5ος Δημοκρίτειος Ημιμαραθώνιος Ξάνθης - Αποτελέσματα

 Ο Σύλλογος Δρομέων  Ξάνθης “Xanthi Runners” και ο Α.Π.Σ. Διομήδης Ξάνθης σε συνεργασία με το Δήμο Ξάνθης, το Δήμο Αβδήρων, την Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης και το Δ΄ Σώμα Στρατού διοργάνωσαν την Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018 τον 5ο Δημοκρίτειο Ημιμαραθώνιο Δρόμο και παράλληλα τον Αγώνα πόλης 5.000μ. και τον παιδικό αγώνα 1.000μ.

ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ* ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ 2018

*Τα παρακάτω αποτελέσματα είναι τα ανεπίσημα, μέχρι την οριστικοποίησή τους! Θα είναι αναρτημένα για μία εβδομάδα, μέχρι και τις 3 Δεκεμβρίου, για τυχόν ενστάσεις ή σημειώσεις! Για οποιαδήποτε ένσταση έχετε παρακαλούμε στείλτε ενημερωτικό email στο pavlosgor@gmail.com

Ημιμαραθώνιος:

Α/Α ANA ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender BIB Name YOB Club 21KM START CP NET TIME CP TIME 21KM NET TIME 21KM TIME
1 1 1 Α40-49 Male 1 DIMITRIS THEODORAKAKOS 1978 SALOMON HELLAS 0:00:01 0:32:53 0:32:54 1:09:25 1:09:26
2 2 1 Α50-59 Male 524 GEORGIOS SIKALOS 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:03 0:35:36 0:35:39 1:15:31 1:15:34
3 3 1 Α30-39 Male 433 KOSTAS NIKOLAOY 1980 ΠΑΟ 0:00:05 0:35:37 0:35:42 1:15:48 1:15:54
4 4 2 Α30-39 Male 578 KONSTANTINOS TRIANTAFYLLOU 1984 JT COACHING REFS 0:00:05 0:35:55 0:36:01 1:16:25 1:16:30
5 5 3 Α30-39 Male 167 DILYAN BOYADZHIEV 1985 SK NEOATLETIKA 0:00:06 0:35:53 0:35:58 1:16:38 1:16:44
6 6 1 Α<29 Male 471 NIKOS PARTHENIS 1999 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:06 0:37:53 0:37:59 1:18:39 1:18:45
7 7 2 Α40-49 Male 5 DIMITRIS VOGIATZIS 1978 ΟΚΑΚ 0:00:02 0:36:58 0:37:00 1:18:59 1:19:01
8 8 2 Α<29 Male 203 XARALAMBOS DELIS 1991 LUKOI KECHAGIOGLOU 0:00:06 0:38:58 0:39:04 1:20:39 1:20:45
9 9 3 Α<29 Male 616 CHARALAMPOS VOULKOS 1990 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:06 0:38:45 0:38:51 1:20:40 1:20:46
10 10 4 Α<29 Male 11 AIMILIOS EMINIDIS 1989 IRON TEAM 0:00:06 0:38:54 0:39:00 1:21:39 1:21:45
11 11 3 Α40-49 Male 8 ATHANASIOS MESALAS 1971 XANTHI RUNNERS 0:00:06 0:38:41 0:38:47 1:21:40 1:21:46
12 12 5 Α<29 Male 592 SALI TSITAK 1996 RUN GREECE ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ 0:00:06 0:39:31 0:39:37 1:22:59 1:23:05
13 13 6 Α<29 Male 278 ALEXANDROS GRAKIS 1991 - 0:00:06 0:39:29 0:39:35 1:23:26 1:23:32
14 14 4 Α30-39 Male 500 IOSIF-THEOCHARIS ROTSAS 1982 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:06 0:39:34 0:39:41 1:24:51 1:24:57
15 15 4 Α40-49 Male 13 DIMITRIOS GRAMMENOS 1969 HALKIDIKI RUNNERS CLUB 0:00:07 0:40:06 0:40:13 1:24:57 1:25:04
16 16 5 Α40-49 Male 650 BO KAMP DUDEK 1976   0:00:07 0:39:27 0:39:34 1:25:19 1:25:26
17 17 2 Α50-59 Male 9 NIKOLAOS MANTSOS 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:04 0:40:37 0:40:40 1:25:23 1:25:26
18 18 5 Α30-39 Male 272 GEORGIOS GKOLIS 1985 IRON TEAM 0:00:07 0:40:16 0:40:23 1:25:25 1:25:32
19 1 1 Γ40-49 Female 305 VASILIKI KARAGEORGAKI 1973 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:07 0:40:54 0:41:01 1:25:42 1:25:50
20 19 6 Α40-49 Male 475 KONSTANTINOS PAVLIDIS 1969 KASIMIS TRAINING-DRAMA RUNNERS 0:00:03 0:40:58 0:41:01 1:25:54 1:25:57
21 20 6 Α30-39 Male 311 NIKOS KARAMOUZIS 1984 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:07 0:40:53 0:41:01 1:26:17 1:26:25
22 21 7 Α<29 Male 690 KAMAL KAMAWAL 1989 ΠΕΡΠΑΤΩ 0:00:07 0:40:43 0:40:50 1:26:22 1:26:29
23 22 7 Α40-49 Male 468 SPYRIDON PAPPAS 1972   0:00:07 0:41:44 0:41:51 1:27:12 1:27:19
24 23 7 Α30-39 Male 554 NIKOLAOS SYKOUDIS 1980 KASIMIS TRAINING 0:00:08 0:40:38 0:40:46 1:27:24 1:27:32
25 24 8 Α<29 Male 262 CHRISTOS GIDOULIDIS 2000 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:08 0:41:13 0:41:21 1:27:27 1:27:35
26 25 8 Α40-49 Male 430 KONSTANTINOS NIKOLAIDIS 1969 NIKOLAIDIS MARATHON TEAM 0:00:08 0:40:53 0:41:01 1:27:32 1:27:40
27 26 9 Α40-49 Male 159 NIKOS BLIOUKAS 1974 CHALKIDIKI RUNNERS CLUB-GOIAS RUNNERS 0:00:08 0:41:03 0:41:11 1:28:05 1:28:13
28 27 8 Α30-39 Male 209 SOTIRIS DIAMANTOPOULOS 1984   0:00:08 0:41:54 0:42:02 1:28:06 1:28:14
29 28 3 Α50-59 Male 351 DIMITRIOS KOULAKIDIS 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:08 0:41:51 0:42:00 1:28:43 1:28:52
30 2 1 Γ<29 Female 211 GEORGIA DIMITRIADOU 1997 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:08 0:42:09 0:42:18 1:28:58 1:29:06
31 3 2 Γ<29 Female 212 FANI DIMITRIADOU 1997 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:09 0:42:09 0:42:17 1:28:58 1:29:07
32 29 9 Α<29 Male 465 DIMOS PAPAS 1991 RUNNING TEAM ΕΘΝΙΚΟΥ 0:00:09 0:42:09 0:42:18 1:29:08 1:29:17
33 30 1 Α60-69 Male 363 SERYOZHA KYUCHUKOV 1955 SK NEOATLETIKA 0:00:09 0:41:21 0:41:30 1:29:30 1:29:39
34 31 4 Α50-59 Male 696 ILIAS NATSIAS 1966 SYL.DROMEON IOANNINON 0:00:09 0:41:43 0:41:52 1:29:43 1:29:52
35 32 9 Α30-39 Male 672 PAVLOS SARIDIS 1980   0:00:09 0:41:41 0:41:50 1:29:43 1:29:52
36 33 10 Α40-49 Male 214 BERETZIKIS DIMITRIOS 1977 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 0:00:09 0:42:33 0:42:42 1:29:59 1:30:08
37 34 11 Α40-49 Male 511 NICK SARITSIOTIS 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:09 0:42:05 0:42:14 1:30:43 1:30:52
38 35 12 Α40-49 Male 291 THOMAS KALOGIANNIDIS 1976 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:09 0:42:32 0:42:42 1:30:43 1:30:52
39 36 13 Α40-49 Male 173 CHRISTOFOROS CHANTZARIDIS 1978 XANTHI RUNNERS 0:00:09 0:42:23 0:42:33 1:30:59 1:31:09
40 37 5 Α50-59 Male 522 PANAGIOTIS SIDIROPOULOS 1963 XANTHI RUNNERS 0:00:10 0:43:21 0:43:31 1:31:42 1:31:51
41 38 14 Α40-49 Male 646 SAVVAS MILIADIS 1973 SXO KAVALAS 0:00:10 0:42:05 0:42:14 1:31:59 1:32:08
42 39 2 Α60-69 Male 108 MIXALIS AGGELOPOULOS 1958 XANTHI RUNNERS 0:00:07 0:42:28 0:42:34 1:32:05 1:32:11
43 40 10 Α30-39 Male 184 GIANNIS CHATZISAVVAS 1979 ELETHEROULOLI RUNNERS 0:00:10 0:45:37 0:45:47 1:32:13 1:32:23
44 41 11 Α30-39 Male 595 KONSTANTINOS TSOUMARIDIS 1984 IRON TEAM 0:00:04 0:44:05 0:44:09 1:32:19 1:32:23
45 42 6 Α50-59 Male 153 ATHANASIOS BAMPATSOS 1961 NIKOLAIDIS TEAM - XANTHIRUNNERS 0:00:10 0:43:21 0:43:31 1:32:15 1:32:25
46 43 15 Α40-49 Male 250 KYRIAKOPOULOS GEORGIOS 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:03 0:43:58 0:44:00 1:32:34 1:32:36
47 44 16 Α40-49 Male 191 ATHANASIOS CHRISTOFORIDIS 1975 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 0:00:10 0:42:55 0:43:05 1:32:53 1:33:04
48 45 17 Α40-49 Male 376 GEORGIOS LIOUSAS 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:10 0:43:48 0:43:58 1:32:57 1:33:07
49 46 18 Α40-49 Male 480 BASILIS PETROVAS 1977 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 0:00:10 0:43:44 0:43:54 1:33:13 1:33:23
50 47 10 Α<29 Male 347 STEFANOS KOTIOS 1995 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0:00:10 0:43:30 0:43:40 1:33:21 1:33:31
51 48 12 Α30-39 Male 315 NIKOLAOS KARATSIOLIS 1979 ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 0:00:10 0:45:37 0:45:47 1:33:26 1:33:36
52 49 7 Α50-59 Male 175 SOFOKLIS CHARATSARIS 1963 ΛΑΜΨΗ 0:00:11 0:43:39 0:43:50 1:33:29 1:33:40
53 50 19 Α40-49 Male 134 KOSTANTINOS ANTONIOU 1972 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΟΓΑ 0:00:11 0:43:28 0:43:39 1:33:33 1:33:44
54 51 3 Α60-69 Male 562 SIMOS TENEKETZIS 1956 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:11 0:43:24 0:43:35 1:33:42 1:33:52
55 52 20 Α40-49 Male 533 DIOGENIS SPATHOPOULOS 1970 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:11 0:44:25 0:44:36 1:33:54 1:34:05
56 53 8 Α50-59 Male 390 ANDREAS MAVRIDIS 1964 ΛΑΜΨΗ 0:00:11 0:43:40 0:43:50 1:34:08 1:34:19
57 54 13 Α30-39 Male 464 VASILEIOS PAPANDREOU 1983 IRON TEAM 0:00:11 0:43:43 0:43:54 1:34:12 1:34:23
58 55 14 Α30-39 Male 224 IOANNIS DRAKIDIS 1983 NIKOLAIDIS MARATHON TEAM 0:00:11 0:45:16 0:45:27 1:34:13 1:34:24
59 56 21 Α40-49 Male 648 SOTIRIOS PAPADOPOULOS 1973 SYL MARATHONODROMWN SERRWN 0:00:12 0:44:39 0:44:51 1:34:15 1:34:26
60 57 15 Α30-39 Male 19 FOTIS MOURATIDIS 1983 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:12 0:45:16 0:45:28 1:34:17 1:34:29
61 58 16 Α30-39 Male 537 PANAGIOTIS STAMATOPOULOS 1987 ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:12 0:45:16 0:45:28 1:34:17 1:34:29
62 59 9 Α50-59 Male 183 KONSTANTINOS CHATZIPEMOU 1963 ΛΥΚΟΙ ΚΕΓΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:04 0:45:06 0:45:10 1:34:41 1:34:45
63 60 4 Α60-69 Male 375 ANTONIOS LILOS 1956 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:12 0:43:34 0:43:46 1:34:34 1:34:46
64 61 10 Α50-59 Male 274 NAOUM GKOUTZAKIS 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12 0:43:01 0:43:13 1:34:51 1:35:03
65 62 22 Α40-49 Male 454 STERGIOS PAPADOPOULOS 1977 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:11 0:47:04 0:47:16 1:35:12 1:35:23
66 63 11 Α50-59 Male 549 GEORGIOS SVARNAS 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12 0:44:09 0:44:21 1:35:22 1:35:34
67 4 3 Γ<29 Female 445 ISMINI PANAGIOTOPOULOU 1999 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:12 0:45:00 0:45:12 1:35:25 1:35:38
68 5 4 Γ<29 Female 181 ERMIONI CHASKI 1995 Π.Α.Σ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:12 0:45:22 0:45:34 1:35:53 1:36:05
69 64 11 Α<29 Male 266 THEOFANIS GIOTIS 1994   0:00:12 0:44:20 0:44:32 1:36:13 1:36:25
70 65 23 Α40-49 Male 124 VASILIS ANASTASILAKIS 1975   0:00:12 0:44:48 0:45:00 1:36:17 1:36:30
71 66 17 Α30-39 Male 547 BAGELIS STOKAS 1984   0:00:12 0:43:54 0:44:07 1:36:21 1:36:34
72 67 24 Α40-49 Male 603 PANAGIOTIS TZOYRELAS 1976 HOLISTERUN 0:00:13 0:45:40 0:45:53 1:36:41 1:36:53
73 68 12 Α<29 Male 198 NIKOLAOS DAMIANIDIS 1994 - 0:00:13 0:44:23 0:44:36 1:36:43 1:36:56
74 69 18 Α30-39 Male 387 GIORGOS MARINOPOULOS 1982 PAPRATRAIL 0:00:05 0:46:04 0:46:09 1:36:56 1:37:02
75 70 19 Α30-39 Male 438 IOANNIS NTOUMANIS 1988 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:13 0:45:43 0:45:55 1:36:52 1:37:05
76 71 20 Α30-39 Male 591 THEODOROS TSINTOUKIDIS 1981 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:13 0:45:26 0:45:40 1:36:54 1:37:07
77 6 1 Γ30-39 Female 611 MILENA VELKOVA 1979 ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:13 0:44:22 0:44:35 1:36:57 1:37:10
78 72 5 Α60-69 Male 664 ARISTEIDES ZAIMIS 1957 ONE STEP BEYOND 0:00:13 0:45:25 0:45:38 1:37:02 1:37:16
79 73 25 Α40-49 Male 190 CHRISTOS CHRISTIDIS 1976 CHRIS TEAM 0:00:04 0:44:52 0:44:55 1:37:16 1:37:20
80 74 21 Α30-39 Male 701 GRIGORIOS DIMITRIADHS 1984 IRON TEAM 0:00:14 0:45:59 0:46:12 1:37:09 1:37:23
81 75 22 Α30-39 Male 479 VASILIS PERIKLEOUS 1981 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:14 0:45:35 0:45:49 1:37:14 1:37:27
82 76 23 Α30-39 Male 227 ALEXANDROS ECONOMOU 1980 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:14 0:45:37 0:45:51 1:37:15 1:37:28
83 7 2 Γ30-39 Female 631 DIMITRA ZLATKOU 1984 XANTHI RUNNERS 0:00:14 0:45:20 0:45:34 1:37:22 1:37:36
84 77 24 Α30-39 Male 400 GEORGIOS MENTEKIDIS 1981   0:00:14 0:45:21 0:45:35 1:37:31 1:37:45
85 78 12 Α50-59 Male 258 CHARALAMBOS GIAMOURIDIS 1965 ΣΔΥΘ 0:00:06 0:46:01 0:46:08 1:37:57 1:38:04
86 79 26 Α40-49 Male 161 KONSTADINOS BOBOLAS 1975 ΕΡΜΗΣ 0:00:05 0:46:27 0:46:31 1:38:05 1:38:10
87 80 13 Α50-59 Male 290 LEONIDAS KALAPOTHAKOS 1961   0:00:14 0:46:56 0:47:10 1:38:16 1:38:30
88 81 27 Α40-49 Male 125 KALPAKIS ANASTASIOS 1973 XANTHI RANNERS 0:00:06 0:46:41 0:46:47 1:38:27 1:38:33
89 82 13 Α<29 Male 610 PANAGIWTIS VASILEIADIS 1998 XANTHI RUNNERS 0:00:14 0:47:16 0:47:30 1:38:32 1:38:46
90 83 25 Α30-39 Male 306 IOANNIS KARAGIANNIDIS 1983   0:00:15 0:46:55 0:47:10 1:38:33 1:38:48
91 84 26 Α30-39 Male 565 IOANNIS THEODORAKIS 1979 JT COACHING REFS 0:00:14 0:46:05 0:46:20 1:38:38 1:38:52
92 85 27 Α30-39 Male 521 KOSMAS SIDERIDIS 1984 JT COACHING REFS 0:00:15 0:46:02 0:46:17 1:38:38 1:38:53
93 86 28 Α30-39 Male 633 ANDREAS ZOURLADANIS 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:15 0:45:19 0:45:34 1:38:52 1:39:07
94 87 14 Α<29 Male 126 ANASTASIOS - FOKAS ANASTASOPOULOS 1998 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:15 0:47:52 0:48:06 1:39:08 1:39:22
95 88 28 Α40-49 Male 361 PETER KUMMER 1972 O_S_B_E_T 0:00:15 0:47:12 0:47:27 1:39:12 1:39:27
96 89 29 Α30-39 Male 485 PANAGIOTIS POLITAKIS 1985   0:00:15 0:47:10 0:47:25 1:39:33 1:39:48
97 90 15 Α<29 Male 601 IOANNIS TZIKAS 1995 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:15 0:47:09 0:47:24 1:39:34 1:39:50
98 91 16 Α<29 Male 600 NIKOLAOS TZEVELEKOS 1994 645 M/K TΠ 0:00:16 0:45:53 0:46:09 1:39:35 1:39:51
99 92 14 Α50-59 Male 460 THEODOROS PAPAGIANNIS 1963 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:16 0:45:29 0:45:46 1:39:36 1:39:53
100 93 29 Α40-49 Male 536 KONSTANTINOS STAMATIADIS 1976 BEERUNNERS 0:00:17 0:47:16 0:47:33 1:39:41 1:39:58
101 94 30 Α30-39 Male 405 PANAGIOTIS MICHAILIDIS 1983   0:00:17 0:44:19 0:44:36 1:39:44 1:40:01
102 95 6 Α60-69 Male 176 NIKOLAOS CHARISIS 1951 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:17 0:46:40 0:46:57 1:39:46 1:40:03
103 96 30 Α40-49 Male 325 DIMITRIOS KEREMIS 1972 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:08 0:47:49 0:47:56 1:39:57 1:40:05
104 97 31 Α30-39 Male 158 TASOS BEZOS 1980 BYRON TEAM 0:00:17 0:47:07 0:47:25 1:39:49 1:40:06
105 98 17 Α<29 Male 345 KOSTAS KOSTENIDIS 1991 BEERUNNERS 0:00:17 0:47:36 0:47:53 1:39:51 1:40:09
106 99 31 Α40-49 Male 488 PANAGIOTIS POULIOPOULOS 1975 XANTHI RUNNERS 0:00:17 0:47:15 0:47:32 1:39:55 1:40:13
107 100 18 Α<29 Male 691 GIORGOS DOULKEROGLOU 1994   0:00:17 0:47:11 0:47:28 1:39:59 1:40:16
108 101 32 Α30-39 Male 597 GIORGOS TYRMAKIS 1979   0:00:17 0:47:09 0:47:26 1:40:03 1:40:20
109 12 4 Γ30-39 Female 386 LAMPOUDI MARIA 1980   0:00:18 0:47:08 0:47:25 1:40:04 1:40:22
110 102 32 Α40-49 Male 495 IOANNIS RAGIAS 1976   0:00:18 0:47:07 0:47:24 1:40:05 1:40:22
111 103 33 Α40-49 Male 319 APOSTOLOS KATEVAOGLOU 1974   0:00:18 0:47:08 0:47:26 1:40:05 1:40:23
112 8 2 Γ40-49 Female 559 KYRIAKI TARROU 1976 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:18 0:47:09 0:47:27 1:40:06 1:40:24
113 104 34 Α40-49 Male 563 GEORGIOS TERZOYDIS 1975 - 0:00:18 0:45:53 0:46:11 1:40:10 1:40:28
114 105 35 Α40-49 Male 408 GIORGOS MILINAS 1972 BEERUNNERS 0:00:18 0:47:35 0:47:53 1:40:11 1:40:29
115 106 36 Α40-49 Male 226 THEODOROS DROSAKIS 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:15 0:46:49 0:47:03 1:40:17 1:40:32
116 107 19 Α<29 Male 720 KOSTAS PAPADOPOULOS 1991   0:00:18 0:47:12 0:47:30 1:40:22 1:40:41
117 108 33 Α30-39 Male 155 VLADIMIROS BARSEGIANNIDIS 1985 CAFFEINE 0:00:18 0:42:52 0:43:11 1:40:30 1:40:48
118 109 15 Α50-59 Male 686 SPIROS MPIKOS 1963   0:00:19 0:47:05 0:47:24 1:40:32 1:40:50
119 9 3 Γ40-49 Female 447 KONSTANTINA PANTAZI 1972 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:19 0:47:23 0:47:42 1:40:38 1:40:56
120 110 20 Α<29 Male 348 CHASAN KOTZA 1993   0:00:19 0:49:27 0:49:46 1:40:41 1:41:00
121 111 34 Α30-39 Male 157 ATHANASIOS BEZIRGIANNIDIS 1982 XANTHI RUNNERS 0:00:19 0:47:27 0:47:46 1:40:43 1:41:02
122 112 16 Α50-59 Male 326 EPIKOUROS KINTZONIDIS 1963 ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ 0:00:11 0:46:38 0:46:49 1:40:56 1:41:07
123 113 37 Α40-49 Male 596 GEORGIOS TSOUSIS 1977   0:00:19 0:48:14 0:48:33 1:40:56 1:41:15
124 114 35 Α30-39 Male 367 PANAGIOTIS LATAS 1984 ΘΑΣΟΣ 0:00:19 0:47:10 0:47:29 1:40:59 1:41:17
125 115 36 Α30-39 Male 254 EYSTATHIOS GEVREKIS 1985 SCIENCETRAINNING.GR 0:00:19 0:46:57 0:47:16 1:41:03 1:41:22
126 116 7 Α60-69 Male 388 IOANNIS MATZARIS 1955 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:19 0:58:30 0:58:50 1:41:07 1:41:26
127 10 4 Γ40-49 Female 426 DIMITRA NANOU 1977 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:19 0:47:33 0:47:52 1:41:15 1:41:34
128 117 17 Α50-59 Male 199 KONSTANTINOS DAMKAOUTIS 1961 Σ.Χ.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:19 0:46:26 0:46:46 1:41:22 1:41:42
129 118 37 Α30-39 Male 236 ILIASKOS EVAGGELOS 1980   0:00:20 0:48:03 0:48:23 1:41:31 1:41:50
130 119 38 Α40-49 Male 431 YIANNIS NIKOLAIDIS 1969 ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 0:00:20 0:49:25 0:49:45 1:41:33 1:41:52
131 120 39 Α40-49 Male 588 ANESTIS TSIAKIRIS 1971 ΜΑΓΓΙΝΑΣ SPEED RUNNING TEAM 0:00:20 0:45:18 0:45:38 1:41:36 1:41:56
132 121 38 Α30-39 Male 145 ARIS AVTZIS 1981 SCIENCETAINING.GR 0:00:20 0:48:46 0:49:07 1:41:37 1:41:57
133 122 21 Α<29 Male 253 THEMISTOKLIS GEROULIS 1989   0:00:21 0:50:42 0:51:03 1:41:38 1:41:59
134 123 39 Α30-39 Male 205 KONSTANTINOS DERMENTZOGLOU 1984   0:00:21 0:47:07 0:47:28 1:41:44 1:42:05
135 124 40 Α40-49 Male 223 FILLIS DRAKIDIS 1971 ORESTIADA RUNNNING TEAM 0:00:21 0:47:31 0:47:52 1:41:49 1:42:10
136 125 18 Α50-59 Male 303 CHRISTOS KAPOUTSIS 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΣΝΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:21 0:48:30 0:48:51 1:42:06 1:42:27
137 126 41 Α40-49 Male 358 DIMITRIS KOUZLAKIDIS 1969 IRON TEAM 0:00:21 0:47:06 0:47:27 1:42:16 1:42:36
138 127 42 Α40-49 Male 504 GEORGIOS ROUSSOS 1975 DRYMOS RUNNING TEAM 0:00:14 0:48:20 0:48:34 1:42:24 1:42:38
139 128 43 Α40-49 Male 381 ATHANASIOS MALAMIDIS 1970 NUTRIXXION HELLAS 0:00:05 0:49:18 0:49:23 1:42:42 1:42:48
140 129 40 Α30-39 Male 434 ANTONIOS NIKOLOPOULOS 1979 XANTHI RUNNERS 0:00:20 0:49:34 0:49:54 1:42:42 1:43:02
141 130 44 Α40-49 Male 116 JIANNIS ALPIDIS 1975 DRAMA RUNNERS 0:00:21 0:49:35 0:49:56 1:43:08 1:43:29
142 131 45 Α40-49 Male 255 PETROS GIAGKOU 1971 KASIMIS TRAINING 0:00:21 0:49:34 0:49:55 1:43:19 1:43:40
143 11 3 Γ30-39 Female 714 NIKOLETA GERARDH 1981   0:00:21 0:48:52 0:49:13 1:43:38 1:43:59
144 132 46 Α40-49 Male 352 GIORGOS KOULENTZAS 1975   0:00:07 0:49:06 0:49:13 1:44:17 1:44:23
145 133 47 Α40-49 Male 200 STEFANOS DASKALOPOULOS 1978 DAST 0:00:22 0:48:26 0:48:48 1:44:04 1:44:26
146 134 41 Α30-39 Male 466 PANAGIOTIS PAPAS 1979   0:00:22 0:49:14 0:49:36 1:44:10 1:44:31
147 135 48 Α40-49 Male 197 GEORGIOS CORRONAKIS 1976   0:00:12 0:50:08 0:50:20 1:44:28 1:44:40
148 136 49 Α40-49 Male 275 VASILEIOS GLENTZES 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:22 0:50:05 0:50:27 1:44:25 1:44:48
149 137 42 Α30-39 Male 216 DIMITRIS DIMOSTHENIDIS 1983   0:00:22 0:49:44 0:50:06 1:44:27 1:44:49
151 138 43 Α30-39 Male 391 DIMITRIOS MAVRIDIS 1979   0:00:23 0:49:42 0:50:05 1:44:33 1:44:55
152 139 44 Α30-39 Male 324 PANAGIOTIS KERAMIDIS 1988 EVROSMARATHONTEAM-ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΧΙΟΓΛΟΥ 0:00:23 0:49:41 0:50:04 1:44:34 1:44:57
153 140 50 Α40-49 Male 396 DIMITRIOS MELACHRINOS 1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:23 0:51:12 0:51:35 1:44:37 1:45:00
154 141 22 Α<29 Male 103 ATHANASIOS ADAMOPOULOS 1992   0:00:23 0:43:19 0:43:42 1:44:46 1:45:09
155 142 23 Α<29 Male 137 GEORGIOS APOSTOLOUDAS 1998 - 0:00:23 0:47:03 0:47:26 1:44:48 1:45:10
157 143 45 Α30-39 Male 342 VASILEIOS KOSMAS 1981 XANTHI RUNNERS 0:00:25 0:49:41 0:50:06 1:44:49 1:45:14
158 144 46 Α30-39 Male 147 EMMANOUIL BAGKATZOUNIS 1984 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ 0:00:23 0:49:42 0:50:05 1:44:54 1:45:17
159 145 19 Α50-59 Male 401 NIKOLAOS MERKOURIS 1961 XANTHI RUNNERS 0:00:22 0:48:49 0:49:10 1:44:56 1:45:18
160 146 47 Α30-39 Male 397 PANTELIS MELADENIOS 1979   0:00:30 0:49:37 0:50:07 1:44:50 1:45:20
161 147 51 Α40-49 Male 461 ATHANASIOS PAPAIOANNOU 1969 OSBET 0:00:23 0:50:21 0:50:44 1:45:02 1:45:25
162 148 20 Α50-59 Male 357 DIAMANTIS KOUVALAKIS 1960 I5 RUNNERS 0:00:10 0:48:17 0:48:28 1:45:23 1:45:33
163 149 52 Α40-49 Male 138 STAUROS ARCHONTAKAKIS 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:09 0:48:02 0:48:11 1:45:27 1:45:36
164 150 48 Α30-39 Male 293 IOANNIS KALOUDIS 1983 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:23 0:49:42 0:50:05 1:45:15 1:45:38
165 151 49 Α30-39 Male 622 IORDANIS XATZIKIRIAKOY 1982 MONAXIKOS LIKOS 0:00:05 0:49:20 0:49:25 1:45:38 1:45:43
166 152 21 Α50-59 Male 586 MILTIADIS TSIAKAS 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:23 0:49:52 0:50:15 1:45:29 1:45:52
167 13 5 Γ30-39 Female 499 KSENIA ROMANIDOU 1984   0:00:23 0:46:32 0:46:56 1:45:31 1:45:54
168 153 53 Α40-49 Male 482 IOANNIS PIPOGLOU 1977   0:00:24 0:49:57 0:50:21 1:45:31 1:45:55
169 154 50 Α30-39 Male 416 ATHANASIOS MOSXAKIS 1984   0:00:24 0:48:56 0:49:20 1:45:34 1:45:58
170 155 22 Α50-59 Male 572 KONSTANTINOS TOURNANELIS 1963 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:24 0:48:59 0:49:23 1:45:34 1:45:58
171 14 6 Γ30-39 Female 528 ELENA SKARLATIDOU 1979 SCIENCETRAINING 0:00:24 0:50:38 0:51:02 1:45:35 1:46:00
172 15 7 Γ30-39 Female 164 MARIA BOUGIOUKLI 1981 KASIMIS TRAINING 0:00:24 0:49:33 0:49:57 1:45:37 1:46:01
173 156 23 Α50-59 Male 540 TASOS STAVRIDIS 1966 NESTOS RUNNING TEAM 0:00:24 0:49:31 0:49:55 1:45:38 1:46:02
174 157 24 Α<29 Male 570 IOANNIS TOROSIAN 1990 IRON TEAM 0:00:25 0:49:35 0:50:00 1:45:44 1:46:09
175 158 54 Α40-49 Male 151 ATHANASIOS BALIS 1975   0:00:25 0:49:12 0:49:37 1:46:08 1:46:33
176 159 24 Α50-59 Male 425 THEOXARHS NANOS 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09 0:47:32 0:47:41 1:46:25 1:46:34
177 160 55 Α40-49 Male 162 CHRISTOS BOCHTSOS 1978   0:00:25 0:51:14 0:51:39 1:46:09 1:46:34
178 161 56 Α40-49 Male 608 SYMEON VALSAMIDIS 1974 ΛΕΦΕΔ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:25 0:51:10 0:51:35 1:46:10 1:46:35
179 162 57 Α40-49 Male 170 SELTSOUK CHALIL 1974   0:00:25 0:49:58 0:50:22 1:46:11 1:46:36
180 163 25 Α50-59 Male 642 CHRISTOS VAGIANNIS 1968   0:00:25 0:50:39 0:51:03 1:46:11 1:46:36
181 164 58 Α40-49 Male 379 SOTIRIOS MAKRIS 1970 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:04 0:49:33 0:49:37 1:46:38 1:46:42
182 165 26 Α50-59 Male 421 IOANNIS MPAROS 1960 Σ.Χ.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:25 0:49:31 0:49:56 1:46:19 1:46:44
183 166 59 Α40-49 Male 703 KONSTANTINOS GOUMAS 1972 HOLISTERUN 0:00:25 0:49:33 0:49:58 1:46:27 1:46:52
184 167 27 Α50-59 Male 415 NIKOS MOSCHOU 1964   0:00:25 0:50:43 0:51:08 1:46:29 1:46:54
185 168 60 Α40-49 Male 498 IOANNIS REIZIS 1971 YPSARION TRAIL RUNNERS 0:00:26 0:47:34 0:48:00 1:46:34 1:47:00
186 16 8 Γ30-39 Female 164 MARIA VOUGIOUKLI 1981 KASIMIS TRAINING 0:01:20 0:48:37 0:49:57 1:45:42 1:47:02
187 169 28 Α50-59 Male 276 NIKOS GORGIAS 1964 ΣΈΒΑΣ 0:00:26 0:50:02 0:50:28 1:46:38 1:47:03
188 170 29 Α50-59 Male 583 ATHANASIOS TSAPARIS 1966   0:00:26 0:49:33 0:49:59 1:46:43 1:47:09
189 171 30 Α50-59 Male 172 KIRIAKOS CHAMALIDIS 1968 EVALUE RUNNING TEAM / XANTHI RUNNERS 0:00:26 0:47:51 0:48:18 1:46:44 1:47:11
190 17 5 Γ40-49 Female 687 FOTINI ANTONI 1978 DEREKAS EDURANCE COACHING 0:00:26 0:50:53 0:51:19 1:46:45 1:47:11
191 172 31 Α50-59 Male 688 IOANNIS SMIRIS 1966 SYLLOGOS DROMEWN IWANNINON 0:00:26 0:50:53 0:51:19 1:46:55 1:47:21
192 173 32 Α50-59 Male 551 TASOS SVARNAS 1968 Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:27 0:51:08 0:51:35 1:46:57 1:47:23
193 174 8 Α60-69 Male 613 DIONYSIOS VERTEOURIS 1953 ΣΧΟΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:27 0:50:33 0:50:59 1:47:03 1:47:29
194 175 61 Α40-49 Male 525 TOMAS SIMECEK 1978 WWW.PROSTEBEHAM.CZ 0:00:31 0:50:33 0:51:04 1:47:04 1:47:35
195 176 62 Α40-49 Male 302 NIKOLAOS KAPOUAS 1978   0:00:27 0:49:50 0:50:17 1:47:10 1:47:37
196 177 51 Α30-39 Male 360 ANTONIOS KRETSIS 1987   0:00:24 0:52:12 0:52:36 1:47:15 1:47:39
197 178 52 Α30-39 Male 349 DIMITRIS KOTZAGIANNIDIS 1985   0:00:27 0:50:36 0:51:02 1:47:18 1:47:45
198 18 6 Γ40-49 Female 491 MATINA PRASAKI 1971 - 0:00:27 0:50:01 0:50:28 1:47:27 1:47:53
199 179 33 Α50-59 Male 120 GIANNIS AMOIRIDIS 1965   0:00:27 0:50:34 0:51:01 1:47:28 1:47:55
200 180 63 Α40-49 Male 503 ANASTASIOS ROUSIAMANIS 1974   0:00:27 0:50:56 0:51:23 1:47:33 1:48:00
201 181 34 Α50-59 Male 474 IOANNIS PATERAS 1964   0:00:27 0:48:28 0:48:55 1:47:34 1:48:01
202 182 64 Α40-49 Male 114 MAKIS ALEXOUDIS 1977 XANTHI RUNNER 0:00:14 0:51:41 0:51:56 1:47:48 1:48:02
203 19 9 Γ30-39 Female 186 THEODORA CHATZIVASILEIADOU 1985 ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 0:00:27 0:49:06 0:49:33 1:47:38 1:48:05
204 183 35 Α50-59 Male 369 CHRYSOSTOMOS LAZARIDIS 1965 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:27 0:50:55 0:51:22 1:47:39 1:48:06
205 20 7 Γ40-49 Female 393 THEODORA MAVRIDOU 1974 Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:00:27 0:50:56 0:51:24 1:47:40 1:48:07
206 21 5 Γ<29 Female 698 ANNA SIAFAKA 1991 MONOMAXOI KAVALAS 0:00:28 0:49:58 0:50:26 1:47:40 1:48:07
207 184 53 Α30-39 Male 641 ACHILLEAS MITRAKAS 1987   0:00:28 0:49:34 0:50:02 1:47:47 1:48:16
208 185 54 Α30-39 Male 496 SIMOS RALLIS 1981   0:00:28 0:50:49 0:51:17 1:47:57 1:48:25
209 186 65 Α40-49 Male 462 EVANGELOS PAPALAMPIDIS 1978 IRON TEAM 0:00:28 0:50:14 0:50:42 1:48:00 1:48:28
210 187 66 Α40-49 Male 238 NIKOLAOS EVANGELOU 1969 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 0:00:28 0:49:35 0:50:04 1:48:01 1:48:30
211 188 25 Α<29 Male 174 VASILEIOS CHARALAMPIDIS 1993   0:00:28 0:52:02 0:52:31 1:48:08 1:48:36
212 189 55 Α30-39 Male 484 PETROS POIMENIDIS 1983 GYM 95 0:00:28 0:52:18 0:52:46 1:48:13 1:48:41
213 22 8 Γ40-49 Female 643 NANTIA MPAKATINAKI 1972 LYKOI KECHAGIOGLOU 0:00:29 0:51:31 0:52:00 1:48:13 1:48:41
214 190 67 Α40-49 Male 242 CHRISTOS FYLLARIDIS 1973 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:29 0:51:31 0:51:59 1:48:13 1:48:42
215 191 68 Α40-49 Male 567 SOTIRIS THEODORIDIS 1975 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:29 0:47:08 0:47:37 1:48:17 1:48:46
216 192 56 Α30-39 Male 418 NIKOS MOUMTZIS 1984   0:00:29 0:49:55 0:50:24 1:48:41 1:49:10
217 193 36 Α50-59 Male 506 FILIPPOS SAMIOS 1963 Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:29 0:51:11 0:51:41 1:48:46 1:49:15
218 194 69 Α40-49 Male 297 NIKOLAOS KAMIDIS 1973   0:00:30 0:51:57 0:52:27 1:48:47 1:49:17
219 23 9 Γ40-49 Female 271 ASPA GKOGKOY 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:30 0:48:45 0:49:15 1:48:49 1:49:19
220 195 70 Α40-49 Male 206 IOANNIS DERVENTZIS 1969   0:00:30 0:50:42 0:51:12 1:48:50 1:49:20
221 196 71 Α40-49 Male 594 ILIAS TSOULOUVIS 1970 SPORT FITNESS GYM 0:00:15 0:51:33 0:51:47 1:49:10 1:49:25
222 197 37 Α50-59 Male 584 KONSTANTINOS TSARAFLIS 1964 BEERUNNERS 0:00:30 0:52:23 0:52:53 1:48:57 1:49:27
223 198 72 Α40-49 Male 718 ANESTHS KARPUZAS 1974   0:00:10 0:52:09 0:52:19 1:49:28 1:49:38
224 199 38 Α50-59 Male 339 ANDREAS KONSTANTINIDIS 1967 ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:30 0:51:47 0:52:17 1:49:13 1:49:43
225 24 10 Γ30-39 Female 378 MARIA MAKRI 1982 FORMA VERA 0:00:30 0:51:08 0:51:38 1:49:25 1:49:55
226 200 57 Α30-39 Male 513 HLIAS SAVVAIDIS 1987   0:00:30 0:52:22 0:52:52 1:49:30 1:50:00
227 201 58 Α30-39 Male 139 DIMITRIOS ATHANASIADIS 1980 XANTHI RUNNERS 0:00:30 0:50:18 0:50:48 1:49:34 1:50:04
228 202 26 Α<29 Male 333 STEFANOS KITSONIDIS 1991 ΠΑΟΚ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ 0:00:30 0:52:56 0:53:26 1:49:35 1:50:05
229 203 73 Α40-49 Male 666 CHRISTOS EFSTRATIOU 1973 XANTHI RUNNERS 0:00:30 0:53:41 0:54:11 1:49:35 1:50:06
230 204 74 Α40-49 Male 394 ARGIRIS MAVROMATIS 1971 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:30 0:50:59 0:51:29 1:49:36 1:50:07
231 205 59 Α30-39 Male 185 KYRIAKOS CHATZITHEODOROU 1980 XANTHI RUNNERS 0:01:21 0:51:32 0:52:53 1:48:47 1:50:08
232 25 1 Γ>50 Female 192 ELINA CHRISTOPHOROU 1964 ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 0:00:31 0:54:47 0:55:17 1:49:38 1:50:09
233 26 11 Γ30-39 Female 543 ROSITSA STEPANOVA 1982   0:00:31 0:51:10 0:51:40 1:49:44 1:50:14
234 27 12 Γ30-39 Female 590 EVDOKIA TSIGGANOU 1980 FITNESS EY ZHN 0:00:31 0:50:07 0:50:38 1:49:45 1:50:16
235 206 60 Α30-39 Male 582 DIMITRIS TSAKALIDIS 1979   0:00:31 0:50:10 0:50:41 1:49:49 1:50:20
236 207 61 Α30-39 Male 620 SIDERIS XALVATZIS 1980   0:00:06 0:52:45 0:52:51 1:50:15 1:50:21
237 208 75 Α40-49 Male 441 THEODOROS OUZOUNIDIS 1976   0:00:32 0:51:45 0:52:17 1:49:52 1:50:24
238 209 76 Α40-49 Male 166 NIKOLAOS BOUZALAKOS 1975   0:00:32 0:55:55 0:56:26 1:49:54 1:50:26
239 210 27 Α<29 Male 234 ODYSSEAS EMINIDIS 1993 IRON TEAM 0:00:04 0:51:12 0:51:16 1:50:27 1:50:31
240 211 77 Α40-49 Male 160 ANASTASIOS BOBOLAS 1969 BEERUNNERS 0:00:16 0:49:53 0:50:10 1:50:24 1:50:40
241 212 28 Α<29 Male 424 ARIS MYRKOS 1989 SCIENCETRAINING.GR 0:00:32 0:52:33 0:53:05 1:50:11 1:50:43
242 28 6 Γ<29 Female 225 ELEFTHERIA DROGOULA 1995 SCIENCETRAINING.GR 0:00:32 0:52:33 0:53:05 1:50:15 1:50:47
243 213 62 Α30-39 Male 330 LAMBROS KIRKASIADIS 1979   0:00:32 0:50:07 0:50:39 1:50:15 1:50:47
244 29 2 Γ>50 Female 362 RACHIL KYRIAKIDOU 1959 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:32 0:51:29 0:52:02 1:50:17 1:50:49
245 214 39 Α50-59 Male 455 MICHALIS PAPADOPOULOS 1967 BEERUNNERS 0:00:16 0:50:23 0:50:39 1:50:36 1:50:53
246 215 9 Α60-69 Male 520 XENOFON SFILTSERIS 1955   0:00:33 0:51:09 0:51:42 1:50:25 1:50:57
247 216 40 Α50-59 Male 556 LAMPROS TAKIS 1963 ΛΑΜΨΗ 0:00:33 0:50:56 0:51:29 1:50:26 1:50:59
248 217 78 Α40-49 Male 282 ILIAS GRIGORIADIS 1978 ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM 0:00:33 0:54:30 0:55:03 1:50:44 1:51:17
249 218 79 Α40-49 Male 117 GEORGE ALTINAKIS 1974 ALTUS RUNNING TEAM. 0:00:05 0:52:47 0:52:53 1:51:13 1:51:19
250 219 41 Α50-59 Male 683 GEORGIOS GRIGORIADIS 1964 XANTHI RUNNERS 0:00:33 0:52:16 0:52:49 1:50:46 1:51:19
251 220 42 Α50-59 Male 406 MINAS MICHALOGLOU 1962 XANTHI RUNNERS / CLAIN MAIN RUNNERS 0:00:33 0:52:17 0:52:50 1:50:48 1:51:21
252 221 63 Α30-39 Male 295 LAZAROS KALOUZIDIS 1988   0:00:33 0:51:23 0:51:56 1:50:50 1:51:23
253 222 29 Α<29 Male 279 FOTIS GRAMMENAS 1990 ΠΑΟΚ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ 0:00:33 0:52:52 0:53:26 1:50:54 1:51:28
254 223 80 Α40-49 Male 409 EVANGELOS MILONAS 1977   0:00:34 0:51:23 0:51:57 1:50:54 1:51:28
255 224 43 Α50-59 Male 300 KONSTANTINOS KANLIS 1959 ΣΔΥΘ 0:00:34 0:52:01 0:52:35 1:50:59 1:51:33
256 225 81 Α40-49 Male 110 EFSTATHIOS AKRITIDIS 1975 ΜΠΑΧΑΜΕΣ RUNNING TEAM 0:00:34 0:52:41 0:53:15 1:51:01 1:51:35
257 30 7 Γ<29 Female 637 ELENI KANTARA 1992 Σ.Δ.Υ.Θ 0:00:34 0:52:00 0:52:34 1:51:01 1:51:35
258 226 10 Α60-69 Male 662 IOANNIS VLACHOS 1953 SEVAS KAVALAS 0:00:35 0:51:05 0:51:40 1:51:14 1:51:48
259 31 10 Γ40-49 Female 545 KONSTANTIA STERGIOU 1971 ΒΕΤΑΡΑΝΟΙ ΣΤΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:35 0:51:04 0:51:39 1:51:15 1:51:49
260 227 82 Α40-49 Male 218 AGGELOS DIMTSIOS 1977   0:00:35 0:50:55 0:51:30 1:51:16 1:51:51
261 228 83 Α40-49 Male 670 STATHIS SYROS 1974 BRAZIL COFFEE AND MORE 0:00:34 0:51:29 0:52:03 1:51:17 1:51:51
262 229 84 Α40-49 Male 442 KONSTANTINOS PANAGIOTIDIS 1971   0:00:35 0:47:56 0:48:31 1:51:22 1:51:56
263 230 85 Α40-49 Male 674 GRIGORIS KARAMANOLIS 1975 CROSSFIT XANTHI 0:00:35 0:52:16 0:52:50 1:51:37 1:52:12
264 231 11 Α60-69 Male 373 CHARALAMPOS LEONDIS 1957   0:00:35 0:50:48 0:51:23 1:51:39 1:52:14
265 232 86 Α40-49 Male 128 IOANNIS ANESTIS 1971   0:00:35 0:49:27 0:50:02 1:51:43 1:52:18
266 32 11 Γ40-49 Female 244 VASSILIKI GARAGANI 1978 NIKOLAIDIS MARATHON TEAM 0:00:35 0:49:27 0:50:02 1:51:44 1:52:19
267 233 64 Α30-39 Male 208 ATHANASIOS DEVETZIS 1984   0:00:35 0:54:26 0:55:01 1:51:44 1:52:20
268 234 44 Α50-59 Male 332 ANASTAS KISYOV 1966   0:00:17 0:52:46 0:53:03 1:52:06 1:52:23
269 235 87 Α40-49 Male 204 PANAGIOTIS DELIS 1977 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:25 0:52:25 0:52:50 1:52:00 1:52:25
270 236 88 Α40-49 Male 127 CHRISTOS ANDREADIS 1974 ΟΚΑΚ 0:00:17 0:52:43 0:53:00 1:52:08 1:52:25
271 33 12 Γ40-49 Female 123 THEODORA ANASTASIADI 1973 3P /SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:35 0:54:15 0:54:50 1:52:15 1:52:50
272 237 89 Α40-49 Male 265 ALEXANDROS GIOTIS 1972 3P 0:00:36 0:54:14 0:54:50 1:52:16 1:52:52
273 34 13 Γ40-49 Female 713 EIRHNH GIOTI 1971   0:00:36 0:54:14 0:54:50 1:52:19 1:52:54
274 238 30 Α<29 Male 573 PANAGIOTIS TOURNANELIS 1991   0:00:04 0:46:31 0:46:34 1:52:58 1:53:02
275 239 65 Α30-39 Male 502 EVANGELOS ROUKOS 1981   0:00:36 0:51:47 0:52:23 1:52:29 1:53:05
276 240 45 Α50-59 Male 467 IOANNIS PAPAVLASIOU 1966 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:36 0:51:28 0:52:04 1:52:39 1:53:15
277 241 46 Α50-59 Male 131 PETROS ANTHOPOULOS 1968   0:00:36 0:52:33 0:53:09 1:52:40 1:53:16
278 242 47 Α50-59 Male 232 ILIAS ELEFTHERIADIS 1966   0:00:36 0:52:47 0:53:23 1:52:43 1:53:19
279 243 66 Α30-39 Male 219 KOSTAS DIVARIS 1984   0:00:36 0:51:06 0:51:43 1:52:55 1:53:31
280 244 48 Α50-59 Male 665 MILTIADIS GIOVANOPOULOS 1959   0:00:37 0:50:53 0:51:30 1:53:10 1:53:47
281 245 90 Α40-49 Male 624 VAIOS XIROMERISIOS 1977 Y.O.L.O 0:00:37 0:52:22 0:52:59 1:53:12 1:53:49
282 246 67 Α30-39 Male 318 DIMITRIOS KARRAS 1983 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:38 0:52:27 0:53:05 1:53:15 1:53:53
283 35 14 Γ40-49 Female 651 STILIYANA PETROVA 1975   0:00:38 0:51:20 0:51:58 1:53:15 1:53:53
284 247 91 Α40-49 Male 652 ILKO BUYUKLIEF 1971   0:00:38 0:51:20 0:51:58 1:53:16 1:53:54
285 248 68 Α30-39 Male 286 ANTONIS ILIADIS 1981   0:00:07 0:52:55 0:53:02 1:53:49 1:53:56
286 249 31 Α<29 Male 141 NIKOLAS ATHANASIOU 2000 CLAIN MAIN /XANTHI RUNNERS 0:00:39 0:51:36 0:52:15 1:53:19 1:53:57
287 250 69 Α30-39 Male 249 SLAVI GEORGIEV 1981   0:00:19 0:53:16 0:53:36 1:53:40 1:53:59
288 251 92 Α40-49 Male 132 HARIS ANTIKOULANIS 1969 XANTHIRUNNERS 0:00:39 0:52:22 0:53:00 1:53:20 1:53:59
289 252 49 Α50-59 Male 317 ALEXANDROS KARATZOGLOU 1966 ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM 0:00:21 0:54:23 0:54:44 1:53:50 1:54:12
290 253 50 Α50-59 Male 492 IOANNIS PRASINIS 1961 Σ.Χ.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ 0:00:39 0:51:55 0:52:33 1:53:44 1:54:23
291 254 93 Α40-49 Male 207 KONSTANTINOS DESPOTIDIS 1974 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:39 0:52:16 0:52:55 1:53:58 1:54:37
292 255 32 Α<29 Male 693 EVAGGELOS KANELLOPOULOS 1989   0:00:39 0:54:32 0:55:11 1:54:25 1:55:04
293 256 94 Α40-49 Male 273 APOSTOLOS GKOUSTOUDIS 1977 XANTHI RUNNERS 0:00:28 0:54:02 0:54:30 1:54:42 1:55:10
294 257 12 Α60-69 Male 444 GANTZIDIS PANAGIOTIS 1952 NIKOLAIDIS TEAM 0:00:39 0:52:31 0:53:10 1:54:42 1:55:21
295 258 95 Α40-49 Male 304 MARGARITIS KAPSALAS 1973 BEER RUNNERS 0:00:40 0:53:31 0:54:12 1:54:42 1:55:22
296 259 96 Α40-49 Male 458 IOANNIS PAPAGEORGIOU 1975   0:00:27 0:50:50 0:51:17 1:55:06 1:55:33
297 260 51 Α50-59 Male 569 PANAGIOTIS THEOHARIS 1962 BEERUNNERS 0:00:40 0:53:34 0:54:13 1:54:56 1:55:36
298 261 52 Α50-59 Male 535 EVANGELOS STABOLOGLOU 1961 BEERUNNERS 0:00:40 0:53:34 0:54:14 1:54:58 1:55:37
299 262 33 Α<29 Male 487 IOANNIS POULARINOS 1990 IRON TEAM 0:00:40 0:55:39 0:56:19 1:54:59 1:55:39
300 263 97 Α40-49 Male 154 CONSTANTINOS BARBIS 1974   0:00:40 0:54:30 0:55:10 1:55:00 1:55:40
301 264 98 Α40-49 Male 673 CHRISTOS KARAGIOZIS 1974   0:00:40 0:50:50 0:51:30 1:55:02 1:55:42
302 265 53 Α50-59 Male 606 FOTIS VAKRATSAS 1963   0:00:40 0:54:28 0:55:09 1:55:06 1:55:46
303 266 99 Α40-49 Male 647 GIORGOS KOSTOULAS 1978 SDY IOANNINON 0:00:40 0:54:50 0:55:31 1:55:09 1:55:49
304 267 100 Α40-49 Male 231 PANAGIOTIS EFTHYMIOY 1974 SNAILS TEAM 0:00:40 0:54:25 0:55:05 1:55:15 1:55:55
305 268 70 Α30-39 Male 111 HARIS ALATAS 1980   0:00:41 0:54:42 0:55:24 1:55:17 1:55:58
306 269 54 Α50-59 Male 292 PERIKLIS KALOGIANNIS 1964   0:00:24 0:52:59 0:53:23 1:55:37 1:56:01
307 270 101 Α40-49 Male 676 ERDIN MOUMIN 1977 GYM95 0:00:23 0:52:45 0:53:08 1:55:39 1:56:02
308 271 102 Α40-49 Male 283 IOANNIS HATZIKAMARIS 1976 DRYMOS RUNNING TEAM 0:00:42 0:57:07 0:57:49 1:55:22 1:56:03
309 272 71 Α30-39 Male 589 PANAGIOTIS TSIAPOS 1984   0:00:42 0:53:52 0:54:34 1:55:30 1:56:12
310 273 72 Α30-39 Male 269 NIKOLAOS GKATIDIS 1983   0:00:39 0:53:55 0:54:34 1:55:34 1:56:13
311 36 13 Γ30-39 Female 476 MARINA PAVLOU 1981   0:00:39 0:52:33 0:53:12 1:55:38 1:56:17
312 274 103 Α40-49 Male 322 DIMITRIOS KAVAZIS 1971 ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ 0:00:23 0:55:16 0:55:39 1:55:58 1:56:21
313 275 73 Α30-39 Male 133 IOANNIS ANTONAKIS 1984 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:42 0:56:44 0:57:25 1:55:46 1:56:28
314 276 74 Α30-39 Male 356 GEORGIOS KOUTSOUPIS 1985   0:00:42 0:56:43 0:57:25 1:55:46 1:56:28
315 277 55 Α50-59 Male 230 IOANNIS EFTHYMIADIS 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:42 0:52:36 0:53:18 1:56:06 1:56:48
316 278 104 Α40-49 Male 555 MITROUSIS SYMEON 1976   0:00:42 0:52:43 0:53:25 1:56:09 1:56:52
317 279 56 Α50-59 Male 706 SOTIRIS VAFEIADHS 1965   0:00:42 0:54:40 0:55:22 1:56:10 1:56:53
318 280 57 Α50-59 Male 655 KONSTANTINOS CHRISANIDIS 1959   0:00:42 0:53:53 0:54:36 1:56:18 1:57:00
319 281 58 Α50-59 Male 580 KOSTAS TSAGALIDIS 1962 BRAZIL COFFE&MORE 0:00:30 0:53:48 0:54:18 1:56:42 1:57:12
320 282 75 Α30-39 Male 435 KONSTANTINOS NODAROS 1987 ΑΝΩ ΚΟΥΡΤΕΣΙ 0:00:43 0:55:52 0:56:34 1:56:31 1:57:14
321 283 105 Α40-49 Male 599 ALEXANDROS TZANIDIS 1977 BEERUNNERS 0:00:43 0:53:13 0:53:56 1:56:39 1:57:22
322 284 76 Α30-39 Male 353 STAVROS KOURSAKLIS 1979   0:00:21 0:54:23 0:54:45 1:57:03 1:57:25
323 285 77 Α30-39 Male 443 MOSCHONAS PANAGIOTIS 1982   0:00:32 0:54:36 0:55:07 1:57:06 1:57:38
324 37 15 Γ40-49 Female 298 IRINI KAMPOURI 1975 MAKRIDISTEAM 0:00:43 0:52:53 0:53:35 1:56:58 1:57:40
325 286 106 Α40-49 Male 423 THEODOSIOS MYLONAS 1978   0:00:16 0:55:35 0:55:51 1:57:26 1:57:42
326 287 59 Α50-59 Male 712 SPYRIDON EYTHIMIOU 1966 SEVAS KAVALAS 0:00:43 0:51:52 0:52:35 1:57:02 1:57:45
327 38 3 Γ>50 Female 644 ARISTEA TSOUKALA 1968 LYKOI KECHAGIOGLOU 0:00:43 0:52:39 0:53:22 1:57:03 1:57:46
328 288 60 Α50-59 Male 169 ANGEL CHAKAROV 1965   0:00:20 0:53:14 0:53:34 1:57:27 1:57:47
329 289 107 Α40-49 Male 193 ANESTIS CHRISTOPOULOS 1975   0:00:43 0:51:43 0:52:26 1:57:06 1:57:49
330 290 108 Α40-49 Male 384 ANGELOS MANTSIOS 1978 RODOPI BEARS 0:00:43 0:51:48 0:52:31 1:57:08 1:57:51
331 291 78 Α30-39 Male 140 CHRISTAKIDIS ATHANASIOS 1981 ΚΟΣΜΟΣ ΒΙΒΛΙΟΥ 0:00:43 0:55:16 0:56:00 1:57:14 1:57:57
332 292 109 Α40-49 Male 697 THEODOROS PAPAKONSTANTINOU 1971 MAR/SERRON 0:00:10 0:56:16 0:56:26 1:57:56 1:58:06
333 293 79 Α30-39 Male 635 PANAGIOTIS BOUNTOUKAS 1982 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:44 0:55:15 0:55:59 1:57:28 1:58:12
334 294 80 Α30-39 Male 531 BERK SOULOGLOU 1984   0:00:38 0:55:46 0:56:24 1:57:38 1:58:16
335 295 81 Α30-39 Male 287 GEORGIOS IOANNIDIS 1983 Φ.Ο.Σ.ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:44 0:54:47 0:55:31 1:57:35 1:58:19
336 296 13 Α60-69 Male 267 KOSTAS GITSAS 1955 --- 0:00:44 0:54:31 0:55:16 1:57:36 1:58:20
337 297 61 Α50-59 Male 604 DIMITRIOS VAFEIADIS 1967   0:00:37 0:55:55 0:56:32 1:57:44 1:58:21
338 298 62 Α50-59 Male 259 NIKOLAOS GIANNAKOPOULOS 1961 ΓΑΠΕΞ 0:00:44 0:54:13 0:54:57 1:57:41 1:58:26
339 299 63 Α50-59 Male 301 STAUROS KANTARAS 1961 Σ.Δ.Υ.Θ 0:00:44 0:53:21 0:54:06 1:57:42 1:58:27
340 300 64 Α50-59 Male 327 DIMITRIS KIOSOGLIDIS 1961 O.S.B._E.T. 0:00:45 0:53:12 0:53:57 1:57:46 1:58:31
341 301 65 Α50-59 Male 634 SOTIRIS ATHANASIOY 1963 CLAIN MAIN /XANTHI RUNNERS 0:00:45 0:55:22 0:56:07 1:57:50 1:58:35
342 302 110 Α40-49 Male 316 VASILIS KARATZIOVALIS 1974 FITNESS EY ZHN 0:00:45 0:53:34 0:54:19 1:57:50 1:58:36
343 303 82 Α30-39 Male 288 BAIRAMIS IOANNIS 1980   0:00:45 0:54:55 0:55:40 1:57:52 1:58:37
344 39 8 Γ<29 Female 156 KATERINA BEKA 1997   0:00:46 0:50:15 0:51:00 1:57:53 1:58:39
347 304 83 Α30-39 Male 508 FILIPPOS SAMOURKASIDIS 1980 ΚΟΣΜΟΣ ΒΙΒΛΙΟΥ 0:00:46 0:55:14 0:55:59 1:57:55 1:58:41
348 40 9 Γ<29 Female 372 ELEFTHERIA LEMPIDA 1992   0:00:46 0:56:40 0:57:26 1:58:04 1:58:50
349 305 84 Α30-39 Male 309 ANTONIOS KARAGKIOZIDIS 1980   0:00:38 0:56:42 0:57:19 1:58:17 1:58:55
350 306 85 Α30-39 Male 377 DIMITRIOS LOUSTIS 1981 BEERUNNERS 0:00:10 0:57:10 0:57:20 1:58:48 1:58:58
351 307 111 Α40-49 Male 494 STEFANOS RACHMANIDIS 1972 IRON TEAM 0:00:46 0:55:55 0:56:41 1:58:15 1:59:01
352 308 112 Α40-49 Male 165 ILIAS BOUNARTZIS 1969   0:00:46 0:52:14 0:53:01 1:58:23 1:59:09
353 309 113 Α40-49 Male 558 ILIAS TARNARAS 1973 THEACE NG 0:00:46 0:56:30 0:57:17 1:58:25 1:59:11
354 310 66 Α50-59 Male 436 ILIAS NTALAMISIOS 1968 FITNESS EY ZHN 0:00:47 0:50:58 0:51:45 1:58:26 1:59:13
355 41 16 Γ40-49 Female 113 THEODORA ALEXOUDI 1976   0:00:32 0:56:29 0:57:01 1:58:42 1:59:14
356 311 114 Α40-49 Male 163 VAGGELIS BONTIOS 1969 XANTHI RUNNERS 0:00:28 0:54:17 0:54:45 1:58:47 1:59:15
357 312 115 Α40-49 Male 354 PRODROMOS KOURTIDIS 1977   0:00:29 0:56:49 0:57:17 1:58:48 1:59:17
358 313 116 Α40-49 Male 189 NIKOLAOS CHRISTAKIS 1976 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:25 0:55:37 0:56:02 1:58:54 1:59:19
359 314 86 Α30-39 Male 261 GEORGIOS GIDARIS 1987 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:47 0:53:39 0:54:26 1:58:36 1:59:23
360 315 67 Α50-59 Male 516 EVAGGELOS SEGKOS 1964   0:00:47 0:54:30 0:55:17 1:58:51 1:59:38
361 42 14 Γ30-39 Female 526 ANGELIKA SIMECKOVA 1980 WWW.PROSTEBEHAM.CZ 0:00:32 0:56:08 0:56:41 1:59:10 1:59:42
362 316 117 Α40-49 Male 481 GEORGIOS PIPIS 1976   0:00:47 0:56:27 0:57:15 1:58:57 1:59:45
363 317 68 Α50-59 Male 412 IOANNIS MITRAKIS 1967 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:47 0:55:59 0:56:46 1:59:00 1:59:47
364 318 87 Α30-39 Male 681 DIMITRIS SAROGLOU 1982   0:00:36 0:57:20 0:57:56 1:59:22 1:59:58
365 319 69 Α50-59 Male 684 SERAFEIM VASILEIADIS 1966 XANTHI RUNNERS 0:00:30 0:56:46 0:57:16 1:59:32 2:00:02
366 320 88 Α30-39 Male 615 ATHANASIOS VORDOS 1982 FITNESS EY ZHN 0:00:47 0:54:08 0:54:56 1:59:16 2:00:03
367 321 89 Α30-39 Male 518 CHOUSEIN SERIF 1988   0:00:48 0:56:41 0:57:29 1:59:18 2:00:06
368 322 14 Α60-69 Male 152 ATHANASIOS BAMPATSOS 1951 ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:48 0:52:15 0:53:03 1:59:19 2:00:07
369 43 10 Γ<29 Female 682 STYLIANI SOULIOTI 1990   0:00:48 0:57:06 0:57:54 1:59:21 2:00:09
370 323 15 Α60-69 Male 472 ANGELOS PASKOS 1958   0:00:49 0:52:54 0:53:43 1:59:23 2:00:12
371 324 70 Α50-59 Male 653 GEORGIOS MPIKOS 1966 XANTHI RUNNERS 0:00:49 0:56:27 0:57:17 1:59:27 2:00:16
372 325 71 Α50-59 Male 709 GRIGORIOS TOPALOGLOU 1967   0:00:50 0:54:07 0:54:56 1:59:29 2:00:19
373 326 90 Α30-39 Male 248 PAPADOUDIS GEORGE 1986   0:00:50 0:57:17 0:58:07 1:59:33 2:00:22
374 327 118 Α40-49 Male 497 GEORGE RAPTOPOULOS 1977 XANTHI RUNNERS-BIOKOSMOS 0:00:50 0:57:12 0:58:02 1:59:37 2:00:26
375 328 91 Α30-39 Male 228 GKODOSIDIS EFTHIMIOS 1983 XANTHI RUNNERS 0:00:24 0:51:29 0:51:53 2:00:07 2:00:31
376 329 34 Α<29 Male 136 ELEFTHERIOS APOSTOLIDIS 1989   0:00:50 0:49:51 0:50:41 1:59:44 2:00:34
377 330 72 Α50-59 Male 493 PANAGIOTIS PSALTIS 1966   0:00:51 0:56:19 0:57:09 1:59:45 2:00:36
378 44 11 Γ<29 Female 632 SOFIA ZOPOGLOU 1992   0:00:51 0:56:54 0:57:45 1:59:47 2:00:37
379 331 92 Α30-39 Male 246 GIORGOS GAVRAS 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:51 0:52:48 0:53:38 1:59:50 2:00:41
380 45 12 Γ<29 Female 581 MARINA TSAGALIDOU 1993 BRAZIL COFFEE AND MORE 0:00:51 0:54:35 0:55:25 1:59:52 2:00:43
381 332 119 Α40-49 Male 566 VASSILIOS DIMITRIOS THEODORAKOPOULOS 1975 RED HOT CHILLI RUNNERS 0:00:51 0:55:54 0:56:45 1:59:56 2:00:47
382 46 15 Γ30-39 Female 122 MARTHA ANARGYROPOULOU 1988 Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:00:51 0:56:56 0:57:47 1:59:58 2:00:49
383 333 73 Α50-59 Male 689 ILIAS TSALIS 1960 SYLLOGOS DROMEWN IOANNINON 0:00:51 0:56:56 0:57:47 2:00:00 2:00:51
384 47 13 Γ<29 Female 350 ZOI KOTZIA 1992 ZOI KOTZIA KOTZIA 0:00:51 0:52:49 0:53:40 2:00:11 2:01:03
385 48 17 Γ40-49 Female 483 ANNA PISTOLA 1970 FITNESS ΕΥ ΖΗΝ 0:00:51 0:56:28 0:57:19 2:00:21 2:01:12
386 334 120 Α40-49 Male 149 BABIS BAKALBASIS 1977 ΕΣΠΕΡΙΝΌ ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:29 0:56:45 0:57:14 2:00:54 2:01:23
387 335 93 Α30-39 Male 694 KONSTANTINOS PAPADIMITRIOU 1987   0:00:46 0:53:58 0:54:44 2:01:09 2:01:54
388 49 16 Γ30-39 Female 335 DORA KOKKINI 1981 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:51 0:53:33 0:54:24 2:01:05 2:01:57
389 336 74 Α50-59 Male 716 GIORGOS NENTOPOULOS 1967   0:00:52 0:57:45 0:58:37 2:01:11 2:02:03
390 337 121 Α40-49 Male 263 GEORGE GIKAS 1973   0:00:52 0:57:15 0:58:07 2:01:16 2:02:08
391 338 75 Α50-59 Male 501 IOANNIS ROUFOS 1961   0:00:40 0:57:57 0:58:37 2:01:30 2:02:10
392 339 35 Α<29 Male 534 KONSTANTINOS SPIRIADIS 1992   0:00:52 0:49:42 0:50:35 2:01:22 2:02:15
393 340 122 Α40-49 Male 679 AS THOMAS 1977   0:00:53 0:49:59 0:50:52 2:01:24 2:02:17
394 50 18 Γ40-49 Female 233 FOTINI ELENOGLOU 1974   0:00:53 0:54:23 0:55:16 2:01:26 2:02:19
395 341 94 Α30-39 Male 546 KOSTAS STERIS 1984 RODOPI BEARS 0:00:53 0:55:03 0:55:57 2:01:29 2:02:22
396 342 16 Α60-69 Male 705 PAVLOS KONSTANTINIDHS 1956   0:00:53 0:54:33 0:55:26 2:01:42 2:02:35
397 51 4 Γ>50 Female 427 THOMAI NASKOU 1967   0:00:53 0:54:26 0:55:19 2:01:46 2:02:40
398 343 36 Α<29 Male 217 IVAYLO DIMOV 1992   0:00:53 0:55:59 0:56:53 2:01:49 2:02:42
399 344 37 Α<29 Male 270 GIANNIS GKIONIS 1990   0:00:53 0:56:44 0:57:37 2:01:57 2:02:50
400 345 123 Α40-49 Male 614 EVAGELOS VLACHOGIORGOS 1977   0:00:53 0:53:39 0:54:32 2:02:17 2:03:10
401 346 95 Α30-39 Male 380 CHARALAMPOS MAKRIS 1986   0:00:54 0:54:29 0:55:23 2:02:26 2:03:21
402 347 96 Α30-39 Male 593 MANOS TSORMPATZOGLOU 1984   0:00:54 1:00:04 1:00:58 2:02:36 2:03:30
403 348 97 Α30-39 Male 677 SIMEON BRANTZOYKAKIS 1987   0:00:38 0:57:28 0:58:06 2:02:58 2:03:35
404 349 38 Α<29 Male 407 GEORGIOS MIKROULIS 1994   0:00:54 0:56:23 0:57:17 2:02:45 2:03:39
405 350 124 Α40-49 Male 343 ANASTASILAKIS KOSTAS 1974   0:00:55 0:55:30 0:56:24 2:02:46 2:03:41
406 351 76 Α50-59 Male 118 CHRISTOS AMANATIDIS 1966   0:00:55 0:57:42 0:58:37 2:02:50 2:03:44
407 352 39 Α<29 Male 529 PANAGIOTIS SKARTOULIS 1991   0:00:24 0:53:04 0:53:27 2:03:22 2:03:46
408 353 98 Α30-39 Male 640 KONSTANTINOS TASIOPOULOS 1980   0:00:26 0:52:30 0:52:56 2:03:21 2:03:47
409 52 19 Γ40-49 Female 489 MARIA PRAFTSIOTI 1976 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ - XANTHI RUNNERS 0:00:55 0:56:24 0:57:19 2:02:54 2:03:49
410 354 125 Α40-49 Male 371 KORNILIOS LAZARIDIS 1976 AKIS RUNNING TEAM 0:00:55 0:58:45 0:59:40 2:02:55 2:03:50
411 355 126 Α40-49 Male 671 MICHAEL ELAFROS 1970 ULTIMA THULE 0:00:56 0:56:22 0:57:18 2:02:55 2:03:51
412 356 127 Α40-49 Male 337 BASILEIOS KONSTANTINIDHS 1974   0:00:56 0:59:03 0:59:59 2:03:18 2:04:14
413 53 5 Γ>50 Female 121 CHRISTINA AMPATZI 1968 XANTHI RUNNERS 0:00:56 0:55:23 0:56:20 2:03:53 2:04:49
414 357 17 Α60-69 Male 366 STAMATIS LAMPRAKIS 1953 ΛΑΜΨΗ 0:00:57 0:56:04 0:57:01 2:04:02 2:04:58
415 358 128 Α40-49 Male 449 CHRISTOS PANTOUDIS 1977   0:00:22 1:00:26 1:00:48 2:04:47 2:05:09
416 359 129 Α40-49 Male 628 XRISTOFOROS ZARKADAS 1973 ΣΔΙ 0:00:57 0:56:19 0:57:16 2:04:15 2:05:12
417 360 40 Α<29 Male 473 KYRIAKOS PASKOS 1994   0:00:57 0:56:21 0:57:18 2:04:40 2:05:36
418 361 99 Α30-39 Male 241 EVDOKIMOS FOUROUNTZIS 1982   0:00:57 0:59:46 1:00:43 2:04:51 2:05:47
419 362 41 Α<29 Male 626 NIKOLAOS ZACHARIOUDAKIS 1992 JT COACHING REFS 0:00:57 0:52:08 0:53:04 2:04:54 2:05:51
420 363 42 Α<29 Male 660 PARASKEYAS NATHANAILIDIS 1991 VENUS FITNESS CLUB 0:00:57 1:00:22 1:01:18 2:04:57 2:05:53
421 364 130 Α40-49 Male 314 PANAGIOTIS KARASTAMATIS 1971   0:00:57 0:58:01 0:58:58 2:05:01 2:05:58
422 365 100 Α30-39 Male 308 DIMIRIS KARAGKIOZAKIS 1984   0:00:57 0:59:46 1:00:43 2:05:03 2:06:00
423 366 77 Α50-59 Male 417 DIMITRIS MOULOUDIS 1968 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:25 0:57:52 0:58:17 2:05:37 2:06:02
424 54 20 Γ40-49 Female 509 VASSILIKI SARANTAKI 1978 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:57 1:00:49 1:01:46 2:05:25 2:06:21
425 367 101 Α30-39 Male 268 IOANNIS GKARMEZIS 1983   0:00:57 0:55:51 0:56:48 2:05:27 2:06:25
426 368 18 Α60-69 Male 289 ILIAS KALAITZIDIS 1950 ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ 0:00:57 0:56:15 0:57:12 2:05:28 2:06:26
427 55 17 Γ30-39 Female 448 DIMITRA PANTELIDAKI 1985   0:00:35 0:58:54 0:59:28 2:06:11 2:06:46
428 369 43 Α<29 Male 414 IOANNHS MOLIATSIDIS 1994   0:00:58 0:54:56 0:55:54 2:05:57 2:06:54
429 370 131 Α40-49 Male 656 XARALAMPOS STEFANIDIS 1973   0:00:58 0:59:20 1:00:18 2:05:58 2:06:56
430 371 132 Α40-49 Male 657 XARILAOS GERASIS 1970   0:00:58 0:59:20 1:00:18 2:06:00 2:06:58
431 372 133 Α40-49 Male 514 STILIANOS SAVVIDIS 1975 ΑΘΛΗΤΗΣ 0:00:59 0:50:14 0:51:13 2:06:10 2:07:08
432 373 44 Α<29 Male 178 VASILEIOS CHARITON 1997   0:00:59 0:59:20 1:00:19 2:06:12 2:07:11
433 374 134 Α40-49 Male 404 KYRIAKOS MICHAILIDIS 1978   0:00:59 1:00:18 1:01:17 2:06:21 2:07:20
434 375 102 Α30-39 Male 419 KLEANTHIS MOURATOGLOY 1987   0:01:00 0:54:57 0:55:56 2:06:23 2:07:23
435 376 103 Α30-39 Male 240 YANIS FLEGGAS 1980 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:01:00 0:52:27 0:53:27 2:06:29 2:07:29
436 377 135 Α40-49 Male 252 ILIAS GEROGIANNIS 1973   0:01:00 0:56:17 0:57:18 2:06:34 2:07:34
437 378 136 Α40-49 Male 403 STATHIS MICHAILIDIS 1978   0:01:00 0:55:47 0:56:47 2:06:44 2:07:45
438 56 21 Γ40-49 Female 307 GEORGIA KARAGIANNIDOU 1977   0:01:01 0:59:23 1:00:23 2:06:56 2:07:57
439 57 22 Γ40-49 Female 585 SMARAGDI TSELIKA 1978   0:01:01 0:59:54 1:00:54 2:07:04 2:08:05
440 379 78 Α50-59 Male 340 MICHAILIDIS KONSTANTINOS 1968 ΛΑΜΨΗ 0:01:01 0:56:33 0:57:34 2:07:06 2:08:07
441 380 137 Α40-49 Male 177 NIKOS CHARITIDIS 1977 BEERUNNERS 0:01:01 1:00:41 1:01:42 2:07:33 2:08:34
442 381 138 Α40-49 Male 675 BABIS ZAFEIRIADIS 1973   0:01:01 1:00:42 1:01:43 2:07:36 2:08:37
443 382 139 Α40-49 Male 623 GEORGIOS XATZIMARKOS 1973 ΑΤΟΜΙΚΗ 0:00:25 0:57:06 0:57:31 2:08:20 2:08:45
444 383 45 Α<29 Male 538 NIKOLAOS STAMOULIS 1989   0:01:01 0:57:51 0:58:52 2:08:18 2:09:19
445 384 104 Α30-39 Male 368 VASILIS LATTAS 1982   0:01:01 0:56:13 0:57:15 2:08:25 2:09:26
446 385 105 Α30-39 Male 658 APOSTOLOS KASKAVALIS 1983 VENUS FITNESS CLUB 0:01:02 1:01:48 1:02:49 2:08:28 2:09:29
447 58 18 Γ30-39 Female 410 NASIA MIMIKOU 1984   0:01:02 1:01:47 1:02:49 2:08:29 2:09:31
448 386 46 Α<29 Male 346 IOANNIS KOSTOUDIS 1998 - 0:01:02 0:55:44 0:56:46 2:08:40 2:09:42
449 387 140 Α40-49 Male 334 ATHANASIOS KITSOS 1975   0:01:02 0:57:27 0:58:29 2:08:49 2:09:51
450 388 141 Α40-49 Male 574 IORDANIS TRANOPOULOS 1972   0:00:36 1:00:42 1:01:17 2:09:29 2:10:05
451 389 142 Α40-49 Male 202 IRAKLIS DEIRMENTZIDIS 1976 ELEFTHEROUPOLI RUNNERS- XANTHI RUNNERS 0:01:03 1:03:18 1:04:21 2:09:06 2:10:09
452 390 143 Α40-49 Male 251 KOTIOS GEORGIOS 1974   0:01:03 1:01:38 1:02:41 2:09:19 2:10:22
453 59 19 Γ30-39 Female 598 ELENI TZAGARIAN 1979 STOIKOS RUNNING TEAM 0:01:04 0:57:31 0:58:34 2:09:28 2:10:31
454 391 79 Α50-59 Male 505 KYRIAKOS SACHPAZIDIS 1965 Ο.Φ.Κ.Α ΞΑΝΘΗΣ 0:00:36 0:59:01 0:59:37 2:10:08 2:10:44
455 392 144 Α40-49 Male 621 ATHANASIOS XATZIKIRIAKOU 1978   0:01:04 1:03:18 1:04:21 2:09:49 2:10:52
456 60 23 Γ40-49 Female 280 MARIA GRAVALIDOU 1978   0:01:04 1:00:08 1:01:12 2:09:58 2:11:02
457 393 80 Α50-59 Male 685 NIKOLAOS GERMANTZIDIS 1960 XANTHI RUNNERS 0:01:04 1:00:38 1:01:43 2:09:59 2:11:04
458 394 106 Α30-39 Male 707 GIORGOS PSALTOU 1984   0:00:12 1:03:39 1:03:51 2:11:00 2:11:11
459 395 107 Α30-39 Male 630 KONSTANTINOS ZIOGAS 1984   0:01:04 1:00:42 1:01:46 2:10:19 2:11:23
460 396 108 Α30-39 Male 446 GEORGIOS PANAGKIDIS 1988 XANTHI RUNNERS 0:00:20 1:01:12 1:01:32 2:11:04 2:11:24
461 397 109 Α30-39 Male 440 GEORGE OSEPASHVILI 1982 ACTION CLUB 0:01:04 0:56:58 0:58:02 2:10:26 2:11:30
462 398 110 Α30-39 Male 383 STAVROS MANOUSARIDIS 1979   0:01:05 0:57:01 0:58:06 2:10:27 2:11:32
463 61 20 Γ30-39 Female 104 ELISAVET AFISIDOU 1981 NEVROKOPI RUNNERS TEAM 0:01:05 0:56:44 0:57:49 2:10:27 2:11:33
464 399 111 Α30-39 Male 717 IOANNIS SOTIRIOU 1984 YPSARION TRAIL RUNNERS 0:01:05 1:01:47 1:02:53 2:10:52 2:11:57
465 400 19 Α60-69 Male 530 EMMANOUIL SOTIRIOU 1950   0:01:05 1:01:48 1:02:54 2:10:53 2:11:58
466 62 21 Γ30-39 Female 661 ANASTASIS PATKOU 1988 VENUS FITNESS CLUB 0:00:08 0:56:49 0:56:57 2:12:07 2:12:16
467 401 81 Α50-59 Male 321 DIMITRIS KATZELAKIS 1963   0:00:20 0:57:02 0:57:22 2:11:59 2:12:19
468 402 145 Α40-49 Male 237 GKOGKAS EVANGELOS 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:01:06 1:02:30 1:03:36 2:11:19 2:12:24
469 403 47 Α<29 Male 470 GEORGE PARISIS 1992   0:01:06 0:55:06 0:56:12 2:11:28 2:12:35
470 404 146 Α40-49 Male 450 EVANGELOS PAPADAKIS 1973 BEERUNNERS 0:01:07 1:00:43 1:01:50 2:11:31 2:12:37
471 405 1 Α>70 Male 115 GEORGIOS ALLOIMONOS 1942 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:01:07 0:57:45 0:58:52 2:11:36 2:12:43
472 406 147 Α40-49 Male 452 STEFANOS PAPADOPOULOS 1976   0:01:07 0:54:38 0:55:44 2:11:38 2:12:45
473 63 24 Γ40-49 Female 130 ANA ANGELOVA 1978   0:01:07 0:59:18 1:00:26 2:11:55 2:13:02
474 407 20 Α60-69 Male 663 ALKIVIADIS MARTINIDIS 1953   0:01:07 1:00:20 1:01:27 2:12:19 2:13:26
475 408 148 Α40-49 Male 220 MITKO DONCHEV 1969   0:01:07 0:59:18 1:00:25 2:12:21 2:13:28
476 64 14 Γ<29 Female 171 EVANGELIA CHALKIDOU 1994   0:01:07 1:03:35 1:04:42 2:12:23 2:13:30
477 65 6 Γ>50 Female 243 ALEXIA GANTSOU 1967   0:01:08 1:01:03 1:02:10 2:12:23 2:13:31
478 66 7 Γ>50 Female 374 MARGARITA LIANOPOULOU 1968   0:01:09 1:01:01 1:02:10 2:12:57 2:14:06
479 409 112 Α30-39 Male 544 ANTONIO STERGIADIS 1981 SCIENCETRAINING.GR 0:01:09 1:02:21 1:03:31 2:13:14 2:14:24
480 67 15 Γ<29 Female 105 THOMAI AGALIANOU 1993 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:01:10 1:05:09 1:06:19 2:13:17 2:14:26
481 410 113 Α30-39 Male 429 IOANNIS NENEGAKIS 1984 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:01:10 1:05:09 1:06:19 2:13:18 2:14:28
482 68 16 Γ<29 Female 715 KATERINA ARTOPOULOU 1998   0:01:10 1:05:09 1:06:19 2:13:19 2:14:29
483 411 149 Α40-49 Male 341 SAKKAS KONSTANTINOS 1978   0:00:26 1:00:25 1:00:51 2:14:14 2:14:40
484 412 48 Α<29 Male 678 ANTONIS ARAVIDIS 1990   0:00:20 1:01:13 1:01:33 2:14:30 2:14:50
485 413 114 Α30-39 Male 370 IOANNIS LAZARIDIS 1979   0:01:10 0:58:24 0:59:34 2:13:42 2:14:52
486 414 49 Α<29 Male 422 NIKOLAOS MPATZIS 1997   0:05:24 0:57:43 1:03:07 2:09:32 2:14:56
487 415 115 Α30-39 Male 395 GAVRIIL MAVROPOULOS 1982 ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM 0:01:10 1:00:51 1:02:01 2:13:48 2:14:58
488 416 116 Α30-39 Male 659 VALANTIS MANTZARIS 1981 VENUS FITNESS CLUB 0:01:11 1:02:40 1:03:51 2:13:58 2:15:09
489 417 117 Α30-39 Male 542 CHRISTOFOROS STEFANIDIS 1979   0:01:11 1:01:30 1:02:41 2:14:29 2:15:40
490 418 150 Α40-49 Male 541 ILIAS STEFANIDIS 1976 Α21 (A-TEAM DRAMA) 0:01:11 1:01:23 1:02:34 2:14:29 2:15:40
491 419 82 Α50-59 Male 577 SAVVAS TRIANTAFYLLIDIS 1967 NEYROKOPI RUNNERS 0:01:11 1:03:41 1:04:52 2:14:49 2:16:00
492 69 25 Γ40-49 Female 602 GOGO TZIMA 1970 ΣΔΙ 0:01:11 1:02:25 1:03:36 2:14:55 2:16:06
493 70 22 Γ30-39 Female 459 NIKOLETA PAPAGEORGIOU 1983   0:01:11 1:03:29 1:04:41 2:15:11 2:16:22
494 420 83 Α50-59 Male 344 CHRISTOS KOSTELIDIS 1968 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:01:11 1:04:05 1:05:16 2:15:46 2:16:57
495 71 26 Γ40-49 Female 605 ELSA VAGIANOU 1974 XANTHI RUNNERS 0:01:12 1:04:04 1:05:16 2:15:48 2:16:59
496 421 151 Α40-49 Male 645 GIORGOS STAMATZOURAS 1975   0:01:12 1:02:22 1:03:34 2:15:49 2:17:01
497 422 152 Α40-49 Male 392 ALEXIS MAVRIDIS 1975 ΜΠΑΧΑΜΕΣ RUNNING TEAM 0:00:45 1:00:28 1:01:13 2:16:25 2:17:10
498 72 27 Γ40-49 Female 285 OLYMPIA IGNATIADOU 1969   0:00:39 1:04:04 1:04:43 2:16:38 2:17:17
499 423 153 Α40-49 Male 187 STAMATIS CHOUCHOS 1974 ΜΠΑΧΑΜΕΣ RUNNING TEAM 0:01:12 1:00:02 1:01:14 2:16:11 2:17:23
500 424 84 Α50-59 Male 221 DIMITRIOS DONTSOS 1960   0:00:41 1:03:53 1:04:34 2:16:44 2:17:25
501 425 154 Α40-49 Male 477 ATHANASIOS PECHLIVANIS 1973   0:00:33 1:04:01 1:04:35 2:17:01 2:17:34
502 426 155 Α40-49 Male 507 STELIOS SAMOUILIDIS 1972 M.I.TEAM 0:00:17 1:01:30 1:01:47 2:17:33 2:17:50
503 73 28 Γ40-49 Female 704 PARASKEVI KARAVELIDOU 1977   0:00:17 1:01:30 1:01:47 2:17:40 2:17:57
504 427 50 Α<29 Male 195 GEORGIOS CHRYSELIS 1992 JT COACHING REFS 0:01:12 1:02:24 1:03:37 2:16:55 2:18:07
505 428 85 Α50-59 Male 194 APOSTOLOS CHRYSELIS 1966   0:01:13 1:02:23 1:03:36 2:16:56 2:18:09
506 429 118 Α30-39 Male 453 EFSTATHIOS PAPADOPOULOS 1985 XANTHI RUNNERS 0:00:36 0:59:21 0:59:57 2:17:45 2:18:21
507 430 156 Α40-49 Male 557 NEKTARIOS TAMPOURAS 1977   0:01:13 0:56:54 0:58:07 2:17:30 2:18:43
508 431 119 Α30-39 Male 129 ATHANASIOS ANGELAKIS 1980 XANTHI RUNNERS 0:01:13 1:03:09 1:04:22 2:17:39 2:18:52
509 74 29 Γ40-49 Female 619 SEKA VUJICIC 1971   0:01:13 1:02:10 1:03:23 2:17:55 2:19:08
510 432 120 Α30-39 Male 402 ALI METSO 1985 AILOURA RUNNING TEAM (A.R.T) 0:01:14 1:02:21 1:03:35 2:18:03 2:19:17
511 75 17 Γ<29 Female 571 CHRISTINA TOTIEF 1999 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:01:42 1:04:38 1:06:20 2:17:38 2:19:19
512 433 157 Α40-49 Male 700 ANDREAS TSIKOURIS 1974   0:01:14 1:02:26 1:03:40 2:18:15 2:19:29
513 76 30 Γ40-49 Female 385 EIRINI MARANTA 1972   0:01:14 1:06:42 1:07:56 2:18:46 2:20:00
514 434 86 Α50-59 Male 320 NIKOS KATSOULAS 1967   0:01:14 1:03:59 1:05:14 2:18:47 2:20:02
515 77 31 Γ40-49 Female 196 SOULTANA CHUFTERI 1969 ΧΑΝΤΗΙ RUNNERS 0:01:14 1:06:42 1:07:56 2:18:47 2:20:02
516 435 158 Α40-49 Male 469 ALEXANDROS PARASIDIS 1975 BEERUNNERS 0:01:15 1:06:42 1:07:57 2:18:48 2:20:03
517 78 23 Γ30-39 Female 708 ANNA DOULKERIDOU 1988   0:00:12 1:03:39 1:03:51 2:19:54 2:20:05
518 436 159 Α40-49 Male 399 ALPAY MEMET 1974   0:00:08 1:02:54 1:03:02 2:20:16 2:20:24
519 437 121 Α30-39 Male 135 GEORGIOS APOSTOLIDIS 1987   0:01:15 0:54:02 0:55:17 2:19:34 2:20:49
520 438 160 Α40-49 Male 102 SERKAN ACHMET 1975   0:00:08 1:02:54 1:03:02 2:21:07 2:21:15
521 79 18 Γ<29 Female 532 FOTEINI SOURLA 1994   0:01:15 1:00:53 1:02:08 2:20:21 2:21:36
522 439 87 Α50-59 Male 636 MELADIANOS GEORGIOS 1968   0:00:35 0:59:37 1:00:11 2:21:46 2:22:21
523 440 88 Α50-59 Male 710 IOANNIS NIKOLAIDHS 1962 SXO KAVALAS 0:01:15 1:01:38 1:02:53 2:21:41 2:22:56
524 80 8 Γ>50 Female 463 SOFIA PAPALEXANDROU 1964 ΚΑΒΑΛΑ 0:01:15 1:00:58 1:02:13 2:21:42 2:22:58
525 441 161 Α40-49 Male 277 LEONIDAS GOUTZIDIS 1971 AILOURA RUNNING TEAM (A.R.T.) 0:00:42 1:04:16 1:04:58 2:22:17 2:22:59
526 81 32 Γ40-49 Female 180 ASIMENIA CHASAPI 1973   0:00:33 1:01:30 1:02:03 2:22:36 2:23:09
527 82 19 Γ<29 Female 413 ILIANA MITSOLIDOU 1996   0:01:16 1:00:49 1:02:05 2:21:55 2:23:11
528 442 51 Α<29 Male 312 GIANNIS KARAMPETSOS 1991   0:01:16 1:03:45 1:05:01 2:22:17 2:23:33
529 443 21 Α60-69 Male 398 KONSTANTINOS MELIKIDIS 1950   0:01:16 1:06:34 1:07:50 2:23:12 2:24:28
530 444 162 Α40-49 Male 260 GIORGOS GIAPOUNTZIS 1976 BEERUNNERS 0:00:19 1:04:51 1:05:10 2:24:27 2:24:46
531 445 163 Α40-49 Male 168 COSTAS CATZIGEORGIU 1971 XANTHI RUNNERS 0:01:16 1:00:08 1:01:25 2:23:35 2:24:52
532 83 20 Γ<29 Female 702 PANAGIOTA VOGIATZH 1993 IRON TEAM 0:00:11 1:03:40 1:03:51 2:25:02 2:25:13
533 446 89 Α50-59 Male 213 KAMPOURIDIS DIMITRIOS 1967   0:00:41 1:07:18 1:07:59 2:25:21 2:26:02
534 447 164 Α40-49 Male 299 DIMITRIOS KAMPOURIDIS 1974 DRIFT 0:01:17 1:06:43 1:08:00 2:24:47 2:26:04
535 448 165 Α40-49 Male 338 MENIOS KONSTANTINIDIS 1978   0:01:17 1:04:03 1:05:19 2:24:54 2:26:10
536 449 90 Α50-59 Male 550 ILIAS SVARNAS 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:01:17 1:06:23 1:07:40 2:25:39 2:26:56
537 450 52 Α<29 Male 239 KYRIAKOS EVGENIDIS 1995   0:00:27 1:08:39 1:09:05 2:26:38 2:27:05
538 84 33 Γ40-49 Female 323 MARIA KAZAKOU 1976 BEERUNNERS 0:00:19 1:05:43 1:06:02 2:26:48 2:27:07
539 451 166 Α40-49 Male 669 THEODOROS PAPAKONSTANTINOY 1971 SM LARISAS 0:00:13 1:07:28 1:07:40 2:28:05 2:28:17
540 85 34 Γ40-49 Female 182 SOTIRIA CHATZIKONSTANTINOU 1978   0:01:17 1:04:03 1:05:20 2:27:34 2:28:51
541 452 122 Α30-39 Male 564 EVRIPIDIS THEMELIS 1981 XANTHI RUNNERS 0:01:17 1:01:13 1:02:30 2:28:10 2:29:28
542 453 53 Α<29 Male 711 SPYRIDON PANAGIOTIS 1992   0:01:17 0:58:31 0:59:48 2:28:13 2:29:31
543 454 167 Α40-49 Male 329 GEORGE KIRIDIS 1977 FORMA VERA 0:01:18 0:50:10 0:51:28 2:29:04 2:30:22
544 455 22 Α60-69 Male 699 GIORGOS GOUNTELIAS 1956 EOS KAVALAS 0:01:18 1:09:09 1:10:27 2:29:37 2:30:55
545 456 168 Α40-49 Male 215 TAMPAKOUDIS DIMITRIS 1970 ΑΤΟΜΙΚΗ 0:01:18 1:07:13 1:08:31 2:30:15 2:31:33
546 457 123 Α30-39 Male 575 KONSTANTINOS TRIANTAFILLIDIS 1979   0:01:18 1:10:10 1:11:28 2:32:15 2:33:34
547 458 124 Α30-39 Male 478 ALKISITIS PERDIKARI 1979 ΜΠΑΧΑΜΕΣ RUNNING TEAM 0:01:19 1:04:46 1:06:05 2:33:08 2:34:27
548 459 54 Α<29 Male 552 KOSTAS SVARNAS 1999 Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:14 1:11:11 1:11:24 2:34:22 2:34:35
549 460 55 Α<29 Male 553 THANASIS SVARNAS 2000 Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:13 1:11:11 1:11:24 2:34:22 2:34:36
550 461 169 Α40-49 Male 638 CHRISTOS MAVRIDIS 1970 FITNESS EY ZHN 0:01:19 1:01:32 1:02:51 2:34:32 2:35:51
551 462 125 Α30-39 Male 428 STAVROS NAZIRAKIS 1981   0:00:46 1:04:43 1:05:29 2:36:08 2:36:54
552 463 126 Α30-39 Male 668 IOANNIS KARAGIOZAKIS 1983   0:01:19 1:07:29 1:08:48 2:36:13 2:37:32
553 464 23 Α60-69 Male 294 EVANGELOS KALOUMENOS 1958   0:00:29 1:08:15 1:08:44 2:37:43 2:38:13
554 465 91 Α50-59 Male 609 FOTIS VARITIS 1960 - 0:01:19 1:07:12 1:08:31 2:37:59 2:39:19
555 466 56 Α<29 Male 119 CHRISTOS AMARANTIDHS 2000 NEUROKOPI RUNNERS TEAM 0:01:19 1:03:01 1:04:20 2:39:55 2:41:15
556 467 170 Α40-49 Male 310 DIMITRIS KARAKECHAGIOGLOU 1969 ROAD RUNNERS OF KAVALA 0:00:43 1:08:01 1:08:45 2:41:12 2:41:55
557 468 92 Α50-59 Male 284 XRYSOSTOMOS HLIADHS 1968   0:01:19 1:10:13 1:11:32 2:42:01 2:43:20
558 469 93 Α50-59 Male 692 GIORGOS DIAMANTIDHS 1967   0:01:21 1:10:11 1:11:32 2:42:51 2:44:12
559 470 94 Α50-59 Male 411 STERGIOS MINTSIOS 1966   0:01:19 1:10:06 1:11:25 2:43:56 2:45:15
560 471 127 Α30-39 Male 247 STELIOS GEKTIDIS 1984   0:01:19 1:10:11 1:11:30 2:44:41 2:46:01
561 86 9 Γ>50 Female 695 VASILIKI EGGONOPOULOU 1968   0:01:20 1:10:10 1:11:30 2:49:59 2:51:19
562 87 35 Γ40-49 Female 680 QUEEN MARY 1978   0:01:20 1:10:12 1:11:32 2:54:37 2:55:57
563 472 128 Α30-39 Male 106 FANIS AGGELAKIS 1979   0:00:19 1:11:13 1:11:32 2:55:43 2:56:02
564 473 129 Α30-39 Male 618 LAMPROS VOUTSAS 1979 - 0:01:20 1:10:18 1:11:38 2:56:44 2:58:04
565 474 24 Α60-69 Male 667 DIMITRIOS MPAMPATSIOS 1954 XANTHI RUNNERS 0:00:05 1:11:37 1:11:42 2:59:05 2:59:11

 

 5 Χιλιόμετρα:

A/A Category Gender BIB Name YOB Club 5km start ΝΕΤ FINISH 5km
1 ALL Male 2086 PAPADIMITRIOU ANTONIOS 1980 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:04 0:15:31 0:15:35
2 ΑΝ<18 Male 1481 DIMITRIS LIATIFIS 2000 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:04 0:15:53 0:15:57
3 ΑΝ<18 Male 1296 GEORGIOS KAFALIS 2002 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:04 0:16:03 0:16:07
4 ALL Male 1926 KONSTANTINOS ZAIMIS 1997 RUN GREECE ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ 0:00:04 0:16:12 0:16:16
5 ΑΝ<18 Male 1629 GIORGOS PAPAIOANOU 2000 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΏΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:04 0:17:26 0:17:30
6 ALL Male 1088 NIKOLAOS BELEGRINOS 1999 ΑΟΚ 0:00:04 0:17:29 0:17:32
7 ALL Female 1417 GEORGIA KONSTANTINOPOULOU 1996 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:04 0:17:40 0:17:44
8 ΑΝ<18 Male 1563 MARIOS MPALOUKAS 2004 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:01 0:17:52 0:17:52
9 ALL Female 1092 ZOI BETA 1999 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:01 0:17:55 0:17:56
10 ΓΥΝ<18 Female 1068 FANI AVRAMOGLOU 2002 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:05 0:18:31 0:18:36
11 ALL Male 1772 ANTONIS STOIKOS 1963 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:01 0:18:53 0:18:54
12 ALL Male 1046 BAROS APOSTOLOS 1972 Σ.Δ.Υ. ΔΡΑΜΑΣ - O.S.B_E.T. 0:00:05 0:18:53 0:18:58
13 ALL Female 1217 ANASTASIA GABRIILOGLOU 1982 ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 0:00:01 0:19:03 0:19:03
14 ΑΝ<18 Male 1202 IOANNIS EMMANOUILIDIS 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:01 0:19:11 0:19:12
15 ALL Male 1848 GEORGIOS TSESMETZIS 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:05 0:19:09 0:19:14
16 ALL Male 1374 ANDREAS KECHAGIAS 1996   0:00:02 0:19:13 0:19:15
17 ALL Female 1808 SPYRIDOULA THOMA 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:04 0:19:12 0:19:16
18 ΑΝ<18 Male 1437 NIKOLAOS KOUKOPOULOS 2002   0:00:01 0:19:21 0:19:21
19 ALL Male 1371 TIMOLEON KATSIMEROS 1968 CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 0:00:05 0:19:23 0:19:28
20 ΑΝ<18 Male 2028 NIKOLAOS PSALTIS 2005   0:00:03 0:19:29 0:19:32
21 ALL Male 1877 KONSTANTINOS VAFEIADIS 1991 WILL AND STEEL 0:00:01 0:19:39 0:19:39
22 ΓΥΝ<18 Female 1649 EKATERINH PARASKEVAIDOU 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:05 0:19:37 0:19:42
23 ΓΥΝ<18 Female 1366 NIKOLETA KATRANI 2005 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:03 0:19:52 0:19:55
24 ΑΝ<18 Male 1203 PAVLOS EMMANOUILIDIS 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:04 0:19:54 0:19:58
25 ALL Male 1613 IOAKEIM PANTAKAS 1974 SUPER FM 88 XANTHIS 0:00:03 0:19:56 0:19:59
26 ΑΝ<18 Male 1205 CHARALAMPOS ETOGLOU 2006   0:00:05 0:20:01 0:20:06
27 ALL Male 1878 VASILIS VAFEIADIS 1988 WILL AND STEEL 0:00:04 0:20:06 0:20:10
28 ALL Male 1244 GIANNIS GIANTSELIDIS 1987 'ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ' 0:00:00 0:20:10 0:20:10
29 ALL Male 1154 DIMITRIS CHRISTOFORIDIS 1979 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:00:04 0:20:10 0:20:14
30 ΑΝ<18 Male 1623 SPIROS PAPADOPOULOS 2006 ΑΠΟΦΚΑ 0:00:07 0:20:11 0:20:18
31 ALL Male 1925 NIKOLAOS ZAIMIDIS 1987   0:00:01 0:20:20 0:20:20
32 ALL Female 1449 MARIA KOUTSOUVALOGLOU 1987 Σ.Κ.Α. ΔΡΑΜΑΣ 0:00:06 0:20:15 0:20:21
33 ΑΝ<18 Male 1448 MARIOS KOUTSOURIDIS 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:01 0:20:27 0:20:27
34 ΑΝ<18 Male 2049 GEORGIOS MALAMIDIS 2004   0:00:08 0:20:19 0:20:27
35 ALL Male 1200 CHASAN ELMALI 1986   0:00:04 0:20:31 0:20:35
36 ALL Female 1774 ELENI SOTIR 2000   0:00:03 0:20:36 0:20:39
37 ΓΥΝ<18 Female 1892 CHRYSOULA VASILEIADOU 2002 STIVOS DIOMIDIS 0:00:07 0:20:32 0:20:39
38 ΑΝ<18 Male 1957 DIMITRIOS ZAROTIADHS 2003 COSMOTE VALUE 0:00:15 0:20:30 0:20:45
39 ALL Male 1191 GEORGIOS DRAKIDIS 1992 JT COACHING REFS 0:00:01 0:20:52 0:20:53
40 ALL Male 1251 LEFTERIS GKATZOGLOU 1993 WILL AND STEEL 0:00:12 0:20:40 0:20:53
41 ALL Male 1592 IOANNIS NOUTSIOS 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:00:12 0:20:48 0:21:00
42 ΑΝ<18 Male 1552 IOANNIS MARIOS MOURKAKIS 2003   0:00:15 0:20:47 0:21:01
43 ΓΥΝ<18 Female 1746 FOTEINH DIMITRIADOU 2006   0:00:12 0:20:52 0:21:05
44 ΑΝ<18 Male 1518 POLIKARPOS MELADIANOS 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:15 0:20:57 0:21:12
45 ALL Male 2017 ATHANASIOS KAPSIMALIS 1982 CROSSFIT XANTHI 0:01:26 0:19:46 0:21:12
46 ALL Male 1910 EVAGGELOS VOUTSILAS 1981 ΙV ΤΑΞΥΠ/KASIMIS TRAINING/XANTHI RUNNERS 0:00:05 0:21:07 0:21:12
47 ALL Male 1521 VASILEIOS MENTONIS 1991 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:14 0:21:03 0:21:17
48 ALL Female 1237 EVANGELIA GIALAMATZI 1986 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:13 0:21:04 0:21:17
49 ALL Male 1267 GIANNIS GOUSIAS 1981 ΣΔΙ 0:00:07 0:21:14 0:21:21
50 ΑΝ<18 Male 1573 ILIAS MYLONAS 2004 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:18 0:21:08 0:21:26
51 ΑΝ<18 Male 1748 GEORGIOS SPANOS 2002 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:17 0:21:12 0:21:29
52 ALL Male 1952 ELEFTHERIOS KASAPIDIS 1980 ΣΦΑΞ XANTHIFUNS 0:00:07 0:21:23 0:21:30
53 ΓΥΝ<18 Female 1820 RAFAELA TOURATZIDOU 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:10 0:21:22 0:21:32
54 ΓΥΝ<18 Female 1921 MARIA ZAFEIROPOULOU 2003 ΣΚΑΔ 0:00:10 0:21:25 0:21:35
55 ALL Male 1534 BASILEIOS MILONAS 1972 XANTHI RUNNERS 0:00:12 0:21:25 0:21:38
56 ΑΝ<18 Male 1603 IOANNIS - AGGELOS PALIOURAS 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:12 0:21:33 0:21:45
57 ALL Male 1920 IOANNIS ZAFEIROPOULOS 1970 TSIAS.COM 0:00:11 0:21:38 0:21:49
58 ALL Male 1523 THEODOROS MICHAILIDIS 1987   0:00:15 0:21:37 0:21:52
59 ALL Male 1463 PANAGIOTIS KTISTIS 1990 JT COACHING REFS 0:00:02 0:21:53 0:21:55
60 ALL Female 1750 AGAPI SPIRIDOPOULOU 1993 CAFFEINE 0:00:18 0:21:53 0:22:11
61 ALL Male 1850 KONSTANTINOS TSIARAS 1975 FITNESS EY ZHN 0:00:01 0:22:15 0:22:16
62 ALL Female 1156 ELENI DAGKLI 1993 WILL AND STEEL 0:00:14 0:22:11 0:22:25
63 ΑΝ<18 Male 1955 NIKOLAS KAMP DUDEK 2003   0:00:07 0:22:18 0:22:25
64 ALL Male 1496 GEORGIOS MANTELLOS 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:09 0:22:19 0:22:28
65 ALL Male 1599 RAMON VIKTOR ORPILLA 1998   0:00:11 0:22:18 0:22:29
66 ALL Female 1407 XRISA KOLTSIDA 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:07 0:22:22 0:22:29
67 ALL Female 2006 PARTHENA SAVVIDOU 1977   0:00:02 0:22:31 0:22:33
68 ALL Male 2005 TRIANTAFYLLOS ANDREADIS 1972   0:00:00 0:22:34 0:22:34
69 ALL Male 2011 GIORGOS TSITSIKOSTAS -   0:00:14 0:22:20 0:22:34
70 ALL Male 1165 PAPADOPOULOS DAVID 1999 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:28 0:22:12 0:22:40
71 ALL Male 1442 ILIAS KOULALIS 1979   0:00:12 0:22:31 0:22:43
72 ALL Male 2027 ATHANASIOS SAMPRAS 1978   0:00:21 0:22:26 0:22:47
73 ALL Male 1610 YANNIS PANAGOPOULOS 1993 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:12 0:22:39 0:22:51
74 ALL Male 1398 ALEXANDROS KIROU 1972   0:00:00 0:22:53 0:22:53
75 ALL Male 1363 STEFANOS KATAPODIS 1998   0:00:36 0:22:17 0:22:53
76 ΑΝ<18 Male 1736 ASTERIOS SKENTOS 2000   0:00:23 0:22:35 0:22:58
77 ALL Male 1359 EVANGELOS KASAPOGLOU 1984   0:00:39 0:22:22 0:23:01
78 ALL Male 1678 MIXALIS PETSIAS 1975   0:00:07 0:22:58 0:23:05
79 ALL Male 1927 VAIOS ZAPARTAS 1976   0:00:15 0:22:50 0:23:05
80 ALL Male 1166 BASILEIOS DELIGIANNIS 1975 ORESTIADA 0:00:06 0:23:03 0:23:09
81 ΑΝ<18 Male 1802 IOANNIDIS THEODOROS 2004 5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:36 0:22:35 0:23:11
82 ALL Male 1293 MOUSTAFA ISMAIL 1990   0:00:08 0:23:04 0:23:12
83 ALL Male 1196 GEORGIOS ELEFTHERIADIS 1959 ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΩΝ 0:00:15 0:22:58 0:23:13
84 ΓΥΝ<18 Female 1576 ZAGIAKOU NATALIA 2005 ΑΟΔ ΔΡΑΜΑΣ 0:00:07 0:23:08 0:23:15
85 ALL Male 1031 FILIPPOS ANESTIDIS 1984 JT COACHING REFS 0:00:27 0:22:48 0:23:15
86 ALL Male 1082 GEORGIOS BARLAS 1971   0:00:05 0:23:17 0:23:22
87 ALL Male 1683 IOANNIS POLYMENIS 1999   0:00:19 0:23:04 0:23:23
88 ALL Male 1139 KWNSTANTINOS CHATZITHEODOROU 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:02 0:23:26 0:23:29
89 ΑΝ<18 Male 1020 ACHILLEAS AMANATIADIS 2006   0:00:19 0:23:10 0:23:29
90 ALL Male 2048 LAZAROS KAMPOURIDIS 1967   0:00:06 0:23:24 0:23:30
91 ALL Male 2084 ΩΩ_2084 ΩΩ_2084 -   0:00:25 0:23:05 0:23:30
92 ALL Male 1105 CHILMI BOZ 1970   0:00:05 0:23:27 0:23:32
93 ALL Male 1513 ATHANASIOS MAVROMATIS 1993 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ 0:00:56 0:22:40 0:23:36
94 ALL Male 1997 PARIS XAITIDIS 1973   0:00:19 0:23:19 0:23:38
95 ALL Male 1109 DIMITRIOS CHAITIDIS 1958 XANTIRUNNERS 0:00:19 0:23:19 0:23:38
96 ALL Male 1193 ILIAS EBLIOUK 1983 JT COACHING REFS 0:00:17 0:23:25 0:23:42
97 ALL Male 1050 AKIS ARGYROS 1989 JT COACHING REFS 0:00:01 0:23:41 0:23:42
98 ALL Male 1967 NIKOLAOS DOGIAS 1969   0:00:18 0:23:25 0:23:43
99 ALL Male 1482 IOANNIS LILIOPOULOS 1999   0:00:15 0:23:28 0:23:43
100 ALL Female 1526 VILLY MICHAILOVITS 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 0:00:15 0:23:28 0:23:43
101 ΑΝ<18 Male 1056 GIORGOS ASIMIDIS 2002   0:00:19 0:23:25 0:23:44
102 ALL Male 1747 EVANGELOS SPANOS 1996 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:12 0:23:36 0:23:48
103 ALL Male 1977 VAGGELIS VAXABIOLOS 1989   0:01:29 0:22:23 0:23:52
104 ALL Male 1285 ALEXIS IOANNIDIS 1979 ELINOIL S.A. 0:00:25 0:23:28 0:23:53
105 ALL Male 1271 CHRISTOS GRANAS 1979 JT COACHING REFS 0:00:02 0:23:52 0:23:54
106 ALL Female 1213 VASILIKI FOKA 1996 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:14 0:23:41 0:23:55
107 ΑΝ<18 Male 1125 GIORGOS CHATZIANDREOU 2006 Ο.Κ.Α.Φ. 0:00:29 0:23:26 0:23:55
108 ALL Male 1488 VLASIOS MAKRIDIS 1994 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:22 0:23:35 0:23:57
109 ALL Female 1158 IOANNA DALAKOURA 1992 WILL AND STEEL 0:00:15 0:23:42 0:23:57
110 ALL Male 1979 SPYROS KOKKINIDIS 1990   0:00:29 0:23:29 0:23:58
111 ALL Male 1370 DIMITRIS KATSIKEAS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:03 0:23:59 0:24:02
112 ALL Male 1923 KONSTANTINOS ZAGORIS 1978 VENUS FITNESS CLUB 0:00:10 0:23:52 0:24:02
113 ALL Male 1053 IRAKLIS ARNAKIS 1999   0:01:22 0:22:43 0:24:05
114 ALL Male 1312 CHRISTOS KALOGOULIDIS 1961   0:00:19 0:23:49 0:24:08
115 ALL Male 1657 AGGELOS PASDERIS 1967 NEVROKOPI RUNNERS 0:00:27 0:23:44 0:24:11
116 ALL Male 1052 GEORGIOS ARMOUTAKIS 1997   0:00:11 0:24:04 0:24:15
117 ALL Male 1499 CHRISTOS MARANTAS 1975   0:00:19 0:23:57 0:24:15
118 ALL Male 1131 TASOS CHATZIMOISIADIS 1989 JT COACHING REFS 0:00:08 0:24:08 0:24:17
119 ALL Male 1419 MARIOS KONSTANTINOU 1985 IRON TEAM 0:00:13 0:24:04 0:24:17
120 ALL Male 1260 PANAGIOTIS GKOULIAMTZIS 1966   0:00:08 0:24:09 0:24:17
121 ALL Male 2081 DIMOS KOURTESIS 1971   0:00:17 0:24:03 0:24:20
122 ALL Male 1199 MICHALIS ELEUTHERAKIS 1986 JT COACHING REFS 0:00:01 0:24:20 0:24:21
123 ALL Male 1762 PANAGIOTIS STEFAS 1995 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:30 0:23:52 0:24:22
124 ALL Male 1515 OZKAN MECHMETALI 1977   0:00:19 0:24:07 0:24:26
125 ALL Male 1188 MEMET DOURMOUSH 1993   0:00:05 0:24:20 0:24:26
126 ALL Male 1337 FOTIS KARAKECHAGIAS 1996 - 0:00:11 0:24:17 0:24:28
127 ALL Male 1114 KONSTANTINOS CHARALAMPIDIS 1992   0:00:44 0:23:47 0:24:31
128 ALL Male 1617 CHRISTOS PAPACHRISTOU 1993   0:00:33 0:23:58 0:24:32
129 ALL Male 1831 KAROLOS TSAKALOS 1995 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:05 0:24:27 0:24:32
130 ΑΝ<18 Male 1631 THANASIS PAPANASTASIOU 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:23 0:24:09 0:24:32
131 ALL Male 1653 IOAKEIM PARDALOS 1967 ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:05 0:24:29 0:24:34
132 ALL Female 1178 ATHANASIA DIMITRIADOU 1982   0:00:14 0:24:21 0:24:36
133 ALL Male 1195 GEORGIOS EKATODRAMIS 1981   0:00:05 0:24:33 0:24:39
134 ΑΝ<18 Male 1492 CHRISTOS MANAFIS 2000 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:57 0:23:44 0:24:41
135 ALL Male 1027 EVANGELOS ANASTASIOU 1998 BEERUNNERS 0:00:17 0:24:25 0:24:42
136 ALL Male 1793 CHRISTOS TEPELIS 1957 BEERUNNERS 0:00:22 0:24:20 0:24:42
137 ΑΝ<18 Male 1690 MANOS PRATIKAKIS 2000   0:00:19 0:24:24 0:24:42
138 ΑΝ<18 Male 1506 STEFANOS MARTINIS 2004   0:00:31 0:24:12 0:24:43
139 ALL Female 1362 IOANNA KASTANIOTI 1997   0:00:23 0:24:24 0:24:46
140 ALL Male 1584 ILIAS NIKOLAIDIS 1998   0:00:09 0:24:39 0:24:48
141 ALL Male 1246 PANAGIOTIS GIOFKOS 1981 XANTHI RUNNERS 0:00:04 0:25:00 0:25:05
142 ΑΝ<18 Male 1527 PAPOUTSOGLOU MICHALIS 2000 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:25 0:24:42 0:25:07
143 ΑΝ<18 Male 1233 GKAMPAERIDIS GEORGIOS 2005 5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:37 0:24:35 0:25:12
144 ALL Male 1519 PANAGIOTIS MELEKIS 1976   0:00:07 0:25:11 0:25:18
145 ALL Male 1235 TZIXAT GIAKOUP 1975 NEOI ORIZONTES 0:00:11 0:25:07 0:25:18
146 ALL Male 1960 KONSTANTINOS ROSSIS 1985 COSMOTE VALUE 0:01:15 0:24:05 0:25:20
147 ΓΥΝ<18 Female 1004 MARIA - ELENI AGGELAKI 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:36 0:24:45 0:25:21
148 ALL Male 1776 GKOULIAMTZIS SYMEON 1999   0:00:06 0:25:15 0:25:21
149 ALL Male 1445 SOFOKLIS KOUSKOURAS 1998 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:13 0:25:11 0:25:25
150 ALL Female 1352 VASILIKI KARATZOGLOU 1985   0:00:08 0:25:21 0:25:29
151 ALL Female 1784 KALI TARKASI 1974 FITNESS EY ZHN 0:00:02 0:25:27 0:25:29
152 ALL Male 1946 DIMITRIOS TSELEKIDIS 1970   0:00:04 0:25:26 0:25:30
153 ALL Male 1279 GIORGOS HATZIGIANNIS 1989 WILL AND STEEL 0:00:04 0:25:27 0:25:31
154 ALL Male 1290 GIANNIS IOSIFIDIS 1976 GYM 95 0:00:03 0:25:34 0:25:37
155 ALL Male 1698 NIKOLAOS REMMAS 1978   0:00:07 0:25:33 0:25:40
156 ALL Female 1410 PARLAPANI KONSTANTINA 1964   0:00:01 0:25:42 0:25:43
157 ALL Male 1399 VASILIS KITSIKOGLOU 1998   0:00:39 0:25:05 0:25:43
158 ALL Female 1044 NENA APOSTOLIDOU 1993 GYM 95 0:00:07 0:25:38 0:25:45
159 ALL Male 1100 GEORGIOS BOULAKIS 1974 FITNESS EY ZHN 0:00:14 0:25:31 0:25:45
160 ALL Male 1462 IOANNIS KTISTIS 1992   0:00:01 0:25:45 0:25:46
161 ALL Male 1048 CHRISTOS ARCHONTAKIS 1990   0:00:03 0:25:44 0:25:47
162 ALL Male 1077 KONSTANTINOS BANAKAS 1973   0:00:07 0:25:41 0:25:48
163 ALL Male 1265 STAUROS GOUMAS 1983   0:00:06 0:25:44 0:25:50
164 ALL Female 1754 MARKOU STAMATINA 1996 Π. Α Σ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:03 0:25:47 0:25:50
165 ALL Female 1744 EFTIHIA SOTIRIOU 1985   0:00:09 0:25:42 0:25:51
166 ALL Male 1278 SCOTT HATHAWAY 1964 SANTA RUNNING TEAM 0:00:23 0:25:32 0:25:55
167 ALL Male 1682 MICHALIS POLYCHRONIDIS 1974   0:00:19 0:25:41 0:26:00
168 ALL Male 1102 GEORGIOS BOURDOUNIS 1985   0:00:45 0:25:15 0:26:00
169 ΓΥΝ<18 Female 1826 VASILIKI KALLINI 2006   0:00:07 0:25:54 0:26:01
170 ΓΥΝ<18 Female 1693 ATHANASIA MPANTI 2006   0:00:09 0:25:52 0:26:01
171 ALL Male 1057 IOANNIS ASIMIDIS 1988   0:00:12 0:25:50 0:26:02
172 ALL Male 1186 ANASTASIOS DOLMAS 1982   0:00:28 0:25:36 0:26:04
173 ΑΝ<18 Male 1787 RAFAIL TEIMOURIDIS 2005   0:00:13 0:25:51 0:26:05
174 ALL Male 1567 MICHALIS MPILLIAS 1975 VENUS FITNESS CLUB 0:00:11 0:25:56 0:26:07
175 ALL Male 1126 ANESTIS CHATZIIOANNIDIS 1993 ΠΑΟΚ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ 0:00:02 0:26:07 0:26:09
176 ALL Male 1715 ALKIS SARCHOSIDIS 1979 WILL AND STEEL 0:00:15 0:25:54 0:26:09
177 ΑΝ<18 Male 1568 NIKOLAOS MPILLIAS 2003 VENUS FITNESS CLUB 0:00:10 0:26:00 0:26:10
178 ALL Male 2012 VASILEIOS IANNOS 1971   0:00:15 0:25:57 0:26:12
179 ΓΥΝ<18 Female 1732 NATALIA SIMELIDOU 2004   0:00:22 0:25:51 0:26:13
180 ALL Female 1871 KONSTANTINA TZIOLLOU 1981   0:00:06 0:26:08 0:26:13
181 ALL Female 1010 GOTZAMANI ALEJANDRA 1980 ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0:00:02 0:26:13 0:26:16
182 ALL Female 2002 ANASTASIA PASMATZI 1972 ΕΝΣΩΜΑΤΗ 0:00:56 0:25:20 0:26:16
183 ALL Male 1418 KONSTANTINOS KONSTANTINOU 1977 ΕΛΛΑΔΑ-ΘΡΑΚΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0:00:03 0:26:13 0:26:16
184 ΑΝ<18 Male 1533 MIXALIS XRISOVALANTIS MILONAS 2002 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:11 0:26:06 0:26:17
185 ΑΝ<18 Male 1928 AGGELOS ZARAS 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:47 0:25:31 0:26:19
186 ALL Male 1308 PASCHALIS KALITSIS 1967 9Ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΞΑΝΘΗΣ 0:00:06 0:26:15 0:26:21
187 ALL Male 1614 PAVLOS PANTELIDIS 1979   0:00:01 0:26:20 0:26:21
188 ALL Male 1136 NIKOLAOS CHATZISAVVAS 1976   0:00:00 0:26:22 0:26:22
189 ALL Male 1843 APOSTOLOS TSAVDARIDIS 1979   0:00:31 0:25:51 0:26:22
190 ALL Male 1597 OMER OMER 1979   0:00:09 0:26:15 0:26:24
191 ΓΥΝ<18 Female 1150 PARASKEVI CHRISTAKAKI 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:15 0:26:10 0:26:25
192 ALL Female 1517 VASILIKI MELACHROINOU 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/SCIENCETRAINING 0:00:23 0:26:03 0:26:26
193 ΑΝ<18 Male 1819 KONSTANTINOS TOURATZIDIS 2001 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:15 0:26:11 0:26:26
194 ALL Male 1295 AHMET KADRI 1986 NEOI ORIZONTES 0:00:07 0:26:22 0:26:29
195 ALL Female 1223 ELENA GATSIOU 1995   0:00:12 0:26:17 0:26:29
196 ALL Male 1332 GEORGE KARAFILLOUDIS 1977 XANTHI RUNNERS 0:00:05 0:26:24 0:26:29
197 ALL Male 1953 EMMANOYHL MANIOS 1985   0:00:42 0:25:49 0:26:31
198 ALL Male 1256 GIORGOS GKOGOS 1985 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:00 0:26:34 0:26:34
199 ALL Female 1283 EKATERINI IOANIDOU 1978 BEERUNNERS 0:00:38 0:25:56 0:26:35
200 ALL Male 1270 ALEXIOS GRAMMENIDIS 1999 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:58 0:25:40 0:26:38
201 ALL Male 1037 CHIZARIS ANTONIOS 1966   0:00:00 0:26:38 0:26:39
202 ALL Male 1741 DIMITRIS SMYRNAIOS 1994   0:00:10 0:26:31 0:26:41
203 ΑΝ<18 Male 1956 ALEXANDER KAMP DUDEK 2005   0:00:30 0:26:14 0:26:44
204 ALL Male 1777 BASILEIOS SYMEONIDIS 1960   0:00:16 0:26:28 0:26:44
205 ΑΝ<18 Male 1688 VAGGELIS POURNARAKIS 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:18 0:26:27 0:26:45
206 ALL Male 1766 ZAKOS STERGIOS 1982   0:00:25 0:26:20 0:26:45
207 ALL Female 1668 VASILIKI PAVLAKAKI 1979 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:05 0:26:41 0:26:46
208 ALL Male 1022 NIKOS AMARTOLOS 1994   0:00:41 0:26:06 0:26:47
209 ALL Male 1540 SARANTIS MITKANIS 1997   0:00:29 0:26:20 0:26:49
210 ALL Male 1582 VASILEIOS NIKOLAIDIS 1990   0:00:27 0:26:22 0:26:49
211 ALL Male 1042 ANDREAS APOSTOLIDIS 1995   0:00:03 0:26:46 0:26:49
212 ALL Male 1432 GIORGOS KOTSINAS 1997   0:00:29 0:26:23 0:26:52
213 ALL Male 1507 GEORGE MASIAS 1976   0:00:06 0:26:46 0:26:52
214 ALL Male 1367 IOANNIS KATRANOS 1967   0:00:07 0:26:45 0:26:53
215 ALL Female 1815 MARIA TOSOUNIDOU 1990   0:00:00 0:26:55 0:26:55
216 ALL Male 1553 OUFOUK MOUSTAFA 1989 WILL AND STEEL 0:00:14 0:26:43 0:26:57
217 ALL Male 1538 STELIOS MISIAS 1995   0:01:18 0:25:43 0:27:01
218 ALL Male 1532 GIORGOS MILONAS 1975   0:00:46 0:26:15 0:27:01
219 ALL Male 1310 AGISILAOS KALOGIANNIS 1978 CAFFEINE 0:00:32 0:26:32 0:27:04
220 ALL Male 1403 ALEXANDROS KOCKOLIS 1990   0:00:19 0:26:45 0:27:05
221 ALL Male 1159 NIKOLAS DALATZIS 1988 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:17 0:25:48 0:27:05
222 ALL Male 1384 VASILEIOS KESKINIDIS 1973   0:00:00 0:27:06 0:27:06
223 ALL Male 2062 STAYROS PARASKEYOPOULOS 1966   0:00:25 0:26:48 0:27:13
224 ALL Male 1409 IOANNIS KONONAS 1985 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:15 0:27:01 0:27:16
225 ALL Female 2093 MATHILDE WOLFF 1996   0:00:44 0:26:32 0:27:16
226 ALL Male 1314 SERAFEIM KALOUTSAS 1972   0:00:19 0:26:58 0:27:16
227 ALL Male 1413 EVANTHIOS KONSTANTINIDIS 1979 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:35 0:26:45 0:27:19
228 ALL Female 1537 KATERINA MISAILIDOU 1990   0:00:23 0:27:00 0:27:23
229 ΑΝ<18 Male 1598 DIMITRIOS ORGANTZIDIS 2006   0:00:08 0:27:16 0:27:24
230 ΑΝ<18 Male 1738 ANDREAS SKOURAS 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:13 0:27:13 0:27:25
231 ALL Male 1049 MYTAKIDHS ARGYRIOS 1977   0:00:00 0:27:26 0:27:27
232 ALL Male 1900 KONSTANTINOS VLACHOS 1985   0:00:27 0:27:01 0:27:28
233 ALL Female 1870 AFRODITI TZIMA 1981   0:00:45 0:26:43 0:27:28
234 ALL Male 1320 NIKOLAOS KANAKIS 1997   0:00:28 0:27:04 0:27:33
235 ALL Male 1917 THEODOROS XRYSANIDIS 1983   0:00:08 0:27:24 0:27:33
236 ΓΥΝ<18 Female 1770 ELENA KESOUDAKI 2005   0:00:02 0:27:31 0:27:33
237 ALL Female 1876 ALEXANDRA VADASI 1994 WILL AND STEEL 0:00:07 0:27:26 0:27:33
238 ALL Male 1971 VASILEIOS TSOMPANIDIS 1982   0:00:13 0:27:21 0:27:34
239 ALL Male 1008 KONSTANTINOS AKRITIDIS 1995   0:00:02 0:27:35 0:27:37
240 ALL Female 1108 MARIA CHADINI 1997   0:00:02 0:27:36 0:27:37
241 ALL Male 1059 MANOLIS ATHANASAKIS 1993   0:00:09 0:27:29 0:27:38
242 ALL Male 1155 PAPADOPOULOS CHRISTOS 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07 0:27:32 0:27:39
243 ALL Male 1652 FILIPPOS PARASTATIDIS 1975   0:00:44 0:26:56 0:27:40
244 ALL Male 1351 GIORGOS KARATZIOUVALIS 1987 FITNESS EY ZHN 0:00:47 0:26:53 0:27:40
245 ΓΥΝ<18 Female 2030 KARMELINA ROSOU 2002   0:00:40 0:27:01 0:27:40
246 ALL Male 1451 THEODOROS KOUVALAKIS 1986   0:00:43 0:26:58 0:27:41
247 ALL Male 1708 KIRIAKOS SALTIDIS 1984   0:00:10 0:27:31 0:27:42
248 ALL Male 1859 GEORGIOS TSISMANIDIS 1989   0:00:24 0:27:18 0:27:42
249 ALL Male 1081 NIKOLAOS BARAZOGLOU 1976   0:00:47 0:26:56 0:27:43
250 ALL Male 1633 EFSTRATIOS PAPASAVVAS 1998   0:00:10 0:27:37 0:27:48
251 ALL Female 1799 ZINTAROU THEODORA-MARIA 1969   0:00:00 0:27:50 0:27:50
252 ALL Female 1317 STAVROULA KALTSIDOU 1986   0:00:39 0:27:12 0:27:51
253 ALL Male 1933 POLIS ZAZOPOYLOS 1963   0:00:27 0:27:24 0:27:51
254 ALL Male 1618 KONSTANTINOS PAPADOPOULOS 1967 DRAMA RUNNERS 0:00:39 0:27:13 0:27:52
255 ΑΝ<18 Male 2087 VASILEIOS KOUTRAS 2007 XANTHI RUNNERS 0:00:05 0:27:49 0:27:54
256 ALL Female 1459 PANAGIOTA KRATOUNA 1995   0:00:03 0:27:51 0:27:54
257 ALL Male 1137 EVANGELOS CHATZISTAVROS 1984 VENUS FITNESS CLUB 0:00:55 0:27:00 0:27:55
258 ALL Female 1907 KORNILIA VOULVOUTZI 1994   0:00:23 0:27:33 0:27:55
259 ΑΝ<18 Male 1968 MIXALHS EFSTRATIOU 2007   0:00:05 0:27:50 0:27:56
260 ALL Male 1789 THEOFYLAKTOS TELLIGIANNIDIS 1975   0:00:08 0:27:51 0:27:59
261 ALL Female 1198 SELEMIDOY ELENI 1992   0:00:36 0:27:24 0:28:00
262 ΓΥΝ<18 Female 1790 NEFELI TELLIGIANNIDOU 2004   0:00:06 0:27:54 0:28:01
263 ALL Female 1837 OLGA TSAMOURLIDOU 1985 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:57 0:27:05 0:28:02
264 ALL Female 1686 KATERINA PORNALI 1978   0:00:07 0:27:57 0:28:04
265 ALL Male 1041 CHRISTOFOROS APOSTOLIDIS 1962   0:00:57 0:27:09 0:28:06
266 ALL Male 1070 AGGELOS BAGIOS 1984 FITNESS EY ZHN 0:00:26 0:27:41 0:28:07
267 ALL Male 1387 ILIAS KIACHIDIS 1978 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:51 0:27:17 0:28:08
268 ALL Male 1904 PANAGIOTIS VOGIATZIS 1972   0:00:43 0:27:25 0:28:08
269 ALL Male 1368 KONSTANTINOS KATRANTZIS 1969 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:11 0:26:58 0:28:09
270 ALL Male 1412 DIMITRIOS KONSTANTINIDIS 1985 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:03 0:28:07 0:28:10
271 ALL Male 1294 SINAN ISMAILOGLOU 1979   0:00:02 0:28:11 0:28:13
272 ΓΥΝ<18 Female 1606 ILIANNA PAMPOUKIDOU 2002 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:48 0:27:33 0:28:21
273 ALL Male 1005 SIMOS AGGELOUDIS 1980 Π.Σ. ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:00 0:28:21 0:28:21
274 ALL Male 1350 PANAGIOTIS KARATZIAS 1977 DRYMOS RUNNING TEAM 0:01:36 0:26:53 0:28:28
275 ALL Male 1726 PANAGIOTIS SELVIEROGLOU 1975   0:00:19 0:28:11 0:28:30
276 ALL Male 1043 GIORGIOS APOSTOLIDIS 1979 WILL AND STEEL 0:00:05 0:28:25 0:28:30
277 ΓΥΝ<18 Female 1694 ARTEMIS RAIKOU 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:26 0:28:05 0:28:31
278 ALL Female 1148 EVLAMPIA CHRISOSTOMIDOU 1966   0:00:17 0:28:14 0:28:31
279 ALL Male 1032 SOKRATIS-RAFAIL ANGELAKOPOULOS PREDMIRIS 1994 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:29 0:28:05 0:28:34
280 ΑΝ<18 Male 1465 XRISTOS KYNDELEROS 2004   0:01:07 0:27:28 0:28:35
281 ALL Male 1821 ORKOUN TOUZLATZI 1974 NEOI ORIZONTES 0:00:04 0:28:31 0:28:35
282 ALL Male 1673 MICHAEL PETRIDIS 1967   0:01:06 0:27:30 0:28:36
283 ALL Male 1066 IOANNIS AVRAMIDIS 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:34 0:28:04 0:28:38
284 ALL Female 2032 EVAGGELIA PALLH 1976   0:01:04 0:27:37 0:28:42
285 ALL Male 1714 ATHANASIOS SARANTIS 1978 BIOKOSMOS RUNNING TEAM 0:00:36 0:28:08 0:28:44
286 ALL Male 1727 GEORGIOS SERGIOU 1973 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:43 0:28:03 0:28:46
287 ΑΝ<18 Male 1063 VANTSIS ATHANASIOS 2005 5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:36 0:28:11 0:28:47
288 ALL Female 1942 MARIA ARSENOGLOY 1972   0:00:21 0:28:27 0:28:47
289 ALL Male 1282 ANASTASIOS ILIOUDIS 1995   0:01:22 0:27:26 0:28:48
290 ALL Female 1299 KONSTANTINA KAIRIDI 1996   0:00:21 0:28:27 0:28:49
291 ALL Female 1966 VASILIKI KOVZLAKIDOU 1968   0:00:43 0:28:07 0:28:50
292 ALL Male 1637 TRIANTAFYLLOS PAPAVASILEIOU 1971 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:51 0:27:59 0:28:50
293 ALL Male 1443 GEORGIOS KOURTIDIS 1969   0:00:30 0:28:22 0:28:52
294 ALL Male 1575 ILIAS MYSTRIDIS 1983 XANTHI RUNNERS 0:00:34 0:28:19 0:28:53
295 ALL Male 1577 ANESTIS NATHANAILIDIS 1985   0:00:08 0:28:46 0:28:54
296 ALL Male 1161 STAMATIS DARATZIKIS 1995   0:00:05 0:28:50 0:28:54
297 ALL Female 1231 KATERINA GEORGIADOU 1983 JT COACHING REFS 0:00:08 0:28:48 0:28:56
298 ΓΥΝ<18 Female 1211 ANASTASIA FITSIOU 2002 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:26 0:28:30 0:28:56
299 ΑΝ<18 Male 1934 JORDAN ZERNIDES 2006 ΒΙΟΚΟΣΜΟΣ 0:01:25 0:27:32 0:28:58
300 ΑΝ<18 Male 1854 ALKIVIADIS TSIKRIKIS 2007 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:41 0:28:16 0:28:58
301 ALL Male 1725 KONSTANTINOS SELEMIDHS 1965   0:00:35 0:28:23 0:28:58
302 ΓΥΝ<18 Female 1232 PETRINA GEORGIADOU 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:10 0:28:51 0:29:01
303 ALL Male 1097 CHRISTOS BOSKOS 1987 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:03 0:28:58 0:29:01
304 ΓΥΝ<18 Female 1430 ORAIANTHI KOTSAMBASIDOU 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:10 0:28:52 0:29:02
305 ALL Male 1112 DIMOKRITOS CHANTSOS 1987 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:20 0:28:43 0:29:03
306 ALL Male 1124 VASILIS CHATZIANDREOU 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:04 0:28:59 0:29:03
307 ΓΥΝ<18 Female 1471 ANTONIA LACHANA 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:32 0:28:33 0:29:05
308 ΓΥΝ<18 Female 1528 ZOI - MARIA MICHOPOULOU 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:10 0:28:56 0:29:06
309 ΓΥΝ<18 Female 1829 CHRISTINA - STEFANIA TSAGKALIDI 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:12 0:28:54 0:29:06
310 ALL Male 1187 VASILEIOS DOMNIDIS 1964   0:00:24 0:28:42 0:29:06
311 ALL Female 1334 MARIALENA KARAKALOU 1992 WILL AND STEEL 0:00:13 0:28:54 0:29:07
312 ALL Female 1309 LITSA KALLIGA 1978 WILL AND STEEL 0:00:13 0:28:56 0:29:08
313 ALL Male 1788 THEMISTOKLIS TEKEDOPOULOS 1995   0:00:13 0:29:00 0:29:14
314 ALL Male 1974 POLIS FOTIADIS 1974   0:00:42 0:28:32 0:29:14
315 ALL Male 1783 KALLINIKOS TAOUKTSOGLOU 1992   0:01:25 0:27:52 0:29:17
316 ALL Male 1794 KONSTANTINOS TERTLIDIS 1992   0:00:47 0:28:31 0:29:18
317 ALL Male 1069 CHRISTOS BACHTSEVANIDIS 1992 CAFFEINE 0:00:32 0:28:46 0:29:18
318 ALL Male 1400 ANGELOS KITSOS 1985 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:39 0:28:40 0:29:19
319 ALL Female 1903 ATHANASIA VOGIATZI 1978   0:00:53 0:28:28 0:29:21
320 ALL Male 2059 ATHANASIOAS SOTIROPOULOS 1988   0:00:13 0:29:09 0:29:22
321 ALL Male 1893 VAGGELIS VASILEIOU 1988   0:00:57 0:28:25 0:29:23
322 ALL Female 2085 PARASKEVI ELEFTHERIADOU 1970   0:00:27 0:28:57 0:29:24
323 ALL Male 2026 ANESTIS APOKATANTIDIS 1975 ΕΝΣΩΜΑΤΗ 0:00:52 0:28:35 0:29:28
324 ALL Female 1692 GEORGIA PSOMA 1966 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:30 0:28:58 0:29:28
325 ALL Female 1415 MAGDA KONSTANTINIDOU 1968   0:00:04 0:29:26 0:29:29
326 ALL Male 1940 ZOUMPOULIS ZOUMPOULIDIS 1983 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:16 0:29:14 0:29:30
327 ALL Male 1014 ANASTASIOS ALEXANDRIDIS 1998   0:01:25 0:28:07 0:29:32
328 ALL Female 1924 ARIADNI ZAIMI 1968   0:00:04 0:29:28 0:29:32
329 ALL Male 2092 DIMITRIOS TSOLAKIS 1969   0:00:45 0:28:47 0:29:32
330 ALL Female 1119 ALKISTIS CHARSOULI 1970   0:00:05 0:29:27 0:29:32
331 ALL Male 1557 NIKOLAOS MOUTAFTSIS 1984 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:24 0:29:09 0:29:33
332 ALL Female 1123 MARILENA CHATZIANASTASIOU 1991   0:00:17 0:29:16 0:29:34
333 ALL Male 1181 CHRISTOS DIMOGLOU 1991   0:00:17 0:29:16 0:29:34
334 ALL Female 1288 ARETI IORDANIDOU 1975 NEVROKOPI RUNNERS 0:00:27 0:29:08 0:29:34
335 ALL Male 1717 NIKOLAOS SARIKAS 1979 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:12 0:29:23 0:29:35
336 ΑΝ<18 Male 1913 ANTONIS VRIGKOS 2005   0:00:54 0:28:41 0:29:35
337 ALL Male 1273 PETROS GRIGOROPOULOS 1970 CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 0:00:17 0:29:18 0:29:35
338 ALL Male 1093 DIMOS BILLIOS 1956 ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:21 0:29:15 0:29:36
339 ALL Male 1806 THEODOSIOS THEODOSIOU 1996 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:48 0:28:48 0:29:36
340 ALL Male 1133 IOANNIS CHATZIPASCHALIS 1999   0:00:03 0:29:35 0:29:37
341 ALL Male 1885 DIMITRIOS VAMVAKAS 1999   0:00:25 0:29:13 0:29:38
342 ALL Male 1452 KYRIAKOS KOUVALAKIS 1986   0:01:01 0:28:41 0:29:42
343 ΑΝ<18 Male 2070 GEORGIOS MICHOS 2000   0:00:29 0:29:14 0:29:43
344 ALL Male 1685 MICHAIL POLYTSAKIS 1966 BEERUNNERS 0:00:30 0:29:15 0:29:45
345 ALL Male 2096 GEORGIOS SAPANIDIS 1968   0:00:26 0:29:19 0:29:45
346 ALL Female 1530 NONA MIHALOUDI 1973 BEERUNNERS 0:00:30 0:29:16 0:29:45
347 ALL Male 1247 CHRISTOS GIOUTIS 1997   0:01:30 0:28:17 0:29:47
348 ALL Male 1589 KYRIAKOS NIKOPOULOS 1991   0:01:30 0:28:20 0:29:50
349 ALL Male 1424 KANELIS RAFAIL KOSTIS 1998   0:00:24 0:29:26 0:29:50
350 ALL Male 1085 ARISTOS BEBEKAS 1978 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:11 0:28:39 0:29:50
351 ALL Female 1207 GEORGIA EVANGELAKAKI 1983   0:00:03 0:29:50 0:29:53
352 ALL Male 1608 KONSTANTINOS PANAGIOTOPOULOS 1989   0:01:14 0:28:42 0:29:56
353 ALL Female 1625 SOFIA PAPADOPOULOU 1980   0:00:36 0:29:19 0:29:56
354 ALL Female 1565 TIALEIA MPATZIOU 1970 XANTHI RUNNERS 0:00:47 0:29:13 0:30:00
355 ΑΝ<18 Male 1641 IASON PAPDOPOYLOS 2000   0:00:04 0:29:56 0:30:00
356 ALL Female 1382 MARIA KEREMITSI 1998   0:00:25 0:29:36 0:30:01
357 ALL Male 1970 GEORGIOS MPATZIOS 1997   0:00:46 0:29:15 0:30:01
358 ALL Female 1522 THEODORA MIAMOU 1976   0:00:16 0:29:45 0:30:01
359 ALL Female 1574 ZACHAROULA MYLOPOULOU 1999 M.I.TEAM 0:00:43 0:29:18 0:30:01
360 ΑΝ<18 Male 1113 GEORGIOS CHARALAMBIDIS 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:25 0:29:37 0:30:02
361 ALL Female 1771 ANNA STOGIANIDOU 1974   0:00:09 0:29:53 0:30:02
362 ALL Female 1810 ELENI TIRMAKI 1983   0:00:08 0:29:55 0:30:03
363 ALL Male 1253 TMOMAS GKESIOS 1972 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:05 0:29:01 0:30:07
364 ALL Male 1446 GRIGORIS KOUTRAS 1982 WILL AND STEEL 0:00:04 0:30:03 0:30:08
365 ALL Female 1822 IOANNA TRACHANOPOULOU 1980 XANTHI RUNNERS - 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:35 0:29:37 0:30:12
366 ALL Female 1206 KYRIAKI EVAGELOPOULOU 1999   0:00:23 0:29:49 0:30:12
367 ALL Male 1291 GEORGIOS IOSIFIDIS 1981   0:00:58 0:29:16 0:30:15
368 ALL Female 1908 VOULA VOUMVAKI 1981   0:00:51 0:29:24 0:30:15
369 ALL Male 1745 CHILMI SOULOGLOU 1988 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:51 0:29:28 0:30:19
370 ALL Female 1677 ZAFEIRO PETSALI 1979 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:51 0:29:28 0:30:19
371 ΑΝ<18 Male 1364 GEORGIOS KATERTZIS 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:17 0:30:03 0:30:20
372 ALL Female 1503 ALEXANDRA MARKARIAN 1990 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:43 0:29:37 0:30:20
373 ALL Male 1852 CHRISTOS TSIGARAS 1963   0:00:33 0:29:52 0:30:25
374 ALL Male 1358 DIMITRIOS KASAPLIS 1980 VENUS FITNESS CLUB 0:00:17 0:30:11 0:30:28
375 ΑΝ<18 Male 1941 NIKITAS ZOURIDIS 2004 VENUS FITNESS CLUB 0:00:11 0:30:17 0:30:28
376 ALL Female 1277 STAVROULA GROZDOU 1983   0:00:32 0:29:56 0:30:28
377 ALL Female 1823 DIMITRA TREMKATZI 1979   0:00:53 0:29:35 0:30:28
378 ALL Male 1722 DIMITRIOS SAVVOGLOU 1961 JT COACHING REFS 0:00:53 0:29:35 0:30:28
379 ALL Male 1184 GRIGORIOS DIOUDIS 1979 JT COACHING REFS 0:00:06 0:30:22 0:30:28
380 ALL Female 1454 MARINA KOYRIDOY 1978 VENUS FITNESS CLUB 0:00:17 0:30:13 0:30:30
381 ALL Male 2040 THEODOROS ELEFTHERIADHS 1958   0:01:32 0:29:00 0:30:32
382 ALL Male 1024 IOANNIS ANASTASIADIS - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:22 0:29:13 0:30:36
383 ALL Female 1286 PANAGIOTA IOANNIDOU 1987   0:00:49 0:29:47 0:30:36
384 ΑΝ<18 Male 1227 GEORGIOS GEORGANTZOGLOU 2004 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:39 0:30:01 0:30:40
385 ΓΥΝ<18 Female 1323 GEORGIA KANNOU 2006 ΧΑΝΤΗΙ RUNNERS 0:00:12 0:30:28 0:30:40
386 ALL Female 1585 DIMITRA NIKOLAIDOU 1986   0:00:25 0:30:16 0:30:41
387 ALL Male 1129 ISAIAS CHATZIKONSTANTINOU 1975 NEVROKOPI RUNNERS 0:00:28 0:30:13 0:30:42
388 ALL Female 2083 PARASKEVI KARAKEXAGIOGLOU 1997   0:00:18 0:30:23 0:30:42
389 ΓΥΝ<18 Female 1128 IOANNA MARIA CHATZIKONSTANTINOU 2006 NEVROKOPI RUNNERS 0:00:54 0:29:48 0:30:42
390 ALL Male 1023 MATTHAIOS ANAGNOSTOU 1970   0:00:14 0:30:28 0:30:42
391 ALL Male 1671 FRAGKISKOS PAVLOUDAKIS 1968   0:01:04 0:29:40 0:30:45
392 ALL Female 1461 OLYMPIA KRYSTALLIDOU -   0:00:28 0:30:17 0:30:45
393 ALL Female 1529 ZAFEIRIA MICHOU 1966   0:00:20 0:30:26 0:30:47
394 ALL Male 1894 STEFANOS VASILOGLOU 1982   0:00:38 0:30:12 0:30:50
395 ALL Male 1572 IOANNIS MPRATIDIS 1990 VENUS FITNESS CLUB 0:01:24 0:29:27 0:30:51
396 ΑΝ<18 Male 1817 APOSTOLOS TOULOUPIDIS 2000 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:59 0:29:53 0:30:52
397 ALL Male 1075 VASILEIOS BALOMENOS 1991 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:01:00 0:29:52 0:30:52
398 ALL Female 1054 STELLA ARVANITIDOU 1969 BEERUNNERS 0:00:30 0:30:22 0:30:52
399 ΓΥΝ<18 Female 1329 IPEK KARA ALI 2002 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:01:23 0:29:30 0:30:52
400 ΓΥΝ<18 Female 1882 ANDRIANA VAFEIADOU 2006 VENUS FITNESS CLUB 0:01:21 0:29:33 0:30:54
401 ALL Male 1879 THEODOROS VAFEIADIS 1972 VENUS FITNESS CLUB 0:01:22 0:29:32 0:30:54
402 ALL Female 1249 FISUN GIROGLOU 1989   0:01:28 0:29:27 0:30:55
403 ALL Male 1704 APOSTOLOS RESTAS 1989   0:01:28 0:29:28 0:30:56
404 ALL Female 1681 KATERINA POLITIDOU 1990   0:01:28 0:29:29 0:30:57
405 ALL Male 1778 ELEYTHERIOS SYMEONIDIS 1981   0:01:26 0:29:31 0:30:58
406 ALL Female 1792 KATERINA TENEKETZI 1990 NEVROKOPIRUNNERSTEAM 0:00:17 0:30:41 0:30:58
407 ALL Male 1579 IOANNIS NERANTZIDIS 1984 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:35 0:30:24 0:30:59
408 ALL Female 1303 KATERINA KALAITZI 1997   0:00:03 0:30:58 0:31:01
409 ALL Male 1380 KYRIAKOS KERAMIDAS 1995   0:00:30 0:30:31 0:31:01
410 ALL Male 1996 FOTIS AVRAMIDIS 1999   0:00:33 0:30:30 0:31:03
411 ALL Male 1721 CHRISTOS SAVVIDIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:03 0:31:01 0:31:04
412 ALL Male 2066 PETROS ELLINAS 1995 CROSSFIT XANTHI 0:01:33 0:29:34 0:31:07
413 ALL Male 1981 FOTIS TSAGKAS 1978   0:00:17 0:30:51 0:31:08
414 ALL Female 1545 REICHAN MOLLA MOUSTAFA 1995   0:00:23 0:30:45 0:31:08
415 ALL Male 1510 THEODOROS MAVINES 1971 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:29:58 0:31:13
416 ΑΝ<18 Male 1880 DIMITRIOS VAFEIADIS 2003 VENUS FITNESS CLUB 0:01:23 0:29:53 0:31:17
417 ALL Male 1891 VYRON VASILEIADIS 1990 VENUS FITNESS CLUB 0:01:25 0:29:52 0:31:17
418 ALL Female 1761 SOFIA STEFANIDOY 1967   0:00:27 0:30:53 0:31:20
419 ALL Male 1033 SOTIRIS ANGELIS 1982   0:00:20 0:31:01 0:31:21
420 ALL Female 1937 HARA ZLATANI 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:18 0:31:03 0:31:21
421 ALL Male 1855 GEORGIOS TSIKRIKIS 1972 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:42 0:30:39 0:31:21
422 ALL Male 2035 FOTIS KOUPATSIARAS 1995   0:01:30 0:29:53 0:31:23
423 ΑΝ<18 Male 1973 PANAGIOTIS DOUMPENIDIS 2007   0:00:40 0:30:43 0:31:23
424 ALL Female 1739 MARIA SMIRNIOPOULOU 1983   0:00:51 0:30:33 0:31:24
425 ALL Female 1433 EIRINI KOTZAKELIDI 1986   0:00:07 0:31:17 0:31:24
426 ALL Male 1830 PETROS TSACHALIDIS 1998 645M/KTΠ 0:00:12 0:31:14 0:31:26
427 ALL Female 1262 MARIA GKRANA 1989   0:00:48 0:30:38 0:31:26
428 ALL Female 1812 KIRIAKI TOMAI 1981   0:00:44 0:30:43 0:31:27
429 ALL Female 1469 VAGIANI KYRMPEI 1977 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:47 0:30:41 0:31:28
430 ALL Male 2010 PARIS ANANNIADIS 1977 CROSSFIT XANTHI 0:01:30 0:29:59 0:31:29
431 ΑΝ<18 Male 2022 FOTIOS IOANNIDIS 2006   0:00:35 0:30:56 0:31:30
432 ALL Female 1333 MARIA KARAGIANNI 1993   0:00:26 0:31:05 0:31:31
433 ALL Male 1349 GIANNIS KARAPEPERAS 1970   0:00:24 0:31:07 0:31:32
434 ALL Female 1872 NICOL TZIVANOPOULOU 1995   0:00:17 0:31:14 0:31:32
435 ALL Female 1348 ELPIDA KARAPEPERA 1998   0:00:39 0:30:53 0:31:32
436 ΑΝ<18 Male 1091 AGGELOS FOTIS BERTOS 2004   0:01:23 0:30:10 0:31:33
437 ALL Male 1930 SOKRATIS ZAZOPOULOS 1992   0:00:22 0:31:11 0:31:33
438 ΑΝ<18 Male 1511 VICTORAS MAVRIDIS 2005 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:24 0:30:09 0:31:33
439 ALL Female 1931 STELLA ZAZOPOULOU 1992   0:00:27 0:31:06 0:31:34
440 ALL Male 1706 LAZAROS SACHPAZIDIS 1987   0:00:03 0:31:31 0:31:34
441 ALL Male 2021 KOSTAS IOANNIDIS 1978   0:00:35 0:30:59 0:31:34
442 ALL Female 1226 MARIA GEORGANTA 1990 WILL AND STEEL 0:00:07 0:31:28 0:31:35
443 ALL Female 1163 KATERINA DASKALOPOULOU 1995   0:00:43 0:30:52 0:31:35
444 ALL Male 1501 EUSTRATIOS MARIGLIS 1978 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:06 0:31:29 0:31:36
445 ALL Female 1838 ANASTASIA TSAMPASLIDOU 1977 GYM 95 0:00:25 0:31:11 0:31:36
446 ALL Male 1849 GIANNIS TSEXELIDIS 1994 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:13 0:31:24 0:31:37
447 ALL Male 1258 DIMITRIOS GKOROGIAS 1992 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:12 0:30:25 0:31:37
448 ALL Female 2036 MARIA POURTINI 1988 CROSSFIT XANTHI 0:01:32 0:30:06 0:31:38
449 ΑΝ<18 Male 1720 ALEXIADIS SAVVAS 2006   0:00:10 0:31:34 0:31:44
450 ALL Female 1372 ANASTASIA KATSIOU 1968 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:00:26 0:31:24 0:31:49
451 ALL Male 1896 SOTIRIS VASVATEKIS 1965 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:00:26 0:31:24 0:31:50
452 ALL Male 1730 STEFANOS SIDIRATOS 1992 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:14 0:31:36 0:31:50
453 ALL Male 2009 VASILEIOS IOANNIDIS 1981   0:00:10 0:31:43 0:31:53
454 ALL Male 1728 ANTHIMOS SEVDINIDIS 1979   0:00:06 0:31:49 0:31:55
455 ALL Female 1377 STELLA KELEPOSIDOY 1982   0:00:06 0:31:49 0:31:55
456 ALL Male 1824 THODORIS TRIANDAFILLIDIS 1998   0:01:01 0:30:59 0:31:59
457 ΑΝ<18 Male 1120 ERTAN CHASANOGLOU 2003   0:00:30 0:31:34 0:32:03
458 ALL Male 1225 DIMITRIOS GEORGANAS - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:11 0:30:53 0:32:04
459 ALL Female 1551 VASILIKI MOURATIDOU 1994 VENUS FITNESS CLUB 0:01:21 0:30:43 0:32:05
460 ALL Male 1110 NIKOLAOS CHALKIDIS 1985 VENUS FITNESS CLUB 0:01:24 0:30:40 0:32:05
461 ALL Male 1016 GIANNIS ALEXIADIS 1973   0:00:10 0:31:55 0:32:05
462 ALL Female 1194 NEKTARIA EFSTRATIOU 1981 ROOSTERRUNNERS 0:00:04 0:32:01 0:32:05
463 ALL Male 1021 DIMITRIS AMANATIADIS 1973   0:00:11 0:31:54 0:32:05
464 ALL Female 1130 MARIA CHATZIMESTI 1982 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:56 0:31:11 0:32:07
465 ΑΝ<18 Male 1276 AGELOS GRIGOROUDIS 2006 BEERUNNERS 0:00:11 0:31:57 0:32:07
466 ALL Female 1867 ATHANASIA TZEMPRAILIDOU 1973   0:00:02 0:32:07 0:32:09
467 ALL Female 1401 EFTYCHIA KLEIDOY 1988 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:12 0:30:57 0:32:09
468 ALL Female 1932 DESPOINA ZAZOPOULOU 1990   0:00:27 0:31:42 0:32:10
469 ALL Male 1650 GEORGIOS PARASKEVAS 1986 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:52 0:31:19 0:32:11
470 ΑΝ<18 Female 2090 EVAGGELOS KOSTOPOULOS 2004   0:01:35 0:30:37 0:32:12
471 ALL Female 1639 PANAGIOTA PAPAZAFEIRIOU 1977 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:35 0:31:40 0:32:15
472 ALL Male 1241 ILIAS GIANNAROS 1995 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:40 0:31:36 0:32:16
473 ALL Female 1580 KYRIAKI NERANTZOPOULOU 1991 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:39 0:31:37 0:32:16
474 ALL Male 2004 FOTIOS KONTOS 1976 ΕΝΣΩΜΑΤΗ 0:01:00 0:31:17 0:32:17
475 ALL Male 1945 DIMITRIOS KIOSSES 1969   0:00:20 0:31:59 0:32:20
476 ALL Female 1180 PARASKEVI DIMITROPOULOU 1972 XANTHI RUNNERS 0:00:28 0:31:52 0:32:20
477 ALL Female 2052 EVAGGELIA KOTTI 1979   0:01:01 0:31:20 0:32:21
478 ALL Male 1378 PANTELIS KELESIDIS 1962 FITNESS EY ZHN 0:00:33 0:31:47 0:32:21
479 ALL Female 1965 KYRIAKH CHAROUDI 1956   0:00:14 0:32:09 0:32:22
480 ALL Male 1556 ANESTIS MOUSTAPASALIDIS 1967 ACTION RUNNING CLUB 0:00:28 0:31:55 0:32:23
481 ALL Male 1583 NIKOLAOS NIKOLAIDIS 1992   0:00:35 0:31:51 0:32:26
482 ALL Male 2001 ANASTASIOS NTEREKAS 1978   0:00:50 0:31:38 0:32:27
483 ALL Female 1175 EVANGELIA DIMITRAKOUDI 1976 NEVROKOPI RUNNERS 0:00:18 0:32:13 0:32:31
484 ALL Female 1218 PANAGIOTA GAITANERI 1989 EN ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:10 0:32:22 0:32:32
485 ALL Male 1998 SAVVAS MELISSOPOULOS 1963   0:00:09 0:32:25 0:32:34
486 ALL Female 1999 EVI TIFTITOGLOU 1964   0:00:10 0:32:27 0:32:37
487 ALL Female 1490 BELKIS MALKOTS 1994   0:00:23 0:32:15 0:32:38
488 ALL Male 1539 STEFANOS MISSIN 1995   0:00:26 0:32:12 0:32:38
489 ALL Female 1168 ELEYTHERIA DELLIOY 1974 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:42 0:31:58 0:32:40
490 ALL Male 1335 GIANNIS KARAKASIS 1991 WILL AND STEEL 0:00:14 0:32:30 0:32:44
491 ALL Male 1152 LISIMACHOS CHRISTIDIS 1969 BEERUNNERS 0:00:20 0:32:25 0:32:44
492 ALL Male 1691 VASILIS PSAROKOSTOPOYLOS 1979   0:01:26 0:31:23 0:32:50
493 ΑΝ<18 Male 1254 VASILIOS GKESIOS 2006 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:07 0:31:44 0:32:51
494 ALL Female 1316 KONSTANTINA KALTSA 1971   0:01:11 0:31:46 0:32:58
495 ΑΝ<18 Male 1549 MOUSTAFA MOUMIN 2004 GYM 95 0:01:25 0:31:32 0:32:58
496 ALL Female 1865 VASILIKI TSOUNI 1969 ΣΔΙ 0:00:04 0:32:56 0:33:00
497 ALL Female 1483 ZOI LOULA 1991 VENUS FITNESS CLUB 0:01:18 0:31:42 0:33:00
498 ΑΝ<18 Male 1571 SOTIRIS MPOUCHOURIDIS 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:47 0:32:13 0:33:00
499 ALL Male 1440 LEFTERIS KOUKOUSIDIS 1993 Φ.Ο.Σ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:19 0:32:42 0:33:01
500 ALL Male 1853 BASILEIOS TSIKRIKAS 1985 ORESTIADA 0:00:04 0:32:58 0:33:03
501 ALL Male 1107 KONSTANTINOS BRESOUFLIOTIS 1995   0:00:15 0:32:50 0:33:04
502 ALL Male 1331 DIMITRIS KARACHRISTIANIDIS 1977   0:00:45 0:32:19 0:33:05
503 ALL Male 1411 KONSTANTINOS KONSTANTINIDIS 1986   0:01:06 0:32:00 0:33:06
504 ΓΥΝ<18 Female 1895 FIVI VASSILIADOU 2006   0:00:03 0:33:05 0:33:08
505 ALL Male 1274 EVANGELOS GRIGOROUDIS 1959 BEERUNNERS 0:00:24 0:32:48 0:33:11
506 ALL Male 1353 AMVROSIOS KARDARIS 1964 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:22 0:31:49 0:33:11
507 ALL Female 1147 IOANNA CHOUCHOU 1971   0:00:05 0:33:07 0:33:11
508 ALL Female 1319 DESPOINA KAMTSIKLI 1983 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:17 0:32:55 0:33:12
509 ΑΝ<18 Male 1173 EMMANOYIL DIANEFTAKIS 2005 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:07 0:32:05 0:33:12
510 ALL Male 2024 ISAAK PETRIDIS 1956   0:00:11 0:33:01 0:33:12
511 ALL Male 1664 MICHAEL PATERAKIS 1985   0:00:27 0:32:48 0:33:15
512 ALL Female 1264 MARY GOULA 1973 Τ.Ε.Π. RUNNING TEAM 0:00:03 0:33:15 0:33:18
513 ALL Male 1916 IORDANIS XATZILIADIS 1970 A.R.T.AΙLEMRA RUNNING TEAMS 0:01:41 0:31:40 0:33:22
514 ALL Male 1645 DIMOSTHENHS PARASCHAKIS 1971 ART.TAILEYRA RUNNIG TEAMS 0:00:10 0:33:12 0:33:22
515 ALL Male 1268 NIKOLAOS GOUVELEKIS 1973 A.R.T.AΙLEURA RUNNING TEAMS 0:00:22 0:33:00 0:33:22
516 ALL Female 1840 ELENI TSARSITALIDI 1986   0:00:46 0:32:37 0:33:23
517 ΑΝ<18 Male 1866 GIORGOS PETROS TZANIDIS 2006   0:00:09 0:33:16 0:33:24
518 ALL Female 1301 CHRISTINA KAKAZANI 1995 - 0:01:07 0:32:18 0:33:25
519 ALL Male 1943 PANAGIOTIS DELAROUDIS 1995   0:01:22 0:32:04 0:33:26
520 ALL Male 1201 DIMITRIS EMMANOUIL 1976   0:00:42 0:32:44 0:33:26
521 ALL Male 1177 YIANNIS DIMITRIADIS 1984 YNWA XANTHI CLUB 0:01:16 0:32:10 0:33:26
522 ALL Male 1622 GIORGOS PAPADOPOULOS 1964   0:00:03 0:33:25 0:33:28
523 ALL Female 1416 MARIA KONSTANTINIDOU 1994 CAFFEINE 0:00:33 0:32:58 0:33:30
524 ALL Female 1157 VICKY DALAKOURA 1989 WILL AND STEEL 0:00:05 0:33:33 0:33:39
525 ALL Male 1813 DOOUKAN TOP 1994   0:00:12 0:33:30 0:33:42
526 ALL Male 1825 THEODOROS TRIANTAFYLLIDIS 1978 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:50 0:32:55 0:33:45
527 ALL Female 1357 IRENE KASAPIDOY 1982 FITNESS EY ZHN 0:00:08 0:33:37 0:33:45
528 ALL Male 1009 GEORGIOS ALATSOPOULOS 1985   0:00:26 0:33:21 0:33:47
529 ALL Male 1422 XRISTOS KORONIS 1985   0:01:30 0:32:24 0:33:54
530 ALL Male 1239 IOANNIS GIANNAKIS 1977   0:00:06 0:33:51 0:33:57
531 ALL Male 1710 TRIANTAFILLOS SAMOUILIDIS 1978 ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:14 0:33:42 0:33:57
532 ALL Female 1284 KOUTROULOU IOANNA 1982 ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:26 0:33:31 0:33:57
533 ALL Female 1484 STAVROULA LYMPIOTAKOU 1979 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:21 0:33:37 0:33:58
534 ALL Female 1146 DESPOINA CHONDROU 1979 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:03 0:33:55 0:33:58
535 ALL Male 1111 PARIS CHANIOTIS 1977 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:12 0:33:46 0:33:58
536 ALL Male 1292 PANAGIOTIS ISIGONIS 1983   0:01:17 0:32:42 0:33:59
537 ΓΥΝ<18 Female 1220 EVAGGELIA GANIDOU 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:36 0:33:23 0:33:59
538 ALL Male 1601 PANAGIOTIS PALAIOCHORINOS 1974   0:00:19 0:33:41 0:34:00
539 ALL Female 1991 MARIA KAPIOTI 1993   0:00:14 0:33:46 0:34:00
540 ALL Male 1067 VASILIS AVRAMIDIS 1972 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:19 0:33:42 0:34:01
541 ALL Female 1143 VASILIKI CHINOU 1980 FITNESS EY ZHN 0:00:08 0:33:53 0:34:01
542 ALL Female 1662 MARIA PASSOU 1979 WALKING TEAM - FOTOLIVOS 0:01:29 0:32:33 0:34:02
543 ΓΥΝ<18 Female 1944 VASILIKI ILIADOY 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:12 0:33:50 0:34:02
544 ALL Male 1229 NIKOLAOS GEORGIADIS 1972 WALKING TEAM - FOTOLIVOS 0:01:29 0:32:35 0:34:03
545 ALL Female 1414 MARIANTHI KONSTANTINIDOU 1981 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:07 0:33:57 0:34:04
546 ALL Female 1611 THOMAI PANERI 1983 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:57 0:33:10 0:34:07
547 ALL Male 1478 KONSTANTINOS LATHRIDIS 1969 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:32:59 0:34:14
548 ALL Female 1396 MARIA KIRIAKIDOU 1980   0:00:30 0:33:44 0:34:14
549 ALL Male 1976 ATHANASIOS VERTIS 1978   0:00:37 0:33:38 0:34:15
550 ALL Male 1906 KONSTANTINOS VOULGARIDIS 1995   0:00:24 0:33:51 0:34:15
551 ALL Female 1938 KONSTANTINA ZLATINI 1995 SPORT FITNESS ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:01:07 0:33:09 0:34:16
552 ALL Female 1954 LINTA KAMP DUDEK 1975   0:01:00 0:33:17 0:34:18
553 ALL Female 2082 ANNA KAILOGLOU 1977   0:00:06 0:34:12 0:34:18
554 ALL Female 1660 ANASTASIA-ARISTEA PASSALI 1991 ΡΑΝΤΣΟ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 0:01:13 0:33:05 0:34:18
555 ALL Female 1011 MARIA ALEPAKOU 1980   0:00:28 0:33:58 0:34:26
556 ΑΝ<18 Male 1176 CHARIS DIMITRIADIS 2005   0:00:19 0:34:07 0:34:26
557 ALL Male 1901 XRISTOS VLAXOS 1972 FITNESS EY ZHN 0:00:12 0:34:16 0:34:28
558 ALL Male 1216 CHRISTOS FYLAKTAKIS 1992 ΡΑΝΤΣΟ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 0:01:13 0:33:16 0:34:28
559 ALL Female 1670 IOANNA PAVLIDOU 1977 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:58 0:33:32 0:34:30
560 ALL Female 1508 ELLI MATTHAIOPOULOU 1977 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:57 0:33:34 0:34:30
561 ALL Male 1487 ELEFTHERIOS MAGKOS 1992   0:00:34 0:34:02 0:34:35
562 ALL Female 1591 MARIA NOUSI 1978 ΣΔΙ 0:00:14 0:34:23 0:34:37
563 ALL Female 1740 EIRINI SMOILI 1979   0:00:28 0:34:11 0:34:39
564 ALL Female 1758 KAPSALI STAVROULA 1968   0:01:14 0:33:25 0:34:39
565 ALL Male 1680 GEORGIOS PISMISIS 1998   0:01:01 0:33:39 0:34:40
566 ALL Female 2075 DANAI MAVRIDI 2018 CROSSFIT XANTHI 0:00:45 0:33:57 0:34:42
567 ALL Male 2065 KONSTANTINOS LEKIDIS 1995 CROSSFIT XANTHI 0:01:29 0:33:13 0:34:42
568 ALL Female 1703 VARVARA RESTA 1992   0:00:03 0:34:39 0:34:42
569 ALL Female 1065 GEORGIA AVGERINIDOU 1981   0:00:19 0:34:38 0:34:56
570 ALL Male 1705 GEORGIOS ROIDOS 1965   0:00:16 0:34:42 0:34:57
571 ALL Male 1486 ANGELOS MAGKOPOULOS 1971 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:52 0:34:06 0:34:58
572 ALL Male 1035 IOANNIS ANTONAKIS 1983   0:00:20 0:34:41 0:35:01
573 ALL Male 1171 PANAGIOTIS DIAMANTAKIS 1980 RUN GREECE ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ 0:00:10 0:34:52 0:35:01
574 ALL Female 1047 TANIA ARAMBATZI 1967   0:00:19 0:34:43 0:35:02
575 ALL Male 1621 GEORGE PAPADOPOULOS 1975 - 0:00:19 0:34:43 0:35:02
576 ALL Male 1756 GEORGIOS STAMPOULAKIS 1978   0:00:16 0:34:46 0:35:02
577 ALL Female 1051 TOULAI ARIF 1971   0:00:08 0:34:55 0:35:03
578 ALL Male 1189 THOMAS DOUZIS 1989   0:00:11 0:34:54 0:35:05
579 ALL Male 1785 VASILEIOS TASIADIS 1981 645Μ/Κ ΤΠ 0:00:23 0:34:43 0:35:06
580 ALL Male 1718 EVANGELOS SARKAVOS 1976   0:00:15 0:34:54 0:35:09
581 ALL Male 1912 DOXAKIS VRIGKOS 1968   0:00:54 0:34:18 0:35:12
582 ALL Female 1431 ANH KOTSANOU 1980   0:01:00 0:34:12 0:35:12
583 ALL Male 1899 IOANNIS VLACHOPOULOS 1975   0:00:18 0:34:55 0:35:13
584 ALL Female 1238 GEORGIA GIALAMIDOU 1989   0:00:32 0:34:40 0:35:13
585 ALL Female 1520 EFTHYMIA MENGISOGLOU 1990   0:00:32 0:34:41 0:35:13
586 ALL Male 1240 VASILEIOS GIANNAROS 1991 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:39 0:34:36 0:35:15
587 ALL Female 1719 DIMITRA SAVVAOGLOU 1996 VENUS FITNESS CLUB 0:01:18 0:34:02 0:35:20
588 ALL Male 1404 KYRIAKOS KOFIDIS 1990 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:34:01 0:35:20
589 ALL Male 1752 ANASTASIOS STAIKOS 1971 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:34:01 0:35:20
590 ALL Female 1307 SOFIA KALFOPOULOU - COSMOTE Ε-VALUE 0:00:48 0:34:33 0:35:21
591 ALL Male 1080 KONSTANTINOS BANIDIS 1975   0:00:13 0:35:08 0:35:21
592 ΑΝ<18 Male 1079 VASILEIOS BANIDIS 2003   0:00:49 0:34:33 0:35:22
593 ALL Male 1619 DIMITRIOS-STYLIANOS PAPADOPOULOS 1995   0:00:12 0:35:11 0:35:23
594 ΓΥΝ<18 Female 2067 XARA KLONARA 2007   0:00:06 0:35:17 0:35:23
595 ALL Female 1679 ATHINA PILARINOU 1988   0:00:55 0:34:29 0:35:24
596 ALL Male 1242 CHRISTODOULOS GIANNOGLOU 1972 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:46 0:34:39 0:35:25
597 ALL Male 1017 IOANNIS ALEXIADIS 1983   0:01:27 0:33:58 0:35:25
598 ALL Male 1012 CHRIS ALEVRAS 1995   0:01:25 0:34:01 0:35:26
599 ΓΥΝ<18 Female 1994 ELENI VASELIADOU 2005   0:00:16 0:35:11 0:35:27
600 ALL Male 1028 MICHAIL ANDREADIS 1985   0:00:55 0:34:34 0:35:28
601 ALL Male 1687 GEORGIOS POULIMENOS 1998 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α. Σ. 0:01:01 0:34:31 0:35:32
602 ALL Male 1103 CHRISTOS BOURDOUNIS 1994   0:00:28 0:35:04 0:35:32
603 ALL Female 1140 ELENI CHATZITOLIOY 1983   0:00:35 0:34:57 0:35:32
604 ALL Female 1590 ANNA NITI 1979 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:34:19 0:35:34
605 ALL Female 1509 MATOULA MATZINOU 1990   0:00:42 0:34:54 0:35:36
606 ALL Male 2056 SPYROS TZIORAS 1972   0:00:06 0:35:31 0:35:37
607 ALL Male 2058 GRIGORIS DESPOTIS 1989   0:00:14 0:35:23 0:35:37
608 ALL Female 1832 VICKY TSAKIRI 1983   0:01:10 0:34:30 0:35:40
609 ALL Male 1982 THEODOROS MAKRIS 1973   0:00:15 0:35:25 0:35:40
610 ALL Male 1731 NIKOS SIDIROPOULOS 1971   0:00:39 0:35:05 0:35:44
611 ALL Female 1500 EVAGELIA MARGIOLOU 1985 ORESTIADA 0:01:25 0:34:20 0:35:45
612 ALL Female 1862 LAMPRINI TSOMPANIDOU 1992 STEP UP DANCE STUDIO XANTHI 0:01:10 0:34:35 0:35:45
613 ALL Female 1083 KATERINA BAROUXAKI 1990 STEP UP DANCE STUDIO XANTHI 0:01:10 0:34:40 0:35:50
614 ALL Male 1531 GIORGOS MIKONIDIS 1985   0:00:08 0:35:42 0:35:50
615 ALL Female 1654 ALEXIA PASADAKI 1983 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:27 0:35:23 0:35:50
616 ALL Female 1505 ANNA-MARIA MARTIDOU 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:03 0:35:48 0:35:50
617 ALL Male 1327 PANAGIOTIS KAPETANIDIS 1997   0:00:40 0:35:12 0:35:52
618 ALL Male 1208 KONSTANTINOS FAKAS 1982   0:00:35 0:35:17 0:35:52
619 ALL Male 1846 PARASKEVAS TSELEMPIDIS 1994   0:00:19 0:35:37 0:35:56
620 ALL Female 1369 VASO KATSANI 1989 Φ.Ο.Σ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:19 0:35:39 0:35:58
621 ALL Male 1493 SAKIS MANAVAKIS 1976   0:00:13 0:35:45 0:35:58
622 ALL Male 2003 APOSTOLOS EFTHIMIOU 1964 ΕΝΣΩΜΑΤΗ 0:00:32 0:35:26 0:35:58
623 ALL Female 1222 ANNA GAROUFALI 1994 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:51 0:35:08 0:35:59
624 ALL Female 1716 ANASTASIA SARIDOU 1995 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:53 0:35:06 0:35:59
625 ALL Female 2015 ALEKSANDRA KOSIDOU 1986   0:00:19 0:35:43 0:36:02
626 ALL Female 1472 MARINA LAGOU 1978 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:57 0:35:10 0:36:06
627 ALL Male 1723 DIMITRIOS SAVVOPOULOS 1978   0:00:51 0:35:17 0:36:08
628 ΑΝ<18 Male 1724 SOTIRIOS SAVVOPOULOS 2006 ΣΤΙΒΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:50 0:35:18 0:36:08
629 ΓΥΝ<18 Female 1428 TANIA KOTSALI 2002   0:00:08 0:36:02 0:36:10
630 ALL Male 1392 LAZAROS KIOSOGLIDIS 1987 BIOKOSMOS RUNNING TEAM 0:00:11 0:36:00 0:36:11
631 ALL Female 1737 MARIA SKORDILI 1995 SCIENCETRAINING /ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 0:00:09 0:36:03 0:36:12
632 ALL Female 1676 STAMATIA PETROU 1989 VENUS FITNESS CLUB 0:01:20 0:34:52 0:36:12
633 ΑΝ<18 Male 1985 ODYSSEAS PIMPAS 2007   0:00:10 0:36:02 0:36:12
634 ALL Male 1911 ANDREAS VOUVAKIS 1998   0:00:19 0:35:53 0:36:12
635 ALL Female 1827 DIMITRA TSAGARLI 1965   0:00:20 0:35:55 0:36:15
636 ALL Female 1861 ELENI TSOLAKIDOU 1979 XANTHI RUNNERS 0:00:51 0:35:24 0:36:15
637 ALL Female 1905 VAGIA VOLOVOTSI 1972   0:00:57 0:35:22 0:36:18
638 ALL Male 1605 XRISTOS PAMPOUKIDIS 1975 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:12 0:36:09 0:36:21
639 ΓΥΝ<18 Female 1090 EVAGGELIA BERETZIKI 2006 XANTHI RUNNERS 0:00:18 0:36:06 0:36:25
640 ALL Male 1873 DIMITRIOS TZIVARTZIDIS 1992 JT COACHING REFS 0:00:19 0:36:06 0:36:25
641 ALL Female 1003 NIKOLETA ADAMIDOU 1990 VENUS FITNESS CLUB 0:01:20 0:35:05 0:36:25
642 ALL Male 1183 VAGGELIS DIMOU 1976 XANTHI RUNNERS 0:00:23 0:36:02 0:36:25
643 ALL Male 1076 PARASKEVAS BAMPANELOS 1988   0:01:19 0:35:07 0:36:26
644 ALL Female 1162 MARIA DARGANAKI 1983 JT COACHING REFS 0:00:09 0:36:19 0:36:28
645 ALL Female 1798 ELEFTHERIA TETOY 1998   0:00:40 0:35:50 0:36:30
646 ALL Male 1640 ATHANASIOS PAPAZOGLOU 1978   0:00:17 0:36:14 0:36:31
647 ALL Male 1395 TIOMAS KIRIAKIDIS 1975   0:00:16 0:36:18 0:36:34
648 ΓΥΝ<18 Female 2055 GEORGIA STEFANOU 2009   0:00:08 0:36:26 0:36:34
649 ALL Male 1642 IOANNIS PAPOUDIS 1976 ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ B.C. 0:00:59 0:35:37 0:36:36
650 ALL Female 2019 ANNA SIROPOULOU 1994 CROSSFIT XANTHI 0:01:31 0:35:05 0:36:36
651 ALL Male 2020 EFSTRATIOS TSEMETZIS 1994 CROSSFIT XANTHI 0:01:31 0:35:06 0:36:37
652 ALL Female 1600 MEROPI PAISIDOU 1978   0:00:46 0:35:50 0:36:37
653 ALL Male 2079 ANDREAS ANTONIS 1996   0:01:05 0:35:32 0:36:37
654 ALL Male 2080 STEFANOS MOPULOUDIS 1992   0:01:04 0:35:34 0:36:38
655 ALL Female 1328 CHRYSOULA KAPOULA 1998   0:00:20 0:36:19 0:36:38
656 ALL Male 2054 STATHIS STEFANOU 1972   0:01:01 0:35:38 0:36:39
657 ALL Female 2074 ANASTASIA TRAIKOU 1996   0:01:04 0:35:37 0:36:40
658 ALL Male 2072 IOANNIS KASAPOGLOU 1981   0:01:04 0:35:37 0:36:40
659 ALL Female 2073 ANASTASIA TZARTOU 1984   0:01:04 0:35:37 0:36:41
660 ALL Male 1345 ASTERIOS KARANATSIOS 1998   0:00:03 0:36:38 0:36:41
661 ΓΥΝ<18 Female 2060 VAGIA XANTHOPOULOU 2006   0:00:03 0:36:39 0:36:42
662 ALL Female 1779 MARIA SYMEONIDOU 1996   0:00:25 0:36:20 0:36:45
663 ALL Male 1498 THEOFILOS MARAGKOZIDIS 1973   0:00:30 0:36:15 0:36:45
664 ALL Male 1386 ANASTASIOS KESTELIDIS 1973   0:00:30 0:36:18 0:36:48
665 ALL Male 1972 ANASTASIOS ALEXIADHS 1965   0:00:30 0:36:17 0:36:48
666 ALL Male 1975 THEODOROS NTITSIKAS 1969   0:00:31 0:36:18 0:36:48
667 ALL Female 1389 KONSTADINA KIATIPI 1995 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:57 0:35:52 0:36:48
668 ALL Female 1169 TANIA DEMERTZI 1991 STEP UP DANCE STUDIO XANTHI 0:01:10 0:35:39 0:36:49
669 ALL Male 1875 IOANNIS TZOUVELEKIS 1977 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:35:35 0:36:50
670 ALL Female 1643 KONSTANTINA PAPOULA 1975 VENUS FITNESS CLUB 0:01:21 0:35:29 0:36:50
671 ΓΥΝ<18 Female 1149 KATERINA CHRISTAKAKI 2004 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:15 0:36:35 0:36:50
672 ALL Male 1602 GEORGIOS PALAMIDAS 1998   0:01:00 0:35:50 0:36:50
673 ALL Female 1039 ELEFTHERIA APOIKIDOU 1998   0:01:02 0:35:48 0:36:50
674 ALL Female 1791 VASILIKI TEMPEREKIDOY 1999   0:00:10 0:36:42 0:36:52
675 ALL Female 1421 ALEXANDRA KOREA -   0:00:17 0:36:35 0:36:52
676 ALL Male 1476 EMMANOUHL LASKARIDIS 1970 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:24 0:36:29 0:36:53
677 ALL Male 1209 PANTELIS FALIS 1979 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΉΣ 0:00:42 0:36:14 0:36:56
678 ALL Female 1450 CHRISTIANA KOUVALAKI 1982 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:57 0:36:00 0:36:57
679 ALL Male 1142 STAVROS CHATZOPOULOS 1976 XANTHI RUNNERS 0:00:14 0:36:43 0:36:57
680 ALL Female 1002 KONSTANTINA ADAMIDOU 1981   0:01:16 0:35:43 0:36:59
681 ALL Female 1001 TOULA ADAMIDOU 1980   0:00:03 0:36:57 0:37:00
682 ALL Female 1632 AGATHI PAPASAVVA 1994 VENUS FITNESS CLUB 0:01:22 0:35:39 0:37:01
683 ALL Female 1281 BELHAN İHTİAR 1990   0:00:23 0:36:38 0:37:01
684 ALL Male 1094 NIKIFOROS BLEMENOS 1998   0:01:01 0:36:00 0:37:01
685 ALL Male 1141 SPYROS CHATZOPOULOS 1998   0:00:29 0:36:33 0:37:02
686 ΑΝ<18 Male 1607 MOUXTARIDIS PANAGIOTIS 2006 9ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:36 0:35:26 0:37:02
687 ALL Female 1058 ANASTASIA ASLANIDOU 1986 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:50 0:36:14 0:37:03
688 ALL Female 1341 VASILIKI KARALEXIDOU 1980   0:01:38 0:35:27 0:37:05
689 ALL Female 1381 ELSA KERAMYDA 1983   0:00:16 0:36:49 0:37:05
690 ALL Female 1658 VASILIKI PASMATZOGLOU 1973 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:35:51 0:37:05
691 ALL Female 1252 SOFIA GKAZI 1972 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:01:06 0:36:01 0:37:07
692 ALL Male 2016 KONSTANTINOS OUZOUNIS 1988   0:00:53 0:36:14 0:37:07
693 ALL Female 1995 MARIA APOSTOLOPOULOU 1999   0:00:07 0:37:03 0:37:10
694 ALL Female 1543 NAZLI MOLLA 1987   0:00:57 0:36:13 0:37:10
695 ΓΥΝ<18 Female 1782 GEORGIA TAIRIDI 2004   0:00:42 0:36:29 0:37:11
696 ALL Male 2025 DIMITRIS STAMPOLIDIS 1986   0:00:17 0:36:54 0:37:11
697 ALL Female 1104 EVANGELIA BOURLOGLOU 1986 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:30 0:36:42 0:37:12
698 ALL Female 1170 MARINA EFTERPI DETSARIDOU 1997   0:00:21 0:36:51 0:37:12
699 ALL Male 1883 DIMITRIS VALAVANIS 1967   0:00:59 0:36:13 0:37:12
700 ALL Female 1062 PEPI ATHANASIADOU 1986   0:01:27 0:35:45 0:37:12
701 ALL Male 1263 PASCHALIS GOGOS 1973   0:00:56 0:36:18 0:37:14
702 ALL Male 2091 ATHANASIOS KOSTOPOULOS 1975   0:00:41 0:36:41 0:37:22
703 ΓΥΝ<18 Female 1255 STYLIANI GKLAVINI 2002   0:00:20 0:37:04 0:37:24
704 ALL Male 1707 GRIGORIOS SAKKALIS 1998 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:59 0:36:26 0:37:25
705 ALL Male 1361 STEFANOS KASKAVALIS 1990 VENUS FITNESS CLUB 0:01:23 0:36:03 0:37:26
706 ALL Female 1034 ZLATKA ANGELOVA 1978   0:01:08 0:36:21 0:37:29
707 ΓΥΝ<18 Female 1753 EIRINI STAIKOU 2006 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:36:13 0:37:31
708 ALL Female 1983 XRYSOYLA STANKIDOU 1976   0:00:22 0:37:18 0:37:40
709 ALL Female 1373 ATHINA KATZELAKI 1994   0:00:21 0:37:20 0:37:41
710 ALL Male 1620 CHRISTOS PAPADOPOULOS 1975 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:43 0:37:02 0:37:45
711 ALL Male 1064 JOHN ATHANASOPOULOS 1995   0:00:39 0:37:08 0:37:46
712 ALL Female 1321 SOFIA KANATIDOY 1968   0:00:15 0:37:32 0:37:47
713 ALL Female 1466 ELISAVET KYNDELEROU - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:13 0:36:35 0:37:48
714 ALL Female 1858 FANI TSIRKA 1998   0:00:30 0:37:20 0:37:50
715 ALL Female 1935 KATERINA ZERNIDOU 1998 ΒΙΟΚΟΣΜΟΣ 0:01:34 0:36:17 0:37:51
716 ALL Male 2061 NIKOLAOS MANTZOURANIS 1970   0:01:32 0:36:20 0:37:52
717 ALL Female 1797 ELENI CHRISTINA TERZOPOULOU 1997   0:00:21 0:37:33 0:37:53
718 ALL Female 2039 MARIA KAMPA 1972 ΕΝΣΩΜΑΤΗ 0:00:58 0:36:59 0:37:57
719 ALL Female 1402 CHRISTINA KOASIDOU 1992   0:00:17 0:37:45 0:38:02
720 ALL Female 1630 MARIA PAPAMARINOU 1983   0:00:03 0:38:01 0:38:04
721 ALL Female 1015 SOTIRIA ALEXANDRIDOU 1994   0:00:03 0:38:02 0:38:05
722 ALL Female 1863 MELPOMENI TSOMPANIDOU 1978 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:11 0:36:54 0:38:05
723 ΓΥΝ<18 Female 1089 ILIANA BELELI 2003   0:00:40 0:37:28 0:38:08
724 ΓΥΝ<18 Female 1324 MARIA KANNOU 2003 XANTHI RUNNERS 0:00:40 0:37:28 0:38:08
725 ALL Female 1326 NIKOLETTA KAPERONI 1998   0:01:01 0:37:10 0:38:11
726 ALL Female 1145 DANAI CHOMATIDOU 1999   0:00:23 0:37:48 0:38:11
727 ALL Female 1427 THEODORA KOTANIDOU 1988 JT COACHING REFS 0:01:17 0:36:56 0:38:13
728 ALL Female 1261 AMANDA GKOURA 1990 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:29 0:37:44 0:38:13
729 ALL Female 1095 CHRISA BLETSA 1960   0:00:18 0:37:55 0:38:13
730 ALL Female 1230 STAVROULA GEORGIADOU 1970   0:00:18 0:37:55 0:38:13
731 ALL Female 1453 STELLA KOYKOYZELA 1986 ΜΟΝΗΤΣ 0:00:54 0:37:21 0:38:15
732 ALL Female 1833 CHRYSA TSAKOU 1989 JT COACHING REFS 0:00:11 0:38:05 0:38:17
733 ΓΥΝ<18 Female 1993 THEONA PAPAXABIARI 2010   0:00:49 0:37:28 0:38:18
734 ALL Male 2031 MIKOS ZERANIDIS 1972   0:01:35 0:36:44 0:38:19
735 ALL Male 1616 DIMITRIOS PANTOS 1984 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:52 0:37:29 0:38:21
736 ΓΥΝ<18 Female 1559 SOFIA MOYMTZI 2006 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:00:40 0:37:46 0:38:26
737 ALL Female 1542 DIMITRA MOISIDOU -   0:00:24 0:38:02 0:38:26
738 ALL Female 1425 EFTYCHIA KOSTOULA 1980   0:00:46 0:37:40 0:38:26
739 ALL Male 1672 NIKOLAOS PERIDIS 1977 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:47 0:37:48 0:38:35
740 ALL Female 1595 GULCAN NTELI OGLOU 1981   0:00:58 0:37:38 0:38:36
741 ALL Female 1179 GEORGIA DIMITRIOU 1984   0:00:36 0:38:03 0:38:39
742 ALL Female 1106 SORAY BOZ 1993   0:00:12 0:38:28 0:38:40
743 ALL Female 1006 TOULIN AGO 1994   0:00:16 0:38:24 0:38:40
744 ALL Male 1504 MICHAIL MAROPOULOS 1995 - 0:00:30 0:38:11 0:38:41
745 ALL Male 2034 MANOLIS XABELAKIS 1995   0:01:02 0:37:43 0:38:45
746 ALL Female 2033 SOFIA MAKRYPOULOU 1996   0:00:32 0:38:14 0:38:46
747 ALL Male 1948 FILIPPOS FARMAKIS 1973   0:00:53 0:37:55 0:38:48
748 ALL Female 1394 MARIA KIOYRKOYTAKI 1979 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:08 0:37:40 0:38:48
749 ΓΥΝ<18 Female 1524 KONSTANTINA MICHAILIDOU 2004   0:00:40 0:38:12 0:38:52
750 ALL Male 1805 GIORGOS THEODOSIOU - GYM 95 0:01:20 0:37:33 0:38:53
751 ALL Male 1494 PANAGIOTIS MANIAS 1975 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:00:04 0:38:50 0:38:54
752 ΓΥΝ<18 Female 1647 MARIA PARASKEUA 2006 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:31 0:37:27 0:38:58
753 ALL Male 1182 STAVROS DIMOGLOU 1964   0:00:41 0:38:18 0:38:59
754 ΑΝ<18 Male 1969 GAVRIEL EFSTRATIOU 2007   0:00:09 0:38:51 0:39:01
755 ALL Female 1803 ELENI THEODOSIOU 1987 GYM 95 0:01:21 0:37:40 0:39:01
756 ΑΝ<18 Male 1949 VASILEIOS FARMAKIS 2005   0:00:53 0:38:08 0:39:01
757 ALL Female 1347 ATHANASIA KARAOLANI 1979 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:53 0:38:08 0:39:01
758 ALL Female 1796 DOMNA TERZANIDOU 1974   0:00:21 0:38:41 0:39:01
759 ALL Female 1702 GEORGIA RESTA 1986   0:00:19 0:38:48 0:39:07
760 ALL Female 1733 KIRIAKI SISKOU 1986 GYM 95 0:00:03 0:39:07 0:39:10
761 ALL Male 2076 GRIGORIOS LAMPAKIS 1974 XANTHI RUNNERS 0:00:56 0:38:14 0:39:10
762 ΑΝ<18 Male 2047 STELIOS KAMPOURIDIS 2006   0:00:28 0:38:42 0:39:10
763 ALL Female 1460 ATHANASIA KROUSTALH 1993   0:00:25 0:38:46 0:39:11
764 ΓΥΝ<18 Female 2077 IOANNA LAMPAKI 2007 XANTHI RUNNERS 0:00:56 0:38:15 0:39:11
765 ALL Male 1174 ISMAIL DIKME 1975   0:00:34 0:38:42 0:39:15
766 ΑΝ<18 Male 1962 ΩPAVLOS EFKARPIDIS 2006   0:01:38 0:37:38 0:39:16
767 ΓΥΝ<18 Female 1444 MARIA KOURTIDOU 2006   0:01:25 0:37:52 0:39:17
768 ALL Female 1626 DESPOINA PAPADOPOULOU 1997   0:01:03 0:38:16 0:39:19
769 ALL Female 1695 EVANGELIA RALLI 1977 ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:01:03 0:38:16 0:39:19
770 ALL Male 1950 ATHANASIOS TSIAGGALIS 1959 SDY THESSALONIKIS 0:00:31 0:38:49 0:39:20
771 ALL Female 1857 DIMITRA TSIOKA 1979   0:01:02 0:38:18 0:39:20
772 ALL Female 1502 PANAGIOTA MARKARIAN 1994 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:01:26 0:37:57 0:39:22
773 ALL Male 1609 EFSTATHIOS PANAGIOTOPOULOS 1963   0:00:19 0:39:06 0:39:25
774 ALL Female 1548 PANAYIOTA MOULAZIMI 1994 VENUS FITNESS CLUB 0:01:20 0:38:13 0:39:33
775 ALL Female 1561 PETRINA MPAGKI 1976 VENUS FITNESS CLUB 0:01:21 0:38:12 0:39:33
776 ALL Male 1961 KONSTANTINOS EFKARPIDIS 1976   0:01:38 0:38:04 0:39:43
777 ALL Female 1562 KONSTANTINA MPAKIRTZIDOU 1978 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:43 0:39:04 0:39:47
778 ΓΥΝ<18 Female 1844 STEFANIA TSAVDARIDOU 2006 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ HAPPY & FIT 0:00:43 0:39:04 0:39:47
779 ALL Female 1118 MARIA CHARDALOUPA 1998   0:01:02 0:38:46 0:39:48
780 ALL Male 2094 ROBERT AMBROISE 1994   0:00:44 0:39:05 0:39:50
781 ALL Male 1712 RITVAN SAMPANOGLOU 1963   0:00:35 0:39:17 0:39:52
782 ALL Female 1071 SOFIA BAKALOGLOU 1982   0:00:42 0:39:11 0:39:53
783 ALL Female 1030 ANASTASIA ANDRONIKIDOU 1976 BIOKOSMOS RUNNING TEAM 0:00:42 0:39:11 0:39:53
784 ΓΥΝ<18 Female 1769 DIMITRA STILIANIDI 2006   0:00:56 0:38:58 0:39:54
785 ΓΥΝ<18 Female 2088 XRISTINA KOUTRA 2007 XANTHI RUNNERS 0:00:38 0:39:18 0:39:55
786 ALL Female 2078 KONSTANTINA KOUTRA 1974 XANTHI RUNNERS 0:00:22 0:39:35 0:39:57
787 ALL Female 1696 DESPOINA RAPTH 1973 ΜΠΑΧΑΜΕΣ RUNNING TEAM 0:01:32 0:38:25 0:39:57
788 ALL Female 1266 ELENI GOURGIOTI 1987 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:51 0:39:08 0:39:58
789 ALL Female 1101 GEORGIA BOURA 1970 FITNESS EY ZHN 0:00:09 0:39:52 0:40:00
790 ALL Male 1036 GEORGIOS ANTONIADIS 1986 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:01:02 0:39:04 0:40:06
791 ΓΥΝ<18 Female 1755 VILIANA STAMATOVA 2000   0:00:03 0:40:07 0:40:10
792 ALL Male 1588 ROUSOPOULOS NIKOLAOS 1959 ORESTIADA 0:00:09 0:40:03 0:40:12
793 ALL Female 1025 AIKATERINI ANASTASIADOU 1985 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:54 0:39:18 0:40:13
794 ALL Female 1804 FAIDRA THEODOSIOU - GYM 95 0:00:49 0:39:25 0:40:13
795 ΑΝ<18 Male 1984 DIMITRIS PIMPAS 2009   0:00:14 0:40:00 0:40:14
796 ALL Female 1713 MARIA SARAFOUDI 1975   0:00:09 0:40:05 0:40:15
797 ALL Female 1099 CHRYSI BOTSIOU 1975   0:00:25 0:39:53 0:40:18
798 ΓΥΝ<18 Female 1061 OLGA ATHANASIADOU 2001   0:00:31 0:39:54 0:40:25
799 ALL Female 1627 KALLIOPI MARIA PAPADOPOULOU 1990 ESCAPE ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:01:02 0:39:25 0:40:27
800 ALL Female 1659 EVAGGELIA PASSA 1998   0:01:01 0:39:31 0:40:32
801 ALL Female 1248 CHARA GIOVOU 1983 FITNESS EY ZHN 0:00:09 0:40:29 0:40:37
802 ALL Male 2071 VALENTINA VASILEIADI 1985   0:00:18 0:40:22 0:40:41
803 ALL Male 1336 LEONIDAS KARAKATSANIS 1966 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ TAI CHI ΦΕΞ 0:01:28 0:39:16 0:40:45
804 ALL Female 1667 DESPOINA PAULAKAKI 1993 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:39:29 0:40:48
805 ALL Female 1132 FOTINI CHATZIPANAGIOTOU 1976   0:01:29 0:39:19 0:40:49
806 ALL Male 1541 ANGELOS MITSIKARIS 1975   0:01:30 0:39:19 0:40:49
807 ΓΥΝ<18 Female 2069 RAFAELA PAPADOPOULOU 2003   0:01:04 0:39:45 0:40:49
808 ΓΥΝ<18 Female 1828 VASILIKI TSAGKALIDOU 2006   0:00:34 0:40:23 0:40:57
809 ALL Female 1909 IRO VOUTSA 1999   0:00:33 0:40:26 0:41:00
810 ΓΥΝ<18 Female 1438 ATHANASIA KOUKOPOULOU 2005   0:00:33 0:40:29 0:41:02
811 ALL Male 1390 ANESTIS KIOROGLOU 1993 ΣΔΥ DRAMA RUNNERS 0:00:07 0:41:03 0:41:10
812 ALL Female 1272 VASILIKI GRIGORIADOU 1960   0:01:00 0:40:11 0:41:11
813 ALL Male 1391 DIMITRIOS KIOROGLOU 1965 ΣΔΥ DRAMA RUNNERS 0:00:23 0:40:50 0:41:13
814 ALL Male 1297 RAMADAN KAFEL 1989   0:00:50 0:40:29 0:41:19
815 ALL Female 1729 NOURSE SIANKO 1979 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:01:27 0:39:53 0:41:20
816 ALL Female 1757 NIKI STAVRAKI 1966 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:40:04 0:41:23
817 ΓΥΝ<18 Female 1429 MARIA KOTSALI 2005   0:00:40 0:40:45 0:41:25
818 ALL Female 1958 ANASTASIA KOSTOPOULOU 1985 COSMOTE VALUE 0:01:14 0:40:11 0:41:25
819 ALL Female 1045 CRHISTINA APOSTOLIDOU 1987 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:15 0:40:11 0:41:26
820 ALL Male 1040 GEORGE APOSTOLIDIS 1985   0:00:40 0:41:03 0:41:44
821 ALL Male 1026 KOUTINOS ANASTASIOS 1991   0:00:17 0:41:27 0:41:44
822 ALL Female 1890 TATIANA VARTANIDOU 1965 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 0:00:40 0:41:05 0:41:45
823 ALL Female 1674 SOFIA PETROU 1963 FITNESS EY ZHN 0:00:07 0:41:40 0:41:48
824 ALL Male 1768 DIONISIOS STERNARAS 1980 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:25 0:41:23 0:41:48
825 ALL Male 1436 THOMAS KOUKIOTIS 1984 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:43 0:41:06 0:41:49
826 ΓΥΝ<18 Female 1988 KONSTANTINA MAGOPOULOU 2007   0:00:53 0:40:56 0:41:49
827 ALL Female 1914 DESPOINA XANTHOU 1988   0:00:06 0:41:47 0:41:53
828 ALL Male 2041 MENELAOS DIMITRIADIS 1973   0:00:45 0:41:14 0:41:59
829 ALL Female 1699 KATERINA RENTA 1968 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:10 0:40:51 0:42:01
830 ALL Female 2029 ANNA KALASIDOU 1975   0:01:35 0:40:26 0:42:01
831 ALL Male 1841 FOTIS TSATRALIS 1962 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:22 0:40:40 0:42:02
832 ALL Female 2044 AGGELIKI PANIDOU 1970   0:00:09 0:41:53 0:42:02
833 ALL Female 2043 MARKOULA TSELEPAKI 1973   0:00:12 0:41:51 0:42:03
834 ALL Female 2042 TRIANTAFYLLIA THEODOSIADOU 1975   0:00:11 0:41:52 0:42:03
835 ALL Female 1764 ELENI STERGIADOU - COSMOTE Ε-VALUE 0:00:52 0:41:14 0:42:06
836 ΑΝ<18 Male 1550 XTISTOS MOUMTZIS 2006   0:00:42 0:41:28 0:42:10
837 ΓΥΝ<18 Female 1560 XARA MOYXTARIDOU 2006 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:08 0:41:02 0:42:10
838 ALL Female 1734 EVAGELIA SISMANI 1985 FITNESS EY ZHN 0:00:54 0:41:18 0:42:12
839 ALL Female 1980 MARIA KANTERI 1989 COSMOTE VALUE 0:01:15 0:40:59 0:42:14
840 ALL Male 1851 IOANNIS TSIFTIS 1958 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:41:03 0:42:18
841 ALL Female 1379 VASILIKI KENTROTA - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:18 0:41:00 0:42:18
842 ALL Female 1884 CHRYSOULA VALLLIANATOU - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:17 0:41:01 0:42:19
843 ALL Female 1760 DESPOINA STEFANIDOU 1978   0:01:33 0:40:53 0:42:26
844 ΓΥΝ<18 Female 1987 EVAGGELIA MAGOPOULOU 2000   0:00:30 0:41:57 0:42:27
845 ΑΝ<18 Male 1138 DIMITRIS CHATZITHEODOROU 2006 WINTER SWIMMERS 0:01:05 0:41:28 0:42:33
846 ALL Female 1344 MARTHA KARAMICHAILIDOU 1982 CAPOEIRA FEX 0:01:07 0:41:28 0:42:34
847 ΓΥΝ<18 Female 1897 CHRYSOULA VATTI 2002 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:11 0:41:24 0:42:35
848 ALL Female 1786 STAVROULA TAVOULARI 1979 CAPOEIRA FEX 0:01:06 0:41:31 0:42:38
849 ALL Male 1593 DIMITRIOS NTAKKAS 1981 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:38 0:42:03 0:42:41
850 ALL Male 1072 PASCHALIS BAKOURAS 1984 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:00:38 0:42:04 0:42:42
851 ALL Male 1898 ATHANASIOS VAZIKAS 1974 171 ΜΕΑ/ΑΠ 0:01:19 0:41:27 0:42:46
852 ALL Female 1669 DOMNA PAVLIDOU 1991 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:21 0:41:33 0:42:55
853 ALL Female 1811 CHRYSANTHI TOFEA - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:08 0:41:47 0:42:55
854 ALL Female 1646 ANGELIKI PARASIDOU 1978 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:18 0:41:40 0:42:58
855 ALL Female 1447 ALEJANDRA KOUTSIKOU - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:14 0:41:46 0:43:00
856 ALL Female 1038 MARIA ANYPAROPOULOU 1980 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:19 0:41:42 0:43:01
857 ALL Female 1990 IOANNA KOTENIDOU 1980   0:00:53 0:42:11 0:43:04
858 ALL Female 1346 PAGONA KARAOLANI 1987 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:19 0:41:46 0:43:05
859 ALL Female 1989 VASILIKI MAKROANTONI 1971   0:00:11 0:42:55 0:43:05
860 ALL Female 1612 NIKI PANOU 1979   0:00:57 0:42:12 0:43:09
861 ALL Female 1300 LYDIA AIKATERINI KAKASI 1997   0:00:25 0:42:46 0:43:10
862 ALL Female 1684 MARIA POLYSIOU 1997   0:00:25 0:42:47 0:43:12
863 ALL Female 2053 LAMPRINI NTOUTSI 1968   0:00:35 0:42:46 0:43:21
864 ALL Female 1816 ARXONTOULA TOSPA 1987 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:58 0:42:26 0:43:24
865 ALL Male 1420 KOSTAS KORDELIDIS 1985   0:00:40 0:42:45 0:43:26
866 ALL Female 1800 ZITSA THEODORIDOU 1978 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:13 0:42:20 0:43:33
867 ALL Female 1250 ARGYRO GKASDARI 1983   0:00:21 0:43:21 0:43:43
868 ALL Female 1078 GULIS BANDAK 1995   0:00:16 0:43:29 0:43:45
869 ALL Female 1963 CHRYSI PACHOUMI 1980   0:01:16 0:42:39 0:43:56
870 ALL Female 1795 SOFIA TERTSOUDI 1984 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:51 0:43:19 0:44:10
871 ALL Female 1287 CHRISTINA IOANNIDOU 1989 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:53 0:43:16 0:44:10
872 ALL Male 2018 ANDREAS PAPANDREOU 1978   0:01:10 0:43:23 0:44:33
873 ALL Male 1426 PAVLOS KOTANIDIS 1993   0:00:35 0:44:02 0:44:37
874 ALL Female 1439 KONSTANTINA KOUKOU 1993   0:00:35 0:44:02 0:44:37
875 ALL Female 1192 DOMNA DRASKIDOU - COSMOTE Ε-VALUE 0:00:57 0:43:46 0:44:43
876 ALL Male 1441 NIKOLAOS KOUKOUZIDIS 1975 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:49 0:43:54 0:44:43
877 ALL Male 1477 PANAGIOTIS LASPIDIS - COSMOTE Ε-VALUE 0:00:48 0:44:02 0:44:50
878 ALL Female 2037 ANASTASIA PLIADI 1988 CROSSFIT XANTHI 0:01:31 0:43:25 0:44:56
879 ALL Male 2008 NIKOS POTOROGLOU 1993 CROSSFIT XANTHI 0:01:33 0:43:24 0:44:57
880 ALL Female 2007 EFTHEMIA XATZOPOULOU 1995 CROSSFIT XANTHI 0:01:33 0:43:25 0:44:58
881 ALL Female 1305 ANNA KALASIDOU 1979 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:16 0:44:43 0:44:59
882 ALL Female 1455 ELENH KOYRIDOY 1956 VENUS FITNESS CLUB 0:01:20 0:43:45 0:45:05
883 ALL Female 1751 FOTEINI SPYRIDOU 1969 VENUS FITNESS CLUB 0:00:29 0:44:36 0:45:05
884 ALL Male 1479 KOSTANTINOS LAXAKIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:25 0:44:44 0:45:09
885 ALL Female 2046 ANASTASIA PILARINOU 1987   0:00:42 0:44:34 0:45:16
886 ALL Male 2045 GEORGOS MAKRIS 1984   0:00:51 0:44:25 0:45:16
887 ΓΥΝ<18 Female 1781 DESPOINA MARIA SYNANIDOU 2005   0:00:47 0:44:37 0:45:24
888 ALL Male 1144 CHASAN CHISIM 1987   0:00:18 0:45:11 0:45:29
889 ΓΥΝ<18 Female 1135 CHAZAL CHATZISALI CHASAN 2006   0:00:17 0:45:12 0:45:29
890 ALL Female 1544 ASLI MOLLA 1992   0:00:17 0:45:14 0:45:31
891 ALL Male 1134 TZEM CHATZISALI CHASAN 1983   0:00:18 0:45:13 0:45:31
892 ALL Female 1780 AIKATERINI MARINA SYNANIDOU 1998   0:00:48 0:44:52 0:45:40
893 ALL Female 1596 ANNA NTOKOU 1991 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:44:31 0:45:50
894 ALL Female 1304 MELINA KALANTARIDOU 1992 VENUS FITNESS CLUB 0:01:19 0:44:31 0:45:50
895 ALL Male 1117 NIKOS CHARDALAS 1982 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:45:17 0:46:32
896 ALL Female 1408 CHRISTINA KONIARI 1981 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:04 0:45:28 0:46:32
897 ALL Female 1457 EVI KOYRTIDOY 1979   0:01:28 0:45:17 0:46:45
898 ALL Male 1325 GIANNIS KAPAGERIDIS 1980   0:01:26 0:45:19 0:46:45
899 ALL Female 1311 MARIANTHI KALOGIROU 1976 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:04 0:45:54 0:46:58
900 ΓΥΝ<18 Female 1874 ANASTASIA TZOUVELEKI 2006 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:10 0:45:48 0:46:58
901 ALL Female 1918 MARIA XWMATA 1979 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:10 0:45:48 0:46:58
902 ΑΝ<18 Male 1648 GIANNIS PARASKEUAS 2006 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:09 0:45:50 0:46:59
903 ALL Female 1735 EIRINI SKARDOUTSOU 1983 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:17 0:45:46 0:47:02
904 ALL Female 1759 PANAGIOTA STEFANIDI - COSMOTE Ε-VALUE 0:01:09 0:45:54 0:47:03
905 ALL Male 1887 IORDANIS VARELAS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:57 0:46:10 0:47:06
906 ALL Female 1700 KATERINA REPLA 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:57 0:46:10 0:47:07
907 ALL Female 1701 PANAGIOTA REPLA 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:57 0:46:11 0:47:08
908 ALL Male 2013 SERKAN MOUMINOGLOU 1983   0:00:21 0:46:49 0:47:10
909 ALL Male 2014 SERIN DELI 1982   0:00:57 0:46:13 0:47:10
910 ALL Male 1888 GEORGE VARELAS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:05 0:46:06 0:47:11
911 ALL Female 1801 STELLA THEODOROPOULOU 1973 FITNESS EY ZHN 0:00:07 0:47:13 0:47:20
912 ALL Female 1474 CHRYSANA LAMPROU 1959   0:01:12 0:46:09 0:47:21
913 ALL Female 1405 ZOI KOKKINAKI 1975 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:42 0:46:47 0:47:28
914 ALL Female 1809 ALEXANDRA TIFTIKOGLOU 1984 PRAKTIKER HELLAS ΞΑΝΘΗΣ 0:00:55 0:46:34 0:47:29
915 ALL Female 1342 ATHANASIA KARAMANI 1972   0:01:28 0:46:05 0:47:33
916 ALL Female 1343 GARYFALLIA KARAMANI 1977   0:01:29 0:46:06 0:47:35
917 ALL Female 1259 PANAGIOTA GKOUGKAKI 1974 9 ΔΗΜΟΤΙΚΟ 0:01:33 0:46:13 0:47:45
918 ALL Female 1992 STELLA XRISTOUDI 1977   0:00:03 0:47:43 0:47:46
919 ALL Female 1383 KYRIAKI KERPETZI 1982 COSMOTE Ε-VALUE 0:00:48 0:47:04 0:47:52
920 ALL Male 2064 FATOS SOULEIMANOGLOU 1999   0:00:19 0:47:49 0:48:08
921 ΓΥΝ<18 Female 2063 NIBA MOUMINOGLOU 2001   0:00:18 0:47:50 0:48:08
922 ALL Female 1675 ELEFTHERIA PETROU 1973 FITNESS EY ZHN 0:00:08 0:48:02 0:48:10
923 ALL Female 1902 VASILIKI VOGDOU 1989 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:17 0:46:55 0:48:11
924 ALL Female 1666 SOFIA PATYNIOTI 1982 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:16 0:46:55 0:48:12
925 ALL Male 1018 SAKIS ALVANIDIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:07 0:47:06 0:48:13
926 ΑΝ<18 Male 1086 DIMITRIOS BEBEKAS 2006 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:09 0:47:07 0:48:16
927 ALL Female 1365 MARIA KATOSTARI 1979 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:11 0:47:07 0:48:18
928 ALL Female 1634 FOTEINI PAPATHANASIOU 1973 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:10 0:47:08 0:48:18
929 ALL Female 1322 CHRYSOULA KANELLI 1969 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:05 0:47:15 0:48:20
930 ALL Female 1019 IRO ALVANIDOU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:12 0:47:19 0:48:31
931 ALL Male 1775 EVANGELOS SVIRKOS 1974   0:00:21 0:48:11 0:48:32
932 ALL Female 1212 MICHAELA FLOROU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:18 0:47:15 0:48:33
933 ALL Male 1570 AIMET MPOSNAK 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:07 0:47:28 0:48:35
934 ALL Female 1886 KATERINA VARELA 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:03 0:47:32 0:48:35
935 ALL Male 1569 ISMET MPOSNAK 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:07 0:47:29 0:48:36
936 ALL Female 1939 KIKI ZOUMPOULAKI 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:03 0:47:36 0:48:39
937 ALL Male 1535 THANASIS MILONAS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:02 0:47:39 0:48:41
938 ALL Male 1742 DIMITRIS SOFOUDIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:12 0:47:29 0:48:42
939 ALL Male 1663 PANAGIOTIS PATE 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:03 0:47:39 0:48:42
940 ALL Female 1594 VOULA NTAOUTIDOU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:03 0:47:39 0:48:42
941 ALL Female 1525 KIKI MICHAILIDOU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:09 0:47:34 0:48:42
942 ALL Male 1743 GRIGORIS SOFOUDIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:07 0:47:35 0:48:42
943 ALL Female 1280 ELENI HONDROU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:09 0:47:34 0:48:43
944 ALL Female 1818 MICHAELA TOUNALI 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:06 0:47:37 0:48:43
945 ALL Female 1355 ALEXIA KARFOPOULOU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:09 0:47:35 0:48:44
946 ALL Male 1151 ANTONIOS CHRISTALAS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:08 0:47:38 0:48:46
947 ALL Female 1558 ANASTASIA MOYMTZAKI 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:09 0:47:38 0:48:47
948 ALL Male 1306 MPILENT KALENTZIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:07 0:47:41 0:48:48
949 ALL Male 1847 DIMITRIS TSERPISTALIS 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:09 0:47:39 0:48:48
950 ALL Male 1236 SENER GIAKOUP 1996   0:00:47 0:48:01 0:48:48
951 ALL Female 1122 ELIF CHATZI 1997   0:00:47 0:48:02 0:48:49
952 ALL Female 1889 NIKI VARELIDOU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:01:07 0:47:42 0:48:49
953 ALL Male 1164 KONSTANTINOS DAVANIS 1986   0:00:46 0:48:07 0:48:52
954 ALL Male 1190 CHRISTOS DRAGANIS 1980   0:00:46 0:48:07 0:48:53
955 ALL Female 1315 AGAPI KALOUTSIDOU 1980 CATE'S CROSSFIT 0:00:13 0:48:43 0:48:56
956 ALL Female 2000 MARIA GONARIDOU 1977   0:00:53 0:48:26 0:49:19
957 ALL Male 1393 KONSTANTINOS KIOSSES 1973   0:00:21 0:49:02 0:49:23
958 ALL Female 1495 MARI MANTAKA 1976 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:26 0:48:31 0:49:58
959 ALL Female 1087 GEORGIA BECHLIVANI 1977 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:15 0:48:44 0:49:59
960 ALL Female 1340 ANASTASIA KARAKOSTA 1974 COSMOTE Ε-VALUE 0:01:26 0:48:33 0:49:59
961 ALL Female 1228 KYRIAKI GEORGIADI 1991 Α.Σ.ΦΟΙ.Ξ.Ι.Α. 0:00:59 0:49:57 0:50:56
962 ALL Male 1919 STELIOS ZAFEIRIOU 1990 JT COACHING REFS 0:00:21 0:50:36 0:50:56
963 ALL Female 1628 SOFIA PAPADOPOULOU 1983 JT COACHING REFS 0:00:21 0:50:39 0:51:00
964 ALL Female 2095 ATHINA KALTAKI 1983   0:00:06 0:55:46 0:55:52
965 ALL Male 1172 GEORGE DIANEFTAKIS 1972 ELLISPONTOS RUNNING TEAM 0:01:14 0:54:47 0:56:01
966 ΓΥΝ<18 Female 1330 MPAHAR KARA SALI AMET 2002 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΏΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0:00:32 1:01:16 1:01:47
967 ΑΝ<18 Male 1986 STAVROS TSAOUSIS 2001   0:01:01 2:12:24 2:13:25
968 ΓΥΝ<18 Female 2068 ARIADNI PAPADOPOULOU 2005   0:00:52 2:37:47 2:38:39

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 25 Νοέμβριος 2018
  • Περιοχή: Θράκη
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 
 

Αποτελέσματα

Περισσότερα

Καλεντάρι

34ος «ΓΥΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ»

34ος «ΓΥΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ»

Δεκ 16, 2018 Rate: 0.00

3ο Olympic Stadium Run

3ο Olympic Stadium Run

Δεκ 16, 2018 Rate: 0.00

7th Run The Lake

7th Run The Lake

Δεκ 16, 2018 Rate: 0.00

Instagram Feed