ΔΡΟΜΟΣ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣ ΜΠΛΟΚ 15 - ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - Αποτελέσματα

Το Υπουργείο Εθνικής Άμυνας και η Περιφέρεια Αττικής στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «Η Αθήνα Ελεύθερη» που γίνονται για την 74η επέτειο απελευθέρωσης της Αθήνας από την Ναζιστική κατοχή στις 12 Οκτωβρίου 1944,
διοργάνωσε την Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018, τον αγώνα δρόμου απόστασης 14.1 χλμ με την ονομασία «ΔΡΟΜΟΣ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣ ΜΠΛΟΚ 15 - ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ» με εκκίνηση από το Στρατοπέδου Χαϊδαρίου – ΜΠΛΟΚ 15 και τερματισμό στο Σκοπευτήριο της Καισαριανής, τιμώντας την μνήμη των Ελλήνων πατριωτών που κρατούνταν στη διάρκεια της κατοχής στο στρατόπεδο συγκέντρωσης στο Χαϊδάρι και εκτελέστηκαν στο Σκοπευτήριο της Καισαριανής.

Τα αποτελέσματα:

 

Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club START 14km
1 Male 128 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΣΟΣ   0:00:03 0:49:54
2 Male 404 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:00:03 0:52:24
3 Male 92 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:00:02 0:57:27
4 Male 335 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:01 0:57:51
5 Male 359 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΣΕ 0:00:00 1:00:13
6 Male 388 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:01:11
7 Male 111 ALEXANDROS ΓΥΟΛΔΑΣΗΣ ALEXEI 0:00:03 1:01:34
8 Male 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ   0:00:03 1:01:42
9 Male 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ 0:00:02 1:01:42
10 Male 52 ΣΠΥΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΟΣ SSE 0:00:08 1:02:03
11 Male 138 KYPROS ΖΑΝΤΗΣ ΣΣΕ 0:00:08 1:02:07
12 Male 160 IOANNIS ΚΑΒΑΣΗΣ ΣΣΕ 0:00:06 1:02:09
13 Male 32 ΝΕΟΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΧΌΛΗ ΔΙΑΒΙΒΆΣΕΩΝ 0:00:00 1:02:16
14 Male 395 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:02:20
15 Male 433 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ APOLLON SMYRNIS 0:00:02 1:02:24
16 Male 116 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΡΒΑΣ DERVAS RUNNING FAMILY 0:00:02 1:02:26
17 Male 412 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ   0:00:03 1:03:22
18 Male 392 ΝΟ_ΝΑΜΕ   0:00:00 1:03:27
19 Male 204 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΣΕ 0:00:01 1:03:30
20 Male 380 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ   0:00:03 1:03:35
21 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΣΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΉ ΣΧΟΛΉ ΕΥΕΛΠΊΔΩΝ 0:00:05 1:03:36
22 Male 3 ION ARIC ΣΣΕ 0:00:03 1:03:47
23 Male 328 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΖΑΘΑΣ ΣΣΕ 0:00:24 1:04:03
24 Male 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ ΣΔΒ 0:00:22 1:04:10
25 Male 46 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 0:00:17 1:04:52
26 Male 186 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:04 1:04:58
27 Male 403 ΑΝΤΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:05:00
28 Male 446 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΝΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:07 1:05:03
29 Male 304 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:04 1:05:07
30 Male 154 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Σ.Ε 0:00:03 1:05:11
31 Male 349 ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΜΥ 0:00:03 1:05:25
32 Male 362 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:06 1:05:34
33 Male 18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:00:03 1:05:39
34 Male 311 DIMITRIS ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΣΕ 0:00:10 1:05:51
35 Male 101 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΣΔΥΕ 0:00:08 1:05:51
36 Male 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛ.ΑΣ. 0:00:36 1:05:52
37 Female 339 ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ROBYN'S RUNNERS SOCIETY 0:00:03 1:05:58
38 Male 462 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΝΓΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 1:06:46
39 Male 264 ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΤΑΜΗΣ Ε' ΜΟΙΡΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ 0:00:06 1:06:49
40 Male 97 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΙΩΤΗΣ   0:00:31 1:06:54
41 Male 329 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΔΟΥΛΗΣ ΣΜΥ 0:00:01 1:07:14
42 Male 489 LAMPROS ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:07:21
43 Male 418 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ   0:00:08 1:07:43
44 Female 267 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:07:54
45 Male 376 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:05 1:08:12
46 Male 306 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΤΖΙΚΑΣ ΣΣΕ 0:00:24 1:08:15
47 Male 29 PANAGIOTIS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   0:00:05 1:08:18
48 Male 374 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΉ ΣΧΟΛΉ ΕΥΕΛΠΊΔΩΝ 0:00:11 1:09:07
49 Male 337 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ   0:00:23 1:09:14
50 Male 561 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΑΣ   0:00:11 1:09:23
51 Male 68 ALEXANDROS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:03 1:09:24
52 Female 448 MARINA ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:08 1:09:37
53 Male 70 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:12 1:09:57
54 Male 434 STAVROS ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑ 0:00:02 1:09:58
55 Male 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ MARATHON GYM RUNNING TEAM 0:00:22 1:10:05
56 Male 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:07
57 Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΣΧΟΛΉ ΝΑΥΤΙΚΏΝ ΔΟΚΊΜΩΝ 0:00:03 1:10:08
58 Male 103 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΜΥ 0:00:00 1:10:09
59 Male 14 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ   0:00:26 1:10:20
60 Male 285 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΡΑΜΠΕΤΖΗΣ ΣΧΟΛΉ ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ 0:00:05 -
61 Male 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ   0:00:03 1:10:22
62 Male 297 ΚΑΝΤΕΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΤΖΗΣ ΣΜΥ 0:00:13 1:10:25
63 Male 196 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ   0:00:04 1:10:27
64 Male 125 ΡΑΦΑΗΛ ΔΟΥΛΦΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:10:41
65 Male 416 ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΜΟΥ ΣΣΕ 0:00:08 1:10:46
66 Male 64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΒΕΣΟΣ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:46
67 Male 278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΚΕΛΛΙΔΗΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:10:51
68 Male 265 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΤΖΙΑΡΙΣ   0:00:02 1:10:51
69 Male 313 ΟΒΙΚ ΝΑΖΑΡΙΑΝ ΣΣΕ 0:00:29 1:10:51
70 Male 17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:09 1:10:56
71 Male 38 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:00 1:10:58
72 Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:26 1:10:59
73 Male 230 LAMPROS ΚΩΣΤΑΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:11:05
74 Male 165 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΤΑΣΗΣ ΣΣΕ 0:00:09 1:11:06
75 Male 27 ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:05 1:11:07
76 Male 298 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΤΣΑΒΑΝΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:11:24
77 Male 110 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΜΥ 0:00:00 1:11:26
78 Male 314 ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΥΔΗ ΣΜΥ 0:00:01 1:11:26
79 Male 157 ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΟΥ   0:00:03 1:11:32
80 Male 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:00:02 1:11:36
81 Male 241 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:31 1:11:51
82 Male 312 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:00:03 1:11:55
83 Female 402 ΕΥΗ ΡΟΔΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:14 1:11:58
84 Male 559 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ   0:00:11 1:12:09
85 Male 439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 0:00:02 1:12:14
86 Male 168 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΑΜΝΙΤΣΑΣ   0:00:03 1:12:24
87 Male 325 APOSTOLOS ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΟΝΑΣ ΔΟΤΙΚΌΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:10 1:12:25
88 Male 143 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΕΝΙΟΥ ΣΣΕ 0:00:03 1:12:27
89 Male 81 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:03 1:12:29
90 Male 2 RICHARD AGATI   0:00:10 1:12:29
91 Male 300 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΌ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:03 1:12:35
92 Female 322 ΕΛΕΝΗ ΝΙΩΡΑ ΤΡΑΧΊΝΑ 0:00:03 1:12:38
93 Male 281 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:09 1:12:38
94 Male 139 ANDREAS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:21 1:13:15
95 Male 410 ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΓΑΣ ΣΜΥ 0:00:02 1:13:22
96 Female 396 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΕΝΕΣΗ ΜΕΜΟΝΩΜΈΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:00:03 1:13:33
97 Male 501 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΪΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ   0:00:03 1:13:46
98 Male 163 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΔΥΠ 0:00:03 1:14:03
99 Male 332 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   0:00:20 1:14:17
100 Male 187 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ ΣΣΕ 0:00:13 1:14:27
101 Male 235 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:02 1:14:28
102 Male 286 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΔΒ 0:00:06 1:14:32
103 Male 19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:04 1:14:34
104 Male 123 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΝΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ 0:00:03 1:14:48
105 Male 47 ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΩΜΑΤΟΣ ERB RUN THE BANK 0:00:33 1:14:48
106 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:00:17 1:14:51
107 Male 142 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΟΣ   0:00:26 1:14:52
108 Male 129 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:00:17 1:14:52
109 Male 42 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ   0:00:10 1:15:07
110 Male 356 SOTIRIOS ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ   0:00:39 1:15:12
111 Male 366 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00 1:15:14
112 Male 213 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ ΕΛΛΆΔΟΣ 0:00:25 1:15:19
113 Male 485 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:04 1:15:35
114 Male 37 ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ   0:00:34 1:15:37
115 Male 441 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣ/ΣΔΒ 0:00:07 1:15:51
116 Male 464 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   0:00:08 1:16:00
117 Male 205 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΕΛ.ΑΣ 0:00:15 1:16:09
118 Male 182 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 0:00:11 1:16:09
119 Male 5 MON LUMABAN PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE 0:00:10 1:16:12
120 Female 133 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ FITNESSART 0:00:02 1:16:16
121 Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ FITNESSART 0:00:03 1:16:16
122 Male 57 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑ 0:00:03 1:16:25
123 Male 224 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ OBLAKOVE PERTLE 0:00:07 1:16:32
124 Male 132 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:03 1:16:37
125 Male 492 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:30 1:16:41
126 Male 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07 1:16:44
127 Male 184 ΙΑΣΩΝ ΚΑΡΝΟΥΣΚΟΣ ΣΜΥ 0:00:10 1:16:56
128 Male 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΟΥΜΠΗΣ   0:00:05 1:16:57
129 Male 405 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΣΑΕΔ 0:00:05 1:17:00
130 Male 345 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ 0:00:15 1:17:04
131 Male 560 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ   0:00:03 1:17:16
132 Male 391 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 1:17:19
133 Male 89 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ OLYMPIA RUNNERS 0:00:24 1:17:21
134 Male 79 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ   0:00:29 1:18:01
135 Male 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΑΛΑΣ ΣΣΣ 0:00:18 1:18:05
136 Male 223 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΜΥ 0:00:18 1:18:05
137 Male 33 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ REDTEAM 0:00:05 1:18:10
138 Male 253 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΠΕΜΑ RUNNING CLUB 0:00:23 1:18:14
139 Male 211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ PAGRATI ROAD RUNNERS 0:00:35 1:18:16
140 Male 323 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ Σ.Ε.Η. 0:00:08 1:18:18
141 Female 353 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΜΥ 0:00:01 1:18:18
142 Male 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΉΣ 0:00:03 1:18:33
143 Male 499 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   0:00:06 1:18:34
144 Male 292 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ   0:00:22 1:18:36
145 Male 177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:33 1:18:38
146 Female 334 ΕΡΥΦΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΣΧΟΛΉ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΏΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΉΣ ( Σ.Α.Ν. ) 0:00:17 1:18:39
147 Female 474 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΣΙΟΥΛΗ ΣΜΥ 0:00:01 1:19:05
148 Female 130 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ DIMIAK 0:00:03 1:19:07
149 Male 290 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ DIMIAK 0:00:03 1:19:08
150 Female 94 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΣΑΤΙΡΗ   0:00:20 1:19:21
151 Male 445 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΣΜΥ 0:00:15 1:19:23
152 Male 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:15 1:19:24
153 Male 109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:19:25
154 Male 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΣΜΥ 0:00:10 1:19:25
155 Male 228 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:35 1:19:25
156 Male 440 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΜΥ 0:00:17 1:19:25
157 Male 459 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΖΟΚΑΣ   0:00:03 1:19:36
158 Male 221 FANIS ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ   0:00:16 1:19:37
159 Male 248 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ   0:00:03 1:19:42
160 Male 420 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΙΩΡΗΣ   0:00:26 1:19:44
161 Male 167 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:03 1:19:45
162 Female 93 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ALIFERIS TRAINING TEAM 0:00:03 1:19:55
163 Male 491 XRISTOS ΦΟΥΣΕΚΗΣ   0:00:03 1:19:55
164 Male 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:24 1:20:02
165 Male 358 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛ.ΑΣ. 0:00:03 1:20:06
166 Male 276 ANTONIS ΜΗΤΣΑΚΩΣ ΜΕ 0:00:14 1:20:12
167 Female 74 ΟΥΡΑΝΙΑ- ΞΑΚΟΥΣΤΗ ΒΩΡΡΟΥ ΣΔΒ 0:00:00 1:20:12
168 Male 246 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:20:21
169 Female 268 ΒΑΙΑ ΜΕΓΑ ΣΣΕ 0:00:20 1:20:22
170 Male 266 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:10 1:20:23
171 Male 115 ALEXANDROS ΔΑΜΟΣ A 0:00:10 1:20:23
172 Male 421 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:00:29 1:20:30
173 Male 236 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ   0:00:29 1:20:31
174 Male 544 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ   0:00:03 1:20:32
175 Male 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ ΖΜΑΚ 0:00:29 1:20:32
176 Male 272 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΛΙΑΚΟΣ   0:00:29 1:20:36
177 Male 479 ΝΙΚΟΣ ΤΣΟΚΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΡΩΝ "ΟΡΣΙΠΠΟΣ" 0:00:03 1:20:37
178 Male 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:03 1:20:44
179 Male 193 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ   0:00:03 1:20:51
180 Female 141 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΣΑΝ 0:00:18 1:20:59
181 Male 82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΑΝ 0:00:12 1:21:00
182 Male 164 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΠΝ 0:00:34 1:21:02
183 Male 330 ΘΩΜΑΣ ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ   0:00:02 1:21:16
184 Male 151 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:27 1:21:28
185 Male 296 ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:03 1:21:28
186 Male 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ   0:00:22 1:21:30
187 Male 529 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   0:00:12 1:22:16
188 Male 367 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ   0:00:03 1:22:42
189 Male 249 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΤΕΑΜ 0:00:03 1:22:55
190 Male 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:23 1:23:00
191 Male 530 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΣ   0:00:05 1:23:00
192 Male 350 ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:23 1:23:01
193 Male 465 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΜΜΗΣ ΣΣΕ 0:00:19 1:23:07
194 Male 259 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ   0:00:21 1:23:07
195 Female 413 ΤΟΝΙΑ ΣΕΡΕΤΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:00:33 1:23:17
196 Male 308 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΡΕΝΙΣΤΑΣ   0:00:03 1:23:18
197 Male 336 EPAMEINONDAS ΠΑΛΜΟΣ HELLENIC NAVY 0:00:19 1:23:18
198 Male 173 ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΙΩΤΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:00:31 1:23:19
199 Male 12 GEORGE TURNER   0:00:03 1:23:25
200 Male 51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ   0:00:33 1:23:28
201 Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΕΠΙΤΕΛΕΊΟ ΣΓ/ΑΝΥΕΘΑ 0:00:29 1:23:33
202 Male 198 NEOPHYTOS ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ   0:00:30 1:23:35
203 Male 87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06 1:23:36
204 Male 61 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0:00:06 1:23:37
205 Male 252 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΑΦΟΙ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ 0:00:22 1:23:39
206 Male 500 THOMAS ΧΑΣΑΠΗΣ SAFANS 0:00:36 1:23:40
207 Male 299 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ   0:00:03 1:23:50
208 Female 218 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ   0:00:20 1:23:50
209 Male 88 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ   0:00:37 1:23:53
210 Male 407 NIKOLAOS ΣΑΚΑΤΗΣ BAZAAR S.A. 0:00:03 1:24:03
211 Male 31 PERIKLIS ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 0:00:23 1:24:09
212 Male 203 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:30 1:24:11
213 Male 67 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:22 1:24:14
214 Female 217 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:03 1:24:15
215 Male 429 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:21 1:24:15
216 Male 534 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:00:03 1:24:15
217 Male 557 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΗΡΑΣ   0:00:03 1:24:15
218 Male 546 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ   0:00:03 1:24:15
219 Male 401 ALEXIOS ΡΟΔΑΚΗΣ   0:00:34 1:24:16
220 Male 148 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΗΣ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΠΕΖΙΚΟ 0:00:33 1:24:16
221 Male 84 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ RUNNING WINNERS 0:00:03 1:24:31
222 Male 484 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ   0:00:27 1:24:35
223 Male 185 DIMITRIOS ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ   0:00:03 1:24:42
224 Male 408 ΗΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ   0:00:03 1:24:44
225 Female 540 ΕΥΘΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:00:08 1:24:44
226 Male 496 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:00:06 1:24:55
227 Male 379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ APOKSENOSI 0:00:18 1:24:55
228 Male 458 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΚΑΣ   0:00:03 1:24:55
229 Female 502 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ SKYWOMEN RUNNING TEAM/ BETTER PEOPLE TEAM 0:00:13 1:24:57
230 Male 73 ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΒΥΡΑ ΣΜΥ 0:00:17 1:25:19
231 Female 256 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΙ   0:00:24 1:25:21
232 Male 384 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:25 1:25:21
233 Male 415 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΑΣΟΣ   0:00:37 1:25:27
234 Male 467 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ   0:00:14 1:25:36
235 Male 344 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΊΟΥ 0:00:20 1:25:45
236 Male 525 ΘΩΜΑΣ ΨΑΡΡΗΣ ΣΓ ΑΝΥΕΘΑ 0:00:22 1:25:48
237 Female 91 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΣΕ 0:00:17 1:25:52
238 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΣΣΕ 0:00:27 1:25:53
239 Male 316 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΓΚΟΓΛΟΥ ΣΣΕ 0:00:27 1:25:53
240 Male 28 DIMITRIOS ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΣΕ 0:00:18 1:25:53
241 Male 232 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:31 1:25:55
242 Male 62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:03 1:26:09
243 Male 254 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ ΕΛΛΆΔΟΣ 0:00:25 1:26:26
244 Male 387 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ   0:00:38 1:27:35
245 Male 493 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:17 1:27:41
246 Male 263 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΜΥ 0:00:17 1:27:41
247 Male 449 MARIOS ΤΖΑΒΑΡΑΣ   0:00:28 1:27:42
248 Male 427 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΜΥ 0:00:21 1:27:44
249 Male 209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ PANGRATI ROAD RUNNERS CLAB 0:00:35 1:27:50
250 Male 519 CHRYSANTHOS ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ   0:00:15 1:27:55
251 Male 20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΚ 0:00:04 1:28:24
252 Male 85 ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΜΥ 0:00:02 1:28:27
253 Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:36 1:28:28
254 Male 437 STEFANOS ΣΤΕΦΟΥ   0:00:36 1:28:39
255 Female 237 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:00:34 1:28:54
256 Male 212 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΛΕΦΕΔ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 1:29:02
257 Male 472 ΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΗΓΑΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΕΓΓΟΝΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΘΕΝΤΟΣ ΤΗΝ 10Η ΜΑΪΟΥ 1944 0:00:15 1:29:02
258 Male 206 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΠΟΕΛ 0:00:03 1:29:13
259 Female 120 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:35 1:29:15
260 Male 216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:33 1:29:25
261 Male 305 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ Σ/Κ 0:00:32 1:29:31
262 Male 262 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΣ Σ/Κ 0:00:32 1:29:32
263 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:00:03 1:29:58
264 Male 371 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΑΣΤΥΝΟΜΊΑ 0:00:36 1:30:54
265 Male 303 ΧΑΡΗΣ ΜΠΟΓΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 0:00:03 1:31:06
266 Female 385 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ   0:00:37 1:31:09
267 Male 122 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:07 1:31:23
268 Male 273 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗ 0:00:29 1:31:38
269 Male 245 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΑΒΕΤΣΟΣ   0:00:03 1:31:59
270 Male 483 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ   0:00:03 1:32:16
271 Male 468 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:31 1:32:20
272 Male 294 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:30 1:32:22
273 Male 4 EDISON BABE   0:00:50 1:32:22
274 Male 25 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ   0:00:50 1:32:22
275 Female 363 ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΡΙΣΣΗ ΣΓ ΑΝΥΕΘΑ 0:00:24 1:32:49
276 Male 215 ΤΙΤΟΣ ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΣΜΥ 0:00:12 1:32:52
277 Female 428 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:00:11 1:32:52
278 Male 452 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΗΣ ΣΜΥ 0:00:22 1:33:03
279 Male 453 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΗΣ   0:00:25 1:33:03
280 Male 293 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 'ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ'' PATISSIA RUNNERS 0:00:08 1:33:30
281 Female 288 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΤΟΓΛΗ   0:00:39 1:33:36
282 Male 244 STAUROS ΛΥΡΑΚΗΣ ΣΣΕ 0:00:03 1:33:41
283 Male 378 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 0:00:01 1:33:42
284 Male 361 ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   0:00:03 1:33:44
285 Male 105 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:31 1:33:48
286 Male 112 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΑΜΠΕΛΏΝΕΣ ΜΠΆΡΛΟΥ 0:00:03 1:33:49
287 Male 158 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ   0:00:26 1:34:04
288 Male 63 ΗΛΙΑΣ ΒΕΝΕΤΗΣ   0:00:10 1:35:27
289 Male 372 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:39 1:35:30
290 Male 291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ ALPHA 0:00:15 1:35:38
291 Male 202 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ALPHA 0:00:03 1:35:41
292 Male 192 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ   0:00:13 1:36:13
293 Female 107 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΟΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:00:03 1:36:16
294 Male 543 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΡΑΣ   0:00:36 1:36:38
295 Male 515 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:03 1:36:42
296 Male 1944 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΥΙΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΘΕΝΤΟΣ ΤΗΝ 10Η ΜΑΪΟΥ 1944 0:00:14 1:36:42
297 Male 354 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΡΑ 0:00:04 1:36:43
298 Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΥ PAGKRATI ROAD RUNNERS CLUB 0:00:03 1:37:18
299 Male 39 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 0:00:19 1:37:31
300 Male 146 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ   0:00:13 1:37:31
301 Male 208 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:30 1:37:48
302 Female 270 ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗ   0:00:31 1:37:49
303 Male 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:03 1:38:15
304 Male 432 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ   0:00:19 1:38:21
305 Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ALPHA 0:00:15 1:38:27
306 Male 250 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ALPHA 0:00:17 1:38:28
307 Male 527 EPAMEINONDAS ΨΑΡΡΟΣ APOLLON 0:00:18 1:38:28
308 Male 283 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04 1:38:44
309 Female 247 ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΗ   0:00:22 1:39:11
310 Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:00:31 1:39:43
311 Male 242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 0:00:30 1:39:44
312 Male 274 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΤΡΑΚΑΣ   0:00:17 1:40:10
313 Male 277 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:33 1:40:49
314 Male 357 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 0:00:28 1:42:01
315 Male 295 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ T 0:00:03 1:42:02
316 Female 399 ΝΑΤΑΛΙΑ ΡΙΚΟ T 0:00:03 1:42:02
317 Male 355 ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:00:27 1:43:54
318 Female 486 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΦΙΛΗ APOKSENOSI 0:00:03 1:44:21
319 Female 22 ΑΡΕΤΗ ΨΑΡΡΑ   0:00:19 1:46:19
320 Male 238 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΙΑΚΟΣ ΣΜΥ 0:00:20 1:46:19
321 Female 166 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΣΜΥ 0:00:19 1:46:23
322 Female 169 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ / ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 0:00:23 1:47:45
323 Female 471 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΝΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:00:26 2:00:00
324 Male 258 SOKRATIS ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ E/MK 0:00:39 -
325 Female 488 ΜΑΡΙΑ (MARIA) ΦΛΩΡΟΥ (FLOROU)   0:00:12 -
326 Male 319 ΒΙΚΤΩΡ (VIKTOR) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ (NIKOLAIDIS)   0:00:13 -

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 21 Οκτώβριος 2018
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 
 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

34ος «ΓΥΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ»

34ος «ΓΥΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ»

Δεκ 16, 2018 Rate: 0.00

3ο Olympic Stadium Run

3ο Olympic Stadium Run

Δεκ 16, 2018 Rate: 0.00

7th Run The Lake

7th Run The Lake

Δεκ 16, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed