7ος ΦΙΛΙΠΠΕΙΟΣ Δρόμος - Αποτελέσματα

Στις 8 και 9 Δεκεμβρίου ο Σύλλογος δρομέων Βέροιας και το Αθλητικό τμήμα του Κ.Α.Π.Α. Δήμου Βέροιας συνδιοργάνωσαν τον λαϊκό αγώνα "7ο ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ ΔΡΟΜΟ" 14.600μ  (Αρχαιολογικός χώρος Βεργίνας - Φράγμα Αλιάκμονα -  Δημαρχείο Βέροιας)  και τους παράλληλους αγώνες 5000μ άνω των 15 ετών, 2000μ παιδιών Γυμνασίου, 1000μ παιδιών Δημοτικού Σχολείου.

Ταυτόχρονα διεξήχθη και ο 3ος Πανελλήνιος αγώνας Νομικών στα αγωνίσματα των 5χλμ και 14.6χλμ με την συνδιοργάνωση του Δικηγορικού Συλλόγου Βέροιας, του Κ.Α.Π.Α και του Συλλόγου δρομέων Βέροιας.

 

5 Χιλιόμετρα

rank genderrank bib lastname firstname club gender Finish_nettime
1 1 1294 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ male 0:15:59
2 2 1072 ΚΕΛΕΠΟΎΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΒΈΡΟΙΑΣ male 0:16:34
3 3 1152 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:17:27
4 4 1186 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:17:34
5 5 1262 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male 0:18:40
6 6 1233 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   male 0:18:42
7 1 1057 ΙΩΑΝΝΊΔΟΥ ΕΛΈΝΗ   female 0:18:45
8 7 1246 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SALOMON HELLAS male 0:18:32
9 8 1221 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΑΔΑ male 0:18:51
10 9 1181 ΣΤΆΜΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΣΤΙΒΟΣ male 0:19:04
11 10 1242 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:19:14
12 11 1285 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:19:22
13 12 1043 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:19:22
14 13 1131 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ MAKRIDISTEAM male 0:19:38
15 14 1097 ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SPACE TEAM male 0:19:41
16 15 1207 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μαραθωνοδρομοι Σερρων male 0:19:40
17 16 1147 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   male 0:20:00
18 17 1124 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:20:12
19 18 1016 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ male 0:20:19
20 19 1108 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ male 0:20:34
21 20 1289 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:21:18
22 21 1203 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ P.ELIAS VERTICAL RUNNERS male 0:21:24
23 22 1224 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ SPACE TEAM male 0:21:47
24 23 1117 ΜΠΕΡΝΤΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ BBTEAM male 0:21:36
25 24 1129 ΜΠΡΑΝΤΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΝΓΚΛΕΝ   male 0:21:56
26 25 1251 ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Χ.Ο ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:21:39
27 2 1056 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ DYNAFIT female 0:22:25
28 3 1066 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΕΡΟΙΑ female 0:23:02
29 4 1255 ΠΕΤΚΟΥ ΕΛΕΝΗ   female 0:23:30
30 26 1121 ΜΠΌΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ male 0:23:33
31 27 1263 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ   male 0:23:43
32 28 1231 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ REX TRIATHLON TEAM male 0:24:02
33 5 1140 ΞΥΝΑΔΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:24:12
34 29 1280 SLEZAK LUKAS   male 0:24:21
35 30 1087 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:24:22
36 6 1190 ΤΖΗΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΤΙΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ female 0:24:41
37 31 1232 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ REX TRIATHLON TEAM male 0:24:43
38 7 1101 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:24:36
39 32 1102 ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   male 0:24:36
40 33 1104 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:24:48
41 34 1284 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male 0:25:22
42 35 1019 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:25:36
43 8 1216 ΓΙΟΜΠΛΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:25:35
44 36 1028 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ BEERUNNERS male 0:25:45
45 37 1098 ΛΥΧΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male 0:26:02
46 38 1292 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   male 0:26:00
47 39 1105 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male 0:26:27
48 40 1014 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:26:43
49 41 1264 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:26:56
50 42 1002 PSILI LEONARD   male 0:26:46
51 9 1164 ΠΌΓΚΑ ΚΑΛΛΙΌΠΗ   female 0:26:54
52 43 1171 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ   male 0:26:46
53 44 1127 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ   male 0:26:59
54 45 1052 ΖΗΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   male 0:26:58
55 46 1088 ΚΟΨΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:27:03
56 47 1169 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ   male 0:27:35
57 48 1269 ΝΤΟΤΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ   male 0:27:55
58 10 1268 ΝΤΟΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΑ   female 0:27:56
59 11 1271 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΙΑ   female 0:27:40
60 49 1253 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ   male 0:28:00
61 12 1059 ΚΑΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ VERIA'S LAWYERS female 0:28:08
62 13 1076 ΚΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ SPACE TEAM female 0:28:04
63 50 1183 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   male 0:28:06
64 51 1031 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:28:16
65 52 1035 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:28:16
66 53 1170 ΣΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ WWW.SAMPRIS.GR male 0:28:06
67 54 1234 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   male 0:28:17
68 55 1260 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:28:17
69 56 1249 ΜΑΤΆΤΗΣ ΘΩΜΆΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ male 0:28:14
70 14 1060 ΚΑΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ VERIA'S LAWYERS female 0:28:42
71 57 1163 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:28:44
72 15 1074 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:28:49
73 58 1026 ΓΑΛΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:28:59
74 59 1015 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ male 0:29:32
75 16 1293 ΝΤΟΥΦΑ ΜΑΡΙΝΑ   female 0:29:35
76 60 1091 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male 0:29:36
77 61 1048 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   male 0:29:45
78 62 1038 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ WWW.SAMPRIS.GR male 0:29:38
79 63 1099 ΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Σ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ male 0:29:50
80 64 1193 ΤΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟ ΒΈΡΟΙΑΣ male 0:30:03
81 17 1138 ΝΤΟΥΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:30:03
82 65 1214 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   male 0:27:47
83 66 1215 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male 0:30:15
84 18 1259 ΤΣΙΝΉ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ   female 0:30:36
85 19 1058 ΚΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ female 0:30:25
86 20 1125 ΜΠΟΥΝΤΙΟ ΕΛΕΝΗ ΒΕΛΒΕΝΤΟ female 0:30:48
87 21 1134 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ VERIA'S LAWYERS female 0:30:59
88 22 1106 ΜΕΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ VERIA'S LAWYERS female 0:30:59
89 67 1206 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:31:00
90 68 1153 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   male 0:30:53
91 69 1103 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:31:03
92 70 1037 ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΡΙΝΑΣ ΑΜΕΑ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:31:02
93 23 1070 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ VERIA'S LAWYERS female 0:31:20
94 71 1290 ΤΣΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male 0:31:07
95 24 1185 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ- ΚΑΝΤΖΙΚΗ female 0:31:26
96 72 1266 ΑΒΡΑΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:31:31
97 73 1238 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ   male 0:31:26
98 25 1118 ΜΠΙΜΠΟΥ ΣΜΑΡΩ VERIA'S LAWYERS female 0:31:41
99 26 1213 ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ VERIA'S LAWYERS female 0:31:41
100 74 1122 ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male 0:31:53
101 75 1272 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   male 0:31:57
102 27 1189 ΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:32:05
103 28 1174 ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:32:06
104 76 1229 ΧΩΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:32:07
105 29 1049 ΖΑΧΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ   female 0:32:05
106 77 1166 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:32:26
107 78 1273 ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ   male 0:32:18
108 79 1197 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   male 0:32:23
109 80 1111 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   male 0:32:35
110 81 1254 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ   male 0:32:33
111 30 1283 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΑΝΝΑ   female 0:32:33
112 82 1223 ΧΑΙΡΙΣΤΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   male 0:32:34
113 83 1033 ΓΚΑΛΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male 0:32:33
114 31 1248 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:32:35
115 32 1270 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΖΕΦΗ   female 0:30:47
116 33 1130 ΜΥΛΩΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ   female 0:32:51
117 34 1176 ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   female 0:32:51
118 84 1149 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male 0:32:55
119 85 1073 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   male 0:32:58
120 86 1161 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ male 0:32:58
121 35 1202 ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ ΝΙΚΗ   female 0:33:23
122 36 1160 ΠΕΡΙΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:33:35
123 87 1113 ΜΟΥΡΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:33:36
124 37 1036 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:33:35
125 88 1119 ΜΠΟΓΔΑΜΕΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SPACE TEAM male 0:33:26
126 38 1110 ΜΙΧΑΛΙΑ ΘΑΛΕΙΑ SPACE TEAM female 0:33:25
127 89 1184 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male 0:34:02
128 90 1297 ΤΣΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:34:07
129 39 1029 ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:34:22
130 40 1013 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:34:24
131 91 1291 ΠΑΣΒΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ   male 0:34:10
132 41 1155 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ VERIA'S LAWYERS female 0:34:34
133 92 1018 ΑΧΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΟΡΕΙΒΑΤΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:34:26
134 93 1136 ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male 0:34:29
135 42 1195 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ   female 0:34:39
136 94 1009 ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:34:40
137 95 1061 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΙΑ male 0:34:52
138 96 1063 ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ EUROBANK male 0:34:42
139 97 1177 ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ EUROBANK male 0:34:42
140 98 1085 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:35:27
141 43 1090 ΚΥΡΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ VERIA'S LAWYERS female 0:35:27
142 44 1279 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   female 0:35:28
143 99 1120 ΜΠΟΓΔΑΜΕΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SPACE TEAM male 0:35:40
144 45 1045 ΔΙΑΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ female 0:35:39
145 46 1239 ΕΛΕΥΘΕΡΙΆΔΟΥ ΣΟΦΊΑ   female 0:35:56
146 100 1295 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   male 0:35:56
147 101 1296 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male 0:34:34
148 102 1021 ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:35:40
149 47 1199 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ VERIA'S LAWYERS female 0:36:07
150 48 1055 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ SPACE TEAM female 0:36:10
151 49 1084 ΚΟΥΛΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ   female 0:36:10
152 50 1067 ΚΑΡΑΜΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:36:04
153 51 1001 ALKSNAJA EVELIANA ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:36:04
154 52 1194 ΤΡΑΨΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ   female 0:36:10
155 53 1210 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΒΟΥΛΑ MINAS COACHING TEAM female 0:36:50
156 54 1046 ΔΟΥΓΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ MAKRIDIS TEAM female 0:36:41
157 103 1137 ΝΤΟΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:36:56
158 104 1182 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:36:55
159 105 1267 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male 0:37:03
160 55 1241 ΖΙΩΓΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ female 0:37:14
161 56 1041 ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:37:16
162 57 1133 ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ   female 0:37:23
163 58 1222 ΦΩΤΕΙΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:37:37
164 59 1092 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΕΡΟΙΑ female 0:37:42
165 106 1032 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male 0:37:56
166 60 1141 ΟΡΔΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΩ VERIA'S LAWYERS female 0:38:10
167 107 1069 ΚΑΡΑΝΤΖΊΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΦΛΏΡΙΝΑΣ male 0:38:13
168 61 1003 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ VERIA'S LAWYERS female 0:38:47
169 62 1050 ΖΕΊΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ VERIA'S LAWYERS female 0:38:46
170 108 1265 ΜΠΟΓΔΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   male 0:39:01
171 63 1157 ΠΑΤΡΙΚΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:39:05
172 64 1083 ΚΟΥΛΗ ΕΦΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female 0:39:19
173 109 1178 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΤΟΛΗΣ BBTEAM male 0:39:05
174 65 1286 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   female 0:39:27
175 66 1017 ΑΤΣΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   female 0:39:22
176 67 1095 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ VERIA'S LAWYERS female 0:41:00
177 68 1209 ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   female 0:40:58
178 69 1075 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   female 0:40:58
179 70 1278 ΤΕΚΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   female 0:40:58
180 110 1023 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:41:12
181 111 1062 ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VERIA'S LAWYERS male 0:41:13
182 71 1135 ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ VERIA'S LAWYERS female 0:41:17
183 72 1288 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ   female 0:42:02
184 112 1094 ΛΑΝΤΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male 0:42:04
185 113 1143 ΟΥΦΑΪΔΟΥ ΜΑΡΘΑ VERIA'S LAWYERS male 0:42:17
186 73 1275 ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ   female 0:42:13
187 74 1235 ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ REX TRIATHLON TEAM female 0:42:15
188 114 1274 ΤΕΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   male 0:42:14
189 75 1123 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΙΟΥΛΙΑ VERIA'S LAWYERS female 0:42:56
190 76 1228 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ   female 0:44:40
191 77 1261 ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΟΛΓΑ   female 0:45:48
192 78 1257 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   female 0:45:59
193 79 1144 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   female 0:46:55
194 80 1145 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ   female 0:47:00
195 115 1082 ΚΟΥΛΑΛΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ VERIA'S LAWYERS male 0:47:39
196 116 1079 ΚΟΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ VERIA'S LAWYERS male 0:47:38
197 117 1004 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:47:59
198 118 1217 ΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ male 0:47:59
199 81 1227 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:47:59
200 82 1198 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14Ο Δ.Σ ΒΕΡΟΙΑΣ female 0:48:00
201 83 1011 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:01
202 119 1282 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   male 0:48:00
203 120 1116 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male 0:48:03
204 84 1220 ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:02
205 85 1114 ΜΠΑΜΠΙΝΑ ΕΛΕΝΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:01
206 86 1148 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:04
207 87 1107 ΜΗΤΣΙΑΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female 0:48:03
208 88 1012 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΟΛΓΑ VERIA'S LAWYERS female 0:48:58
209 89 1008 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ VERIA'S LAWYERS female 0:49:15
210 90 1024 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ VERIA'S LAWYERS female 0:49:33
211 91 1025 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ VERIA'S LAWYERS female 0:49:35
212 121 1180 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ VERIA'S LAWYERS male 0:49:32
DNF DNF 1039 ΓΩΓΟΥ ΡΙΚΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female -
DNF DNF 1159 ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ VERIA'S LAWYERS female -
DNF DNF 1065 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ male -
DNF DNF 1287 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   female -
DNF DNF 1034 ΓΚΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ VERIA'S LAWYERS female -
DNF DNF 1086 ΚΟΥΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ VERIA'S LAWYERS male -
DNF DNF 1225 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   female -
DNF DNF 1112 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ SPACE TEAM female -
DNF DNF 1044 ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ EUROBANK female -
DNF DNF 1051 ΖΕΣΤΑ ΕΥΑΝΘΙΑ EUROBANK female -
DNF DNF 1126 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ male -
DNF DNF 1179 ΣΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ EUROBANK female -
DNF DNF 1165 ΠΟΛΙΤΗ ΗΛΙΑΝΑ EUROBANK female -
DNS DNS 1205 ΤΣΑΤΣΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   female -
DNS DNS 1115 ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1096 ΛΙΑΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ female -
DNS DNS 1010 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ   female -
DNS DNS 1027 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female -
DNS DNS 1030 ΓΙΟΜΠΛΙΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female -
DNS DNS 1077 ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΦΑΝΗ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ female -
DNS DNS 1243 ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΜΑΓΔΑ ACTION female -
DNS DNS 1218 ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1250 ΜΠΡΟΥΒΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ACTION female -
DNS DNS 1256 ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ACTION female -
DNS DNS 1236 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΛΙΝΑ ACTION female -
DNS DNS 1237 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   female -
DNS DNS 1081 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ female -
DNS DNS 1040 ΔΑΜΑΛΑ ΑΝΝΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1175 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female -
DNS DNS 1191 ΤΖΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ EUROBANK female -
DNS DNS 1247 ΛΕΦΟΥΣΗ ΘΩΜΑΗ ACTION female -
DNS DNS 1020 ΒΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female -
DNS DNS 1146 ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ female -
DNS DNS 1071 ΚΑΤΕΡΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ female -
DNS DNS 1053 ΖΟΥΚΑ ΖΩΗ SPACE TEAM female -
DNS DNS 1054 ΘΕΜΕΛΗ ΦΛΩΡΑ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1100 ΜΑΛΙΟΥΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ female -
DNS DNS 1007 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1068 ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ female -
DNS DNS 1089 ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1109 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΗ 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ female -
DNS DNS 1173 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ   female -
DNS DNS 1042 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΠΟΠΗ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1219 ΦΙΔΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1154 ΠΑΠΑΤΑΡΚΑ ΕΦΗ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ female -
DNS DNS 1187 ΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ VERIA'S LAWYERS female -
DNS DNS 1047 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ female -
DNS DNS 1128 ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΈΝΑ male -
DNS DNS 1151 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male -
DNS DNS 1172 ΣΒΗΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   male -
DNS DNS 1139 ΞΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΝΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male -
DNS DNS 1212 ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΣΤΙΒΟΣ) male -
DNS DNS 1230 ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΑΣΟΣ ACTION male -
DNS DNS 1298       male -
DNS DNS 1307       male -
DNS DNS 1309       male -
DNS DNS 1150 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ male -
DNS DNS 1200 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIFTYMILERSRUN.COM male -
DNS DNS 1093 ΚΩΤΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ EUROBANK male -
DNS DNS 1132 ΝΑΤΣΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ MAKRIDISTEAM male -
DNS DNS 1064 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ VERIA'S LAWYERS male -
DNS DNS 1022 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ male -
DNS DNS 1168 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑ ΟΜΟΡΦΗ male -
DNS DNS 1252 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   male -
DNS DNS 1006 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ VERIA'S LAWYERS male -
DNS DNS 1167 ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΡΑΦΑΉΛ   male -
DNS DNS 1308       male -
DNS DNS 1333       male -
DNS DNS 1342       male -
DNS DNS 1201 ΤΣΑΚΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ male -
DNS DNS 1276 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   male -
DNS DNS 1299       male -
DNS DNS 1301       male -
DNS DNS 1315       male -
DNS DNS 1326       male -
DNS DNS 1258 ΤΡΟΥΠΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ACTION male -
DNS DNS 1196 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   male -
DNS DNS 1162 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ male -
DNS DNS 1302       male -
DNS DNS 1316       male -
DNS DNS 1325       male -
DNS DNS 1348       male -
DNS DNS 1350       male -
DNS DNS 1339       male -
DNS DNS 1208 ΤΣΙΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   male -
DNS DNS 1226 ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ male -
DNS DNS 1142 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ   male -
DNS DNS 1158 ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΉΡΙΟ ΕΝΑ male -
DNS DNS 1192 ΤΖΙΝΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ SPACE TEAM male -
DNS DNS 1005 ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ EUROBANK male -
DNS DNS 1080 ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ EUROBANK male -
DNS DNS 1204 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ P.ELIAS VERTICAL RUNNERS male -
DNS DNS 1329       male -
DNS DNS 1330       male -
DNS DNS 1331       male -
DNS DNS 1347       male -
DNS DNS 1078 ΚΟΡΩΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ VERIA'S LAWYERS male -
DNS DNS 1211 ΤΣΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ male -
DNS DNS 1244 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ACTION male -
DNS DNS 1303       male -
DNS DNS 1304       male -
DNS DNS 1305       male -
DNS DNS 1321       male -
DNS DNS 1322       male -
DNS DNS 1336       male -
DNS DNS 1338       male -
DNS DNS 1277 ΓΚΟΥΓΚΟΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   male -
DNS DNS 1300       male -
DNS DNS 1318       male -
DNS DNS 1323       male -
DNS DNS 1327       male -
DNS DNS 1332       male -
DNS DNS 1334       male -
DNS DNS 1341       male -
DNS DNS 1188 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SPACE TEAM male -
DNS DNS 1311       male -
DNS DNS 1312       male -
DNS DNS 1313       male -
DNS DNS 1328       male -
DNS DNS 1344       male -
DNS DNS 1245 ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ACTION male -
DNS DNS 1314       male -
DNS DNS 1345       male -
DNS DNS 1346       male -
DNS DNS 1281 ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   male -
DNS DNS 1306       male -
DNS DNS 1319       male -
DNS DNS 1320       male -
DNS DNS 1337       male -
DNS DNS 1240 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   male -
DNS DNS 1310       male -
DNS DNS 1317       male -
DNS DNS 1324       male -
DNS DNS 1335       male -
DNS DNS 1340       male -
DNS DNS 1349       male -
DNS DNS 1343       male -
DQF DQF 1156 ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   male -

 

14 Χιλιόμετρα

rank agegrouprank genderrank bib lastname firstname club agegroup Finish_nettime
1 1 1 182 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ M 0:48:42
2 2 2 482 ΠΑΝΤΑΖΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M 0:52:46
3 3 3 368 ΛΙΑΤΗΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:52:56
4 1 4 161 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 0:53:56
5 4 5 513 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:54:44
6 2 6 436 ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ KASIMIS TRAINING M40 0:55:36
7 1 7 492 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANH HELECTOR RUNNING TEAM M35 0:56:35
8 3 8 487 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 0:57:04
9 1 9 517 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M45 0:57:18
10 5 10 678 ΧΟΥΣΙΔΗΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:57:25
11 1 1 270 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F45 0:57:58
12 4 11 431 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 0:58:00
13 5 12 504 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS M40 0:58:09
14 2 13 543 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ -NRT M45 0:58:13
15 2 14 403 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M35 0:58:15
16 6 15 294 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M 0:58:28
17 7 16 283 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M 0:58:30
18 8 17 109 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makridisteam M 0:58:30
19 3 18 745 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M45 0:58:31
20 1 19 627 ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM M55 0:58:37
21 3 20 443 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΆΣ ΟΜΓ M35 0:58:53
22 9 21 233 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ HERBALIFE M 0:59:06
23 10 22 331 ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SCIENCETRAINING M 0:59:07
24 4 23 230 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M45 0:59:17
25 1 24 711 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 0:59:23
26 11 25 754 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΘ M 0:59:20
27 1 2 438 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F 0:59:26
28 12 26 211 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   M 0:59:27
29 6 27 630 ΤΣΙΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 0:59:27
30 7 28 454 ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ KRG-ROAD RUNNERS M40 0:59:29
31 4 29 278 ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M35 0:59:33
32 13 30 254 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   M 0:59:51
33 5 31 785 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   M45 0:59:56
34 14 32 114 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M 0:59:58
35 8 33 637 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΜΓ M40 1:00:13
36 9 34 115 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40 1:00:34
37 10 35 120 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 1:00:31
38 11 36 272 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M40 1:00:50
39 5 37 326 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ PANORAMA RUNNING TEAM M35 1:01:00
40 6 38 175 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ KOURKOURIKIS TRAΙNING GROUP M35 1:00:59
41 12 39 606 ΤΟΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 1:00:58
42 13 40 533 ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:01:20
43 14 41 374 ΜΑΚΗΣ ΣΑΚΗΣ   M40 1:01:27
44 7 42 511 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M35 1:01:25
45 2 43 564 ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:01:27
46 15 44 409 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ SDOE EORDAIAS M 1:01:48
47 3 45 365 ΛΕΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M50 1:01:46
48 8 46 196 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35 1:02:14
49 15 47 183 ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:02:23
50 16 48 757 ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M 1:02:37
51 6 49 661 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΜΓ M45 1:02:44
52 9 50 214 ΔΌΜΑΝΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΉ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΏΝ M35 1:02:58
53 16 51 442 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:03:08
54 10 52 260 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M35 1:03:16
55 1 53 108 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MIXAΛHΣ XANTHI RUNNERS M60 1:03:14
56 2 54 158 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΛΟΣ M60 1:03:27
57 17 55 654 ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M 1:03:41
58 2 56 755 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΛΑΜΨΗ M55 1:04:00
59 18 57 419 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ makridisteam M 1:04:09
60 4 58 312 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΤ. ΟΜΙΛ ΠΑΡΓΑΣ M50 1:04:06
61 7 59 597 ΤΖΙΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam M45 1:04:21
62 19 60 332 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M 1:04:08
63 20 61 256 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M 1:04:34
64 8 62 605 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:04:35
65 3 63 688 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:04:38
66 1 64 566 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΓ M65+ 1:04:42
67 5 65 135 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:04:47
68 11 66 716 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥΘ M35 1:04:53
69 12 67 398 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ M35 1:05:01
70 9 68 550 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:05:04
71 21 69 236 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M 1:05:06
72 17 70 586 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ASICSFRONTRUNNER M40 1:05:21
73 10 71 159 ΒΡΑΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1Η ΜΕΡΑΣΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M45 1:05:21
74 11 72 601 ΤΟΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:05:24
75 2 3 239 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ XANTHI RUNNERS F 1:05:20
76 13 73 341 ΚΡΑΪΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΣ Σερρών M35 1:05:23
77 4 74 527 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟΝ TRAIL M55 1:05:33
78 22 75 194 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ M 1:05:23
79 18 76 181 ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 1:05:35
80 3 4 478 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F 1:05:47
81 6 77 575 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ M50 1:05:50
82 1 5 570 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ F35 1:05:51
83 5 78 488 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55 1:05:58
84 19 79 670 ΧΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M40 1:06:08
85 23 80 280 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   M 1:05:36
86 7 81 460 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:06:08
87 20 82 628 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ M40 1:06:11
88 12 83 666 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M45 1:06:14
89 14 84 366 ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 1:06:08
90 13 85 724 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ RUNNERS EDESSA M45 1:06:25
91 24 86 241 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ - MOUNTAIN ENDURO CAMP M 1:06:29
92 8 87 235 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ HAPPY FEET RUNNING TEAM M50 1:06:33
93 21 88 407 ΜΙΆΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ RUNNERS EDESSAS M40 1:06:12
94 22 89 530 ΠΙΤΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ M40 1:06:34
95 14 90 448 ΜΥΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M45 1:06:34
96 9 91 531 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M50 1:06:43
97 25 92 477 ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Χ.Ο ΒΕΡΟΙΑΣ M 1:06:48
98 3 93 775 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΘ M60 1:06:41
99 26 94 246 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:06:37
100 27 95 284 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ   M 1:06:42
101 2 96 221 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M65+ 1:06:52
102 15 97 411 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ M45 1:06:37
103 16 98 262 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:06:52
104 6 99 554 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55 1:07:17
105 15 100 712 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M35 1:07:09
106 23 101 725 ΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M40 1:07:24
107 17 102 466 ΞΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M45 1:07:23
108 7 103 441 ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M55 1:07:57
109 28 104 598 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M 1:07:59
110 24 105 367 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:08:11
111 4 106 509 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M60 1:08:24
112 18 107 541 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:08:23
113 19 108 155 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM M45 1:08:20
114 10 109 501 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M50 1:08:35
115 16 110 179 ΓΚΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M35 1:08:40
116 5 111 500 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΓ M60 1:08:36
117 17 112 418 ΜΟΥΖΑΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΟΜΓ M35 1:08:36
118 20 113 455 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:08:59
119 21 114 771 ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ   M45 1:08:52
120 6 115 481 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M60 1:09:05
121 25 116 563 ΣΟΡΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M40 1:09:03
122 26 117 245 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΒ M40 1:08:48
123 11 118 250 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:08:59
124 29 119 208 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΟΜΓ M 1:09:01
125 8 120 464 ΝΤΙΡΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:09:07
126 9 121 199 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M55 1:09:02
127 22 122 470 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M45 1:09:37
128 30 123 450 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ makridisteam M 1:09:40
129 2 6 449 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ makridisteam F35 1:09:41
130 2 7 452 ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ STOIKOS LADIES RUNNERS F45 1:09:43
131 18 124 553 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M35 1:09:35
132 27 125 126 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:09:21
133 12 126 742 ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:09:59
134 23 127 580 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS M45 1:09:54
135 10 128 546 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M55 1:09:59
136 28 129 102 KATSANOS DIMITRIOS ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ M40 1:10:04
137 29 130 444 ΜΠΟΥΝΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:10:02
138 13 131 626 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΟΜΓ M50 1:09:58
139 14 132 671 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:10:27
140 11 133 358 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M55 1:10:14
141 15 134 299 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:10:16
142 16 135 353 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΔΥΘ-AIR TRAFFIC CONTROLLERS (LGTS) M50 1:10:34
143 3 8 261 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F45 1:10:43
144 24 136 548 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:10:43
145 25 137 540 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M45 1:10:34
146 19 138 703 ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M35 1:10:36
147 31 139 672 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ EOS NAOUSSAS M 1:10:36
148 30 140 495 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:10:44
149 26 141 180 ΓΚΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45 1:10:44
150 20 142 462 ΝΤΕΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M35 1:10:43
151 32 143 607 ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ & ΑΘΛ.ΣΩΜ.ΑΜΕΑ ΑΙΓΕΣ M 1:11:05
152 17 144 399 ΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:11:16
153 3 9 505 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ   F35 1:11:18
154 21 145 281 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS M35 1:11:17
155 22 146 305 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M35 1:11:01
156 23 147 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M35 1:10:55
157 24 148 764 ΖΗΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   M35 1:11:08
158 7 149 520 ΠΑΤΣΟΣ ΦΙΩΡΓΟΣ ΟΜΓ M60 1:11:19
159 18 150 485 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ   M50 1:11:11
160 8 151 118 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ/XANTHIRUNNERS M60 1:11:41
161 31 152 594 ΤΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M40 1:11:18
162 19 153 202 ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ M50 1:12:07
163 25 154 732 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M35 1:11:44
164 9 155 773 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ M60 1:12:11
165 4 10 186 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45 1:12:17
166 12 156 707 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗ M55 1:12:08
167 32 157 585 ΣΥΚΟΠΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΟΜΓ M40 1:11:44
168 33 158 649 ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:11:37
169 27 159 608 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M45 1:11:40
170 28 160 356 ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M45 1:12:18
171 29 161 557 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ makridisteam M45 1:12:25
172 34 162 228 ΖΑΒΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M40 1:12:14
173 30 163 279 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ   M45 1:11:50
174 1 11 219 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ F40 1:12:14
175 10 164 534 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M60 1:12:28
176 35 165 116 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40 1:12:16
177 4 12 479 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΘ F 1:12:04
178 36 166 685 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:12:31
179 26 167 166 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M35 1:12:32
180 33 168 293 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M 1:12:38
181 34 169 387 ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ M 1:12:37
182 11 170 404 ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL M60 1:12:48
183 20 171 432 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:13:00
184 37 172 397 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1Η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:12:53
185 35 173 392 ΜΑΥΡΑΓΚΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-GIANNOULAKIS TRAINING M 1:13:00
186 21 174 681 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΔΟΞΑΚΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:12:48
187 38 175 150 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M40 1:13:13
188 36 176 174 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   M 1:13:09
189 39 177 117 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Σ. ΝΕΟΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ M40 1:13:07
190 4 13 319 ΚΟΡΔΆ ΑΡΙΣΤΈΑ   F35 1:13:16
191 37 178 665 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ M 1:13:09
192 13 179 660 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΥ M55 1:13:10
193 31 180 251 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:13:23
194 5 14 741 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F 1:13:30
195 38 181 384 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ RUNNERS EDESSAS M 1:13:06
196 40 182 787 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M40 1:13:28
197 41 183 779 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ   M40 1:13:37
198 39 184 162 ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:13:17
199 2 15 694 ΑΝΤΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   F40 1:13:39
200 22 185 549 ΣΑΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ M50 1:13:34
201 23 186 663 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M50 1:13:18
202 42 187 206 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΠΑΡΓΑ M40 1:13:33
203 32 188 153 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ M45 1:13:44
204 27 189 489 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΟΜΗΔΗΣ NAKOS RUNNING TEAM ARGOS ORESTIKO M35 1:13:51
205 33 190 127 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M45 1:13:24
206 28 191 296 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ M35 1:13:49
207 40 192 713 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M 1:13:55
208 29 193 435 ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ XANTHI RUNNERS M35 1:13:53
209 43 194 322 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:14:02
210 30 195 104 TSIAMITROS CHRISTOS VERIA M35 1:13:59
211 31 196 215 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ   M35 1:13:53
212 34 197 494 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ VERIA'S LAWYERS M45 1:14:11
213 35 198 529 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΓ M45 1:13:59
214 1 16 345 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ STOIKOS LADIES RUNNERS F55+ 1:14:07
215 14 199 498 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:14:31
216 36 200 363 ΛΑΠΠΑΣ ΣΑΚΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M45 1:14:26
217 24 201 493 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ VERIA'S LAWYERS M50 1:14:23
218 37 202 385 ΜΑΝΏΛΑΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:14:42
219 32 203 726 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ   M35 1:14:27
220 12 204 677 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ   M60 1:14:36
221 13 205 510 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M60 1:14:38
222 44 206 730 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ M40 1:14:42
223 15 207 619 ΤΣΑΛΗΣ ΗΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55 1:14:30
224 3 208 496 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΛΟΣ M65+ 1:14:56
225 45 209 314 ΚΟΛΟΝΈΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M40 1:14:37
226 38 210 636 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M45 1:14:22
227 3 17 395 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΜΓ F40 1:14:34
228 33 211 316 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:15:10
229 46 212 659 ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VERIA'S LAWYERS, ΣΥΛ. ΔΡΟΜ ΒΈΡΟΙΑΣ M40 1:14:58
230 41 213 780 ΛΑΣΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M 1:15:02
231 47 214 592 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M40 1:15:06
232 48 215 486 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:14:51
233 16 216 744 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M55 1:14:30
234 14 217 289 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. M60 1:15:20
235 49 218 551 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M40 1:15:20
236 17 219 746 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ M55 1:15:41
237 25 220 652 ΦΡΕΣΚΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:15:08
238 18 221 644 ΤΣΟΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ M55 1:15:08
239 34 222 290 ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M35 1:15:35
240 35 223 756 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ M35 1:15:37
241 36 224 737 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ KOURKOURIKIS TEAM M35 1:15:37
242 2 18 484 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ NAKOS RUNNING TEAM ARGOS ORESTIKO F55+ 1:15:53
243 37 225 301 ΚΕΜΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΓ M35 1:15:41
244 19 226 532 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55 1:16:02
245 42 227 786 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   M 1:16:03
246 20 228 734 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   M55 1:16:13
247 21 229 371 ΛΙΟΥΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΣ Σερρών M55 1:16:14
248 22 230 369 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:16:14
249 4 19 706 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F40 1:16:29
250 39 231 536 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:16:00
251 26 232 359 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:16:23
252 27 233 324 ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΖΑΧΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL M50 1:16:34
253 40 234 537 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:16:33
254 28 235 300 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:16:16
255 41 236 147 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΏΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M45 1:16:17
256 29 237 759 ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M50 1:16:34
257 42 238 226 ΕΥΘΥΜΙΆΔΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ   M45 1:16:09
258 43 239 330 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 1:16:52
259 23 240 774 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟΕ M55 1:16:29
260 5 20 249 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ DYNAFIT F35 1:16:55
261 44 241 247 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΡΟΜΑΡ ΣΕΡΡΕΣ M 1:16:26
262 30 242 782 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M50 1:16:39
263 50 243 140 ΒΑΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   M40 1:16:37
264 5 21 184 ΓΚΟΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45 1:16:37
265 31 244 192 ΔΑΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   M50 1:16:32
266 32 245 229 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M50 1:17:09
267 24 246 160 ΒΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M55 1:17:03
268 51 247 320 ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40 1:17:09
269 6 22 783 ΜΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   F35 1:17:03
270 38 248 451 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SAN ANTHRWPOI M35 1:17:14
271 39 249 243 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ SAN ANTHRWPOI M35 1:17:14
272 6 23 112 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΚΟΝΤΟΥΡΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F45 1:17:05
273 5 24 625 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΓΙΩΤΑ ΣΙΝΙΑΤΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ F40 1:17:22
274 52 250 609 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40 1:17:11
275 33 251 651 ΦΡΑΝΤΖΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ M50 1:17:23
276 45 252 295 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   M 1:16:57
277 25 253 149 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ - RAYCOM M55 1:17:39
278 7 25 207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΔΥΘ - RAYCOM F45 1:17:40
279 43 254 750 ΤΖΙΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   M45 1:17:24
280 53 255 714 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M40 1:17:25
281 6 26 675 ΧΟΚΙΑ ΛΙΝΤΙΤΑ ΟΜΓ F40 1:17:31
282 26 256 266 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:17:36
283 40 257 640 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M35 1:17:34
284 44 258 567 ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam M45 1:17:35
285 15 259 667 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M60 1:17:43
286 6 27 223 ΈΛΛΗΝΑ ΙΝΩ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΌ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΑΠΘ F 1:17:44
287 34 260 584 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚ M50 1:17:55
288 27 261 103 KAΡΑΖΕΕΒ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚ M55 1:17:55
289 35 262 695 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ M50 1:17:55
290 36 263 201 ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ PARGA RUNNERS M50 1:17:46
291 46 264 139 ΒΑΔΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   M 1:17:57
292 47 265 220 ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M 1:17:56
293 41 266 327 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SAN ANTHRWPOI M35 1:17:55
294 45 267 430 ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45 1:18:10
295 37 268 524 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M50 1:18:10
296 48 269 156 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΌ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΑΠΘ M 1:17:54
297 46 270 573 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TY RACING TEAM M45 1:17:56
298 42 271 679 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ M35 1:18:06
299 38 272 645 ΤΣΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50 1:18:00
300 49 273 473 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M 1:18:00
301 47 274 119 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:18:02
302 54 275 518 ΠΑΣΧΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   M40 1:17:56
303 39 276 355 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50 1:18:12
304 50 277 373 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M 1:18:20
305 40 278 646 ΦΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:18:34
306 51 279 198 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:18:42
307 55 280 565 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:18:48
308 28 281 704 ΔΡΟΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ M55 1:18:56
309 56 282 231 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M40 1:19:04
310 41 283 587 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:18:46
311 42 284 213 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:18:48
312 16 285 596 ΤΖΙΒΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M60 1:19:09
313 57 286 668 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:18:42
314 58 287 340 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:19:15
315 43 288 733 ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M35 1:19:06
316 43 289 138 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:19:05
317 48 290 333 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M45 1:19:23
318 7 28 459 ΝΊΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ F40 1:19:24
319 49 291 307 ΚΙΑΤΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M45 1:19:17
320 8 29 113 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Σ.Δ.Υ.Θ F40 1:19:09
321 4 292 176 ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΡΟΣΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ M65+ 1:19:09
322 17 293 275 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M60 1:19:46
323 5 294 177 ΓΚΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M65+ 1:20:04
324 6 295 736 ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Νάουσα Βέρμιο Trail M65+ 1:20:07
325 18 296 697 ΓΑ'Ι'ΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M60 1:19:42
326 44 297 388 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:19:45
327 52 298 344 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M 1:19:59
328 44 299 106 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   M35 1:19:44
329 45 300 729 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M50 1:19:42
330 46 301 422 ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:20:20
331 59 302 753 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M40 1:19:49
332 8 30 457 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ F45 1:20:08
333 7 303 134 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M65+ 1:20:40
334 53 304 616 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ M 1:20:22
335 45 305 576 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΛΟΚΊΝΗΣΗ M35 1:20:22
336 47 306 216 ΔΟΥΛΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:20:24
337 19 307 372 ΜΑΓΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ M60 1:20:52
338 60 308 375 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M40 1:20:34
339 61 309 561 ΣΚΡΑΠΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 1:20:34
340 50 310 467 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΚ M45 1:20:39
341 20 311 718 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M60 1:21:01
342 62 312 378 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ M40 1:21:08
343 48 313 514 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   M50 1:21:01
344 63 314 317 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 1:20:56
345 9 31 318 ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F45 1:21:36
346 49 315 334 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   M50 1:21:24
347 46 316 696 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΟΣ   M35 1:21:12
348 50 317 578 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 1:21:28
349 29 318 252 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55 1:21:35
350 21 319 572 ΣΤΑΜΚΟΣ ΘΩΜΑΣ   M60 1:21:58
351 1 32 354 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F50 1:22:02
352 54 320 560 ΣΚΕΝΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   M 1:21:17
353 22 321 446 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M60 1:21:59
354 64 322 415 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:22:11
355 51 323 197 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   M50 1:22:07
356 65 324 453 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM M40 1:22:07
357 51 325 248 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M45 1:22:19
358 55 326 624 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M 1:22:10
359 52 327 193 ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M45 1:22:34
360 7 33 788 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ   F 1:22:05
361 8 34 190 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Σ.Δ.Ο.Ε. F 1:22:05
362 47 328 751 ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   M35 1:22:13
363 66 329 535 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΑΛΛΊΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:22:48
364 30 330 267 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:22:44
365 56 331 639 ΤΣΙΟΥΜΙΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ M 1:23:05
366 23 332 203 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M60 1:23:14
367 67 333 428 ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:22:57
368 52 334 429 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:22:44
369 68 335 583 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:22:53
370 31 336 491 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M55 1:23:10
371 8 337 602 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ makridisteam M65+ 1:23:01
372 57 338 603 ΤΟΛΙΌΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ   M 1:23:01
373 69 339 259 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:23:21
374 7 35 593 ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ ΕΛΕΝΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F35 1:23:44
375 70 340 740 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ M40 1:23:23
376 53 341 693 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M45 1:23:09
377 9 36 264 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ makridisteam F40 1:23:48
378 53 342 499 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:23:29
379 54 343 360 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M50 1:23:49
380 9 37 765 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ   F 1:23:43
381 10 38 143 ΒΑΞΕΒΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ   F45 1:23:35
382 48 344 178 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M35 1:23:37
383 54 345 623 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ M45 1:23:37
384 58 346 329 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M 1:23:57
385 49 347 692 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M35 1:24:20
386 11 39 269 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F45 1:24:00
387 50 348 747 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ M35 1:23:48
388 51 349 682 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M35 1:24:07
389 71 350 391 ΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:24:07
390 59 351 205 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M 1:24:27
391 52 352 342 ΚΥΠΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ CERTH Running Team M35 1:24:00
392 10 40 480 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΘ F 1:24:15
393 60 353 658 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M 1:24:30
394 61 354 224 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΆΤΕ M 1:24:08
395 55 355 417 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M50 1:24:06
396 56 356 582 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ INTERKLARK M50 1:24:18
397 53 357 323 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M35 1:24:17
398 72 358 776 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40 1:24:17
399 57 359 777 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M50 1:24:18
400 58 360 613 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ   M50 -
401 32 361 412 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M55 1:24:31
402 59 362 634 ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50 1:24:42
403 24 363 633 ΤΣΙΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M60 1:24:52
404 55 364 562 ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ FLORINA M45 1:25:16
405 12 41 512 ΠΑΡΑΣΧΗ ΑΘΗΝΑ   F45 1:24:50
406 60 365 402 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:24:55
407 33 366 638 ΤΣΙΟΥΜΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ M55 1:25:24
408 61 367 643 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:24:56
409 56 368 456 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ   M45 1:25:01
410 54 369 710 ΚΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ   M35 1:25:24
411 25 370 591 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M60 1:25:22
412 57 371 772 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   M45 1:24:57
413 62 372 291 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M 1:25:09
414 73 373 410 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:25:23
415 10 42 413 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F40 1:25:06
416 58 374 377 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M45 1:25:06
417 59 375 425 ΜΠΑΓΚΑΛΙΆΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 1:25:29
418 26 376 778 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΘ M60 1:25:49
419 27 377 497 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΟΜΓ M60 1:25:30
420 60 378 648 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M45 1:25:23
421 61 379 581 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PANORAMA RUNNING TEAM M45 1:25:47
422 3 43 687 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΉΝΗ AQUAFORUM F55+ 1:25:45
423 74 380 227 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M40 1:25:49
424 55 381 739 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Φ.Ο.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ M35 1:25:48
425 63 382 463 ΝΤΕΡΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M 1:25:44
426 34 383 136 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ. ΔΡ. ΑΡΤΑΣ M55 1:25:43
427 62 384 321 ΚΟΡΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M50 1:26:17
428 75 385 364 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΕΖΙΚΟΥ M40 1:26:17
429 76 386 655 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40 1:26:05
430 64 387 151 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:26:07
431 63 388 351 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M50 1:26:15
432 56 389 617 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   M35 1:26:08
433 35 390 743 ΣΠΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   M55 1:26:35
434 77 391 185 ΓΚΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M40 1:26:35
435 65 392 676 ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ   M 1:26:23
436 9 393 163 ΓΕΡΟΜΗΧΑΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M65+ 1:26:11
437 64 394 789 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ   M50 1:26:34
438 66 395 538 ΡΕΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ RACECHECK M 1:26:42
439 13 44 111 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ F45 1:27:07
440 65 396 556 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ M50 1:27:09
441 78 397 701 ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   M40 1:27:08
442 67 398 690 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΤΟΣ ΑΡΚΟΧΩΡΙ M 1:27:24
443 68 399 781 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M 1:27:07
444 57 400 204 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP M35 1:27:42
445 79 401 542 ΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M40 1:27:18
446 80 402 238 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΣ Σερρών M40 1:27:23
447 36 403 210 ΔΗΜΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M55 1:27:44
448 11 45 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΟΜΓ F40 1:27:50
449 81 404 288 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M40 1:27:50
450 58 405 437 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35 1:28:04
451 82 406 423 ΜΟΥΤΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΓΈΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ M40 1:27:31
452 83 407 400 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M40 1:27:31
453 84 408 458 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ VERIA'S LAWYERS, ΣΥΛ. ΔΡΟΜ ΒΈΡΟΙΑΣ M40 1:28:08
454 2 46 240 ΖΟΡΜΠΑ ΔΉΜΗΤΡΑ Σ.Δ.Υ.Θ F50 1:28:20
455 4 47 595 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ Σ.Δ.Υ.Θ F55+ 1:28:25
456 59 409 110 ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ makridisteam M35 1:28:26
457 85 410 191 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΣ Σερρών M40 1:28:14
458 86 411 200 ΔΕΣΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΣ Σερρών M40 1:28:13
459 87 412 271 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΣ Σερρών M40 1:28:17
460 11 48 620 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ VERIA'S LAWYERS F 1:28:26
461 60 413 709 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΕΔΑ - OSBET M35 1:28:23
462 61 414 544 ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:28:30
463 62 415 465 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   M35 1:28:30
464 88 416 390 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:29:08
465 14 49 653 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F45 1:28:47
466 89 417 770 ΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ   M40 1:28:47
467 63 418 590 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam M35 1:29:00
468 28 419 727 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M60 1:28:52
469 69 420 132 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M 1:28:37
470 70 421 234 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   M 1:28:37
471 64 422 343 ΚΥΡΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:28:48
472 65 423 768 ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M35 1:29:04
473 12 50 242 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ makridisteam F 1:29:08
474 66 424 258 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ makridisteam M35 1:29:08
475 67 425 748 ΤΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 1:29:03
476 66 426 263 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΜΓ M50 1:28:57
477 10 427 680 ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ M65+ 1:28:57
478 37 428 394 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSAS M55 1:29:15
479 67 429 268 ΚΑΠΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M50 1:29:08
480 62 430 528 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ - MAKRIDIS TEAM M45 1:28:59
481 38 431 735 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΔΥΘ M55 1:29:28
482 68 432 195 ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM M50 1:29:43
483 12 51 683 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F40 1:30:16
484 90 433 225 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40 1:29:49
485 69 434 674 ΧΙΖΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M50 1:30:06
486 68 435 708 ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ SOLO M35 1:30:10
487 91 436 618 ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:30:11
488 70 437 763 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M50 1:30:04
489 39 438 720 ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M55 1:30:01
490 40 439 471 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M55 1:30:49
491 15 52 383 ΜΑΝΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL F45 1:31:02
492 92 440 253 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:30:55
493 71 441 440 ΜΠΟΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ CLAIN MAIN/XANTHI RUNNERS M50 1:30:25
494 41 442 414 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ XANTHI RUNNERS / CLAIN MAIN RUNNERS M55 1:30:25
495 72 443 761 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M50 1:30:35
496 13 53 101 DZHAMBAZKA MARIA Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS F40 1:30:54
497 73 444 265 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M50 1:30:40
498 29 445 475 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ M60 1:31:24
499 63 446 547 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ   M45 1:31:28
500 69 447 702 ΔΑΓΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΗΛΙΑΣ 182 ΜΚ/Β TOR M1 ΕΣ M35 1:31:00
501 64 448 691 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   M45 1:31:21
502 71 449 657 ΧΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:31:01
503 72 450 393 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ   M 1:31:09
504 65 451 105 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ M45 1:31:36
505 93 452 717 ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΑΝΟΣ   M40 1:31:45
506 66 453 370 ΛΙΟΥΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ RUNNERS EDESSAS M45 1:32:02
507 94 454 277 ΚΑΡΑΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ RUNNERS EDESSAS M40 1:32:06
508 70 455 569 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ M35 1:31:48
509 67 456 669 ΧΑΤΖΗΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΜΓ M45 1:32:32
510 8 54 396 ΜΑΥΡΊΔΟΥ ΜΑΡΊΑ ΟΜΓ F35 1:32:32
511 68 457 588 ΣΦΗΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ EUROBANK M45 1:32:11
512 74 458 631 ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:32:31
513 71 459 303 ΚΕΡΕΦΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M35 1:32:30
514 75 460 539 ΡΙΖΑΣ ΜΠΕΚΤΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M50 1:32:18
515 95 461 376 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M40 1:32:55
516 72 462 328 ΚΟΥΚΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΤΆΣΟΣ   M35 1:33:08
517 73 463 122 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ   M 1:33:46
518 14 55 758 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΡΑΜΠΕΑ   F40 1:33:42
519 96 464 521 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M40 1:33:48
520 74 465 144 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M 1:33:52
521 75 466 325 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ A-TEAM M 1:33:52
522 97 467 361 ΛΑΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:34:28
523 69 468 287 ΚΑΡΑΝΤΏΝΑΣ ΜΙΧΑΉΛ   M45 1:34:37
524 42 469 347 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧΡΩΝΙΚΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55 1:34:17
525 16 56 502 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F45 1:34:41
526 17 57 476 ΠΑΛΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ EUROBANK F45 1:34:03
527 30 470 212 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M60 1:34:44
528 98 471 145 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M40 1:35:28
529 70 472 209 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M45 1:34:52
530 73 473 292 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΌΣ   M35 1:35:16
531 3 58 686 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F50 1:35:57
532 99 474 526 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ   M40 1:36:14
533 71 475 760 ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   M45 1:36:19
534 72 476 123 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ makridisteam M45 1:36:59
535 74 477 424 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ   M35 1:37:24
536 13 59 157 ΒΛΆΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   F 1:37:43
537 73 478 309 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45 1:38:20
538 43 479 172 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   M55 1:38:54
539 15 60 146 ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   F40 1:38:43
540 9 61 336 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F35 1:38:57
541 76 480 349 ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ HELECTOR RUNNING TEAM M 1:39:00
542 77 481 426 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:39:18
543 76 482 447 ΜΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 1:39:07
544 78 483 689 ΑΒΡΑΜΊΔΗΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ SKIEURS M 1:40:09
545 79 484 723 ΜΕΛΙΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΒΈΡΟΙΑ M 1:40:09
546 16 62 302 ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ HELECTOR RUNNING TEAM F40 1:39:58
547 14 63 722 ΜΑΥΡΊΔΟΥ ΛΕΥΚΉ   F 1:39:57
548 75 485 752 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ M35 1:40:07
549 76 486 721 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   M35 1:39:36
550 80 487 705 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   M 1:39:55
551 15 64 222 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΈΦΗ makridisteam F 1:39:55
552 31 488 386 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M60 1:40:48
553 77 489 232 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ   M50 1:40:32
554 81 490 762 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   M 1:41:12
555 78 491 508 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ M50 1:41:09
556 16 65 304 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ F 1:41:45
557 11 492 401 ΜΕΝΤΕΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ M65+ 1:42:41
558 12 493 611 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M65+ 1:44:16
559 44 494 141 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ   M55 1:43:45
560 77 495 445 ΜΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 1:44:22
561 4 66 421 ΜΟΥΡΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ   F50 1:44:04
562 13 496 579 ΣΤΕΦΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M65+ 1:44:25
563 45 497 168 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M55 1:44:45
564 100 498 405 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M40 1:44:32
565 78 499 244 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   M35 1:44:33
566 18 67 286 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΞΑΝΘΙΠΗ ΟΜΓ F45 1:44:46
567 74 500 622 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 1:45:20
568 75 501 503 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ   M45 1:45:20
569 17 68 338 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ makridisteam F40 1:45:08
570 19 69 339 ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΣΑ makridisteam F45 1:45:18
571 79 502 274 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35 1:46:27
572 5 70 468 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F55+ 1:46:49
573 17 71 311 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ F 1:46:46
574 18 72 433 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ   F 1:46:33
575 79 503 434 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50 1:46:38
576 19 73 381 ΜΑΝΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM F 1:46:56
577 80 504 715 ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   M50 1:46:49
578 32 505 313 ΚΟΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M60 1:47:28
579 81 506 738 ΡΙΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 1:47:44
580 20 74 684 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   F 1:48:22
581 80 507 698 ΓΑΛΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M35 1:48:22
582 82 508 133 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M 1:48:42
583 21 75 350 ΚΥΡΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ   F 1:48:45
584 20 76 483 ΠΑΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ makridisteam F45 1:49:27
585 6 77 382 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ makridisteam F55+ 1:49:30
586 18 78 439 ΜΠΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ   F40 1:50:07
587 46 509 629 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55 1:51:08
588 82 510 282 ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΜΓ M50 1:51:08
589 47 511 612 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55 1:53:06
590 76 512 784 ΣΓΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45 1:55:22
591 77 513 635 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ   M45 1:55:19
592 48 514 107 ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ   M55 1:58:19
593 14 515 621 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M65+ 1:58:36
594 81 516 255 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ M35 1:58:48
595 78 517 389 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ M45 1:59:37
596 82 518 408 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 2:02:15
597 83 519 604 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50 2:02:37
598 79 520 555 ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΜΗΧΑΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 2:03:08
599 21 79 769 ΑΡΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ   F45 2:03:06
600 83 521 469 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M35 2:03:04
601 22 80 472 ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F45 2:03:04
602 15 522 699 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΣΕΝΙ M65+ 2:04:38
603 84 523 642 ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   M50 2:04:30
604 49 524 380 ΜΑΝΑΤΟΣ ΦΑΝΗΣ HELECTOR RUNNING TEAM M55 2:05:08
DNF DNF DNF 154 ΒΕΡΓΏΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ-SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS M35 -
DNS DNS DNS 129 ΑΝΘΗΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M35 -
DNS DNS DNS 189 ΓΚΟΥΤΖΑ ΡΙΚΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F55+ -
DNS DNS DNS 173 ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EUROBANK M35 -
DNS DNS DNS 427 ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M35 -
DNS DNS DNS 589 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   M35 -
DNS DNS DNS 641 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TSIGOULISTEAM/PHYSIOACTIV M35 -
DNS DNS DNS 600 ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M35 -
DNS DNS DNS 700 ΓΚΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M35 -
DNS DNS DNS 131 ΑΝΤΥΠΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ M35 -
DNS DNS DNS 416 ΜΟΣΚΟΦΊΔΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ M35 -
DNS DNS DNS 507 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ESCO RUNNING TEAM M35 -
DNS DNS DNS 574 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   M35 -
DNS DNS DNS 522 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M35 -
DNS DNS DNS 615 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ EUROBANK M35 -
DNS DNS DNS 656 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ XANTHI RANNERS M50 -
DNS DNS DNS 308 ΚΙΟΥΡΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΣ Σερρών M50 -
DNS DNS DNS 568 ΣΤΑΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M50 -
DNS DNS DNS 337 ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 -
DNS DNS DNS 142 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ KTG M50 -
DNS DNS DNS 310 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.Θ M50 -
DNS DNS DNS 128 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M50 -
DNS DNS DNS 523 ΠΑΥΛΊΔΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ PANORAMA RUNNING TEAM M50 -
DNS DNS DNS 558 ΣΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50 -
DNS DNS DNS 766 ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   M50 -
DNS DNS DNS 306 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M -
DNS DNS DNS 137 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M -
DNS DNS DNS 276 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ M -
DNS DNS DNS 167 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ STOIKOS RUNNING TEAM M -
DNS DNS DNS 170 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΓΚΡΆΤΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ M -
DNS DNS DNS 516 ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ   F50 -
DNS DNS DNS 461 ΝΤΑΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ HELECTOR RUNNING TEAM M -
DNS DNS DNS 525 ΠΕΙΣΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M -
DNS DNS DNS 719 ΛΩΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M -
DNS DNS DNS 803       M -
DNS DNS DNS 804       M -
DNS DNS DNS 805       M -
DNS DNS DNS 806       M -
DNS DNS DNS 474 ΠΑΓΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M -
DNS DNS DNS 650 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ O2 Store Leukada M -
DNS DNS DNS 793       M -
DNS DNS DNS 798       M -
DNS DNS DNS 807       M -
DNS DNS DNS 825       M -
DNS DNS DNS 791       M -
DNS DNS DNS 809       M -
DNS DNS DNS 673 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   M -
DNS DNS DNS 811       M -
DNS DNS DNS 813       M -
DNS DNS DNS 814       M -
DNS DNS DNS 829       M -
DNS DNS DNS 797       M -
DNS DNS DNS 812       M -
DNS DNS DNS 827       M -
DNS DNS DNS 828       M -
DNS DNS DNS 808       M -
DNS DNS DNS 810       M -
DNS DNS DNS 819       M -
DNS DNS DNS 821       M -
DNS DNS DNS 822       M -
DNS DNS DNS 792       M -
DNS DNS DNS 799       M -
DNS DNS DNS 815       M -
DNS DNS DNS 817       M -
DNS DNS DNS 824       M -
DNS DNS DNS 749 ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL M -
DNS DNS DNS 790       M -
DNS DNS DNS 801       M -
DNS DNS DNS 826       M -
DNS DNS DNS 794       M -
DNS DNS DNS 795       M -
DNS DNS DNS 796       M -
DNS DNS DNS 830       M -
DNS DNS DNS 800       M -
DNS DNS DNS 816       M -
DNS DNS DNS 818       M -
DNS DNS DNS 823       M -
DNS DNS DNS 802       M -
DNS DNS DNS 820       M -
DNS DNS DNS 420 ΜΟΥΡΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ FIFTYMILERSRUN.COM F45 -
DNS DNS DNS 559 ΣΙΩΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F40 -
DNS DNS DNS 357 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ   F40 -
DNS DNS DNS 218 ΔΟΥΛΟΥ MANINA Σ.Δ.Υ.Θ F45 -
DNS DNS DNS 188 ΓΚΟΝΤΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F45 -
DNS DNS DNS 297 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΜΓ F40 -
DNS DNS DNS 121 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F40 -
DNS DNS DNS 632 ΤΣΙΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ F45 -
DNS DNS DNS 315 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΧΡΥΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F40 -
DNS DNS DNS 552 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ F40 -
DNS DNS DNS 731 ΠΑΠΑΔΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΊΑ   F45 -
DNS DNS DNS 647 ΦΙΚΑ ΖΩΗ STOIKOS LADIES RUNNERS F45 -
DNS DNS DNS 406 ΜΗΤΩΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΓ M45 -
DNS DNS DNS 490 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M45 -
DNS DNS DNS 506 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ   M45 -
DNS DNS DNS 767 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40 -
DNS DNS DNS 728 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   M55 -
DNS DNS DNS 614 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FIFTYMILERSRUN.COM M55 -
DNS DNS DNS 662 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EUROBANK M40 -
DNS DNS DNS 610 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M45 -
DNS DNS DNS 148 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ EUROBANK M45 -
DNS DNS DNS 335 ΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M40 -
DNS DNS DNS 187 ΓΚΟΛΤΣΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M45 -
DNS DNS DNS 257 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EUROBANK M40 -
DNS DNS DNS 298 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ M45 -
DNS DNS DNS 165 ΓΕΩΡΓΑΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40 -
DNS DNS DNS 169 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φ.Ο.Σ ΣΤΑΥΡΟΥ M40 -
DNS DNS DNS 171 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ BEERUNERS M40 -
DNS DNS DNS 362 ΛΑΚΚΟΒΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M55 -
DNS DNS DNS 285 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   M40 -
DNS DNS DNS 152 ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ EUROBANK M45 -
DNS DNS DNS 273 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ M40 -
DNS DNS DNS 164 ΓΕΩΡΓΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40 -
DNS DNS DNS 130 ΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL M40 -
DNS DNS DNS 577 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M45 -
DNS DNS DNS 515 ΠΑΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EUROBANK M45 -
DNS DNS DNS 519 ΠΑΤΕΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ M55 -
DNS DNS DNS 664 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ M40 -
DNS DNS DNS 545 ΡΟΔΟΣΙΝΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ M55 -
DNS DNS DNS 379 ΜΑΛΛΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M55 -
DNS DNS DNS 348 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M45 -
DNS DNS DNS 237 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45 -
DNS DNS DNS 571 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΊΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ M65+ -
DNS DNS DNS 217 ΔΟΥΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M65+ -
DNS DNS DNS 599 ΤΖΙΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   F -
DNS DNS DNS 124 ΑΝΑΡΤΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΟΜΓ F -
DNS DNS DNS 352 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ STOIKOS LADIES RUNNERS F -

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 09 Δεκέμβριος 2018
  • Περιοχή: Μακεδονία
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος
 

Αποτελέσματα

 
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Instagram Feed