7ος Tσακώνικος Δρόμος - Αποτελέσματα

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club 16km
1 , 1 ,1 Α30-39 Male 272 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ   0:59:22
2 , 2 , 1 Α40-49 Male 306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ   1:00:43
3 , 3 , 1 Α18-29 Male 112  ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ 1:04:26
4 , 4 , 2 Α40-49 Male 233 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ-ΑR ATHENS 1:07:08
5 , 5 , 3 Α40-49 Male 127 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:08:13
6 , 6 , 2 Α30-39 Male 260 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ STOIXIMAN RUNNING TEAM 1:08:55
7 , 7 , 4 Α40-49 Male 226 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΣΑΦΑΝΣ / R FOR RUNNERS 1:09:48
8 , 8 , 5 Α40-49 Male 259 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ VASKOS TEAM 1:10:29
9 , 9 , 1 Α50-59 Male 205 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:10:45
10 , 10 , 2 Α18-29 Male 281 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:11:11
11 , 11 , 6 Α40-49 Male 220 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:12:21
12 , 12 , 2 Α50-59 Male 243 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:13:13
13 , 13 , 7 Α40-49 Male 213 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:13:39
14 , 14 , 3 Α30-39 Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ STOIXIMAN RUNNING TEAM 1:13:41
15 , 15 , 3 Α50-59 Male 238 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   1:13:53
16 , 16 , 1 Α60+ Male 298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ   1:14:04
17 , 17 , 4 Α30-39 Male 148 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ PARMAKIS TEAM 1:14:13
18 , 18 , 8 Α40-49 Male 109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 1:14:27
19 , 19 , 5 Α30-39 Male 56  ΟΘΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.Σ. ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ 1:14:34
20 , 20 , 6 Α30-39 Male 230 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:06
21 , 1 ,1 Γ18-45 Female 280 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ   1:15:28
22 , 21 , 9 Α40-49 Male 268 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΩΛΗΣ   1:15:50
23 , 22 , 10 Α40-49 Male 239 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ AΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:52
24 , 2 , 1 Γ46+ Female 194 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:16:29
25 , 23 , 3 Α18-29 Male 110  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ 1:16:39
26 , 24 , 11 Α40-49 Male 77  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:16:43
27 , 25 , 12 Α40-49 Male 276 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 1:16:47
28 , 3 , 2 Γ18-45 Female 218 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:16:58
29 , 26 , 4 Α50-59 Male 264 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥΑ 1:18:35
30 , 27 , 13 Α40-49 Male 294 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 1:19:31
31 , 28 , 14 Α40-49 Male 292 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ   1:20:25
32 , 29 , 15 Α40-49 Male 248 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ TEAM 1:20:39
33 , 30 , 16 Α40-49 Male 173 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ   1:21:09
34 , 31 , 7 Α30-39 Male 271 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ   1:21:28
35 , 4 , 3 Γ18-45 Female 236 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΣΔΥΑ 1:21:48
36 , 32 , 8 Α30-39 Male 219 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:57
37 , 33 , 2 Α60+ Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ   1:23:12
38 , 34 , 9 Α30-39 Male 246 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ MARATHONODROMOI ARGOLIDOS 1:23:39
39 , 35 , 4 Α18-29 Male 231 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ   1:23:59
40 , 36 , 3 Α60+ Male 20  ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MARATHONODROMOI ARGOLIDOS 1:24:07
41 , 37 , 5 Α50-59 Male 79  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:24:44
42 , 38 , 5 Α18-29 Male 299 ΣΠΥΡΟΣ ΒΕΡΒΕΣΟΣ   1:25:39
43 , 39 , 6 Α18-29 Male 310 ΓΕΩΡΓΙΙΟΣ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ   1:25:43
44 , 40 , 17 Α40-49 Male 293 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 1:26:07
45 , 41 , 4 Α60+ Male 158 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ. 1:26:07
46 , 42 , 18 Α40-49 Male 241 ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΡΓΟΣ 1:27:03
47 , 43 , 19 Α40-49 Male 240 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:27:03
48 , 44 , 10 Α30-39 Male 228 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΖΑΣ Π ΦΑΛΗΡΟ 1:27:12
49 , 45 , 6 Α50-59 Male 164 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:28:08
50 , 46 , 20 Α40-49 Male 36  ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 1:28:26
51 , 47 , 7 Α50-59 Male 221 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ YMITTOS RUNNERS 1:28:39
52 , 5 , 4 Γ18-45 Female 302 ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   1:28:45
53 , 48 , 8 Α50-59 Male 245 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:29:14
54 , 49 , 7 Α18-29 Male 305 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΟΥΖΓΟΥΛΑΣ   1:29:48
55 , 50 , 21 Α40-49 Male 140 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΙΚΗΣ 1:31:01
56 , 51 , 22 Α40-49 Male 284 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:31:10
57 , 52 , 8 Α18-29 Male 300 ΓΚΕΡΙ ΜΠΡΑΚΟΛΑΡΙ   1:31:47
58 , 6 , 5 Γ18-45 Female 210 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:31:47
59 , 7 , 6 Γ18-45 Female 71  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ   1:32:27
60 , 8 , 7 Γ18-45 Female 188 ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΤΗ   1:32:43
61 , 53 , 23 Α40-49 Male 297 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ   1:32:58
62 , 54 , 9 Α50-59 Male 137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:15
63 , 55 , 24 Α40-49 Male 202 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:33:53
64 , 56 , 10 Α50-59 Male 250 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   1:34:14
65 , 57 , 11 Α30-39 Male 115  ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:34:42
66 , 58 , 25 Α40-49 Male 207 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:06
67 , 59 , 11 Α50-59 Male 96  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:35:09
68 , 9 , 9 Α18-29 Female 309 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ   1:35:12
69 , 60 , 12 Α50-59 Male 60  ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΗΣ POLIAS RUNNERS 1:36:00
70 , 61 , 26 Α40-49 Male 35  ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΚΙΟΣ 1:36:54
71 , 10 , 2 Γ46+ Female 58  ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ FREE RENNERS 1:37:09
72 , 62 , 27 Α40-49 Male 254 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:33
73 , 63 , 10 Α18-29 Male 262 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   1:38:56
74 , 64 , 12 Α30-39 Male 277 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ   1:39:36
75 , 65 , 28 Α40-49 Male 222 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 1:39:42
76 , 66 , 13 Α30-39 Male 98  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΙΦΟΣ RUN FOR FUN 1:40:35
77 , 11 , 8 Γ18-45 Female 201 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ RUN FOR FUN 1:40:35
78 , 67 , 14 Α30-39 Male 193 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΑΜΟΣ   1:41:00
79 , 12 , 9 Γ18-45 Female 133 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 1:41:14
80 , 13 , 10 Γ18-45 Female 206 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:41:36
81 , 68 , 13 Α50-59 Male 200 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:38
82 , 69 , 29 Α40-49 Male 237 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ATHENS 1:41:44
83 , 70 , 5 Α60+ Male 16  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:55
84 , 14 , 11 Γ18-45 Female 195 ΘΕΚΛΑ ΚΟΛΕΝΔΡΙΑΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟ 1:42:42
85 , 71 , 6 Α60+ Male 261 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:43:21
86 , 72 , 11 Α18-29 Male 311  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1:43:34
87 , 73 , 15 Α30-39 Male 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ   1:43:43
88 , 15 , 3 Γ46+ Female 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM/TTR 1:43:53
89 , 74 , 14 Α50-59 Male 287 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ FREE RENNERS 1:44:44
90 , 16 , 4 Γ46+ Female 126 ΕΡΙΚΑ ΔΕΣΙΠΡΗ SANTA RUNNING TEAM, ΣΑΦΑΝΣ 1:45:26
91 , 75 , 16 Α30-39 Male 303 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   1:46:02
92 , 17 , 5 Γ46+ Female 212 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ   1:46:50
93 , 76 , 30 Α40-49 Male 313 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ   1:46:57
94 , 77 , 7 Α60+ Male 123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ   1:48:15
95 , 78 , 8 Α60+ Male 312 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ   1:48:17
96 , 79 , 12 Α18-29 Male 265 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ   1:50:03
97 , 80 , 31 Α40-49 Male 308 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ   1:50:15
98 , 81 , 15 Α50-59 Male 307 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ   1:50:18
99 , 82 , 32 Α40-49 Male 132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΑΚΗΣ - 1:50:24
100 , 83 , 16 Α50-59 Male 270 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:56:05
101 , 84 , 9 Α60+ Male 304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   2:01:47
102 , 18 , 6 Γ46+ Female 187 ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΤΗ   2:01:47
103 , 85 , 33 Α40-49 Male 143 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:32
104 , 19 , 7 Γ46+ Female 235 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 2:11:00
105 , 86 , 17 Α50-59 Male 217 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:28

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Σάββατο, 29 Ιούνιος 2019
  • Περιοχή: Πελοπόννησος
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 5km, 10km

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα
 
 
 

Καλεντάρι

Donoussa Trail Running

Donoussa Trail Running

Οκτ 18, 2019 Rate: 0.00

Cyclades Trail Cup 2019 - Kythnos Challenge

Cyclades Trail Cup 2019 - Kythno…

Οκτ 19, 2019 Rate: 0.00

Instagram Feed