sifnos high school running team 0:00:09 2:13:47
83 585 ANNA XATZIKOSTANTINOY ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ Female 30   0:00:21 2:15:37
84 557 MARIA NOYSI ΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Female 31   0:00:21 2:15:38
85 549 PARASKEYI MAYRIDOY ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Female 32     2:15:38
86 518 XRYSOPIGI DIAREME ΔΙΑΡΕΜΕ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ Female 33 sifnos high school running team 0:00:09 2:31:03

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Σάββατο, 05 Μάιος 2018
  • Περιοχή: Κυκλάδες
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Καλεντάρι

ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2018

ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2018

Μαϊ 26, 2018 Rate: 0.00

3ο Syros Run 2018

3ο Syros Run 2018

Μαϊ 26, 2018 Rate: 0.00

5ος Ηράκλειος Άθλος

5ος Ηράκλειος Άθλος

Μαϊ 27, 2018 Rate: 0.00

Drama Wine Trail 2018

Drama Wine Trail 2018

Μαϊ 27, 2018 Rate: 0.00

Vavdos Trail Run 2018

Vavdos Trail Run 2018

Ιουν 01, 2018 Rate: 0.00

Βίκος Street Relays Καβάλα

Βίκος Street Relays Καβάλα

Ιουν 02, 2018 Rate: 0.00

3ος Anemos Night Ultra Running

3ος Anemos Night Ultra Running

Ιουν 02, 2018 Rate: 0.00

The Bridge Experience 2018

The Bridge Experience 2018

Ιουν 02, 2018 Rate: 0.00

Περισσότερα

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2018

ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2018

Μαϊ 26, 2018 Rate: 0.00

Αποτελέσματα

Instagram Feed