8ος Ημιμαραθώνιος "ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ" - Στη μνήμη πεσόντων αεροπόρων - Αποτελέσματα

Ημιμαραθώνιος

 

Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Name Club 20km
1 ALL Male 74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ MARATHON CLUB 1:18:49.760
2 ALL Male 225 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ   1:26:31.993
3 ALL Male 200 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:27:00.646
4 ALL Male 58 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ E.L. RUNNERS 1:27:38.166
5 ALL Male 124 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ CHALKIDA 1:29:42.000
6 ALL Male 10 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   1:31:50.210
7 ALL Male 22 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΛΥΚΟΙ"_ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ RUNNING TEAM 1:31:50.540  
8 ALL Male 63 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:33:26.780
9 ALL Male 169 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:33:49.636
10 ALL Male 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ   1:34:14.026
11 ALL Male 30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:34:14.136
12 ALL Male 120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ   1:34:45.423
13 ALL Male 226 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   1:35:46.230
14 ALL Male 90 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:37:44.683
15 ALL Male 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ   1:38:22.640
16 ALL Male 41 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:38:58.196
17 ALL Male 244 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΗΣ   1:39:25.216
18 ALL Male 160 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:39:52.396
19 ALL Female 157 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:06.450
20 ALL Male 23 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:09.410
21 ALL Male 216 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ   1:40:49.560
22 ALL Male 144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:51.540
23 ALL Female 119 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΑΚΟΛ 1:40:51.880
24 ALL Male 153 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥΑ 1:40:58.986
25 ALL Male 138 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:34.980
26 ALL Male 139 NIKOΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:42:09.880
27 ALL Male 173 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ   1:42:13.603
28 ALL Male 9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:42:31.003
29 ALL Male 209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ   1:43:41.210
30 ALL Male 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ ARLA RUNNING TEAM 1:44:05.720
31 ALL Female 92 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ   1:44:53.410
32 ALL Male 43 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ WODBOX CHALKIDA 1:44:57.120
33 ALL Male 80 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ METLIFE 1:45:15.843
34 ALL Male 229 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ   1:45:50.643
35 ALL Male 1 MAREK BODZIONY   1:46:06.716
36 ALL Male 192 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:49.920
37 ALL Male 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:55.190
38 ALL Male 175 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES / ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:29.740
39 ALL Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α. 1:47:30.070
40 ALL Male 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:12.220
41 ALL Male 197 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:34.100
42 ALL Male 212 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   1:49:05.316
43 ALL Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ   1:49:05.976
44 ALL Male 132 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:20.870
45 ALL Male 245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   1:49:31.916
46 ALL Male 16 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUN&FUN NEW BLOOD 1:49:48.020
47 ALL Male 178 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΥΣΣΟΣ RUN&FUN NEW BLOOD 1:50:42.590
48 ALL Male 170 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥΑ 1:50:44.570
49 ALL Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ   1:50:57.056
50 ALL Male 68 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:51:02.310
51 ALL Male 6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ   1:51:27.816
52 ALL Female 65 ΜΑΡΣΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ   1:51:35.166
53 ALL Male 38 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ THIVA 1:51:43.260
54 ALL Male 34 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 1:52:01.966
55 ALL Male 71 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ   1:52:18.693
56 ALL Female 15 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:52:35.103
57 ALL Male 133 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗΣ   1:52:57.010
58 ALL Male 76 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:53:14.530
59 ALL Male 166 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:53:26.240
60 ALL Male 12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ   1:53:31.826
61 ALL Male 2 NIKOLAOS BOUKANEV THIVA 1:54:16.240
62 ALL Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:17.570
63 ALL Female 73 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:17.680
64 ALL Male 165 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ SDYM THIVAS 1:54:27.536
65 ALL Male 113 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ TRIATHLON HALKIDAS 1:54:48.893
66 ALL Male 35 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:04.443
67 ALL Male 107 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΪΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:55:21.853
68 ALL Male 31 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΗΣ ATHENS 1:55:32.580
69 ALL Male 193 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:55:42.530
70 ALL Male 7 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ   1:55:51.616
71 ALL Male 18 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   1:55:54.243
72 ALL Male 39 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:30.680
73 ALL Male 228 ΤΡΙΑΛΑ ΜΠΑΡΩΤΑ   1:56:34.736
74 ALL Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:57:22.663
75 ALL Male 91 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΧΙ 1:57:50.466
76 ALL Male 164 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ   1:58:01.190
77 ALL Male 79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ NEWSDIET 1:58:14.320
78 ALL Male 32 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ   1:58:34.300
79 ALL Male 128 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:59:20.140
80 ALL Male 243 NONAME_2018 ΩΩ__21KM_31   1:59:40.913
81 ALL Male 77 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:00:13.866
82 ALL Male 56 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:00:53.263
83 ALL Male 81 AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ Α,Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ,ΕΥΒΟΙΑΣ 2:01:24.440
84 ALL Male 205 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:07.970
85 ALL Male 49 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ SDYM THIVAS 2:02:08.080
86 ALL Male 204 ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 2Α ΜΑΛ 2:02:29.870
87 ALL Male 146 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 2:03:03.340
88 ALL Male 250 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ   2:03:14.400
89 ALL Male 235 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΛΗΣ   2:03:25.460
90 ALL Female 183 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ   2:03:50.860
91 ALL Male 224 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ   2:03:51.296
92 ALL Male 231 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ   2:04:06.493
93 ALL Male 206 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ   2:04:26.406
94 ALL Female 159 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:49.386
95 ALL Male 97 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:09.483
96 ALL Male 234 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ   2:05:43.983
97 ALL Male 174 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΠΠΑΣ   2:05:54.480
98 ALL Male 149 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:17.123
99 ALL Male 248 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ   2:07:57.086
100 ALL Male 249 ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   2:07:57.086
101 ALL Male 62 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΟΛΛΑΝΔΟΙ 2:08:29.926
102 ALL Male 127 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:34.193
103 ALL Male 201 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ   2:08:46.233
104 ALL Male 239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΛΕΤΣΑΣ   2:08:46.556
105 ALL Male 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ   2:08:47.030
106 ALL Male 3 CHRISTIAN THIERRY METEL IMIN 2:08:53.586
107 ALL Male 104 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:01.260
108 ALL Male 117 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:11.440
109 ALL Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:12.103
110 ALL Male 94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ   2:09:38.020
111 ALL Male 112 ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΡΙΑΔΗΣ   2:09:40.336
112 ALL Male 98 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ   2:10:14.133
113 ALL Male 180 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:10:24.423
114 ALL Male 93 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ   2:11:56.636
115 ALL Male 126 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:12:10.443
116 ALL Male 221 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ   2:12:11.436
117 ALL Male 48 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΛΙΑΣ   2:12:48.743
118 ALL Male 145 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:57.273
119 ALL Male 36 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:57.606
120 ALL Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΑΜΟΣ   2:13:06.270
121 ALL Male 129 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ   2:13:15.333
122 ALL Male 233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ   2:13:31.203
123 ALL Female 100 BESSY ΚΟΥΡΗ   2:13:38.970
124 ALL Male 85 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:02.160
125 ALL Male 122 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ ΘΗΒΑ 2:14:26.560
126 ALL Male 186 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:01.126
127 ALL Male 33 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:43.993
128 ALL Male 19 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   2:16:10.493
129 ALL Male 72 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:16:20.780
130 ALL Male 223 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ   2:18:44.523
131 ALL Male 53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:18:48.806
132 ALL Female 110 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΑΘΗΝΑ 2:18:52.880
133 ALL Male 57 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ARLA RUNNING TEAM 2:18:56.930
134 ALL Male 123 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΚΕΤΑΕΠΑΘΛΟΝ 2:19:58.630
135 ALL Female 45 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2:20:33.020
136 ALL Male 238 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:21:04.960
137 ALL Male 240 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:21:05.956
138 ALL Male 237 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ   2:21:24.213
139 ALL Male 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΛΑΚΑΣ   2:21:35.046
140 ALL Male 230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   2:21:43.023
141 ALL Male 137 ΔΗΜΗΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ   2:23:15.250
142 ALL Male 220 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ   2:23:41.353
143 ALL Female 5 DOROTA SUCHOCKA   2:23:43.153
144 ALL Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:23:55.816
145 ALL Male 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ   2:25:16.376
146 ALL Male 213 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ   2:25:52.023
147 ALL Female 14 ΦΡΟΣΩ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   2:26:11.410
148 ALL Male 162 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΗΒΑ 2:26:35.306
149 ALL Male 241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΦΙΝΗΣ   2:27:10.400
150 ALL Male 242 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΥΣΙΟΥ   2:27:10.400
151 ALL Male 246 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΡΚΟΥΛΗΣ   2:27:16.963
152 ALL Male 222 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ   2:27:18.410
153 ALL Male 135 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ ΣΔΥΑ 2:28:46.026
154 ALL Male 177 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ   2:29:22.250
155 ALL Female 185 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΣΙΝΟY   2:33:14.270
156 ALL Male 148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΝΑΣ ARLA RUNNING TEAM 2:34:34.120
157 ALL Female 195 ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ   2:38:33.870
158 ALL Female 42 ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΓΚΙΑΟΥΡΗ CHALKIDA 2:47:01.926
159 ALL Male 13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   2:53:47.353
160 ALL Male 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΛΗΣ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 2:53:49.180
161 ALL Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:53:50.503
162 ALL Female   ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:53:50.503
163 ALL Male 46 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2:53:55.113

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 5,5ΧΛΜ. (ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ ΧΕΙΡΟΣ)

Άνδρες

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ     ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     22:18
2 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ     23:39
3 AREF HOSSEINI     24:15:00
4 EZATALLAH SAFAR     24:21:00
5 DAWOOD ΗUSAINI     25:00:00
6 MOHAMMADOLLAH MOHAMAD     26:00:00
7 ΝΤΟΥΛΙΛΑΡΙ ΣΤΙΒΕΝ     27:28:00
8 ΚΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     28:25:00
9 ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ     28:33:00
10 AHMAD REZAI     30:27:00
11 ΟΥΡΔΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ     30:30:00
12 ΚΑΛΟΠΙΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     31:43:00
13 ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ     31:43:00
14 ΡΟΥΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ     32:45:00
15 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     33:26:00
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     33:45:00
17 ΜΑΝΤΣΕ ΕΛΝΤΙ     34:53:00
18 ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ     36:04:00
19 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ     36:58:00
20 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ     38:21:00
21 SAHID RAMIN HAINI     38:45:00
22 CHANGIZ AHMADI     38:46:00
23 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     39:10:00
24 ΒΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     39:54:00
25 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ     40:12:00
26 ΜΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     43:17:00
27 ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ     43:17:00
28 ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ     43:22:00
29 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     47:14:00
30 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     54:37:00

 

Γυναίκες

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ     ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ     27:53:00
2 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ     28:27:00
3 ΚΑΠΟΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ     29:28:00
4 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     34:05:00
5 ΒΟΓΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ     34:50:00
6 ΓΚΙΟΚΕΖΑ ΜΕΛΙΝΑ     39:05:00
8 ΚΑΠΟΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ     44:35:00
9 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     45:19:00
10 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ     45:41:00
11 ΝΤΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ     46:58:00
12 ΜΠΟΥΡΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ     39:10:00
13 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ     51:57:00

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 01 Σεπτέμβριος 2019
  • Περιοχή: Στερεά Ελλάδα
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 21,1km - Ημιμαραθώνιος

 
 
 

Τελευταία Νέα

Καλεντάρι

ACHELOOS RUN

ACHELOOS RUN

Μαϊ 23, 2020 Rate: 0.00

1ο FOLOI TRAIL RUN

1ο FOLOI TRAIL RUN

Μαϊ 24, 2020 Rate: 0.00