1ος Αγώνας Ελευθερίας Αιγάλεω

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

Rank Category Gender BIB Name Club finish
1 Α16-29 Male 578 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:36:02
2 Α16-29 Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ   0:36:44
3 Α40-49 Male 307 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ   0:36:59
4 Α40-49 Male 143 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ   0:38:15
5 Α30-39 Male 543 ΘΩΜΑΣ ΠΟΥΛΟΣ   0:38:19
6 Α40-49 Male 190 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:34
7 Α16-29 Male 119 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:38:49
8 Α40-49 Male 356 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:53
9 Α50-59 Male 511 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ RUNNERS TEAM 0:38:59
10 Α40-49 Male 59 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:39:27
11 Α40-49 Male 55 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:39:40
12 Α30-39 Male 208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ   0:39:47
13 Α40-49 Male 421 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ IKEA RUNNING TEAM 0:39:51
14 Α60-69 Male 634 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:39:53
15 Α40-49 Male 130 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ   0:39:52
16 Α40-49 Male 499 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΣ   0:40:05
17 Α16-29 Male 201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0:40:07
18 Α16-29 Male 612 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΗΣ   0:40:12
19 Α40-49 Male 358 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   0:40:13
20 Α16-29 Male 664 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 0:40:15
21 Α16-29 Male 37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ   0:40:31
22 Α16-29 Male 487 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥΑ 0:40:54
23 Α16-29 Male 268 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ RUNNERS TEAM 0:41:36
24 Γ16-29 Female 509 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:41:38
25 Α30-39 Male 75 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:41:47
26 Α40-49 Male 276 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ   0:41:48
27 Α30-39 Male 389 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΡΑΣ   0:41:54
28 Α50-59 Male 292 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΙΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:42:04
29 Α40-49 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ   0:42:10
30 Α50-59 Male 643 MAREK BODZIONI ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:15
31 Α40-49 Male 196 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ   0:42:22
32 Α40-49 Male 156 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ   0:42:40
33 Α50-59 Male 398 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ   0:42:40
34 Α30-39 Male 582 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΩΤΑΣ   0:42:51
35 Α30-39 Male 587 ΜΑΡΙΟΣ ΦΛΩΡΑΣ   0:42:51
36 Α16-29 Male 469 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ   0:42:56
37 Α30-39 Male 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:42:58
38 Α40-49 Male 351 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ   0:43:00
39 Α40-49 Male 140 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:05
40 Α40-49 Male 112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:43:08
41 Γ16-29 Female 172 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ   0:43:08
42 Γ16-29 Female 132 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΙΑΡΕΝΗ   0:43:22
43 Α30-39 Male 537 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΕΡΟΥΔΗ MY ATLHLETE/ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:43:29
44 Α16-29 Male 601 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:43:33
45 Α40-49 Male 564 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 0:43:43
46 Α40-49 Male 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ   0:43:53
47 Α50-59 Male 580 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ   0:43:54
48 Α40-49 Male 295 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ   0:43:59
49 Α16-29 Male 627 ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ   0:44:18
50 Α40-49 Male 74 ΝΙΚΟΣ ΑΡΜΕΝΗΣ MARATHON TEAM POLYZOU 0:44:18
51 Γ30-39 Female 144 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΛΑ   0:44:30
52 Α40-49 Male 444 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ   0:44:34
53 Α30-39 Male 588 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:44:38
54 Α40-49 Male 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΒ 0:44:38
55 Α40-49 Male 101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΟΡΣΙΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:44:48
56 Α30-39 Male 270 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ   0:45:03
57 Α30-39 Male 65 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUN& FUN NEW BLOOD 0:45:09
58 Α40-49 Male 5 AMARCIO CABUGA PILIPINAS RUNNING TEAM 0:45:12
59 Γ40-49 Female 493 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ   0:45:15
60 Α16-29 Male 467 MATEO NAKA Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:45:20
61 Α40-49 Male 703 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ RUN &FUN 0:45:29
62 Α40-49 Male 226 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ   0:45:31
63 Α50-59 Female 661 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:47
64 Α30-39 Male 711 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΟΣ   0:45:56
65 Α>70 Male 442 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:45:58
66 Α30-39 Male 570 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ   0:46:00
67 Α40-49 Male 36 ΘΟΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ   0:46:04
68 Α40-49 Male 476 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΟΥΣΙΑΣ   0:46:11
69 Α30-39 Male 217 ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΟΥ   0:46:19
70 Α16-29 Male 216 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΘΩΜΑΤΟΣ ROMAS SPORT TRAINING 0:46:23
71 Α40-49 Male 85 ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΒΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:46:25
72 Α16-29 Male 586 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ   0:46:27
73 Α50-59 Male 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΨΑΣ   0:46:28
74 Γ30-39 Female 285 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ   0:46:30
75 Α40-49 Male 203 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ   0:46:37
76 Α40-49 Male 531 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ   0:46:41
77 Α60-69 Male 431 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:46:53
78 Α40-49 Male 147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ   0:47:01
79 Α40-49 Male 396 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:47:12
80 Α30-39 Male 301 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ   0:47:27
81 Α40-49 Male 650 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 0:47:27
82 Α50-59 Male 486 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   0:47:27
83 Α16-29 Male 738 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ   0:47:30
84 Α40-49 Male 245 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:47:37
85 Α40-49 Male 46 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:47:37
86 Γ16-29 Female 165 ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΑΚΟΥ   0:47:48
87 Α40-49 Male 608 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΑΝΟΣ   0:47:54
88 Γ50-59 Female 644 ΚΑΥΡΚΟ ΤΑΒΑΤΑ RUN FOREVER 0:47:55
89 Α50-59 Male 674 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:47:58
90 Α30-39 Male 459 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΗΣ   0:48:03
91 Α16-29 Male 665 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ   0:48:13
92 Α40-49 Male 599 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ   0:48:14
93 Α30-39 Male 579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ   0:48:29
94 Α40-49 Male 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ 0:48:35
95 Α16-29 Male 76 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:48:37
96 Α50-59 Male 336 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ   0:48:41
97 Α16-29 Male 623 ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ   0:48:43
98 Α50-59 Male 352 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:44
99 Α16-29 Male 700 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ PIANO PLUS FESTIVAL 0:48:47
100 Α50-59 Male 484 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ   0:48:49
101 Α60-69 Male 192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:59
102 Α16-29 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ   0:49:01
103 Α16-29 Male 202 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΡΒΑΣ   0:49:06
104 Α40-49 Male 512 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ MY ATHLETES 0:49:12
105 Α50-59 Male 706 ΒΛΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ ΑΘΙΚΙΑ 0:49:17
106 Α40-49 Male 655 ΣΗΦΗΣ ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ   0:49:17
107 Α30-39 Male 294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΖΟΥΡΗΣ   0:49:18
108 Α40-49 Male 263 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ   0:49:21
109 Α16-29 Male 228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:49:24
110 Α50-59 Male 87 ΑΓΑΠΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:49:31
111 Α50-59 Male 420 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΣ IKEA RT 0:49:37
112 Α40-49 Male 613 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:49:40
113 Α50-59 Male 122 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:41
114 Α30-39 Male 118 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ   0:49:54
115 Α16-29 Male 330 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ ADIDAS RUNNERS 0:49:56
116 Α40-49 Male 79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ   0:50:01
117 Γ40-49 Female 600 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ   0:50:03
118 Α40-49 Male 521 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   0:50:07
119 Α50-59 Male 236 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΖΗΣ BETTER PEOPLE 0:50:07
120 Α30-39 Male 168 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   0:50:08
121 Α50-59 Male 367 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΒΡΑΝΟΣ   0:50:09
122 Γ40-49 Female 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΜΟΡΑΚΗ NOVASPORTS RUNNING 0:50:18
123 Α40-49 Male 606 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   0:50:19
124 Α40-49 Male 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ   0:50:21
125 Α50-59 Male 108 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ   0:50:23
126 Α40-49 Male 565 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ   0:50:23
127 Α40-49 Male 626 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:50:24
128 Α16-29 Male 287 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ   0:50:28
129 Α30-39 Male 450 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ   0:50:31
130 Α40-49 Male 709 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΛΙΠΑΚΗΣ   0:50:32
131 Α40-49 Male 559 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 0:50:33
132 Α30-39 Male 576 Κ. ΜΑΛΑΜΗΣ   0:50:36
133 Α30-39 Male 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ   0:50:40
134 Α16-29 Male 252 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   0:50:44
135 Γ16-29 Female 480 ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΝΙΚΑ   0:50:54
136 Α40-49 Male 592 ΠΕΤΡΟΣ ΣΕΙΜΕΝΗΣ   0:50:57
137 Α16-29 Male 63 ΠΑΝΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ   0:51:04
138 Α60-69 Male 527 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ 0:51:06
139 Α16-29 Male 419 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΣ   0:51:07
140 Α30-39 Male 238 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS 0:51:08
141 Γ30-39 Female 309 ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΙΔΑΡΗ   0:51:09
142 Α30-39 Male 318 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΡΕΣ   0:51:10
143 Α40-49 Male 648 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ   0:51:11
144 Γ40-49 Female 423 ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΜΟΛT ADIDAS RUNNERS 0:51:11
145 Α50-59 Male 18 BARRION MR ROMY PILIPINAS RUNNING TEAM 0:51:11
146 Γ16-29 Female 259 ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ   0:51:13
147 Α50-59 Male 585 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ   0:51:22
148 Α50-59 Male 735 ΠΑΝΑΦΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 0:51:25
149 Γ16-29 Female 590 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΡΝΑ SANTA RUNNING TEAM 0:51:28
150 Α30-39 Male 391 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:51:30
151 Α30-39 Male 91 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:51:30
152 Α50-59 Male 2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ   0:51:42
153 Α50-59 Male 257 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:45
154 Γ40-49 Female 573 ΕΥΗ ΡΟΔΗ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:45
155 Α50-59 Male 479 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 0:51:49
156 Α40-49 Male 603 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΥΡΙΑΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:51:55
157 Α50-59 Male 733 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   0:52:01
158 Α30-39 Male 440 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΛΙΟΥΚΑΣ   0:52:04
159 Α40-49 Male 243 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ TNT RUNNING TEAM 0:52:04
160 Γ16-29 Female 677 ΑΛΙΣ ΤΣΑΓΑΝ   0:52:08
161 Α30-39 Male 264 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNERS 0:52:09
162 Α50-59 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ   0:52:13
163 Α50-59 Male 360 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:52:13
164 Γ40-49 Female 231 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΝΤΖΗ   0:52:19
165 Α40-49 Male 474 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:22
166 Α40-49 Male 491 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:25
167 Α16-29 Male 324 ΦΩΤΗΣ ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ   0:52:25
168 Α40-49 Male 62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ   0:52:27
169 Α40-49 Male 328 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΣ   0:52:30
170 Α40-49 Male 21 JOHNY PACPACO   0:52:31
171 Α50-59 Male 137 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΙΚΑΣ   0:52:33
172 Α50-59 Male 385 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:52:33
173 Γ30-39 Female 636 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ IBM CLUB 0:52:34
174 Α16-29 Male 128 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:52:35
175 Α30-39 Male η ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΣΙΚΛΗΣ   0:52:37
176 Α50-59 Male 94 ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:52:41
177 Α16-29 Male 279 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ   0:52:44
178 Α40-49 Male 23 VALENTIN VASILE ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:52:46
179 Γ16-29 Female 249 ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΑΠΟΤΑ RUN &FUN 0:52:46
180 Α60-69 Male 404 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ   0:52:46
181 Α60-69 Male 368 ΣΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ   0:52:49
182 Α50-59 Male 704 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΥΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔ ΚΡΗΤΗΣ 0:52:52
183 Α30-39 Male 151 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ   0:52:57
184 Γ30-39 Female 392 ΔΑΝΑΗ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ PAO MASTERS 0:53:07
185 Α40-49 Male 47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:53:07
186 Α30-39 Male 678 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΚΑΣ ΚΡΑΤΣ 0:53:08
187 Α16-29 Male 501 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:53:10
188 Α16-29 Male 610 ΕΡΓΚΙ ΣΠΑΧΟ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:53:10
189 Α16-29 Male 83 ΝΑΝΤΙΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ADIDAS RUNNERS 0:53:17
190 Α30-39 Male 253 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   0:53:20
191 Α16-29 Male 477 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΤΑΒΟΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:53:23
192 Α30-39 Male 390 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΙΣΜΑΖΗΣ ADIDAS RUNNERS 0:53:24
193 Α40-49 Male 685 ΝΤΑΝΙΕΛ ΤΣΕΓΚΛΑΖ   0:53:24
194 Γ16-29 Female 129 ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   0:53:27
195 Α40-49 Male 232 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΕΜΟΣ ADIDAS RUNNERS 0:53:28
196 Α16-29 Male 149 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:53:31
197 Α40-49 Male 163 ΡΑΦΑΗΛ ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:37
198 Α40-49 Male 34 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ CHIOS RUNNING 0:53:42
199 Α16-29 Male 707 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ CHIOS RUNNING 0:53:42
200 Γ16-29 Female 315 ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ   0:53:42
201 Α30-39 Male 51 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:53:47
202 Γ40-49 Female 73 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ   0:53:56
203 A30-39 Male 504 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   0:53:57
204 Α16-29 Male 204 ΒΙΚΤΩΡ ΖΕΡΚΕΛΙΔΗΣ BULLET CLUB 4 LIFE 0:54:06
205 Α40-49 Male 233 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ   0:54:09
206 Α40-49 Male 22 ROY SORIOSO PILIPINAS RUNNING TEAM 0:54:11
207 Α16-29 Male 311 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΟΛΑΙΜΑΚΗΣ GLADIATORS FITNESS BOY 0:54:13
208 Γ40-49 Female 566 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ   0:54:14
209 Α40-49 Male 410 ΝΙΚΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ NOVASPORTS RUNNING 0:54:15
210 Α40-49 Male 687 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ   0:54:18
211 Α60-69 Male 314 ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:54:19
212 Α60-69 Male 555 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 0:54:29
213 Α30-39 Male 278 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΗΣ   0:54:32
214 Α30-39 Male 77 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ   0:54:33
215 Α60-69 Male 15 MON LUMABAN PILIPINAS RUNNING TEAM 0:54:39
216 Α30-39 Male 127 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ   0:54:40
217 Α>70 Male 562 ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:44
218 Α40-49 Male 428 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΛΙΝΟΣ   0:54:47
219 Γ40-49 Female 724 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:51
220 Α16-29 Male 282 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:55:10
221 Α40-49 Male 284 ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ   0:55:16
222 Γ16-29 Female 167 ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΙΣΚΙΔΟΥ   0:55:18
223 Α16-29 Male 113 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ   0:55:20
224 Γ16-29 Female 722 ΜΕΡΤΙΛΑ ΧΑΚΑ   0:55:22
225 Α50-59 Male 436 ΘΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ   0:55:30
226 Α40-49 Male 552 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ   0:55:31
227 ALL Female 223 ΗΡΩ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ   0:55:31
228 Α30-39 Male 40 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΤΟΓΛΟΥ   0:55:31
229 Α30-39 Male 291 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΚΕΚΑΤΟΣ ADIDAS RUNNERS 0:55:33
230 Α30-39 Male 369 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΛΑΔΙΚΟΣ   0:55:40
231 Α30-39 Male 335 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0:55:46
232 Α40-49 Male 489 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ   0:55:50
233 Α40-49 Male 438 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ   0:55:52
234 Α60-69 Male 472 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΑΣ   0:55:54
235 Α50-59 Male 386 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΓΟΥΡΑΣ   0:55:58
236 Α30-39 Male 439 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ   0:56:10
237 Γ30-39 Female 379 ΜΑΡΙΑ ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ   0:56:10
238 Α40-49 Male 625 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ   0:56:18
239 Α40-49 Male 194 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΤΑΞΙΑΣ   0:56:19
240 Α30-39 Male 67 ΧΑΡΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ   0:56:23
241 Α16-29 Male 274 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ   0:56:24
242 Α50-59 Male 267 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ   0:56:26
243 Α16-29 Male 42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ   0:56:38
244 Α50-59 Male 43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ   0:56:38
245 Α40-49 Male 457 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΣΙΟΣ   0:56:42
246 Γ50-59 Female 6 MA.FE CABUGA PILIPINAS RUNNING TEAM 0:56:46
247 Α60-69 Male 343 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:56:59
248 Α30-39 Male 54 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ   0:57:00
249 Γ40-49 Female 737 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΑΡΡΟΥ   0:57:01
250 Α50-59 Male 619 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ   0:57:05
251 Α40-49 Male 506 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ   0:57:08
252 Α50-59 Male 361 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:57:09
253 Α16-29 Male 133 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:57:13
254 Α60-69 Male 13 HASSAN KISKI   0:57:14
255 Γ30-39 Female 400 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ   0:57:14
256 ALL Male 743 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ   0:57:17
257 ALL Male 741 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:57:18
258 Α50-59 Male 546 ΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ   0:57:20
259 Α30-39 Male 290 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ   0:57:20
260 Α30-39 Male 303 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:57:23
261 Α16-29 Male 597 ΘΩΜΑΣ ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:57:25
262 Α30-39 Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΑΣ EMPIRE FITNESS 0:57:27
263 Α50-59 Male 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ   0:57:27
264 Α40-49 Male 406 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ   0:57:38
265 Γ40-49 Female 215 ΝΤΟΡΟΤΑ ΣΟΥΚΟΤΣ.   0:57:40
266 Α60-69 Male 178 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:48
267 Α30-39 Male 393 ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:57:50
268 Α40-49 Male 227 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:57:51
269 Γ40-49 Female 670 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΓΙΔΑ SKY WOMAN RUNNER 0:57:53
270 Γ16-29 Female 395 ΕΛΕΝΗ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ   0:57:58
271 Α60-69 Male 470 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:57:59
272 Α50-59 Male 325 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΚΟΣ   0:58:01
273 Α40-49 Male 169 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:02
274 Γ40-49 Female 560 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:02
275 Α50-59 Male 254 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:02
276 Α60-69 Male 181 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:03
277 Α16-29 Male 558 ΣΑΒΒΑΣ ΠΛΥΤΑΡΙΑΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:58:04
278 Α40-49 Male 540 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ   0:58:09
279 Α16-29 Male 465 ΘΟΥΚΙΔΙΔΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ   0:58:11
280 Α16-29 Male 725 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   0:58:13
281 Α30-39 Male 434 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΧΛΗΣ   0:58:14
282 A40-49 Male 697 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΤΟΣ   0:58:21
283 Α50-59 Male 496 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΣΔΥΠ 0:58:35
284 Α60-69 Male 598 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:39
285 Α50-59 Male 281 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΡΗΣ   0:58:41
286 Α40-49 Male 12 SEDDIGHEH JAFARI SANTA RUNNING TEAM 0:58:44
287 Α40-49 Male 669 ΧΑΡΑ ΤΟΥΡΑΤΖΩΦ   0:58:44
288 Α40-49 Male 27 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:58:52
289 Α40-49 Male 736 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΨΑΡΡΕΑΣ   0:59:01
290 Γ16-29 Female 705 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΗ ΑΘΙΚΙΑ 0:59:06
291 A40-49 Male 645 ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΑΓΚΑΣ   0:59:14
292 Α40-49 Male 218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ CUENTO RUNNING TEAM 0:59:18
293 Α16-29 Male 187 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:59:23
294 Α16-29 Male 522 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   0:59:26
295 Α50-59 Male 713 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΥΚΑΣ   0:59:31
296 Α50-59 Male 407 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΜΙΓΙΑΝΝΗΣ   0:59:32
297 Α50-59 Male 4 ΝΙΚΟΣ ΖΑΠΠΑΣ   0:59:34
298 Α30-39 Male 350 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΥΜΟΣ EMPIRE FITNESS 0:59:38
299 Α16-29 Male 581 ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   0:59:41
300 Γ30-39 Female 717 ΞΑΝΘΗ ΦΡΑΓΚΟΥ   0:59:43
301 Α50-59 Male 326 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ   0:59:44
302 Γ40-49 Female 732 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ   0:59:57
303 Α30-39 Male 720 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΥΓΟΥΔΑΚΗΣ   1:00:01
304 Α60-69 Male 9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΙΤΣΑΡΑΣ INDIVIDUAL 1:00:05
305 Α30-39 Male 683 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΗΣ   1:00:09
306 Α60-69 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ   1:00:13
307 Α50-59 Male 258 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ   1:00:15
308 Α60-69 Male 230 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ   1:00:21
309 Α50-59 Male 237 ΑΝΔ. ΜΑΝΟΥΣΟΣ   1:00:24
310 Α30-39 Male 220 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΟΥ   1:00:27
311 Α30-39 Male 198 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ   1:00:30
312 Α16-29 Male 300 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ ΣΥΛ. ΚΡΗΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:00:30
313 Α50-59 Male 265 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ   1:00:33
314 Α50-59 Male 388 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΥΚΟΥΔΗΣ   1:00:33
315 Α30-39 Male 280 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΡΗΣ   1:00:40
316 Α16-29 Male 412 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ   1:00:47
317 Α40-49 Male 481 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:51
318 Α50-59 Male 99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:51
319 Α60-69 Male 58 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   1:00:56
320 Α50-59 Male 663 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ   1:00:57
321 Α30-39 Male 401 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ   1:01:00
322 Α40-49 Male 433 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ   1:01:01
323 Α50-59 Male 60 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ   1:01:12
324 Α50-59 Male 455 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ   1:01:20
325 Α16-29 Male 299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ   1:01:23
326 Γ50-59 Female 394 ΑΝΝΑ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ MARATHON TEAM 1:01:24
327 Α30-39 Male 96 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ   1:01:24
328 Γ30-39 Female 712 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΛΩΡΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:01:32
329 Α30-39 Male 453 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΙΣΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ   1:01:36
330 Α50-59 Male 517 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:01:36
331 Γ50-59 Female 205 ΜΕΝΙΑ ΖΕΥΚΙΛΗ MARATHON TEAM 1:01:41
332 Γ16-29 Female 381 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   1:01:46
333 Α50-59 Male 593 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:56
334 Α30-39 Male 334 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ   1:01:57
335 Α16-29 Male 155 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΑΝΔΑΡΑΣ CHIOS RUNNING 1:01:58
336 Α40-49 Male 676 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ   1:02:01
337 Γ40-49 Female 682 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΑΜΗ   1:02:05
338 Α30-39 Male 523 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   1:02:06
339 Α60-69 Male 571 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΩΚΑΣ   1:02:14
340 Γ16-29 Female 221 ΑΝΝΑ ΚΑΒΒΑΔΑ   1:02:21
341 Γ16-29 Female 339 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ   1:02:23
342 Α50-59 Male 451 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ ΣΔΥΑ 1:02:28
343 Α40-49 Male 125 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   1:02:30
344 Γ40-49 Female 180 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:43
345 Α40-49 Male 235 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΛΟΥΤΣΗΣ   1:02:46
346 Α40-49 Male 255 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ   1:02:46
347 Α16-29 Male 162 ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ   1:02:59
348 Α40-49 Male 289 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 1:02:59
349 Α40-49 Male 461 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   1:02:59
350 Α50-59 Male 286 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:03:01
351 Α40-49 Male 424 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΝΟΧΟΛΙΑΣ   1:03:04
352 Α50-59 Male 64 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΣ   1:03:07
353 Γ40-49 Female 621 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΣΙΝΟΥ   1:03:27
354 Α50-59 Male 723 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ   1:03:42
355 Γ16-29 Female 116 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1:03:54
356 Α40-49 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ   1:03:59
357 Α40-49 Male 488 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ   1:04:05
358 Α40-49 Male 306 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ   1:04:09
359 Α40-49 Male 110 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   1:04:10
360 Α50-59 Male 1 GILLES BACOBARTEILLE   1:04:15
361 Α30-39 Male 302 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ   1:04:17
362 Α30-39 Male 366 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   1:04:18
363 Γ40-49 Female 492 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ   1:04:23
364 Α40-49 Male 542 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:04:36
365 Γ>60 Female 359 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ   1:04:37
366 Α40-49 Male 456 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ   1:04:37
367 Γ30-39 Female 718 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ   1:04:37
368 Α30-39 Male 293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΑΜΟΣ   1:04:50
369 Α50-59 Male 89 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS 1:04:56
370 Γ40-49 Female 731 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΙΣΟΦΟΡΙΔΟΥ ADIDAS RUNNERS 1:04:57
371 Α40-49 Male 426 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:04:58
372 A30-39 Male 234 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ   1:05:48
373 Α50-59 Male 699 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ   1:05:10
374 Α30-39 Male 81 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΣ DIADRASIS 1:05:25
375 Γ50-59 Female 16 HERVA MANALOTO   1:05:26
376 Α30-39 Male 418 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ   1:05:27
377 Α50-59 Male 556 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:05:33
378 Α40-49 Male 698 ΘΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΩΚΟΣ   1:05:43
379 Γ50-59 Female 539 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 1:05:44
380 Α40-49 Male 184 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΙΤΣΗΣ   1:05:47
381 Α30-39 Male 405 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ   1:05:54
382 Α40-49 Male 95 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΥΛ. ΚΡΗΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:06:13
383 Γ40-49 Female 641 ΕΙΡΗΝΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ   1:06:18
384 Α16-29 Male 10 ΠΤΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   1:06:22
385 Α>70 Male 690 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ   1:06:32
386 Γ40-49 Female 413 ΦΑΝΗ ΜΗΤΙΛΗΝΟΥ   1:06:39
387 Α50-59 Male 312 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ   1:06:40
388 Α16-29 Male 638 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ AMORGOS TEAM 1:06:47
389 Γ50-59 Female 609 ΑΝΘΗ ΣΠΑΝΟΥ   1:06:48
390 Α>70 Male 568 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΙΖΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:49
391 Γ50-59 Female 530 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΟΥΤΣΗ   1:06:49
392 Α50-59 Male 536 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΟΣ   1:06:50
393 Α>70 Male 195 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ   1:06:52
394 Α16-29 Male 589 ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΧΙΝΗΣ   1:07:07
395 Γ30-39 Female 567 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΧΣΑΝΙΔΗ   1:07:14
396 Α40-49 Male 17 ΚΩΣΤΑΣ ΑΞΑΡΙΔΗΣ   1:07:15
397 Α50-59 Male 375 ΦΩΤΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥΔΗΣ   1:07:22
398 Α50-59 Male 430 ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ   1:07:24
399 Α16-29 Male 197 ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ   1:07:47
400 Α30-39 Male 383 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΟΥΤΑΣ   1:07:52
401 Α40-49 Male 524 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ   1:08:13
402 Α50-59 Male 417 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 1:08:14
403 Α16-29 Male 256 ΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ   1:08:25
404 Α60-69 Male 617 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:08:59
405 Γ16-29 Female 534 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΛΙΑΡΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ   1:09:08
406 Α40-49 Male 374 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:09:08
407 Α60-69 Male 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΕΡΟΣ ΣΔΥΠ 1:09:19
408 Α30-39 Male 719 ΜΑΝΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ   1:09:24
409 Α>70 Male 653 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:10:28
410 Α>70 Male 246 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΟΥΝΑΣ   1:11:09
411 Α60-69 Male 548 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:11:21
412 Α50-59 Male 107 ΓΡΩΤΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ   1:11:23
413 Α60-69 Male 525 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1:11:44
414 Α40-49 Male 500 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥ   1:11:49
415 Α60-69 Male 150 ΚΩΣΤΑΣ ΓΡΥΜΑΝΗΣ   1:11:53
416 Γ50-59 Female 189 ΡΕΓΓΙΝΑ ΔΡΟΥΓΑ   1:11:55
417 Γ50-59 Female 694 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:58
418 Α40-49 Male 615 ΣΤΑΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   1:12:20
419 Α16-29 Male 157 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1:12:38
420 Α60-69 Male 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ   1:12:56
421 Α16-29 Male 672 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:13:05
422 Γ16-29 Female 591 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΖΙΩΡΑ   1:13:17
423 Γ16-29 Female 659 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΗΓΑΝΗ   1:13:19
424 Γ50-59 Female 520 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   1:13:58
425 Α40-49 Male 92 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΕΛΜΟΣ   1:14:16
426 Α30-39 Male 649 ΚΟΣΜΑΣ ΤΕΚΕΛΙΔΗΣ   1:14:17
427 Γ16-29 Female 224 ΕΛΕΝΗ ΚΑΒΟΥΡΑ   1:14:21
428 Γ30-39 Female 432 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΡΤΟΥ   1:15:49
429 Α16-29 Female 577 Λ. ΜΑΛΑΜΗ   1:16:20
430 Α40-49 Male 50 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ   1:16:22
431 A30-39 Male 242 ΓΙΟΩΡΓΟΣ ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ   1:16:32
432 Γ40-49 Female 247 ΦΑΙΔΡΑ ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ   1:16:47
433 Α60-69 Male 225 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΝΟΣ KATAKRUM 1:16:50
434 Α16-29 Male 662 ΦΩΤΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ   1:16:51
435 Γ>60 Female 660 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΗΓΑΝΗ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:54
436 Γ40-49 Female 502 ΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:17:05
437 Α60-69 Male 414 ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΤΣΕΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:18:24
438 Α50-59 Male 471 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:18:25
439 Γ30-39 Female 7 LIEZEL CARTADO   1:18:31
440 Α>70 Male 614 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:18:49
441 Α>70 Male 66 ΜΑΡΚΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ   1:19:15
442 Α30-39 Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:19:54
443 Α40-49 Male 435 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΟΣ   1:20:09
444 Α50-59 Male 382 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:11
445 Α40-49 Male 667 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ   1:26:56
446 Α40-49 Male 574 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΝΝΟΥ   1:27:07
447 Α16-29 Male 673 ΜΑΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 4Ο ΓΕΛ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:28:11
448 ALL Male 742 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ   1:33:04
449 Γ16-29 Female 679 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΥΛ. ΚΡΗΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 1:39:41
450 Α40-49 Male 605 ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ DNF THE DALTONS 3:35:10

 

Πρόσθετες Πληροφορίες

  • Ημερομηνία: Κυριακή, 27 Οκτώβριος 2019
  • Περιοχή: Αττική
  • Τύπος: Road
  • Αποστάσεις: 10km

 

Αποτελέσματα

Περισσότερα
 
 

Καλεντάρι

4ο Olympic Stadium Run

4ο Olympic Stadium Run

Δεκ 15, 2019 Rate: 0.00

6ο Ελάφι Βαρυμπόμπης

6ο Ελάφι Βαρυμπόμπης

Ιαν 05, 2020 Rate: 0.00

Salomon Mountain Cup 2020 - Κρυονέρι

Salomon Mountain Cup 2020 - Κρυο…

Ιαν 12, 2020 Rate: 0.00

Instagram Feed