10ος Επικούριος Δρόμος «ΙΑΘΗΜΕΝ» - Αποτελέσματα

10ος  Επικούριος Δρόμος «ΙΑΘΗΜΕΝ» !!!

Αφιερωμένος στους Φιγαλείς Ολυμπιονίκες της Αρχαιότητας,

 

ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125

2:01:24

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΝΑ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Άνδρες

 

Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΝΑ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Γυναίκες

 

Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Τρίτη, 13 Αύγουστος 2019
  • Περιοχή: Πελοπόννησος
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km, 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα
 
 
 

Καλεντάρι

Donoussa Trail Running

Donoussa Trail Running

Οκτ 18, 2019 Rate: 0.00

Cyclades Trail Cup 2019 - Kythnos Challenge

Cyclades Trail Cup 2019 - Kythno…

Οκτ 19, 2019 Rate: 0.00

Instagram Feed