Α΄ ΙΑΤΡΙΔΕΙΑ - Αποτελέσματα

 Ο ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ διοργάνωσε στο Σοφικό Κορινθίας στις 13/01/2019 τα Α΄ΙΑΤΡΙΔΕΙΑ σε συνδιοργάνωση με τον Α.Ο. Δρομέων Κορινθίας “ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ”.

Δείτε τα αποτελλεσματα:

Place Φύλο Κατ. Ηλ. Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ.Τερμ. Καθ. Χρ. CP Φύλο Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 1 1 1256 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:03:19,24 1:03:19,24 0:27:47,43 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 2 1 1315 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:04:05,72 1:04:04,95 0:27:15,17 M Α18-29 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3. 3 2 1361 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:04:44,73 1:04:42,29 0:29:47,36 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 4 1 1265 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:07:18,06 1:07:16,23 0:29:55,02 M Α40-49 Ο.Μ.Γ
5. 5 2 1362 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΑΡΟΣ 1:07:18,18 1:07:17,60 0:29:40,65 M Α40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
6. 6 3 1044 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:08:21,98 1:08:21,98 0:30:35,88 M Α40-49 Ikaros running
7. 7 2 1338 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:08:27,68 1:08:19,01 0:30:58,74 M Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
8. 8 3 1065 ΚΑΨΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:08:36,48 1:08:32,74 0:30:43,24 M Α30-39 Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ/myathlete
9. 9 4 1344 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:09:16,36 1:09:14,80 0:31:36,66 M Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
10. 10 5 1340 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:09:36,50 1:09:36,50 0:31:37,12 M Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
11. 11 4 1045 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:09:37,24 1:09:28,70 0:32:09,99 M Α30-39 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (ΠΔΣ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ)
12. 12 6 1061 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:10:25,23 1:10:24,46 0:31:49,14 M Α40-49 MARATHON TEAM POLYZOU
13. 13 7 1096 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:10:41,18 1:10:38,36 0:31:46,45 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 14 8 1302 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:11:02,10 1:11:01,65 0:32:12,34 M Α40-49 TSIMOURAS FULL ON TRAINING
15. 15 9 1311 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:11:21,84 1:11:21,19 0:32:14,08 M Α40-49 IRONKOUKOU
16. 16 5 1132 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:11:30,93 1:11:28,92 0:32:21,42 M Α30-39 Ανεξάρτητος
17. 17 10 1472 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:11:48,93 1:11:48,93 0:32:04,42 M Α40-49  
18. 18 1 1439 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:12:08,25 1:12:08,25 0:32:08,90 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
19. 19 11 1067 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:12:22,28 1:12:19,74 0:32:46,42 M Α40-49 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20. 20 12 1359 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΡΓΚ ΛΟΥΙΣ 1:14:10,92 1:14:10,14 0:33:08,80 M Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
21. 21 13 1040 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:14:11,47 1:14:08,05 0:33:50,65 M Α40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. 22 2 1089 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:14:41,55 1:14:39,93 0:33:51,62 M Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
23. 23 3 1291 ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 1:14:56,11 1:14:56,11 0:34:48,16 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24. 24 3 1222 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 1:15:06,50 1:15:03,47 0:33:51,63 M Α50-59 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
25. 25 4 823 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:15:23,99 1:15:20,09 0:34:48,36 M Α50-59 ΣΔΥΑ
26. 26 5 1077 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:15:37,61 1:15:34,06 0:33:49,30 M Α50-59 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟΔΗΛ.ΟΜΙΛΟΣ
27. 27 14 1460 ΜΠΙΣΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:15:42,29 1:15:40,74 0:33:43,36 M Α40-49  
28. 28 15 941 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:16:05,97 1:16:01,99 0:34:12,14 M Α40-49 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
29. 29 4 1070 ΚΛΕΤΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:16:11,33 1:16:01,84 0:34:32,06 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 30 16 1007 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:16:12,39 1:16:09,19 0:35:07,99 M Α40-49 ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
31. 31 17 1258 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:16:12,69 1:16:10,48 0:33:11,15 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 32 6 1378 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:16:27,13 1:16:22,62 0:35:08,22 M Α30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
33. 33 7 1343 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:16:30,83 1:16:16,10 0:36:11,81 M Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
34. 34 8 1351 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1:16:40,90 1:16:36,93 0:33:39,53 M Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
35. 35 18 1434 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:17:03,63 1:16:57,18 0:35:38,95 M Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
36. 36 9 940 ΓΕΩΡΓΊΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1:17:06,62 1:16:59,85 0:34:15,56 M Α30-39 Sherpas
37. 37 10 960 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:17:07,05 1:17:01,64 0:34:15,45 M Α30-39 SHERPAS
38. 38 6 1063 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 1:17:53,97 1:17:39,09 0:35:10,32 M Α50-59 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
39. 39 11 1223 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:18:11,93 1:18:11,93 0:35:32,10 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40. 40 19 1052 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:18:14,51 1:18:03,75 0:35:49,38 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 41 20 1197 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:18:17,11 1:18:07,04 0:35:37,42 M Α40-49 Π.Φ.
42. 42 5 863 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:18:17,43 1:18:07,03 0:36:00,63 M Α18-29 Π.Φ.
43. 43 7 1352 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:18:19,68 1:18:19,68 0:41:43,81 M Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
44. 44 12 1029 ΘΕΟΧΆΡΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 1:18:45,05 1:18:35,15 0:36:50,61 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 45 21 1037 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:18:53,80 1:18:49,63 0:35:45,42 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 46 8 1368 ΜΠΟΝΤΖΙΟΝΥ ΜΑΡΕΚ 1:19:15,16 1:19:05,36 0:37:16,54 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
47. 47 13 1024 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:19:18,31 1:19:14,41 0:35:53,52 M Α30-39 NS COACHING
48. 48 9 1334 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:19:25,19 1:19:21,87 0:36:27,48 M Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
49. 49 14 1337 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:19:28,63 1:19:21,96 0:34:31,42 M Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
50. 50 15 1382 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:19:41,03 1:19:36,27 0:36:57,93 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51. 51 22 824 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:19:51,43 1:19:48,51 0:35:50,82 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 52 16 1135 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1:19:58,12 1:19:52,18 0:36:44,75 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 53 23 890 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:20:09,27 1:19:57,49 0:36:33,74 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54. 54 1 1453 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:20:31,34 1:20:25,39 0:36:50,83 M Α60+  
55. 55 24 1030 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:20:32,54 1:20:24,33 0:37:17,10 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ
56. 56 17 1168 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:20:33,07 1:20:30,95 0:35:39,65 M Α30-39 Τoltec
57. 57 25 1312 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:20:43,29 1:20:41,01 0:36:49,62 M Α40-49 RUN FOREVER
58. 58 18 1215 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:21:01,98 1:20:56,03 0:36:30,44 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59. 59 10 1004 ΔΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 1:21:08,12 1:20:42,40 0:37:56,34 M Α50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
60. 60 19 1259 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:21:14,59 1:21:04,21 0:37:18,70 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61. 61 26 1220 ΠΑΡΑΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:21:14,67 1:20:58,60 0:38:12,86 M Α40-49 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ(ΜΑΣΧΑ) ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
62. 62 2 1369 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:21:20,03 1:21:09,34 0:37:21,29 M Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
63. 63 3 1251 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:21:27,80 1:21:24,99 0:37:49,18 M Α60+ ανεξαρτητος
64. 64 6 1159 ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:21:39,62 1:21:33,36 0:37:04,22 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65. 65 4 1056 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:21:47,89 1:21:46,27 0:36:53,12 M Α60+ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧ/ΠΩΝ
66. 1 1 1028 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1:21:49,17 1:21:49,17 0:37:14,47 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ_ΝΑΥΠΛΙΟ
67. 66 27 1470 ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΤΑΛΑ 1:21:50,68 1:21:16,55 0:37:27,92 M Α40-49  
68. 67 11 1428 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 1:21:51,70 1:21:47,97 0:37:54,83 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
69. 68 20 1206 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:22:00,07 1:21:55,13 0:36:54,53 M Α30-39 SHERPAS
70. 69 28 1064 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:22:00,91 1:21:50,73 0:37:53,60 M Α40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
71. 70 12 1436 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:22:04,54 1:21:57,81 0:37:16,30 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
72. 71 13 865 ΑΣΗΜΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:22:10,13 1:22:07,91 0:36:13,48 M Α50-59 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
73. 72 14 1342 ΚΟΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:22:10,13 1:22:05,48 0:36:57,68 M Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
74. 73 29 1468 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:22:11,69 1:22:03,21 0:36:53,10 M Α40-49  
75. 74 30 1203 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:22:32,07 1:22:14,71 0:37:43,54 M Α40-49 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΏΝ
76. 75 5 1306 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:22:57,20 1:22:55,46 0:37:15,16 M Α60+ Marathon Team Grece by Maria Polyzou
77. 76 15 1189 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:22:57,91 1:22:47,13 0:37:48,04 M Α50-59 ΣΑΦΑΝΣ
78. 77 16 1335 ΒΕΡΓΗΣ ΦΩΤΗΣ 1:22:58,45 1:22:52,18 0:37:10,87 M Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
79. 78 17 1314 ΦΊΛΗΣ ΒΛΆΣΗΣ 1:22:58,65 1:22:46,11 0:37:08,09 M Α50-59 ΑΘΙΚΙΑ
80. 79 31 1422 ΚΑΨΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:23:03,95 1:22:55,82 0:37:32,80 M Α40-49 ΑΝΕΞ
81. 80 32 1448 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:23:16,10 1:23:07,42 0:37:32,13 M Α40-49  
82. 81 6 1114 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ 1:23:39,37 1:23:36,61 0:38:08,95 M Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 82 21 1211 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:23:42,85 1:23:12,14 0:40:51,20 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84. 83 7 1467 ΤΣΙΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:23:49,80 1:23:36,04 0:39:16,10 M Α18-29  
85. 2 2 1043 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 1:23:56,09 1:23:49,85 0:38:07,46 F   TSIMOURAS FULL ON TRAINING
86. 3 3 1392 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:24:23,25 1:24:15,54 0:37:49,85 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
87. 84 33 1082 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:24:24,70 1:24:14,91 0:37:27,90 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 85 34 1119 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:24:39,49 1:24:30,08 0:39:31,96 M Α40-49 ΚΙΑΤΟ
89. 86 22 1345 ΛΑΛΙΏΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:24:39,49 1:24:30,88 0:39:28,01 M Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
90. 87 8 986 ΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:24:54,25 1:24:37,71 0:38:47,77 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 88 35 1415 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:24:59,07 1:24:41,55 0:39:33,08 M Α40-49 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
92. 89 9 1281 ΤΖΑΡΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:25:11,90 1:25:06,43 0:36:50,87 M Α18-29 ΚΑΣΙΜΗΣ TRAINING
93. 90 7 1406 ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:25:19,61 1:25:16,62 0:38:10,76 M Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 91 1 1357 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:25:26,91 1:25:18,61 0:36:43,18 M   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
95. 92 36 1252 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:25:29,83 1:25:19,14 0:39:46,07 M Α40-49 Πάτρα
96. 93 37 1184 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:25:30,73 1:25:24,69 0:38:14,77 M Α40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
97. 94 38 1093 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:25:35,39 1:25:30,79 0:39:49,71 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98. 95 8 1366 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1:25:36,94 1:25:09,87 0:40:24,25 M Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
99. 96 23 1303 ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:25:40,56 1:25:31,66 0:38:49,92 M Α30-39 ΤΡΑΧΙΝΑ
100. 97 18 1011 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:25:45,95 1:25:42,76 0:42:27,69 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
101. 98 19 1440 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 1:25:47,40 1:25:41,76 0:39:31,76 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
102. 4 4 705 TABATA KAYOKO 1:25:50,63 1:25:38,18 0:39:02,11 F   Run Forever
103. 99 39 1326 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:25:52,24 1:25:39,02 0:38:32,92 M Α40-49 NALU RUNNING TEAM
104. 100 9 1224 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:26:28,79 1:26:28,79 0:39:45,60 M Α60+ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
105. 101 24 1137 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:26:29,00 1:26:13,62 0:38:16,40 M Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
106. 102 40 1358 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:26:53,48 1:26:52,11 0:38:41,40 M Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
107. 103 41 1263 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:27:14,52 1:27:00,55 0:38:32,72 M Α40-49 NALU RUNNING TEAM
108. 104 42 1449 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:27:16,99 1:27:01,90 0:39:09,66 M Α40-49  
109. 105 20 1391 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1:27:19,37 1:27:05,41 0:38:28,26 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
110. 5 5 1405 ΡΟΔΗ ΕΥΗ 1:27:19,74 1:27:10,05 0:38:28,14 F   ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
111. 106 25 1461 ΚΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:27:23,25 1:27:06,57 0:40:08,04 M Α30-39  
112. 107 10 1286 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:27:28,26 1:27:25,07 0:37:54,20 M Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113. 108 21 1178 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:27:36,20 1:27:33,76 0:40:12,35 M Α50-59 Μαραθωνοδρόμοι Αργολίδας
114. 109 22 1165 ΜΠΟΝΩΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1:27:43,58 1:27:41,73 0:39:19,75 M Α50-59 ΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ
115. 110 43 1240 ΡΑΠΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:28:18,74 1:28:05,31 0:40:16,74 M Α40-49 SHERPAS
116. 111 26 1322 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:28:18,74 1:28:11,77 0:37:45,61 M Α30-39 TEAM SHERPAS
117. 112 23 1022 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:28:19,74 1:28:11,06 0:40:16,78 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118. 113 44 1042 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:28:40,11 1:28:13,93 0:41:48,60 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
119. 114 24 885 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:28:42,09 1:28:30,45 0:39:47,60 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
120. 115 25 779 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:28:42,49 1:28:38,94 0:40:06,13 M Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
121. 116 26 1103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:28:42,83 1:28:38,85 0:40:06,13 M Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
122. 117 27 1139 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1:28:50,27 1:28:43,60 0:40:48,46 M Α50-59 Μαραθωνοδρομοι δρομείς Αργολιδος
123. 118 28 1182 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:28:52,24 1:28:34,73 0:40:10,66 M Α50-59 ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ
124. 119 45 1347 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:29:06,24 1:29:00,85 0:41:09,08 M Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
125. 120 29 1346 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:29:12,99 1:28:49,45 0:40:53,55 M Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
126. 121 46 1002 ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1:29:19,21 1:29:04,21 0:40:44,95 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
127. 6 6 707 ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:29:21,85 1:29:04,70 0:41:29,26 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
128. 122 27 1349 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:29:34,69 1:29:10,09 0:41:19,88 M Α30-39 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
129. 123 30 1014 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:29:36,72 1:29:32,43 0:41:02,52 M Α50-59 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
130. 124 31 1341 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:29:37,09 1:29:28,62 0:40:03,00 M Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
131. 125 11 938 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:29:37,17 1:29:32,24 0:41:02,18 M Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
132. 126 32 899 ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:29:42,53 1:29:27,59 0:41:32,66 M Α50-59 MOTOR OIL RUNNING TEAM
133. 127 28 736 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:29:47,42 1:29:41,48 0:39:08,05 M Α30-39 Σ.Π.Ε
134. 128 47 1074 ΚΟΚΙΟΣ ΑΓΗΣ 1:29:53,17 1:29:30,10 0:42:14,54 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 129 48 1154 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ 1:29:54,39 1:29:29,78 0:40:00,22 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
136. 130 49 1296 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:30:10,55 1:29:54,49 0:41:31,68 M Α40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
137. 131 50 1016 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ 1:30:10,77 1:29:54,70 0:41:19,66 M Α40-49 MOTOR OIL RUNNING TEAM
138. 132 33 1364 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΤΑΣΟΣ 1:30:14,90 1:30:03,62 0:41:05,04 M Α50-59 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
139. 133 51 1477 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:30:26,56 1:29:58,69 0:41:25,57 M Α40-49  
140. 134 29 1227 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ 1:30:42,72 1:30:27,45 0:40:39,10 M Α30-39 Pelecanus crispus
141. 135 10 1454 ΜΕΡΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:30:53,95 1:30:42,35 0:43:12,48 M Α18-29  
142. 136 34 1118 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:31:00,31 1:30:40,13 0:42:05,27 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143. 7 7 491 EMILIANOU TRUDI 1:31:06,97 1:31:01,02 0:40:45,54 F   Sky women running team
144. 137 11 1214 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:31:12,24 1:31:04,12 0:40:57,51 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145. 138 12 1084 ΚΟΡΝΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1:31:19,93 1:31:05,62 0:42:16,66 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
146. 139 35 981 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:31:23,38 1:31:23,38   M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147. 140 30 1397 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΤΖΕΡΥ 1:31:23,86 1:30:48,40 0:41:31,41 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148. 8 8 1379 HOLSCHER ESMERALDA 1:31:34,90 1:31:32,28 0:41:20,74 F   ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
149. 141 13 1116 ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:31:54,16 1:31:47,39 0:42:12,41 M Α18-29 SHERPAS
150. 142 36 1355 ΓΙΑΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:32:15,42 1:31:52,56 0:42:26,39 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
151. 143 52 1171 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:32:16,44 1:32:11,68 0:39:47,22 M Α40-49 KOKOKO
152. 144 53 764 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 1:32:26,23 1:32:19,88 0:40:09,24 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
153. 145 54 1180 ΝΤΕΛΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 1:32:51,21 1:32:48,11 0:42:35,44 M Α40-49 ΑΠΣΗ ΠΑΜΜΑΧΟΝ
154. 146 31 1438 ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:33:01,57 1:32:52,15 0:41:22,24 M Α30-39 ΑΝΕΞ
155. 9 9 1444 ΝΤΕΒΕΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:33:19,26 1:33:11,14 0:42:03,56 F    
156. 147 32 1267 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:33:40,30 1:33:13,91 0:39:31,34 M Α30-39 ΚΟΑΛΑ
157. 148 12 1035 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:33:44,07 1:33:16,19 0:43:31,44 M Α60+ ΣΑΦΑΝΣ
158. 149 55 1183 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:33:49,57 1:33:44,51 0:42:06,84 M Α40-49 Foo
159. 150 56 1431 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1:34:18,76 1:34:00,62 0:43:51,90 M Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
160. 10 10 932 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1:34:26,79 1:34:20,22 0:43:11,62 F   Μαραθωνοδρόμοι δρομείς Αργολιδος
161. 151 2 1097 ΚΥΠΡΑΊΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1:34:45,17 1:34:22,13 0:42:39,71 M   ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
162. 152 37 1079 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:34:45,77 1:34:22,74 0:44:20,43 M Α50-59 Σ.Δ.Υ.Αγρινιου
163. 11 11 1131 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1:34:53,15 1:34:47,87 0:43:06,46 F   Sky Women Running Team
164. 12 12 495 GONG JIANPING 1:34:53,37 1:34:48,49 0:43:23,27 F   SKY WOMEN RUNNING TEAM
165. 153 57 762 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:34:55,48 1:34:35,68 0:41:56,22 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
166. 154 38 1122 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:34:57,41 1:34:50,14 0:42:05,07 M Α50-59 ΣΔΥΑ
167. 155 13 1253 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:34:58,01 1:34:55,25 0:41:55,73 M Α60+ ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
168. 156 58 896 ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:35:02,06 1:34:36,76 0:43:02,64 M Α40-49 Περικλης δημητριου παφος
169. 157 39 1437 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1:35:06,92 1:34:48,24 0:43:51,95 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
170. 13 13 1218 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ 1:35:09,25 1:35:08,07 0:42:09,58 F   ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
171. 158 14 1217 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:35:11,95 1:35:10,21 0:42:09,26 M Α60+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
172. 159 40 1175 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:35:15,98 1:34:59,23 0:42:12,72 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
173. 160 14 1435 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:35:16,97 1:35:08,67 0:43:10,03 M Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
174. 161 33 1054 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1:35:17,17 1:35:14,25 0:40:35,34 M Α30-39 ανεξαρτητος
175. 162 41 1260 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:35:22,39 1:35:20,37 0:44:14,86 M Α50-59 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
176. 163 15 1360 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ 1:35:25,33 1:35:24,15 0:43:08,59 M Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
177. 164 59 1320 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:35:33,25 1:35:16,80 0:42:09,00 M Α40-49 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ
178. 14 14 1208 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 1:35:35,25 1:35:25,83 0:42:55,80 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
179. 165 42 1383 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1:35:41,81 1:35:36,30 0:43:17,39 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
180. 166 43 1170 ΜΠΟΥΣΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:35:44,27 1:35:21,50 0:43:08,79 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
181. 167 44 1270 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:35:44,54 1:35:21,86 0:43:05,14 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
182. 168 45 1463 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:35:53,15 1:35:41,13 0:44:16,06 M Α50-59  
183. 169 46 1399 ΝΤΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1:36:08,91 1:35:36,05 0:44:12,08 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
184. 15 15 1128 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:36:22,63 1:36:19,43 0:44:07,50 F   ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ
185. 170 16 1430 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:36:25,10 1:36:19,05 0:42:56,20 M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
186. 171 60 1111 ΛΕΚΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1:36:34,08 1:36:09,29 0:42:49,90 M Α40-49 Α.Σ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
187. 172 47 1283 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:36:36,83 1:36:31,63 0:44:51,19 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
188. 16 16 1187 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ 1:36:37,02 1:36:32,44 0:44:51,20 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
189. 173 17 1458 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:36:46,86 1:36:33,47 0:44:05,14 M Α60+  
190. 174 48 1465 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:36:51,65 1:36:48,23 0:43:44,62 M Α50-59  
191. 175 18 1390 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1:36:56,18 1:36:41,29 0:43:38,27 M Α60+ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
192. 176 49 1354 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:37:05,64 1:36:44,30 0:45:43,36 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
193. 177 34 742 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:37:11,06 1:36:55,14 0:43:19,73 M Α30-39 ΦΕΝΕΟΣ
194. 178 50 1125 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:37:11,11 1:37:11,11   M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
195. 179 51 1304 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:37:17,40 1:36:57,63 0:43:04,99 M Α50-59 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
196. 180 35 1025 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:37:24,71 1:36:55,34 0:45:32,28 M Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
197. 17 17 1374 ΣΟΥΤΣΟΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ 1:37:28,97 1:37:19,47 0:43:47,72 F   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
198. 181 61 1333 ΨΑΡΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1:37:38,44 1:37:19,94 0:43:49,32 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
199. 182 36 1442 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:37:44,75 1:37:22,49 0:43:26,72 M Α30-39  
200. 183 37 961 ΓΚΕΡΖΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:37:57,12 1:37:46,24 0:43:45,41 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΟΣ
201. 18 18 1148 ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:38:11,13 1:38:00,57 0:43:58,55 F   SKY WOMEN RUNNING TEAM
202. 184 62 1058 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:38:17,15 1:38:05,78 0:43:37,52 M Α40-49 Motor oil
203. 185 52 1107 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:38:17,67 1:38:05,57 0:43:40,48 M Α50-59 MOTOR OIL RUNNING TEAM
204. 19 19 1389 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:38:23,55 1:38:09,67 0:45:29,40 F   ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
205. 186 15 1009 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1:38:29,54 1:38:16,23 0:43:28,80 M Α18-29  
206. 187 19 1020 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:38:30,85 1:38:22,56 0:45:28,22 M Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
207. 188 20 1414 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1:38:35,67 1:38:34,58 0:44:25,65 M Α60+ ΕΥΚΛΗΣ
208. 189 53 946 ΓΕΩΡΝΤΑΜΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:38:54,53 1:38:28,82 0:46:07,07 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209. 190 63 1209 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:39:00,05 1:38:44,08 0:44:36,53 M Α40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
210. 191 64 1423 ΚΟΥΤΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:39:05,36 1:39:03,43 0:44:33,87 M Α40-49 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU
211. 20 20 1234 ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:39:11,89 1:39:08,69   F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
212. 192 54 1133 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:39:31,18 1:39:25,53 0:44:52,13 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
213. 193 65 1385 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:39:32,56 1:39:13,65 0:46:09,56 M Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
214. 194 55 1076 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1:39:47,44 1:39:37,05 0:46:17,92 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
215. 21 21 1447 ΒΑΡΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1:40:00,58 1:39:48,04 0:45:15,02 F    
216. 195 38 1164 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:40:02,74 1:39:58,77 0:44:41,78 M Α30-39 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
217. 196 66 1235 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1:40:40,53 1:40:24,60 0:43:12,82 M Α40-49 ΣΠΕ
218. 197 67 1163 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 1:40:48,77 1:40:48,77   M Α40-49 ΣΑΦΑΝΣ
219. 198 68 1336 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1:40:56,28 1:40:53,29 0:44:48,18 M Α40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
220. 22 22 1328 ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ 1:41:19,90 1:41:15,03 0:44:46,63 F   SKY WOMEN/MARATHON BIKES
221. 199 69 1124 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:41:20,19 1:40:56,84 0:43:10,41 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗ
222. 200 21 1015 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:41:54,24 1:41:50,34 0:45:17,88 M Α60+ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α
223. 201 70 1071 ΚΛΕΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:42:03,97 1:42:03,97 0:46:31,56 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
224. 23 23 1241 ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ 1:42:33,14 1:42:26,03 0:45:09,14 F   ΣΔΥΕ
225. 202 71 1237 ΠΥΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:42:43,60 1:42:12,59 0:44:26,92 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
226. 203 72 1161 ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ 1:42:44,70 1:42:21,27 0:45:43,54 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227. 24 24 1284 ΤΖΕΤΖΟΥΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1:42:50,91 1:42:36,83 0:46:37,06 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
228. 204 73 1464 ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 1:42:57,03 1:42:45,01 0:46:36,74 M Α40-49  
229. 205 74 1375 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 1:43:24,04 1:43:01,77 0:45:40,87 M Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
230. 206 39 1003 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:43:46,96 1:43:26,45 0:46:59,54 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
231. 207 75 1160 ΜΠΕΛΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:43:51,06 1:43:32,38 0:50:17,05 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
232. 208 16 1088 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:44:25,61 1:44:03,23 0:47:11,50 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
233. 25 25 1353 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:44:52,47 1:44:50,53 0:47:35,17 F   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
234. 209 22 1386 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:45:05,93 1:44:55,25 0:47:26,70 M Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
235. 210 23 1236 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 1:45:15,85 1:45:05,67 0:43:36,20 M Α60+ Απολλων Δυτικης Αττικης
236. 26 26 1300 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ 1:45:32,11 1:45:12,78 0:47:42,39 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
237. 27 27 1313 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ 1:45:33,99 1:45:29,81 0:48:04,00 F   SKY WOMEN RUNNING TEAM-SCINCETRAINING.GR
238. 211 56 1332 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:45:36,22 1:45:20,28 0:44:47,86 M Α50-59 ΣΑΦΑΝΣ
239. 212 76 1330 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:45:41,89 1:45:29,63 0:46:31,96 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
240. 213 77 1370 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:46:08,68 1:45:56,14 0:47:28,30 M Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
241. 214 40 1151 ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:46:18,21 1:45:57,34 0:43:08,93 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242. 215 78 1188 ΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:46:18,95 1:45:58,28 0:43:09,77 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
243. 216 79 1450 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:46:32,43 1:46:24,72 0:47:22,91 M Α40-49  
244. 217 41 1199 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:46:39,47 1:46:11,89 0:47:23,95 M Α30-39 DEMOKRITOS RUNNING TEAM
245. 218 80 1452 ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:47:07,59 1:46:35,78 0:47:07,24 M Α40-49  
246. 219 81 1216 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:47:22,09 1:46:59,31 0:50:27,56 M Α40-49 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
247. 220 57 945 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:47:37,31 1:47:24,78 0:48:51,37 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
248. 221 42 1047 ΚΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:47:41,36 1:47:20,41 0:47:11,50 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
249. 28 28 950 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ 1:47:49,24 1:47:38,03 0:47:17,85 F   Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ
250. 222 82 1356 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:47:49,31 1:47:38,03 0:47:17,69 M Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
251. 29 29 1155 ΜΠΑΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:47:50,31 1:47:50,31 0:47:14,03 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
252. 30 30 931 ΓΑΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΑ 1:47:58,77 1:47:27,17 0:47:08,99 F   ΑΛΦΑ CYCLING TEAM
253. 31 31 1323 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:48:10,19 1:48:03,07 0:49:34,48 F   SkyWomenRunningTeam/ BetterPeopleRunningTeam/ SDYELEFSINAS
254. 223 58 982 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:48:15,41 1:48:14,32 0:44:49,82 M Α50-59 ΟΡΣΙΠΠΟΣ
255. 224 24 1287 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:48:22,49 1:48:05,06 0:47:05,55 M Α60+ ΗΛΕΙΟΣ
256. 225 43 1388 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:48:31,03 1:48:13,51 0:49:18,83 M Α30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
257. 226 44 1380 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:48:31,13 1:48:12,14 0:49:09,03 M Α30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
258. 227 83 1059 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:49:00,94 1:48:50,70 0:46:10,22 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
259. 32 32 1457 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 1:49:02,18 1:48:48,80 0:48:39,99 F    
260. 33 33 741 ΑΛΕΞΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:49:03,83 1:48:51,30 0:48:01,33 F   ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
261. 228 17 1242 ΡΟΥΚΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 1:49:12,53 1:48:59,72 0:47:08,12 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
262. 34 34 1143 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:49:13,11 1:49:06,46 0:47:45,05 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
263. 229 84 1177 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:49:57,99 1:49:29,84 0:46:54,22 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264. 230 45 1172 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:50:30,87 1:50:13,52 0:49:36,99 M Α30-39 Sherpas
265. 231 25 1474 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:50:42,73 1:50:10,53 0:50:43,89 M Α60+  
266. 232 59 1421 ΚΑΣΕΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1:51:30,66 1:51:12,74 0:47:31,55 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
267. 233 85 1057 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:52:18,25 1:52:04,94 0:47:38,11 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
268. 234 26 1113 ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:52:21,88 1:52:04,45 0:50:17,43 M Α60+ Selected Clo triathlon Teem
269. 35 35 1400 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 1:53:06,15 1:53:01,39 0:49:56,70 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
270. 36 36 1297 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:53:20,07 1:53:14,17 0:49:06,45 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
271. 37 37 1403 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ 1:53:50,36 1:53:32,29 0:51:59,07 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
272. 235 60 1427 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:54:00,54 1:53:41,93 0:49:25,66 M Α50-59 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
273. 236 86 1138 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:54:07,21 1:53:43,77 0:49:58,12 M Α40-49 G & M - Χρώμα... Ελληνικό!
274. 237 46 1021 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1:54:07,29 1:53:43,76 0:49:58,37 M Α30-39 G & M - Χρώμα... Ελληνικό!
275. 38 38 1411 ΦΟΥΣΕΚΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ-ΣΟΦΙΑ 1:54:37,67 1:54:32,61 0:51:52,55 F   ΤΡΙΤΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
276. 238 47 1192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:54:55,81 1:54:38,05 0:51:19,07 M Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
277. 239 87 1019 ΖΑΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:54:55,89 1:54:54,27 0:45:36,26 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
278. 240 27 867 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:54:56,01 1:54:39,27 0:51:18,69 M Α60+ μαραθωνοδρομοι αργολιδας
279. 241 88 1060 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:54:56,07 1:54:53,32 0:45:36,66 M Α40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
280. 39 39 1080 ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:54:56,27 1:54:38,52 0:51:18,92 F   ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
281. 40 40 1126 ΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1:55:31,79 1:55:04,43 0:52:01,08 F   ΕΟΛ λουτρακιου
282. 242 61 1087 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:56:05,89 1:55:39,39 0:52:32,34 M Α50-59 Απολλων δυτικης αττικης
283. 243 62 853 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:56:42,59 1:56:15,61 0:53:19,30 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
284. 244 89 1174 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:56:58,19 1:56:41,35 0:53:55,62 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
285. 41 41 1207 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:57:17,05 1:57:15,11 0:50:35,56 F   SHERPAS
286. 245 63 1433 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1:57:18,46 1:56:53,94 0:53:49,86 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
287. 42 42 878 ΒΑΡΔΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:57:24,53 1:57:05,81 0:52:31,08 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
288. 246 48 1141 ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:57:24,94 1:57:05,53 0:52:31,01 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
289. 247 64 1395 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:57:25,76 1:56:51,51 0:52:32,05 M Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
290. 248 65 1429 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:57:30,93 1:57:00,88 0:53:08,86 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
291. 249 90 1081 ΚΟΜΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:57:36,90 1:57:08,80 0:49:12,07 M Α40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΑΣΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
292. 43 43 1245 ΣΑΜΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:58:08,13 1:58:00,49 0:49:55,28 F    
293. 250 49 1299 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:58:08,38 1:57:59,64 0:49:54,11 M Α30-39  
294. 251 28 1348 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:58:18,43 1:57:52,85 0:50:13,38 M Α60+ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
295. 252 66 1050 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1:58:18,75 1:57:52,91 0:50:10,69 M Α50-59 ΕΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
296. 253 67 1307 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:58:23,31 1:58:10,19 0:53:32,79 M Α50-59 Free Runners
297. 254 91 1264 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1:58:24,57 1:57:55,39 0:51:07,44 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
298. 255 29 1424 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 1:58:59,15 1:58:28,91 0:54:31,99 M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
299. 256 30 1441 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:58:59,55 1:58:35,35 0:53:49,07 M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
300. 44 44 1285 ΤΖΕΤΖΟΥΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:59:19,03 1:59:05,42 0:53:52,97 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
301. 257 92 1456 ΣΙΑΧΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:59:19,25 1:59:05,43 0:53:52,77 M Α40-49  
302. 45 45 1401 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 2:00:07,27 1:59:58,53 0:49:34,74 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
303. 258 50 1402 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:00:08,04 2:00:01,19 0:49:34,67 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
304. 259 51 1393 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:00:12,18 1:59:58,36 0:52:12,57 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
305. 46 46 1365 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2:00:25,80 1:59:55,31 0:52:00,87 F   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
306. 47 47 1455 ΣΚΟΥΤΕΡΗ ΑΘΗΝΑ 2:00:28,80 2:00:14,61 0:54:08,29 F    
307. 48 48 1445 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2:00:58,35 2:00:29,47 0:52:47,87 F    
308. 49 49 1147 ΜΙΚΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2:01:08,21 2:00:48,41 0:53:14,25 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
309. 260 31 1005 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:01:56,20 2:01:48,48 0:52:33,61 M Α60+ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΩΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
310. 261 93 1034 ΚΑΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:02:19,02 2:01:56,24 0:54:21,59 M Α40-49 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
311. 262 94 1110 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:03:10,07 2:02:50,27 0:52:53,37 M Α40-49 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
312. 263 68 1195 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2:03:15,52 2:02:46,55 0:55:06,20 M Α50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΩΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
313. 264 32 914 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:03:16,06 2:02:46,28 0:55:06,47 M Α60+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
314. 265 69 897 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:03:17,98 2:02:42,69 0:54:44,80 M Α50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης
315. 50 50 849 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2:04:11,49 2:03:47,88 0:56:45,70 F   SKYWOMEN RUNNING TEAM
316. 51 51 1099 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΤΖΟΥΛΗ 2:04:11,71 2:03:48,10 0:56:42,59 F   SKY WOMEN RUNNING TEAM
317. 52 52 1239 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:04:50,89 2:04:46,87 0:54:15,40 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
318. 53 53 1193 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2:04:54,93 2:04:40,34 0:58:33,63 F    
319. 54 54 1157 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2:05:52,66 2:05:46,71 0:57:50,72 F   SKY WOMEN RUNNING TEAM
320. 55 55 1136 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2:08:07,33 2:07:57,91 0:57:51,32 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
321. 266 70 1367 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2:08:28,47 2:08:13,58 0:54:47,57 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
322. 267 52 1282 ΤΖΈΚΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 2:08:42,40 2:08:13,42 0:55:54,49 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
323. 268 95 870 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:08:55,14 2:08:35,15 0:55:31,13 M Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
324. 269 33 1418 ΓΡΙΜΠΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2:09:09,40 2:08:43,69 0:57:09,10 M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
325. 270 53 1376 ΤΖΗΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2:10:52,22 2:10:29,72 0:57:56,44 M Α30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
326. 271 54 887 ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:33,56 2:11:12,40 0:56:35,49 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
327. 272 71 1469 ΔΕΜΕΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:11:36,74 2:11:15,98 0:58:14,02 M Α50-59  
328. 273 34 1278 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 2:11:48,00 2:11:21,02 0:59:01,30 M Α60+ ανεξαρτητος
329. 274 35 1462 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:12:28,39 2:12:22,99 0:59:15,51 M Α60+  
330. 275 36 1229 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:12:30,41 2:12:10,32 0:57:53,22 M Α60+ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
331. 276 37 1294 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 2:12:52,50 2:12:32,11 0:58:16,90 M Α60+ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΩΝ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ
332. 277 96 1476 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΗΣ 2:13:13,20 2:12:44,71 0:59:09,11 M Α40-49  
333. 56 56 1027 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2:13:44,66 2:13:27,63 0:59:12,56 F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
334. 278 38 1408 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 2:14:01,09 2:13:44,73 1:00:36,94 M Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
335. 279 39 1247 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:14:51,44 2:14:40,37 0:58:41,27 M Α60+ ΣΑΠΠΑΖ
336. 57 57 883 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2:14:51,72 2:14:41,73 0:58:41,71 F   ΣΑΠΠΑΖ
337. 280 97 1090 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:15:02,62 2:14:42,93 0:53:23,47 M Α40-49 R E M
338. 281 40 1372 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 2:15:36,70 2:15:14,74 1:00:16,52 M Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
339. 282 18 996 ΔΑΛΑΜΑΡΙΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:16:16,98 2:15:54,93 1:21:55,79 M Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
340. 283 72 1398 ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:19:18,89 2:18:46,19 1:03:10,34 M Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
341. 58 58 1373 ΣΙΩΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 2:20:02,46 2:19:42,67 0:57:57,83 F   ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
342. 284 41 1425 ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2:21:48,16 2:21:40,35 1:03:49,28 M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
343. 59 59 1387 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2:25:29,55 2:25:11,02 1:03:58,30 F   ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
344. 285 42 1466 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:25:29,55 2:24:59,32 1:00:36,31 M Α60+  
345. 60 60 1443 ΒΟΥΒΡΗ ΓΙΟΥΛΑ 2:26:45,49 2:26:17,99 1:03:00,85 F    
346. 286 43 1276 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2:29:51,56 2:29:23,40 1:07:16,03 M Α60+ ΣΑΦΑΝΣ
347. 287 44 1413 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ 2:31:36,72 2:31:09,75 0:59:02,65 M Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
348. 288 73 1426 ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2:31:37,00 2:31:28,32 1:06:17,91 M Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
349. 289 55 1142 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:38:51,19 2:38:20,28 1:22:06,19 M Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
350. 290 74 1232 ΠΙΚΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 2:43:03,25 2:42:31,26 1:08:32,04 M Α50-59 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΩΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
351. 61 61 680 680 N.N. 2:49:16,57 2:49:16,57   F    
352. 62 62 1471 ΚΕΦΙΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2:56:21,63 2:56:21,63   F   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
353 DNF   1432 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ       M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
354. DNF   1420 ΚΑΡΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ       M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
355. DNF   1417 ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ       M Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
356. DNF   1412 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ       F   ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
357. DNF   1384 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       M Α60+ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
358. DNF   1381 ΑΠΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ       F   ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

 

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 13 Ιανουάριος 2019
  • Περιοχή: Πελοπόννησος
  • Τύπος: Trail
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα
 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

Seli mountain running 24,4χλμ & Vertical race 1.250μ

Seli mountain running 24,4χλμ …

Αυγ 24, 2019 Rate: 0.00

11ος ΑΝΔΑΝΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

11ος ΑΝΔΑΝΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

Αυγ 24, 2019 Rate: 0.00

2nd Lepanto Evening Run 2019

2nd Lepanto Evening Run 2019

Αυγ 24, 2019 Rate: 0.00

Instagram Feed